SMM patarimai tinklaraštininkams: perkelkite savo socialinę mediją į kitą lygį

Socialinės medijos numeriai skaičiuojami.


Jei esate tinklaraštininkas, norintis įvardinti vardą ir dirbti su didesniais prekių ženklais, tačiau „Google Analytics“ nėra ten, kur norite, jums gali padėti didelė socialinė žiniasklaida. Socialinės žiniasklaidos ekspertai jums pasakys, kad įsitraukimas, be abejo, yra kritinis, tačiau dabar tendencija yra pereiti prie „gyvesnio“ įsitraukimo. Nors automatiniai įrankiai turi savo vietą, naudodamiesi laikmena, naudokitės terpe. Jūs neturėtumėte visą laiką automatizuoti, bet tikriausiai taip pat neturėtumėte automatizuoti turinio 50% laiko.

Turite tiek daug įrankių ir tiek mažai laiko, kaip galite įveikti sėkmingą socialinės žiniasklaidos rinkodaros kampaniją?

10-31-pinterest„Pinterest“ analizė

1 veiksmas: išsirinkite geriausius įrankius

Pirmas dalykas, kurį patariu, yra dirbti su vienu įrankiu vienu metu, nuvežti jį į jums patogią vietą, pereiti prie kito norimo naudoti įrankio, tada pasukti atgal, kad patobulintumėte pirmąjį – ir pan. . Nenorite naudoti kiekvieno turimo įrankio, tačiau rinkitės apie 5, kad galėtumėte reguliariai naudoti, ir bent vieną ar du, kad įvaldytumėte. Įvaldykite įrankius, kuriuos jau naudojate traukdami, naudodamiesi stebėtojais ar „Google Analytics“, arba, jei negaunate jokio traukos, pasirinkite tą, kurį naudojate labiausiai.

2 žingsnis: Atskirkite savo socialinę mediją

Naudokite savo socialinės žiniasklaidos kanalus skirtingais būdais ir skirtingoms tikslinėms auditorijoms. Tai ideali praktika gyvenimo būdo tinklaraštininkams, nes jie apima kelias nišas, tačiau tinka ir niūriems tinklaraštininkams. Pvz., Tinklaraštininkas, rašantis receptus, gali dalytis jais „Facebook“, kalbėti apie mitybą sistemoje „Google+“, gali tweet apie su maistu susijusias dovanas, prisegti kitų žmonių receptus (ir keletą savo) ir „Instagram“ valgyti.

Štai kaip aš, kaip gyvenimo būdo tinklaraštininkė, įvairinu savo kanalus:

 • „Facebook“ gerbėjų puslapis (pasaulėžiūra: rimta, profesionali; dėmesys: prieštaringas)
  Kadangi taip sunku įsitraukti į „Facebook“, aš šiame puslapyje laikausi viso savo verslo – jokio humoro, bet gausu karštų naujienų ir polemikų, maisto aktyvumo ir toksinų naujienose..
 • Asmeninis „Facebook“ puslapis (pasaulėžiūra: linksma, lengva; dėmesys: asmeniškas)
  Savo asmeniniame puslapyje dažniausiai bendrauju su draugais ir tinklaraštininkais, tačiau taip pat dalinuosi atitinkamu darbu. Aš labiau laikausi „gyvenimo būdo“ požiūrio. Aš galiu paskelbti arba pakartoti humorą, beprotiškus dalykus, kurie nutinka mano dieną, ar alternatyvius sveikatos pranešimus, kurie, mano manymu, nėra pakankamai rimti mano gerbėjų puslapyje.
 • „Google“+ (pasaulėžiūra: draugiška, optimistiška; pagrindinis dėmesys skiriamas žaliam gyvenimui, šeimai, maistui)
  Šiuo metu aš daugiausiai dėmesio skiriu ekologiškam gyvenimui ir tikram maistui, tačiau vengiu ginčų ir įkvepiančiau žvelgiu į savo nišos problemas..
 • „Pinterest“ (perspektyva: atsitiktinė; pagrindinis dėmesys skiriamas maistui, aplinkai)
  Aš darau daugybę skirtingų lentų, bet mano lenta be glitimo yra pati sėkmingiausia, todėl didžiąją laiko dalį praleidžiu ten kabindama, nors ir mano „Pramogos vaikams“ lenta puikiai veikia. Iš esmės aš sutelkiu dėmesį į maistą, šeimą, amatus ir žaislus.
 • „Twitter“ (pasaulėžiūra: kasdienis, asmeniškas, lengvas; dėmesys: viskas, kas mane domina)
  „Twitter“ naudoju viskam: dalyvaudamas konkursuose, dalydamasis priežastimis, rinkodamas klientams, retransliuodamas žinutes, kurios tinka mano tinklaraščiui, dalinuosi dalykais, kurie man patinka, kurie nėra aptariami mano tinklaraštyje (pvz., Tiesioginiuose tviterijos rinkimuose ar „The Walking Dead“). Aš norėčiau pasakyti: „Aš esu„ Twitter “. (Kitame savo pranešime išsamiai apžvelgsiu „Twitter“ susižavėjimą.)
 • „Instagram“ (pasaulėžiūra: atsitiktinė; dėmesys: šeima)
  Tai taikoma tik šeimos nuotraukų dalijimuisi. Daugelis tinklaraštininkų, kuriuos stebiu, daro tą patį. Asmeniškai aš mieliau matyčiau tokio tipo vaizdus, ​​o ne reklamą ar rinkodarą, kurie jaučiasi ne vietoje – kaip ir visi tie „kūno įvyniojimai“, „Instagrammers“..

