7 parimat veebisaidi ehitaja tarkvara 2020 – ehitage uimastamist kohandatud disaini sait

0

Mida! Ei saanud oma unistuste saidile soovitud kujundust?


Ei tea kodeerimist, kuid soovite luua oma kujunduse?

Ära taha kulutada kodeerijatele või saidi kujundajatele tohutult raha?

Siin on lahendus kõigile teie küsimustele. Proovige oma kohandatud kujundusega veebisaidi loomiseks lihtsalt veebisaidiehitaja tarkvara.

Üldiselt on saidi loomiseks kaks võimalust. Võite minna läbi keeruka tee ja õppida koodima. Teiseks leidke WYSIWYG-i redaktor, mis muudab veebisaidi kujundamise tohutult lihtsaks. Enamik ehitajaid pakub pukseerimisfunktsiooni, kus paned asjad tühjale lõuendile või eelkujundatud mallidele.

Veebisaidi koostaja eelised

 • Saate kõik asjad ühest kohast kätte, näiteks domeeni, veebimajutuse ja ehitaja jms. Parim on see, et pole vaja ühtegi installi ja mis kõige parem, kui installimist pole üldse vaja
 • Ei vaja arendaja oskusi
 • Kulude kokkuhoid, kuna te ei pea maksma projekteerimise ja hoolduse kulusid.
 • Valida on hulgaliselt atraktiivseid malle ja elemente.
 • Peaaegu kogu ehitaja tarkvara toetab lohistamist ja nii edasi …

Kuid tegelik probleem on see, milline on õige saiti kavandav rakendus? Seal on palju veebisaitide ehitajaid, kes väidavad end olevat parimad tööstuses. Nii et see on koht, kus saame teid aidata parimate valimisel.

Pole tähtis, mida otsite ettevõtte saidi, isikliku ajaveebi või poe loomiseks, siin on mõned tipptasemel veebisaidirendurite tarkvara.

Parimad veebisaidi ehitajad 2020 – viis hetkega võrku pääseda

Wix [tasuta + tasuline]

Wixi veebisaidi ehitaja

Wix on üks juhtivaid tasuta veebisaitide koostajaid, mis pakub palju ajaveebi, ettevõtluse, e-kaubanduse ja moe jms seotud eelvalmis malle. Lisaks premium-versioonile pakuvad nad tasuta juurdepääsu, nii et saate neid enne investeerimist maitsta..

Konto loomisega pakub Wix redigeerimiseks 2 režiimi, mis on ADI ja Wix Editor. Mõlemad tooted on identsed, kuid nende tööstiil on pisut erinev.

Wix ADI (tehisliku disaini intelligentsus) on automaatne viis saidi loomiseks. See on kiire viis, enne lõpliku kujunduse koostamist küsivad nad lihtsalt mõned lihtsad küsimused. Iga saidi osa on kohandatav. Saate muuta teemat, värve, fonte, päist ja palju muud. Lisaks võimaldavad nad lisada elementidele animatsioone, et muuta veebileht atraktiivsemaks.

Teisest küljest pakub Wix Editor ka suurepärast kasutajakogemust. See algab eelvalmis malli valimisega. Valida on 100 malli vahel. Pärast malli valimist laaditakse redaktoriliides üles. See pakub hõlpsat lohistamisvõimalust ning saate lisada tekstikaste, liugureid, nuppe, kontaktteavet, suhtlusnuppe ja infolehte jne. Saate isegi postituse positsioone muuta. Tegelikult saate kõike ekraanil kuvatavat kohandada.

Wix pakub rakenduste turgu, mis aitab teil oma saiti täiustada. Otsinguriba, kommentaari, vestluse, skype-nupu, automatiseeritud e-posti, turunduse ja analüüsi tööriista lisamiseks on palju rakendusi. Veelgi enam, kui soovite luua veebipoe, on Wix suurepärane lahendus, kuna need pakuvad arvukalt asjakohaseid rakendusi, nagu integreeritud ülevaated, helistamisnupp, PayPal, arved, valuutamuundur ja hinnastabelid.

