10 parimat SquareSpace’i alternatiivi ja konkurenti 2020

2

Niisiis, maandusite sellel lehel, et valida parim Squarespace’i alternatiiv, mis nõuab minimalistlikke tehnilisi oskusi, kuid pakub suurepäraseid funktsioone.


Ruuturuum on üks lihtsamaid ehitajaid, mis sisaldab veebipoodide, ajaveebide ja moesaitide jms elegantseid malle..

Möödas on päevad, mil veebisaidi loomine hajutab domeeni ostmise ja hostimisplaani laiali. Teie saidi hea väljanägemise saavutamiseks peate tegema palju tööd, sealhulgas tegelema kodeerimisparameetritega.

Kuid aja möödudes said asjad veebisaidi koostajate sisenemisega lihtsamaks – see ei tähenda peaaegu mingit tehnilist tööd ja saidi käivitamine vaid mõne minutiga. Ruuturuum on turul pakutavate parimate veebisaidiehitajate tarkvara hulgas.

Ehkki Squarespace on komplekteeritud hunniku funktsioonidega, pole ühelgi neist õigust olla täiusliku veebisaidi koostaja. Ainus, mida saate, on teie jaoks parim.

Nii et kui Squarespace ei vasta teie nõuetele – eriti e-kaubanduse veebisaidi jaoks on neil maksete lüüsid väga piiratud.

Ärge muretsege, kuna leidub Squarespace’iga sarnaseid veebisaitide koostajaid, millel on palju erinevaid funktsioone, mida te ruutruumis ei pruugi leida..

Vaatame siis meie parimate valikute kollektsiooni.

10 parimat ruutaruumi alternatiivi 2020 – usaldusväärsed ruuturuumi konkurendid

1. Wix

Wix - parim ruutude alternatiiv

Wix on üks populaarseid saidiehitajaid, kes abistab kliente veebisaidide loomiseks peaaegu vaevata. Nendega alustamine on ülilihtne, häälestusviisard aitab teil valida ADI ja Wix redaktori vahel.

ADI toimetaja sobib kõige paremini algajatele, kuna see on palju automaatne viis, kus nad esitavad disainitud veebisaidi saamiseks vaid paar lihtsat küsimust..

Wixi redigeerijal on ka väga lihtne navigeerida, kust alustada, valides nende 100-st tasuta kena välimusega mallist erinevatesse kategooriatesse nagu veebipood, fotograafia, reisimine ja ajaveeb jne. Wix-redaktor võimaldab teil teha muudatusi peaaegu igas osas veebisaitide kodeeringut segamata.

Saate valida veebilehe paigutuse, luua kategooriaid ja neid tööriistaribalt mitmesuguseid redigeerida. Lisaks võite elemente lihtsalt lohistada, et neid kuhu iganes soovite.

Wixi abil saate juurdepääsu nende rakenduste turule, mis pakub sadu rakendusi hõlpsaks installimiseks ja parandab oluliselt kasutatavust. Saate sujuvalt kaasata sotsiaalseid rakendusi, turundusriistu, vestlusvalikuid, e-poe rakendusi ja palju muud.

Wix on väga paindlik ja koodide manustamine on suurepärane võimalus kuttidele, kes armastavad kodeerida. Wixi suurim probleem on seotud malliga ja kui soovite seda muuta, peate saidi uuesti üles ehitama..

Veebiteenustega tegeledes vajate alati tugiteenuseid ettevõtte tehnilistelt ekspertidelt. Kahjuks pole neil reaalajas vestluse funktsiooni, kuid nad pakuvad klienditoe telefoni ja e-posti teel. Lisaks pakuvad nad juurdepääsu oma samm-sammult videote juhenditele.

Võite Wixiga tasuta alustada ainult maitse pärast. Tasuta kasutajana on teil 500 MB salvestusruumi ja 1 GB ribalaiust. Ja kui teile need meeldivad, minge üle oma soovitud lisatasu plaanile.

