10 En İyi SquareSpace Alternatifleri ve Rakipleri 2020

2

Bu nedenle, minimalist teknik beceriler gerektiren ancak harika işlevsellik sunan en iyi Squarespace alternatifini almak için bu sayfaya geldiniz.


Squarespace, çevrimiçi mağazalar, bloglar ve moda siteleri vb.İçin zarif şablonları içeren en basit inşaatçılardan biridir..

Gitti bir gün bir web sitesi oluşturmak bir etki alanı ve barındırma planı satın ayrı bir karışıklık dağıtır. Sitenizin iyi bir görünümünü elde etmek için kodlama parametreleriyle uğraşmak da dahil olmak üzere çok fazla iş yapmanız gerekir..

Ancak zaman geçtikçe, web sitesi oluşturucularının girişi ile işler daha da kolaylaştı – neredeyse hiç teknik çalışma gerektirmiyor ve siteyi sadece birkaç dakika içinde başlattı. Squarespace, piyasadaki en iyi web sitesi oluşturucu yazılımı arasında duruyor.

Squarespace bir dizi özellikle derlenmesine rağmen, hiçbiri mükemmel web sitesi oluşturucu olarak almaya hakkı yoktur. Alabileceğiniz tek şey sizin için en iyisi.

Squarespace ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa – özellikle e-ticaret web sitesi için çok sınırlı ödeme ağ geçitleri vardır.

Squarespace’de bulamayacağınız bazı özelliklerle gelen web sitesi oluşturucuları olduğu için endişelenmeyin.

Öyleyse en iyi seçimler koleksiyonumuza bakalım.

10 En İyi Kare Alanı Alternatifleri 2020 – Güvenilir Kare Alanı Rakipleri

1. Wix

Wix - En İyi Kare Alternatif

Wix, müşterilerin neredeyse zahmetsizce web siteleri oluşturmasına yardımcı olan popüler site oluşturucularından biridir. Onlarla başlamak çok kolay, bir kurulum sihirbazı ADI ve Wix editörü arasında seçim yapmanıza yardımcı olur.

ADI editörü yeni başlayanlara en uygun olanıdır, çünkü tasarlanmış bir web sitesi almak için sadece birkaç basit soru sordukları çok otomatik bir yoldur.

Wix editörü, çevrimiçi mağaza, fotoğraf, seyahat ve blog vb.Gibi farklı kategorilere ait 100’lü ücretsiz güzel görünümlü şablon arasından seçim yaparak başladığınız yerde gezinmek için çok kolaydır. Wix editörü hemen hemen her bölümde değişiklik yapmanıza olanak tanır kodlama yapmadan web sayfalarının.

Web sayfasının düzenini seçebilir, kategoriler oluşturabilir ve araç çubuklarından çeşitli düzenlemeleri yapabilirsiniz. Ayrıca, öğeleri istediğiniz yere yerleştirmek için sürükleyebilirsiniz.

Wix ile yüzlerce uygulamaya kolay kurulum sağlayacak ve kullanılabilirliği büyük ölçüde artıracak uygulama pazarlarına erişeceksiniz. Sosyal uygulamaları, pazarlama araçlarını, sohbet seçeneklerini, e-Ticaret uygulamalarını ve çok daha fazlasını sorunsuz bir şekilde dahil edebilirsiniz.

Wix çok esnektir ve kodları gömmek çocuklar kodlamayı sevmek için mükemmel bir tesistir. Wix ile ilgili en büyük sorun, bir şablona bağlı olmanız ve bir noktada onu değiştirmek istiyorsanız, siteyi yeniden oluşturmanız gerekir.

Çevrimiçi hizmetlerle uğraşırken her zaman şirketin teknik uzmanlarından destek hizmetlerine ihtiyacınız vardır. Ne yazık ki, canlı sohbet özelliği yok, ancak telefon ve e-postalarda müşteri desteği sunuyorlar. Ayrıca, adım adım video kılavuzlarına erişim sağlarlar.

Wix’te sadece tatmak için ücretsiz olarak başlayabilirsiniz. Ücretsiz bir kullanıcı olarak 500MB depolama ve 1GB bant genişliğiniz var. İstediğiniz zaman istediğiniz premium plana yükseltin.

