Ką Vikipedija negali jums pasakyti apie žiniatinklio prieglobą

Esu tikras, kad jūsų tinklaraštis yra nepaprastas.


Jūs darote viską teisingai: gavote puikias antraštes, įsigijote puikių vaizdų, galbūt net aktyviai dalyvausite kiekvienoje turinio kūrimo srityje, kurdami savo vaizdus, ​​infografijas ir vaizdo įrašus.

Tačiau yra vienas dalykas, kurio dauguma tinklaraštininkų nepastebi (bent jau iš pradžių), kuris gali išlaikyti net geriausius internetinius dienoraščius, kad jie niekada nepatektų į savo potencialią auditoriją..

Tai vienas dalykas yra geras interneto priegloba.

Pagalvokite apie tai taip: ar kada nors spustelėjote nuorodą iš „Facebook“ ar kitos svetainės ir laukėte to, kas atrodė amžinybė, kai svetainė bus įkelta? Tai nėra 1997 metai. Šiandien tinklalapiai atidaromi taip, lyg jūs paverstumėte knygos puslapį – ar bent jau turėtų. Jei jų nėra, prarandate daug puslapių peržiūrų. Jūsų atmetimo rodikliai sparčiai auga. Iki šiol jūs turbūt net neįsivaizdavote, kas nutiko.

Aš tau sakau – pažiūrėkite į savo hostingo kompaniją.

Aišku, yra būdų, kaip kartu su greičiu padėti savo svetainei. Galite suplanuoti daugialypės terpės turinį, pabloginti grafikos kokybę ir skiriamąją gebą bei peršokti įvairius lankus, bandydami įkelti savo svetainę greičiau. Tiesą sakant, tai jums pasakys dauguma didžiojo lango prieglobos įmonių. Bet ar to reikia viskam??

Kas yra interneto priegloba?

Jei dar tik pradedate ar kada nors susimąstėte, kas vyksta jūsų svetainės užkulisiuose, Vikipedija gerai paaiškina interneto prieglobos sąvoką:

Žiniatinklio prieglobos paslauga yra interneto prieglobos paslaugų rūšis, leidžianti asmenims ir organizacijoms padaryti savo svetainę prieinamą per internetą. Žiniatinklio prieglobos yra įmonės, teikiančios vietos klientams priklausančiame ar nuomojamame serveryje, taip pat teikiančios interneto ryšį, paprastai duomenų centre..

Tai labai glaustas, pagrindinis sąvokos aprašymas. Tai yra pagrindinės paslaugos, kurias teikia visos interneto prieglobos įmonės. Vis dėlto kas išskiria vieną iš kitos? Jei jie visi teikia tas pačias paslaugas, kodėl gi ne tik pasirinkti ir pamiršti apie tai?

Tai yra klausimai, į kuriuos Vikipedijoje nekreipiama dėmesio.

Tam ir yra skirtas šis tinklaraščio įrašas.

Kas daro gerą žiniatinklio prieglobą?

Kaip ir bet kurios kitos rūšies paslaugos, yra ir gerų interneto prieglobos kompanijų, ir keletas, kurios nėra tokios geros.

Mes apibūdiname ne tokius gerus, kurie teikia lėtą prieigą prie serverio, trukdantį perduoti duomenis. Daug daugiau nei jūsų turinys lėtina dalykus, tačiau nė viena įmonė nepripažins, kad jų serveriai yra lėti ar perkrauti arba kad jų DNS talpyklos galimybės yra mažesnės reikšmės.

Geriausios žiniatinklio prieglobos įmonės yra tos, kurios atkreipia dėmesį į svarbią informaciją, ir mes manome, kad jos tame sąraše užima aukštą vietą:

1. Paprasta naudoti vartotojo sąsaja (UI)

UI ir valdymo pultas turi būti pakankamai intuityvūs, kad vartotojas galėtų greitai ir lengvai atlikti pakeitimus ir atnaujinimus, taip pat pridėti naujų domenų, planuoti svetainių atsargines kopijas ir nustatyti tokias programas kaip „WordPress“..

„WebHostFace“ informacijos suvestinėPavyzdys – „WebHostFace“ vartotojo valdymo pultas – paprastas ir lengvai naudojamas.

