Turinio rinkodara tapo paprasta: 5 paprasti žingsniai į sėkmę

Man dažnai užduoda daugybę klausimų, susijusių su turinio rinkodara. Aš išmokau iš savo patirties, kad žmonės turi daug painiavos dėl turinio rinkodaros.


Šiandien šiame vadove aš jums atskleisiu realiai veikiančio turinio rinkodaros gudrybes. Viskas, ko reikia, yra 5 paprasti veiksmai, kad turinio rinkodaros strategija būtų sėkminga.

Per savo karjerą dažnai girdėjau, kaip žmonės sielvartauja dėl to, kad gauna nepakankamai laidų. Daugelis jų net nerimauja, kad negaus norimų rezultatų.

Pagrindinė problema, kurios praleidote, yra strategijos trūkumas. Tiesiog sukurti internetinį buvimą ir turinio išgryninimo nepakanka, jei nesate pagrįstas visiškai įrodyta strategija. Negalite tikėtis, kad pasieksite rezultatų netaikydami turinio.

Norint sėkmingai įgyvendinti turinio rinkodarą, pirmiausia reikia nusistatyti savo tikslus, po to – susikurti strategiją.

Dabar nieko nelaukdami parodykime savo turinio rinkodaros strategiją naudodamiesi toliau pateiktomis gairėmis.

Kas yra turinio rinkodara?

Prieš pereidami prie šių žingsnių, pirmiausia pažvelkime į turinio rinkodaros apibrėžimą. Norėdami planuoti iš anksto, pirmiausia turite žinoti, kas yra turinio rinkodara.

Turinio rinkodara iš esmės viskas yra susijusi su aukštos kokybės turinio, skirto tam tikrai auditorijos grupei, sukūrimu. Tai apima reguliarų ir dažną turinio, kuris šviesia, įkvepia ir sužavi skaitytojus ar klientus, publikavimą.

Pagrindinė turinio rinkodaros dalis yra nepažįstamų žmonių pavertimas klientais. Čia jums reikia visiško turinio rinkodaros plano. Jei nerimaujate dėl to, kad jums reikia labai daug išteklių, nebūk. Jūs netgi galite pasiekti savo tikslus naudodamiesi maža komanda ar net kaip solopreneuras.

Aš turiu nedidelę 5 žmonių komandą ir mes esame tikras įrodymas, kad turinio rinkodarai nereikia daug išteklių. Sunkiai dirbdami mes sugebėjome patobulinti savo galimybes skaitmeninis Marketingas.

Dažniausiai kuriame linksmus tinklaraščių įrašus ir „Facebook“ skelbimus. Pagrindinis mūsų tikslas yra pateikti klientams aukštos kokybės vaizdinį turinį.

Žemiau pateiktas vizualinio turinio, kurį kurį laiką sukūrėme, pavyzdys:

turinio rinkodaros pavyzdžiai

Kadangi tai buvo taip gerai, tuo pasidalino Larry Kim.

Neblogai.

Dar vienas dalykas – turėti veiksmingą SEO strategiją. Negalite sudaryti turinio rinkodaros strategijos nesutelkdami dėmesio į savo skaitmeninės rinkodaros strategija ir SEO.

Jei gali žinoti, jie abu dirba kartu. Tai pasakę, pereikime prie galutinio turinio rinkodaros strategijos vadovo.

Kas yra turinio rinkodara? Štai turinio rinkodaros plano sudarymo procesas. pasakyti draugui

Turinio rinkodaros plano sudarymo procesas

Jūsų patogumui aš paruošiau nuoseklų vadovą, kuris gali padėti sukurti efektyvią turinio rinkodaros strategiją. Turėdami išsamią strategiją, galite netgi pagerinti savo svetainės reitingą.

Žemiau išvardijau 5 paprastus veiksmus, į kuriuos turite atkreipti dėmesį. Dėmesys savo skaitmeninės rinkodaros strategijai galų gale duos jums daug naudos.

Štai šie žingsniai, kuriuos turite atlikti:

1. Raktinių žodžių tyrimas

Jei esate turinio lauke, jau turite žinoti raktinių žodžių svarbą. Turinys visada sudaromas tam tikroje žodžių ar frazių grupėje.

Bet pagrindinis klausimas yra tas, kaip sužinoti, kurį raktinį žodį ar frazę naudoti?

Tai čia reikia padaryti raktinių žodžių tyrimas.

Raktinių žodžių tyrimai yra neabejotinai svarbiausias žingsnis kuriant kokybišką turinį. Todėl jokiu būdu negalima pamiršti to poreikio.

Pirmiausia turite išsiaiškinti raktinius žodžius ar frazes, kurie gali sudominti jūsų tikslinę auditoriją. Tai paskatins visą jūsų turinio kūrimo procesą.

Aš pradedu galvoti apie raktinius žodžius, susijusius su mano niša, ir noriu, kad jūs taip darytumėte.

