10 parimat kaupluse alternatiivi ja konkurenti teie e-poe veebisaitidele

0

Shopify on mugav, kuid mitte lõplik lahendus ja kui otsite mingil põhjusel Shopify alternatiive, siis maandusite õiges kohas.


See on e-kaubanduse veebisaitide jaoks üks populaarsemaid veebiehitajate tarkvara, mis mitte ainult ei paku lihtsamat viisi ja võimsate tööriistade kombinatsiooni, vaid nõuab ka väga minimaalseid tehnilisi oskusi..

Shopify toetab tonni makseväravaid ja laiendusi kasutatavuse parandamiseks. Kuid see ei tähenda, et see vastab kõige paremini kõigi vajadustele.

Pealegi, kui te pole Shopify osas kindel, võite proovida neid, registreerudes a tasuta 14-päevane prooviversioon.

Erinevate toodete mitmekesisuse tõttu varieeruvad vajadused inimeselt inimesele. Seega on tõenäoline, et te ei saa Shopify funktsiooni, mida tõeliselt soovite.

Niisiis tutvustame siin Shopify parimat alternatiivi sealhulgas nende igakülgne ülevaade.

Mõned asendajad on majutatud suurema osa tehniliste aspektide osas, mida haldab ettevõte ise, kuid need võivad Shopify omaduste poolest erineda.

Kuigi vähesed on majutatud ise, kus suurem osa kontrollimisest ja tehnilisest tööst jääb teie enda kätte, näiteks hostingu ostmine, tarkvara installimine, SSL-i juurutamine ja värskenduste kandmine jne..

Kui Shopify hind teid välja lülitab, näib iseenda hostitud lahendus olevat potentsiaalsem.

Parim Shopify alternatiiv 2019

2020. aasta parimad Shopify alternatiivid ja konkurendid e-poe veebisaitide ja -poodide jaoks

BigCommerce

BigCommerce on hästi tuntud e-kaubanduse platvorm, millel on märkimisväärne turuosa. Te ei pea olema asjatundlik ega arendajat palkama.

On küll hostitud platvorm mis tähendab, et BigCommerce’i tehniline meeskond hoolitseb veebimajutuse, SSL-i, turvapaikade ja muude värskenduste eest.

Lisaks saate tehnilisest tööst vabanemiseks suunata oma domeeni, mis on ostetud teistelt domeenide registripidajatelt, või lihtsalt osta BigCommerce’is.

Alustades kahest inimesest, on neil nüüd sadu töötajaid. Ja siiani nad hõlbustas rohkem kui 8 miljardi dollari väärtuses kaupmeeste müüki.

Nagu Shopify, on ka BigCommerce’il administratiivtahvlit lihtne kasutada. Kui kasutate kunagi WordPressi juhtpaneeli, siis ma usun, et te ei pea teemade ja muude seadetega tegelemisel probleeme.

Ausalt öeldes on ülilihtne, kas teil on eelnevaid kogemusi või mitte.

BigCommerce juhtpaneeli paneel

Bigcommerce sai oma ämbrist rohkem funktsioone kui Shopify. Nad pakuvad a 15-päevane katseaeg proovisõiduks. Seal on palju tasuta ja tasulisi teemasid koos arvukate kohandatavate võimalustega.

Jättes kõrvale toodete, makseväravate, teemade ja rakenduste jms põhifunktsioonid, saate jõuda ka muudele sätetele, näiteks kassasse, kinkepakendamisse, sidusettevõtte jälgimisse, laoseisu ja tellimuste teatisele.

Arva ära, mida Shopify võtab iga tehingu eest 2% -list tasu. Ainus viis sellest pääseda on kasutada nende sisest makseviisi. Teisest küljest toetab BigCommerce võrguühenduseta, veebipõhiseid ja digitaalseid makseviise ning teil on vabadus kasutada mis tahes maksete lüüsi.

suurettevõtte makseväravad

Saate tasuta rakenduste jaoks läheneda ka mitmele rakendusele nagu MailChimp, samas kui Shopify pakub küll hulgaliselt rakendusi, kuid enamik neist on sildistatud mõne lisakuluga.

poeskäimise alternatiiv suurettevõttele

Hinna vaatenurgast võtavad mõlemad ettevõtted peaaegu sarnaseid tasusid. Shopify võtab 29 dollarit põhiplaani jaoks, lubades samal ajal ainult 2 töötaja kontot.

