2020’de En İyi 10 Dilbilgisi Alternatifi

7

Dilbilgisi hatalarının blog sıralamanızı, popülerliğinizi ve kişiliğinizi etkileyebileceğini biliyor muydunuz??


Küçük hatalar göz ardı edilebilir olsa da, hatasız makaleler yazmak en büyük önceliğiniz olmalıdır.

Anadili İngilizce olmayan biri için dilbilgisi hatalarını tanımlamak ve düzeltmek, başkalarından yardım almadığı sürece çok büyük bir görevdir.

Çoğu insan MS ofisine güvenir, ancak dilbilgisi ve / veya diğer hatalar için değil, yazım hataları için yararlı olabilir. Grammarly tonlarca özelliğe sahip gelişmiş bir araç olsa da, pahalı planları sizi Grammarly alternatifi bulmaya teşvik edebilir.

Ayrıca aşağıdakileri okumak isteyebilirsiniz:
En Ucuz Bulut Barındırma Sağlayıcıları

Başlamadan önce, Grammarly’in İngiliz / Amerikan İngilizcesi arasında seçim yapmanıza, intihal kontrol etmenize, çok sayıda yazı stili, kelime zenginleştirmesi için öneriler, dilbilgisi bulmanıza izin verdiğini bilmelisiniz. & noktalama hataları, ve daha fazlası. Ayrıntılı Grammarly incelememizi buradan okuyun.

Dilbilgisi Neden Diğerlerinden Daha İyi??

Grammarl y, bir yerde ve şu anda birden fazla işlevsellik sunan gelişmiş, modern ve mükemmel araçlardan biridir, şu anda onu yenebilecek kadar iyi bir tek araç yoktur. Birçok hizmet olmasına rağmen, Grammarly’in gelişmiş algoritması bir cazibe gibi çalışır ve birkaç saniye içinde tüm olası hataları önerir. Yani, tekrar TL verin ve 7 günlük ÜCRETSİZ denemenin tadını çıkarın.

 • Dilbilgisi, imla ve noktalama işaretlerini ortadan kaldırır.
 • Sık kullanılan ifadeler / kelimeler için ilgili kelimeleri önerir veya kelimeleri geliştirir.
 • Yinelenen içeriklerden kaçınmak için intihalleri anında kontrol edin.
 • Örneklerle cümle yapısını geliştirmenize yardımcı olun.

ŞİMDİ Dilbilgisini Deneyin

Yani, Grammarly alternatiflerini aramanın nedeni ne olursa olsun, ya fiyatlandırma ya da kalite ya da burada başka bir şey, ilk 10’un listesini bir araya getirdik en iyi dilbilgisi alternatifleri.

2020’de En İyi Gramer Alternatifleri

1. ProWritingAid

ProWritingAid, birincil endişeniz fiyatlandırma olduğunda mükemmel bir Grammarly alternatifidir. Hem ücretsiz hem de premium versiyonlarda bulunan zengin özelliklere sahip bir araçtır. Gmail, WordPress, Facebook ve Twitter vb. İçine yazarken metindeki eksiklikleri analiz etmek için tarayıcınıza kolayca dahil edebilirsiniz. Ayrıca, MS Office ve Google Dokümanlar ile kolayca entegre edilebilir. Geliştiriciler için, geliştiricilerin bunu uygulamalarıyla entegre edebilmeleri için API erişimi de sağlarlar. Ücretsiz kullanıcılar için masaüstü uygulaması yok.

Grammarly gibi, genel, iş ve akademik, blog yazısı vb.Gibi birçok yazı stili sunarlar. ABD, İngiltere ve genel İngilizce dil stili arasından seçim yapabilirsiniz. ProWritingAid kullanmak kesinlikle basittir. Uzantıyı yükledikten sonra, herhangi bir sitenin metin düzenleyicisinde olduğunuzda görünen küçük bir simge göreceksiniz. Şimdi fare imlecinizi simgenin üzerine getirin ve dilbilgisi, fazla kullanılan kelimeler, stil, klişeler ve artıklıklar vb. İçin test etmek istediğiniz seçeneği belirleyin..

