2020. aasta grammatikaülevaade: parim blogimeeste grammatikavahend

0

Kas teate, kuhu panna koma, semikoolon ja eessõna?


Kas teate, millist abistavat verbi peaksite kasutama ja millal kasutama? Kui palkasite kirjaniku nagu näiteks Fiverr, siis teadsite, et enamik kirjanikke ei teadnud isegi inglise keele põhitõdesid.

Kui inglise keel pole teie esimene keel, võite silmitsi seista selliste probleemidega nagu kirjavigu ja tegusõnade kasutamine & eessõnad, puuduvad & ülearused kirjavahemärgid, passiivse hääle liigne kasutamine ja paljud teised.

Kas küsimus on kirjade, rakenduste või artiklite kirjutamises, peate kirjutama tõrgeteta read.

Parim lahendus on grammatika kasutamine. Pole vale öelda, et grammatika on üks parimaid grammatikakontrolli tööriistu, mis arvestab tekstis üle 400 tüüpi teguritega, et vigu tuvastada.

Grammatikavead ei muutu mitte ainult piinlikkuse põhjuseks, vaid võivad ka teie tahtele pihta saada. Sellises olukorras on Grammarly-tüüpi tööriista kasutamine väga kasulik. Grammarlyt kasutatakse peaaegu 1 aasta, see tööriist aitab palju vigu leida. Pealegi näete, et olete paranemas.

Grammatika peamised omadused

 • Toetage mitmesuguseid kirjutamisstiile täpseks parandamiseks
 • Plagiaadi kontrollija
 • Sõnade seletused ja sünonüümid
 • Suurendage sõnavara hõlpsalt

Jagageme, kui palju funktsioone sellel ühel tööriistal on ja kuidas te neid kasutate?

Kuidas see töötab?

Hea on see, et see on saadaval nii tasuta kui ka lisatasuna. Tasuta versioonil on mõned piirangud ja see jätab kasutamata palju otstarbekaid funktsioone. Kuid siiski võite tabada valesid kirjavead, grammatikavigu, kirjavahemärke ja muid kasulikke soovitusi, et lisada oma lõikudesse professionaalsus.

Siin on lühike võrdlus Grammarly tasuta ja premium-plaanide vahel.

Lisatasu:

 • Grammarly premium versioon arvestab vigade tuvastamiseks umbes 400 grammatiliste teguritega
 • See suudab tuvastada keerukamad ja kriitilisemad probleemid. Eelküsimused hõlmavad 100 tüüpi tegureid, nagu eessõnade kasutamine, sõnastatud lausete osutamine, parempoolsed paarisõnad ja palju muud
 • Plagiaadi kontrollija
 • Sõnavara parendamine

Tasuta:

 • Tasuta versioonis leiab tööriist probleemid 100 teguri põhjal
 • See suudab tuvastada ainult kriitilisi probleeme, nagu õigekirja kontroll ja kirjavahemärgid jne.

Brauseri laiendus

Kõigepealt looge siin grammatikakonto.

Grammatikalaiend on saadaval kõigi suuremate brauserite jaoks, nagu Chrome, Mozilla ja Safari jne. Pärast laienduse lisamist klõpsake brauseri ikoonil ja pange siis sisselogimise üksikasjad.

Registreerumise ajal näitavad nad automaatselt laiendi lisamise teatist. Grammarly kroomlaiendit saate alla laadida ka selle veebipoest või Grammarly juhtpaneelilt rakenduste alt.

Grammatika lisandmoodul pakub suurt mugavust, kui kirjutate meilisõnumeid või kirjutate ajaveebipostitusi. Vigade leidmiseks ei pea te grammatika redaktorisse kirjutama. Nad liigitavad vead kriitilisteks ja edasiste probleemide hulka.

Vigu rõhutavad punased (kriitilised) ja kollased (ette) värvilised jooned. Lisaks pakuvad nad ka põhjuseid, miks teie lause on vale ja mida tuleks selle õigeks muutmiseks teha.