Ikka, soovite veel, lisaks võimaldavad need sisestada koode, HTML-koode ja lisada Flash (SWF) faile. Veelgi enam, Wix pakub samm-sammult juhiseid SEO täiustamiseks. Tugiteenuseid osutatakse piletite ja teadmistebaasi esitamise kaudu.

Hinnakujundus: Eraldi veebimajutuskava ei ole vaja osta. Wixi plaanide hind algab 4,50 dollarist kuus, mis sisaldab 1 GB ribalaiust ja 500 MB salvestusmahtu. Peate lihtsalt ostma domeeninime ja osutama oma WIX-i veebisaidile. Kõik muud pakutakse tasuta domeeninime, välja arvatud kõige elementaarsem plaan. Nad toetavad 14-päevast tagasimakse poliitikat.

DUDA [tasuta + tasuline]

duda veebisaidi ehitaja tarkvara

Duda on kasutatavuse osas üsna ilmne ning avaldab kasutajatele muljet reageerivate kujunduste ja funktsioonide kimpude abil. See käivitati 2010. aastal ja on nüüd parimate veebisaidi ehitajate hulgas, pakkudes veebimajutust Amazoni pilveteenustega. Null segadust tekitades vali mall nende eelvalmistatud mudelitest ja alusta redigeerimist.

Esmapilgul saate aru, et seda on üsna lihtne kasutada. Töölaua-, mobiil- ja tahvelarvuti vaate saate igal ajal saada vaid ühe klõpsuga. Duda ei pane teid pelgalt nende ehitaja külge, nii et kui teil on arenemisoskusi, saate CSS- ja HTML-koodidega vabalt mängida.

Lisaks silmapaistvatele redigeerimisvalikutele saate redigeerida malli mis tahes konkreetse seadme jaoks (mobiiltelefon, lauaarvuti ja tahvelarvuti), võimaldades teil seega kujundada kõige tundlikuma veebisaidi, mis on oluline klientide / külastajate kogemuste ja otsingumootorite jaoks. Veel üks tähelepanuväärne asi, et erinevalt enamikust ehitajatest saab Duda ühendada Google Analyticsiga põhjaliku liiklusstatistika esitamiseks.

Postitustes / lehel on palju vidinaid / elemente, mida lisada, näiteks nuppe, veerge, ikoone, sotsiaalvõrgustikku, otsinguriba, Facebook & Disqus kommentaarisüsteemid ja palju muud. Nad toetavad üle 100 kirjastiili. Iga vidinat saab kohandada stiilide, mõõtmete jms järgi ning isegi mõnega saate lisada animatsioone ja eriefekte, näiteks hüpikaknad ja ankurdajad.

Duda veebisaidi ehitaja isikupärastamise funktsioonid muudavad selle hämmastavaks tööriistaks. Jaotises „Isikupärastamine” mõne klõpsamisega saate seadistada hüpikaknaid, reklaamisoodustusi, külastaja teavituste tagastamist, lahtiolekuaegu, erisündmusi ja palju muud lahedat. Samuti saate luua kohandatud sündmuse. Need sündmused osutuvad klientide kaasamisel väga kasulikuks.

Duda abil on vaevatu luua ja hallata e-kaubanduse saiti, kus saate kontrollida müügi, reklaamide, toodete ja maksetega seotud funktsioone. Pro kasutajatele pakub Duda abi otsevestluse ja telefoni teel. Tasuta kasutajad saavad sirvida nende juhendeid ja kasulikke artikleid.

Hinnakujundus: Parim viis Duda kogemiseks on tasuta plaan. Pärast tasulise plaani kasuks otsustamist algab Business plussi hind 14,25 dollarit kuus. Samuti saate tellida ettevõtte + plaani eluaegse tellimuse hinnaga 299 dollarit. Plaan sisaldab kohandatud domeeninime, SSL-i, saidi varukoopiaid ja chrome push-teatisi. Lisaks võimaldab e-kaubanduse kasutajate äri pluss plaan lisada teil kuni 10 toodet. Lisaks toetab see maksete jaoks PayPali, Stripe’i ja Global Gatewayd.