Herhangi bir kurulum yapmak istemiyorsanız ProWritingAid’e gidin ve kaydolun. Bu aracı Grammarly’e yakın bir alternatif yapan şey, metninizde dilbilgisi, zamirler, cümle yapısı gibi 25 tür test yapabilmesidir. & uzunluk, geçiş ve belirsiz sözcükler, vb. Yazma stili özelliği okunabilirliği geliştirmek için sözcükleri gözden geçirmede çok etkilidir.

Eş Anlamlılar Sözlüğü seçeneği kelimeleri vurgular ve fare imlecini üzerine getirerek alternatif kelimeler listesinden seçim yapabilirsiniz. Araç çok ucuz fiyatlardan erişilebilir ve yıllık abonelik için sadece 60 $, ömür boyu abonelik ise 210 $ ‘dır..

Planlar 14 günlük para iade garantisi ile desteklenmektedir. Herhangi bir çevirmen içermezler, ancak genel olarak bize göre, bir yazım denetleme aracında zorunlu bir bileşen olarak kabul edilmez. Her ne kadar bir intihal denetleyicisi sağlasalar da, ek bir tutara mal olacak. ProWritingAid, uzun bir özellik listesi ve kesinlikle paranıza değer inanılmaz bir araçtır.

2. WhiteSmoke

WhiteSmoke ayrıca çok etkili İngilizce yazma ve düzeltme okuma aracıdır. Noktalama, noktalama, yazım denetimi ve yazma stili önerilerini gösterir. Mac, Windows, web tarayıcıları, iOS ve Android vb. Dahil olmak üzere tüm cihaz türleri için kullanılabilir. Yazılım, Özgeçmişler, Başsağlığı, Teşekkürler, Raporlar ve Kapak Mektupları gibi 100’den fazla yazma şablonu içerir..

WhiteSmoke tercümanı, İstatistiksel Makine Çevirisi üzerine kuruludur ve en yüksek doğruluk olasılığı olan çeviriyi gösterir. Neredeyse 55 dili destekliyorlar. Program kelimeleri vurgular ve fare imlecinizi üzerine getirerek dilbilgisi ve noktalama önerilerini görebilirsiniz. Cümlenin Parçalar, Gerginlik, Yanlış Noktalama İşaretleri ve Sarkan Değiştiriciler gibi 16 değişik alanını kontrol eder..

Araç, kelimenin neden vurgulandığına dair bir açıklama sağlar ve bu sözcükle nasıl başa çıkılacağına dair bir örnek sağlar. Ayrıca, kelime dağarcığını oluşturmak ve belgenizde birçok kez kullanılan bir kelimenin alternatifini bulmak için mükemmel bir eş anlamlılar sözlüğü aracılığıyla eş anlamlı bir liste sunar. Ayrıca, seçilen kelimeyi de tanımlar.

WhiteSmoke’nin yardımıyla metnin intihal edilip edilmediğini öğrenebilirsiniz. Bu, web siteniz için bazı çevrimiçi yazarlar kiraladığınızda çok yararlıdır. Şirket, Outlook, MS Office veya diğer metin düzenleme kutularında yazarken kullanıcılara yardımcı olan bir eklenti geliştirdi. WhiteSmoke hataları kırmızı yazı tipi (yazım hataları için), yeşil (dilbilgisi için) ve gri (tekrarlanan kelimeler için).

Harika şeylerden biri, Edatlar, Yardımcı Fiiller, İsim ve Zamirler vb. İle ilgili çeşitli video öğrenme öğreticileri sağlamalarıdır. Yardım için onları arayabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. WhiteSmoke’un fiyatı 4.16 $ / ay "gerekli" için plan ve 6,67 $ / ay "Ödül" bir yıllık abonelik.

Şirket, geçerlilik süresi 31 günden az olan planlar için 48 saatlik geri ödeme politikası sunarken, diğer planlar 31 günlük tam geri ödeme politikası içermektedir. WhiteSmoke, İngilizce bir yazma çözümü için etkileyici bir araçtır, ancak sadece çok sınırlı bir 4 günlük deneme sunarlar. Deneyimlerimize göre Ginger, kullanılabilirlik ve güvenilirlik açısından WhiteSmoke’dan daha uyumludur.

