Tiesioginių pokalbių galia kuriant teigiamus santykius su klientais

Daugelis kompanijų klesti teigiamu bendravimu su savo klientais. Tai ypač svarbu, jei jie parduoda savo produktus ir paslaugas. Jų klientų ratą sudaro tiek lojalūs pirkėjai, kuriems patinka ir perka gaminį, tiek langų pirkėjai, kurie yra tik ant teigiamo sprendimo priėmimo kryžkelės, tiek tie, kurie ką tik apie įmonę išgirdo pirmą kartą ir nesudarė jokio idėja dar.


Bet kurio verslo tikslas, šiuo atveju, yra sukurti tiekėjo ir kliento santykius abipusiai naudingais pagrindais. Norėdami tai padaryti, jie turi parodyti, kad pirkėjų poreikiai yra suprantami, kad jie yra pasirengę padėti renkantis, ir visada reaguoja su empatija, jei kas nors neaišku ar nutinka ne taip. Verslo atstovai gali pasiekti visus šiuos tikslus naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais, kuriuos turėtų naudoti visi šie tikslai.

Labiausiai vertingas gyvų pokalbių bruožas yra tas, kad jie klientams siūlo tiesioginį adresą. Čia yra keletas patarimų ir metodų, kaip naudoti tiesioginio pokalbio įrankius tokiam svarbiam patobulinimui.

Tiesioginių pokalbių pranašumai

Svarbiausia užduotis, kurią reikia atlikti per tiesioginius pokalbius, – priversti klientus jausti, kad jūs esate jiems padėti, aptarnauti ir nedelsdami išspręsti visas jų specifines problemas. Jei jie tai jaučia, greičiausiai tapsite ne tik lojaliais klientais, bet ir su jūsų nekantriausiais šalininkais.

Internetas suteikia verslui šį teigiamą įsitraukimą, ir jūs turėtumėte padaryti viską, kad pasinaudotumėte šia galinga galimybe savo įmonės reklamai ir klestėjimui..

Tarp akivaizdžiausių tiesioginio pokalbio pranašumai galima paryškinti šiuos:

 • išlaidų sumažinimas, palyginti su tradiciniais kanalais
 • pardavimų padidėjimas
 • klientų aptarnavimo ir lojalumo gerinimas
 • kliento skausmo taškų atradimas
 • greitas ir nuoseklus problemų sprendimas
 • patogumas klientams
 • pranašumai konkurencijoje
 • rinkos pasiekiamumas ir išplėstos galimybės
 • aktyvus planavimas ir informavimas
 • išsami analizė ir ataskaitos

Tačiau atminkite, kad šis žygdarbis skamba tik taip lengvai. Tai gali pasirodyti daug sunkiau, nei jūs iš pradžių tikite. Naudojant naujausios klientų aptarnavimo priemonės ir atnaujinta taktika labai padės sėkmingai.

Kodėl klientai teikia pirmenybę tiesioginiams pokalbiams

Amerikos rinkodaros ekspertas ir to paties pavadinimo rinkodaros firmos įkūrėjas J. D. galia, teigia, kad tiesioginiai pokalbiai tapo pagrindiniu internetinių pirkėjų kontaktų metodu, nes 42 proc. jų renkasi tiesioginius pokalbius el. paštu (23 proc.) ir socialinę žiniasklaidą (16 proc.).

Priežastis slypi žmogaus galvoje. Labiau tikėtina, kad kreipsitės į ką nors iš karto, kai ką nors perkate internetu. Štai kodėl žmonės pasirenka pirkti iš svetainių, kuriose yra tiesioginio pokalbio funkcija. Ši greita pagalba priimant sprendimus padidina teigiamą pasirinkimą ir perskaičiavimo kursus.

Kalbant apie įmonę, tai taip pat labai patogu, kai galite betarpiškai bendrauti su savo lankytojais ir išspręsti jų dvejones, galimą neigiamą suvokimą ir nusivylimą..

Taktiniai tiesioginio pokalbio naudojimo patarimai užmezgant teigiamus klientų ryšius

Norėdami padidinti tiesioginių pokalbių dalį kuriant verslą, atsiminkite ir taikykite pagrindinius CRM (ryšių su klientais valdymo) principus kartu su technologine pažanga..

1. Individualizuokite savo paslaugas naudodamiesi tiesioginiais pokalbiais ir CRM

Šis įrankis gali padėti kurti jūsų įmonės ilgalaikes strategijas. Tiesiogiai kalbėdami sužinosite daug apie savo potencialius ir tikrus klientus, jų poreikius ir problemas bei tai, kaip jie nori, kad būtų elgiamasi.

Turėdami debesų duomenų apie klientus ir jų pasirinkimus praeityje, galėsite analizuoti jų tiesioginių pokalbių patirtį ir padaryti juos patogesnius. Savo ruožtu tai gali padėti numatyti būsimus jų poreikius, problemas ir elgesį.

Pvz., Jei jie susisiekia su jumis dėl kai kurių norimų įsigyti produktų specifikacijų, galite sukurti geriausią algoritmą atsakymui į tokias užklausas.

2. Užpildykite išsamią tiesioginių pokalbių žinių bazę, kad galėtumėte pateikti klientams reikalingą informaciją

Jūsų operatorius turi įgyti nepriekaištingų paslaugų ir produktų žinių, kad galėtų suteikti daugiau informacijos, kad išspręstų savo abejones, kad užtikrintų, jog visos su gabenimu ar pakeitimu ir atnaujinimu susijusios problemos po kurio laiko bus išspręstos..

