Svetainių spalvų schemos, kurias galite naudoti savo „WordPress“ svetainėje

Jūs ką tik užsiregistravote „WordPress“, ir esate pasirengęs sukurti savo pirmąją svetainę. Problema ta, kad jūs net neįsivaizduojate, kaip norite atrodyti. Negalite tiesiog pasirinkti a tema ir laikykitės – taip pat labai svarbu pasirinkti geriausią spalvų schemą.


Skamba baisiai? Nesijaudink. Surinkau keletą nuostabių svetainių spalvų schemų, iš kurių galite semtis įkvėpimo, pavyzdžių. Taip pat aptarsime, ką reikia padaryti norint pasirinkti geriausią jūsų svetainės paletę.

Kodėl spalvų gamos yra svarbios?

Prieš įtraukdami į sąrašą, aptarsime, kodėl labai svarbu pasirinkti tinkamas jūsų svetainės spalvas.

Pirma, dėl aiškios spalvų schemos jūsų prekės ženklas tampa įsimintinas.

Dideli įmonių pavadinimai dažniausiai naudoja savo logotipo spalvas savo svetainėse, skelbimuose ir kitose prekės ženklo srityse. Pavyzdžiui, „FedEx“ naudoja purpurinę ir oranžinę spalvas, o „PayPal“ pasirenka kelis mėlynos spalvos atspalvius. Nuosekliai naudodama šias spalvas, visuomenė tą tam tikrą spalvų schemą susieja su prekės ženklu.

Gera spalvų schema taip pat gali patikti jūsų tikslinei auditorijai.

„Scott Design“ atlikto tyrimo duomenimis, mėlyna ir žalia yra dvi mėgstamiausios spalvos.

Kiekvienas demografinė grupė turi savo spalvų pasirinkimą. Jų skoniui gali turėti įtakos jų auklėjimas, kultūra, visuomenė ir daugelis kitų veiksnių.

Pavyzdžiui, spalva gali turėti skirtingas reikšmes skirtingose ​​kultūrose. Juoda paprastai reiškia eleganciją, tačiau kai kuriose kultūrose ji reiškia kančią.

Įmonės naudojo spalvų efektus savo naudai. Pavyzdžiui, vaikai į ryškias spalvas paprastai reaguoja pozityviau. Taigi, tokia svetainė kaip PBS vaikai naudojasi ryškia spalvų schema, kad pritrauktų vaikus.

Galiausiai, spalvos gali paskatinti vartotojus labiau įsitraukti.

Neseniai tyrimas atskleidžia, kad CTA mygtukai su ryškių kontrastų spalvomis turi aukštą konvertavimo greitį. Tai reiškia, kad mygtukas turėtų būti tokios spalvos, kuri išsiskirtų iš svetainės spalvų schemos.

Taigi, kaip matote, labai svarbu atsižvelgti į kiekvieno jūsų svetainės elemento spalvas, net jei tai tik mygtukas.

Kaip pasirinkti tinkamą spalvų schemą savo svetainei

Lengviausias būdas pasirinkti gerą spalvų schemą yra naudoti spalvų generatorius. Čia yra keletas įrankių, kuriuos galite naudoti:

 • „Colorspire“– peržiūrėkite svetainės šablono spalvas.
 • Palettonas– pažiūrėkite, kaip atrodys jūsų spalvų schema įvairiuose maketuose.
 • „Coolors“– sukurkite spalvų schemas iš pasirinktų vaizdų.

Tačiau jei norite sudaryti spalvų schemą nuo nulio, štai ką galite padaryti:

 1. Pasirinkite dominuojančią spalvą. Tai spalva, kuria norite išsiskirti labiausiai. Visoje svetainėje rekomenduojama naudoti prekės ženklo spalvas.
 2. Pasirinkite antrines spalvas. Šios spalvos papildo ar sustiprina jūsų dominuojančią spalvą.
 3. Nustatykite, kur dėti spalvas. Kai kurie žmonės mėgsta naudoti dominuojančią spalvą pabrėžtoms funkcijoms, tokioms kaip mygtukai ir nuorodos. Kiti gali naudoti jį dideliems vaizdiniams elementams, o antrinės spalvos – tekstams. Ištirkite galimybes ir raskite sau geriausią.
 4. Pasirinkite fono spalvą. Žmonės paprastai pasirenka neutralų toną, kad svetainė būtų skaitoma.

8 stulbinančios svetainės spalvų schemos

Kadangi 34% svetainių naudoja „WordPress“, aš kruopščiai pasirinkau 8 spalvų schemų tipus, kuriuos galite naudoti kaip įkvėpimą savo „WordPress“ svetainei:

1. energingas

Aplankykite „Climate Optimist“

Ryškios, ryškios spalvos gali būti puikus pasirinkimas svetainėms, norinčioms nustatyti gyvą ir energingą toną.

„Climate Optimist“ svetainė rodo, kaip gerai naudojamos tokios spalvos. Kaip klimato kaitos organizacija, jie nori įkvėpti pozityvumo ir pasitikėjimo savimi, kad žmonės dalyvautų jų kampanijoje. Tai atsispindi jų geltonos, rožinės ir žalios spalvos schemose.

2. Nutildytas

Apsilankykite Mosole

Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų elegantiškai, apsvarstykite galimybę naudoti nutildytus tonus. Jie gali būti ne taip patrauklūs, tačiau tinkamas spalvų derinys gali pasirodyti stilingas.

Ši itališkos vyninės „Mosole“ svetainė siekia tokio tono. Jie desatuiruoja žemiškas spalvas, tokias kaip ruda ir žalia, ir sukuria madingą efektą, kuris vis dar atspindi jų kaip vyno daryklos prekės ženklą.

