7 En İyi Web Sitesi Oluşturucu Yazılımları 2020 – Çarpıcı Özel Tasarım Sitesi Oluştur

0

Ne! Hayalinizdeki site için istediğiniz tasarımı alamadım?


Kodlamayı bilmiyorum ama kendi tasarımınızı oluşturmak istiyorsunuz?

Kodlayıcılara veya site tasarımcılarına büyük para harcamak istemiyorum?

İşte tüm sorularınıza bir çözüm. Özel tasarlanmış web sitenizi oluşturmak için bir web sitesi oluşturucu yazılımı deneyin.

Genel olarak, bir site oluşturmanın iki yolu vardır. Ya karmaşık bir yoldan gidebilir ve kodlamayı öğrenebilirsiniz. İkinci olarak, web sitesi tasarımını çok kolay hale getiren WYSIWYG düzenleyicisini bulun. İnşaatçıların çoğu, şeyleri boş bir tuval veya önceden tasarlanmış şablonlara koyduğunuz sürükle ve bırak özelliği sunuyor.

Web Sitesi Oluşturucu Avantajları

 • Etki alanı, web barındırma ve oluşturucu vb.Gibi tek bir yerde tüm şeyleri alabilirsiniz ve en iyi şey hiç kurulum gerektirmez ve en iyi şey hiç kurulum gerektirmez
 • Geliştirici becerisine ihtiyaç duymaz
 • Tasarım ve bakım masraflarını ödemek zorunda olmadığınız için maliyet tasarrufu.
 • Geniş çekici şablonlar ve öğeler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Hemen hemen tüm oluşturucu yazılım sürükle ve bırak vb destekler …

Ama asıl sorun, hangisinin doğru site tasarım uygulaması olduğu? Sektöründe en iyi olduğunu iddia eden bir çok web sitesi oluşturucu var. İşte burası en iyisini seçmenize yardımcı olabileceğimiz bir yer.

Bir iş sitesi, kişisel blog veya mağaza oluşturmak için aradığınız ne olursa olsun, işte size en iyi web sitesi oluşturucu yazılımlarından bazıları.

En İyi Web Sitesi Üreticileri 2020 – Anında Çevrimiçi Olmanın Bir Yolu

Wix [Ücretsiz + Ücretli]

wix çevrimiçi site oluşturucu

Wix, Blog, İş, E-ticaret ve moda vb. İle ilgili tonlarca hazır şablon sunan önde gelen ücretsiz web sitesi oluşturucularından biridir..

Bir hesap oluşturarak, Wix düzenleme için 2 mod sunar ADI ve Wix Editör. Her ikisi de aynı özellikleri sunuyor ancak çalışma tarzları biraz farklı.

Wix ADI (Yapay Tasarım Zekası), siteyi oluşturmanın otomatik bir yoludur. Hızlı bir yol, son tasarımı hazırlamadan önce sadece basit sorular soruyorlar. Sitenin her bölümü özelleştirilebilir. Temayı, renkleri, yazı tiplerini, başlığı ve çok daha fazlasını değiştirebilirsiniz. Ayrıca, daha çekici bir web sayfası oluşturmak için öğelere animasyon eklemenize izin verir.

Öte yandan, Wix Editor mükemmel kullanıcı deneyimi de sağlar. Önceden hazırlanmış bir şablon seçerek başlar. Aralarından seçim yapabileceğiniz 100’ler var. Şablonu seçtikten sonra editör arayüzü yüklenecektir. Kolay sürükle ve bırak özelliği sunar ve metin kutuları, kaydırıcılar, düğmeler, iletişim forumu, sosyal düğmeler ve bülten vb ekleyebilirsiniz. Hatta yazı pozisyonlarını değiştirebilirsiniz. Aslında, ekranda görüntülenen her şeyi özelleştirebilirsiniz.

Wix, sitenizi geliştirmenize yardımcı olan bir Uygulama Marketi sunar. Arama çubuğu, yorum, sohbet, skype düğmesi, otomatik e-posta, pazarlama ve analiz aracı eklemek için tonlarca uygulama var. Dahası, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız, Wix, yorumları, çağrı düğmesini, PayPal, faturaları, para birimi dönüştürücüyü ve fiyatlandırma tablolarını entegre etmek gibi çok sayıda alakalı uygulama sundukları için harika bir çözümdür..