Özel alan adını bağlamanıza izin veren aylık 4,50 ABD dolarından başlayan çeşitli planlara sahiptirler. Çevrimiçi bir mağaza kurmak için ayda 8.25 $ e-ticaret planı ile 100 $ ‘dan fazla ücretsiz freebies sunuyorlar..

2. Shopify

Mağaza için Shopify kare alternatif

Bir çevrimiçi mağaza başlatmak için Squarespace alternatiflerini arıyorsanız, Shopify muhtemelen en iyi yerdir.

E-Ticaret odaklı kurucuları karmaşık işleri kolaylaştırır ve ayrıca birkaç ödül kazanır. 500.000’den fazla çevrimiçi mağazaya güç veriyorlar. Deneyim için, burada 14 günlük test sürüşü yapabilirsiniz.

Çevrimiçi mağazalar için neredeyse 100 ücretsiz ve ücretli şablon sağlarlar. Şanssız, çoğu ücretli ama verilen ücretsiz temalar da güzel görünüyor.

Shopify’ı seçmenin en önemli noktası, yeni başlayan bir kullanıcının bile hiçbir zaman anlayamayacağı kadar basit olduğu için arka uç ayarını yönetirken zaman kaybetmek zorunda kalmamanızdır..

Shopify’ınızın kontrol panelinde, mağazanın ürünler, siparişler ve indirimler gibi farklı beklentilerini yönetebilirsiniz. Ayrıca, dönüşüm oranı, müşteri konumu, tekrar müşteri, toplam siparişler ve çok daha fazlası gibi bilgiler sağlar..

Squarespace’den daha iyi bir seçim olmasını sağlayan başka bir şey, birkaç tıklama ile dahil edebileceğiniz 1000’lerin uygulamalarının kullanılabilirliğidir. Sadece gösterge tablosundan uygulama mağazasına gidin ve nakliye, ödeme ağ geçitleri, sosyal, muhasebe ve envanter yönetimi ile ilgili uygulamalar bulacaksınız.

Squarespace yalnızca Stripe ve PayPal ile sınırlıyken 100’den fazla ödeme ağ geçidini destekler. Squarespace’e benzer şekilde, Shopify işlem ücretini de alır (seçilen plana göre değişir).

Canlı sohbet, telefon ve e-posta gibi müşteri destek kanalları ücretsiz ve premium kullanıcılar için 7/24 kullanılabilir. Alternatif olarak, bir topluluk forumunun yanı sıra öğreticiler bölümünü de sürdürdüler..

Shopify’ı Squarespace üzerinden kullanmanın bir diğer avantajı fiyatlandırmadır.

Shopify’ın sunduğu 3 farklı plan var, en temel planın maliyeti 29 $ / ay ve bir üçüncü taraf ödeme ağ geçidi kullanıldığında% 2 işlem ücreti alıyor.

Piyasadaki diğer birçok e-ticaret aracından biraz daha yüksek olmasına rağmen, bu yüzden insanlar alternatiflerini arıyorlar, ancak fiyatlarına biraz zarar verebilecek işlem ücreti hariç hizmetlerine değer.

3. Pixpa

Pixpa Squarespace Rakip

Pixpa, yaratıcı profesyonellerin web sitelerini entegre bir e-ticaret mağazası, müşteri galerileri, blog ve çok daha fazlası ile oluşturmaları için hepsi bir arada bir platformdur.

Pixpa, özellikle çok yönlü yeteneklerini ve uygun maliyetli fiyatlandırma planlarını seven fotoğrafçılar, sanatçılar ve tasarımcılar arasında Squarespace’e oldukça popüler bir alternatif haline geldi.

Piksel mükemmel, tamamen özelleştirilebilir temaların geniş bir seçkisi ile çarpıcı web siteleri oluşturmak çok kolaydır. Tüm web siteleri mobil uyumludur ve tüm cihazlarda harika çalışır.

Basit ama güçlü, sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu, kodlama becerileri olmayan herkes için eksiksiz çevrimiçi varlıklarını tek bir yerde oluşturma ve yönetme için kolay bir çözüm sunar. Destek ekibi, yardıma ihtiyacınız olduğunda size yardımcı olması için canlı sohbet ve e-posta ile 7/24 hizmetinizdedir.

