Kaip užsakomosios paslaugos gali padėti išplėsti jūsų filialų rinkodaros verslą

Internetas siūlo daugybę galimybių užsidirbti pinigų internete, ir viena iš jų yra filialo rinkodara. Paprasčiau tariant, dukterinė rinkodara apima kitų žmonių produktų ar paslaugų pardavimą per jūsų svetainę ar socialinės žiniasklaidos platformas. Tada jūs gaunate komisinius komisinius.


Dukterinis verslas nėra „nustatyk ir pamiršk“ verslo modelis, kaip kai kurie norėtų, kad tikėtumėte. Nors tai gali būti pelninga, norint užmegzti sėkmingą verslą, reikia laiko ir pastangų. Laimei, jūs galite sutaupyti daug laiko ir padidinti savo filialų rinkodaros verslo pelną, perkeldami daug reikalingų darbų..

Koks yra filialų rinkodaros verslo potencialas??

Filialų rinkodaros sektorius ir toliau stabiliai augo, kiekvienais metais suteikdamas naujų galimybių. Svetainių savininkai gali atsisakyti kai kurių savo reklamos išlaidų, jei dukterinės įmonės tai daro sunkiai, mainais į siuntimo mokestį.

„Rakuten“ filialų tinklas išleido tyrimą, kuriame nustatyta, kad tai bus pramonė, kurios vertė iki 2020 m. bus 6,8 milijardo JAV dolerių. „VigLink“ taip pat paskelbė apklausą, kurioje paaiškėjo, kad 9% filialų rinkodaros specialistų uždirbo daugiau nei 50 000 USD pajamų per metus. Esant pastoviam srauto srautui, jūsų svetainė gali tai padaryti daug ar daugiau.

Kai kurios jūsų verslo sritys, kurias galite perduoti kitoms įmonėms

Jei dirbate 12 ar daugiau valandų per dieną savo dukterinės įmonės rinkodaros versle, tai išlaikyti sunku. Net jei verslas duoda rezultatų, niekada negalėsite jo įvertinti, nes yra tik vienas iš jūsų. Laikas išsiaiškinti, kurias užduotis galite priversti atlikti kitus, kol susitelksite į savo pagrindinę veiklą.

Nors tai yra puikus užduočių sąrašas, kuris padės jus pasiekti pradėta nuo užsakomųjų paslaugų filialų rinkodaroje geriau turėti šių darbų etaloną, prieš perduodant juos kažkam. Kitaip tariant, jei nieko nežinote apie programavimą, turinio kūrimą ar duomenų gavybą, didelė tikimybė, kad kažkas pasinaudos jumis per ilgą apyvartos laiką, prastą darbą ar padidėjusias kainas..

Pradėję savo dukterinės įmonės rinkodaros verslą, išmokite pirmiausia atlikti kai kurias iš šių užduočių, bent jau pačia pagrindine forma. Tuomet galėsite geriau samdyti kvalifikuotiausius ir sąžiningiausius rangovus, kurie atliktų šį darbą už jus. Laimei, jei norite pasirinkti geriausius talentus, taip pat galite naudoti laisvai samdomų svetainių, tokių kaip „Fiverr“.

Augant internetiniam filialų rinkodaros verslui, čia pateikiamos kelios svarbiausios užduotys, kurias galite perduoti išorės subjektams:

1. Programavimas

Kai kurie pagrindiniai kodavimo įgūdžiai bus naudingi jums, kaip dukteriniam rinkodaros specialistui, tačiau neverta skirti laiko ir pastangų programuojant savo svetaines ir nukreipimo puslapius. Nors daugelis internetinių rinkodaros specialistų naudoja „WordPress“, greičiausiai norėsite apsiriboti slapukų pjaustymo priemonės pasirinkimu.

„Fiverr“ rasite laisvai samdomų vertėjų sąrašą, kuris padės atlikti programavimo užduotis.

Internetinių svetainių kūrimo darbų užsakomosios paslaugos yra vienas iš geriausių būdų, kaip sutaupyti laiko, norint tapti rinkodaros partneriu. Pasamdykite profesionalų programuotoją ar dizainerį kurti savo svetaines tinkinkite nukreipimo puslapius ir įkelkite juos į internetą savo prieglobos paskyroje.

2. Grafiniai dizaineriai

Vėlgi, jūs tikriausiai norėsite išmokti keletą dizaino pagrindų, pavyzdžiui, kaip naudoti „Photoshop“, tačiau tai nėra kažkas, ko norite skirti savo dienoms, kai galėtumėte susitelkti ties kažkuo pelningesniu..

Pvz., Kurdami infografiką, prieš priimdami sprendimą galite sužinoti daugiau apie laisvai samdomo darbuotojo darbą.

