Kaip gauti nemokamus domenų pavadinimus svetainėms?

Sukurti svetainę pirmą kartą gali būti bauginanti užduotis. Jei nesate pripratę prie šio proceso, net pasirinkę domeno vardą galite šiek tiek pakenkti. Kiek turėtumėte sumokėti, iš kur jūs jį gaunate – šie ir daugybė klausimų gali kilti jūsų galvoje.


Buvo daugiau Užregistruota 348 milijonai domenų vardų iki šiol (2018 m. pabaigoje) ir jų skaičius sparčiai auga. Šiandienos skaitmeniniame amžiuje visi perka savo domenų vardus, pradedant didelėmis įmonėmis ir baigiant asmenimis, kurie tiesiog nori savo internetinės tapatybės.

Norėdami gauti geresnį vaizdą iš viršaus į apačią su žiniatinklio priegloba ir domenų pavadinimais, rekomenduojame perskaityti šį straipsnį Žiniatinklio priegloba ir 101 sritis Pirmas. Šiame straipsnyje aptarsiu, kaip galite gauti NEMOKAMĄ domeno vardą.

Taip, teisingai. Esu tikras, kad galbūt girdėjote apie parduodamus domenų vardus ir panašiai, tačiau ar žinojote, kad yra svetainių, kuriose galite reikalauti nemokamo domeno vardo? Taip, kai kurie ateina su įspėjimais, tačiau yra įvairių aplinkybių, ir aš pasidalinsiu keliomis iš jų su jumis šiandien.

Yra keletas būdų, kaip galite gauti nemokamus domenų vardus, ir kai kurie iš jų nereikalauja nė cento. Tačiau kiekvienas turi savo laimikį ir tai, ką pasirinksite, priklausys nuo to, ką norite paaukoti mainais. Nesijaudinkite, tai nėra nieko blogo, tačiau įsitikinkite, kad atkreipiate dėmesį į kiekvieno metodo detales.

1 metodas: nemokami domenai iš prieglobos įmonių

Šiuo metodu gaukite nemokamą .com / .org / .net / .store / .xyz domeną

Nepaisant mano meilės nemokamiems vartotojams, aš asmeniškai jaučiu, kad kyla daugiau pavojų dėl tų domenų vardų, palyginti su jų pirkimu. Jei jaučiatės taip pat, galbūt norėtumėte apsvarstyti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją, kuris kartu pakuoja nemokamą domeno vardą kartu su žiniatinklio priegloba. Galų gale, jums vis tiek reikia prieglobos savo svetainei, tiesa?

Sugavimas – Tai turėtų būti šiek tiek akivaizdu. Sugavime yra tai, kad nemokamas nėra nemokamas; jūs turite sumokėti už paketo sutartį. Tačiau tai yra geras pasirinkimas, nes norint paleisti svetainę reikia ir hostingo, ir domeno vardo.

1. „Hostinger“

„Hostinger“ - nemokamas domeno vardas su priegloba

Interneto svetainė: https://www.hostinger.com/

„Hostinger“ yra puikus to pavyzdys, nes jie turi labai padorus paketus, iš kurių kai kuriuose yra nemokamas domeno vardas. Jų „Premium“ ir „Business“ bendrai naudojamuose žiniatinklio prieglobos planuose (kurie kainuoja tik atitinkamai 2,15 USD ir 3,45 USD per mėnesį) abu yra nemokamai registruojami domeno vardai.

Tai taip pat padeda, kad jie yra ypač patikimi pagrindiniai kompiuteriai, o domenų vardai, kuriuos gausite nemokamai, yra aukščiausios kokybės ALD, tokie kaip .com ar .net.

2. „GreenGeeks“

Greengeeks

Interneto svetainė: https://www.greengeeks.com/

„GreenGeeks“ žiniatinklio prieglobos versle dirba daugiau nei 11 metų ir siūlo vartotojams unikalų pokytį – pereiti prie skaitmeninio ir ekologiško. Jie perka energijos kreditus už tiek, kiek kainuoja jūsų žiniatinklio prieglobai reikalingos išlaidos, ir tokiu būdu teigiamai prisideda energijos sąnaudų srityje.