Norint sukurti tokią duomenų bazę, reikės geros komunikacijos tarp jūsų įmonės skyrių. Taip pat gera idėja yra keletas tiesioginių pokalbių operatorių, kurie specializuojasi spręsti įvairias problemas. Jūsų klientai uždarys jūsų svetainę visiškai patenkinti ir norėdami vėl sugrįžti.

3. Apmokykite savo pokalbių agentus užmegzti draugišką, nors ir profesionalų, bendravimą

Viena vertus, pokalbių agentai turėtų priversti klientus jaustis laukiamais. Pagarba yra teigiama patirtis, kurią bet kuris klientas perduos savo aplinkai. Kita vertus, atrodydamas pernelyg draugiškai, klientas gali priversti galvoti, kad šis bendravimas vyksta ne su profesionalu.

Kuris geresnis? Kažką pasirinkti tarp jų. Per daug formalumų veikia taip pat, išlaikant nereikalingą atstumą tarp kliento ir įmonės.

Tiesioginis pokalbis nereiškia kalbėjimo kaip robotas. Tikslas yra parodyti pirkėjams, kad jie kalba su tikrais žmonėmis, kuriems reikia laiko rūpintis bet kokia iškilusia problema. Taigi, geriausias pasirinkimas yra draugiškumas ir empatija, tačiau laikantis pagarbaus ir supratingo požiūrio.

4. Pažadėkite ir laiku pateikite rezultatus

Neabejojama, kad pokalbių agentas turėtų sugebėti dirbti spaudžiamas. Jei kliento klausiama informacija reikalauja papildomų kontaktų su kitais departamentais, konsultantas turi nustatyti tinkamus terminus, kad grįžtų pas klientą su paruoštu sprendimu..

Jei į kliento prašymą neatsakoma kuo greičiau, pirkėjas gali pasijusti įžeistas ir įmonės reputacija gali būti pažeista. Informacijos apie pinigų grąžinimą, produktų sekimą ar pristatymą teikimas turi būti prioritetas.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra klausti atsiliepimų iš klientų. Greita apklausa padės išsiaiškinti, ar viskas gerai.

5. Naudodami įprastus atsakymus, naudokite sparčiuosius klavišus

Nesvarbu, kiek žmonių užima pokalbių agento pareigas, jų niekada neužteks, ypač jei jūsų įmonė yra gana didelė. Štai kodėl pagalvokite apie automatiką. Paprašykite operatoriaus naudotis konservuotos žinutės kuris gali būti naudingas būdas taupyti laiką.

Tam tikri spartieji klavišai padės parodyti jūsų klientams jūsų pasirengimą padėti nedelsiant, nepaisant įtempto tvarkaraščio. Pavyzdžiui, visada automatizuokite sveikinimą ir kitus oficialius atsakymus.

6. Padarykite tiesioginio pokalbio parinktį prieinamą kituose įrenginiuose

Apsvarstykite, kad šiais laikais dauguma klientų perka internetu iš savo mobiliųjų telefonų. Taigi, pagalvokite, ar padaryti svetainę draugišką internete. Štai kodėl jūs turite padaryti tiesioginius pokalbius pasiekiamus bet kurioje mobiliojo ryšio platformoje.

Kitas teigiamas tokio patobulinimo rezultatas yra tas, kad naudodamiesi šia platforma jūs tikėtina, kad padėsite savo pasekėjams ateityje tapti jūsų klientais.

7. Paaiškinkite paprastai

Klientai dažniausiai nesupranta terminijos. Tai reiškia, kad pokalbių agentas turi būti kantrus, norėdamas paprasčiau paaiškinti techninius terminus ar internetines kvitus, taip pat kaip naudotis svetaine..

Norėdami, kad ši padėtis būtų dar lengvesnė tiek agentui, tiek klientui, sukurkite nedidelį vadovą, kaip paaiškinti technines sąvokas ar susitvarkyti su techniškai neišmanančiais klientais..

Populiariausi tiesioginių pokalbių programinės įrangos sprendimai

Norėdami padidinti sėkmingų tiesioginių pokalbių rezultatus, tinkamai pasirinkite programinę įrangą. Tai gali žymiai padidinti jūsų konversijų rodiklius. Veiksminga priemonė turi būti gana intuityvi tiek operatoriams, tiek lankytojams ar klientams. Be to, tobulėjant technologijoms, klientai šiais laikais reikalauja vis greitesnių atsakymų ir mobiliesiems palankesnių variantų.

Pagal savo poreikius galite pasirinkti keletą tiesioginių pokalbių sprendimų iš šių:

Vis dar yra daugiau tiesioginių pokalbių programų ir platformų kaip galite pamatyti čia. Nesvarbu, kuris iš šių variantų jums būtų priimtiniausias, pirmiausia atlikite nemokamą bandomąją versiją, kad įsitikintumėte, jog jūsų pasirinkimas atitinka jūsų įmonės poreikius.

Pabaigoje verta paminėti, kad daugelis žmonių per mažai tiki pirkdami internetą. Taigi labai svarbu priversti juos suvokti jūsų įmonę kaip tikrą, o gyvi pokalbiai gali suvaidinti esminį vaidmenį toje. Kai potencialūs klientai mato, kad jie gali kalbėtis su tikrais žmonėmis ir aptarti iškilusias problemas, jie labiau linkę pasitikėti jūsų prekės ženklu ir jūsų svetaine, kad tik išbandytų jūsų produktus..

Tiesioginis pokalbis yra puikus bendravimo būdas tarp kompanijų ir jų klientų. Štai kodėl labai svarbu užtikrinti, kad bendravimas būtų palaikomas tinkamai paruoštu, profesionaliu ir pagarbiu būdu, kad abi pusės galėtų iš to gauti naudos..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map