Yine de, daha fazlasını isteyin, kodları, HTML kodlarını eklemenize ve Flash (SWF) dosyaları eklemenize izin verir. Dahası, Wix SEO’yu geliştirmek için adım adım bir kılavuz getiriyor. Bilet ve bilgi tabanı gönderilerek destek hizmetleri verilmektedir..

Fiyatlandırma: Ayrı bir web hosting planı satın almak gerekmez. Wix planları fiyatlandırması aylık 1 GB bant genişliği, 500 MB depolama alanı dahil 4,50 ABD dolarından başlar. Bir alan adı satın almanız ve WIX web sitenizi işaret etmeniz yeterlidir. En temel plan hariç, diğer tüm planlar ücretsiz alan adı da sunmaktadır. 14 günlük geri ödeme politikasını destekliyorlar.

DUDA [Ücretsiz + Ücretli]

duda web sitesi oluşturucu yazılımı

Duda, kullanılabilirlik konusunda oldukça açıktır ve duyarlı tasarımları ve özellik gruplarıyla kullanıcıları etkilemektedir. 2010 yılında başlatıldı ve şimdi Amazon bulut hizmetleri ile barındırma güç tarafından en iyi web sitesi üreticileri arasında duruyor. Sıfır düzeyde karışıklığa neden olan, önceden hazırlanmış modellerinden bir şablon seçin ve düzenlemeye başlayın.

İlk bakışta, çalıştırmanın oldukça basit olduğunu fark edeceksiniz. İstediğiniz zaman Masaüstü, Mobil ve tablet görünümüne sadece bir tıklamayla ulaşabilirsiniz. Duda sizi sadece geliştiricilerine takmayacak, böylece becerileriniz varsa CSS ve HTML kodlarıyla özgürce oynayabilirsiniz.

Olağanüstü düzenleme seçeneklerinin yanı sıra, belirli bir cihaz (Mobil, Masaüstü ve tablet) için şablonu düzenleyebilir, böylece müşterilerin / ziyaretçilerin deneyimi ve arama motorları için çok önemli olan en duyarlı web sitesini tasarlayabilirsiniz. Oradaki inşaatçıların çoğundan farklı olarak dikkat çeken bir diğer şey de Duda, derinlemesine trafik istatistiklerini sunmak için Google Analytics ile birleşebilir.

Yayınlara / sayfaya eklenecek düğmeler, sütunlar, simgeler, sosyal medya, arama çubuğu, Facebook gibi birçok widget / öğe var & Disqus yorum sistemleri ve çok daha fazlası. 100’den fazla yazı tipi stilini desteklerler. Her widget stillerde, boyutta vb. Özelleştirilebilir ve hatta bazılarında, pop-up ve Anchor gibi animasyonlar ve özel efektler ekleyebilirsiniz..

Duda web sitesi üreticisinin kişiselleştirme özellikleri onu şaşırtıcı bir araç haline getiriyor. “Kişiselleştir” seçeneğinde, birkaç tıklamayla pop-up’lar, promosyon indirimleri, geri dönen ziyaretçi uyarıları, çalışma saatleri, özel etkinlik ve daha pek çok harika şey ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, özelleştirilmiş bir etkinlik de oluşturabilirsiniz. Bu etkinlikler müşterilerin ilgisini çekmekte çok faydalıdır.

Duda ile satış, promosyonlar, ürünler ve ödemelerle ilgili özellikleri kontrol ettiğiniz bir e-ticaret sitesi kurmak ve yönetmek zahmetsizdir. Profesyonel kullanıcılar için Duda, canlı sohbet ve telefon aracılığıyla yardım sağlar. Ücretsiz kullanıcılar rehberlerine ve yardımcı makalelerine göz atabilir.

Fiyatlandırma: Ücretsiz plan, Duda’yı deneyimlemenin en iyi yoludur. Ücretli bir plan yapmaya karar verdikten sonra, Business plus $ 14.25 / ay’dan başlar. Ayrıca ömür boyu işletme + plan aboneliğini 299 $ ‘dan alabilirsiniz. Planda özel bir alan adı, SSL, site yedeklemesi ve krom push bildirimleri bulunur. Ayrıca, e-ticaret için kullanıcı iş artı planı 10 ürün eklemenize izin verir. Ayrıca, ödemeler için PayPal, Stripe ve Global Gateway’i destekler.