2. Garantuojamas svetainės greitis

Tinklalapiai, teikiantys savo svetainės greičio garantijas raštu, daug labiau linkę suteikti jums nuolatinę gerą patirtį galutiniams vartotojams ir daug rečiau suteiks jums klaidą, kai išmatuojama problema. Be to, būkite pasirengę labai nemaloniems pokalbiams apie tai, kaip jūs sujaukiate savo svetainę ir lankus, kuriuos jums reikės peršokti, kad ją sutvarkytumėte..

3. Patikimumas

Tai atitinka nuoseklumo sąvoką. Norite pasirinkti hostingo bendrovę, kuri garantuos 99,9% serverio veikimo laiką. Dirbant sumažėjęs laikas tik puse procento (tai yra 0,05%), tai gali virsti dviem ištisomis prastovos dienomis per metus. Kiek jūsų dienoraštis uždirba per dieną? Galite padvigubinti tai ir pridėti ją prie mažesnės už interneto prieglobos kainą.

4. Kainos ir mokėjimo galimybės

Yra daugybė svetainių, kuriose imamas mokestis už paslaugas, kuriomis vartotojas greičiausiai niekada nepasinaudos. Geros hostingo kompanijos nustato savo kainų struktūrą ir paaiškina, už ką jūs mokate. Jie taip pat teikia pakopinius, pagrįstus kainų planus, tenkinančius jūsų konkrečios svetainės poreikius.

5. Aptarnavimas po pardavimo

Kiek patikimas yra jūsų dabartinis žiniatinklio priegloba, kai jums reikia kviesti pagalbos? Kaip atrodo laukimo laikas? Kokias valandas jie laiko? Dar daugiau, kas būtų, jei jums labiau patiktų galimybės tyrinėti klausimus prieš laukiant sulaikyto atstovo? Ar jūsų prieglobos įmonė turi išsamią žinių bazę, prieinamą visiems savo klientams??

O kaip tada, kai reikia skambinti? Ar atstovai gali žinoti visas puses, nesvarbu, ar tai būtų pardavimai, ar sąskaitos, ar techninė pagalba? Ar įprasta gauti penkis skirtingus atsakymus į tą patį klausimą iš penkių skirtingų pakartojimų?

Geros žiniatinklio prieglobos įmonės turi pakankamai darbuotojų, jomis galima naudotis visą parą ir visą parą, jos turi funkcionalią, tolygiai apmokytą komandą, kuri gali spręsti visas problemas ir pateikti nuoseklius sprendimus..

Vartotojų atsiliepimų prieglobaPavyzdys – tikri vartotojų atsiliepimai apie „SiteGround“ aptarnavimą po pardavimo.

Ar kaina tikrai svarbi?

Visi girdėjome seną posakį „Jūs gaunate tai, už ką mokate“, ir nors tai daugeliu atvejų yra tiesa, tai ne visada tiesa, kai kalbame apie interneto prieglobą..

Brangesnis nebūtinai reiškia geresnį. Kaip jau minėjau anksčiau, kai kuriose blogiausiai veikiančiose hostingo kompanijose yra vieni aukščiausių įkainių, nes jie aukoja klientus, kurie nežino, ko jiems reikia. Maža kainų etiketė nebūtinai reiškia sandėlyje esančius rūsio produktus ar paslaugas.

Kai kurios biudžeto prieglobos įmonės turi savo trūkumų. Jie sumažina išlaidas, sutrumpindami tiesioginio palaikymo valandas, arba griežtai palaiko palaikymą per internetinius pokalbius (taigi, jie gali užmegzti penkis pokalbius vienu metu – kartais daugiau). Jie neatnaujina savo serverių tobulindami technologijas. Geriausias būdas sužinoti, ar jūsų pirkinio prieglobos paslaugų teikėjas yra iš tikrųjų pigesnis dalykas – atlikti namų darbus ir užduoti teisingus klausimus.

Sužinokite, kaip lengva pasiekti palaikymą. Ištyrinėkite naujausias žiniatinklio prieglobos technologijas ir sužinokite, kaip kiekviena, jūsų manymu, įmonė moka su savo galimybėmis neatsilikti.

Raudonos vėliavos su biudžetinėmis įmonėmis

Štai keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, kada ketinate įsigyti pigią žiniatinklio svetainę. Kai kurie iš jų nebūtinai priima blogus sprendimus, tačiau jie gali turėti įtakos jūsų svetainės našumui.

