Ugdykite savo verslą: turite išplėsti savo verslą internete

Žmonės dažnai žiūri į svetaines ir verslą. Viena tendencija, kurią pastebėjau, yra traktuoti svetainę kaip tik vieną nuimamą verslo komponentą, nors iš tikrųjų tai yra daug daugiau.


Bent jau svetainė turėtų veikti kaip jūsų verslo plėtinys, padėdamas jums susisiekti su klientų baze, kuri daugeliui fizinių parduotuvių nėra lengvai pasiekiama. Jei gerai tvarkote svetainę, ji gali ne tik perimti jūsų fizinę parduotuvę kaip pajamų šaltinį, bet ir tai darydama gali sumažinti jūsų bendras išlaidas.

Priartėjimas prie visos interneto svetainės kaip verslo subjekto yra geras būdas judėti teisinga linkme. Šiandien aš jums duosiu trumpą apžvalgą, kaip šis požiūris veikia ir ką jums reikės padaryti, kad jis būtų toks.

1. Gaukite savo domeną

Svetainės patalpinimas nemokamame domene yra blogiausias verslo sprendimas, kokį tik galite priimti. Spustelėkite „Tweet“

Svetainės įdėjimas į nemokamą domeną, pvz., Mysaloon.wix.com, yra blogiausias sprendimas, kokį tik galite priimti. Žmonės, kurie valdo verslo svetaines nemokamame domene, mano knygoje patenka į šias kategorijas:

 • naujokas, arba
 • sukčiai, vykdantys skraidymą naktį, arba
 • visų trijų aukščiau esančių variantų derinys.

… apie kuriuos galvočiau tris kartus prieš pirkdamas ką nors iš jų.

Domenų vardai yra pigūs. .Com arba .net domenas kainuoja nuo 10 USD iki 20 USD per metus. Nemokami domenai skirti mokyklų projektams, ne pelno organizacijoms ir mėgėjams. Jei plečiate savo verslą internete, įsitikinkite, kad darote tai, ką darytų visas teisėtas verslas – eikite į domenų registratorių (ty „NameCheap“) ir nusipirkite domeną, kuris tinka jūsų prekės ženklui.

Domenų kainos „NameCheap“ (ekrano nuotrauka padaryta 2019 m. Balandžio mėn.).

2. Priglobkite savo svetainę patikimoje interneto svetainėje

Savo domeno vardo turėjimas yra pusė lygties. Kita pusė – talpinti jį į patikimą žiniatinklio prieglobą.

Jūsų svetainė turi būti prieinama 24 × 7, kad lankytojai galėtų jus pasiekti bet kada. Tiems, kurie pradeda dirbti naujai, rinkitės žiniatinklio prieglobą, siūlančią bent 99,9% neveiklumo garantiją ir gerą našumą. Tiems, kurie jau veikia esamoje svetainėje, reguliariai stebėkite savo svetainės veikimo laiką. Netoleruokite su prieglobos paslaugų teikėjais, kurie dažnai mažėja. Darykite daug triukšmo palaikydami, kad jie perkeltų jus į stabilų serverį arba, jei reikia, perjungtų į kitą prieglobos įmonę.

Jei ieškojote patikimo žiniatinklio prieglobos, pateikiame verslo prieglobos sąrašą, kurį rekomenduoju.

Šioje svetainėje jūs skaitote („BuildThis.io“) – ją priglobu svetainėje „SiteGround“. Jų veikimo laikas buvo stabilus kaip uola. Ši svetainė, kurią jūs dabar skaitote, yra priglobta „SiteGround“ ir pastaruosius metus atidžiai stebėjau jos veikimo laiką. Štai viena „BuildThis.io“ ankstesnio ekrano kopija.

Ekrano kopija – 2019 m. Liepos 15 d. – 100% neveikia per paskutines 7 dienas. Sužinokite daugiau apie „SiteGround“ mano apžvalgoje.

3. Įdiekite HTTPS

Kaip veikia SSL.