Weebly [Ücretsiz + Ücretli]

weebly web sitesi oluşturucu

Weebly, 2007 yılında kurulan başka bir WYSIWYG site yaratıcısında bir web sitesi geliştirmek için iyi paketlenmiş bir platform sunuyor. Weebly portföyler, e-ticaret ve kişisel siteler için yüzlerce şablon sunar. Bu ücretsiz site oluşturucunun esnek yapısı, üçüncü taraf uygulamalarını entegre etmenizi sağlar.

Weebly ile, bir alt alan adı kullanarak ücretsiz bir kullanıcı olarak başlayabilir veya özel bir alan adı altında profesyonel web sitenizi başlatabilirsiniz. Yeni bir yayın oluşturmak, yorumları kontrol etmek, sayfalara ve site ayarlarına erişmek oldukça kolay ve görülebilir. Wix gibi, düzenleme seçeneklerini tıklayarak herhangi bir öğeyi sürükleyip bırakabilirsiniz.

Weebly’nin en istisnai yanı kullanılabilirliktir. Daha önce bir site oluşturma yazılımı kullanmayan yeni kullanıcıya keyifli bir deneyim yaşatır. Metin, resim, slayt gösterisi, harita, fiyatlandırma tablosu, video ekleme, iletişim forumu, HTML gömme ve çok daha fazlası gibi çok sayıda öğe vardır. Ayrıca, ödeme işlemi, PayPal entegrasyonu, siparişler ve gönderim gibi mağaza seçeneklerini de ellerinize koyarlar..

Weebly editöründe bir şey bulamazsanız, hem ücretsiz hem de premium uygulamalara sahip uygulama pazarlarında arama yapın. Kullanıcılara işleri kolaylaştırmak için uygulamaları e-ticaret, pazarlama, SEO, site istatistikleri, sosyal ve iletişim olarak sınıflandırdılar. Bir yayın oluşturduktan sonra, arama motorunda göstermek istediğiniz başlığı ve açıklamayı yazmanıza olanak tanıyan “yayın seçeneklerini” görüntülemeyi unutmayın. Ayrıca, yorumları planlayabilir, etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir ve istediğiniz kategoriye yayın ekleyebilirsiniz..

Weebly, sorunlarla karşılaştığınızda onları aramanıza veya e-postayla göndermenize olanak tanıyan bir yardım merkezini tutar. Ayrıca, canlı sohbet Pasifik Saati 6.00-6.00 ve Pasifik Saati 08.00-17.00 arasındadır. Onların topluluğunu ve çözüm yollarını inceleyebilirsiniz. Genel olarak, mükemmel, sezgisel bir web sitesi oluşturucu ve denemeye değer.

Fiyatlandırma: En düşük ücretli planlar ücretsiz alan adıyla ayda yalnızca 8 ABD dolarıdır. Ayrıca, sınırsız depolama alanı, 100 ABD doları tutarında Google pazarlama kredisi ve gelişmiş site istatistiklerine erişim. Temel plan, ödeme işlemi ve en fazla 10 ürün ekleme gibi birkaç e-ticaret özelliğini de içerir. Bu yüzden önce gereksinimlerinizi değerlendirin ve ardından bir plan seçin.

Kare Alan [Deneme Ücreti + Ücretli]

squarespace site tasarımcısı

Squarespace, çevrimiçi mağaza, blog, Fotoğrafçılık ve seyahat gibi her kategoriyle ilgili yüzlerce zarif şablonu sunan bir başka en iyi web sitesi oluşturucu yazılımıdır. 14 gün boyunca hizmetlerini özgürce deneyebilirsiniz. Ve aradığınız kişi olduğunu anladığınızda, premium abonelik için gidin.

Squarespace’de bir web sitesi kurmak çok basittir. Sadece hesabı oluşturun, şablonunuzu seçin, bir dizi soruya cevap verin ve işte oraya gidin. Gezinme ve sayfa oluşturmak oldukça basittir. Tasarımı, düzenleyicileri aracılığıyla istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Dahası, farenizi temanın herhangi bir öğesinin üzerine getirerek düzenleme seçeneklerini gösterecektir..