Neil on mitmesuguseid plaane alates 4,50 dollarist kuus, mis võimaldavad teil kohandatud domeeni ühendada. Veebipoe loomiseks pakuvad nad e-kaubanduse plaani hinnaga 8,25 dollarit kuus koos enam kui 100 dollari väärtuses tasuta pakkumisega.

2. Kauplus

Poodige kaupluse jaoks ruutruumi alternatiiv

Kui otsite veebipoe käivitamiseks Squarespace’i alternatiive, on Shopify tõenäoliselt parim koht.

Nende e-kaubandusele keskendunud ehitaja teeb keerulised tööd lihtsamaks ja võitis ka mitmeid auhindu. Nende toiteallikaks on üle 500 000 veebipoe. Kogemuste saamiseks võite siin sõita 14-päevase proovisõiduga.

Nad pakuvad veebipoodidele peaaegu 100 tasuta ja tasulist malli. Kahjuks on enamik neist tasulised, kuid ka antud tasuta teemad on kena välimusega.

Shopify valimise suurepärane punkt on see, et te ei pea taustaprogrammi seadete haldamiseks oma aega raiskama, kuna see on üsna arusaadav, isegi algaja kasutaja saab sellest kiiresti aru.

Teie Shopify armatuurlaual saate hallata kaupluse erinevaid väljavaateid, näiteks tooteid, tellimusi ja allahindlusi jne. Samuti pakuvad need teadmisi nagu konversioonimäär, kliendi asukoht, kliendi kordamine, tellimuste koguarv ja palju muud.

Teine asi, mis muudab selle paremaks valikuks kui Squarespace, on 1000-nda rakenduse kättesaadavus, mille saate lisada mõne klõpsuga. Lihtsalt minge juhtpaneelilt rakenduste poodi ja leiate rakendusi, mis käsitlevad saatmist, makseväravaid, sotsiaal-, raamatupidamis- ja laohaldust.

Nad toetavad üle 100 maksevärava, samal ajal kui ruut Squarespace on piiratud ainult ribade ja PayPaliga. Sarnaselt ruuduga Spacepace nõuab ka Shopify tehingutasu (varieerub vastavalt valitud plaanile).

Klienditoe kanalid nagu otsevestlus, telefon ja e-kirjad on tasuta ja premium-kasutajatele saadaval ööpäevaringselt. Teise võimalusena haldasid nad ka õpetuste sektsiooni ja kogukonna foorumit.

Teine Shopify kasutamise eelis Squarespace’is on hinnakujundus.

Shopify pakub 3 erinevat plaani, kõige elementaarsem plaan maksab 29 dollarit kuus ja kolmanda osapoole maksevärava kasutamisel võtab see 2% tehingutasu.

Ehkki see on pisut kõrgem kui paljud teised turul saadaolevad e-kaubanduse tööriistad, otsivad inimesed selle alternatiive, kuid selle hinnakujundus on nende teenuste väärt, välja arvatud tehingutasu, mis võib natuke haiget teha.

3. Pixpa

Pixpa ruutvõistleja

Pixpa on kõik-ühes platvorm loovispetsialistidele, et luua oma veebisait integreeritud e-poe, kliendi galeriide, ajaveebi ja palju muuga.

Pixpa on muutunud Squarespace’i jaoks väga populaarseks alternatiiviks, eriti fotograafide, kunstnike ja disainerite seas, kes armastavad selle kõikehõlmavaid võimalusi ja kulutõhusaid hinnakujunduskavasid.

Uimastatavate veebisaitide loomine on imelihtne ja saadaval on lai valik piksliteks täiuslikke, täielikult kohandatavaid teemasid. Kõik veebisaidid on mobiilisõbralikud ja töötavad suurepäraselt kõigis seadmetes.

Selle lihtsa, kuid võimsa, pukseeriva veebisaidi koostaja pakub kõigile, kellel pole kodeerimisoskust, hõlpsa lahenduse oma täieliku veebis olemise loomiseks ja haldamiseks ühes kohas. Nende tugimeeskond on ööpäevaringselt saadaval ka otsevestluse ja e-posti teel, et aidata teid alati, kui vajate abi.