Kiekvienas jų planas pateikiamas su nemokamu domeno pavadinimu, pradedant nuo paprasčiausio „Ecosite Starter“ plano – tik 2,95 USD per mėnesį. Tai reiškia, kad kad ir koks planas būtų pasirinktas kartu su jais, jums bus taikoma domeno vardo dalis!

3. TMD talpinimas

TMD priegloba

Interneto svetainė: https://www.tmdhosting.com/

„TMDHosting“ yra dar vienas pramonės veteranas, kuriam labai daug reikia. Jie parduoda didelį greitį, patikimumą ir, svarbiausia, saugumą. Jų prieglobos paketuose taip pat yra nemokamų domenų vardų, pradedant nuo pačių paprasčiausių planų.

Jie turi platų žiniatinklio prieglobos galimybių spektrą, todėl nesvarbu, ar nuspręsite pasirinkti jų bendrojo prieglobos planus, ar net „Cloud“ ar VPS prieglobą. Bendras priegloba su „TMDHosting“ prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį.

2 būdas: nemokamas domenas iš nemokamų domenų vardų teikėjų

Šiuo metodu gaukite nemokamus .tk / .ga / .gq / .cf / .ml domenų vardus

Nemokamų domenų vardų teikėjai yra tie, kurie rimtai atiduoda domeno vardą veltui. Paprastai kiekvienas turi savo apribojimus, kuriuos domeno plėtinius galite užregistruoti, tačiau paprastai iš jūsų neimkite nė cento.

Sugavimas – Šiuose nemokamuose domenuose dažnai būna daug smulkių atspaudų, kuriuos turite perskaityti. Pvz., Su .tk plėtiniu, jei jūsų svetainė neatsako į peradresavimo tikslus, jūsų domeną atsiims registratorius. Tada srautas į tą domeną parduodamas skelbimų tinklams.

4. „Freenom“

„Freenom“ - nemokami domenų vardų teikėjai

Interneto svetainė: https://www.freenom.com

„Freenom“ yra domenų vardų registratorė mažytė Tokelau sala, atokioje ir labai retai apgyvendintoje šalyje, kurioje gyvena apie 1500 žmonių. Tai suteikia domenų vardus nemokamai ir dėl to sprogo populiarumas.

.„tk“ domenai yra penktasis registruotų domenų plėtinys pasaulyje ir jūs galite gauti savo „Freenom“. Be to, kai čia ieškosite savo domeno vardo, sistema dažnai siūlys kitus domeno plėtinius, kuriuose galėtumėte prisiregistruoti.

5. Biz.NF

.Biz.nf - nemokamas domenų vardų tiekėjas

Interneto svetainė: https://www.biz.nf

Priklausydami kitam nuotoliniam ir vietovės..

Dabar „Biz.nf“ siūlo tik nemokamus domenus .c1.biz – tai iš tikrųjų yra antrinis domenas. Jei jus domina, jie siūlo ir kitų nemokamų paslaugų, tokių kaip žiniatinklio priegloba ir SSL pažymėjimų išdavimas.

6. Taškas TK

Dot TK - gaukite nemokamą domeno vardą

Interneto svetainė: http://www.dot.tk

„Dot TK“ yra „Freenom“ dukterinė įmonė veido atžvilgiu, išskyrus šiek tiek kitokią spalvų schemą, tas pats išdėstymas ir funkcijos. Apie „Dot TK“ čia nėra daug ką pratęsti, išskyrus paminėjimus, kad galite naudoti šią „Freenom“ svetainę su tais pačiais rezultatais.

Atlikdamas tą pačią paiešką, grįžau su tais pačiais rezultatais, kuriuos gavau naudodamas „Freenom“ – prieinamų vardų ir alternatyvių pasiūlymų derinį. Sąrašas keičiasi, kai dar kartą ieškote, todėl kartais gali prireikti jį kelis kartus paleisti, jei jums nepatinka tai, ką matote.

