E-Ticaret Web Siteleriniz için En İyi 10 Shopify Alternatifi ve Rakipleri

0

Shopify uygun ama nihai bir çözüm değil ve herhangi bir nedenle Shopify alternatiflerini arıyorsanız, doğru yere geldiniz.


Güçlü araçların en kolay yolunu ve kombinasyonunu sağlamakla kalmayıp aynı zamanda çok az teknik beceri gerektiren e-ticaret web siteleri için en popüler web sitesi oluşturucu yazılımlarından biridir..

Shopify, kullanılabilirliği artırmak için tonlarca ödeme ağ geçidini ve uzantısını destekler. Ama bu herkesin ihtiyaçlarına en uygun olduğu anlamına gelmez.

Dahası, Shopify hakkında emin değilseniz, bir kayıt atarak onları deneyebilirsiniz. 14 günlük ücretsiz deneme sürümü.

Farklı ürün çeşitliliği nedeniyle ihtiyaçlar kişiden kişiye değişir. Yani gerçekten istediğiniz Shopify’dan bir özellik elde etmeme şansınız var.

Burada Shopify’a en iyi alternatifi sunuyoruz her biri hakkında kapsamlı bir inceleme.

İkamelerin bir kısmı, şirketin kendisi tarafından ele alınan teknik özelliklerin çoğunun barındırıldığı, ancak Shopify’daki özelliklerde farklılık gösterebileceği.

Birçoğu, barındırma, yazılım yükleme, SSL uygulama ve güncellemeleri taşıma gibi kontrol ve teknik çalışmaların çoğunun elinizde kaldığı, kendi kendine barındırılırken.

Shopify fiyatı sizi kapatıyorsa, kendi kendine barındırılan bir çözüm daha potansiyel görünüyor.

En İyi Shopify Alternatif 2019

2020’nin e-Ticaret Web Siteleri ve Mağazalar için En İyi Shopify Alternatifleri ve Rakipleri

BigCommerce

BigCommerce, önemli bir pazar payına sahip, iyi tanınan bir e-ticaret platformudur. Teknoloji konusunda bilgili olmanıza veya bir geliştirici kiralamanıza gerek yoktur.

Onun Barındırılan bir platform yani BigCommerce teknik ekibi web barındırma, SSL, güvenlik yamaları ve diğer güncellemelerle ilgilenir.

Ek olarak, alan adınızı diğer alan adı kayıt kuruluşlarından satın alabilir veya teknik çalışmalardan kurtulmak için BigCommerce’den satın alabilirsiniz.

2 kişiden başlayarak yüzlerce çalışanı var. Ve şimdiye kadar 8 milyar dolardan fazla ticari satış gerçekleştirdi.

Shopify gibi BigCommerce’in de yönetim kurulunu kullanımı kolaydır. WordPress kontrol panelini kullanırsanız, temalarla ve diğer ayarlarla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınıza inanıyorum..

Açıkçası, daha önce herhangi bir deneyiminiz olup olmadığı çok kolaydır.

BigCommerce gösterge paneli

Bigcommerce, mağazasında Shopify’dan daha fazla özelliğe sahipti. Bir 15 günlük deneme süresi bir test sürüşü için. Çok sayıda özelleştirilebilir seçenek içeren birçok ücretsiz ve ücretli tema var.

Ürünler, ödeme ağ geçitleri, temalar ve uygulamalar vb. İle ilgili temel özellikleri bir kenara bırakarak ödeme, Hediye Paketleme, satış ortağı takibi, envanter ve sipariş bildirimi gibi gelişmiş ayarlara da ulaşabilirsiniz..

Shopify’ın her işlemde% 2 ücret talep ettiğini tahmin edin. Bundan kaçmanın tek yolu şirket içi ödeme yöntemlerini kullanmaktır. Diğer yandan, BigCommerce çevrimdışı, çevrimiçi ve dijital ödeme yöntemlerini destekler ve herhangi bir ödeme ağ geçidini kullanabilirsiniz..

bigcommerce ödeme ağ geçitleri

Daha fazla uygulamaya ücretsiz olarak yaklaşabilirsiniz Shopify bir sürü uygulama sunarken MailChimp gibi, ancak çoğu ekstra maliyetle etiketleniyor.

shopify için bigcommerce alternatif

Fiyat açısından bakıldığında, her iki şirket de neredeyse benzer ücretler alıyor. Shopify ücretleri $ 29 sadece 2 personel hesabına izin verirken.