Kujutiste kuvamise, jagamise, müümise ja edastamise osas on Pixpa ruuturuumi üsna palju. Pixpa galeriides on hulgaliselt funktsioone, näiteks multimeediumisisu tugi, 15-st galerii paigutustest valida, IPTC-andmete import, võimsad pildigalerii tööriistad ja palju muud.

Samuti saate luua e-kaubanduse toega galeriid, et pilte piltidena või allalaadimistena müüa. Integreeritud kliendigaleriide platvorm võimaldab kasutajatel sujuvamaks muuta oma töövoogu ning jagada, müüa ja klientidele pilte edastada.

Samuti saate Pixpa abil luua täisfunktsionaalse integreeritud e-poe poe. Füüsiliste toodete, digitaalsete toodete või teenuste müük võib toimuda mõne minutiga. Kui paljud platvormid võtavad iga tehingu eest tasu, ei ole neil ühegi tehingu eest üldse tasu. Nii et kogu kasum on teie enda oma.

Mis kõige parem, Pixpa pakub seda kõike vaid murdosa Squarespace’i hinnast, mille hinnad algavad kõigest 6 dollarist kuus.

Selle funktsioonid, tasuvad hinnakujundusplaanid ja 24 x 7 tugi muudavad selle reklaamide ja väikeettevõtete jaoks eelistatud platvormiks kogu maailmas.

Ikka segane otsustada, kas peaksite selle valima? Ärge muretsege, olemas on ka 15-päevane tasuta prooviversioon. Minge edasi ja proovige järele.

4. Duda

duda armatuurlaud

Duda on veel üks mõistliku hinnastruktuuriga Squarespace’i konkurent. Teie veebisait töötab tõrgeteta ja maksimaalse tööajaga, kuna Duda kasutab sisu majutamiseks Amazoni pilvestruktuuri.

Duda veebisaidi ehitaja on saadaval kasutamiseks alates 2010. aastast ning see on kena lahendus neile, kel puudub tehniline teadmine ja muud saidihaldusoskused. Sellel on integreeritud varundamise, SEO ja analüüsi funktsioonid.

Saidi arendamise aeg vähendab dramaatiliselt nende lohistamise funktsiooni. Saate üksusi oma veebisaidile lisada hiireklõpsude abil.

Erinevalt ruudust on Duda saadaval hulgaliselt vidinaid, näiteks nuppu, teksti lisamiseks, hiljutisi postitusi ja otsinguriba jne. Nende tööriist toetab 100+ fonti.

Lihtsalt lohistage soovitud element ja tilgutage see veebilehele kuhu iganes soovite. Isiklikult leidsime, et seda on mugavam kasutada kui Squarespace.

Duda võimaldab teil saidi kujunduses igal ajal muudatusi teha. Saate videoid ja pilte kasutada taustana ning kujundada ilusa veebilehe.

Lisaks võimaldab nende sisu importimise funktsioon importida olemasolevalt saidilt ilma tehnilisse töösse süvenemata.

Saate isegi valida mobiiltelefonidele, tahvelarvutitele ja lauaarvutitele erineva paigutuse. Lisaks pole veebisaidi isikupärastamine algajatele kasutajatele enam probleem, näiteks hüpikute lisamine, teavitusriba, meile helistamise ja tööaja reeglid jne..

Duda tutvustas oma tööriistaga e-poe poodlejaid. Lihtsalt liikuge külgriba funktsioonide salvestamise juurde, kus saate hallata müüki, tooteid ja tutvustusi.

Lisaks on saatmine, maksud, arve, makseviisid ja paljud muud seaded hõlpsasti konfigureeritavad.

Saate vaadata ja muuta muudatusi konkreetses platvormis, näiteks laua-, mobiil- ja tahvelarvutis. Tasuta kasutajad pääsevad juurde juhenditele ja kogukonna toele, samal ajal saavad tasulised kasutajad abi ka ööpäevaringselt otsevestluse ajal ja 18-tunnise telefonitoega.