Squarespace’de bazı harika özelliklere kolayca erişilebilir. Sadece birkaç tıklatmayla olduğu gibi duyuru çubuğunu ve mobil bilgi çubuğunu gösterebilirsiniz. Squarespace, ziyaretçiyi derinlemesine izleyebilmeniz için çeşitli sitelerin trafik istatistiklerini sunar. Trafik kaynakları, popüler içerik ve Arama Motoru Sorguları vb. İle ilgili bilgileri sağlarlar..

Şablonlar Wix kadar özelleştirilemese de, gerekli tüm seçeneklere düzgün ve temiz bir pano ile erişebilirsiniz. Bazı gelişmiş özelleştirme işlemleri için özel CSS kodları eklemenize izin verir. Squarespace, SEO, pazarlama ve güvenlik için önceden oluşturulmuş seçeneklere sahiptir. Burada yapmanız gereken tek şey sadece Ayarlara erişmek ve bu şeylerin iyi çalışması için gerekli alanları doldurmak. URL eşlemesi, 404 sayfalık tasarım, sosyal paylaşım ve e-posta hizmetlerini bağlama gibi işlemleri yapabilirsiniz..

Tabii ki, zahmetli durumda yardıma ihtiyacınız var ve Squarespace ile, anında canlı sohbet (Pazartesi – Cuma 04:00 – 20:00 Doğu Saati), e-postalar, kılavuzlar, videolar ve bilgi tabanı aracılığıyla alacaksınız. Ayrıca topluluk forumları da var.

Fiyatlandırma: Squarespace, Web Sitelerini ve E-ticaret paketlerini kategorilere ayırarak müşterinin doğru plan seçimini yapmasına yardımcı olur. Plan, sınırsız hosting ve bant genişliği ile 12 $ / ay’dan başlıyor. Ücretsiz alan adı ve SSL sertifikası içerir.

E-ticaret için optimize edilmiş temel plan size ücretsiz alan adı kaydı, sınırsız ürün, SSL, indirimler, vergi ve sipariş kontrolü vb..

Shopify [Deneme Ücretli]

e-ticaret mağazası oluşturmak için shopify

Bir e-ticaret mağazası oluşturmayı hayal ederseniz, ancak karmaşıklıkları nedeniyle durursanız, Shopify şeklinde gelen doğrudan çözüm. Platformlarında yaklaşık 500 bin aktif mağaza var. Değerlendirme amacıyla 14 günlük deneme hesabı ile başlayabilirsiniz. Seçim için 100’den fazla ücretsiz ve ücretli şablon verilir.

Shopify, önceden hazırlanmış temaları istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz aşırı düzeyde bir özelleştirme sunar. Ayrıca, kullanıcı kendi şablonlarını da yükleyebilir. Ancak bunun ötesine geçmek istiyorsanız, Shopify CSS ve HTML kodlarını eklemenize / değiştirmenize izin verir. Mağaza cep telefonuna dost ve müşteri Android ödeme ve iOS ödeme vb..

Mağaza ile başa çıkmak süper kolay. Ürün eklemek gibi, sadece editördeki ürünler sekmesine gidin ve en son ayrıntıları ekleyin. “Siparişler” sekmesi altında müşteri siparişlerini ve terk edilmiş çıkışları izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Satışları artırmak için indirimler tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, araç toplam siparişler, dönüşüm oranı, bir müşteri tarafından kullanılan cihaz, tekrar müşteri, konum, trafik kaynağı ve diğerleri gibi farklı analizler sunar.

Mağazayı geliştirmek için Shopify, satış, pazarlama, sosyal medya, envanter ve nakliye vb. İle ilgili 1000’den fazla ücretsiz ve ücretli uygulama içeren genişletilmiş uygulama mağazası sunuyor. Bu Shopify “satış noktası” uygulamasının üstünde Android, iPad veya iPhone üzerinden çalışmanıza ve başka özellik gruplarına sahip olmanıza olanak tanır.

Shopify, ücretsiz ve premium kullanıcılara 7/24 destek hizmeti sunmaktadır. Çağrı, Canlı Sohbet, e-posta veya tweet göndererek iletişim kurabilirsiniz. Canlı sohbette, ücretsiz kullanıcıların uzun süre beklemesi gerekebilir, ancak ücretli kullanıcılar için hizmetleri oldukça iyi. Shopify oldukça açık ama yine de şaşkınsanız yardım merkezlerinde tonlarca rehbere göz atın.