3. Zencefil

Zencefil, verimli sonuçları nedeniyle öğrenciler, öğretmenler ve blogcular arasında oldukça parlak bir araçtır. Ginger, Windows, iOS, Android, Chrome, Safari ve Mac için mevcut olduğu için daha fazla kolaylık sunar. WordPress gibi düzenleme kutularına yazarken Ginger yazım denetleme aracını kullanabilir veya yalnızca sitelerine gidip metni yapıştırabilirsiniz. YouTube gibi web sitelerinde arama çubuğunu kullanırken bile size yardımcı olur.

Ginger hataları derhal tespit eder ve vurgular. Fareyi vurgulanan sözcüğün üzerine getirdiğinizde, düzeltilmesi için öneri sağlanır. Tüm önerileri bir kerede onaylamak istiyorsanız, “Tümünü onayla” yı tıklamanız yeterlidir. Grammarly gibi, Ginger’da da İngiliz veya Amerikan İngilizcesini seçebilirsiniz..

Ginger ayrıca belgenizi Çince, Fransızca, Urduca, Hintçe, Arapça ve Rusça da dahil olmak üzere 40 dile çevirir. Ayrıca, sözlük aracılığıyla kelimelerinizin tanımını arayabilir ve yapı çeşitliliği için cümlelerinizi yeniden yazabilirsiniz. Ayrıca, bir dahaki sefere programın bu kelimeler için hata göstermemesi için kişisel bir sözlük de oluşturabilirsiniz. Metin okuyucu, telaffuz öğrenmek için yararlı olan başka bir benzersiz Ginger özelliğidir, ancak yalnızca premium sürümde mevcuttur.

Ücretsiz ve Premium olmak üzere iki sürümü vardır. Ücretsiz sürüm, hata analizi raporu, metin okuyucu ve sınırsız dilbilgisi denetleyicisi gibi bazı özellikleri özlüyor. Web sitelerini denemek yerine tarayıcı uzantılarını veya masaüstünü yüklemenizi öneririz. Çünkü metninizi web sitelerine yapıştırarak kontrol ettiğinizde, yalnızca sınırlı kelimeleri analiz eder.

Yıllık plan için Grammarly ayda 11,66 $ ücret alırken, Ginger’ın ayda 7,49 $ maliyeti (% 40 indirim sunar). Ginger, Mac ve diğer kullanıcılar için büyük Grammarly alternatiflerinden biridir, ancak çevrimiçi yayıncının çoğaltmaya karşı savaşmasını kolaylaştıran bir intihal aracından yoksundur. Ayrıca, eş anlamlılarını veya tanım özelliklerini kelimeyi sağ tıklatarak kullandığınızda, aynı sekmede bilgileri göstermek yerine eş anlamlılara veya tanım sekmesine geçer. Bu büyük bir sorun değil ama rahatsız edici görünüyor.

 • Grammarly vs Ginger – Hangisi Daha İyi?

4. JetPack

Listede bir sonraki olan Jetpack WordPress eklentisidir. WordPress kullanıyorsanız, bu eklentiyi zaten kullanıyor olabilirsiniz. Çünkü bu tek araç, site trafiğinizi izleme, güvenliği artırma, ücretsiz temalar ve çok daha fazlası gibi birçok avantaj sağlayabilir. Düzeltme özelliği, aynı ilkelerle çalışır Ölü çizgiden sonra. WordPress blog yazarları için, içerikleri İngilizce denetleyici aracının metin düzenleyicisine ayrı ayrı yapıştırmak yerine doğrudan yayın düzenleyicide bir düzeltme okuma aracı kullanmak harika.

Jetpack’i kurduktan sonra böyle bir simge göreceksiniz. Yazmaya başlayın veya içeriği yapıştırın ve ardından bu simgeye basın. Taramaya başlayacak ve kelimeleri Kırmızı, Yeşil ve Mavi çizgilerle işaretleyecektir. Kırmızı, kelimenin yanlış yazılmış veya yanlış kullanıldığı anlamına gelir; yeşil dilbilgisi hatalarını gösterir, mavi ise stil yazma ipucunu gösterir. Ayrıca, hataların açıklanmasını da sağlar.

Jetpack düzeltme okuma aracını Kullanıcılar => Senin profil. Etkinleştirmek istediğiniz özellik için kutuları işaretlemeniz yeterlidir. Ana özellik, aşırı, karmaşık, pasif ses ve kelime öbeklerini vb..

jetpack dilbilgisi özellikleri

Ayrıca, araç İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Almanca ve Fransızca yazılan yazıları da okuyabilir.