Teisest küljest toetab BigCommerce piiramatut personali kontot, integratsiooni Amazoniga & eBay, piiramatu arv tooteid, tasuta pühendatud SSL kuus 29,95 dollarit.

Mõlemad pakuvad kiiret abi 24-tunnise otsevestluse tugi. Lisaks osutuvad kogukonna foorumid, juhendid ja dokumentatsioon õppimiseks ja tõrkeotsinguks väga kasulikuks.

Volusus

Volusion on e-kaubanduse valdkonnas kogenud osaleja, kes töötab alates 1999. aastast ja on üks Shopify parimaid konkurente. Neid ületab üle 180 000 kliendi. Volusion pakub erinevaid plaane, kuidas kohtuda igat tüüpi klientidega.

See on hostitud platvorm, mis tähendab, et saate neilt kõik asjad, et viia kauplus avalikkuse ette. Võite tasuta ekskursiooni alustada 14-päevane katseaeg.

Nad pakuvad kaupluse jaoks muljetavaldavaid tasuta kujundusi. Redigeerimise abil saate teha palju muudatusi, isegi kui teil pole tehnilisi oskusi. Kõik on nähtaval nende WYSIWYG-redaktoris ja oleme kindlad, et te ei kao kunagi.

Teie müüginumbri suurendamiseks võimaldavad nad teil seda teha integreerida eBay, Amazoni ja Facebookiga, jne. Lisaks esitavad nad armatuurlaual mitmesuguseid kasulikke analüüse.

armatuurlaua ostmise alternatiiv

Kuigi makseväravaid nagu Shopify pole nii palju, on kõik Volusias toetatud maksesüsteemid tasuta, samas kui Shopify võtab 2% tehingutasu, mis vähendab teie kasumit.

Te ei pea lisandmooduleid installima, kuna need kattuvad kõige vajalikuga. Kas soovite jälgida investeeringutasuvust, parandada SEO-d, luua allahindlusi või soovite seadistada CRM-i? Kõik on eelnevalt ehitatud. Iga kavaga on kaasas funktsioonide loend

valimisplaanide omadused

Plaanivalik teeb Volusionist taskukohase ja nutika valiku. Kuid peate plaani valides olema ettevaatlik, kuna need piiravad toodete arvu nagu kaardil “Mini” plaanite müüa kuni 100 toodet. Lisaks sisaldab plaan 1 GB ribalaiust ja turvalist kassat.

Suuremate plaanide juurde minnes lubatakse teil müüa rohkem tooteid ja telefonitoe võimalusi. Iga kava sai mõned unikaalsed omadused.

konkurentide kauplus

“Prooviversioon” kuni “Mini” Paketi kasutajad saavad abi, saates meili või avades vestluse. Kuid ka teised kasutajad saavad nendega telefonitsi ühendust võtta. Lisaks on nad pühendunud prioriteetse taseme tugiteenuste pakkumisele „profi-” ja „lisatasu” pakkujate jaoks.

Põhjalikult saate abi ööpäevaringselt, olenemata sellest, mis tüüpi kasutajad te olete. Erinevate Volusioni plaanide olemasolu võimaldab teil valida oma vajaduste plaani. Lisaks on arvukad kaubandusteemad, lihtne kasutatavus ja paindlik kohandamine väärt teie iga kulutust.

SquareSpace

Ruuturuum on hostitud veebisaitide loomise tarkvara, mis pakub pukseerimisvõimalust veebipoe, ajaveebi ja veebisaitide loomiseks. Nad kavandasid e-kaubanduse kasutajatele eksklusiivsed paketid. Nagu Shopify, saate ka oma poe kõigi väljavaadete haldamiseks intuitiivse taustapaneeli.

ruutkaupluse alternatiiv

Ehkki Squarespace ei hõlma nii palju funktsioone kui Shopify, kuid need sisaldavad kõiki põhifunktsioone, et teie ettevõte saaks kohapeal käima.