Pixpa, görüntüleri sergilemek, paylaşmak, satmak ve sunmak söz konusu olduğunda Squarespace’i oldukça geride bırakıyor. Pixpa’daki galeriler, multimedya içeriği desteği, aralarından seçim yapabileceğiniz 15+ galeri düzeni, IPTC veri aktarımı, güçlü resim galerisi araçları ve çok daha fazlası gibi bir dizi özelliğe sahiptir..

Görüntüleri baskı veya indirme olarak satmak için e-ticaret özellikli galeriler de oluşturabilirsiniz. Entegre Müşteri Galerileri platformu, kullanıcıların iş akışlarını düzene koymalarını ve görüntüleri müşterilere paylaşmalarını, satmalarını ve sunmalarını sağlar.

Pixpa ile tam özellikli, entegre bir e-ticaret mağazası da oluşturabilirsiniz. Birkaç dakika içinde fiziksel ürünler, dijital ürünler veya hizmetler satmaya başlayabilirsiniz. Birçok platformun her işlem için bir ücret talep ettiği durumlarda, herhangi bir işlem için hiçbir ücret almazlar. Yani, tüm kâr sizindir.

Hepsinden iyisi, Pixpa tüm bunları sadece 6 $ / ay’dan başlayan fiyatlarla Squarespace fiyatının bir kısmında sunuyor.

Özellikleri, uygun maliyetli fiyatlandırma planları ve 24 x 7 desteği, onu dünya çapında reklam öğeleri ve küçük işletmeler için tercih edilen bir platform haline getirir.

Yine de, seçmeniz gerekip gerekmediğine karar vermek için şaşkın mısınız? Endişelenmeyin, 15 günlük ücretsiz deneme de var, devam edin ve bir deneyin.

4. Duda

duda kontrol paneli

Duda, makul bir fiyatlandırma yapısına sahip başka bir büyük Squarespace rakibi. Amazon bulut yapısı Duda tarafından içerik barındırmak için kullanıldığından, web siteniz maksimum çalışma süresi ile sorunsuz bir şekilde çalışacaktır.

Duda web sitesi oluşturucu 2010 yılından beri kullanılabilir ve teknik bilgi ve diğer site yönetimi becerilerine sahip olmayanlar için güzel bir çözüm. Entegre yedekleme, SEO ve analiz özelliklerine sahiptir.

Site geliştirme süresi sürükle ve bırak özelliği sayesinde önemli ölçüde azalır. Basit fare tıklamaları ile web sitenize öğeler ekleyebilirsiniz.

Squarespace Duda’dan farklı olarak, düğme, metin ekleme, son mesajlar ve arama çubuğu vb.Gibi tonlarca widget sunar. 100+ yazı tipi araçları tarafından desteklenir.

İstediğiniz öğeyi sürükleyin ve istediğiniz yere web sayfasına bırakın. Şahsen, kullanımı Squarespace’den daha rahat bulduk.

Duda, site tasarımında istediğiniz zaman değişiklik yapmanızı sağlar. Videoları ve görüntüleri arka plan olarak kullanabilir ve güzel bir web sayfası tasarlayabilirsiniz.

Dahası, içerik içe aktarma özelliği mevcut siteden teknik çalışmaya girmeden içe aktarmanıza olanak tanır.

Mobil, tablet ve masaüstü için farklı bir düzen bile seçebilirsiniz. Ayrıca, web sitesi kişiselleştirme, pop-up, bildirim çubuğu, bizi arayın ve çalışma saatleri dışında kurallar vb.Gibi acemi kullanıcılar için artık sorun değil..

Duda, araçlarıyla birlikte bir e-Ticaret mağazası oluşturucuya sahipti. Satışları, ürünleri ve promosyonları yönetebileceğiniz kenar çubuğundaki mağaza özelliklerine gidin..

Ayrıca, gönderim bedeli, vergiler, fatura, ödeme yöntemleri ve diğer birçok ayar zahmetsizce yapılandırılabilir.