Öte yandan, BigCommerce sınırsız personel hesabını ve Amazon ile entegrasyonu destekler & eBay, sınırsız ürün, ücretsiz adanmış SSL $ 29.95 / ay için.

Her ikisi de hızlı yardım için 7/24 canlı sohbet desteği sunar. Ayrıca, topluluk forumları, kılavuzlar ve belgeler öğrenme ve sorun giderme için çok yararlıdır.

Volusion

Volusion, 1999’dan beri çalışan e-Ticaret sektöründe deneyimli bir katılımcı ve en iyi Shopify yarışmacılarından biri. 180.000’den fazla müşteriyi geçiyorlar. Volusion her tür müşteriyi karşılamak için çeşitli planlar sunar.

Barındırılan bir platform, yani mağazanızı herkesin önünde almak için onlardan her şeyi alacaksınız. İle ücretsiz bir tura başlayabilirsiniz 14 günlük deneme süresi.

Bir mağaza için etkileyici ücretsiz tasarımlar sunuyorlar. Teknik becerileriniz olmasa bile düzenleyerek birçok değişiklik yapabilirsiniz. Her şey WYSIWYG editöründe görünür ve asla kaybolmayacağınızdan eminiz.

Satış rakamınızı artırmak için, eBay, Amazon ve Facebook ile entegrasyon, Ayrıca, gösterge tablosunda çeşitli yararlı analizler sunarlar.

shopify kontrol paneline alternatif volüzyon alternatifi

Shopify gibi çok fazla ödeme ağ geçidi olmamasına rağmen, Volusion üzerinde desteklenen tüm ödeme sistemleri ücretsizken, Shopify karınızı düşürecek% 2 işlem ücreti alıyor.

Eklentileri, ihtiyacınız olabilecek her şeyle donatıldığından yüklemenize gerek yoktur. YG’yi izlemek, SEO’yu geliştirmek, indirimler oluşturmak veya bir CRM kurmak mı istiyorsunuz? Hepsi önceden oluşturulmuştur. Her planla birlikte gelen özelliklerin bir listesi vardır

hacim planları özellikleri

Planların çeşitliliği Volusion’u uygun fiyatlı ve akıllı bir seçim haline getiriyor. Ancak, planı seçerken dikkatli olmalısınız, çünkü “Mini” 100 ürüne kadar satabilirsiniz. Ayrıca, plan 1GB bant genişliği ve güvenli ödeme içerir.

Daha büyük planlara geçerken daha fazla ürün ve telefon desteği satmanıza izin verilir. Her planın kendine özgü özellikleri var.

volusion shopify rakipler

“Deneme” için “Mini” paket kullanıcıları e-posta göndererek veya sohbeti açarak yardım alabilirler. Ancak diğer kullanıcılar da telefonda onlarla iletişim kurabilir. Ayrıca, “profesyonel” ve “premium” plan sahiplerine öncelikli destek hizmetleri sunmayı taahhüt ederler..

Ne tür bir kullanıcı olduğunuz önemli değil 7/24 yardım alabilirsiniz. Volusion’ın çeşitli planların kullanılabilirliği, ihtiyaçlarınızın planını seçmenizi sağlar. Dahası, çok sayıda ticaret teması, kolay kullanılabilirlik ve esnek özelleştirme, her harcamanıza değer katar.

Squarespace

Squarespace, çevrimiçi mağaza, blog ve web sitelerini oluşturmak için sürükle ve bırak özelliği sunan, barındırılan bir web sitesi oluşturucu yazılımıdır. E-Ticaret kullanıcıları için özel paketler tasarladılar. Shopify gibi, mağazanızın tüm beklentilerini yönetmek için sezgisel bir arka panel elde edersiniz.

squarespace shopify alternatif

Squarespace, Shopify kadar çok özelliği kapsamasa da, işletmenizi sıfırlamak için tüm temel özellikleri içerir.

Sıfır kodlama becerisiyle, çeşitli ücretsiz temalardan başvurarak göz alıcı bir mağaza oluşturabilirsiniz. Akıllı telefonların kapsamlı kullanımı nedeniyle zorunlu hale gelen mobil cihazlar için optimize edilmiş bir site oluşturmanıza yardımcı olurlar.