Enne ostmist pakuvad nad parima võimaluse, pakkudes mõnepäevase prooviversiooni asemel tasuta kontot. Tasuta versioonis saate nende poodifunktsioone ka mingil määral kasutada.

Tasulised plaanid algavad aastast tellimisel alates 7,13 dollarist kuus ja sisaldavad kohandatud domeeni, HTTPS-i, varundamist ja arendaja režiimi. Võrreldes Squarespace’iga ei võta Duda mingit tehingutasu, selle asemel piiravad nad igas paketis olevate toodete arvu.

5. Weebly

sarnaselt ruuduga

Funktsioonide rohkus, läbimõeldud mallid ja suurepärane kasutatavus muudavad Weebly suurepäraseks alternatiiviks ruudus.

Töötab alates 2007. aastast ja annab nüüd enam kui 40 miljonile Weeblyt kasutavale ettevõtjale volitusi. Selle veebisaidi koostaja ilu, et saate seda saiti hallata ka Androidi, iPhone’i ja iPadi seadmete abil.

Pärast malli valimist maanduge nende redaktorisse. Nende saidiredaktor on väga lihtne ja harjuvad peagi, isegi kui sa pole kunagi varem ehitajat proovinud. See töötab väga sujuvalt kõik, mida peate lihtsalt elemendi lohistama.

Värvi, fonte või isegi kogu teemat saab ilma luksumiseta muuta. Arendajate jaoks integreerivad nad väga mugava CSS / HTML-i redigeerimisrežiimi, mis näitab teema erinevaid osi, nagu päis, stiilid ja varad jne, võimaldades kiiret navigeerimist.

Iga teie veebisaidi leht on hõlpsasti kohandatav ja sellel on integreeritud SEO tööriist saidi otsingumootori nähtavuse parandamiseks. Ehitajas on palju elemente, mis aitavad ajaveebipostituse kirjutamisel ja veebilehtede loomisel.

Näiteks soovite luua lehe „Võtke meiega ühendust”. Peate vaid looma selle lehe ja lohistama küljeribalt elemendi „Kontaktvorm”. Rakendusturg sisaldab sadu rakendusi, mis muudavad selle Squarespace’i kõige võimsamaks konkurendiks kui ükski teine ​​ehitaja tööriist.

Weebly on veebipoe ehitamiseks piisavalt hea. Elegantselt kujundatud armatuurlaud on mugav toodete, kinkekaartide, kupongide jms lisamisel.

Saate täita nii tellimusi kui ka hüljatud kärusid ja neid jälgida. Samuti on e-poe kasutamiseks palju funktsioone.

Nad hooldavad klientide abistamiseks tõenäoliselt kõiki kanaleid, näiteks otsevestlus, e-post, kogukonna koht ning lai valik erinevaid juhendeid ja videoid. Telefonitugi on saadaval „Pro” ja „Äri” plaani kasutajatele. Weebly peamine puudus on see, et mallide redigeerimise võimalused on piiratud.

Proovisõidu jaoks võite alustada tasuta kasutajana nende alamdomeeni ja 500 MB mäluruumi all. Nad jagasid plaanid järgmiselt: „veebisaitide jaoks” ja „veebipoodide jaoks”. Nii et veebisaidi korral ulatub plaan iga-aastase maksmise korral vahemikus 8–25 dollarit kuus.

Põhiplaan sisaldab tasuta domeeninime, 100 dollarit AdWordsi ja piiramatut salvestusruumi. Veebipoe plaani jaoks on Weebly pisut kulukas lahendus, kuna nad nõuavad kahel esimesel plaanil 3% tehingutasu ja piiratud tooteid. Paketid algavad 8 dollarist 38 dollarini kuus.

Kolmas plaan maksab 25 dollarit kuus (madalam kui Shopify basic) ja võimaldab piiramatuid tooteid, SSL-sertifikaati ja ilma tehingutasuta. Nii et võite proovida Wixit või külastada siin Shopify alternatiive.

