SEO manekenams: kaip SEO daryti 2020 m

Kas yra paieškos sistemų optimizavimas (SEO)?

Paieškos sistemos optimizavimas (SEO) – tai svetainės tobulinimo procesas, siekiant pabandyti pasiekti aukštesnį reitingą paieškos rezultatuose. SEO daroma iš dalies remiantis:


 1. Suprantama, kaip mašinos aiškina ieškotojų ketinimus ir suderina juos su žiniatinklio turiniu (paieškos algoritmas) ir,
 2. Įvertinimai, kaip žmonės sąveikauja su turiniu, kurį mato internete.

SEO tapo nepaprastai sudėtingas. Iki šiol yra daugiau nei 200 reitingo faktorių (parametrai, turintys įtakos tinklalapio reitingavimui), suderinti ir pripažinti interneto rinkodaros specialistų.

„Search Engine Land“ tai padarė Periodinė SEO lentelė paaiškinti esminius SEO strategijos elementus.

Šie veiksniai apima: vartotojai praleidžia laiką, susieti inkaro tekstą, raktiniai žodžiai URL, turinio ilgis, TF-IDF, pavadinimo žyma, meta aprašymo tekstas, interneto puslapio įkėlimo greitis, raktiniai žodžiai paveikslėlio alt tekste, išeinančių nuorodų skaičius, gaunamų nuorodų skaičius, LSI raktiniai žodžiai, paieškos rezultatų puslapio paspaudimų rodiklis (SERP PR), ir taip toliau.

Šie veiksniai buvo pripažinti daugumos, nes juos patvirtino „Google“ atstovas arba buvo įrodyta (bent šiek tiek) efektyvių eksperimentų ir atvejų tyrimų, kuriuos paskelbė žinomi SEO ekspertai, veiksmingumas. Daugelis, taip pat ir aš, mano, kad kritinių reitingo veiksnių skaičius yra daug didesnis nei 200. Kiekvienas iš šių veiksnių skirtinguose paieškos rezultatų puslapiuose turi skirtingą svorį – dėl to SEO yra neįtikėtinai (vėlgi) sudėtingas ir sunkiai paaiškinamas. Kai kurie SEO SEO pavadino labiau menu, o ne mokslu.

Aš nesiruošiu gilintis į šiuos 200 ir daugiau reitingų faktorius. Mano tikslas šiame straipsnyje yra suteikti jums trumpą apžvalgą apie tai, kaip šiandien veikia paieškos sistemos, ir pasidalyti svarbiausių SEO elementų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, sąrašą..

Kaip mano „Google“ daugiau nei 90% šiandieninės paieškos rinkos apimties, Savo straipsnyje aš laisvai pakeisiu terminą „paieškos variklis“ ir „Google“.

Kaip SEO dirbo 2005 m?

Ilgos uodegos ir trumpos uodegos raktiniai žodžiai.Tradiciškai SEO procesas prasideda nuo raktinių žodžių tyrimų. Idealiu atveju norite rasti raktinius žodžius, kuriuose ieškoma daugiausiai paieškos ir kurie yra mažiausiai konkurencingi. Tačiau abu vienas kitam yra beveik išimtiniai – raktiniai žodžiai, kurių paieškos apimtis didžiausia, konkuruoja labiausiai, o mažiausia konkurencija – mažai, arba visai nėra paieškos apimties..

Tai aš padariau SEO prieš 15 metų:

 1. Paleiskite raktinių žodžių rinkinį „Overture“ (dabar nebėra) arba „Google Adwords“ raktinių žodžių įrankis nustatyti kiekvieno raktinio žodžio paieškos apimtį.
 2. Remdamiesi paieškos apimtimi ir rinkos konkurencija, pasirinkite 30–50 raktinių žodžių rinkinį. Tiksliniai paieškos terminai, kurių paieškos apimtis didesnė, bet mažesnė konkurencija rinkoje.
 3. Suskirstykite šiuos raktinius žodžius į 10–15 temų. Kiekvieną temą turėtų sudaryti vienas pagrindinis raktinis žodis ir keli kiti antriniai raktiniai žodžiai.
 4. Sukurkite temų turinį – įsitikinkite, kad pagrindiniai raktiniai žodžiai yra puslapio pavadinimo žymoje, o antriniai raktiniai žodžiai yra antraštėse (H1, H2, H3 ir tt)..
 5. Į kiekvieną iš jų įtraukite gražius vaizdus ir raktinius žodžius, kuriuose gausu raktinių žodžių.
 6. Susiekite svarbius pinigų puslapius visoje svetainėje nuo antraštės ir poraštės
 7. Išsiųskite kuo daugiau el. Laiškų kitiems žiniatinklio valdytojams ir paprašykite jų susieti savo tinklalapį, naudojant pagrindinius raktinius žodžius kaip pagrindinį tekstą..
 8. Pirkite nuorodas iš kitų svetainių, jei turite papildomo biudžeto.
 9. Pakartokite 1–6 veiksmus be galo.

Tai daugiausia lėmė tai, kaip 2000-aisiais metais sukūriau kelias didelio srauto filialų svetaines ir tinklaraščius. Nors šis metodas vis dar gali veikti ribota prasme, jis jau nėra efektyvus metodas. Paieškos ir žiniatinklio technologijų kraštovaizdis tiek pasikeitė – tiesiog neįmanoma pasiekti tokių pačių gerų rezultatų naudojant šį metodą.

Kodėl? Nes paieškos sistemos ir internetas šiandien veikia skirtingai.

Šiandienos paieškos sistema yra…

Labai slapta

Už „Google“ šifravimo paslėptų paieškų skaičius.

Šiandien paieškos dažniausiai yra užšifruotos – tai reiškia, kad nebegalime visiškai pamatyti, ką vartotojai įveda į savo paieškos juostą, kad pasiektų mūsų svetainę. Tiksliausius paieškos duomenis, kuriuos šiandien galime gauti, gauna iš SEO paslaugų teikėjų, perkančių paspaudimų srauto duomenis iš trečiųjų šalių tarpininkų..

Jau neminint to, kad skelbimų blokatorių ir VPN naudojimas taip pat blokuoja duomenų dalijimąsi mažesnių svetainių savininkams. Mes nebegalime tiksliai pamatyti, kiek ieškančių žmonių ateina į mūsų svetainę ir kur jie ieško.

Suasmenintas

Duck Duck Go rado 62 skirtingus rezultatų rinkinius iš 76 paieškų pagal tą patį terminą „ginklo kontrolė“ (šaltinis).

„Google“ dabar teikiami labai suasmeninti paieškos rezultatai asmenims, atsižvelgiant į individualias nuostatas ir naršymo internete istoriją. Įtaka, kurią naudojate, pavyzdžiui, mobiliųjų telefonų prekės ženklai, planšetiniai kompiuteriai, staliniai kompiuteriai, išmanieji televizoriai ir kt.

Net jūsų elgesys taip pat yra analizuojamas ir tam tikru mastu prisideda. Pvz., Jūsų naudojimo istorija, pvz., Kokios svetainės lankėtės, vaizdo įrašai patiko ar bendrinti, programos, kurias įdiegėte išmaniuosiuose telefonuose, ir kita sąveika.

Tada yra ir tai, kaip jūs sąveikaujate su paieškos rezultatais (svetainėmis, kuriose lankėtės, dalykais, kurių ieškojote anksčiau, skelbimais, kuriuose susidūrėte, ir tt). Jie kartu padiktuoja kitus rezultatus, kuriuos gausite iš „Google“ paieškos. Mano 10 populiariausių paieškos rezultatų greičiausiai bus visiškai kitokie nei jūsų.

Kryžminė platforma

skirtingus įrenginius paieškai atlikti

Paieškos atliekamos su įvairių tipų įrenginiais – kurie dažnai nurodo skirtingus ketinimus paieškos sistemose. Pavyzdžiui, ieškantys asmenys, ieškantys „aglio olio“ darbalaukyje, labiau linkę ieškoti recepto; tačiau ieškantieji to paties dalyko mobiliuosiuose gali ieškoti italų restorano. Net jei tiksliai nurodysite raktinių žodžių paieškos apimtį, bus sunku įvertinti srautą, kurį gausite.