Weebly [tasuta + tasuline]

weebly veebisaidi ehitaja

Weebly teises, 2007. aastal asutatud WYSIWYG-i saidi loojas pakub veebisaidi arendamiseks hästi pakitud platvormi. Weebly pakub sadu malle portfellide, e-kaubanduse ja isiklike saitide jaoks. Selle tasuta saidiehitaja paindlik olemus võimaldab teil integreerida kolmanda osapoole rakendusi.

Weebly abil saate alustada alamdomeeni kasutades tasuta kasutajana või käivitada oma professionaalse veebisaidi kohandatud domeeninime all. Uue postituse loomine, küllaltki lihtne ja nähtav on kommentaaride kontrollimine, lehtede ja saidiseadete avamine. Sarnaselt Wixiga saate ka ükskõik millist elementi lohistada, klõpsates redigeerimissuvanditel.

Weebly kõige erandlikum asi on kasutatavus. See annab nauditava kogemuse uuele kasutajale, kes pole kunagi varem saidiehitaja tarkvara kasutanud. Seal on arvukalt elemente, nagu tekst, pilt, slaidiseanss, kaart, hinnastabel, videote lisamine, kontaktfoorum, HTML-i manustamine ja palju muud. Lisaks panevad nad teie kätesse ka sellised poevalikud nagu väljamakseprotsess, PayPali integreerimine, tellimused ja saatmine jne.

Kui te ei leia Weebly redigeerijas midagi, siis minge ja otsige nende rakenduste turult, kus on nii tasuta kui ka premium-rakendusi. Kasutajate jaoks asja lihtsamaks muutmiseks klassifitseerisid nad rakendused e-kaubanduse, turunduse, SEO, saidistatistika, sotsiaalse ja kommunikatsiooni kategooriasse. Pärast postituse loomist ärge unustage vaadata postituse valikuid, mis võimaldavad teil sisestada pealkirja ja kirjelduse, mida soovite otsingumootorisse näidata. Lisaks saate ajastada, lubada / keelata kommentaare ja lisada soovitud kategooriasse postitusi.

Weebly peab abikeskust, mis võimaldab teil probleemide ilmnemisel neile helistada või e-kirju saata. Lisaks on live-vestlus saadaval Vaikse ookeani aja järgi (esmaspäevast reedeni) kella 18–18 ja Vaikse ookeani aja järgi (la – pühapäev) kella 8–17. Võite otsida lahendusi nende kogukonnast ja juhenditest. Üldiselt on see suurepärane, intuitiivne veebisaitide koostaja ja seda tasub proovida.

Hinnakujundus: Madalaima tasuga plaanid maksavad tasuta domeeninimega vaid 8 dollarit kuus. Lisaks piiramatu salvestusruum, 100-dollarine Google’i turunduskrediit ja juurdepääs täpsemale saidistatistikale. Põhiplaan sisaldab ka mõnda e-kaubanduse funktsiooni, näiteks ostuprotsess ja kuni 10 toote lisamine. Nii et kõigepealt hinnake oma vajadusi ja valige siis plaan.

Ruuturuum [prooviversioon + tasuline]

ruudukujulise saidi kujundaja

Ruuturuum on veel üks parimatest veebisaitide loomise tarkvaradest, mis pakub sadu iga kategooriaga seotud elegantseid malle, nagu veebipood, ajaveeb, fotograafia ja reisimine jne. Võite nende teenuseid 14 päeva jooksul vabalt proovida. Ja kui arvate, et see on see, mida otsite, pöörduge premium-tellimuse saamiseks.

Squarespace’i veebisaidi seadistamine on väga lihtne. Lihtsalt looge konto, valige oma mall, vastake küsimustele reale ja sinna lähetegi. Navigeerimise ja lehtede loomine on üsna lihtne. Kujundust saate nende redaktori kaudu igal ajal muuta. Liigutades hiire teema mis tahes elemendi kohal, kuvatakse redigeerimisvalikud.

Ruuduruumis on mõned lahedad funktsioonid hõlpsasti juurdepääsetavad. Nagu vaid mõne hiireklõpsu korral, saate kuvada kuulutusriba ja mobiilse teabe riba. Ruuturuum näitab mitme saidi liikluse statistikat, et saaksite külastajat sügavalt jälgida. Need pakuvad teavet liikluse allikate, populaarse sisu ja otsingumootoripäringute jms kohta.