Null kodeerimisoskuseta saate luua pilkupüüdev poe, kasutades nende mitmesuguseid tasuta teemasid. Need aitavad teil luua mobiilile optimeeritud saidi, mis muutub nutitelefonide laialdase kasutamise tõttu kohustuslikuks.

Plaani hinnakujundus e-poe pood algab 26 dollarist kuus ja aastase tellimisega saate tasuta domeeninime. Teie saidil värvatavate toodete arv ei ole piiratud. Ja mis kõige tähtsam – olete vaba igasugusest tehingutasust. Allahindlused, tellimused, kliendid ja laoseisu jms on hõlpsasti hallatavad.

Lisandmoodulite installimise asemel on Squarespace’is sisseehitatud funktsioonid, nagu maksed, kassasse lisamine, kliendikonto, raamatupidamine, saatmine ja maksud jne. Lisaks on ka integreeritud võimalusi, nagu SSL-i aktiveerimine ja SEO täiustamine.

Praegu toetavad nad ainult PayPali ja Stripe’i. Nii et koos Squarespace’iga ei saa te funktsioonide mitmekesisust nii suureks kui BigCommerce ja LemonStand, vaid saate piisavalt tööriistu, et vabalt töötada. Seetõttu soovitame proovida nende krediitkaardiga tasuta prooviperioodi.

Kas teil on probleeme mõne teemaga tegelemisel? Ruuturuum pakub kogukonna tuge ja laialdast teadmistebaasi. Siiski, kui teil on probleem, saatke e-kiri või avage otsevestlus nende tehnilise esindajaga.

SquareSpace'i tugiteenused

Nii et kui soovite lihtsat lahendust, kus pole vaja lisandmooduleid installida ega tehnilise tööga segamini minna, oleks Squarespace hea minna.

LemonStand

Kui hinnakujundus on peamine mure, mis teid Shopify küljest lahti laseb, siis LemonStand on hea Shopify konkurent. 2010. aastal asutatud Lemonstand pakub jõulist e-kaubanduse lahendust väikestele, keskmistele ja suurtele ettevõtetele. Kui teil on juba Shopify, Magento või BigCommerce kauplus, saate LemonStand serverites sujuvalt üle minna..

Lemonstandiga kaasnev tohutu eelis on kohandatavus. Poes saate olulisi muudatusi teha omal käel (vajab kodeerimisoskust) või on arendajale ja kujundajale endale lubatav.

Demo jaoks annavad nad üle 14-päevane proovikonto täpselt nagu Shopify. Need pakuvad täielikult meelerahu pakkuvat keskkonda, pakkudes tehnilist segadust tasuta isetehtud hostitud platvormi.

Pärast registreerumist avastad hästi läbimõeldud WYSIWYG-redaktori, millel on väga ilmne funktsioonide loetelu.

sidrunikoja juhtpaneel

Need ei paku nii palju integratsioone kui Shopify, kuid pakuvad kindlasti ka kasulikke 95+ makseväravad.

sidrunikandiku rakendused ja maksesüsteemid

Siiani pakuvad nad oma loendis 15 teemat. Kõik teemad on avatud lähtekoodiga ja tasuta kasutatavad. Muidugi nõuab kõrgtasemel kohandamine oskuste arendamist, kuid värve, logo ja faviconi jne saab vaevata muuta.

LemonStand paketid algavad 19 dollarist kuus. Kõik plaanid sisaldavad põhifunktsioone, nagu piiramatu hulk tooteid, personali konto, salvestusruum ja ribalaius.

Lisaks pole maksevärava kasutamise eest tehingutasu. SEO, globaalse CDN-i, HTTPS-i, kohandatava kassasüsteemi ja palju muu funktsioonid sisalduvad kavast sõltumata.

poodida alternatiive 2017-2018

Ainus, millest hoolid on tellimuste arv, kuna käivitusplaan võimaldab teil töödelda 75 tellimust kuus. Nii et valige mõni plaan, mis eeldab teie edasist kasvu.