6. WooCommerce

WooCommerce - veebipoodide ehituse alternatiiv ruutudele

WooCommerce on WordPressi pistikprogramm ja seda peetakse Squarespace’i tugevaks alternatiiviks kontrolli ja hinnakujunduse osas. WordPress on kõige populaarsem CMS veebisaidi või ajaveebi loomiseks. Nii WooCommerce kui ka WordPress on vabalt kasutatavad ja pakuvad parimat lahendust veebipoe loomiseks.

Ainus puudus, millega mõned uustulnukad kokku võivad puutuda, on seotud tehniline töö, näiteks domeeninime ostmine, veebimajutus, CMS-i installimine, SSL-sertifikaat ja seejärel nende kõigi haldamine.

Kuid sellised asjad annavad ka teile suurema kontrolli. Õnneks teevad nüüd veebimajutusettevõtted sellised asjad palju lihtsamaks ja saate kõik koostisosad ühest kohast kätte. Lisaks pakuvad mõned isegi eelinstalleeritud CMS-i ja WooCommerce’i.

WooCommerce on juhtiv tarkvara, mida kasutab peaaegu 28% veebipoodidest. Pärast pistikprogrammi installimist juhendab viisard teid poe kõigi vajalike toimingute seadistamiseks.

Teemade loendit pole olemas, kuid saate tasuta uimastamise vaikimisi teema „Poe esikülg”. Saadaval on ka mõned lapseteemad. Lisaks võite soovi korral kasutada mis tahes kolmanda osapoole teemat, kuna WooCommerce ühildub kõigi teemadega.

Tasuta ja tasulised laiendused on WooCommerce ilu. Installimiseks on saadaval rohkem laiendusi kui ühegi teise platvormi korral. WooCommerce’i vahekaardi alt armatuurlaualt leiate sadu laiendusi. Makseväravaid on palju, näiteks triip, PayPal ja Square jne.

WooCommerce on tasuta ja saate plugina üle täieliku kontrolli. Ja kui teil on mõni probleem, on neil lai teadmistepagas ja videoõpetused.

Oma ekspertidega rääkimiseks esitage lihtsalt pilet ja nad aitavad teid parimal võimalikul viisil. See on ehtne kulutõhus Squarespace’i alternatiiv, millel on rohkem funktsioone. Peate sujuva töö tagamiseks valima ainult ühilduva WooCommerce’i veebimajutusteenuse pakkujad.

7. BigCommerce

BigCommerce ruutkeskuse alternatiivi 2017 jaoks

Koormatud paljude funktsioonidega BigCommerce pakub lahenduse e-poe veebipoe käivitamiseks. See on Squarespace’i vääriline alternatiiv ja väga sarnane Shopify poe ehitajale. Need võimaldavad hõlpsat integreerimist, et tutvustada teie tooteid Amazonis, Facebookis, eBays ja sujuvalt paljude POS-i tarkvaradega jne, mis võimaldab teil suurendada ümberarvestuskurssi..

Need pakuvad teie käes mitmeid täiustatud redigeerimisfunktsioone. Lisaks on olemas ka tohutu nimekiri tundlikest tasuta ja tasulistest teemadest, kus kõigil on palju redigeerimisvalikuid. J

navigeerige armatuurlaua külgribal vahekaardile „Storefront”, kus saate redigeerida nii teema erinevaid väljavaateid kui ka kogu kujundust.

Kõigile funktsioonidele pääsete juurde otse taustaprogrammist, et teha selliseid toiminguid nagu toodete lisamine, tellimuste haldamine ja klientide haldamine jne. Lisaks saate kassasse seadistada kassaid, kingituste pakkimist, kolmanda osapoole teema eksportimist, reaalajas vestlust ja paljusid teisi. kaasa arvatud.

Lisaks võimaldab nende rakenduste pood kasutada mitmesuguseid funktsioone, mis on seotud turunduse, maksete, raamatupidamise, jälgimisriistade ja palju muuga.