HTTPS ryšys užkoduoja visus duomenis, kurie perduodami iš vartotojo kompiuterio į jūsų svetainę. Tai apsaugo neskelbtinus vartotojų duomenis (pvz., Kredito kortelių numerius ir prisijungimo duomenis) ir suteikia vartotojams saugumo jausmą (Dabar „Google Chrome“ svetaines be HTTPS pažymėjo kaip „nesaugias“).

Norėdami įdiegti HTTPS, jums reikia SSL sertifikato.

Bendras SSL sertifikatas yra nemokamas ir dažniausiai jį teikia dauguma prieglobos įmonių. Arba galite gauti nemokamą SSL iš „Let’s Encrypt“ ir rankiniu būdu įdiekite jį į savo svetainę. Daugeliui mažų įmonių pakanka nemokamo bendro SSL

Specialus SSL sertifikatas paprastai rekomenduojamas tvarkant vartotojo mokėjimus savo svetainėje. Yra trys skirtų SSL sertifikatų tipai – patvirtintas domenas (DV), patvirtintas organizacinis (OV) ir išplėstas patvirtintas (EV). DV, pats paprasčiausias SSL sertifikatas, kainuoja apie 20–30 USD per metus; tuo tarpu minimalios OV ir EV išlaidos yra atitinkamai apie 60 USD per metus ir 150 USD per metus.

Nepaisant patvirtinimo tipų, visų sertifikatų duomenų šifravimo lygiai yra vienodi. Vienintelis skirtumas yra įsitikinimas, kad svetainėje yra verslo tapatybė.

 • Norėdami sužinoti daugiau apie SSL ir jo įgyvendinimą, perskaitykite mūsų SSL vadovą čia.
 • Norėdami įsigyti specialų SSL sertifikatą, apsilankykite SSL.com.

4. Optimizuokite savo svetainės greitį

Dėl vienos sekundės vėlavimo įkelti puslapį gali būti prarasta 7% klientų konversijų.

Jūsų svetainės greitis yra neatsiejama svetainės dalis, o ne tik greitas įkėlimas. Pvz., „Google“ reitinguoja svetaines, kurios įkeliamos greitai, nei tas, kurių nėra. Aukštas „Google“ reitingas tikrai padės jūsų svetainei pritraukti daugiau srauto ir parduoti daugiau.

Be to, tyrimai parodė, kad 40% žmonių apleis jūsų svetainę, jei įkelti reikės daugiau nei 3 sekundes. Įsivaizduokite, kad prarasite 40% savo verslo vien dėl to, kad neoptimalizavote savo svetainės greičio. Tai yra daug potencialių pardavimų kanalizacijos srityje!

Per daug nesigilinant į technines detales, žemiau yra dalykų, kuriuos galite padaryti, kad paspartintumėte savo svetainę.

Daugiau tinklalapio optimizavimo patarimų rasite čia.

Serverio lygiu

Svetainės lygiu

 • Talpinkite savo svetainę
 • Pridėti galiojimo pabaigos antraštes, kad būtų galima naudoti naršyklės talpyklą
 • Venkite naudoti per didelius vaizdus
 • Suspauskite savo atvaizdus
 • Sukurkite savo svetainę PHP7
 • Naudoti PHP greitintuvas
 • Neleiskite kitiems tiesiogiai susieti jūsų atvaizdų
 • Pataisykite visas neveikiančias nuorodas savo svetainėje
 • Sumažinkite „Javascript“ ir CSS failus

Patarimas – naudokite „Google PageSpeed ​​Insights“, kad išanalizuotumėte savo tinklalapio greitį ir gautumėte naudingų optimizavimo pasiūlymų.

5. Pridėkite svetainės stebėjimą ir nustatykite svetainės tikslus

Jūsų verslas nustato tikslus, kaip tobulėti ir eiti į priekį.

Tas pats pasakytina apie jūsų svetainės tikslus.

Duomenys yra labai svarbūs bandant sekti pažangą ir pagerinti savo interneto svetainės našumą. Turėdami tinkamus duomenis, galite patobulinti savo svetainę pagal savo vartotojo elgesį ir poreikius.
Čia naudingos tokios internetinės analizės priemonės kaip „Google Analytics“ (GA). GA yra nemokama, nepaprastai galinga ir naudojasi daugiau nei 40% visų žinomų svetainių visame pasaulyje. Norėdami įdiegti GA ir pradėti sekti savo svetainės duomenis, perskaitykite šį „Google“ dokumentą.