Grammatikas integreerimine MS Office’i ja Outlookiga

Nii et kui soovite Grammarly for MS Word, siis palun veenduge, et nende arendajate meeskond tegi ka MS Office’i ja Outlooki lisandmooduli. See tähendab, et te ei pea oma dokumenti grammatika redaktorisse importima. Lubage see lihtsalt Office’is ja seal saate vaadata teksti ja püüda tõrked, kui neid on.

Klõpsake Grammarly armatuurlaua külgribal antud rakendustel, siis näete rakendusi, nagu on näidatud alloleval pildil. Kuna kroomipikenduse lisame juba liitmisprotsessi ajal, märgitakse see seetõttu aktiivseks.

Kroomide ja kontorite üldine ülevaade lisamine

Nüüd klõpsake nuppu “Install” antakse välja jaotise „Microsoft Office’i grammatika” ees ja see alustab allalaadimist. Kui installifail on teie kohalikku draivi alla laaditud, topeltklõpsake seda.

Pärast mõningast laadimist kuvatakse seadistuses Microsoft Office ja Outlook nagu alloleval pildil. Märkige mõlemad, kui soovite mõlemasse rakendusse grammatika integreerida.

Grammarly lisandmooduli installimine kontorisse

Pärast seda klõpsake nuppu “Install”. Seadistamine integreerib laienduse automaatselt MS Office’iga.

Nüüd avage kontoridokumentide fail ja klõpsake nuppu „Luba grammatika”.

Kontori lisandmoodul töötab ka siis, kui teil on tasuta konto.

Luba grammatika ametikohal

Töölauarakendus

Grammarly käivitas ka töölauarakenduse, mis töötab veebibrauseri või MS Office’i asemel otse teie arvuti töölaual. Kui teil on madala spetsifikatsiooniga arvuti, töötab see MS Office’i installimisel ja kasutamisel aeglasemalt, kuna see on omamoodi raske rakendus.

Nii saate installida Grammarly töölauarakenduse, mis on väga kasulik ja võimaldab teil artikleid suurema täpsusega kirjutada.

Minge Grammarly juhtpaneelile ja klõpsake siis nuppu „Rakendus”. Pärast seda klõpsake nuppu „Installi ” nuppu nupu „Grammarly for Windows” ees. See alustab .exe-faili allalaadimist. Nüüd käivitage allalaaditud fail ja installite selle automaatselt teie arvutisse.

Grammatikatoimetaja

Lisaks kõigile neile saate kirjutada artikli grammatika redaktoris või lihtsalt kleepida kopeeritud teksti. Samuti saate üles laadida kogu dokumendifaili. See toetab erinevat tüüpi dokumendifaile nagu .doc, .docx, .txt, .rtf ja .odt jne..

Redaktoris kirjutamise peamine külg on see, et see salvestatakse automaatselt teie kontole. Nii et kui eemaldate faili kogemata oma arvutist, saate selle koopia ikkagi redaktoris hoida.

Grammarly Review 2020: tasuta ja esmaklassilised tellimisfunktsioonid

Briti & Ameerika inglise keel

Võib-olla olete teadlik briti ja ameerika inglise keelest. Kui neid kahte võrrelda, leiate erinevused sõnavara ja lauseehituse vahel. Näiteks Värv (Briti) ja Värv (Ameerika), kapott (Briti) ja kapuuts (Ameerika). Mõni riik järgib britte, mõni aga ameerika inglise keelt.

Nii et kui teie puhul on oluline järgida reegleid, nagu näiteks akadeemilise töö tegemisel, saate nende kahe vahel hõlpsalt vahetada. Selleks minge Grammarly juhtpaneelile ja klõpsake nuppu „Profiil” ning valige eelistatud inglise keel. Pärast seda tuvastab see valitud keele põhjal vigu.

Briti ja USA keelestiilid

Õigekirja parandus

See võib olla grammatika kasutamise peamine põhjus. Enamasti kasutavad kirjanikud kuulsat Microsofti kontorit, mis kindlasti tuvastab valed ilm. Grammatika valimise põhjus on see, et sellel on õigekirja kontrollimise kõrval ka palju muid funktsioone.