Kaip tai padaryti SEO 2020 m?

Didžiausias šių dienų SEO praktikų iššūkis yra vykdymas, o ne know-how.

Negalėčiau daugiau sutikti su Kevinu Indigu modernaus SEO suskaidymas į dvi kategorijas

 1. Makro lygis, kurie apima techninius aspektus, tokius kaip svetainės architektūros dizainas, UX optimizavimas, svetainės internacionalizavimas ir pan.
 2. Mikro lygis, kuri apima sutelktą turinį ir puslapio optimizavimą, pvz., ketinimų atitikimą ir turinio keitimą.

Šiuo metu jūs nebegalite sugalvoti fiksuotų procedūrų rinkinio SEO ir pritaikyti jį visoms svetainėms ir puslapiams vienodai.

Kiekviena pramonė yra unikali.

Kiekviena svetainė yra unikali.

Kiekvienas paieškos tikslas yra unikalus.

SEO nebėra savarankiška rinkodaros „taktika“; bet ką reikia įtraukti į savo interneto svetainių kūrimo ir turinio kūrimo procesą. Norėdami užimti aukštą vietą „Google“ ir išplėsti savo svetainę, jums reikia nuolatinio tobulinimo veiksmų plano, kuriame būtų žiūrimos tiek makro, tiek mikrolygio nuotraukos.

Tame veiksmų plane yra penkios jūsų svetainės sritys, kurias turite nuolat tobulinti ir optimizuoti.

1. Sukurkite aktualų ir naudingą turinį

Daryti – Sukurkite tinklalapius (ir savo svetainę), kurie savo vartotojams turi aiškų tikslą. Nuolat atnaujinkite ir pridėkite šių tinklalapių pridėtinę vertę.Galiausiai jūsų svetainė turėtų pateikti naudingą turinį, kurio vartotojai negali rasti kitur internete.

Jei esate naujas, didelė jūsų SEO pastangų dalis bus išleista turinio auditui. Užduokite šiuos klausimus.

 • Ar jūsų turinys atnaujintas ir aiškiai pateiktas?
 • Ar jūsų turinys pakankamai gilus (ir vertingas) vartotojams?
 • Ar jūsų turinys rodo kompetenciją, patikimumą ir patikimumą (E-A-T)?

Naujienų puslapis naudingas vartotojams tik tada, kai jis praneša apie naujausius ar svarbiausius įvykius. Pirkinio puslapyje turėtų būti visa reikalinga informacija apie produktą ir tai būtų svarus pavyzdys pardavimui. „Pamokos“ pamoka turėtų pateikti išsamią informaciją nuo vieno iki kito – teksto, vaizdų ar vaizdo įrašų pavidalu – kaip atlikti užduotį..

2. Sukurkite gaunamus ryšius ir protingai susiekite

Daryti – Susiekite su savo pagrindiniais tinklalapiais dažnai (nepakenkdami savo svetainės naudotojų patirčiai). Susiekite su kitais svarbiais ir naudingais interneto puslapiais. Gaukite kitų susijusių svetainių ir tinklaraščių, kad galėtumėte susieti su jumis.

Nuorodos internete yra tarsi balsavimas realiame pasaulyje – išskyrus tai, kad skirtingos nuorodos turi skirtingą svorį paieškos eiliškume. Nuoroda iš labai patikimos svetainės, pavyzdžiui, „Nasa.com“, turi daugiau galios nei nuoroda iš žiniatinklio katalogo, nukreipianti į 500 skirtingų svetainių iš vieno puslapio.

Pagrindinis jūsų sąsajų kūrimo tikslas yra surinkti kuo daugiau „gerų“ nuorodų.

Skirtingi SEO metodai skirtingai sieja pastatų kūrimą. Kai kurie metodai rekomenduoja sukurti gerą turinį, kuris natūraliai pritraukia nuorodas (žmonės linkę susieti turinį, kuris jiems atrodo naudingas ar įdomus); o kiti gauna nuorodas prekiaudami – pinigai (rėmimas ir skelbimai), geras turinys (svečių žinutės), verslo santykiai (tinklai).