Araç basittir ve bir kuruş bile ödemeden tüm düzeltme okuma özelliklerini kullanabilirsiniz. Ancak bazı önemli özellikleri kaçırdı. Kişisel sözlüğü oluşturamazsınız ve İngilizce dışındaki dillerde yazılmış yanlış kullanılmış kelimeleri göstermez. Ayrıca, ABD, İngiltere ve Kanada İngilizcesi stilleri arasından seçim yapmanıza izin vermezler. Deneyimlerimize göre, Grammarly veya Ginger kadar etkili değildir, ancak temel yazma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olabilecek değerli bir ücretsiz araçtır..

5. PaperRater

PaperRater, sevgiyle Grendel olarak adlandırılan bilgisayar algoritmaları üzerinde çalışır. Şu anda, bu aracın bir uzantısı veya masaüstü sürümü yok. Ziyaret et Düzeltici ve Dilbilgisi Denetimi metninizi önünüzde görünen kutuya koyun ve raporu alın. Sistemleri yanlış yazılmış veya dilbilgisi sorunları olan kelimelerin altını çiziyor. Aşağıdaki resimde PaperRater özellikleri listelenmiştir.

düzeltici paperrater özellikleri

Her yıl çevrimiçi yayıncılar tarafından yayınlanan çok sayıda veri olduğundan, orijinal verilerin yayınlanması gerekli hale gelir. PaperRater ayrıca Grammarly gibi intihal denetleyicisini de sunar. Ancak ücretsiz bir sürümde, intihal denetleyicisi yalnızca orijinal olmayanların yüzdesini söyler. Ücretli bir plana abone olmadan intihal satırlarını veya içeriği bulamazsınız. Ayrıca, düzeltme okuyucusu aracıyla entegredir, yani metni İntihal Denetleyicisi’ne ayrı ayrı yapıştırmanız gerekir.

Ayrıca Kelime oluşturucu sunar. Sadece kelimeyi içine koyun ve bu kelimeyi kullanma fikrini elde edebilmeniz için tanımı ve çeşitli örnek cümleleri sunarlar..

PaperRater, Grammarly’ye benzer, ancak ücretsiz sürümünün çeşitli sınırlamaları vardır. Dosyaları içe aktaramazsınız ve araç 5 sayfa ile sınırlıdır. Dahası, düzeltmeleri biraz karmaşıktır. Premium abonelik için, yazılım ucuz olmasına rağmen nihai bir çözüm değildir ve sadece ona güvenemezsiniz..

6. Kaygan Yazma

Çeşitli özellikler SlickWrite’ı Grammarly’e yakın bir alternatif yapar. Her şeyden önce, editörlerini yazmak için kullanın veya metni yapıştırın. Şimdi kenar çubuğundan kontrole basın. Araç, paragraflarınızda gereksiz cümleler, pasif ses, geçiş kelimeleri, zarflar ve yaygın başlangıç ​​kelimeleri vb. Gibi çeşitli öğeleri işaret edecektir..

SlickWrite ile ilgili en güzel şey, çoklu entegre seçeneklere sahip olmasıdır. Bir kelime seçtiğinizde, altta, ilişkili kelimeleri ve eşanlamlılar sözlüğünü veya sözlük tanımını bulmayı seçebileceğiniz bir açılır pencere görünür. Ayrıca, daha fazla bilgi almak için Google ve Wikipedia seçeneklerini de içerir.

Okunması korkunç bir makale okuyucular ve / veya bilgi arayanlar için neredeyse işe yaramaz olduğu için okunabilirlik çok önemlidir. SlickWrite’ın cümle yapısı özelliğini kullanarak makalenizin okunabilirliğini artırabilirsiniz. Karmaşık ve uzun cümleleri gösterecektir. Bir yazar olarak “Akış” ın farkında olmayabilirsiniz. SlickWrite, kelime uzunluğu, cümle uzunluğu ve yapısal akış hakkında grafiksel ayrıntılar sunar, böylece kullanıcı akış hızını kolayca değiştirebilir.