Kliendile antakse abi reaalajas vestluse ja e-kirjade kaudu. Tugiteenused on sõbralikud ja nende reageerimine on isegi e-kirjadele üllatavalt kiire. Lisaks peavad nad asjakohaseid dokumente, kust leiate vastused.

Kõige elementaarsem plaan on küll piiratud tellimustega üsna taskukohane, kuid järgmine plaan maksis teile märkimisväärselt. Kokkuvõttes tuleb LemonStandi ostmisel välja palju funktsioone, mistõttu on see väärt investeering.

WooCommerce + WordPress.org [ise hostitud]

WooCommerce on juhtiv e-kaubanduse platvorm, mis haldab enam kui 30% poode (st katab suurema osa turuosast kui ükski teine).

Tegelikult on see plugin, mis installiti WordPress CMS-i ja pakub teile paremat kontrolli ja paindlikkust. Lisaks on see avatud lähtekoodiga, nii et saate selle oma vajadusteks muuta, pöördudes arendaja poole.

Seda võib nimetada a tasuta Shopify alternatiiv kuna nad ei võta teilt tarkvara ega tehingutasude eest midagi. Kõik, mida peate ostma domeeninimi ja a usaldusväärne WooCommerce majutamine.

Tehnilise töö kitsendamiseks võite saada mõlemad ühe pakkuja käest. Soovitame tungivalt proovida SiteGround stabiilse, turvalise ja kasutajasõbraliku kogemuse saamiseks.

saidiplats kaupleb alternatiive India

Küsimus võib selguda, et kuna see on iseseisev lahendus, võib see nõuda palju tehnilisi teadmisi ja võib algajaid segadusse ajada. Isiklikult ei ole me asjatundlikud poisid ja meie kogemuste kohaselt on seda uskumatult lihtne kasutada.

Otsustage domeeni üle, registreeruge saidil SiteGround oma plaan ja andke natuke aega oma konto ettevalmistamiseks. Pärast seda kasutage WordPressi installimiseks ühe klõpsuga installeerijat nende antud cPanelist.

Installige nüüd WooCommerce’i pistikprogramm ja see on kõik. Lisaks saab ühe klõpsuga aktiveerida Krüpti SSL, mida pakub SiteGround tasuta.

WooCommerce on väga rikkalik lisandmoodulitega, et lisada veel funktsioone. Saadaval on sadu laiendusi, mis on seotud saatmisviiside, turunduse, makseviiside ja raamatupidamise jms.

woocommerce shopify alternatiive reddit

Pistikprogrammil on tasuta ülimalt reageeriv teema nimega „Storefront”. On ka paar tasuta last teemad. Kõik, mida saate hallata WordPressi juhtpaneelil kuvatud vahekaardil WooCommerce.

Domeeni ja hostipaketi hankimise kogumaksumus on eriti palju madalam isegi Shopify põhiplaanist. Lisaks saate müüa nii palju tooteid ja lubada kasutada võrguühenduseta, veebipõhiseid ja digitaalseid makseviise.

Integreerimine Facebooki muudab teie Facebooki lehe heaks poodiks konverteerimiskursi tõhusaks suurendamiseks. Nad ei paku reaalajas vestluse tuge.

Saate neile meilisõnumeid vaadata, vaadata nende samm-sammulisi videojuhendeid ja lugeda nende õpetusi. Nii et kui otsite ökonoomset, kuid terviklahendust, on WooCommerce pilkupüüdev kaalutlus.

Wix

Wix on põhjalik ja pidevalt kasvav platvorm professionaalse veebisaidi loomiseks. Nad on asutatud 2006. aastal haldab üle 110 miljoni kasutaja.

Arvukad vahvad mallid, suur arv rakendusi ja väga kohandatavad teemavalikud muudavad selle Shopify üheks väga lähedaseks alternatiiviks. Nii et tutvuge nende teenustega kas tasuta või taskukohaste tasuliste plaanide abil.