Pavyzdys – „Google Analytics“ ekrano kopija.

Norėdami iššifruoti didžiulį duomenų kiekį, kurį teikia „Google Analytics“, rekomenduoju pradėti paprastai ir sutelkti dėmesį į šiuos keturis pagrindinius rodiklius:

 1. Įgytos sesijos / vartotojai: Vienas iš būdų išmatuoti augimą yra seansų / jūsų svetainės lankytojų skaičiaus stebėjimas. Idealiu atveju norėtumėte sulaukti daugiau seansų, kai jūsų svetainė auga.
 2. Srauto kanalai / persiuntimai: Supraskite, iš kur ateina srautas, ir sutelkite savo pastangas į svarbias platformas.
 3. Atmetimo rodiklis: Tai padeda įvertinti turinio ar srauto kokybę ir parodo, ar teikiate tinkamą turinį, ar nukreipiate į netinkamą auditoriją.
 4. Vidutinis laikas puslapyje: Žinojimas, kiek laiko lankytojas praleidžia jūsų svetainėje, gali padėti išsiaiškinti, kaip pagerinti jūsų svetainės lipnumą.

Turėdami omenyje šiuos duomenis, galite pradėti tyrinėti ir nustatyti konkrečius tikslus, kurie padės plėsti jūsų verslą. Keletas nustatytų svetainės tikslų pavyzdžių yra šie:

 • Padidinti 25% įgytų seansų / vartotojų skaičių
 • Padidinkite vidutinį puslapio laiką 5%
 • Padidinkite apsilankymus iš konkrečių srauto kanalų 20%
 • Sumažinkite svetainės atmetimo procentą 10%

6. Palaikykite savo lankytojus laimingus

Kai lankytojai įgyja geros patirties jūsų svetainėje, jie būna laimingi.

Kai jie būna laimingi, jie labiau linkę ilgiau pabūti jūsų svetainėje, dalytis jūsų turiniu su draugais ir išleisti pinigus už jūsų parduodamą produktą / paslaugą..

Kaip padarome savo lankytojus laimingus?

Yra daugybė dalykų, kuriuos galime padaryti, kad mūsų svetainė būtų laimingesnė mūsų lankytojams.

Viena – įsitikinkite, kad jūsų svetainė greitai įkeliama (žr. 4 punktą).

Antra, suprojektuokite savo svetainę, kad būtų geresnis UX. Jei prekiaujate produktu internetu, įsitikinkite, kad patikros procesą lengva sekti ir užtikrinti. Pašalinkite visus atitraukimus ir patikrinkite naudodami progreso indikatorių. Taip pat apsvarstykite galimybę išsaugoti savo klientų siuntimo ir atsiskaitymo informaciją kitiems pirkiniams.

Tai rodo Aarono Marcuso iš AM + A ataskaita patobulinę svetainės naudotojų patirtį (UX), vėliau padidinsite bendras pajamas. Marcusas atliko daugelio kompanijų atvejų tyrimus ir parodė aiškų ryšį tarp gero UX ir gero verslo pajamų.

Vartotojo patirties elementas (šaltinis).

1 atvejo analizė 

IBM buvimas internete tradiciškai buvo sudarytas iš sunkiai naršomų skirtingų sub-svetainių labirinto, tačiau pertvarkymas padarė jį darnesnį ir patogesnį vartotojui. Pasak IBM, didžiulės perprojektavimo pastangos greitai išmokėjo dividendus. Bendrovė teigė, kad praėjus keliems mėnesiams po 1999 m. Vasario mėn. Atnaujinimo, srautas į „Shop IBM“ internetinę parduotuvę padidėjo 120%, o pardavimai padidėjo 400% (šaltinis).