İçin fiyatlandırma planı e-ticaret mağazası aylık $ 26’dan başlar yıllık abonelikte ücretsiz bir alan adı alacaksınız. Sitenize kaydedebileceğiniz ürün sayısında bir sınırlama yoktur. Ve en önemlisi herhangi bir işlem ücretinden muafsınız. İndirimler, siparişler, müşteriler ve envanter vb. Kolayca yönetilebilir.

Eklentileri yüklemek yerine Squarespace, ödemeler, ödeme, müşteri hesabı, muhasebe, nakliye ve vergi vb. Gibi yerleşik özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, SSL’yi etkinleştirme ve SEO’yu geliştirme gibi entegre seçenekler de vardır..

Şu anda yalnızca PayPal ve Stripe destekliyorlar. Yani Squarespace ile, BigCommerce ve LemonStand’daki kadar çok çeşitlilik elde edemezsiniz, ancak serbestçe çalışacak kadar araç alırsınız. Bu yüzden kredi kartı ücretsiz deneme sürelerini denemenizi öneririz.

Bazı sorunlarla başa çıkmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Squarespace, topluluk desteği ve kapsamlı bir bilgi tabanı sağlar. Yine de, bir sorunla karşılaşıyorsanız, e-posta gönderin veya teknik temsilcileriyle canlı sohbet açın.

SquareSpace destek hizmetleri

Bu nedenle, eklentileri yüklemeye veya teknik çalışmalarla uğraşmaya gerek olmayan basit bir çözüm istiyorsanız, Squarespace gitmek iyi olurdu.

LemonStand

Eğer fiyatlandırma sizi Shopify’dan ayıran birincil endişe ise, LemonStand iyi bir Shopify yarışmacısıdır. 2010 yılında kurulan Lemonstand, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için güçlü bir e-ticaret çözümü sunar. Zaten Shopify, Magento veya BigCommerce mağazanız varsa, LemonStand sunucularına sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Lemonstand ile birlikte gelen en büyük avantaj özelleştirilebilirliktir. Vitrinde kendi başınıza önemli değişiklikler yapabilirsiniz (kodlama becerilerine ihtiyaç duyar) veya geliştiriciyi ve tasarımcıyı karşılayabilirsiniz.

Bir demo için, 14 günlük deneme hesabı Tıpkı Shopify gibi. Teknik karmaşa içermeyen, kendi kendine barındırılan ve barındırılan bir platform sunarak tamamen huzurlu bir ortam sağlarlar..

Kaydolduktan sonra, çok açık bir özellik listesine sahip iyi tasarlanmış bir WYSIWYG editörü keşfedeceksiniz.

lemonstand kontrol paneli

Shopify kadar fazla entegrasyon sunmazlar, ancak yararlı olanları birlikte temin ederler. 95+ ödeme ağ geçidi.

lemonstand uygulamaları ve ödeme sistemleri

Şimdiye kadar envanterlerinde 15 tema sunuyorlar. Tüm temalar açık kaynaklıdır ve kullanımı ücretsizdir. Tabii ki, gelişmiş bir özelleştirme seviyesi, geliştirme becerileri gerektirir, ancak renkleri, logoyu ve favicon’u vb. Zahmetsizce değiştirebilirsiniz..

LemonStand paketleri aylık 19 $ ‘dan başlar. Tüm planlar, sınırsız ürünler, personel hesabı, depolama ve bant genişliği gibi temel özellikleri içerir.

Ayrıca, ödeme ağ geçidini kullanmak için herhangi bir işlem ücreti alınmaz. Plandan bağımsız olarak SEO, Global CDN, HTTPS, özelleştirilebilir ödeme ve çok daha fazlası ile ilgili özellikler.

shopify alternatifleri 2017-2018

Önem verdiğiniz tek şey başlangıç ​​(temel) planı ayda 75 sipariş işleme koymanıza izin verdiği için sipariş sayısıdır. Gelecekteki büyümenizi öngören bir plan seçin.