Wix pakub oma veebisaidi seadistamiseks kahel viisil. ADI on kiire viis, mis viib teid ringreisile pärast seda, kui olete vastanud oma kauplust puudutavatele küsimustele, mille soovite üles seada. Kui teine ​​meetod on Wix-redaktor, pakub see rohkem kohandamist ja juhtimist, alustades valimist 100s mallid.

wix-saidid nagu shopify

Lisaks mallidele tegi Wix tohutu poe, mis sisaldab 280 kategooriat rohkem kui iga rakendusega seotud rakendust.

Otsevestluse, sotsiaalmeedias integreerimise, makseväravate või kupongide loomise saab kinnitada lihtsalt lihtsate lisandmoodulite installimisega..

Lisaks saate manustada HTML-koode, lisada valguskaste, erinevaid nupustiile ja kaste, et kohandada kauplust vastavalt teie vajadustele.

Wix shopify alternatiiv 2018

Wix osutab oma teenuseid väga uskumatute hindadega. Ja nende hinnastruktuur võimaldab neil saada Shopify ees eelise. Plaanid algavad 4,50 dollarist kuus väga piiratud funktsioonidega, näiteks 1 GB ribalaius ja 500 MB salvestusruum. See plaan võimaldab teil ka kohandatud domeeni ühendada. Nii et see on täpselt nagu väga isiklik või testimisplaan.

Mõne tõsise ettevõtte jaoks peate valima suurema plaani. Veebipoodi saate seadistada ainult saidil E-kaubandus ja “VIP” plaanid. e-kaubanduse plaan maksis lihtsalt 16,50 dollarit kuus 10 GB ribalaiusega ja 20 GB salvestusruumiga.

See sisaldab ka mõnda tasuta pakkumist, näiteks tasuta domeeninime ja mõnda tasulist rakendust. Kuigi nende kõrgeim “VIP” plaan maksab teile ikkagi vähem (24,50 dollarit kuus) kui Shopify ja võimaldab piiramatut liiklust.

Wix on konstrueeritud selliselt, et see tagab ka uustulnukatele maksimaalse hõlpsa kasutamise. Veelgi enam, neil on paremaks mõistmiseks samm-sammult õpetused ja videojuhendid.

Praegu ei paku nad reaalajas vestlust, kuid tehnilise toe saamiseks võite neile e-kirja saata. Seega, kas teil on eelnevaid teadmisi või mitte, ei reeda Wix oma rikkalike omaduste, ainulaadse disaini ja taskukohasusega.

Magento [ise hostitud]

Magento on teine ​​juhtiv e-kaubanduse platvorm, mis asutati 2007. aastal. Kui pardal on palju kasulikke funktsioone, on see platvorm Shopify alternatiivi vaadates hea valik..

Võite arvata, et nende teenused on tipptasemel, kuna seda usaldavad sellised maailmakuulsad kaubamärgid nagu King Burger, Tom Dixon ja Ncare jne..

Magento on saadaval nii tasuta kui ka tasulises versioonis. Nende tasuline versioon ilmub pilve hostitud struktuuriga ja muudab teie e-kaubanduse valiku tõesti ekstravagantseks valikuks või võib isegi taskukohasusest välja tulla.

Samal ajal kui avatud lähtekoodiga Magento (ka kogukonna väljaanne) on vabalt allalaaditav. Kuid avatud lähtekoodiga versiooni käitamiseks on teil vaja domeeni ja hostimisplaani.

Nagu me varem mainisime, on SiteGround e-kaubanduse lahenduste jaoks väga sõbralik host. Lisaks pakuvad nad SSD hostimist, Magento optimeeritud server, ja ööpäevaringne klienditugi. Seal on veel mitu ainulaadset funktsiooni:

Magento saidiplaani veebimajutus

Kui olete tehniliste olukordadega hakkama saanud, on Magento tarkvara kasutamine hämmastavalt lihtne ja lõbus. Kena välimusega paneel nõuab lihtsalt teie väikest õppimiskõverat ja sinna sa lähed.