2 atvejo analizė

Staples.com nustatė, kad internetinės sėkmės ir padidėjusios rinkos dalies raktas buvo tai, kad jos el. Prekybos svetainė būtų kuo labiau naudojama. Staples.com praleido šimtus valandų, vertindamas vartotojų darbo aplinką, sprendimų palaikymo poreikius ir tendencijas naršydamas ir pirkdamas biuro produktus bei smulkaus verslo paslaugas per internetą. Metodai buvo duomenų rinkimas, euristinis vertinimas ir tinkamumo naudoti testavimas (šaltinis).

7. Pridėkite savo svetainėje socialinį įrodymą

Pavyzdys – „Drift“ klientų sėkmės puslapyje rodomas stiprus socialinis įrodymas (šaltinis).

Autentiški atsiliepimai padidina jūsų parduodamų produktų ar paslaugų patikimumą. Žmonės, pirkdami pirkimus, paprastai remiasi internetinėmis apžvalgomis.

Trys dalykai, kuriuos galite padaryti:

 1. Nusiųskite apklausą savo klientams. Apsvarstykite galimybę atsiųsti jiems kuponą ar nemokamą dovaną, kad paskatintumėte atsakymą.
 2. Skatinkite savo klientus dalintis savo atsiliepimais socialinės žiniasklaidos platformose. Naudokite žymas, kad stebėtumėte klientų reakcijas į savo produktus.
 3. Siųskite savo produktus arba pasiūlykite nemokamą bandomąją versiją tinklaraštininkams ar socialinės žiniasklaidos paveikėjams ir paprašykite jų peržiūrėti jūsų produktus / paslaugas.

Įtraukite šiuos atsiliepimus ir apžvalgas į savo svetainę.

Pasinaudokite savo „About“ puslapiu

Puslapis „Apie mus“ yra turbūt antras svarbiausias jūsų svetainės puslapis, į kurį dažnai nepastebima. Matote, veiksmingas puslapis „Apie mus“ gali būti naudojamas kaip „pardavimo puslapis“, jei jis tinkamai padarytas.

Kai turite „Apie mus“ puslapį, kuriame kalbama su vartotojais ir nustatoma, kad jūsų prekės ženklas yra patikimas ir prieinamas, tada tas vartotojas labiau linkęs daryti verslą su jumis.

Bet kas daro gerą puslapį „Apie mus“? Nėra griežtų taisyklių, kurių reikia laikytis, tačiau pradedantiesiems jie turi atsakyti į šiuos klausimus:

 • Kas tu esi?
 • Kodėl jie turėtų tave pasirinkti per ką nors kitą
 • Ką tu darai?
 • Kada pradėjote?
 • Kaip tu tai padarei?

Tai turėtų suteikti gerą pagrindą pradėti. Po to reikia suprojektuoti puslapį, kad jis atitiktų jūsų rinką. Vėlgi, nėra griežtų taisyklių, kurių reikia laikytis, ir jūs galite pabandyti eksperimentuoti su savo dizainu, kad atitiktų jūsų prekės ženklą.

Štai geras „Canva“ puslapio „Apie mus“ pavyzdys:

Puslapio „Canva About Us“ ekrano kopija.

8. Optimizuokite aukštesniam paieškos reitingui (SEO)

Natūralios paieškos sudarė maždaug trečdalį verslo svetainės srauto pagal „Hubspot“ tyrimas.

Daugiau nei 90% internetinės patirties prasideda nuo paieškos variklio.

Savo svetainės optimizavimas aukštesniam paieškos reitingui – ypač „Google“ reitingas, nebėra galimybė.

Šiame straipsnyje aprašyti viską apie SEO būtų per daug informacijos, todėl atkreipsiu dėmesį į tris svarbiausius dalykus, kuriuos turite atlikti.

Turinys / ketinimas

Sukurkite naudingą turinį, atitinkantį jūsų tikslinės auditorijos ketinimus. Jūsų lankytojai yra jūsų svetainėje dėl priežasties – nesvarbu, ar reikia gauti informacijos, palyginti produktą ar įsigyti. Jūsų svetainė turėtų efektyviai ir efektyviai aptarnauti tikslinės auditorijos ketinimus, tai apima naudojimą:

 • Aiškus raginimas veikti (CTA) komerciniame puslapyje,
 • Numeruotas sąrašas, kuriame parodomos laipsniškos procedūros,
 • Aiškios antraštės, kad būtų lengva skaityti žiniatinklį,
 • Lengvai suprantamos diagramos ir grafika, kad būtų galima aiškiai parodyti informaciją.