Dabar reikia sudėti raktinius žodžius į bet kurį raktinių žodžių tyrimo įrankį ir gauti raktinių žodžių, su kuriais galite dirbti, sąrašą. Na, tai jums turėtų būti lengva.

Štai pavyzdys:

Į pasiūlymų įrankių juostą įveskite platų raktinį žodį ir spustelėkite ieškoti. Kaip pavyzdį naudokime „kaip užsidirbti pinigų internetu“:

„Ubersuggest“ - raktinių žodžių tyrimo įrankis jūsų turinio rinkodaraiEikite į „Ubersuggest“ > Paieška „Uždirbkite pinigų internetu“.

Štai šie rezultatai:

Gaukite raktinių žodžių idėjų.

Iš viso turiu pasirinkti apie 6 raktinius žodžius.

Fantastinis!

Be to, viena iš mano mėgstamiausių raktinių žodžių tyrimo strategijų yra šnipinėti savo konkurentus. Aš turiu galvoje, kad jūs taip pat galite patikrinti raktinius žodžius ir frazes, kuriuos naudoja jūsų konkurentai.

Galite naudoti geriausius konkurentų straipsnius ir gauti reikiamų raktinių žodžių sąrašą.

2. Sukurkite savo turinį

Dabar, kai žinote, kaip išsirinkti raktinius žodžius, ir jau turite raktinių žodžių sąrašą, į kuriuos reikia nukreipti, laikas kurti turinį.

Kuriant turinį svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp kokybės ir gamybos greičio. Deja, aš negalėsiu daug kuo padėti. Tai priklauso nuo jūsų kūrybiškumo ir įgūdžių gaminti kokybišką turinį.

Tačiau galiu duoti keletą patarimų, kuriais vadovaudamiesi galite sukurti kokybišką turinį.

Tarkime, jūs ketinate parašyti informacinę el. Knygą savo svetainei. Galite ieškoti temos internete ir sužinoti potemių, kurias galite įtraukti į savo skaitmeninę knygą, idėją. Tai yra keletas naudingų patarimų ir gudrybių, kuriais vadovaujuosi.

Galite atlikti šį triuką bet kokio tipo jūsų rašomame turinyje. Tai ne visada turi būti skaitmeninė knyga ar tinklaraščio įrašas. Tai gali būti bet koks rašinys, kuris pateikiamas jūsų svetainėje.

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad sukurti kokybišką turinį nėra lengva užduotis. Kuriant turinį jūsų tikslinei auditorijai reikia daug laiko ir atsidavimo.

Jūs taip pat turite nuolat stebėti jūsų SEO strategijos kontrolinis sąrašas. Juk turinys yra niekas be veiksmingo SEO plano.

3. Reklamuokite savo turinį

Sukūrę savo turinį, reklamavimas yra svarbiausias žingsnis, kurį turite išnagrinėti.

Turinio reklamavimas gali būti slogiausia jūsų turinio rinkodaros proceso dalis.

Kokia jūsų turinio vertė, jei jo niekas neskaito ar nežiūri?

Mano nuomone, paieškos sistemų optimizavimas yra geriausias būdas reklamuoti savo turinį.

Koks čia pagrindinis mūsų tikslas? Žinoma, jei norite daugiau pažvelgti į savo turinį. Kai jūsų turinys yra optimizuotas SEO, jums nebereikia jo reklamuoti. Žmonės gali natūraliai tai pamatyti ieškodami.

Štai puikus pavyzdys:

Pirmiausia įveskite tikslinį savo puslapio raktinį žodį į „Google“ vaizdus.

Tada patikrinkite žodžius ir frazes, rodomus virš vaizdo rezultatų.

pasirinkti tinkamus raktinius žodžius savo turinio rinkodarai

Po to išplėskite savo turinį, pridėdami aukščiau pateiktus rezultatus kaip potemę. Natūraliai įtraukite atitinkamus raktinius žodžius ar frazes į savo turinį. Ir kai „Google“ mato poteminius terminus jūsų puslapyje, jie daug labiau linkę laikyti jį išsamiu ir galite tikėtis aukštesnių reitingų bei didesnio srauto iš „Google“.

Geriausia tai, kad šios temos domina žmones. Jei įtraukėte jas į savo turinį, tai suteiks daugiau naudos jūsų verslui ar pradedantiesiems..

Atsižvelgiant į SEO pobūdį, galima teigti, kad tai yra ilgalaikė taktika. Su kiekvienu turiniu galite ir toliau gauti pasyvius klientus.

Kiti jūsų turinio reklamavimo būdai yra intelektualusis pakartotinis persiuntimas, el. Pašto sąrašas ir mokami skelbimai

Leiskite man šiek tiek papasakoti ir apie kitus metodus.