7. Pomendomenas.com

Padomenis - nemokamas domeno vardas jūsų svetainei

Interneto svetainė: http://www.subdomenas.com/

Paskutinis mūsų vietų sąraše, kuriame galite gauti nemokamus domenų pavadinimus, yra subdomenas.com. Čia galite registruotis nemokamam domeno vardui su .nu (Niue) plėtiniu. Šios svetainės pranašumas, palyginti su siūlomais .nu, yra tas, kad jūs taip pat galite nemokamai gauti antro ir trečio lygio domenus.

Yra keletas „.nu“ domenų, kurie yra apmokestinami, ir dažniausiai jie yra „premium“ kategorijoje, pavyzdžiui, vieno simbolio domenų vardai, kurių kaina gali siekti net 500 eurų..

3 metodas: nemokami padomeniai su svetainių kūrimo priemone

Šiuo metodu gaukite nemokamus padomenius

Tinklalapių kūrėjai leidžia greitai ir lengvai kurti svetaines turėdami mažai techninių žinių arba jų neturėdami. Jie teikia daug naudingų įrankių, kurie padės tai padaryti, ir už šiek tiek daugiau, nei kainuoja standartinė interneto priegloba. Be to, kai kurie turi nemokamus planus, kuriuos galite pradėti nuo tų, kuriuose yra nemokami padomeniai jūsų svetainei.

Sugavimas – Padomeniai paprastai turi tam tikrą „pigumą“ svetainėms ir atrodo vartotojams, lyg jūs nesate pakankamai rimti, kad net gautumėte savo domeno vardą. Kita vertus, padomenis ir svetainių kūrėjas bei priegloba suteikia puikią pradžią jūsų svetainės savininko karjerai..

8. Wix

„Wix“ - nemokamas jūsų svetainės padomenis

Interneto svetainė: https://www.wix.com

Wix yra internetinių svetainių kūrėjų karalius šiuo metu ir yra vertinamas dėl daugelio priežasčių. Vienas pagrindinių „Wix“ akcentų yra tas, kad jis turi nemokamą pradinio lygio planą, kurį pateikia kartu su nemokamu padomeniu, skirtu pasiekti jūsų svetainę..

Nors gali būti, kad planas yra labiau ribojantis nei viskas, ką gali pasiūlyti bendras kompiuteris – jis nemokamas! Jei pastebėsite, kad jums tai patinka, galite net pereiti prie vieno iš jų mokamų planų. Aš labai rekomenduoju „Wix“ kaip vieną iš geriausių svetainių kūrėjų verslo.

Tiems, kurie naudojasi nemokamu planu, jūsų domeno vardas atrodys panašiai:

username.wixsite.com/sitename

9. Weebly

„Weebly“ - nemokamas padomenio vardas su sąskaita

Interneto svetainė: https://www.weebly.com/

„Weebly“ yra dar vienas stiprus konkurentas svetainių kūrimo versle, kuris taip pat siūlo nemokamą padomenį su sąskaita. Žinoma, kadangi tas padomenis nėra susietas su jūsų vartotojo vardu, kaip tai daro „Wix“, gali būti sudėtinga rasti tinkamą vardą, kuris tiktų.

Jei prisijungsite prie „Weebly“, jūsų domeno vardas atrodys panašiai;

sitename.weebly.com

10. WordPress.com

„WordPress.com“ - nemokamas jūsų svetainės padomenis

Interneto svetainė: https://wordpress.com

Visų turinio valdymo sistemų (CMS) bastionas „WordPress.com“ yra ten, kur viskas prasidėjo, ir išlieka populiarus pasirinkimas pirmą kartą net ir šiandien. „WordPress.com“ paskyra, sukurta savo CMS platformoje, padės jums prieglobą ir nemokamą padomenį.

Daugelis žmonių naudoja „WordPress“ kaip atspirties tašką pradedant savo žiniatinklio karjerą, nes ji yra nemokama ir suteikia geros patirties naudojant populiarią „WordPress“ platformą..