Dabar peržiūrėkite savo teikinius ir pasirinkite kiekvieno iš jų perspektyvą ir dėmesį. Skirkite vieną ar du asmeninio gyvenimo kanalus, o likusius profesionalus laikykite savo maisto tinklaraštyje. Vis tiek galite dalintis savo tinklaraščio dalimis asmeniniais kanalais, net jei ir laikysite jį privačią – bet paviešinę jį padėsite išvysti jūsų vardą ten..

3 žingsnis: supraskite savo pasekėjus

Tada jūs turite suprasti, kaip auditorija naudoja kiekvieną kanalą. Prieš nuspręsdami, kaip juos išskaidyti, pažiūrėkite, ką žmonės naudojasi jūsų nišoje, ir pasinaudokite tuo. Turite tikrai stebėti, į ką jie reaguoja ir per daug reaguoja. Stebėkite jų žymes ir sustabdykite internetinius vakarėlius ar renginius, kuriuose lankosi. Grįžkite į jų svetaines ir peržiūrėkite jų tinklaraščius. Pasidalinkite apie prieštaringai vertinamas figūras savo srityje ir įvertinkite reakcijas.

Štai pavyzdys, kaip tai veikia mane: aš rašau tinklaraštį apie maisto aktyvumą, bet taip pat esu Silk prekės ženklo ambasadorius. Nors gali atrodyti, kad abu dalykai yra susieti, vieno auditorija gali prieštarauti kitam. Taigi didžiąją dalį savo „Silk“ įrašų aš laikau savo asmeniniame „Facebook“ puslapyje, „Pinterest“ ir „G +“ ir dalinuosi jais įprastose tinklaraštininkų komentarų grupėse, laikydamas juos atokiau nuo mano aktyvistų komentarų grupių. Toks segmentavimo būdas leidžia jums išskaidyti į daugiau temų, net toje pačioje nišoje.

Eik giliau: Sužinokite, kaip geriau suprasti auditoriją ir pateikti puikų turinį, naudodamiesi šiais 12 patarimų.

4 žingsnis: Padidinkite savo socialinę mediją

Kaip sukibimas „Facebook“ gerbėjų puslapiuose

Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad „Facebook“ susilaukė daugiau įsitraukimo į „Facebook“, ir aš paaukštinau reitingą, kiek dažnai matomi mano įrašai – svarbiausia dalis. Mano savaitinis postas pasiekė nuo saujelės iki maždaug 1000 per savaitę, tai yra apie 20% įsitraukimo, nuo 1% ar mažiau – geras skaičius prekės ženklų šiuo metu. Štai ką aš padariau kartu su dovanomis, kad gaučiau daugiau „Facebook“ traukos galimybių:

