Kaip įgyvendinti internetinę mažmeninės prekybos kanalų tinklą

Pardavimuose jums nepavyks, jei savo mažmeninės prekybos parduotuvėje pasikliausite vienu kanalu.


Turite diversifikuoti ieškodami įvairių būdų, kaip pristatyti savo produktą ar paslaugą prieš jūsų tikslinę auditoriją. Dėl to padidėja matomumas ir buvimas didesnis pardavimo potencialas.

Aišku, kalbu ne tik apie internetines priemones. Jei turite parduoti atsikratę užpakalio nuo kėdės ir pardavę nuo durų iki durų, tada jūs privalo daryk! Pelnas yra tai, kad išeinate iš savo komforto zonų, kad žmonėms būtų patogiau pirkti iš jūsų.

Todėl, norėdami praturtinti savo mažmeninę parduotuvę, turite pasidomėti mažmeninės prekybos kanalais.

Šiame įraše jūs sužinosite, kas yra mažmeninis kanalas „mažmeninė prekyba“ ir ką reiškia suteikti klientams „universaliojo kanalo“ apsipirkimo patirtį siekiant padidinti jūsų pardavimus ir pajamas.

Kas yra „Omnichannel“ mažmeninė prekyba?

Mažmeninė prekyba kanalų tinklais – tai būdas vartotojams suteikti vieningą apsipirkimo patirtį keli pardavimo kanalai. Be savo el. Prekybos parduotuvės ir plytų ir skiedinio parduotuvės, galite parduoti iš socialinės žiniasklaidos, klientų palaikymo, mobiliųjų programų ir kt. Taip pat veikia visi kanalai kartu kad žmonėms būtų lengviau pirkti iš jūsų parduotuvės.

Kadangi mažmeninės prekybos kanalu būdas jums siūlo verslą keliose platformose, atsargas turite valdyti daug geriau. Negalite pasikliauti vien sąrašais ir lentelių lentelėmis, kurias rankiniu būdu užrašė jūsų darbuotojas.

Populiarus internetinių parduotuvių kūrėjas, toks kaip „BigCommerce“, leidžia jums prisijungti ir parduoti savo produktus skirtingose ​​prekyvietėse.

Dėl mažmeninės prekybos kanalais reikia sinchronizuoti atsargas tvarkydami jas iš vienos informacijos suvestinės. Kiekvienas pardavimas iš skirtingų kanalų automatiškai patenka į atsargų platformą. Tai pašalina rankinį jūsų atsargų tvarkymo procesą ir leidžia sutelkti dėmesį į vientisą visų kanalų apsipirkimo patirtį klientams.

„Nike“ yra tinkamo tinklo „omnichannel“ mažmeninės prekybos pavyzdys. Kai klientai užeina į vieną iš savo parduotuvių ar apsilanko jų svetainėje, jie apsilanko patirtis sportinių drabužių prekės ženklo naujoves.

Pavyzdžiui, savo internetinėje parduotuvėje „NikeID“ žmonėms siūloma galimybė naudotis išskirtiniais produktais, kurių negalima nusipirkti iš vietinių parduotuvių.

„Nike“ požiūris į mažmeninį kanalų platinimą keičia klientų pirkimų įpročius. Reikalaudami prisiregistruoti prie „NikeID“ paskyros, kad nusipirktų tam tikrus produktus, jie sukuria internetinę ekosistemą, kad klientai galėtų klestėti ir džiaugtis. Tuo pat metu jie moko klientus pirkti internetu, užuot einant į parduotuves, nes ankstesnis yra daug patogiau.

Kaip plėtoti daugiakanalės mažmeninės prekybos patirtį

Savo mažmeninės prekybos kanale jums nereikia turėti tokio sudėtingo nustatymo kaip „Nike“. Svarbu tai, kad sukuriate skirtingas galimybes žmonėms įsigyti iš jūsų verslo ir sinchronizuojate visus savo kanalus, kad būtų nuoseklumas.

Žemiau pateikiamos idėjos, kaip pradėti:

1- Naudokite atsargų valdymo platformą

Kaip minėta anksčiau, turite surinkti visus pardavimus iš skirtingų mažmeninės prekybos kanalų. Tokiu būdu gausite tikslius duomenis ne tik apie savo atsargas ir gaminių atsargas, bet ir apie tai, kaip gerai parduodamas kiekvienas kanalas. Inventorizacijos platforma leidžia daug lengviau surašyti savo pardavimus ir valdyti prekes.

parduotuvė poz

Tokios platformos pavyzdys yra „Shopify“ prekybos vietose. Platforma taip pat leidžia jums priimti skirtingas mokėjimo formas, taikyti nuolaidas ir mokesčius bei siųsti el. Laišką ar siųsti teksto pranešimus klientams su pirkimo kvitu. „Shopify“ POS geriausiai veikia, jei savo el. Prekybos svetainėje naudojate „Shopify“ (daugiau apie „Shopify“ sužinokite čia). Tačiau taip pat galite naudotis platforma, jei jaustumėtės patogiai.