Müşteriye canlı sohbet ve e-posta yoluyla yardım verilir. Destek hizmetleri dost canlısıdır ve yanıtları e-postalarda bile şaşırtıcı derecede hızlıdır. Ayrıca, yanıtlarınızı bulabileceğiniz ilgili belgeleri de destekler.

Her ne kadar, en temel plan sınırlı siparişler ile oldukça uygun olsa da, bir sonraki planın maliyeti önemli. Sonuçta, LemonStand satın alırken birçok özellik kutudan çıkıyor, bu yüzden değerli bir yatırım.

WooCommerce + WordPress.org [Kendi Kendine Barındırılan]

WooCommerce,% 30’dan fazla mağazaya güç sağlayan lider bir e-ticaret platformudur (yani pazar payının çoğunu diğerlerinden daha fazla kapsamaktadır).

Aslında, WordPress CMS’ye yüklenen ve size daha iyi kontrol ve esneklik sağlayan bir eklentidir. Dahası, açık bir kaynaktır, böylece geliştiricinize sorarak ihtiyaçlarınıza dönüştürebilirsiniz..

Buna bir ücretsiz Shopify alternatif onlar size yazılım veya herhangi bir işlem ücreti için hiçbir şey ücret olarak. Tüm satın almanız gereken alan adı ve bir güvenilir WooCommerce barındırma.

Teknik çalışmanızı daraltmak için her ikisini de tek bir sağlayıcıdan alabilirsiniz. Kesinlikle denemenizi öneririz SiteGround istikrarlı, güvenli ve kullanıcı dostu bir deneyim için.

siteground shopify alternatifleri hindistan

Bir soru, kendi kendine barındırılan bir çözüm olduğu için çok fazla teknik bilgi gerektirebileceği ve yeni başlayanların kafasını karıştırabileceği şeklinde ortaya çıkabilir. Şahsen, teknoloji meraklıları değiliz ve deneyimlerimize göre, kullanımı inanılmaz derecede basit.

Alan adına karar verin, planınızı SiteGround’a kaydolun ve hesabınıza hazırlanmaya biraz zaman ayırın. Bundan sonra, WordPress’i yüklemek için verilen cPanel’den tek tıklamayla yükleyici kullanın.

Şimdi WooCommerce eklentisini yükleyin ve hepsi bu. Ayrıca, sadece bir tıklama ile SiteGround tarafından ücretsiz olarak sağlanan SSL’yi şifreleyelim.

WooCommerce, daha fazla özellik eklemek için eklentiler açısından çok zengindir. Gönderim yöntemleri, pazarlama, ödeme yöntemleri ve muhasebe vb. İle ilgili yüzlerce uzantı mevcuttur..

woocommerce shopify alternatifleri reddit

Eklenti, “Storefront” adında oldukça duyarlı ücretsiz bir tema ile birlikte gelir. Ayrıca birkaç ücretsiz çocuk var temalar. WordPress kontrol panelinde gösterilen WooCommerce sekmesinden yönetebileceğiniz her şey.

Bir alan adı ve barındırma paketi edinmenin toplam maliyeti, Shopify’ın temel planından bile çok daha düşüktür. Ayrıca, çok sayıda ürün satabilir ve çevrimdışı, çevrimiçi ve dijital ödeme yöntemlerini kullanmanıza izin verebilirsiniz.

Facebook entegrasyonu, Facebook sayfanızı dönüşüm oranını etkili bir şekilde artırmak için iyi bir mağaza haline getirir. Canlı sohbet desteği sağlamazlar.

Onlara e-posta gönderebilir, adım adım video kılavuzlarını izleyebilir ve eğitimlerini okuyabilirsiniz. Ekonomik ama eksiksiz bir çözüm arıyorsanız WooCommerce göz alıcı bir husustur.

Wix

Wix, profesyonel bir web varlığı oluşturmak için derin ve sürekli büyüyen bir platformdur. 2006 yılında kurulan şimdi 110 milyondan fazla kullanıcıyı yönetmek.

Çok sayıda şık şablon, çok sayıda uygulama ve son derece özelleştirilebilir tema seçenekleri, onu Shopify’a çok yakın alternatiflerden biri haline getiriyor. Bu nedenle, hizmetlerini ücretsiz veya uygun fiyatlı ücretli planlar kullanarak tanıyın.