Galite pateikti grafinio dizaino laisvai samdomą darbuotoją su jums patinkančių reklamjuosčių ir nukreipimo puslapių pavyzdžiais, tada duokite jiems konkrečias instrukcijas dėl jūsų pateiktų paslaugų. Kita grafika, kurią jie gali sukurti įtraukti infografiką turinio rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos svetainėms. Sukurti juos patiems būtų nepaprastai daug laiko ir brangu.

3. Rašytojai

Kalbant apie daug laiko ir brangiai kainuojančius dalykus, jei kada nors bandėte parašyti savo kokybės turinį ar kopijuoti, žinote, kad tai nėra paprasta užduotis. Tiesą sakant, didžioji jūsų užsakomųjų paslaugų dalis bus skirta projektų rašymui.

Norėsite rasti keletą internetinių šaltinių, kad gautumėte įprastą unikalų, patrauklų, kokybišką turinį, parašytą jūsų svetainei ir kitoms internetinėms platformoms. Tai apima jūsų nukreipimo puslapio kopiją, tinklaraščio įrašus, elektronines knygas, pranešimus spaudai ir socialinės žiniasklaidos įrašus.

Rašytojų galite rasti tokiose svetainėse kaip „Fiverr“, tačiau yra ir konkretaus turinio svetainių, tokių kaip „ClearVoice“.

4. Duomenų kalnakasiai

Duomenų ir kitų tyrimų kaupimas internete nėra sudėtingas dalykas, tačiau tai gali užtrukti daug laiko. Tai yra kažkas, ką galite ir turėtumėte perduoti laisvai samdomam darbuotojui. Tai gali būti nuo raktinių žodžių, rinkos ir konkurentų tyrimų iki kažko konkretesnio.

Mes pasamdėme VA iš „Fiverr“, kad padėtume rinkti pramonės duomenis.

Pavyzdžiui, mes pasamdėme mokslinius tyrimus, susijusius su „Kiek kainuoja svetainių talpinimas 2019 m?„Užuot ieškoję visko patys, mes pasamdėme VA rinkti ir kaupti šiuos duomenis.

5. Turinio vertimas

Daugelis filialų vykdo užsienio filialų rinkodaros kampanijas. Dabar visi žino kelias užsienio kalbas, ir to nepakaks naudojant „Google“ vertėją. Norėdami rasti, galite naudoti laisvai samdomų svetainių, tokių kaip „Fiverr“ turinio vertėjai arba tokia svetainė kaip „OneHourTranslation.com“.

6. Vaizdo įrašų gamyba

Vaizdo įrašai tapo vis populiaresniu būdu perduoti jūsų žinią internete, tačiau sukurti efektyvų turinį nėra paprasta. Galbūt padarysite vaizdo įrašą, bet jame yra kur kas daugiau, todėl turėtumėte pasamdyti ekspertą.

Įdarbina vaizdo įrašų vertėją padės sudėti vaizdo įrašą kartu su gamybos programine įranga, pridės visus norimus balso pervedimus ir įtrauks perėjimus, efektus, įvadus ir pašalinius įrašus. Šiuos žmones galite rasti pagrindinėse laisvai samdomų svetainių svetainėse.

7. Socialinės žiniasklaidos administratoriai

Tvarkyti savo socialinės žiniasklaidos paskyras gali būti nuobodu, bet kažkas turi tai padaryti. Jei vis tiek norite patys atlikti kai kuriuos darbus, galite naudoti tokį įrankį kaip „HootSuite“ arba „SocialOomph“, bet tai nesuteikia jums žmogiškos pagalbos.

Galite sužinoti apie laisvai samdomų vertėjų profilį ir sužinoti daugiau apie jų siūlomą sritį.

Kitu atveju ieškokite a laisvai samdomas socialinės žiniasklaidos vadovas padėti tvarkyti socialinę mediją.

8. Virtualūs padėjėjai

Virtualus asistentas yra būtent toks, koks atrodo. Tai internetinis laisvai samdomas vertėjas, kuris atliks įvairias užduotis jūsų dukterinės įmonės rinkodaros versle, paprastai apmokamas valandomis. Atsižvelgiant į reikalingus įgūdžius, VA nuomos kaina paprastai yra nuo 10 iki 15 USD per valandą.

Daugelis VA išvardins savo kvalifikaciją, tai gali būti tyrimas, įkėlimas į FTP, klientų atsiskaitymas, el. Pašto rinkodara, pagrindinis grafinis dizainas ir kt. Taip pat galite išmokyti daugelį atlikti papildomų užduočių..

Išteklių pranašumai jūsų internetiniam verslui

Kai kuriems verslo savininkams „užsakomosios paslaugos“ yra nešvarus žodis, tačiau taip neturėtų būti. Yra klaidinga nuomonė, kad kažko perkėlimas reiškia, kad jūs atsiskaitysite už prastą kokybę, o taip nėra.