2 – Nustatykite kampanijas naudodami rinkodaros automatizavimą

Sunku neatsilikti nuo mažmeninės prekybos verslo, jei planuojate savo paslaugas žmonėms parduoti rankiniu būdu el. Paštu ar skambučiu. Net jei planuojate pasamdyti ką nors, kad jis atliktų darbą už jus, tam asmeniui reikia ne tik laiko ir pastangų, kad jis atliktų darbą.

Dėl rinkodaros automatizavimo įrankio susisiekti su žmonėmis yra daug patogiau. Jums nereikės vieną dieną rašyti el. Laiškų, kad galėtumėte siųsti, ir nustatyti, kurioje pardavimo kanalo dalyje yra jūsų potencialūs klientai. Naudodami rinkodaros automatizavimo įrankį galite iš anksto suplanuoti savo el. Pašto kampanijas į savo el. Pašto sąrašą. Be to, galite tiksliai profiliuoti visus potencialius klientus ir klientus, kad turėtumėte aiškesnę mintį, kaip priversti juos vėl pirkti iš jūsų..

„mailchimp“ rinkodaros automatizavimas

„Hubspot“ ir „Marketo“ yra dvi garsios rinkodaros automatizavimo programinės įrangos rinkoje. Tačiau, jei jūs pradedate, „MailChimp“ leidžia nemokamai surinkti iki 2000 prenumeratorių. Iš čia galite nustatyti el. Pašto kampanijas, kurias galite stebėti ir įvertinti, kad nustatytumėte, kaip pagerinti jų pasirodymą.

Kai būsite pasirengę pereiti prie rinkodaros automatizavimo funkcijų, „MailChimp“ sinchronizuosis su elektroninės komercijos platformomis, tokiomis kaip „Shopify“ ir „Magento“, kad galėtumėte išskleisti savo klientų duomenų bazę ir naudoti įrankį, skirtą tvarkyti pardavimo kanalą..

3 – Paverskite paklausimus pardavimais naudodamiesi klientų palaikymo tarnyba

Klientų palaikymas nėra tik atsakymas į klausimus ar žmonių susirūpinimą dėl jūsų verslo. Galite pasinaudoti šia galimybe, kad palengvintumėte žmonėms galimybę pirkti produktus iš savo parduotuvės, jei ne pagerinti santykius su savo šalininkais. Paimkite šį didelį „Virgin Atlantic“ gerbėją, kuris „Twitter“ paskelbė savo susirūpinimą dėl prekės ženklo visuomenės. Užuot drovėjęsi nuo klausimo, „Virgin“ klientų palaikymo tarnyba pasiekė grįžimą ne tik palengvinti problemą, bet ir priversti jį jaustis vertinamu ir svarbiu.

Gerų santykių su klientais ir potencialiais klientais užmezgimas gali lemti tik gerus dalykus. Kadangi žmonės dažniausiai nusivilia socialine žiniasklaida, turite stebėti jų žinutes ir užmegzti ryšius su kiekvienu iš jų. Minimas yra įrankis, padedantis atskleisti šiuos paminėjimus, kad galėtumėte paliesti pagrindą ir pagerinti santykius su jais.

„zendesk“

Taip pat turite apsvarstyti galimybę žmonėms lengviau susisiekti su jumis internete ar telefonu. „Viskas visiems“ kontaktinio puslapio nebepakanka, nes ne visos problemos, su kuriomis susiduria jūsų prekės ženklas, yra vienodos. Todėl toks įrankis kaip Zendeskas padaryti ryšio linijas atviras ir prieinamas žmonėms ir jūsų prekės ženklui. Be internetinių pokalbių ir skambučių, galite sukurti žinių bazę. Tai leidžia dokumentuoti atsakymus į visus žmonių užduodamus klausimus, kad galėtumėte palaikymo komandą nukreipti į juos.

Išvada

Daugybė dalių sudaro veiksmingą mažmeninės prekybos kanalais kanalą. Taip pat reikalingas jūsų verslas, kad pereitumėte nuo neprisijungimo prie interneto ir atvirkščiai. „Omnichannel“ mažmeninės prekybos požiūris yra pats iššūkis jūsų mažmeninei prekybai.

Tačiau klientams siūlant daugiau būdų, kaip iš jūsų nusipirkti, visos pastangos yra to vertos. Pasaulyje, kuriame vartotojai diktuoja, kaip jūs turėtumėte jiems tarnauti, suteikdami jiems galimybę naudotis įvairaus kanalo paslaugomis, jūsų verslas gali laimėti lengvai ir paprastai..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map