Patarimas: vienas geras būdas rasti nuorodų galimybes yra pažvelgti į jūsų konkurento atgalinės nuorodos profilį. Tam yra daugybė SEO įrankių, tačiau man patinka jų paprastumas Linkologijos grįžtamojo ryšio tikrintuvas. Tai nemokama (ne daugiau kaip 100 nuorodų viename domene ir įvertinkite nuorodų kokybę paprastoje skalėje nuo 0 iki 100). Ekrano kopijoje rodomos pirmosios 15 nuorodų, pateiktų šioje svetainėje, Linkologija..

Kiekvienas iš šių būdų gali jums neveikti. Svarbiausia yra išsiaiškinti, koks yra jūsų stiprus kostiumas, ir pasirinkti keletą tinkamų saitų kūrimo taktikų.

3. Parašykite patrauklų tinklalapio pavadinimą

Daryti – Parašykite pavadinimus, kuriuose gausu raktinių žodžių, kurie pritraukia vartotojus į jūsų svetainę spustelėti iš paieškos rezultatų puslapių.

Jūsų puslapio pavadinimas SEO daro du dalykus:

 1. Padėkite paieškos sistemoms suprasti jūsų tinklalapio turinį
 2. Norėdami padėti reklamuoti savo svetainę paieškos rezultatų puslapiuose

Pavadinimo žymą riboja 65–70 simbolių. Svarbūs raktiniai žodžiai ir pagrindinės reikšmės pasiūlymai turėtų būti jūsų sakinio pradžioje.

4. Rungtynių ieškotojų ketinimas

Daryti – Patikrinkite, ar SERP nėra jūsų taikomų raktinių žodžių, kad suprastumėte, ką „Google“ laiko paieškos tikslu. Patobulinkite savo puslapį naujais formatais ir papildomais elementais, kad atitiktumėte paieškos tikslą.

„Paieškos ketinimas“ yra tikslas, kurį vartotojas bando pasiekti atlikdamas paiešką internete.

Paieškos varikliai segmentuoja paieškos užklausas į tris skirtingas intencijų klases (cituodamas Andrejaus Broderio straipsnį):

 1. Naršymas Tiesioginis tikslas yra pasiekti tam tikrą svetainę.
 2. Informacinis Tikslas yra įsigyti tam tikros informacijos, kuri, kaip manoma, yra viename ar keliuose tinklalapiuose.
 3. Sandoris Tikslas yra atlikti tam tikrą internetinę tarpininkavimo veiklą.

Tradiciškai ieškotojai paprastai yra labai pažodiniai (dažniausiai) ir linkę ieškoti to, ko nori. Taigi pagrindinė SEO idėja yra kuo labiau suderinti jūsų svetainės turinį su kuo daugiau susijusių raktinių žodžių kiekvienoje paieškoje.

Šiuolaikiniam SEO reikia šiek tiek daugiau. Ne tik tai, kad jūsų turinys turi atitikti ieškotojo užklausas, bet ir tai, kaip pateikiamas jūsų turinys, taip pat keičia ketinimų atitikimą..

Norėdami suprasti, ką „Google“ laiko ketinimu ieškoti, pažiūrėkite į aukščiausius jūsų tikslinių raktinių žodžių puslapius. Palyginkite, kuo jūsų interneto puslapis skiriasi nuo jų. Pagerinkite savo puslapį naujais formatais ir papildomais elementais, kad geriau atitiktumėte paieškos tikslą. Efektyvumą galite įvertinti naudodamiesi tuo, kiek vartotojų paspaudžia jūsų svetainėje, ar ilgesniam laikui.

5. Gerinti vartotojo patirtį (UX)

Daryti – Kurdami savo internetinį puslapį, atkreipkite dėmesį į UX. Reguliariai atlikite A / B testą, kad pagerintumėte savo svetainės vartotojo patirtį.

Norint padėti vartotojams, atėjusiems į jūsų svetainę, labiau įsitraukti, reikia ne tik įsitraukimo. Jūsų skaitytojai yra jūsų klientai ir palikti jiems teigiamą įspūdį yra neįkainojama. Tai reiškia, kad turite pasiūlyti jiems saugumą, sklandų naršymą ir malonų buvimą.