Nepaisant pastaruoju metu nestabilių užsakomųjų paslaugų pramonės, pasaulinė užsakomųjų paslaugų paklausa vis dar yra stipri – 2018 m. Ji sudarė 85,6 mln. USD (šaltinis).

Neseniai atlikome apklausą, norėdami išsiaiškinti, ar tinklaraštininkai savo užduotis perkelia samdydami laisvai samdomus darbuotojus. Čia yra keletas įdomių išvadų:

 • 66,7% tinklaraštininkų, kuriuos apklausėme, samdė laisvai samdomus darbuotojus.
 • 50% jų išleidžia mažiau nei 500 USD per mėnesį.
 • „Fiverr“, „Upwork“, „Peopleperhour“ ir „Freelancer.com“ yra populiariausi tarp tinklaraštininkų.

Nors tikrai galite susitarti dėl tam tikro darbo užsakomųjų paslaugų užsienyje, jūsų pasirinkimas yra beribis. Štai kelios priežastys užsakomosios paslaugos yra protingas žingsnis jūsų dukterinės įmonės rinkodaros verslui:

1. Sutaupykite laiko ir pinigų

Nesvarbu, ar vykdote savo filialų rinkodaros verslą solo, ar kaip komanda, kai kurių užduočių perdavimas trečiajai šaliai atlaisvins daug laiko kitiems svarbiems reikalams. Visos šios valandos, praleistos rašant turinį, tvarkant socialinės žiniasklaidos paskyras ir atliekant kitas kasdieniškas užduotis, vėl bus jūsų. Ir atsiminkite – laikas yra pinigai.

Kita vertus, užsakomosios paslaugos gali kainuoti pinigus, tačiau tai taip pat padės sutaupyti pinigų. Jei mokėtumėte darbuotojui atlikti tam tikrus dalykus prieš nuomodami biurą ar išsinuomotumėte biurą, galėtumėte tai pašalinti. Be to, užsakomosios paslaugos suteikia numatomų išlaidų, kurias galite įtraukti į savo biudžetą.

2. Padidinkite savo verslo produktyvumą

Net internetiniai rinkodaros specialistai patiria stresą ir sužino, kad jie nesugeba žengti papildomų žingsnių savo versle. Kai pradėsite vykdyti užsakomąsias paslaugas, pastebėsite, kad kai kurie stresai palengvėjo ir tapsite produktyvesni savo verslo srityse, kurios jums yra svarbiausios..

Ko gero, vienas reikšmingiausių užsakomųjų paslaugų pranašumų yra tas, kad jis leidžia išplėsti jūsų dukterinės įmonės rinkodaros verslą. Sparčiai plėtodami savo verslą ir jo pagrindinius rezultatus galite ne tik produktyviau dirbti, bet ir perduoti tiek, kiek norite..

3. Gaukite profesinio lygio paslaugų pranašumą

Internetas kaip niekad palengvina susisiekimą su ekspertais ir kitais profesionalais visame pasaulyje, kurie gali padėti valdyti ir plėsti savo filialų rinkodaros verslą. Tai ne tik suteikia prieigą prie žmonių, bet ir įvairesnes platformas bei išteklius, kuriuos galima naudoti rinkodarai, automatizavimui, analitikai ir dar daugiau.

Be to, jūs turite unikalią savo, kaip savininko, perspektyvą, tačiau ji gali būti šališka. Kai dirbate su rangovais, kurie kurį laiką dirbo versle, jie gali suteikti jūsų situacijai unikalią perspektyvą. Galite įgyti papildomos informacijos apie tai, kaip atkreipti dėmesį į tam tikrą skausmo tašką arba naujų būdų, kaip pritraukti ir konvertuoti pirkėjus į savo svetainę.

Pakelkite savo filialų rinkodaros verslą į kitą lygį

Vienas didžiausių klaidos dukterinėje rinkodaroje praranda savo dėmesį. Kai vykdote filialų rinkodaros verslą, laikas yra brangi prekė. Turėtumėte sutelkti savo pastangas, kad išplėtotumėte savo verslą. Tokie dalykai kaip strateginis planavimas ir jūsų progreso stebėjimas nėra dalykai, kuriuos galite arba turėtumėte perduoti, ir tai gali būti daug laiko reikalaujančios užduotys.

Nors filialo rinkodara gali būti pelninga, ji taip pat reikalauja kruopštaus planavimo ir užtikrins, kad neišdegsite ar net neapribosite savo galimybių. Paskolindami daugelį dukterinės rinkodaros užduočių, kurias aprašėme, galite maksimaliai padidinti savo verslo augimą.

Nors „Fiverr“ yra pagrindinė daugelio žmonių platforma, „Upwork“ yra ne mažiau populiarus ieškant užsakomųjų talentų. Čia yra mūsų straipsnis apie „Upwork vs Fiverr“, jei norite sužinoti palyginimą.

Šis straipsnis iš pradžių pasirodė „Fiverr“ tinklaraštis.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map