Ehkki malle pole nii palju kohandatav kui Wixi, pääsete siiski puhta ja armatuurlaua abil juurde kõigile olulistele võimalustele. Mõningaks täpsemaks kohandamiseks võimaldavad need teil lisada kohandatud CSS-koode. Ruuturuumil on SEO, turunduse ja turvalisuse jaoks eelnevalt sisseehitatud võimalused. Siin peate tegema ainult juurdepääsu seadetele ja täitma vajalikud väljad, et need asjad hästi töötaks. Saate teha URL-ide kaardistamise, 404-leheküljelise kujunduse, sotsiaalse jagamise, e-posti teenuste ühendamise ja palju muud.

Muidugi, vajate probleemsetes olukordades abi ja ruuduga Ruudust saate seda kohese live-vestluse (esmaspäevast reedeni kella 4–18 Ida-aja järgi), e-kirjade, juhendite, videote ja teadmistebaasi kaudu. Lisaks on neil ka kogukonna foorum.

Hinnakujundus: Ruuturuum aitab kliendil veebisaitide ja e-kaubanduse pakettide kategoriseerimisel õiget plaani valida. Kava algab 12 dollarist kuus piiramatu hostingu ja ribalaiusega. See sisaldab tasuta domeeninime ja SSL-sertifikaati.

E-kaubanduse jaoks optimeeritud põhiplaan maksis teile 26 dollarit kuus, mis sisaldab tasuta domeeninime registreerimist, piiramatu hulga tooteid, SSL-i, allahindlusi, maksu- ja tellimuste kontrolli jne..

Shopify [prooviversioon + tasuline]

kauplus poodide loomiseks

Kui unistate kunagi luua e-poe, kuid peatate selle keerukuse tõttu, siis siin on otsene lahendus, mis tuleb Shopify näol. Nende platvormil on ligi 500 000 aktiivset kauplust. Hindamise eesmärgil saate alustada 14-päevase proovikontoga. Rohkem kui 100 tasuta ja tasulist malli on valida.

Shopify pakub äärmist kohandamistaset, kus saate eelvalmistatud teemasid kujundada vastavalt oma soovile. Lisaks saab kasutaja üles laadida ka oma malle. Kuid kui soovite sellest kaugemale minna, lubab Shopify CSS- ja HTML-koodide sisestamist / muutmist. Kauplus on mobiiltelefonidele sõbralik ja klient saab makseid teha Android payi ja iOS payi kaudu jne.

Poes on ülimalt lihtne hakkama saada. Sarnaselt toodete lisamisega liikuge lihtsalt redaktoris toodete vahekaardile ja lisage uusimad üksikasjad. Klõpsake vahekaardil „Tellimused” kliendi tellimusi ja hüljatud check-ite saate jälgida ja kontrollida. Müügi suurendamiseks saate kujundada allahindlusi. Lisaks esitab tööriist erinevaid analüütikaid, nagu tellimuste koguarv, konversioonimäär, kliendi kasutatav seade, kliendi kordamine, asukoht, liikluse allikas ja paljud teised.

Poe täiustamiseks pakub Shopify laiendatud rakenduste poodi, mis sisaldab üle 1000 tasuta ja tasulist rakendust, mis viitavad müügile, turundusele, sotsiaalmeediale, laoseisule ja kohaletoimetamisele jne. Ja tänu nende paindlikkusele, mis võimaldab lisada erinevaid müügikanalid. Selle Shopify „müügikoha” rakenduse kõrval saate kasutada Androidi, iPadi või iPhone’i kaudu ja omada komplekte muid funktsioone.

Shopify pakub premium-kasutajatele ööpäevaringset tugiteenust. Kontakti saate anda kõne, live-vestluse, e-posti teel või saata säutsu. Reaalajas vestluse ajal võivad tasuta kasutajad oodata kaua, kuid tasuliste kasutajate jaoks on nende teenused üsna korralikud. Shopify on üsna alguses, kuid siiski, kui olete segaduses, saate nende abikeskuses tutvuda paljude juhenditega.