3. Šviesa

Apsilankykite Bosumhus mieste

Jei norite, kad jūsų svetainė atrodytų kviečiančiai, rekomenduoju naudoti šviesesnius atspalvius. Kaip ir patogūs namai, maloni svetainė priverčia lankytojus daugiau laiko praleisti jūsų puslapyje.

Namų statytojų svetainė „Bosumhus“ pateikia puikų šios spalvų schemos pavyzdį. Nors tekstai yra tamsūs, kiti elementai dažniausiai yra šviesiai rudos ir smėlio spalvos su žemės žalumos užuominomis čia ir ten. Ši svetainė taip pat gerai iliustruoja, kaip nuotraukos gali atspindėti jūsų spalvų paletę.

4. Tamsi

Apsilankykite „Critical TechWorks“

Priešingai nei šviesios spalvos, tamsūs atspalviai paprastai simbolizuoja paslaptį. Be to, jis naudojamas modernumui ir futurizmui reprezentuoti.

Šiame pavyzdyje „Critical TechWorks“ naudojasi tamsiomis spalvomis, kad papildytų savo, kaip naujos kartos technologijų kompanijos, identitetą.

Tinklalapyje taip pat parodyta, kaip galite naudoti tamsias spalvas ir kartu žavėti. Nors dauguma spalvų yra gilios, tinklalapiuose taip pat naudojama neoninė mėlyna spalva.

5. Pastelė

Aplankykite Mont-Roucous

Pastelė pastaruosius kelerius metus buvo dizaino tendencija. Šios spalvos yra minkštos ir išplautos, o jų tikslas – atrodyti raminančiai.

Paprastai jis susijęs su kūdikiais, nes šios spalvos dažnai būna vaikų darželiuose. Tačiau daugelis svetainių naudoja šias spalvas, norėdamos patraukti dėmesį ir į jaunuosius.

„Mont-Roucous“ svetainė yra puikus pastelinių spalvų naudojimo pavyzdys. Kadangi jų produktai yra skirti kūdikiams, jie naudoja savo prekės ženklą švelniai rožine ir mėlyna spalva.

6. Monochrominė

Apsilankykite „Brightscout“

Jei nežinote, kaip derinti spalvas, pabandykite pasirinkti vieną spalvą ir paverskite visą svetainę vienspalve. Tai reiškia, kad visame puslapyje naudosite tik skirtingus tos pačios spalvos atspalvius.

„Brightscout“ parodo, kaip tame pačiame puslapyje galite naudoti skirtingus žalios spalvos atspalvius. Nors viskas vyrauja žalia spalva, naudojant tiek šviesius, tiek tamsius atspalvius, puslapis neleidžia atrodyti lygus.

7. Akcentas

Apsilankykite „Frakton“

Akcentinės spalvos reiškia tas, kurios naudojamos pabrėžti svarbius elementus. Šios spalvos naudojamos saikingai, o kai kurios svetainės kaip akcento spalvą naudoja savo prekės ženklo spalvą.

Pvz., „Frakton“ dažniausiai naudoja juodos ir baltos spalvų paletę su geltonomis spalvomis. Nespalvota schema padeda atkreipti visų dėmesį į geltonos spalvos ryškumą, todėl mygtukams, pabrėžiamiems tekstams ir antraštėms naudojama akcento spalva..

8. Kontrastingos spalvos

Apsilankykite „Turner“ pieno fermose

Kai kurios svetainės mėgsta naudoti dvi kontrastingas spalvas, kad sukurtų ryškų vaizdą. Šios spalvos paprastai būna priešinguose spalvų rato galuose.

„Turner Dairy“ naudoja raudoną ir mėlyną spalvas, kad galėtų palyginti savo pieno produktus su savo gaminiais, kurie nėra pieno produktai. Jie išlaiko šį kontrastą visoje savo svetainėje. Mygtukai ir antraštės dažniausiai yra raudonos spalvos, o vaizdo elementai – mėlynos spalvos. Jie taip pat naudoja baltą foną, kad būtų aiškūs.

Apvyniokite

Tinkamos spalvų schemos pasirinkimas nėra vien tik gražių spalvų derinimas. Tai yra tas pasirinkimas, kuris tinka jūsų prekės ženklui, auditorijai ir vartotojui.

Jei norite, kad ieškant geros paletės būtų be rūpesčių, naudokite spalvų generatorius. Nuspręskite, kurios būtų jūsų dominuojančios, antrinės ir fono spalvos. Taip pat turėsite galvoti apie tai, kaip kiekviena spalva turėtų būti išdėstyta jūsų svetainėje.

Nors aš išvardijau tik 8 spalvų schemas, yra begalinis spalvų derinys, kurį galite išbandyti savo „WordPress“ svetainėje. Taigi, nebijokite eksperimentuoti ir sėkmės.

Simonas Dwightas Kelleris yra skaitmeninės rinkodaros verslininkas, norintis pritraukti daugybę srauto į jūsų svetainę, kurdamas kūrybingą ir patrauklų turinį. Po trejų metų sunkaus darbo kaip laisvai samdomas vertėjas, nusprendęs perimti savo paslaugas į kitą lygį, jis įkūrė skaitmeninės rinkodaros įmonę PRable. Galiausiai Simonas pajuto, kad norėdamas pasiekti daugiau, turi įsteigti savo įmonę – SDK rinkodarą. Turėdamas nedidelę, nors ir profesionalią komandą, jis yra pasirengęs priimti naujus iššūkius, padidinti jūsų srautą ir gauti daugiau pajamų. Be aistringos SEO, jis domisi ledo rituliu ir kelionėmis. Susisiekti su Simon on „LinkedIn“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map