Lisaks sellele ei täpsustata mitte ainult valesti kirjutatud vorme, vaid antakse ka selgitusi näidetega, mis muudavad valede sõnade parandamise paremaks liikmesriikide ametist.

õigekirja parandus grammatikatoimetaja poolt

Grammatikareeglid

Kas teate tenstide ja tegusõnade kasutamist jne? See on kõige tavalisem probleem, millega enamik kirjanikke kirjutamise ajal silmitsi seisab. Vale tegusõnade kasutamine ja ajaline muudavad lause tähendust. Selle tulemusel ei pruugi teie lugeja aru saada asjast, mida soovite selgitada.

Grammatika aitab teil sellist tüüpi grammatilistest vigadest üle saada koos selgitusega, miks see soovitab sõna muuta.

Leidke grammatilisi vigu

Kirjavahemärkide vead

Kirjavahemärgid, nagu koma, kriips, koolon ja semikoolonid jne. Meile on väga vaja õigeid kirjavahemärke õiges kohas. Näiteks ei saa koma kasutada ainult pika lause katkestamiseks, vaid ka tähenduse selgeks tegemiseks.

Grammatikas tuvastage kirjavahemärke

Esitage selgitus & Sünonüümid

Ilmselt suurepärane ja meie lemmikfunktsioon. See on hea neile, kes on õppimisetapis või inglise keeles nõrgad. Mõnikord loete Internetis midagi, näiteks artikleid ja ajaveebipostitusi, ja võite silmitsi seista sõnadega, mida on väga raske mõista. Ja mõistmise huvides võite selle Google’i avada või avada tesaurus sünonüümide ja selge mõistmise jaoks.

Grammatikal võib sellest olla palju abi, kui lisate brauserisse laienduse, näiteks Chrome, siis topeltklõpsuga sõnale, mille jaoks vajate selgitust, annab see teile selle sõna erinevad kirjeldused. Vaadake allolevat pilti.

grammatika brauseri lisandmoodul

Kui olete Grammarly redaktoris, pakuvad nad ka sõna selgitusi koos sünonüümidega. Topeltklõpsake sõna ja seal see on.

sõna sünonüümid topeltklõpsuga

Isiklik sõnastik

Saate luua oma isikliku sõnaraamatu grammatikas, nii et see ei märgista neid sõnu tulevikus õigekirjaveana.

Klõpsake armatuurlaua vasakus servas profiili ja lisage seejärel sõna. Lisaks lubab grammatika ka vigade parandamisel sõnu sõnastikku lisada.

Lause stiil ja ülesehitus

Need funktsioonid aitavad teil tuvastada vigaseid sõnajärjestusi ja võimaldavad teil lause kokku panna parema sõnapaariga.

Parempoolne paar näitab selget arusaamist. Lisaks pakub see teile ka soovitusi segaste sõnade kohta, näiteks millal efekti kasutada või mõjutada?

Funktsioonid on saadaval ainult rakenduses Grammarly Premium

Dokumentide tüübid

Grammarlyl on rikkalik andmebaas ja seepärast pakub see erinevat tüüpi dokumendistiile. See aitab tööriistil vigu täpsemalt leida. Nad jagavad dokumendid 6 erinevat tüüpi, näiteks akadeemiliseks, äri-, tehniliseks, meditsiiniliseks, loominguliseks ja vabaajakujuliseks. Nii et kui olete tudeng ja kirjutate esseed, siis valige jaotises Akadeemiline antud essee.

Kui olete ajaveebi ajakirjanik ja kirjutate ajaveebipostitust, soovitame teil probleemide tuvastamisel tõhusa töö jaoks valida jaotises Ettevõtlus olev artikkel “ajaveebi postitus”..

Erinevad dokumenditüübid

Plagiaadi kontrollija

See on midagi, mida vajate võrgus ükskõik millise kirjaniku rentimisel nii intensiivselt. Oletame, et Fiverris palkate kirjaniku ja ta lihtsalt kopeerib artikli teiste ajaveebist ja teeb teile artikli. See ei mõjuta mitte ainult teie ajaveebi usaldusväärsust, vaid kahjustab ka teie otsingumootori paremusjärjestust.