Hinnakujundus: Praegu on Shopify-l kolm paketti. Kõige põhiplaan algab 29 dollarist. Selles plaanis võetakse 2% tehingutasu, kui kasutate kolmanda osapoole makseväravat, samal ajal kui teie poolt kasutatud Shopify maksete eest tasu ei võeta. Lisaks sisaldab see piiramatut salvestusruumi, ribalaiust ja tooteid. Plaan sisaldab turvatud tehingute jaoks tasuta SSL-i. Lisaks lubage teil koos kauplusega ajaveebi luua.

Veebisaidi ehitaja [tasuta + tasuline]

wesitebuilder saidi looja

Veebisaidi ehitaja on kindel valik alustamiseks mitte ainult seetõttu, et sellest on lihtne aru saada, vaid see pakub ka tuhandeid eelvalmis malle. Peate vaid valima kujunduse ja alustama poleerimist. Pole tähtis, kui olete algaja, ei sega te redigeerimispaneeli nägemist isegi esmapilgul, sest see on üsna selge ja hästi kujundatud. Saate muuta saidi tausta, värve ja fonte jms, kui lähete disaini vahekaardile.

Esiteks saate elemente saidialale lohistada kuhu iganes soovite. Järgmisena, klõpsates elemendil, kuvatakse väike redigeerimise aken, mis sisaldab erinevaid redigeerimisvalikuid nagu kujunduse, stiili, positsiooni ja mõõtmete muutmine jne. Lisaks saate soovi korral lisada animatsiooni teatud elemendile või kogu saidile. Üksuste suuruse muutmine on kindlasti mugav, kuna nüüd saate mõõtmete kirjutamise asemel lihtsalt hiirekursori abil suurust suurendada või vähendada.

Ehitaja välistab kodeerimisoskuse vajaduse õiglaselt, kuna postitustes ja lehtedel on lai valik elemente. Nagu ainult nupu jaoks, on seal peaaegu 6 kujundust. Lisaks on veel palju kasulikke elemente, näiteks suhtlus, kastid, kontaktfoorum, HTML / lehe manustamine, Google Maps, infoleht, videote ja erinevate kujundite lisamine jne..

WebsiteBuilder ühildub paljude teiste SEO, Analyticsi, sotsiaalsete ja rahaks tegemise rakendustega. Bingi ja Google’i veebimeistri tööriistad saate sujuvalt kaasata. Nende hulka kuuluvad ka märksõnade tihedus, saidikaartide generaator ja AdSense’i integreerimine. Veebisaitide koostaja ei piirdu ainult veebisaitide loomisega. Selle abil saate ehitada silmatorkava e-poe. Pidage meeles, et kõik integratsioonid ja poe funktsioon on premium-kasutajatele saadaval. Kuid tasuta kasutaja saab oma tasuta veebisaidi ehitajat piiramatult nautida.

Veebis tegutsedes on väga vajalik eksperditoe meeskonna olemasolu. Nii pakub WebsiteBuilder abi e-kirjade saatmise ja telefonikõnede kaudu. Lisaks sisaldab teadmistebaas põhjalikke artikleid toimetaja, SEO, domeenide ja sotsiaalmeedia kohta. Üldiselt on see suurepärane saitide ehitaja, millel on rikkalik redigeerimisvalik ja arvukalt malle.

Hinnakujundus: Madalaimad lisatasu plaanid algavad 5,99 dollarist kuus, sealhulgas tasuta domeeninimi ja reklaamikrediit. Plaan võimaldab ka SEO ja turundusriistade integreerimist. Pange tähele, et see ei luba kohandatud e-posti aadressi. Kohandatud e-posti kontode jaoks peate tellima nende äriplaani tellimuse. Nad pakuvad e-kaubanduse kasutajatele eraldi paketti, mis maksab 11,99 dollarit kuus tasuta domeeni, prioriteeditaseme toe ja kohandatud e-posti aadressidega.

Ucraft [rada + tasuline]

ucraft saidi ehitaja tarkvara

Ja viimane, kuid mitte vähem tähtis, pakub Ucraft kiiret lahendust saidi või maandumislehtede loomiseks. Kvaliteedi testimiseks on kõigile kättesaadav 14-päevane proovikonto. Nad pakuvad hulgaliselt malle, mille hulgast valida. Lisaks sellele pakub nende hostimist Google’i pilve hostimisplatvorm, et tagada maksimaalne kättesaadavus ja te ei pea vaeva nägema ribalaiuse piirangute pärast.