Erinevalt Ruutruumist, ühegi plaani eest Bigcommerce ei kehtesta tehingutasu. Need aitavad klienti reaalajas vestluse, telefoni ja e-posti teel. Lisaks saate vaadata nende juhendeid. BigCommerce University edastab tonni videoid või küsib kogukonna foorumis küsimuse.

Saadaval olevate plaanide mitmekesisus ulatub 29,95 dollarist kuni 249,95 dollarini kuus. Põhiplaan näib küll kulukas, kuid see on Squarespace’ist üsna madalam.

Lisaks on saadaval rohkem makseväravaid ja see võimaldab teil oma kauplust suurematel turgudel loetleda. Kõigi turvaliste tehingute plaanidega on kaasas ka spetsiaalne SSL-sertifikaat. Kokkuvõttes on BigCommerce veebipoe ehitamiseks palju parem kui Squarespace.

8. Jimdo

Jimdo veebisaidi ehitaja

Jimdo pole mallide mitmekesisuse osas nii rikas kui Squarespace, kuid kasutusmugavus, hinnakujundus ja rikkalik vidinate varu muudab Jimdo Squarespace’i lähedaseks alternatiiviks.

Parim külg – need võimaldavad teil töötada nende mobiilirakendusega, mis on saadaval Androidi ja iOS-i kasutajatele. See on suurepärane lahendus vabakutselistele ja ärisaitidele.

Jimdo pakub kahte moodi: Jimdo Dolphin ja toimetaja. Delfiin loob saidi imelihtne, kui nad esitavad palju küsimusi ja mõne minuti pärast valmistub teie sait otseülekandeks.

Tarkvara sisseehitatud SEO-tööriist võib parandada nii veebipoe kui ka alamlehtede nähtavust, nii et teie saidile saaks sõita rohkem kliente.

Saate teha muudatusi mallide stiilides, taustal või kui soovite arenemisoskusi täiustada, siis mängige lihtsalt HTML-i ja CSS-iga.

Jimdo ehitaja pakub funktsioone täiesti toimiva poodide poe käivitamiseks. Maksete vastuvõtmiseks saate lisada riba ja Paypali. Lisaks on tellimuste haldamine, laoseis ja allahindluste loomine ülilihtne. Ja mis kõige tähtsam – nad ei võta tehingutasu.

Jimdo suur eelis ruuturuumi ees on vidinate kättesaadavus, mida saate oma saidile funktsionaalsuse suurendamiseks lisada.

Poodide, veebisaitide, suhtlusriistade ja palju muu jaoks mõeldud tööriistad on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel. Klienditoe jaoks nad kahjuks telefonitugi ei paku. Mis tahes probleemi korral saate ekspertide abi e-kirjade või meisterdamisjuhendite kaudu.

Praegu on valida kahe premium-kava vahel. Esimene plaan maksab aastatellimuse eest 7,50 dollarit kuus. Saate tasuta domeeninime, 5 GB salvestusruumi, 10 GB ribalaiust ja lähenemise poe põhifunktsioonidele (15 toodet).

Erinevalt enamikust ehitajatest sisaldab Jimdo põhiplaaniga ühte e-posti kontot. Suuremate projektide korral tellige oma 20-dollarine kuu pakett, mis sisaldab piiramatut salvestusruumi & ribalaius, piiramatu arv tooteid ja prioriteetsed tugiteenused.

9. rabavalt

Hämmastavalt lihtne alternatiiv ruutudele

Squarespace’i konkurendi otsimisel on hämmastav. Selle lihtsustatud liidese abil on veebisaidi ehitamine ja haldamine vaevatu.

Võite tasuta kasutajana tutvuda nende teenustega, kus saate valida peaaegu 25 teema hulgast ja siis tuleb toimetaja teie ette. Meie arvates sobib Strikingly paremini üheleheliste veebisaitide loomiseks ja veebilehtede uimastamiseks.