Masaüstü, mobil ve tablet gibi belirli bir platformu görüntüleyebilir ve bunlarda değişiklik yapabilirsiniz. Ücretsiz kullanıcılar rehberlere ve topluluk desteğine erişebilir, ücretli kullanıcılar da canlı sohbet ve 7/24 telefon desteği konusunda 7/24 yardım alabilir.

Satın almadan önce, birkaç gün deneme yerine ücretsiz hesap sunarak en iyi fırsatı sunarlar. Ücretsiz bir sürümde, e-ticaret özelliklerini bir dereceye kadar da kullanabilirsiniz.

Ücretli planlar, yıllık olarak abone olurken aylık 7.13 $ ‘dan başlar ve özel bir alan adı, HTTPS, yedekleme ve geliştirici modunu içerir. Squarespace ile karşılaştırıldığında, Duda her paketteki ürün sayısını sınırlamak yerine herhangi bir işlem ücreti almaz.

5. Weebly

weebly kareye benzer

Çok sayıda özellik, iyi tasarlanmış şablonlar ve mükemmel kullanılabilirlik, Weebly’yi Squarespace’e mükemmel bir alternatif yapar.

2007’den beri çalışıyor ve şu anda Weebly kullanan 40 milyondan fazla girişimciyi güçlendiriyor. Android, iPhone ve iPad cihazlarını kullanarak siteyi yönetebileceğiniz bu web sitesi oluşturucusunun güzelliği.

Şablonu seçtikten sonra editörlerine inersiniz. Onların site editörü çok basit ve daha önce hiç bir inşaatçı denemeseniz bile yakında alışacaksınız. Öğeyi sürüklemeniz gereken tek şey çok sorunsuz çalışıyor.

Herhangi bir aksaklık olmadan rengi, yazı tiplerini ve hatta tüm temayı değiştirebilirsiniz. Geliştiriciler için, çok uygun bir CSS / HTML düzenleme modu entegre ediyorlar; temanın başlık, stiller ve öğeler gibi farklı bölümlerini hızlı gezinmeye izin veriyorlar.

Web sitenizin her sayfası kolayca özelleştirilebilir ve sitenin arama motoru görünürlüğünü artırmak için entegre bir SEO aracı var. Oluşturucuda bir blog yazısı yazmanıza ve web sayfaları oluşturmanıza yardımcı olan tonlarca öğe var.

Örneğin, bir “Bize Ulaşın” sayfası oluşturmak istersiniz, tek yapmanız gereken sayfayı oluşturmak ve “İletişim Formu” öğesini kenar çubuğundan sürüklemektir. Uygulama pazarı, diğer tüm oluşturucu araçlarından daha fazla Squarespace rakibi yapan yüzlerce uygulama içeriyor.

Weebly bir online mağaza kurmak için yeterince iyi. Zarif tasarımlı gösterge paneli ürün, hediye kartı, kupon vb..

Siparişleri ve terk edilmiş arabaları uygulayabilir ve izleyebilirsiniz. EStore’u çalıştırmak için gereken birçok özellik de vardır.

Canlı sohbet, e-posta, topluluk yeri ve çok çeşitli kılavuzlar ve videolar gibi müşterilerine yardımcı olmak için muhtemelen tüm kanalları korurlar. “Pro” ve “Business” planı kullanıcıları için telefon desteği mevcuttur. Weebly’nin en büyük dezavantajı, sınırlı şablon düzenleme seçenekleriyle birlikte gelmesidir.

Test sürüşü için, alt alan adı ve 500 MB depolama alanı altında ücretsiz bir kullanıcı olarak başlayabilirsiniz. Planları “web siteleri için” ve “çevrimiçi mağaza için” olarak ayırdılar. Dolayısıyla, bir web sitesi için plan yıllık olarak ödendiğinde 8 $ / ay ile 25 $ / ay arasında değişir..

Temel plan, ücretsiz bir alan adı, 100 ABD doları tutarında AdWords ve sınırsız depolama alanı içerir. “Online mağaza” planı için Weebly, ilk iki planda% 3 işlem ücreti ve sınırlı ürün talep ettikleri için biraz maliyetli bir çözümdür. Paketler 8 $ ‘dan 38 $ / mo.

