Tinklaraščių sėkmės tinkamų įpročių kūrimas

Vienintelė svarbiausia priežastis, kodėl žmonės vėl ir vėl lankosi jūsų tinklaraštyje, yra jūsų turinys.


Žmonės neina žiūrėti jūsų skelbimų; jie ateina skaityti jūsų pranešimų. Todėl jūsų rašymas yra pats svarbiausias dalykas jūsų tinklaraštyje. Laikas, praleistas rašant aukštos kokybės ir patrauklius pranešimus, turėtų būti jūsų pagrindinis prioritetas. Štai kaip nuosekliai rašyti „kickass“ įrašus savo tinklaraštyje.

Rašymo įpročiai

Dėmesys

būk dėmesingas

Laikykitės atokiau nuo blaškymosi.

Išjunkite televizorių, išjunkite el. Pašto pranešimus, atsijunkite nuo savo socialinės žiniasklaidos ir perjunkite telefoną į tylųjį režimą.

Pabandykite nustatyti palankią vietą, kurioje galėtumėte ramiai ir be trikdžių rašyti. Praneškite savo šeimai ar kambario draugui, kad netrukdytų jums, kai esate čia. Tam tikrais atvejais padeda rašyti kiekvieną dieną tuo pačiu metu. Kada jūs esate kūrybingiausias? Kai kurie žmonės gali padaryti geriausią rašymą per trumpiausią laiką ankstyvą rytą. Kai kuriems tai yra vėlyvas vakaras. Suraskite geriausią laiką šiek tiek eksperimentuodami.

Kiekvieną dieną ką nors skaitykite ir rašykite

Geriausias būdas yra praktika patobulinti savo tekstų rašymo įgūdžius. Rašyk ką nors kiekvieną dieną.

Tai gali būti tinklaraščio įrašas, ilgas el. Laiškas, pusė knygos skyriaus ar tam tikras skaičius žodžių – jūsų tikslas yra jūsų sprendimas. Svarbu, kad to laikytumėtės. Kažko skaitymas kiekvieną dieną yra dar vienas svarbus būdas patobulinti jūsų tekstų rašymo įgūdžius, antra, kasdienė rašymo praktika. Tai, ką perskaitėte, neturi jokios reikšmės, jei tik norite kokybę mėgdžioti.

Užsirašyti

Kartais idėjos kyla netinkamu metu arba kai nesate prie savo stalo. Ar kada nors turėjote puikią idėją ir ketinote ją parašyti vėliau, bet tada pamiršite, kokia buvo ta idėja? Kitą kartą, kai kilo idėja, užsirašykite ją į užrašų knygelę (tokią, kur jums reikia pieštuko, kad ant jos parašytumėte!) Arba mobilųjį telefoną.

Asmeniškai aš naudoju „Evernote“ norėdamas išsaugoti, tvarkyti ir pasiekti mano skaitymo užrašus ir idėjas.

Jei neišbandėte įrankio, eik patikrinti. Vaizdas dešinėje rodo mano užrašus „Evernote“.

Tyrimai

Geriausiai rašote tada, kai žinote, ką rašote.

Taigi, prieš pradėdami rašyti, ištirkite savo temą. Naudokite minčių žemėlapius ir sąrašus, kad užrašytumėte idėjas, kad prieš pradėdami rašyti, viską turėtumėte savo vietose. Čia yra keletas įrankių, kurie padės jums žinoti, kas vyksta jūsų nišoje, ir greičiau rašyti, kai ateis laikas..

„Google Alert“

„Google Alert“ yra įrankis, kurio nereikia įvesti. Nustatote perspėjimą dėl paieškos termino, „Google“ jums atsiųs el. Laišką (kasdien, kas savaitę ar mėnesį) apie naują reikšmingą turinį, pridėtą į paieškos variklio rodyklę. Tai patogus įrankis, jei norite stebėti naujausias tendencijas ir konkurentų žingsnius.