Võrreldes ruuduga Space, hoidke silmatorkavalt rakenduste poodi, mis on piiratud mõne rakendusega. Mõned nende poolt juba integreeritud tööriistad, nagu SEO, Google’i analüüs, koostöö ja sotsiaalmeedia jne.

Kui teate natuke kodeerimise kohta, saate lisada kohandatud koode. Kõik, mida peate tegema, on lihtsalt avada “seaded” ja muuta sätteid vastavalt oma nõudele.

Kuna tegemist on lihtsa tööriistaga, saab see muuta ainult fonte või tervet malli. Samuti saate muuta saidi paigutust ja tausta. Lisaks on lehe tausta, kerimis- ja hõljutatavate linkide jaoks mitmeid animatsiooniefekte.

Piiratud arv redigeerimisvalikuid ja vähe integratsioone võivad saada teie jaoks kitsaskohaks, kui proovite e-poe poodi silmatorkavalt avada. Seega ei muuda Strikingly funktsioonide mitmekesisuse puudumine e-poe jaoks õiget valikut.

Sellegipoolest pole Strikingly parim veebisaidi looja, kui soovite luua keeruka saidi. Kuid see on kindlasti väärt ja mugavam kasutada kui Squarespace, kui otsite isiklike ja ettevõtete veebisaitide ehitajaid, kellel on uhked eelvalmis kujundused.

Paljud tööstuses tegutsevad ehitajad libistavad vestluse toe, samas kui silmatorkavalt peaksite elava vestluse, foorumi, e-posti, videoõpetuste ja juhendite tõttu tundma end vabalt..

Nende alamdomeeni all saate seadistada tasuta konto, mis kitsendab mõnda 5 GB ribalaiusega funktsiooni. Praegu on kaks premium-kava, esimene maksab 8 dollarit, teine ​​aga 16 dollarit.

Teises kavas on sellised eksklusiivsed funktsioonid nagu juurdepääs rakenduste poodidele, HTML / CSS / JavaScripti manustamine, mobiilitoimingud ja mitmesugused fondid. Pealegi hoiab see piiramatut ribalaiust. Mõlemal on tasuta domeen ja 14-päevane raha tagasi garantii iga-aastasel arveldusel.

10. Volusioon

Volusus - parem kui ruut ruumis

Kas otsite veebisaidi koostajalt näiteks Squarespace’i, mis sisaldab veebipoe terviklikke funktsioonide komplekte? Siis tuleb siin Volusion. Tänu oma pukseerimisfunktsioonile ei võta uimastamise poe ehitamine aega. Nad väidavad, et aitasid ligi 26 miljardi dollari suuruse käibe suurendamisel seni.

Praegu pakub Volusion 11 tasuta ja 38 tasulist muljetavaldavat malli ning saate nende ehitajaga kaasa sõita 14-päevane proovikonto. Nende mugav armatuurlaud ei lase kunagi segadusse ja aitab veatult tellimusi, kliente ja laoseisu jms hallata. Lisaks juhendavad nad ka esimest korda.

Integreeritud tööriistade abil muudab Volusion turunduse lihtsamaks. Liikuge lihtsalt vahekaardile „Turundus”, mis võimaldab teil müüa veebisaitidel Amazon, Facebook ja eBay jne. Lisaks saate kujundada kuponge ja päevapakkumisi, et meelitada rohkem kliente. Korraliku indekseerimise ja indekseerimise jaoks on olemas ka SEO võimalused ja saidiplaani generaator.

Veel üks suurepärane asi on see, et Volusion ei võta tehingute pealt mingit protsenti. Makseväravad nagu Authorize.net, Skrill ja Stripe jne on saadaval tasuta. Poe funktsioonide laiendamiseks pole rakenduste turgu, selle asemel hõlmasid nad peaaegu kõiki tööriistu, mis annab teile rohkem aega kauplusele keskendumiseks.

Klienditeenindust pakutakse reaalajas vestluse, telefoni ja e-kirjade kaudu. Lisaks hoidsid nad laialdast eneseabiteavet.