SlickWrite’ı birkaç dakika içinde yapılandırabilirsiniz, sadece ayarlarına gidin ve metninizde ne tür sorunlar bulmak istediğinizi işaretleyin. Tüm nitelikler arasında, bu web tabanlı düzeltme okuma yazılımının en iyi kısmı istatistiklerdir. İfadelerinizin ve kelimelerin istatistiklerinin yanı sıra içeriğinizin kapsamlı bir toplu analizini sunacaktır. Şu ana kadar premium bir sürümü olmadığı için hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

SlickWrite, isteğinize göre etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz çok sayıda kural içeren dikkat çekici bir araçtır. Ancak bu uygun değildir. Grammarly’de olduğu gibi, düzeltme önerisine tıklamanız gereken tek bir tıklama düzeltmesine izin verirler. Bu, Slick Write’ı yalnızca hataları algılamak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Anadili İngilizce olmayan biri için, Grammarly gibi düzeltme için kullanım kolaylığı sağlayan bir araç denemenizi öneririz.

 • Ayrıca okuma düşünün: Top 10 İntihal Dama ve Hizmetleri

7. 1Checker

En iyi 10 Gramer alternatifini keşfederken, 1Checker esnek doğası nedeniyle kesinlikle iyi bir konumda yer aldı. Çevrimiçi sürümü kullanabilir veya Windows veya Mac aygıtlarınıza yükleyebilirsiniz. Word ve Outlook ile entegre edilebilir. Program, bilgisayar bilimi ve Yapay dilin bir kombinasyonu olan Doğal dil işleme sistemi üzerinde çalışmaktadır..

“Review” e tıkladığınızda, bir süre sonra Gramer, Yazım ve diğer hataların yüzdesi olan istatistikleri gösterecektir. Sadece kapatın ve düzenlemeye başlayın. Araç sadece hataları vurgular ve kelimelerin altındaki ipuçlarını sunar. Ayrıca kenar çubuğunda işaretli kelimelerin açıklamalarını da görüntüler. Her hatayı incelemek istemiyorsanız, otomatik düzeltme için “Tümünü uygula” ya basın.

1Checker ayrıca iş ve iletişim ile ilgili tonlarca şablon sunar. “Belge Şablonu” nu seçmeniz ve ardından sol tarafta görünen boşlukları doldurmanız yeterlidir. Otomatik olarak belgenin güzel bir kopyasını oluştururlar. 1Checker, belirsiz kelimeleri ve ifadeleri hızlı bir şekilde çevirebilmeniz için Google ve Bing tarafından desteklenen çevirmeni de içerir..

Temel hataları tespit etmek için Grammarly ücretsiz sürümü gibi ücretsiz bir programdır. Kelimenin, yazım hatalarının ve yapısal değişikliklerin ortadan kaldırılmasında yardımcı olabilir. Sonuç olarak, size hiçbir maliyeti olmadığı için bu yazılımı kullanmaya değer.

8. OnlineCorrection

OnlineCorrection, dilbilgisi ve yazım hataları nedeniyle karşılaşabileceğiniz utançtan kurtulmanızı sağlayan ücretsiz bir çevrimiçi programdır. İçeriğinizi dikkatlice analiz eder ve ardından hataları listeler. Yanlış kelimeler farklı renklerle belirtildiği için düzeltme yapmak çok kolaydır. Araç ayrıca önerilen kelimeleri de sağlar.

OnlineCorrection metninizdeki kelimelerin dilbilgisi, stil, yazım, noktalama işaretleri ve çoğaltılmasını arar. İçeriğin özgünlüğünü bulmanın bir yolu yoktur. Ayrıca, aracın herhangi bir premium sürümünü sunmuyorlar.

İngilizce düzeltme özelliğinin yanı sıra, OnlineCorrection da bu denetleyicinin en iyi parçası olan birden fazla dili destekler. Yazılım Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Lehçe, Portekizce ve Rusça yazılmış herhangi bir metni düzeltebilir.

OnlineCorrection, herhangi bir kişiyi yayınlamadan veya sunmadan önce makaleyi düzeltmek için basit bir araçtır. Ücretsiz Grammarly alternatifleri arıyorsanız önemli bir seçenek olabilir. Ayrıca, kaydolmaya gerek yoktur, bu yüzden onları denemelisiniz.