„Google“ tendencijos

„Google“ tendencijos yra puikus įrankis, kai reikia naudoti tinkamus terminus arba lokalizuoti kalbą savo tinklaraščio įraše.

Pvz., Terminas „slapukų įstatymas“ dažniau vartojamas norint nurodyti naują įstatymą, kuris 2011 m. Įsigaliojo Jungtinėje Karalystėje, vietoj „slapukų įstatymų“ ar „privatumo įstatymų“. Taigi, kai jūs rašote tinklaraštį apie šį įvykį, geriausia naudoti frazę „slapukų įstatymas“, kad būtų galima su juo susitarti..

„Buzz Sumo“

Sukūrė Henley Wing, Jamesas Blackwellas ir komanda; „Buzz Sumo“ yra (galbūt) geresnis įrankis nei „Google Trend“, kai reikia gilintis į savo nišą.

Paprasčiausia „Buzz Sumo“ paieška, gausite atsakymus į:

 • Ką žmonės dažniausiai dalijasi jūsų nišoje
 • Kokios temos, antraštės ir turinio formatai veikia geriausiai?
 • Ką rašo ir dalijasi tavo konkurentai
 • Kuri platforma yra geriausia vieta pateikti savo turinį?

Greita „Buzz Sumo“ paieška pateikia keletą populiariausių straipsnių, susijusių su tinklaraščių rinkodara, rašymo metu.Greita „Buzz Sumo“ paieška pateikia keletą populiariausių straipsnių, susijusių su tinklaraščių rinkodara, rašymo metu.

„Twitter“ paieška + „Tweetdeck“

Pridėkite atitinkamos „Twitter“ paieškos stulpelį savo „Tweet“ denis. Naudodamiesi šiuo deriniu, būsite budrūs, kas tendencija jūsų nišoje. Pvz. (Žr. Paveikslėlį), štai kaip sukonfigūravau savo denį, kad stebėčiau tviterį, susijusį su tinklaraščių tema.

tweetdeck

Inkiška bitė

Inkiška bitė padeda surasti kitus įtakos turinčius asmenis jūsų pramonėje, kad galėtumėte mokytis ir susisiekti su jais. Svetainė veikia keliais būdais, kad padėtų rasti kitus jūsų nišoje. Pridėkite informacijos apie savo tinklaraščius, raktinius žodžius, kurie nurodo jūsų pramonės šaką, ir pridėkite kitų tinklaraščių, kurie, jūsų manymu, galėtų sudominti. Mano draugas Adamas iš tinklaraščių sudarymo vedlio parašė išsamų vadovą kaip greitai surasti „Inky Bee“ rinkos paveikėjus – eik patikrinti.

Rašymo priemonės

Aplink yra daugybė produktyvumo įrankių, kurie padeda tinklaraštininkams organizuotis ir efektyviai rašyti. Pamirškite tuos išgalvotus, kuriems prireikia kelių valandų, kad išmoktumėte naudotis. Geriausia pasirinkti tokį, su kuriuo jums patogiausia dirbti (o geriausia – nemokamą!).

Keletas WHSR tinklaraštininkės Ginos Badalaty pasiūlymų:

 • Rašyk arba mirsi o tai sukelia pasekmes, kai nustojate rašyti;
 • „OmniWriter“, kuris pašalina blaškymąsi, kai jūs rašote; ir
 • Laisvė, o tai iš tikrųjų blokuoja laiką eikvojančias svetaines jums rašant.

Daugiau praktinių rašymo patarimų & Vadovas

Nebūtų tiek daug straipsnių apie tinklaraščių rašymą, jei tai būtų tema, kurią galėčiau visiškai aprėpti keliomis pastraipomis.

Heck, yra net svetainė, sukurta tik tam.

Norėdami sužinoti daugiau, siūlau įsigilinti į šiuos naudingus tinklaraštininkų ir profesionalių rašytojų vadovus ir paaiškinimus.

Straipsnį parašė Jerry Low; iš pradžių pasirodė WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map