Pardavimas / kryžminis pardavimas: 5 patarimai, kaip padidinti internetinio verslo pajamas

Nesvarbu, ar jūs kada nors vykdėte tiesioginį pardavimą, tikriausiai jau esate susipažinęs su dviem pagrindinėmis pardavimo strategijomis: didesniu pardavimu ir kryžminiu pardavimu. Galbūt nežinote, kad esate susipažinęs su šiomis sąvokomis, tačiau kaip vartotojas šiandien jūs tikrai buvote su jais susidūręs.


Galbūt šiek tiek žinote ir du terminus, bet galbūt tiksliai nežinote, ką jie reiškia, o gal esate supainioti dėl skirtumai tarp šių dviejų.

Čia yra trumpas kiekvieno termino aprašymas ir keletas abiejų pavyzdžių:

Pardavimas yra būdas, įtikinantis klientą pirkti geresnę siūlomų įsigyti produktų ar paslaugų versiją.

Kryžminis pardavimas yra strategija, naudojama norint pridėti daugiau produktų ar paslaugų į pradinį pirkinį.

Pavyzdžiai

 • Pardavimas: „Šiandien turime ypatingą dvigubą sūrio mėsainį, kuris kainuoja daugiau nei 0,60 centų – ar norėtumėte nusipirkti vietoj vieno mėsainio?“
 • Kryžminis pardavimas: „Ar norėtumėte pridėti bulvyčių ir kokso į šį sūrio mėsainių užsakymą?“
 • Pardavimas: „Vidutinio dydžio sedanas yra populiari transporto priemonė, tačiau mūsų prabangus sedanas aprūpintas papildomomis saugos funkcijomis ir geresne garantija“.
 • Kryžminis pardavimas: „Už dar du šimtus dolerių galiu įmesti variklio bloko šildytuvą ir priekinio valstybinio numerio laikiklį su tuo naujuoju sedanu“.
 • Pardavimas: „Šis televizorius yra puikus, bet ar matėte naujausią modelį? Manau, kad jūs tai įvertinsite. “
 • Kryžminis pardavimas: „Tas televizorius yra puikus, tačiau remdamasis tuo, ką jūs man pasakojote apie savo šeimą, tikriausiai norėsite peržvelgti visą mūsų namų kino sistemą. Tai visiems laikams pakeis jūsų namų filmų žiūrėjimo patirtį. “

Ar matai skirtumą??

Abi metodikos yra vienodai svarbios bet kuriai internetinei parduotuvei ar prekių pristatymo verslui.

Tinkamai atlikus pardavimą, kryžminis pardavimas yra naudingas ne tik pardavėjui, bet ir klientui. Jei pateiksite variantų, kurie, jūsų žiniomis, bus naudingi jūsų klientui, laimi visi. Kaip tu tai padarai? Na, reikia laikytis intuityvaus požiūrio. Klausykite, ką jūsų klientai turi pasakyti apie savo norus ir poreikius. Padėkite save į jų vietą; Jei pirkote ekonomišką automobilį, ar norėtumėte išgirsti apie prabangius visureigius? Tikriausiai ne. Bet galbūt norėsite žinoti apie naujausią hibridą, kuris galėtų jums atsisakyti tonos pinigų degalų siuntimo … tiesa?

Jei įsiklausytumėte į tai, ką pasakoja jūsų klientai, ir atitinkamai pritaikytumėte pardavimo / kryžminio pardavimo strategiją, galėtumėte jiems pasiūlyti sprendimų, kurie juos nudžiugintų. Dažnai žmonės net nenutuokia, kad jiems reikalingi tam tikri produktai ar paslaugos – kol nenurodysite jiems. Tai yra naudinga situacija jums ir jūsų klientams.

Kitas pardavimo / kryžminio pardavimo pranašumas yra tas, kad tai padaryti lengviau, nei parduoti visiškai naujam klientui. Kai esi rinkodara į naują lyderį, šio sandorio sudarymo tikimybė yra nuo 5 iki 20%. Kai parduodate esamam klientui, šis procentas padidėja iki 60–70%. Taigi išpardavimas / kryžminis pardavimas yra tikrai efektyvesnis būdas parduoti.

nba-rekomendacija

Čia yra svarbiausi mūsų patarimai, kaip labiau pardavinėti ir pardavinėti kaip profesionalus.

1 patarimas: naudokite techniką saikingai

Norėsite išlaikyti klientų pasitikėjimą ir to negalėsite padaryti, jei priversite juos priblokšti pardavimus / kryžminius pardavimus. Per daug pasirinkimų suklaidins jūsų klientus, ir tai gali jus sujaudinti. Jūs galite sukelti savo klientams įtarumą ir pasipiktinimą, jei įmesite jiems per daug galimybių – ir jie gali tiesiog atsisakyti idėjos pirkti iš jūsų bet ką. Laikykite parinktis paprastas ir aiškus.

Norite sužinoti, kaip atrodo realus, nepaprastai sėkmingas šios rinkodaros technikos pavyzdys? Ar kada nusipirkote „Amazon“? Jei turite, tada tikriausiai matėte frazę „dažnai perkama kartu“.

amazon-dažnai-perka-kartu

Pagal „Fortūnos“ straipsnį, tų rekomendacijų konversijos koeficientas svetainėje gali siekti 60%. Tai kryžminio pardavimo realiame pasaulyje pavyzdys, iš kurio kiekvienas rinkodaros atstovas galėjo pasimokyti.