Siunčiamos / gaunamos nuorodos

Nuorodos, tiek gaunamos, tiek išeinančios, buvo vienas iš pagrindinių veiksnių, kuriuos paieškos sistemos naudoja tinklalapiams reitinguoti. Natūraliai gaukite nuorodas iš atitinkamų patikimų svetainių; susiekite su kitais patikimais šaltiniais iš savo svetainės, kai tai tinka.

Puslapio SEO

Įtraukite susijusius raktinius žodžius į savo puslapio pavadinimą ir subpozicijas (

,

), naudokite aprašomuosius alt tekstus visiems vaizdams, naudokite schemos žymėjimą, kad paieškos varikliai suprastų jūsų turinį, dažnai susietų su jūsų svarbiais puslapiais ir pašalintų arba sujungtų puslapius su pasikartojančiu turiniu..

9. Būti šalia socialinės žiniasklaidos tinkluose

Tai yra 2020 m., Nereikia man pasakyti, kad socialinė žiniasklaida vaidina svarbų vaidmenį verslo rinkodaros strategijoje.

Kadangi beveik 3,5 aktyvaus milijardo vartotojų naudojasi socialine žiniasklaida, svarbu, kad aktyviai dalyvautumėte socialinės žiniasklaidos platformose, kurios yra svarbios jūsų tikslinei auditorijai..

Neabejotina, kad naudodamiesi socialine žiniasklaida kuriate savo prekės ženklą. Atsižvelgiant į tai 60% „Instagram“ vartotojų platformoje atranda naujų produktų, socialinė žiniasklaida yra natūrali vieta pasiekti naujus ir labai tikslinius potencialius klientus.

Nors galite pasirinkti, kad paskyra būtų prieinama kiekvienoje prieinamoje socialinės žiniasklaidos platformoje, daug protingiau sutelkti dėmesį į vietas, kuriose paprastai vyksta jūsų pagrindiniai demografiniai rodikliai..

Pvz., Jei taikote į jaunesnes auditorijas, turite turėti paskyras tokiose populiariose platformose kaip „SnapChat“ ir „Instagram“. „FaceBook“ puikiai tinka taikyti pagal senesnius demografinius rodiklius, o „Linkedin“ daugiausia dėmesio skirs dirbantiems specialistams.

Štai teisingos socialinės žiniasklaidos pavyzdys:

Laureno svetainė, NuoširdžiaiLauren.com, efektyviai integruojasi į savo socialinės žiniasklaidos puslapį.

Mamos tinklaraštininkė Lauren koncentruojasi kurdama savo „Instagram“ stebėjimus iš savo pagrindinio puslapio – „Instagram“ yra tinkama vieta būti „Lauren“ stiliumi, o „Instagram“ dominuojanti lytis yra moterys.

10. Susikurkite el. Pašto sąrašą

El. Pašto rinkodaros patarimas – suskirstykite savo abonentus į skirtingas grupes, kad galėtumėte atskirai nusiųsti jiems tinkamiausią turinį. Spustelėkite „Tweet“

El. Pašto rinkodara gali būti efektyvus būdas padidinti jūsų verslo pajamas ir pelną.

Apskaičiuota, kad el. Pašto rinkodaros investicijų grąža (IG) yra 3 800%, o tai reiškia, kad vidutiniškai kiekvienas į el. Pašto rinkodarą investuotas doleris grąžina 38 USD. Be finansinės perspektyvos, yra ir daugybė kitų naudingų el. Pašto rinkodaros aspektų, tokių kaip:

