Kodėl jūsų „WordPress“ svetainė lėta? Paprasti būdai pagreitinti jūsų WP svetaines

„WordPress“ yra iki šiol pati populiariausia turinio valdymo sistema (CMS), turinti daugiau nei 34% visų pasaulio svetainių. Ji vertinama dėl savo universalumo, leidžianti svetainių savininkams greitai kurti įspūdingos kokybės ir funkcionalumo svetaines.


Tačiau norint, kad ji veiktų kuo geriau, reikia suprasti „WordPress“. Jei lankėtės „WordPress“ svetainėje ir manote, kad našumas buvo mažesnis, galbūt padidinsite našumą atlikdami keletą mažų patarimų.

greitis yra svarbusJūsų svetainės greitis daro didelę įtaką konversijos koeficientui. Tyrimai nuolat tai parodė greitas puslapio greitis užtikrins geresnį konversijos koeficientą. Kiekvieną sekundę, kai vėluojama mobiliųjų telefonų įkėlimo trukmė, konversijų sumažėja 20%. Ir, anot Galvok su „Google“, greito svetainės įkėlimo etalonai yra 0–1 sekundės.

1. Netinkamai talpykloje

Paprastai kaupimas talpykloje yra tada, kai programos saugo duomenis atmintyje, kad būtų galima greičiau apdoroti ar pasiekti. Panašiai, įgalinę talpyklos kaupimą, galite iš anksto įkelti savo svetainės dalis, kad greičiau pasiektumėte. Yra įvairių talpyklos išsaugojimo būdų, kuriais galite pasinaudoti, tačiau jie paprastai skirstomi į vieną iš dviejų kategorijų; kliento arba serverio talpyklą.

Talpinimas kliento pusėje (paprastai naršyklės kaupimas talpykloje) padeda apibrėžti, kokie jūsų svetainės elementai yra saugomi lankytojo žiniatinklio naršyklėje. Tai taip pat leidžia jums nurodyti šių elementų saugojimo trukmę, kad jei jūsų svetainė būtų atnaujinta, naršyklė galėtų atnaujinti talpyklą atnaujintais elementais. Naršyklės kaupimas talpykloje veikia su statiniais elementais, tokiais kaip CSS, JS ir vaizdais.

Talpinimas serverio pusėje yra bet koks talpyklos išsaugojimo būdas, įdiegtas jūsų žiniatinklio serveryje. Tai gali būti OPcode talpyklos kaupimas, Puslapio kaupimas talpykloje, duomenų bazės kaupimas talpykloje ir dar daugiau. Kiekvienas iš šių metodų susijęs su įvairiais „WordPress“ elementais ir jų panaudojimas gali padėti pagerinti mūsų svetainės našumą.

Pavyzdžiui, „WordPress“ yra labai orientuota į duomenų bazę. Deja, bet kuriems procesams, dirbantiems su duomenų baze, paprastai reikia daug išteklių (apdorojimo galios ir atminties). Naudodami duomenų bazės talpyklą, jūs iš esmės išsaugote ankstesnių užklausų rezultatus atmintyje, kad sumažintumėte laiką, reikalingą tam tikriems rezultatams pateikti.

1 sprendimas: Įdiekite gerus talpyklos papildinius

Talpyklos išsaugojimas yra vienas iš svarbiausių būdų, kaip galite žymiai pagerinti savo „WordPress“ svetainės veikimą. Laimei, kaip ir visuose su „WordPress“ susijusiuose dalykuose, yra įskiepių, kuriuos galite naudoti norėdami padėti. Keletas gerų „WordPress“ talpyklos papildinių pavyzdžių yra „WP Rocket“ ir „Swift Performance“.

2 sprendimas: Įgalinkite „OPCache“ savo žiniatinklio priegloboje

Talpindami surinktus PHP scenarijų operacijų kodus, „OPcache“ įgalina svetaines žymiai greičiau aptarnauti puslapio turinį. Geros žinios yra tai, kad dažniausiai prieglobos paslaugų teikėjai savo vartotojams leidžia įdiegti „OPcache“ plėtinį iš valdymo pulto. Taigi – norėdami pasinaudoti šia galimybe norėdami greičiau įkelti savo svetainę, tiesiog prisijunkite prie prieglobos valdymo skydelio ir įgalinkite šią funkciją.

Pavyzdys: Norėdami įgalinti „OPCache“ A2 priegloboje, prisijunkite prie „cPanel“ > Programinė įranga > Pasirinkite PHP versiją > Įdiekite PHP plėtinius.