Üçüncü planın maliyeti $ 25 / ay (Shopify temelinden daha düşük) ve sınırsız ürün, SSL sertifikası ve işlem ücreti yok. Yani Wix’i deneyebilir veya buradan Shopify alternatiflerine gidebilirsiniz.

6. WooCommerce

WooCommerce - online mağaza binası kareye alternatif

WooCommerce bir WordPress eklentisidir ve kontrol ve fiyatlandırma söz konusu olduğunda Squarespace’e güçlü bir alternatif olarak kabul edilir. WordPress, bir web sitesi veya blog oluşturmak için en çok kullanılan CMS’dir. Hem WooCommerce hem de WordPress ücretsizdir ve çevrimiçi bir mağaza kurmak için en iyi çözümü sağlar.

Bazı yeni başlayanların karşılaşabileceği tek dezavantaj, alan adı satın alma, web barındırma, CMS yükleme, SSL sertifikası ve ardından hepsini yönetme gibi teknik çalışmalardır..

Ancak bu tür şeyler size daha fazla kontrol sağlar. Neyse ki, şimdi web hosting şirketleri bu tür şeyleri çok daha kolay hale getirir ve tüm malzemeleri tek bir yerde alabilirsiniz. Artı, bazıları önceden yüklenmiş CMS ve WooCommerce bile sunuyor.

WooCommerce, neredeyse% 28 çevrimiçi mağazalar tarafından kullanılan lider bir yazılımdır. Eklentiyi yükledikten sonra bir sihirbaz, mağazanın tüm gerekli adımlarını ayarlamanız için size rehberlik edecektir..

Tema listesi yok, ancak ücretsiz çarpıcı varsayılan “Vitrin” teması alacaksınız. Bazı çocuk temaları da mevcut. Ayrıca, WooCommerce tümüyle uyumlu olduğu için herhangi bir üçüncü taraf temasını kullanabilirsiniz..

Ücretsiz ve ücretli uzantılar WooCommerce’ın güzelliğidir. Diğer platformlardan daha fazla uzantı yüklenebilir. Gösterge tablosunda WooCommerce sekmesinin altında yüzlerce uzantı bulabilirsiniz. Şerit, PayPal ve Square vb.Gibi birçok ödeme ağ geçidi vardır..

WooCommerce ücretsizdir ve eklenti üzerinde tam kontrol elde edersiniz. Ve herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, video eğitimlerinin yanı sıra geniş bir bilgi tabanına da sahiptirler..

Uzmanlarıyla konuşmak için bir bilet gönderin ve size en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Daha fazla özelliğe sahip, gerçek maliyet-etkin Squarespace alternatifidir. Tüm yapmanız gereken sadece sorunsuz işlemler için uyumlu bir WooCommerce web barındırma sağlayıcıları seçmek.

7. BigCommerce

Kare alternatifi için BigCommerce 2017

Tonlarca özellik içeren BigCommerce, e-ticaret web mağazasını başlatmak için bir çözüm sunar. Squarespace’e layık bir alternatif ve Shopify mağaza oluşturucusuna çok benziyor. Ürünlerinizi Amazon, Facebook, eBay’de ve birçok POS yazılımı ile sorunsuz bir şekilde sergilemek için kolay entegrasyona izin verir, böylece dönüşüm oranını artırmanıza olanak tanır..

Ellerinizde bir dizi gelişmiş düzenleme özelliği sunarlar. Dahası, her birinin çok sayıda düzenleme seçeneğinin bulunduğu büyük bir ücretsiz ve ücretli tema listesi de var. J

temanın çeşitli olasılıklarını ve tüm tasarımı düzenleyebileceğiniz gösterge tablosunun kenar çubuğundaki “Mağaza” sekmesine gitmeniz gerekir.

Ürün ekleme, siparişleri ve müşterileri yönetme vb. Görevleri yapmak için arka uçtan tüm özelliklere erişebilirsiniz. Ayrıca, ödeme işlemini ayarlama, hediye sarma, üçüncü taraf temasını dışa aktarma, canlı sohbet ve diğer pek çok şey de dahil.

Bunun yanı sıra, uygulama mağazaları pazarlama, ödemeler, muhasebe, izleme araçları ve çok daha fazlası ile ilgili özelliklerin çeşitliliğini kullanmanıza izin verir..