 • Išplėstinė veikla: Tinklalapių lankytojai ateina ir išeina, tačiau kai jų nebėra, jie niekada negrįžta. Surinkdami el. Pašto informaciją iš lankytojų, galėsite su jais vėl susisiekti. Su el. Pašto sąrašu siunčiate visą sąrašą vertingo turinio, kurio jie galėtų praleisti. Taip pat galite sulaukti papildomo srauto, kai kurie pasirenka sekti nuorodas į jūsų svetainę, remiantis jiems išsiųsta informacija.
 • Padidinti pardavimus: Pastebėta, kad el. Pašto konversijos lenkia tiek socialinę, tiek natūralią paieškos srautą. Tiesą sakant, statistika rodo, kad bendra socialinės žiniasklaidos dalis yra tik 0,58%, palyginti su 3,71% el. Pašto paspaudimų rodikliu (PR)..
 • Tiksliai suderinkite savo operacijas: Kadangi el. Pašto rinkodara grindžiama statistika, šiuos duomenis rinkti ir analizuoti įmanoma. Tada ši informacija gali būti naudojama dar labiau patobulinti jūsų el. Pašto kampanijas, siekiant padidinti efektyvumą. Pvz., Sužinokite apie mėgstamus, nemėgstamus ir įdomius jūsų vartotojų ratus ir atsiųskite jiems reikalingos medžiagos.

„Unbounce el. Pašto adresų sąrašas yra didžiausias turtas, kurį turime turėdami naujų įsigijimų“. – Corey Dilley, „Unbounce“ rinkodaros vadovė (šaltinis).

Norėdami surinkti lankytojų el. Laiškus

 • Prisijunkite prie el. Pašto rinkodaros paslaugos, kuri padės sukurti ir valdyti el. Pašto rinkodaros kampaniją. Pateikiame el. Pašto rinkodaros paslaugų, kurias rekomenduojame, sąrašą.
 • Įsitikinkite, kad jame yra kažkas jūsų vartotojams – mainais už el. Laiškus išduokite žinių produktus, nemokamus kuponus ir naujausias produkto naujienas (tai jiems naudinga)..
 • Paleiskite „Facebook“ pakartotinės rinkodaros skelbimus, kad susisiektumėte su esamais svetainės lankytojais.
 • Norėdami paskatinti prenumeratą el. Paštu, naudokite „halo bar“ ar iššokančius langus svetainėje.

Norėdami palaikyti aktyvų el. Pašto sąrašą

 • Skirstykite savo prenumeratorius į skirtingas grupes, kad galėtumėte atskirai nusiųsti jiems tinkamiausią turinį.
 • Pasiūlykite didelę savo el. Pašto vertę (ty naudingą turinį, nuolaidą produktui ir t. T.).
 • Paprasti prisilietimai, pavyzdžiui, kreipimasis į juos vardais ir pavardėmis, gali padėti jūsų el. Laiškus padaryti asmeniškesnius.
 • Padidinkite savo įsitraukimą nustatydami savo el. Laiškus naudodamiesi trimis pagrindiniais laiko tarpais: ryte, anksti popietę ar vakare.
 • Amatų temos, kurios privilios skaitytojus atverti jūsų žinutę. Nebijokite būti kūrybingi ir išbandyti ką nors naujo.

11. Laikykitės taisyklių ir reglamentų

Kaip ir verslas, dirbantis plytų ir skiedinių versle, taip pat yra taisyklių ir reglamentų, kaip tvarkyti tokią svetainę kaip verslas. Ir, kaip ir verslo valdymas, jūs turite turėti tam tikros formos apskaitą.

Kai kurios iš šių temų gali atrodyti šiek tiek sudėtingos, tačiau jums, kaip verslui ir svetainės savininkui, labai svarbu jas žinoti ir suprasti..

Patikrinkite savo buhalteriją

Vienas svarbus aspektas, kurio dauguma verslininkų linkę nepastebėti internetiniame versle, yra finansai. Kai jūsų svetainė ir jūsų verslas pradeda didėti, verta turėti gerą buhalterį, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainės finansai yra tvarkingi..

Kai turite internetinį verslą, kuriame atnaujinta geriausia apskaitos praktika, tai padės jūsų verslui augti finansiškai ir galbūt suteiks daugiau galimybių plėstis..
Bet kur pradėti?