2. Duomenų bazės, saugomos HDD

Beveik be jokios abejonės, dauguma interneto prieglobos paslaugų teikėjų šiandien reklamuosis, kad siūlo Solid State Drive (SSD) sprendimus. SSD yra aukštųjų technologijų tradicinio kietojo disko versija ir yra daug greitesnė. Nepaisant SSD kainų kritimo, jie vis tiek yra brangesni nei mechaniniai kietieji diskai.

Dėl šios priežasties kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai gali bandyti atsisakyti hibridinės sąrankos. Jie paleis programas iš SSD diskų, bet saugykloje naudos tradicinius kietuosius diskus. Tai yra bloga žinia „WordPress“ vartotojams, nes tikėtina, kad duomenų bazė bus laikoma lėtesniais, mechaniniais diskais, o ne SSD. Įsitikinkite, kad atkreipėte dėmesį į tai, ar jūsų prieglobos paslaugų teikėjas siūlo pilną SSD sprendimą, ar ne.

Sprendimas: Pasinaudokite prieglobos įmonėmis, siūlančiomis visą SSD prieglobą

ssd hostingas svetainėjePavyzdys: Visos „SiteGround“ priglobtos svetainės veikia SSD diskuose – tai idealiai tinka „WordPress“ svetainėms.

Nepaisant to, kad „Hostinger“ yra vienas pigiausių WP prieglobos paslaugų rinkoje, jis naudojasi visa SSD saugykla – todėl jos idealiai tinka „WordPress“ svetainių prieglobai. Kiti gerai žinomi prekių ženklai, kurie veikia visu SSD, yra šie: „A2 Hosting“, „BlueHost“ ir „SiteGround“.

3. Pasenęs PHP

„WordPress“ yra PHP pagrįsta, o jūsų serverio paleista PHP versija taip pat gali paveikti jūsų svetainės našumą. 7 PHP buvo išbandytas beveik dvigubai greičiau nei PHP 5.6 atlikti daugiau – tai padidina 100% našumą!

„AeroSpike“ komanda bėgo kai kurie testai, skirti palyginti PHP 5 su PHP 7.

Jų bandymu buvo pradėti keturi procesai, kiekviename iš kurių atlikta 100 000 operacijų. Visi paleidimai buvo atlikti naudojant vieno mazgo klasterį, kuriame veikia „Aerospike Server Community Edition“ 3.9.1 versija, „CentOS 7“ su 32 „Intel“ (X) Xeon (R) CPU E5-2660 @ 2.20GHz procesoriais (su įjungtu hipertekstu) ir 32 GB atminties..

Buvo naudojamos dvi PHP versijos: php-7.0.10 ir php-5.5.38.

Žemiau yra rezultatų santrauka.

Bendras vykdymo laikas

Bendras PHP 7 vykdymo laikas yra ~ 10–12% mažesnis nei PHP 5 (mažesnis yra geresnis).

Operacijos per sekundę

PHP 7 rašo / skaito ~ 9 – 15% daugiau, palyginti su PHP 5 (didesnis, tuo geriau).

Sprendimas: Atnaujinkite savo svetainės PHP versiją

Jei naudojate senesnę PHP versiją, greičiausiai pagerėsite greičio patobulinimus tiesiog pasirinkdami naujesnę PHP versiją. Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų siūlys kelias PHP versijas, kurias galite pasirinkti naudodamiesi žiniatinklio prieglobos valdymo skydeliu.

Pavyzdys – „PHP“ versiją „Hostinger“ galite pasirinkti naudodamiesi prieglobos valdymo skydeliu.

4. HTTP / 2

HTTP / 2 yra „Naujas“ interneto protokolas kuri buvo pristatyta 2015 m. Skirtingai nuo ankstesnės HTTP 1.1 versijos, ji leidžia vienu metu atlikti kelias duomenų užklausas. Tai padeda sutrumpinti jūsų svetainės turto įkėlimo laiką.

HTTP / 1.1 vs HTTP / 2 – HTTP / 2 gali siųsti kelias duomenų užklausas per vieną ryšį. Dėl to sutrumpėja papildomas kelionės į abi puses laikas (RTT), todėl jūsų svetainė įkeliama greičiau (Sužinokite daugiau).

Sprendimas: Įdiekite HTTP / 2

Nepaisant to, kai kurie žiniatinklio prieglobos kompiuteriai vis dar nesiūlo HTTP / 2 arba siūlo tik pagal brangesnius planus. Yra du būdai, kuriais galite pasinaudoti HTTP / 2 pranašumais; ieškokite jį siūlančio pagrindinio kompiuterio arba pasinaudokite „Cloudflare CDN“.

Yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų, siūlančių įvairaus lygio HTTP. Pavyzdžiui, „Siteground“ ir „GreenGeeks“ padarė HTTP / 2 prieinamą visuose planuose, tačiau „A2 Hostingas“ siūlo „HTTP / 2“ tik savo „Turbo“ žiniatinklio prieglobos planuose ar naujesniuose planuose..