Wix, web sitenizi kurmanın 2 yolunu sunar. ADI, ayarlamak istediğiniz mağazanızla ilgili bir dizi soruyu cevapladıktan sonra sizi tura çıkarmanın hızlı yoludur. İkinci yöntem Wix editörü olarak adlandırılırken, daha fazla özelleştirme ve kontrol sunar, 100’ler şablonu.

shopify gibi wix siteleri

Wix, şablonların yanı sıra, her kategoriyle ilgili 280’den fazla uygulama içeren geniş bir mağaza yaptı..

Canlı sohbeti, sosyal medya entegrasyonlarını, ödeme ağ geçitlerini gömmek veya kupon oluşturmak, yalnızca basit eklentileri yükleyerek yapılabilir.

Ayrıca, mağazayı gereksinimlerinize göre uyarlamak için HTML kodlarını gömebilir, ışık kutuları, farklı düğme stilleri ve kutular ekleyebilirsiniz..

Wix Shopify Alternatif 2018

Wix, hizmetlerini inanılmaz fiyatlandırma ile sağlıyor. Fiyatlandırma yapıları Shopify’da avantaj elde etmelerini sağlıyor. Planlar aylık 4,50 ABD dolarından başlıyor 1GB bant genişliği ve 500 MB depolama gibi çok sınırlı özelliklere sahip. Bu plan, özel etki alanını da bağlamanızı sağlar. Yani bu çok kişisel veya test planı gibi.

Bazı ciddi işler için daha büyük bir plan seçmelisiniz. Yalnızca şu adreste çevrimiçi mağaza oluşturabilirsiniz: “E-Ticaret” ve “VİP” planları. e-Ticaret planı sadece 16,50 ABD doları / ay 10 GB bant genişliği ve 20 GB depolama alanı ile.

Ayrıca ücretsiz alan adı ve bazı ücretli uygulamalar gibi bazı freebies taşır. En yüksekleri “VİP” plan hala Shopify’dan daha düşük maliyete (24,50 $ / ay) mal oluyor ve sınırsız trafiğe izin veriyor.

Wix, yeni gelenlere bile maksimum kolay kullanılabilirlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dahası, daha iyi anlamak için adım adım eğiticiler ve video kılavuzları vardır.

Şu anda, canlı sohbet sunmuyorlar, ancak teknik destek için onlara bir e-posta gönderebilirsiniz. Dolayısıyla, önceki bilgiye sahip olsanız da olmasanız da Wix, bol özellikleri, benzersiz tasarımı ve uygun fiyatıyla sizi hayal kırıklığına uğratmayacaktır..

Magento [Kendinden Barındırmalı]

Magento 2007 yılında kurulmuş bir başka lider e-Ticaret platformudur. Yerleşik kullanışlı özelliklerle dolu platform, Shopify alternatifine bakarken iyi bir seçimdir.

King Burger, Tom Dixon ve Ncare gibi dünyaca ünlü markalar tarafından güvenildiği için hizmetlerinin mükemmelliğini tahmin edebilirsiniz..

Magento hem ücretsiz hem de ücretli olarak mevcuttur. Ücretli sürümleri, bulutta barındırılan bir yapıda görünür ve e-Ticaret seçiminizi gerçekten abartılı bir seçeneğe dönüştürür veya hatta satın alınabilirliğin dışına çıkabilir.

Yaparken açık kaynaklı Magento (ayrıca topluluk sürümü) serbestçe indirilebilir. Ancak açık kaynaklı sürümü çalıştırmak için bir etki alanına ve barındırma planına ihtiyacınız var.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, SiteGround e-ticaret çözümleri için çok dostane bir ev sahibi. Ayrıca, SSD hosting sağlıyorlar, Magento için optimize edilmiş sunucu, ve 7/24 anında müşteri desteği. Birkaç benzersiz özellik daha var:

Magento için web sitesi barındırma

Teknik durumlarla başa çıktıktan sonra, Magento yazılımını çalıştırmak inanılmaz derecede kolay ve eğlenceli. Güzel görünümlü bir panel sadece küçük öğrenme eğrinizi gerektirir ve işte gidiyorsunuz.