Na, o jei jūs vis dar esate mažas verslas, geriausia yra tiesiog pasamdyti laisvai samdomą buhalterį pagal sutartį ir tvarkyti visus jūsų finansus retkarčiais. Viskas, kas didesnė, turėsite naudoti visą apskaitos agentūrą, kad galėtumėte sekti savo finansus.

 • Savo finansams tvarkyti galite pasirinkti apskaitos programinės įrangos paketą, pvz., „QuickBooks“. Kai kurios funkcijos, kurias siūlo „QuickBooks“, yra buhalterinės apskaitos programos, darbo užmokesčio apskaitos funkcijos ir net sąskaitų tvarkymas.
 • Jei norite tik paruošti paprastą sąskaitą faktūrą, galite ieškoti nemokamų sąskaitų faktūrų šablonų, tokių kaip Invoiceto.me ar Invoice Generator.

Supratimas apie GDPR

GDPR reiškia Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas. Iš esmės tai yra įstatymas, nustatantis, kaip asmens duomenys turėtų būti renkami, naudojami, saugomi ar su jais bendraujama. Nors paprastai pagrindinis dėmesys skiriamas ES, jis gali paveikti bet kurią organizaciją, kuri taip pat nėra įsikūrusi ES.

Tiems, kurie laikomi neatitinkančiais GDPR reikalavimo, gali būti skiriamos baudos iki 4% bendrovės bendrųjų metinių pajamų arba 20 milijonų EUR (atsižvelgiant į tai, kuri iš jų didesnė)..

Jei gyvenate ES ar ketinate užsiimti verslu ES, rekomenduojama, kad jūsų svetainė atitiktų GDPR reikalavimus, kad išvengtumėte baudos.

Atsisakymo svarba & Privatumo politika

Kai ES nustato GDPR, reikalavimas atsisakyti atsakomybės ir privatumo politika tampa būtinu kiekvienam verslininkui ar verslui, kuris pradeda savo svetainę. Paprastai privatumo politikoje turėtų būti atskleista, kokią asmeninę informaciją renkate iš vartotojo ir kaip ketinate ja naudotis bei išlaikyti ją privačią..

Kai kurios šalys reikalauja, kad jūs privatumo politiką laikytumėtės įstatymų ir kitu metu, to gali reikalauti trečiųjų šalių tarnybos, tokios kaip „Google Adsense“ ar „Amazon“ filialai. Bet kokiu atveju, tai gera idėja, jei turite.

Geriausia, jei jūs dirbtumėte su savo kūrėju, kad sukurtumėte internetinių slapukų sistemą ir nueitumėte pas advokatą, kad jis parengtų privatumo politiką, atitinkančią visus taikomus įstatymus. Tačiau jei neturite laiko ir biudžeto, „iubenda“ yra prieinama alternatyva.

12. Pasamdykite žmones, kad jie padidėtų

Kai jūsų svetainė padidės, gali būti laikas apsvarstyti žmonių samdymą atlikti tam tikrus darbus ar funkcijas.

Tarkime, kad tvarkote tinklaraštį savo verslo svetainėje. Kai dienoraštis didėja, gali būti sunkiau nuosekliau gaminti turinį, nes gali tekti žongliruoti kitomis užduotimis, pavyzdžiui, kurti naujus tinklaraščių įrašus ir kurti tinklus su kitais tinklaraštininkais..

Čia naudingi bus laisvai samdomi darbuotojai arba ne visą darbo dieną dirbantys darbuotojai. Pavedę savo užduotis kitiems, galėsite sutelkti dėmesį į didesnes ir svarbesnes užduotis.

Tokios platformos kaip „Upwork“, „Freelancer.com“ ir net „Fiverr“ suteikia jums kaip niekad lengviau įdarbinti žmones laikinai arba pagal projektą. Žinoma, laisvai samdomo darbuotojo nuomos kaina yra skirtinga o kartais gali būti geriau tiesiog išplėsti savo aprangą ir vietoje to samdyti nuolatinius darbuotojus. Jei norite samdyti nuolatinį personalą, tokios svetainės kaip Monster.com arba „CareerBuilder.com“ yra populiarus pasirinkimas mažesnėms įmonėms. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik paskelbti darbo skelbimą arba ieškoti atnaujinimo platformoje.