Squarespace’in aksine, Bigcommerce tarafından herhangi bir plan için herhangi bir işlem ücreti alınmaz. Müşteriye canlı sohbet, telefon ve e-posta yoluyla yardımcı olurlar. Artı, onların rehberlerine bakabilirsiniz. BigCommerce Üniversitesi tonlarca video taşıyor veya topluluk forumunda bir soru soruyor.

Mevcut plan çeşitliliği 29.95 $ ile 249.95 $ / ay arasında değişmektedir. Temel plan pahalı gibi görünse de, bu Squarespace’ten oldukça düşük.

Dahası, daha fazla ödeme ağ geçidi var ve mağazanızı daha büyük pazarlarda listelemenize izin veriyor. Güvenli işlemler için tüm planları içeren özel bir SSL sertifikası da sağlanmıştır. Sonuç olarak, BigCommerce bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için Squarespace’den çok daha iyi.

8. Jimdo

Jimdo web sitesi oluşturucu

Jimdo, Squarespace gibi şablon çeşitliliği konusunda çok zengin değil, ancak kullanım kolaylığı, fiyatlandırma ve bol miktarda widget stok Jimdo’yu Squarespace’e yakın bir alternatif haline getiriyor.

En iyi yanı, Android ve iOS kullanıcıları için mevcut olan mobil uygulamalarından çalışmanıza olanak tanır. Serbest çalışanlar ve iş siteleri için mükemmel bir çözümdür.

Jimdo iki yol sunar, Jimdo Dolphin ve editör. Yunus, siteyi bir dizi soru sordukları bir esintiyle oluşturur ve birkaç dakika içinde siteniz yayınlanmaya hazır hale gelir.

Yazılım yerleşik SEO aracı, daha fazla müşterinin sitenize gidebilmesi için çevrimiçi mağazanın ve alt sayfaların görünürlüğünü artırabilir.

Şablon stillerinde, arka planda değişiklik yapabilir veya geliştirme becerilerini geliştirmek istiyorsanız, sadece HTML ve CSS ile oynayın.

Jimdo oluşturucu tamamen işlevsel bir e-ticaret mağazası başlatmak için özellikler sunuyor. Ödemeleri kabul etmek için şerit ve Paypal vb. Ekleyebilirsiniz. Ayrıca, sipariş yönetimi, Envanter ve indirimler oluşturmak çok kolaydır. Ve en önemlisi herhangi bir işlem ücreti almıyorlar.

Jimdo’nun Squarespace’e göre en büyük avantajı, daha fazla işlevsellik için sitenize ekleyebileceğiniz widget’ların kullanılabilirliğidir.

E-ticaret, web siteleri, iletişim araçları ve çok daha fazlası ile ilgili araçlar sadece birkaç tık ötenizde. Müşteri desteği için maalesef telefon desteği sunmuyorlar. Herhangi bir sorun durumunda, e-postalar veya DIY rehberleri aracılığıyla uzman yardımı alabilirsiniz.

Şu anda seçim yapabileceğiniz iki premium plan var. İlk planın yıllık abonelik ücreti aylık 7,50 dolar. Ücretsiz alan adı, 5GB depolama alanı, 10GB bant genişliği ve temel mağaza özelliklerine yaklaşım (15 ürün).

Çoğu inşaatçının aksine, Jimdo temel plana sahip bir e-posta hesabı içerir. Daha büyük projeler için, sınırsız depolama alanı içeren aylık 20 ABD doları planlarına abone olun & bant genişliği, sınırsız ürün ve öncelikli destek.

9. Çarpıcı

Şaşırtıcı derecede basit bir kare alternatifi

Squarespace rakibini ararken çarpıcı bir şekilde hareket halindedir. Basit arayüzü ile web sitesini kurmak ve yönetmek zahmetsiz hale gelir.

Neredeyse 25 tema arasından seçim yaptığınız ücretsiz bir kullanıcı olarak hizmetlerini gezebilirsiniz ve daha sonra bir editör önünüze gelir. Bize göre, çarpıcı bir şekilde bir sayfalık web siteleri ve çarpıcı web sayfaları oluşturmak için daha uygundur.