Ürün eklemek, diğer e-ticaret platformlarındaki kadar basittir. Kupon oluşturmak, istek listeleri göndermek, bir müşteri satın almadan bıraktığında sepeti kaydetmek, farklı SEO araçları, fiziksel ve dijital ürünleri yönetmek için güçlü bir araç haline getiren birçok şey yapabilirsiniz., neredeyse 46 ödeme geçidi ve Shopify’ın yapabileceğini sandığınızdan daha fazlası.

magento en iyi shopify alternatif

Magento’nun açık kaynağı ücretsizdir ve ayrıca herhangi bir işlem ücreti almamaktadır. Ancak Shopify’ın aksine, Magento ücretsiz temalar ile değil, sadece varsayılan temalarla ortaya çıkıyor. Magento pazarından veya üçüncü taraf geliştiricilerden bir tane satın alabilirsiniz.

Bununla birlikte, Magento için önerilen ana makinemiz, bazı ücretsiz şablonlar sunan “SiteGround” dur. Ve elbette, daha fazla özellik eklemek için pazarlarında tonlarca ücretsiz ve premium uzantı bulacaksınız. Web sitelerindeki kaynaklar bölümünü, kullanım kılavuzlarını ve teknik belgeleri ziyaret etmek için yardıma ihtiyacınız olursa.

Magento’ya karar vermeden önce, bunun sadece teknoloji meraklıları için güvenilir bir çözüm olduğunu belirtmek istiyoruz, aksi takdirde çok fazla zaman kaybı yaşayacaksınız. Veya sonunda masraflarınızı artıracak bir geliştirici kiralayacaksınız.

Teknoloji meraklısı değilseniz veya sadece başlayacaksanız, hızlı bir şekilde çevrimiçi bir mağaza kurmak istiyorsanız, Bigcommerce gibi başka bir alternatif denemelisiniz.

BigCartel

BigCartel, Shopify’a benzer hizmetler ararken bakmak için de güzel bir çözümdür. Bireysel bir mağaza açmak istediğinizde çok potansiyel bir seçim haline gelir, çünkü mevcut en yüksek plan 300 ürüne kadar satabilir. Bu fantastik inşaatçı yolculuğuna 2005’te başladı.

Farklı eklentiler, mağaza kullanılabilirliğini artırmak için daha fazla özellik eklemenin harika bir yoludur. Shopify’a benzer şekilde, BigCartel de birden fazla uygulama entegrasyonu yapmanızı destekliyor.

bigcartel apps kategorileri shopify alternatif

İyi ve gezinmesi kolay bir tasarım, herhangi bir çevrimiçi mağazanın kritik bir parçasıdır. BigCartel, özelleştirilebilir çok sayıda seçenekle 12’den fazla ücretsiz tema sunuyor. Sadece tıklamalarla, uygulanan temada büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca, bir geliştirici ücretli planların herhangi birinde tam kod özelleştirmesi yapabilir.

Görünüşe göre Shopify yalnızca şu ana kadar deneyimlediğimiz e-ticaret oluşturucusudur ve üçüncü taraf ödeme yöntemlerini kullanmak için işlem ücreti alır. Diğer yandan, BigCartel şu anda Apple Pay, PayPal, Square ve stripleri desteklerken hiçbirinin işlem ücreti alınmamaktadır.

BigCartel benzersiz bir yaklaşımı benimser ve deneme süresi sunmak yerine, ücretli planların yanında ömür boyu ücretsiz bir hesap sağlar. Ancak ücretsiz plan yalnızca 5 ürünle sınırlıdır ve analizlerde envanter takibi de sunmaz.

Ayrıca, özel bir alanı göstermenize izin verilmez. Ücretli planlar esas olarak satabileceğiniz ürün sayısına göre kategorize edilir. En temel plan fiyatı 9,99 $ / aylık 25 ürün yayınlayabilirsiniz. Bu nedenle, ciddi bir iş yapmanız gerekiyorsa, size tonlarca başka yararlı özellik sunacak bir premium plan satın almanız gerekir..

bigcartel planları özellikleri

BigCartel’in yardım merkezinde, yazılımı çalıştırma yolunda size yardımcı olacak çok yararlı öğreticiler bulunmaktadır. Her konuda, ilerlemek için temel olan kılavuzlar bulacaksınız. Buna ek olarak, teknik temsilcileriyle konuşmak isterseniz sohbet ve e-posta seçeneklerine sahiptirler. Mağazanızın 300 ürünle sınırlı kaldığını düşünüyorsanız denemeye değer. Dahası, küçük bir planın kullanılabilirliği olduğundan, maliyetten tasarruf etmek için daha küçük bir plandan başlayabilirsiniz.