Toodete lisamine on sama lihtne kui teistel poodiplatvormidel. Saate teha palju asju, mis muudavad selle võimsaks vahendiks kupongide loomiseks, sooviloendite saatmiseks, ostukorvi salvestamiseks, kui klient jätab ostmata, erinevad SEO tööriistad, füüsiliste ja digitaalsete toodete haldamine, peaaegu 46 makseväravat ja rohkem kui teie arvates Shopify suudab.

Magento parim poodide alternatiiv

Magento avatud lähtekood on tasuta ja ei nõudnud ka tehingutasu. Kuid erinevalt Shopifyst ei näidata Magento mitte tasuta teemasid, vaid ainult vaikimisi pakutavat. Saate selle osta Magento turult või kolmandatelt tootjatelt.

Meie soovitatav Magento host on “SiteGround”, mis pakub tasuta malle. Ja muidugi leiate nende turult tonnide kaupa tasuta ja esmaklassilisi laiendusi, et täiendavaid funktsioone lisada. Kui vajate abi nende veebisaidi ressursside jaotise, kasutusjuhendite ja tehnilise dokumentatsiooni külastamiseks.

Enne kui otsustate Magento kasuks, tahame mainida, et see on usaldusväärne lahendus ainult asjatundlikele poistele, vastasel juhul kulub teil palju aega. Või palkate arendaja, kes suurendab teie kulusid lõpuks.

Mida me tahame öelda, et kui te pole asjatundlik või hakkate alles alustama, soovite kiiresti veebipoe üles seada, peate proovima mõnda muud alternatiivi, näiteks Bigcommerce.

BigCartel

BigCartel on ka kena lahendus, mida vaadata Shopifyga sarnaste teenuste otsimisel. Sellest saab väga potentsiaalne valik, kui soovite käivitada individuaalse taseme poe, kuna see on saadaval kõrgeim plaan võib müüa kuni 300 toodet. See fantastiline ehitaja alustas oma teekonda 2005. aastal.

Erinevad lisandmoodulid on suurepärane võimalus kaupluste kasutatavuse parandamiseks täiendavate funktsioonide lisamiseks. Sarnaselt Shopifyga toetab ka BigCartel teid mitmete rakenduste integreerimisel.

bigcarteli rakenduste kategooriad ostavad alternatiivi

Hea ja hõlpsalt navigeeritav disain on mis tahes veebipoe kriitiline osa. BigCartel pakub üle 12 tasuta teema, millel on rikkalikud kohandatavad valikud. Vaid klõpsude abil saate tehtud teemas olulisi muudatusi teha. Lisaks saab arendaja kõigi tasuliste plaanide jaoks koodi täielikku kohandamist.

Näib, et Shopify on ainult seni kogenud poodide ehitaja, kes võtab kolmandate osapoolte makseviiside kasutamise eest tehingutasu. Teiselt poolt, BigCartel toetab praegu Apple Pay, PayPal, Square ja triipu, kuid ükski ei maksa tehingutasu.

BigCartel kasutab ainulaadset lähenemist ja prooviperioodi pakkumise asemel pakuvad nad tasuliste plaanide kõrval ka kogu elu tasuta kontot. Kuid tasuta pakett on piiratud ainult 5 tootega ega paku varude jälgimist analüütika jaoks.

Lisaks sellele ei tohi te kohandatud domeeni osutada. Tasulised plaanid liigitatakse peamiselt toodete arvu järgi, mida saate müüa. Kõige elementaarsem plaanihind 9,99 dollarit kuus kus saate avaldada 25 toodet. Nii et kui peate tegema mõnda tõsist äri, peate ostma lisatasu paketi, mis pakub teile ka tonni muid kasulikke funktsioone.

bigcarteli plaanide omadused

BigCarteli abikeskuses on väga kasulikke õpetusi, mis viivad teid tarkvara käitamisviisini. Leiate juhendid iga teema kohta, edasiliikumiseks. Lisaks on neil vestlus- ja e-posti valikuid, kui soovite nende tehniliste esindajatega vestelda. Nii et kui arvate, et teie pood piirdub 300 tootega, tasub seda proovida. Kuna väike plaan on saadaval, võite kulude kokkuhoidmiseks alustada väiksemast plaanist.