 • Labai dažnas skelbimas:
  Tai yra mano pagrindinis patarimas ir jis stebėjosi, ar mano pranešimai buvo matomi. Skelbiu kiek įmanoma žmogiškiau. Kuo daugiau skelbiu, tuo daugiau mano srauto matoma – ir dienomis, kurių daug neskelbiu, tuo mažiau matoma.
 • Skelbimas anksčiau dienos metu:
  Kuo anksčiau paskelbiau, tuo geriau paskelbiau – net prieš lipdamas į savo stalą, o tai įdomu, nes aš esu JAV rytinėje pakrantėje, taigi gana anksti! Peržiūrėkite savo įžvalgas, kad sužinotumėte, kokie laikai jums tinka labiausiai – tai taip pat nurodys, kokie naujiniai yra geriausi. Galite automatizuoti savo ankstyvą įrašą priešnakt, tada kitą dieną tiesiogiai komentuoti.
 • Siuntimas iš ekspertų:
  Vėlgi, tai ne tik tai, ką paskelbiau, bet ir tai, kieno duomenis aš bendrinau. Kai pasidalinu elementu su hashtagais ir savo paties komentarais iš svarbaus žmogaus, sakyčiau Robyno O’Brieno iš „Nesveikos tiesos“, man labai patinka. Skelbiu apie 70% atitinkamų duomenų iš savo srities ekspertų, o 25% – mano pačių įrašai, tik keli iš draugų.
 • Pranešimų ir akcijų komentaras:
  Bandau čia įsitraukti paskelbdamas ką nors prieštaringai vertinamo ir klausdamas skaitytojų, ką jie galvoja ar kaip reaguoja, ar kaip tai paveikė mane.
 • Tinkamai naudokite vaizdinius elementus:
  Įrašas, kuris mane labiausiai sužavėjo, turėjo prie jo pridėtą vaizdo įrašą, todėl rekomenduoju bendrinti vaizdo įrašus savo tema. Taip pat sukurkite tinkamo dydžio vaizdus. Tiesą sakant, galite įkelti įvairaus dydžio vaizdą, jei jūsų tinklaraščio nuotrauka nėra tinkama Žr „Louise Myer“ esminiai „Facebook“ nuotraukų matmenys 2014 m tiksliam dydžiui.
 • Padidinkite pranešimą:
  Dėl to kyla daug ginčų, bet jei norite investuoti 5 USD, kad padidintumėte įrašą ir pamatytumėte, kas atsitiks, sakau, bent kartą. Įsitikinkite, kad tai tikrai vertingas įrašas! Paskutinis mano paskatinimas buvo dovanojimas ir gavau 1 000 apsilankymų iš tos vienos dienos investicijų. Tai nėra kažkas, ką galite daryti reguliariai, nebent turite didelį biudžetą, tačiau jei jūsų smalsumas yra geriausias iš jūsų, padidinkite turinį, kurį tikrai norite išvysti, pvz., Ekspertų patarimus ar nemokamą jūsų parašytą el. Knygą. Tai tikrai verta nufotografuoti. Vykdykite jų nurodymus dėl vaizdų ir įsitikinkite, kad verta padidinti. 5 USD už 1000 peržiūrų yra puikus pirkinys, tačiau už 130 peržiūrų – ne taip puiku.
 • 10-31-facebooktargetingŽymėjimas kitais:
  Aš sąžiningai nedarau to tiek, kiek turėčiau, bet tai gerai pavyko, kai pažinau žmogų ir ji buvo ekspertė arba turėjo daug ką sekti. Jei nepažįstate šio asmens, galite rizikuoti, kad jis bus užblokuotas.
 • Naudokite „Facebook“ taikymą:
  Dabar „Facebook“ taip pat suteikia galimybę nukreipti savo auditoriją, o ne siųsti savo žinutes visiems. Galite pasirinkti tikslą pagal lytį, santykį ar išsilavinimo būklę, domėjimąsi (vyrai ar moterys), amžių, vietą ir kalbą. Pvz., Jei turiu įrašą apie alternatyvų sveikatos įvykį ar dovaną, galite nukreipti savo vietą į tam tikrą šalį, regioną ar valstiją arba miestą. Tai yra labai naudinga reklamuojant renginius ir dovanas, orientuojamus į vietinį dėmesį.

Eik giliau: Čia yra daugiau patarimų, kaip pagerinti „Facebook“ sklaidos kanalo našumą.

Peržiūrėta „Google+“

Tinklaraštininkams vis dar kyla nesutarimų, ar naudoti „Google+“, ar ne. ir kiek laiko tam skirti. „G +“ yra viena iš tų įrankių, kuriuos jums tikrai reikia asmeniškai įtraukti. „Google+“ yra daugiau žmonių ir grupių, kurie dalijasi informacija nei įmonių, kurie ją naudoja kaip rinkodaros įrankį. Kadangi „G +“ yra vertingas paieškos variklių padėties nustatymui, verta investuoti laiką.

Štai keli pradedančiųjų veiksmai:

 • Prisijunkite prie „G +“ ir užmegzkite ryšį su tinklaraštininkais norimoje nišoje ir sukurkite jų ratą. Tai padarykite surasdami juos kitose socialinės žiniasklaidos formose.
 • Naudokite „G +“ kaip savo tinklaraščio ištraukų puslapį. Tinkamai paskelbkite savo turinį, parašydami ištrauką apie savo turinį, kuris baigiasi klausimu, žemiau pateikkite atitinkamas žymas, pažymėkite pagrindinius žaidėjus ir pridėkite pasakišką vaizdą.
 • Pradėkite suteikdami nariams +1 ir komentarų tame draugų rate. Reaguokite į prasmingą diskusiją ir ne tik „šaunu!“
 • Pažymėkite juos atskirai naudingais įrašais. Neapsiribokite tik savo įrašais, bet daiktais, kurie jiems bus tikrai vertingi ar įdomūs.
 • Nukreipkite savo akcijas. Privalumas yra tas, kad galite taikliau, nei „Facebook“. Pirmasis jūsų žingsnis yra draugų ratų kūrimas ir prisijungimas prie jų bei žmonių žymėjimas tinkamaisiais ratais, žinant, kas yra pagrindiniai žaidėjai, ir bendravimas su jais. \ Jei turėčiau vietinį renginį, galėčiau tiesiog pasidalinti su savo „Philly Social Moms Circle“. Kai turiu receptą be glitimo, dalinuosi, kad mano tinklaraštininkai be glitimo ir alergijos. Tai puikus būdas rūšiuoti ir nukreipti įrašus žmonėms, turintiems daug nišų.