PrestaShop [Kendinden barındırılan]

Prestashop, herhangi bir işlem maliyeti ve yakın bir Shopify alternatifi ödemeden sınırsız sayıda ürün satmanıza izin veren ücretsiz bir platformdur.

Genel olarak, ücretsiz olduğunu söyleyebiliriz, ancak Magento veya WooCommerce eklentisi gibi bir mağaza işletmek için bir alan adı ve web barındırma satın almanız gerekir..

Öte yandan, onlar da kullanan bir barındırılan sürümü var 1&1 hosting (ucuz WordPress hosting sağlayıcısı).

Kendi kendini barındırdığı için, kurulumu bazı acemi kullanıcılar için sorunlu olabilir. Ama bizzat denedik ve kafanız karışacak bir şey yok. Biz daha değerli hosting sağlayıcısı ile bir plana abone olarak kendini barındırma kararları almanızı öneririz 1&1.

Zaten bahsettik SiteGround barındırma paketlerinin yanı sıra alan adı da alabilirsiniz ve böylece çalışmanızı en aza indirmek için her ikisini de bağlarlar. Kurulum sırasında sıfır sorunla karşılaşacaksınız ve çok daha fazla fayda sağlayacaksınız.

shopify için site alternatifi

Prestashop çok dilli bir platformdur. 25 dili destekler dolayısıyla uluslararası satışta yardımcı olur. Sınırsız ürünler, ürün özellikleri, hediye paketleri, çoklu para birimleri ve terk edilmiş sepet ayrıntıları gibi 600’den fazla özelliği ellerinize koydular. Yükledikten sonra PrestaShop’taki ayrıntıların nasıl olduğuna bakmak için bir demo hesabı görüyorsunuz..

prestashop arka uç ayarları shopify alternatif

Platform yalnızca önceden yüklenmiş bir tema ile birlikte gelir. Daha fazla tema için pazarlarını ziyaret edin veya üçüncü taraftan satın alınan başvuruları uygulayabilirsiniz. PrestaShop mağaza geliştirme için sayısız modül sunar. Ama ne yazık ki, sadece birkaçı özgür.

Açık kaynak niteliği nedeniyle, bağımsız bir geliştirici gereksiniminize göre değişiklik yapmanıza yardımcı olabilir. PrestaShop bir topluluk forumu, rehberler, eğitim, dokümantasyon ve video eğiticileri de sürdürmektedir. Genel yardım için bir telefon hattı var. Teknik uzman yardımı için cebinizde büyük bir delik oluşturacak destek planlarını satın almanız gerekir.

Sonuç – Shopify’a En İyi Alternatif Nedir??

Shopify, çevrimiçi alışveriş siteleri için şaşırtıcı bir çözümdür, ancak “mükemmeliyet yarışı” sayesinde, kasabasında kullanıma hazır özellikler ve özellikle uygun fiyatlandırma ile alternatifler vardır. Yukarıda bahsedilen en iyi Shopify alternatiflerinin ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

İki çeşit alternatif olduğu için, Barındırma ve Kendini Barındırma. Barındırılan platform BigCommerce Birkaç teknik beceriye sahipseniz, kaynaklar üzerinde daha fazla kontrol sağlayan ve kullanımı çok kolay olan WooCommerce gibi Kendinden barındırılan bir kişiyi kolayca kullanabilirsiniz..

Barındırılan çözümün çoğunda küçük bir kısıtlama geliyor, özel e-posta oluşturma yok. Hemen hemen tüm barındırılan platformlar Shopify, BigCommerce, ve Volusion, vb. hiçbir şekilde veya yalnızca daha yüksek planlarda özel e-posta hesabı sunmaz. Özel bir e-posta hesabı mağaza adınız / alan adınızla sonuçlanır ve daha profesyonel görünür.

Yani, bunlar gerçekten güvenilir hizmetlerle en iyi Shopify alternatifleridir. Birçoğu bir deneme hesabı sunduğundan bunları deneyin ve aşağıdaki yorum bölümünde seçiminizi bize bildirin..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map