Squarespace ile karşılaştırıldığında, çarpıcı bir şekilde birkaç uygulama ile sınırlı bir uygulama mağazasına sahip olun. SEO, Google analitiği, işbirlikleri ve sosyal medya vb. Gibi entegre oldukları bazı araçlar.

Kodlama hakkında biraz bilginiz varsa, özel kodlar ekleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken “ayarları” açmak ve ayarları gereği olarak değiştirmek..

Basit bir araç olduğundan, yalnızca yazı tiplerini veya tüm şablonu değiştirmenize izin verir. Ayrıca sitenin düzenlerini ve arka planını da değiştirebilirsiniz. Ayrıca, sayfa arka planı, kaydırma ve fareyle üzerine gelme bağlantıları için bir dizi animasyon efekti vardır.

Çok sayıda düzenleme seçeneği ve az sayıda entegrasyon, bir e-ticaret mağazasını çarpıcı bir şekilde başlatmaya çalışırken sizin için bir darboğaz olabilir. Bu nedenle, çarpıcı bir şekilde özelliklerin eksik olması, bir çevrimiçi mağaza için doğru seçim yapmaz.

Bununla birlikte, karmaşık bir site yapmak istiyorsanız Çarpıcı en iyi web sitesi oluşturucu değildir. Ancak, muhteşem önceden hazırlanmış tasarımlara sahip kişisel ve iş web sitesi kurucuları ararken Squarespace’ten daha değerli ve daha kullanışlı.

Endüstrideki birçok inşaatçı sohbet desteğini kaydırırken, canlı sohbet, forum, e-posta, video eğitimleri ve kılavuzlar nedeniyle çarpıcı bir şekilde kendinizi özgür hissetmelisiniz..

Alt alan adlarının altında, 5 GB bant genişliğine sahip bazı özelliklere daralma sağlayan ücretsiz bir hesap oluşturabilirsiniz. Şu anda, iki premium plan var, birincisi 8 $, ikincisi 16 $.

İkinci planda uygulama mağazası erişimi, HTML / CSS / JavaScript yerleştirme, mobil işlem ve çeşitli yazı tipleri gibi özel özellikler bulunur. Üstelik sınırsız bant genişliği sağlar. Her ikisi de ücretsiz alan adı ve yıllık faturalandırmada 14 gün para iade garantisi ile gelir.

10. Hacim

Volüzyon - mağaza için kareden daha iyi

Çevrimiçi bir mağaza için kapsamlı özellikler içeren Squarespace gibi web sitesi oluşturucusunu mı arıyorsunuz? Sonra Volusion geliyor. Sürükle ve bırak işleviyle çarpıcı bir mağaza oluşturmak hiç zaman almayacak. Şimdiye kadar yaklaşık 26 milyar dolarlık satışların artırılmasına yardımcı olduğunu iddia ediyorlar.

Şu anda Volusion, 11 ücretsiz ve 38 ücretli etkileyici şablon sunuyor ve oluşturucularının bir sürücüsünü 14 günlük deneme hesabı. Kullanışlı panoları, siparişleri, müşterileri ve envanteri vb. Kusursuz bir şekilde karıştırmanıza ve yardımcı olmanıza asla izin vermez. Dahası, ilk kez de rehberlik edecekler.

Volusion entegre araçlarıyla pazarlamayı kolaylaştırır. Amazon, Facebook ve eBay’de satış yapabilmenizi sağlayan “Pazarlama” sekmesine gidin. Daha fazla müşteri çekmek için kuponları ve günün fırsatını tasarlayabilirsiniz. Düzgün tarama ve dizine ekleme için SEO seçeneklerinin yanı sıra bir site haritası oluşturucu da vardır.

Başka bir harika şey, Volusion işlemlerin herhangi bir yüzdesini talep etmiyor. Authorize.net, Skrill ve Stripe gibi ödeme ağ geçitleri ücretsiz olarak kullanılabilir. Mağaza özelliklerini genişletmek için uygulama pazarı yoktur, bunun yerine hemen hemen her aracı içerirler, böylece mağazaya odaklanmak için daha fazla zaman verir.