Erinevate klientide vajaduste rahuldamiseks kavandasid nad erinevad pakendid. Plaanid algavad erinevatest spetsifikatsioonidest 15–135 dollarit kuus. Esimene “Mini” plaan võimaldab teil avaldada kuni 100 toodet ja 1 GB ribalaiust. Lisaks peate SSL-i eest maksma. Seega mõelge mõnda Volusioni teenust pakkudes ette oma tulevasi vajadusi hoolikalt.

11. WebFlow

veebivoo veebisaidi looja

Webflow on veel üks ruut Squarespace sarnane tööriist, kuid pakub rohkem kohandatavust. Enne investeerimist võite alustada tasuta kontoga.

Nende funktsioonidega koormatud armatuurlauaga tutvumiseks kulub ligi tund. Tarkvara, mis on loodud viisil, mis võimaldab maksimaalset kohandatavust ilma koode puudutamata.

Elementide, näiteks teksti, piltide, videote, veergude ja palju muu lisamiseks peate selle lihtsalt lohistama ja soovitud kohta langema. Redigeerimisvalikud on selle tarkvara parim osa.

Klõpsake lihtsalt mõnel elemendil ja paremal küljel näete hulgaliselt valikuid. Lisaks saate seadistada päästikupõhiseid toiminguid. Platvorm toetab vaid mõnda integratsiooni, nagu Google Maps, analüüs ja sotsiaalmeedia.

Kuigi on olemas WebFlowi redigeerimine, mis on lihtne ja nullkodeerimisoskusega, saate veebisaidi kujundada nii, nagu soovite, kuid kodeerimise teadmistega kasutajad saavad JavaScripti, HTML-i ja CSS-koode sujuvalt muuta.

WebFlow võimaldab teil vahetada erinevaid vaateid, näiteks töölaua-, tahvelarvuti- ja mobiilivaateid. See pole mitte ainult, vaid ka konkreetsetes seadmetes muudatuste tegemine. See on parim viis tundlike veebisaitide kujundamiseks.

Kui segasite taustarežiimi tuuri ajal ringreisi, peate tutvuma teadmistebaasi jaotisesse postitatud videoõpetustega. Lisaks pakuvad nad e-posti tuge, kogukonna foorumit ja arvukaid juhendeid.

WebFlow peamine puudus, et sellel puuduvad e-kaubanduse võimalused. Toimetaja keskendub lihtsalt informatiivsete veebisaitide / ajaveebide loomisele.

WebFlow tasuta plaan annab nende funktsioonidele piiratud juurdepääsu. Lisatasu plaanid algavad 12 dollarist kuus ja võimaldavad igakuiseid 25 000 külastust. See sisaldab ka piiramatut varundamist, SSL-sertifikaate ja CDN-i.

Meie vaatevinklist on nende hinnad kõrgemad kui teistel konkurentidel nagu Wix, Duda ja Weebly. Kuid suur paindlikkus, CMS-i funktsioonid ja rikkalikud redigeerimise tööriistad muudavad selle vabakutseliste, disainerite ja ettevõtete potentsiaalseks valikuks.

Niisiis, milline on ruuturuumi parim alternatiiv?

Nagu me oma artiklis varem mainisime, et ühtegi ei saa nimetada parimaks, peate hoidma oma prioriteedid prioriteedina ja siis valima ülalmainitud Ruuturuumi konkurentide seast. Leiate odavamad, hõlpsasti kasutatavad ja funktsioonirikkad teenused.

Meie kogemusel, Shopify on parim valik veebipoodide jaoks ja lihtsate veebisaitide loomiseks Wix on suurepärane valik.

Seega kontrollige enne teie otsust kõigi teie vajadustele ja nõuetele vastava tööriista leidmiseks kõigi nimetatud teenuste omadusi.

Kommentaaride jaotise kaudu andke meile teada oma valikust ja kogemusest kõigi Squarespace’i alternatiividega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map