Nereikalingi programinės įrangos atnaujinimai

Biudžeto prieglobos įmonės dažnai rekomenduoja aukščiausios kokybės partnerių programinę įrangą, kurios jums tikriausiai nereikia.

Perkrauti serveriai

Jei matote daugybę neigiamų atsiliepimų, kuriuose nurodoma per daug prastovų, lėto greičio ar prastovų, tai yra tikras ženklas, kad įmonė turi per daug klientų perkrautame tinkle.

Į juodąjį sąrašą įtrauktos IP

Jei prieglobos įmonė užsiima verstu, kuriame yra daug šlamšto platintojų, jūsų svetainė gali nukentėti dėl to, kad patenkate į IP diapazoną, kuris buvo uždraustas keliose srityse.

Ribota „MySQL“ duomenų bazės prieiga

Bet koks kompiuteris, siūlantis mažiau nei 100 lentelių, sukels jums problemų.

Paslėpti mokesčiai

Kai kurios hostingo kompanijos siūlo dideles nuolaidas pirmaisiais metais, tada užmuškite jus juokingomis kainomis. Tada, jei bandysite atšaukti, jie jus užklupo su dideliu atšaukimo mokesčiu. Atlikite namų darbus ir žinokite, ką mokėsite ilgainiui.

„Taigi, kaip aš galiu pasirinkti tinkamą pagrindinį kompiuterį?“

Naujiems tinklaraštininkams –

 • Jūs visada turėtumėte pradėti nuo įperkamo bendro prieglobos.
 • Jei tik pradedate, svarbiausi dalykai, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, yra gero turinio kūrimas, reklamavimas, el. Pašto adresų sąrašų sudarymas ir neatsilikimas nuo savo socialinės žiniasklaidos kanalų. Šiose vietose turėtumėte išleisti pinigus.
 • Jūsų žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas neturėtų būti pagrindinis jūsų protas arba kažkas, kas reikalauja per didelių jūsų investicijų (kol kas).

Patyrusiems tinklaraštininkams –

Kai tik jūsų tinklaraštyje bus sukaupta pakankamai duomenų apie apyvartą (apytiksliai skaičiuojant – 1 000 unikalių apsilankymų per dieną), laikas apsvarstyti prieglobos atnaujinimą, kad būtų užtikrinta geresnė sauga ir vartotojo patirtis..

Asmeniškai aš neleisčiau tinklaraščio atminties naudojimui viršyti 80%. Jei tai atsitiks, laikas pagalvoti apie VPS prieglobą (arba skirtą), kad pagerintumėte svetainės našumą. Sekite savo tinklaraščio veikimo laiką ir reagavimo greitį naudodami tokius įrankius kaip „Bitcatcha“, Uptime robotas, Šviežia ping, Pingdom ir skaityti svetaines, kuriose skelbiami tikrieji serverio našumo duomenys, pvz „HostScore“.

Esmė

Tinkama prieglobos įmonė yra esminis jūsų tinklaraščio sėkmės elementas. Pasirinkite protingai ir atlikite visus namų darbus. Ne visi biudžetiniai interneto prieglobos centrai teikia mažesnio lygio paslaugas, tačiau prieš pradėdami įsipareigoti, visada turėtumėte atidžiai patikrinti bet kurią paslaugą.

Paskutinė pastaba: filtravimas per neigiamas apžvalgas

Kadangi minėjau apžvalgas, maniau, kad būtų gera idėja ką nors paaiškinti: neigiamos apžvalgos ne visada teisingai atspindi žiniatinklio prieglobos paslaugą..

Didelės hostingo kompanijos visada turės nepatenkintų klientų. Kaip sakoma, „tu negali patikti visiems“. Žmonės yra linkę į menkniekį įmonėse spręsti smulkius klausimus arba kai jie turi nepagrįstų lūkesčių, kurių paprasčiausiai neįmanoma patenkinti, todėl vertinkite neigiamus atsiliepimus su druska. Ieškokite skundų pavyzdžių. Tai yra geriausias būdas išsiaiškinti, kur slypi realios problemos, jei tokių yra.

Pastaba – straipsnis iš pradžių pasirodė WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map