2 patarimas: surinkite susijusius elementus

Tai strategija, perkelianti „dažnai perkamo kartu“ koncepciją į kitą lygį. Apsipirkdami būtinas ir (arba) susijusias prekes pirkėjams suteikiate patogesnį apsipirkimą.

Vis dėlto tai yra dar vienas atvejis, kai turite būti atsargūs dėl savo požiūrio. Nenorite siūlyti nesusijusių prekių ar paslaugų, kurių jūsų klientai greičiausiai neieško viliojančiai (todėl nemėginkite ant jų išmesti savo nepageidaujamų atsargų). Jei tai padarysite, tai yra įžeidžianti ir labai neveiksminga. Verčiau siūlykite vertingų priedų, kurie jūsų klientams bus naudingi. Puikus pavyzdys būtų kartu parduoti „WordPress“ šablonus + papildinius + logotipus. Tai yra viskas, ką papildinio ar šablono rinkos klientai vertintų rinkinyje.

3 patarimas: pažinkite savo klientus

Pagalvokite apie savo mėgstamą restoraną. To restorano savininkas ar padavėjas tikriausiai užtrunka, kad susipažintų su jūsų mėgstamais ir nemėgstamais dalykais. Remdamasis tomis žiniomis, savininkas / padavėjas teikia pasiūlymus pagal jūsų asmenines nuostatas.

Tą patį turėtumėte daryti ir savo svetainėje. Jei jūsų tikslas yra priversti žmones prisijungti prie jūsų informacinių biuletenių, tačiau niekas nereaguoja į jūsų iššokantįjį langelį, pabandykite pasiūlyti nemokamą el. Knygą nukreipimo puslapiuose, kai žmonės registruojasi el. Pašto sąraše..

Taip pat pagalvokite apie tai, kaip „Amazon“, „eBay“ ir kitos pagrindinės el. Prekybos svetainės stebi jūsų knygų užsakymus ir kitų rūšių pirkimus. Jie rekomenduoja atitinkamus produktus pagal jūsų ankstesnius pasirinkimus, tiesa? Jūs turėtumėte daryti tą patį. Naudokite „Google Analytics“ norėdami stebėti savo interneto vartotojų modelius. Viena technika yra pasinaudokite užsakymo patvirtinimo puslapiais per analizę. Jei daug žmonių užsiregistravo jūsų parduodamuose internetiniuose kursuose, galėtumėte nusiųsti el. Laišką tik tiems žmonėms ir pasiūlyti jiems susijusį, bet išsamesnį kursą. Pažiūrėkite, kaip tai veikia?

4 patarimas: nepersistenkite

Pardavimas / kryžminis pardavimas gerai veikia tik tada, kai išsprendžiate savo klientų poreikius (ir tai dar geriau, kai priversite juos jaustis privilegijuotais gaudami pasiūlymą). Jei pasiūlysite nemokamą skutimosi rinkinį su nuolaida visiems klientams, perkantiems jūsų dizainerio vyrų odekolą, daugelis iš jų įvertins, kad jie sudaro sandorį, kurio kiti klientai neturi..

Kita vertus, persistengimas dirgins jūsų klientus ir atitolins jus nuo jūsų ir jūsų svetainės. Jei jūsų klientams atrodo, kad jie jums yra tik rinkodaros eksperimentas – arba kad jums rūpi tik tai, kad parduodate, o ne tai, ko jie nori, – pardavimas / kryžminis pardavimas duos priešingą efektą nei jūs norite..

Čia reikia atsiminti dar vieną detalę: Yra a „25 taisyklė“ versle; turėtumėte vengti kryžminių prekių, kurios sudaro daugiau kaip 25% pradinio užsakymo. Kai bandysite parduoti / parduoti daugiau nei ta procentinė dalis, paprastai būsite suvokiami kaip nebendraujantys su savo klientų poreikiais (geriausiu atveju) ir stumiantys ar gobšūs (blogiausiu atveju) – ir jūs labiau linkę atstumti net pirkėjai, kurie buvo arti pirkimo. Be to, priedai, viršijantys 25%, gali tiesiog jaustis pritrenkiančiais ir tarsi antruoju pirminiu pirkiniu, o ne priedais.

5 patarimas: laikas

Laikas visada yra lemiamas pardavimo aspektas. Jūs turėtumėte parduoti / parduoti tik tada, kai turite visą reikalingą informaciją pirmajam užsakymui užtikrinti. Tai reiškia, kad pirkėjas jau įsipareigojo pirkti ir mažiau linkęs apskritai atsisakyti užsakymo. Jei per anksti bandysite parduoti papildomas prekes pirkinių proceso metu, galite lengvai išjungti klientą ir taip prarasti visą išpardavimą. Taigi nepamirškite palaukti, kol klientas jau įsipareigojo parduoti, pateikdamas kontaktinę ir finansinę informaciją – tada aprašykite papildomų produktų / paslaugų, kuriuos bandote parduoti, pranašumus..

Yra keli būdai, kaip pabandyti parduoti / parduoti kryžminiu būdu. Pvz., Galite sukurti internetinę parduotuvę naudodami „Shopify“ (sužinokite daugiau apie „Shopify“ apžvalgą) ir pabandyti pagerinti savo pajamas naudodamiesi šia strategija.

Tai yra rinkodaros strategija, kuri naudojama daugybei verslininkų ir verslininkų, ir ji galėtų būti naudinga jūsų tinklaraščiui ar verslui. Tiesiog nepamirškite naudotis čia pateiktais patarimais, kad galėtumėte gauti maksimalią naudą iš savo pardavimo / kryžminio pardavimo pastangų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map