Seega peate enne avaldamist hoolitsema oma sisu unikaalsuse eest. Grammarly pakub selleks plagiaatkontrolli, mille andmebaasis on tohutult 8 miljonit lehte ja skannib teie dokumendid vaid ühe klõpsuga.

Kui ta leiab Internetist sarnase teksti koopia, joonistab ta need read alla. Selleks pange artikkel grammatika redigeerijasse ja lülitage siis sisse plagiaadi kontrollija. 

Grammatika plagiaadi kontrollija ülevaade

Sama sõna ületarbimine

Nagu eespool mainitud, pidasime seda funktsiooni väga kasulikuks. On mõned sõnad, mida kirjanikud kõige sagedamini kasutavad. Nad konstrueerisid grammatika algoritmi selliselt, et see otsib teie artiklis need sõnad ja seejärel pakub teile soovituse kõige sagedamini kasutatavate sõnade asendamiseks..

Tööriist allajoonib sõna ja pakub teile soovituse koos sarnase tähendusega sõnaga.

Eessõna lõpplause

Inglise keeles kirjutades on palju, mida teha ja mitte teha. Mõni väidab, et lause lõpus eessõna kasutamine pole kohane, samas kui mõned väidavad, et tänapäeva inglise keeles on see täiesti loomulik.

Grammatiliselt osutab lausetele, mis lõpevad eessõnaga. Seega on kõik teie otsustada, kas seda muuta või mitte. Kuid soovitame teil, kui soovite kirjutada formaalses stiilis, proovida mitte asetada eessõna lause lõppu. Grammatika jagab suurt postitada sellel.

Sõnavara parendamine

See on kõige kasulikum variant neile, kes oskavad inglise keelt nõrgalt ja kellel pole ingliskeelsete sõnade varandust meeles või võite öelda sõnavara. Pealegi, kui kirjutate suurema osa oma ajaveebi artikleid, on tõenäoline, et võite mõnda sõna liigselt kasutada. Selle funktsiooni lubamisel analüüsib ta teksti ja paneb tähele samu sõnu, mida mitu korda kasutate.

Grammatiliselt rõhutatakse neid samu sõnu ja pakutakse ka sõna asendamiseks. Lisaks, kui näete, et grammatika soovitatud sõna ei sobi teie lausega, siis võite rohkemate sõnade jaoks topeltklõpsuga allajoonitud sõnale.

Selle kasutamiseks lubage redaktoris töötades lihtsalt sõnavara täiustamist ja see hakkab tööle.

Grammatika sõnavara täiustamine

Kõrvaldage sõnaoskus

Mõnikord saab asja seletada suuremate lausete konstrueerimise asemel mõne sõnaga. Sõnatu artikkel võib lugejaid tüdida, kuna see sisaldab rohkem sõnu kui teave.

Grammatika aitab teil neid lauseid tuvastada ja pakub teile soovitusi, kuidas neid lühendada.

Professionaalne korrektuur

Kui soovite oma blogiartiklid enne avaldamist korrigeerida, saate seda teha siin Grammarly’is. Professionaalne inimene loeb teie lõigud ümber.

Kuid pidage meeles, et peate selle eest maksma täiendava summa, isegi kui teil on premium Grammarly konto.

Dokumendi esitamine on väga lihtne. Lihtsalt minge oma grammatika redaktorisse ja klõpsake viimasel ikoonil, mis on antud külgribal. Ja siis saatke korrektorile.

Raha tagasi garantii

Alguses pakuvad nad 7-päevast prooviperioodi, kus saate kasutada kõiki Grammarly premium funktsioone. Kuid nad muutsid oma poliitikat ja pakuvad nüüd prooviperioodi asemel 7-päevast tagasimakse poliitikat. Valige lihtsalt soovitud plaan ja tehke makse.