Keletas pagrindinių pavyzdžių …

Naudodami SSL sertifikatą ne tik padėsite vartotojams apsaugoti savo duomenis prisijungdami prie jūsų svetainės, bet ir leisite paieškos sistemoms žinoti, kad jūsų svetainė jiems yra saugu nukreipti srautą į.

Vartotojai, kurie turi laukti, kol interneto puslapis bus įkeltas, dažnai būna nekantrūs ir išeina, todėl įsitikinkite, kad jūsų svetainė taip pat optimizuota greičiui.

Galiausiai, net jei skelbimai ir iššokantys langai gali būti efektyvus pajamų kaupimo būdas, jie gali tapti įkyrūs naudotojų naršymo patirtį.

Išvada: SEO yra kelionė, o ne tikslas

Šiandien yra daugybė kompanijų ir asmenų, siūlančių SEO paslaugas. Prieš pradėdami juos įsiminti, SEO yra kelionė, o ne tik kelionės tikslas. Kintant svetainėms ir turiniui, SEO reikalavimai keisis.

Paieškos sistemos nuolat keičia savo algoritmų veikimo principą, o tai reiškia, kad niekada neturėsite „tobulo SEO sprendimo“. Jie svarbiausi yra supratimas, eksperimentavimas ir atsidavimas – taip sakant, viso gyvenimo kelionė.

Dažnai užduodami klausimai apie SEO

Ką reiškia SEO?

SEO reiškia paieškos sistemų optimizavimą.

Kas yra SEO paprastais žodžiais?

Kaip minėta, SEO yra svetainės optimizavimo procesas siekiant aukštesnio reitingo paieškos rezultatuose. SEO yra padaryta iš dalies remiantis supratimu apie tai, kaip veikia paieškos algoritmas, ir iš dalies pagrįstu įvertinimu, kaip žmonės sąveikauja su jų paieškos rezultatais.

Ar DUK tinka SEO?

Puslapis „Dažnai užduodami klausimai“ yra visada naudingas vartotojo požiūriu. Kruopščiai suplanuotas ir sukurtas DUK puslapis veikia kaip pardavimo priemonė ir padidina jūsų svetainės turinį (žodžių skaičių ir tt), taigi padidina jūsų galimybę pasirodyti atitinkamose paieškose..

DUK, pažymėti struktūrizuotais duomenimis (pavyzdžiui, šis) padidina jūsų galimybę būti rodomiems raiškios paieškos rezultatuose ir (teoriškai) padeda pritraukti daugiau paspaudimų į jūsų svetainę. Atsižvelgti į „Google“ ir Bingo vadovas daugiau informacijos apie svetainių žymėjimą.

Kas yra atgalinis ryšys SEO?

Atgalinė nuoroda yra hipersaitas, kuris nukreipia iš tinklalapio į jūsų svetainę. Atgalinis ryšys, dar žinomas kaip atvykstamasis, yra svarbūs „Google“ reitingavimo veiksniai.

Ar turėtumėte patys atlikti SEO?

Taip ir ne. Internete yra daugybė naudingų SEO patarimų – todėl norint pradėti taupyti, pradėti ir pasidaryti patiems nėra sudėtinga. Tačiau atminkite, kad SEO yra labai daug laiko ir reikalaujanti daug darbo.

Ar SEO kainuoja pinigus?

Absoliučiai. Remiantis mano studijuokite geriausius 400 „Upwork“ laisvai samdomų vertėjų profilių, SEO kainuoja vidutiniškai 23,68 USD per valandą. Mokestis siekia 175 USD per valandą. Asmeniškai manau, kad protinga mokėti 1 000–2 500 USD per mėnesį už gerą ilgalaikę SEO paslaugą.

Kaip pradedantieji daro SEO?

Pradėkite perskaitydami šį vadovą ir stebėdami, ką kiti svetainių savininkai daro su savo svetainėmis. Naudokite SEO įrankius, tokius kaip AHREFS, SEM Rush ar MOZ, kad sužinotumėte, ką kiti daro norėdami pagerinti savo paieškos reitingą..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map