PrestaShop [ise hostitud]

Prestashop on tasuta platvorm, mis võimaldab teil müüa piiramatul arvul tooteid ilma tehingukulusid nõudmata ja sulgeda Shopify alternatiiv.

Üldiselt võime öelda, et see on tasuta, kuid tõepoolest peate kaupluse haldamiseks selle kaudu ostma domeeni ja veebimajutuse, nagu Magento või WooCommerce’i pistikprogramm.

Teisest küljest on neil ka hostitud versioon, mis kasutab versiooni 1&1 hostimine (odav WordPressi hostiteenuse pakkuja).

Kuna see on ise hostitud, võib selle seadistamine olla mõnele algajale kasutajale problemaatiline. Kuid isiklikult proovisime seda ja selles pole midagi segi ajada. Soovitame teil teha isemajandamise otsused, tellides paketi, mille väärtus on suurem kui 1&1.

Me juba mainime SiteGround kus saate hankida nii hostipakke kui ka domeeni ja seega lingivad nad mõlemad teie töö minimeerimiseks. Installimise ajal on teil nullist raskusi ja palju rohkem eeliseid.

saidiplatsil kaupluse alternatiiv

Prestashop on mitmekeelne platvorm, mis toetab 25 keelt seega rahvusvahelises müügis abistamine. Nad panevad teie kätesse rohkem kui 600 funktsiooni, näiteks piiramatu hulga tooteid, toote atribuute, kingituste pakkimist, mitut valuutat ja hüljatud ostukorvi detaile jne. Pärast installimist näete demokontot, millest on abi, kui vaadata üksikasju PrestaShopis.

prestashop backendi sätted kauplevad alternatiivi

Platvormil on ainult üks eelinstalleeritud teema. Rohkemate teemade saamiseks külastage nende turgu või võite taotleda, et olete ostnud kolmandalt osapoolelt. PrestaShop pakub poe täiustamiseks lugematul hulgal mooduleid. Kuid kahjuks on ainult vähesed tasuta.

Avatud lähtekoodiga olemuse tõttu saab sõltumatu arendaja aidata teil muudatusi vastavalt oma nõudele teha. PrestaShop haldab ka kogukonna foorumit, juhendeid, koolitusi, dokumentatsiooni ja videoõpetusi. Neil on üldise abi saamiseks telefoniliin. Tehnilise eksperdi abi saamiseks peate ostma nende tugiplaani, mis loob teie taskusse suure augu.

Järeldus – mis on Shopify parim alternatiiv?

Shopify on veebikaubanduse veebisaitide jaoks hämmastav lahendus, kuid tänu „tipptaseme võidujooksule“, kuna linnas on saadaval alternatiive, mis pakuvad väljapaistvaid funktsioone ja eriti taskukohase hinnaga. Loodame, et eespool nimetatud parimad Shopify alternatiivid aitavad teil leida teie vajadustele vastava.

Kuna on kahte tüüpi alternatiive, Hostitud ja Ise majutatud. Hosted platvorm meeldib BigCommerce on suurepärane valik algajatele kasutajatele, samas kui teil on vähe tehnilisi oskusi, saate hõlpsasti kasutada ise hostitavat nagu WooCommerce, mis pakub ressursside üle suuremat kontrolli ja on väga hõlpsasti kasutatav.

Väike piirang on suurema osa majutatud lahendusega kohandatud e-posti loomise puudumine. Peaaegu kõik hostitud platvormid meeldivad Shopify, BigCommerce, ja Volusus, jne ei paku kohandatud e-posti kontot üldse või ainult kõrgemates plaanides. Kohandatud e-posti konto lõppeb teie poe nime / domeeninimega ja tundub professionaalsem.

Niisiis, need on tõepoolest parimad usaldusväärsete teenustega Shopify alternatiivid. Proovige neid lihtsalt proovida, kuna enamik neist pakub proovikonto ja andke meile oma valikust teada allpool olevas kommentaaride jaotises.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map