Fiyatlandırma: Şu anda Shopify’ın üç paketi var. Çok temel plan 29 dolardan başlıyor. Bu planda, üçüncü taraf ödeme ağ geçidini kullanırsanız% 2 işlem ücreti alınırken, Shopify ödemeleri tarafınızdan kullanılıyorsa ücret alınmaz. Ayrıca, sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve ürünler içerir. Plan güvenli işlemler için ücretsiz bir SSL taşır. Artı, mağaza ile birlikte blog oluşturmanıza izin verin.

Websitebuilder [Ücretsiz + Ücretli]

wesitebuilder site yaratıcısı

Websitebuilder, yalnızca anlaşılması kolay olduğu için değil, aynı zamanda binlerce önceden hazırlanmış şablon da sağladığı için, başlamak için sağlam bir seçimdir. Tek yapmanız gereken bir tasarım seçmek ve parlatmaya başlamak. Yeni başlayanlar için önemli değil, ilk bakışta bile düzenleme panelini görmek için karıştırmayacaksınız çünkü oldukça net ve iyi tasarlanmış. Tasarım sekmesine yaklaşarak site arka planında, renklerinde ve yazı tiplerinde vb. Değişiklikler yapabilirsiniz..

Her şeyden önce, öğeleri site alanında istediğiniz yere sürükleyebilirsiniz. Daha sonra, öğeyi tıklatarak tasarımları, stilleri, konumları ve boyutları vb. Değiştirme gibi çeşitli düzenleme seçeneklerini içeren küçük bir düzenleme penceresi görünür. Dahası, isterseniz belirli bir öğeye veya tüm siteye animasyon ekleyebilirsiniz. Öğeleri yeniden boyutlandırmak kesinlikle uygundur çünkü boyutları yazmak yerine sadece bir fare imleciyle boyutu artırabilir veya azaltabilirsiniz.

Oluşturucu, yazılara ve sayfalara eklenecek çok çeşitli öğeler olduğu için kodlama becerileri ihtiyacını oldukça ortadan kaldırır. Sadece bir düğme gibi, neredeyse 6 tasarım var. Buna ek olarak, sosyal, kutular, iletişim forumu, HTML / sayfa yerleştirme, Google haritaları, bülten, video ekleme ve farklı şekiller vb..

WebsiteBuilder, diğer birçok SEO, Analytics, Sosyal ve para kazanma uygulamasıyla uyumludur. Bing ve Google web yöneticisi araçlarını sorunsuz bir şekilde birleştirebilirsiniz. Ayrıca, anahtar kelime yoğunluğu, site haritası oluşturucu ve AdSense entegrasyonunu da içerir. Web sitesi oluşturucu sadece web siteleri oluşturmakla sınırlı değildir. Onunla çarpıcı bir e-ticaret mağazası oluşturabilirsiniz. Tüm entegrasyonların ve mağaza özelliklerinin premium kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini unutmayın. Ancak ücretsiz kullanıcı sınırsız bir şekilde ücretsiz web sitesi oluşturucusunun tadını çıkarabilir.

Çevrimiçi çalışırken uzman bir destek ekibine sahip olmak çok önemlidir. Böylece WebsiteBuilder e-posta ve telefon görüşmeleri yoluyla yardım sunar. Ayrıca, bilgi tabanı editör, SEO, alan adları ve Sosyal medya hakkında kapsamlı makaleler içerir. Genel olarak, zengin düzenleme seçeneği ve çok sayıda şablonu olan muhteşem bir site oluşturucusudur..

Fiyatlandırma: En düşük prim planları, ücretsiz alan adı ve reklam kredisi dahil ayda 5,99 ABD dolarından başlar. Plan, SEO ve pazarlama araçları entegrasyonlarına da izin veriyor. Burada özel e-posta adresine izin verilmediğini unutmayın. Özel e-posta hesapları için İş planı aboneliklerine abone olmanız gerekir. Ücretsiz alan adı, öncelik düzeyi desteği ve özel e-posta adresleriyle aylık 11,99 ABD doları tutarında e-ticaret kullanıcıları için ayrı bir plan sunuyorlar.