Pärast seda on teil 7 päeva aega, et küsida tagasimakset, kui te ei rahuldanud nende teenuseid.

Tugiteenused

Seda tüüpi tööriistade puhul ei pruugi te tugiteenuseid vajada. Kuid siiski võite esitada igasuguse abitaotluse ja vastuse saate tunni jooksul. Pole tähtis, kas olete tasuta või esmaklassiline kasutaja, nad aitavad teid kindlasti.

Samuti kirjutavad nad probleemide lahendamiseks hunniku artikleid oma erinevate toodete kohta. Seega soovitame enne päringu esitamist surfata nende teadmistebaasis ja kui te ei leidnud lahendust, siis saatke neile e-kiri.

Hinnakujundus

Grammarly pakub kolme kava, mis põhinevad kestusel kuus, kvartalis ja aastas. Kuukava maksis 29,95 dollarit, mis on üsna kõrge, nii et vähemalt kui soovite oma teenuseid lühikeseks ajaks, valige vähemalt kvartaliplaan.

Ausalt, soovitame teil tellida aastaplaan, mis maksab vaid 11,66 dollarit ema kohta ja säästab palju raha.

osta grammatiliselt

Plussid

 • Oskab tuvastada enam kui 400 tüüpi vigu ja võimaldab neid ühe hiireklõpsuga parandada.
 • Väga mugav kasutada. Saate selle integreerida MS Office’iga, väljavaated või isegi alla laadida töölauarakenduse.
 • See töötab peaaegu kõigi rakendustega, nagu WordPressi redigeerijas, Gmailis, Facebookis, twitteris ja kõikjal.
 • Suurepärane, kui inglise keel pole teie emakeel
 • Sobiv tööriist blogijatele, üliõpilastele, ärikirjad ja meditsiinitöö jne.
 • Plagiaadi kontrollimine võimaldab teil kontrollida, kas artiklid on ehtsad või kopeerimispastad.
 • Valik keelte stiilis britte või ameeriklasi.
 • Saadaval nii tasuta kui ka premium.

Piirangud

 • Tööriist töötab suurepäraselt Chrome’is, Mozillas ja safaris (nagu nad väidavad), aga mis saab teistest tuntud brauseritest, näiteks Opera.
 • Mai tundub kuupõhiselt kulukas, kuid aastaplaani osas on see odav
 • Probleemide leidmiseks peab teil olema Interneti-ühendus. Sellel pole võrguühenduseta versiooni.
 • Siiani pole Maci kasutajatele ühtegi MS Office’i lisandmoodulit. Kuid Maci kasutajad saavad töölauarakenduse alla laadida ja brauserilaiendit kasutada.
 • Selle tööriista abil ei saa siiski vajada inimeste korrektorit.

Järeldus

Grammatika teeb kindlasti oma töö. See on teie raha väärt. Proovime paljusid teisi tööriistu, kuid siiani toimib Grammarly väga hästi ja hõlpsasti kasutatavana. Soovitame seda ilma igasuguse kahtluseta.

Üksikute ajaveebide pidajate jaoks võivad nad alustada tasuta versiooniga, kuid proovige võimalikult kiiresti üle minna premium-paketile, sest eeldusvead tuleb kõrvaldada, kui soovite oma artiklites professionaalset pilku. Siin saate luua tasuta konto.

Kui usaldate vigade tuvastamiseks kontorit, soovitame teil seda korra proovida. Kuna MS Office keskendub peamiselt kirjavigade jäädvustamisele, samas kui grammatika on täiustatud tööriist. Pealegi pole see tavaline tööriist, vaid selle on litsentseerinud üle 600 ettevõtte ja ülikooli.

Arvame, et peaksite kulutama natuke raha ja saama lisatasu tellimuse, kuna see osutab vigadele paremini.

Siiani naudime grammatikat ja oleme nende teenustega väga rahul. Jagage julgelt meiega oma kogemusi. Oleme väga tänulikud teie kommentaaride eest ja loodame seda Grammatiline ülevaade aitab teil sellest kõike teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map