9. Hemingway

HemingWay, yayınlarınızın okunabilirliğini artırmaya odaklanıyor. Çevrimiçi sürümlerini kullanabilir veya masaüstü uygulamasını indirebilirsiniz. Ancak masaüstü sürümü için 19,99 $ ödemeniz gerekiyor. Ayrıca, WordPress veya Medium editöründe kullanılabilir. Ayrıca okunabilirlik derecesini de sunarlar.

Metin yapıştırdığınızda, farklı renkteki ifadeleri vurgulayacaktır. Araç size hangi cümleyi okumak zor olduğunu söyler ve ayrıca kelimeleri basitleştirmek için öneriler sunar. Hemingway editörünün ayrıca başlıklar, kalın, italik, madde işaretleri ve bağlantıları ekleme vb. Gibi birden fazla seçeneği vardır..

Araç aynı zamanda cümlelerden edilgen sesi de belirtir. Bizim açımızdan, Hemingway dilbilgisi hataları için etkili bir araç değildir.

Bununla birlikte, makalelerinizin okunabilirliğini artırmak için harika bir araç olsa da, nereye uyuyor? Önce Grammarly gibi gelişmiş bir araç kullanabilir ve daha sonra makalenizi sadece dilbilgisi hataları içermeyecek, aynı zamanda okunması kolay bir şekilde oluşturulacak şekilde Hemingway’den geçirebilirsiniz..

10. Reverso

Web tabanlı bir düzeltme okuma aracı arıyorsanız, Reverso tam size göre. Chrome kullanıcıları için bir uzantı geliştirdiler, ancak masaüstü, Android veya iOS uygulaması yok. Çevrimiçi sürümü kullanmak için şu adrese gidin: R, verso e ve metni yapıştırın. İlerleme hatalarını bulamayabilir, ancak temel hataları bulmak iyidir.

Peki, onu Grammarly ile benzer bir yazılım yapan nedir? Konjugat ve eşanlamlı seçenekleriyle birlikte entegre bir sözlüğü vardır. Bunları kullanmak için önce metnin tamamını seçin ve ardından seçeneği seçin. Belirli kelimelerin tanımlarını veya eşanlamlılarını bulmak için farklı siteler açmak istemiyorsanız iyi olur.

Reverso, çoklu dilleri destekler, bu da verilerinizi Almanca, Fransızca, Arapça ve Rusça gibi destekledikleri herhangi bir dile çevirebileceği anlamına gelir. zamanlar, fiiller, zarflar, edatlar ve daha birçok konu hakkında bilgi sahibi olur. Ayrıca Fransızca dilbilgisi kuralları hakkında çok sayıda konu var..

Makaleleri okurken dil engelleriyle karşı karşıyaysanız Chrome uzantılarını kullanmanız gerekir. Uzantıyı yükledikten sonra, herhangi bir web sayfasında görüntülenen kelimelerin üzerine çift tıklayarak 11 farklı dile çevirin. Benzer şekilde, cümleleri çevirebilirsiniz.

Kişisel deneyimlerimize göre, bu araç çeşitli cümleler oluşturmak için kullanılabilir, ancak düzeltme için sadece ona güvenemezsiniz. Dahası, Reverso ile ilgili küçük bir problem, sadece 600 karakteri kontrol edebilmesidir. Yani, basit düzeltme için ve en önemlisi dil farklılıkları yaşıyorsanız, kesinlikle kullanmak mantıklıdır.

 • SSD Barındırma
 • Üst "10" En Hızlı Web Hosting Sağlayıcıları
 • Üst "10" Windows Sunucu Barındırma Hizmetleri
 • 10 "En iyi" E-Ticaret Sitenizi Kurmak için Shopify Alternatifleri

Sonuç

Deneyimlerimize göre, ProWritingAid ve Beyaz duman en umut verici Dilbilgisi alternatifleri arasında.

Ama kişisel olarak, ilk önce Grammarly’ı kullanmayı denemenizi öneririz, çünkü 400+ basit ve gelişmiş gramer hatalarını algılayabilen ve aynı zamanda kelime bilgisini geliştirmek için iyi olan en gelişmiş araçtır. Dahası, şu anda sektördeki herhangi bir araçla karşılaştırıldığında en kolay arayüze sahip.

Aklınızda en iyi Grammarly alternatifiniz var mı? Öyleyse, lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın ve yazma hatalarını düzeltmek için hangi aracı kullandığınızı bize bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map