Eik giliau: Čia išsamiai apžvelgiamos „Google+“ bendruomenės ir kaip jas sudominti.

„Pinterest“

Nesunku palikti šią plokštę ramybėje, tačiau ji gali būti didžiausias srauto šaltinis, net jei jūs labai mažai dirbate, kad ją išlaikytumėte, tačiau galite ja remtis.

 • Įsitikinkite, kad įtraukiate ne tik savo, bet ir kitų žmonių turinį. Tai greičiausiai turėtų būti apie 50/50.
 • Rašykite reikšmingus komentarus, taip pat patinkančius. Galite pradėti diskusiją, kuri yra retenybė „Pinterest“, bet mane tai pastebėjo!
 • Darykite bent 15-20 segtukų per dieną. Šioje „White Gloves Social Media“ PDF rinkmenoje yra „Pinterest“ planavimo įrankių sąrašas, jei jums jų reikia, daugelis iš jų yra mokami arba riboti.
 • Peržiūrėkite savo analizės ypatybes. Tai labai padės! Tai parodys, kurios plokštės veikia, o kurios ne, todėl galėsite sutelkti savo energiją į populiaresnes lentas.
 • Gaukite pakvietimą į grupių lentas – arba sukurkite savo. Puiki mintis – bendrauti su komanda bendra tema. Atminkite, kad šiuo metu atostogų ir sezoninės lentos yra karštos. Geriausias būdas tai pasiekti yra būti tinklaraštininkų grupėje ir susirasti žmonių, turinčių bendrų interesų.
 • Prašykite Ahalogy kvietimo. Tai puikus „Pinterest“ planavimo įrankis, tačiau jis taip pat leidžia įsitraukti ir leidžia žinoti, kada laikas pakartoti smeigtuką. Jame taip pat pateikiama papildoma statistika ir sudėtingesni įrankiai.
 • Patikrinkite „Google Analytics“ – srautą turėtumėte gauti ir iš „Pinterest“. Jei ne, įsitikinkite, kad pasinaudojote šiais patarimais. (Aš manau, kad jūs nustatėte savo svetainę susieti su jūsų „Pinterest“ puslapiu.)
 • Įdėkite savo lentą į atitinkamą tinklaraščio įrašą, kad pakviestumėte žmones sekti.

Giliau: patikrinkite 10 „Pinterest“ lentų privalo laikytis kiekvienas tinklaraštininkas.

„Instagram“

10-31-iconosquare

Tai labai paprasta: nufotografuokite puikią nuotrauką ir pasidalykite ja – arba nufotografuokite purvą nuotrauką, filtruokite ją, tada pasidalykite! Pirmiausia reikia pradėti sekti žmones.

Jei galite rasti tinklaraštininkų bendrinimo grupę, stebėkite ir leiskite žmonėms sekti. Svarbiausia yra pamatyti, kuo dalijasi žmonės, kuriuos stebite, ir tai mėgdžioti. Svarbiausi patarimai:

 • Hashtag daug. Neseniai nusifilmavau dukros Helovino kostiumo nuotraukoje, pažymėjau ją „#frozen“, o oficiali „Frozen“ paskyra man patiko. Jei mano dėmesys būtų „Frozen“ ar „Disney“, aš seku paskui juos ir pradėčiau žymėti šaldytus daiktus kuo daugiau.
 • Kaip ir kitas nuotraukas, net tas, kurias randate tyrinėdami.
 • Komentuoja! Kaip ir „Pinterest“, tai nenaudojama tiek, kiek kitose laikmenose, todėl jus pastebėsite. Vėl pradėkite prasmingą pokalbį ir būkite meilūs.
 • Naudokite „Iconosquare“. Be išsamios statistikos, galite gauti įrankių papildinius ir dar daugiau. Tiesą sakant, jie turi papildinį, kad galėtumėte įdiegti sklaidos kanalą savo svetainėje. Tai trunka ne ilgiau kaip 5 minutes!

Tavo eilė!

Peržiūrėkite šias rekomendacijas ir pradėkite lankyti savo socialinės žiniasklaidos kanalus, kad sukurtumėte savo planą ir pradėkite kurti daugiau socialinės žiniasklaidos sekėjų.!

Straipsnį parašė Gina Badalaty; iš pradžių pasirodė WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map