Žinoma, kai kurie rūpesčiai, susiję su žmonių įdarbinimu, yra tai, kad jums yra daugiau išlaidų. Jei esate mažas verslas, jums gali tekti mikrotvarkyti personalą ir mažiau laiko skirti savo verslui.

Pavyzdys – laisvai samdomi darbuotojai, kuriuos galite rasti „Fiverr“

„Fiverr“ yra šaltinis, leidžiantis naršyti laisvai samdomų specialistų telkiniuose, pradedant bet kuo nuo turinio kūrimo iki palaikymo socialinėje žiniasklaidoje.

Jie leidžia laisvai samdomiems darbuotojams kurti pasiūlymus, kuriuos vėliau galite pasirinkti jūs. Arba galite sukurti specialiai jums reikalingą darbą (paskelbti užklausą) ir leisti „Fiverr“ laisvai samdomiems darbuotojams siūlyti kainą. Už kiekvieną operaciją „Fiverr“ sumažins sumą, sumokėtą iki galutinės kainos. Mokestis skiriasi priklausomai nuo operacijos vertės. Dėl reputacijos sistemos „Fiverr“ laisvai samdomi darbuotojai gali būti agresyvūs bandydami įvykdyti darbo reikalavimus.

Žiniatinklio kūrėjai

„Fiverr“ talentai programavimo ir technologijų srityje – pasamdykite laisvai samdomus žiniatinklio kūrėjus, kad galėtumėte optimizuoti, valdyti ar net pridėti naują savo svetainės funkcionalumą (žiūrėkite čia tiesiogiai).

Rašytojai

fiverr rašytojai„Fiverr“ talentai svetainės turinyje – pasamdykite laisvai samdomus rašytojus, kad jie sukurtų naują savo svetainės turinį (žiūrėkite čia tiesiogiai).

13. Parduokite savo svetainę (išeikite!)

Tam tikru metu galbūt norėsite išparduoti savo svetainę, ją sukūrę.

Kai jūsų svetainė pradės didėti ir ji taps vertingu turtu, galėsite ją parduoti kitiems žmonėms, kaip tai darytumėte naudodamiesi fizine parduotuve..

Parduoti savo svetainę galima vienu iš dviejų būdų:

 1. Į jus kreipiasi kitas verslas ar įmonė, kurie nori įsigyti jūsų svetainę.
 2. Jūs jį parduodate aukcionų svetainėse žmonėms, kurie nori nusipirkti jūsų svetainę.

A variantas gali būti nenaudingas daugumai svetainių savininkų, tačiau jūs tikrai galite išnagrinėti B variantą. Internetinėje rinkoje, pavyzdžiui, Flippa ir „BuySellWebsite“ konkrečiai susijęs su svetainių pirkimu ir pardavimu.

Jei jūsų svetainė pradeda traukti tinkamą srautą, tarkime, apie 20 000 unikalių lankytojų per mėnesį, galite lengvai ją parduoti „Flippa“ net 7000 USD! Jei norite paleisti savo svetainę, parduoti aukcionų svetainėse tikrai yra perspektyvus pasirinkimas.

Realiojo gyvenimo pavyzdys: svetainė, kurioje vidutiniškai 18 790 unikalių apsilankymų per mėnesį buvo parduota už 7000 USD „Flippa“ (šaltinis).

Išvada

Skaitmeninio amžiaus dėka buvimas internete yra ne pasirenkamas papildomas elementas, o labai reali būtinybė. Čia aprašyti veiksmai turėtų suteikti jums gerą supratimą apie galingą jūsų svetainės potencialą.

Vienintelis klausimas, kuris turėtų likti perskaičius šį vadovą, yra vaidmuo, kurio norite, kad jūsų svetainė vaidintų sėkmę jūsų versle. Ar jūs ieškote jos palaikymo pagrindiniam verslui, ar ketinate nuvažiuoti atstumą ir išnaudoti visas jo galimybes?

Patinka šis straipsnis? Palaikykite mus dalijantis

13 „Privalo atlikti“, kad išplėstumėte savo verslą internete Spustelėkite „Tweet“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map