Veebileht jaotatakse eraldi plokkideks koos kohandatavate võimalustega ja nii, et oleks pilkupüüdev kujundus. Ucraft pakub erinevaid elemente, nagu lõikude, pealkirjade, nuppude, videote ja taimerite lisamine jne. Neil on ka keelevahetuse funktsioon. Lisaks saate integreerida Instagrami, SoundCloudi ja Twitteri voo.

Ucraft armatuurlaud võimaldab juurdepääsu mitmesugustele funktsioonidele, sealhulgas SEO manager, domeenid ja meeskonnaliikmete lisamine. Lisaks pakuvad nad logo valmistamise tööriista. Ja sellel paneelil saate kategooriaid lisada ja hallata postituste ja lehtede erinevaid väljavaateid. Need toetavad mitmeid rakenduste integreerimist, sealhulgas Zendeski vestlus, Google Analytics ja hotjar jne.

Ehitaja võimaldab teil oma lehe elementidele eriefekte lisada. Ucraft pakub disaineriista, mille lisakulud on vaid 2,99 dollarit igavesti. See on Photoshopist inspireeritud tööriist, millega saab redigeerida paigutust, stiile, tüpograafiat ja kasutajaliidese komplekti redigeerimist. Meie kogemuste kohaselt piisab lihtsast redigeerimispaneelist, paljudest mallidest, arvukatest ja Google Cloud’i toest, et seista parimate veebisaidiehitajate seas.

Ekraanile ilmub vestluse ikoon, kus alustate abi saamiseks vestlust Ucraft-i liikmetega. See on natuke aeglane nagu tavaliselt, vastuse saate mõne tunni pärast. Lisaks on neil tugikeskus, mis on täis juhendeid peaaegu kõigil teemadel.

Hinnakujundus: Lisatasu tellimise korral algab Ucraft alates 8 dollarist kuus. Saate luua piiramatu hulga veebisaite. Lisaks on saadaval ka artiklid, SEO ja mitmekeelsed rakendused. Hinnakujundus läheb märkimisväärselt madalamaks, kui maksta terve aasta eest, mis maksis ainult 77 dollarit. Aastane pakett sisaldab 1 tasuta domeeninime. Ja kõigest 149 dollariga saate Ucraftile eluaegse juurdepääsu.

Järeldus

Kokkuvõttes on parim veebisaidiehitaja tarkvara suurepärane võimalus veebisaidi või e-poe poodide loomiseks. Te ei pea koodima õppima, sest WYSIWYG-i ehitajad töötavad pukseerimispõhimõttel. Ehitajad ei säästa mitte ainult aega, vaid säästavad ka teie arendajatelt kohandatud kujunduse loomise kulusid.

Kuna veebisaidiehitaja haldab peaaegu kõike, siis võite serveri ja muude tehniliste aspektide käsitlemise asemel keskenduda saidi ülesehitamisele.

Kõik ülalnimetatud ehitajad on otsekohesed ja pakuvad väga kasutajasõbralikku kogemust.

Milline neist on parim veebisaidi ehitaja tarkvara?

Veebisaidi ehitaja valik sõltub teie nõudmistest. Me soovitame Wix veebisaitide loomiseks. See sai sadu malle ja rikkaliku rakendusturu. Lisaks on nende ADI-režiim suurepärane valik alustajate jaoks.

Seadistamiseks e-kaubanduse sait, soovitame proovida Shopify kuna see muudab poe juhtimise palju lihtsamaks ka siis, kui teil pole eelnevat kogemust.

Ja selleks moe-, reisimis- ja fotograafiapäevikud, Ruuturuum pakub üsna asjakohaseid ja hämmastavaid malle koos lohistamise redigeerimisega.

Millise valite siis?

Kas olete kasutanud kedagi eespool mainitud?

Ootame teie väärtuslikke kommentaare ja kui teil on veebisaidi ehitajate kohta veel mõnda lahendamata päringut, küsige julgesti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map