Ucraft [Yol + Ücretli]

ucraft site oluşturucu yazılımı

Son olarak, Ucraft, siteyi veya açılış sayfalarını oluşturmak için hızlı bir çözüm sunar. Kaliteyi test etmek için 14 günlük deneme hesabı herkese açıktır. Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir şablon listesi sunarlar. Ayrıca, barındırma, maksimum kullanılabilirliği sağlamak için Google bulut barındırma platformu tarafından desteklenmektedir ve bant genişliği sınırlamaları hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Web sayfası, göz alıcı bir tasarım yapmak için özelleştirilebilir seçeneklerle ayrı bloklara ayrılmıştır. Ucraft, paragraf ekleme, başlıklar, düğmeler, videolar ve geri sayım zamanlayıcıları gibi çeşitli öğeler sunar. Ayrıca Instagram, SoundCloud ve Twitter yayınlarını entegre edebilirsiniz.

Ucraft panosu SEO yöneticisi, alan adları ve ekip üyeleri ekleme gibi çeşitli özelliklere erişim sağlar. Ayrıca, bir logo yapımcısı aracı sağlarlar. Ve bu panelden, kategoriler ekleyebilir ve çeşitli yazı ve sayfa olasılıklarını yönetebilirsiniz. Zendesk sohbeti, Google Analytics ve hotjar vb.Dahil olmak üzere bir dizi uygulama entegrasyonunu destekliyorlar..

Oluşturucu, sayfa öğelerinize özel efektler eklemenizi sağlar. Ucraft, sadece 2,99 $ / sonsuza kadar ek maliyetle bir tasarım aracı sunuyor. Yerleşim, stiller, tipografi ve UI kit düzenlemesini düzenleyebilen Photoshop’tan ilham alan bir araçtır. Deneyimlerimize göre, basit düzenleme paneli, çok çeşitli şablonlar, çok sayıda ve Google Cloud desteği, onu en iyi web sitesi oluşturucu yazılımları arasında tutmak için yeterlidir.

Ekranda her zaman yardım için Ucraft üyeleriyle bir konuşma başlattığınız bir sohbet simgesi görünür. Genel olarak biraz yavaş, birkaç saat içinde cevap alacaksınız. Ayrıca, hemen hemen her konuda rehberlerle dolu bir destek merkezi var.

Fiyatlandırma: Premium abonelik için Ucraft ayda 8 ABD dolarından başlar. Sınırsız web sayfası oluşturabilirsiniz. Ayrıca makaleler, SEO ve Çok Dilli uygulamalar da mevcuttur. Sadece 77 $ maliyet bütün yıl için ödenen fiyatlandırma önemli ölçüde düşük gider. Yıllık paket 1 adet ücretsiz alan adı içerir. Ve sadece 149 $ ‘da Ucraft’a ömür boyu erişim elde edeceksiniz.

Sonuç

Sonuçta, en iyi web sitesi oluşturucu yazılım bir web sitesi veya e-ticaret mağazaları oluşturmak için harika bir yoldur. Kodlamayı öğrenmek zorunda değilsiniz çünkü WYSIWYG üreticileri sürükle ve bırak prensibiyle çalışır. İnşaatçılar sadece zaman tasarrufu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda geliştiricilerden özel bir tasarım oluşturma maliyetinizi de azaltır.

Web sitesi oluşturucu şirket neredeyse her şeyi yönettiği için, sunucu ve diğer teknik yönlerle uğraşmak yerine siteyi oluşturmaya odaklanabilirsiniz..

Yukarıda bahsedilen tüm inşaatçılar basittir ve son derece kullanıcı dostu bir deneyim sunar.

Yani hangisi en iyi web sitesi sitesi oluşturucu yazılımı?

Web sitesi oluşturucu seçimi gereksinimlerinize bağlıdır. Öneririz Wix web siteleri oluşturmak için. Yüzlerce şablon ve zengin bir uygulama pazarı var. Dahası, ADI modları yeni başlayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Ayarlamak için e-ticaret sitesi, denemenizi öneririz Shopify önceden sıfır deneyime sahip olsanız bile bir mağazayı işletmek çok daha kolay.

Ve için moda, seyahat ve fotoğraf blogları, Squarespace, sürükle ve bırak düzenlemesiyle oldukça alakalı ve çarpıcı şablonlar sunar.

Yani hangisini seçiyorsun?

Yukarıda bahsettiğin birini kullandın mı?

Değerli yorumlarınızı bekliyoruz ve web sitesi oluşturucularıyla ilgili başka çözülmemiş bir sorunuz varsa sormaktan çekinmeyin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map