Sumanus pakartotinis pateikimas yra susijęs su jūsų turinio bendrinimu socialinės žiniasklaidos platformose. Tai gali būti veiksmingas būdas reklamuoti savo turinį internete. Norėdami gauti geriausius rezultatus, turėtumėte šiek tiek eksperimentuoti.

Pavyzdžiui:

Turinį paverskite patrauklia infografija naudodami infografijos kūrėjas.

Šiais laikais jūs neturite būti grafikos dizaineris, kad sukurtumėte infografiką. Yra daugybė internetinių įrankių, siūlančių įmontuotus šablonus ir lengvą nuvilkimo redaktorių – todėl kūrimo procesas gana lengvas. Aukščiau pateiktas vaizdas yra ekrano kopija iš „Venngage“ šablonų biblioteka.

Žmonėms patinka vaizdinis turinys. Kaip rašo Visualteachingalliance.com, 90% informacijos yra perduodamas smegenims vizualiai.

Šis įrašas nuo Dailyinfographic.com yra puikus pavyzdys. „Twitter“ tinklalapyje „Dailyinfographic“ tekstas laikomas standartiniu dienoraščio įrašu, tačiau jis pateikiamas daug vizualiai patrauklesniu formatu..

paverskite savo turinį infografika

Kitas yra el. Pašto adresų sąrašas, kuris yra seniausias knygos triukas.

Kiekvieną kartą kurdami turinį turėtumėte jį išsiųsti žmonėms, kurie jį galėtų sudominti. Tai gali pritraukti kuo daugiau klientų.

Tada jūs sumokėjote skelbimus, kurie laikomi greičiausias klientų generavimo būdas.

Nesvarbu, kiek to nekenčiate, žinote mokamų skelbimų svarbą. Kai jau žinote, kas yra jūsų tikslinė auditorija, mokami skelbimai gali jus nustebinti.

4. Stebėkite savo rezultatus

Nepakanka sukurti ir reklamuoti turinį. Jūs taip pat turite stebėti rezultatus. Tai padės jums sužinoti savo turinio būseną.

Tai gali būti sudėtinga užduotis, tačiau gera žinia yra ta, kad galite naudoti daugybę būdų, kaip palengvinti užduotį.

Geriausias būdas sekti rezultatus yra „Google Analytics“. Aš asmeniškai visiškai pasitikiu „Google“, norėdamas patikrinti savo darbo pažangą.

Žemiau yra keletas svarbių metrikų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį:

 • Eismas
 • SERP reitingas
 • Vieno apsilankymo puslapiai
 • Atmetimo rodiklis
 • Domeno valdžia

Be „Google Analytics“, taip pat yra įrankių, kuriais galite naudotis. „Ahrefs“ yra vienas iš populiariausių įrankių, kurį galite naudoti norėdami stebėti savo pažangą.

naudokite reitingo stebėjimo priemonę savo turinio rinkodaros rezultatams sekti

Įrankis paprastai naudojamas Reitingas stebėti raktinių žodžių reitingą laikui bėgant. Taigi galite nuolat stebėti raktinių žodžių judėjimą.

Nors yra įvairių priemonių, kai kurios gali būti ne tokios veiksmingos arba trūksta daug funkcijų. Bet aš paliksiu jums pačiam nuspręsti.

5. Nuplaukite ir pakartokite

Dabar, kai jau pasiekėme jūsų turinio rinkodaros proceso pabaigą, tikėkimės, jūs turite viską sustabdyti.

Kurdami turinį, turite nustatyti savo verslo tikslų prioritetus. Turite įsitikinti, kad jūsų turinys ilgainiui gali sukurti daug pasyvių klientų.

Kai jau atliksite visus aukščiau išvardintus veiksmus, laikas vėl tai padaryti. Taip, jūs teisingai girdėjote! Kiekvieną kartą kurdami naują savo įmonės turinį, turite atlikti tuos pačius veiksmus.

Tai padės būti nuosekliam savo darbe.

Perskaitykite @billachola patarimus – 5 paprasti žingsniai norint sukurti turinio rinkodaros planą. pasakyti draugui

Tau

Atminkite, kad turinio rinkodara yra visa ko tikslas – sukurti kokybišką turinį, pagrįstą veiksminga SEO strategija. Jei galite tai atsisakyti, žinote, kad jūsų turinio rinkodara yra sėkminga.

Atlikite aukščiau minėtus veiksmus ir jums bus gera eiti. Aš laikausi to paties ir man gana gerai sekasi savo srityje.

Jei jums atrodo, kad šis straipsnis yra naudingas, būtinai pasidalinkite juo, kad būtų lengviau skleisti žinias.

Šį straipsnį pirmą kartą parašė Billas Acholla, o jį redagavo „BuildThis.io“ redakcija. Bill Acholla yra skaitmeninis rinkodaros specialistas, padedantis smulkaus verslo savininkams kurti savo prekės ženklą kuriant ir reklamuojant vaizdinį turinį. Susisiekti su Bill on „Twitter“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map