5. Skubus serveris

Tinklalapiai yra automatizuoti ir jų veikimui gali turėti įtakos turimų išteklių kiekis. Kiekviena svetainė turi turėti apdorojimo galią ir atmintį, kad galėtų valdyti interneto srautą – kuo didesnis garsumas, tuo daugiau išteklių reikia.

Jei jūsų svetainėje staigus lankytojų antplūdis, jūsų prieglobos plane gali nebūti išteklių, kad būtų galima tvarkyti juos visus iš karto. Dėl to svetainė sulėtės arba taps nepasiekiama kai kurioms užklausoms.

Stebėkite savo prieglobos našumą

Pavyzdys: „WebSitePulse“ siūlo įvairius stebėjimo įrankius, kurie nuolat stebi jūsų serverius ir svetaines.

Labiau tikėtina, kad tokia padėtis pasiskirsto bendrojo prieglobos planuose, nes visos to serverio sąskaitos dalijasi fiksuotu išteklių kiekiu. Norėdami įsitikinti, kad jūsų svetainė veikia sklandžiai, pabandykite naudoti tokį svetainės stebėjimo įrankį kaip Uptime robotas, Svetainės pulsas, ir Gaivus.

Naudodamiesi šiais įrankiais galėsite tam tikrą laiką įvertinti, ar jūsų kompiuteris gerai veikia. Jei jūsų svetainė lėtėja arba serveris visuomet neveikia, gali būti laikas apsvarstyti galimybę pereiti prie geresnio plano ar visai kitos žiniatinklio prieglobos.

Sprendimas: Jei reikia, atnaujinkite į VPS arba aukštesnio lygio prieglobą

Pavyzdys: Remiantis mūsų stebėjimu „HostScore“, „SiteGround“ VPS prieglobos atsako laikas (bandomosios svetainės, esančios Europoje) laikas yra maždaug 15% greitesnis nei bendrojo „SiteGround“ prieglobos.

VPS hostingo planai yra brangesni nei bendro hostingo planai, tačiau gali lengviau valdyti didelį srautą. Taip yra todėl, kad VPS planai paprastai yra keičiami, tai reiškia, kad galite dinamiškai padidinti išteklių kiekį, jei manote, kad jūsų svetainei reikia daugiau.

Sužinokite, kada yra tinkamas laikas pereiti prie VPS talpinimo.

6. Didžiulės terpės failai

Nors dideli, ryškūs vaizdai ar įdomūs vaizdo įrašai gali būti puikūs akiai, atminkite, kad šie daugialypės terpės failai dažnai būna dideli. Paprastai tariant, kuo didesnis failas, tuo ilgiau reikia įkelti. Tai nereiškia, kad turite jų visiškai atsisakyti, bet bent jau atsiminkite, kad turite optimizuoti savo failus.

Sprendimas: suglaudinkite savo vaizdus

Vaizdus galima šiek tiek sumažinti, o tinkamo formato naudojimas taip pat gali padėti sumažinti dydį. Pvz., BMP failas paprastai bus didesnis nei GIF arba JPG failas. Norėdami optimizuoti vaizdus, ​​galite pasirinkti tai padaryti rankiniu būdu arba naudodami papildinį. Kai kurie „WordPress“ papildiniai, galintys padaryti apgaulę, yra „EWWW“ ir „Short Pixel“.

Jei nuspręsite nenaudoti papildinio, taip pat yra internetinių įrankių, kuriuos galite naudoti rankiniu būdu optimizuodami vaizdus. Kai kurie iš jų yra „Optimizilla“ ir „EzGIF“.

7. Blogai optimizuota / sugadinta duomenų bazė

Anksčiau minėjau apie tai, kaip „WordPress“ yra labai orientuota į duomenų bazę ir kaip SSD saugykla gali padėti pagreitinti užklausas. Tačiau duomenų bazės būklė taip pat turi įtakos jūsų svetainės veikimui.

Sprendimas: reguliariai optimizuokite duomenų bazę

Gali būti labai sunku valdyti kiekvieną elementą, kuris patenka į jūsų duomenų bazę, todėl laikas nuo laiko turite atlikti kai kuriuos namų tvarkymo veiksmus. Tai padės išlaikyti jūsų duomenų bazės tvarką ir galimybę dirbti visu greičiu.

Taip pat yra įskiepių, kuriuos galite naudoti tam. Yra keletas gerų pavyzdžių WP DBManager ir WP valymas.

8. Lėtas DNS tiekėjas

Daugelis žmonių mano, kad laikas iki pirmo baito (TTFB) yra greičio matuokliai, tačiau nedaugelis iš tikrųjų suardo TTFB ir bando atkreipti dėmesį į atskirus jame esančius elementus. Vienas iš elementų, prisidedančių prie TTFB, yra DNS skiriamoji geba.