11. Ryškiai

Nepaprastai domeno vardas su prieglobos paketu

Interneto svetainė: https://www.strikingly.com

Stebėtina, kad tai tarsi supakuotos svetainės prieglobos ir domeno vardo derinys, išskyrus tai, kad pagrindinis jos vaidmuo yra svetainių kūrėjas. Kol pasirinksite paketą su metinio mokėjimo galimybe, gausite pasirinktą nemokamą domeno vardą (tol, kol jis bus prieinamas).

Mokesčiai prasideda nuo 8 USD per mėnesį, o tai yra gerai, atsižvelgiant į tai, kad jūs vienu metu gaunate domeno vardą, svetainės kūrėją, interneto prieglobos ir el. Prekybos galimybes.!

Dažnai užduodami klausimai apie laisvus domenus

Kas yra domeno vardas?

Domeno vardas yra jūsų svetainės adresas. Visi domenai yra unikalūs – negalite užregistruoti domeno vardo, kai jį užregistruos kiti. Organizacija, valdanti pasaulinę domenų registraciją, yra žinoma kaip ICANN.

Sužinokite daugiau apie domeno vardą šiame vadove.

Ar yra 100% nemokamų domenų vardų?

Taip. Kaip minėta šiame straipsnyje, yra trys būdai, kaip gauti nemokamą domeno vardą savo svetainei.

Kuris nemokamas domenas yra geriausias?

Kiekviena šiame straipsnyje minima nemokamų domenų rūšis turi savo laimikį. Tai, ką pasirinksite, priklausys nuo to, ką norite paaukoti mainais. Asmeniškai manau, kad arba gauti nemokamą domeno vardą su prieglobos paketu, pavyzdžiui, ką daro „Hostinger“, ar netgi gauti nemokamą domeną yra daug geresnis pasirinkimas.. 

Kaip galiu gauti nemokamą domeną visą gyvenimą?

Domenai, kurių pabaiga yra .tk, .nf ir .nu, yra nemokami visam gyvenimui. Norėdami gauti vieną iš šių nemokamų domenų, užregistruokite jį pas vieną iš nemokamų domenų vardų teikėjų, kaip minėta 2 metode.

Kaip gauti nemokamą .com domeną?

Norėdami gauti nemokamą .com domeną – prisiregistruokite prie prieglobos plano, kuris pateikiamas kartu su nemokamu .com. „Hostinger“, „GreenGeeks“ ir „TMD Hostingas“, pavyzdžiui, siūlo nemokamą .com bendrai naudojamuose hostingo planuose.

Išvada: būkite atsargūs dėl nemokamų vaikų

Šiame pasaulyje nėra jokio tikro nemokamo patiekalo ir, kaip ir viskas, kas vadinama „nemokama“, daugelis šių variantų dienos pabaigoje būna sugaunami. Pvz., Tokių nemokamų domenų kaip .tk ir .nu tapo mažai per metus nepagarbus. Dideliame šrifte taip pat reikia atkreipti dėmesį, pavyzdžiui, jei registratorius gali išjungti jūsų svetainę ir nukreipti srautą į skelbimus ar kitus šaltinius, jei pažeisite bet kurią jų nuostatą ir nuostatą.

Asmeniškai manau, kad arba gauti nemokamą domeno vardą su prieglobos paketu, pavyzdžiui, ką daro „Hostinger“, arba netgi gauti nemokamą domeną yra daug geresnis pasirinkimas. Ką jums suteikia „Hostinger“, yra tikras domenas, gerai žinomas visame pasaulyje, pvz., .Com.

Subdomeno įsigijimas su svetainės kūrėju gali būti nemokamas, tačiau tai sugadina jūsų prekės ženklo prekės ženklą ir dienos pabaigoje, tai yra jūsų svetainės vertė, tiesa? Išmintingai rinkitės vieną iš šių variantų, nes galite pakenkti savo skaitmeninei reputacijai labiau, nei manote.

* Vertimas: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map