Müşteri hizmetleri canlı sohbet, telefon ve e-postalar aracılığıyla verilmektedir. Ayrıca, kendi kendine yardım için geniş bir bilgi tabanına sahip oldular.

Çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için farklı paketler tasarladılar. Planlar, çeşitli spesifikasyonlarla aylık 15 $ ila 135 $ arasında başlıyor. İlk “Mini” plan 100 adede kadar ürün ve 1 GB bant genişliği yayınlamanızı sağlar. SSL için ayrıca ödeme yapmanız gerekir. Bu nedenle, Volusion hizmetlerinden herhangi birini alırken gelecekteki ihtiyaçlarınızı dikkatle tahmin edin.

11. Web Akışı

webflow web sitesi yaratıcısı

Webflow, Squarespace’e benzer başka bir araçtır, ancak daha fazla özelleştirilebilirlik sunar. Yatırım yapmadan önce ücretsiz bir hesapla başlayabilirsiniz.

Özelliklerle dolu gösterge panellerini tanımak yaklaşık bir saat sürecek. Kodlara dokunmadan maksimum özelleştirilebilirlik sağlayacak şekilde tasarlanmış yazılım.

Metin, resim, video, sütun ve daha birçok öğeyi eklemek için sürükleyip istediğiniz yere bırakmanız yeterlidir. Düzenleme seçenekleri bu yazılımın en iyi parçasıdır.

Sadece herhangi bir öğeye tıklayın ve sağ tarafta tonlarca seçenek göreceksiniz. Ayrıca, tetikleyici tabanlı eylemler ayarlayabilirsiniz. Platform, Google haritaları, analizleri ve sosyal medya gibi yalnızca birkaç entegrasyonu destekliyor.

Kolay ve sıfır kodlama becerisine sahip WebFlow düzenlemesi olmasına rağmen, web sitesini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz, ancak kodlama bilgisine sahip olanlar için javascript, HTML ve CSS kodlarını sorunsuz bir şekilde değiştirebilir.

WebFlow, masaüstü, tablet ve mobil gibi farklı görünümler arasında geçiş yapmanızı sağlar. Sadece bu değil, aynı zamanda belirli cihazlarda değişiklik yapmak da çok kullanışlı. Duyarlı web siteleri tasarlamak için en iyi yaklaşımdır.

Turu arka uç ayarlarına götürürken kafanız karıştıysa, bilgi tabanı bölümünde yayınlanan video eğitimlerine bakmalısınız. Ayrıca, e-posta desteği, topluluk forumu ve çok sayıda rehber onlar tarafından sağlanır..

WebFlow’un e-Ticaret yeteneklerinden yoksun olmasının en büyük dezavantajı. Editör sadece bilgilendirici web siteleri / bloglar oluşturmaya odaklanır.

WebFlow’un ücretsiz planı, özelliklerine sınırlı erişim sağlar. Prim planları aylık 12 $ ‘dan başlar ve aylık 25 bin ziyarete izin verir. Ayrıca sınırsız yedekleme, SSL sertifikası ve CDN içerir.

Bizim görüşümüze göre, fiyatları Wix, Duda ve Weebly gibi diğer rakiplerden daha yüksektir. Ancak yüksek esneklik, CMS özellikleri ve bol düzenleme araçları, serbest çalışanlar, tasarımcılar ve işletmeler için potansiyel bir seçimdir.

Yani, Kareye En İyi Alternatif Olan?

Makalemizde daha önce de belirttiğimiz gibi, “En İyi” olarak adlandırılacak hiçbir şeyin olmadığı, ihtiyaçlarınızı önceliklerde tutmalı ve daha sonra yukarıda belirtilen Squarespace rakiplerinden seçmelisiniz. Daha ucuz, kullanımı kolay ve zengin özelliklere sahip hizmetleri bulacaksınız.

Deneyimlerimize göre, Shopify çevrimiçi mağazalar ve basit web siteleri oluşturmak için en iyi seçimdir Wix mükemmel bir seçim.

Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize uyan doğru araç için, herhangi bir karar vermeden önce bahsettiğimiz tüm hizmetlerin özelliklerini kontrol edin.

Yorumlar bölümünden herhangi bir Squarespace alternatifiyle seçiminizi ve deneyiminizi bize bildirin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map