Šis procesas, apimantis domenų vardų vertimą į IP adresus, užtrunka. Skirtingi DNS tiekėjai veikia skirtingai, o naudodami gerą DNS teikėją taip pat galite pagreitinti jūsų svetainės įkėlimą.

Sprendimas: perjunkite į geresnį DNS teikėją

Norėdami patikrinti savo DNS greitį, atlikite testą savo svetainėje naudodami „Pingdom“ įrankiai tada rezultatų diagramoje spustelėkite pirmą domeno vardo egzempliorių. Tai išskleis langelį, kuriame bus pateikti jūsų TTFB komponentai. Šiame lauke ieškokite eilutės, kurioje rašoma „DNS“.

DNS sparta priklauso nuo teikėjo.DNS sparta priklauso nuo teikėjo.

Palyginkite jį su suvestiniu įvairių teikėjų DNS greičiu diagrama „DNS Perf“ ir pagalvokite, ar jūsų DNS greitis turėtų būti toks, koks turėtų būti. Jei ne, pasirinkę kitą DNS teikėją, jūsų svetainė gali būti įkraunama greičiau.

Debesuota yra vienas greičiausių DNS teikėjų visame pasaulyje ir jūs galite nemokamai gauti sąskaitą su jais.

9. Per daug papildinių

Vienas iš dalykų, kurį žmonės mėgsta „WordPress“, yra tai, kaip lengva padidinti funkcionalumą tiesiog naudojant papildinį. Kadangi tai yra atvirojo kodo, „WordPress“ turi didžiulė kūrėjų bendruomenė kuris yra puikus pasirinkimas, tačiau sukuria papildinius, kurių kokybė labai skiriasi.

Įskiepiai taip pat yra pagrindinio „WordPress“ kodo plėtiniai, tai reiškia, kad kuo daugiau naudosite, tuo didesnė bus jūsų „WordPress“ instancija. Tai savo ruožtu padidina jūsų svetainės pridėtinę kainą ir gali skirtingai paveikti našumą.

Sprendimas: sumažinkite papildinių naudojimą

Jei įmanoma, įsitikinkite, kad naudojate tik tuos papildinius, kurių jums tikrai reikia, ir pabandykite apipjaustyti nereikalingus pūkus. Be to, nepamirškite pašalinti nenaudojamų papildinių! Šiandien yra daugybė įskiepių, kurie bando atlikti daugybę skirtingų dalykų, todėl, kai įmanoma, stenkitės įsitikinti, kad jūsų funkcijos nėra dubliuojamos jūsų įskiepių..

10. Nulaužta svetainė

Anksčiau įsilaužėliai anksčiau užvaldydavo svetainę ir sukeldavo pavojų tik dėl smūgių. Šiandieninis elektroninis kriminalinis nusikaltimas yra sudėtingesnis ir stengsis, kad jūs neaptiktumėte jų buvimo. Jų tikslas yra panaudoti jūsų sąskaitos išteklius praturtėti – pavyzdžiui, panaudojant juos kriptovaliutai išgauti.

Tai pašalina išteklius iš jūsų svetainės ir gali turėti didelę įtaką našumui. Kadangi jie skraido po radaru, turite reguliariai aktyviai tikrinti savo svetainę, kad įsitikintumėte, jog ji nebuvo tyliai užgrobta..

Investuokite į patikimo saugumo sprendimų teikėjo, pavyzdžiui, „Sucuri“, saugos įrankį ir įsitikinkite, kad diegiate papildinius tik iš patikimų šaltinių. Norėdami patikrinti, ar jūsų įskiepiai yra teisėti, naudokite tokį įrankį kaip Įskiepio saugos tikrintuvas nuskaityti klaidas.

Norėdami išvengti komplikacijų, pabandykite patikrinkite papildinio reputaciją prieš jį net neįdiegdami.

Išvada: sutelkite dėmesį į detales

Kaip matote iki šiol, efektyvios „WordPress“ svetainės valdymas gali būti praktiškai visą darbo dieną. Tačiau jei sudarysite sąrašą ir reguliariai laikysitės geriausios praktikos pavyzdžių, galėsite sumažinti mažai našios „WordPress“ svetainės tikimybę, kaip kad ji buvo antra. Atminkite, kad visuomet darote dėmesį į našumą ir atidžiai apsvarstykite viską, ką norite įtraukti į savo svetainę. Daugelis naujų „WordPress“ svetainių savininkų linkę perlipti už borto ir įmesti viską, išskyrus virtuvės kriauklę.

Venkite šios pagundos ir lėtai tobulinkite savo funkcijas, augant jūsų svetainei ir verslui.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map