Internetiniai dienoraščiai pradedantiesiems – kodėl internetiniai dienoraščiai turėtų būti jūsų augimo plano dalis

Jei tik pradedate verslą, yra daug priežasčių, dėl kurių jums reikia buvimo internete. Geriausia vieta pradėti nuo tinklaraščio. Pagal KISSmetrika, Pradinė rinkodara reikalauja kitokių tikslų ir planų nei įprasta rinkodara. To plano dalis turėtų apimti „tinkamo pagrindo klojimą“.


Kaip jūs galite pakloti tinkamą pagrindą? Yra daugybė elementų, kurie patenka į jūsų verslo pradinį etapą. Tačiau vienas dalykas yra tikras, tinklaraščio turėjimas suteikia galimybę platformai pradėti dalintis informacija su potencialiais skaitytojais / klientais. Tai taip pat suteikia jums galimybę susisiekti su įtakos turinčiais asmenimis jūsų pramonėje.

Patarimas: nežinote nuo ko pradėti? Perskaitykite Jerry vadovą nuo Z iki pradedant tinklaraštį.

1. Kurkite savo auditoriją

Kaip minėta aukščiau, tvirtas pastatas yra raktas į stiprų pagrindą. Prieš pradėdami reklamuoti internete, jums reikia auditorijos, kuriai reikia reklamuotis. Tačiau jūs negalite tiesiog mesti tinklaraščio puslapio ir tikėtis, kad žmonės ateis skaityti to, ką rašote.

Pirmiausia turite suprasti priežastis, dėl kurių žmonės lankosi svetainėje.

Tyrimams

Pagal Intuityvios svetainės, Pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės lankosi svetainėje, yra ta, kad jie naudoja internetą kaip tyrimų įrankį. Tačiau turite įsitikinti, ar esate svarbiausias šios temos šaltinis.

 • Ar palaikėte savo idėjas cituodami minčių lyderius?
 • Ar tyrinėjai statistiką?
 • Ar jūsų pranešimas baigtas? Ar svetainės lankytojai gali gauti viską, ką jiems reikia žinoti iš jūsų puslapio?

Išbraukti konkursą

Ši priežastis neturėtų jus šokiruoti, nes greičiausiai tą patį padarėte prieš pradėdami savo verslą. Protinga išplėsti konkurenciją ir pamatyti, ką jie gali pasiūlyti, ko jūs neturite, ir tada pasiūlyti, bet geriau.

Kai konkurentas lankosi jūsų svetainėje, jis turėtų galvoti:

 • Kaip aš kada nors ketinu konkuruoti su šiuo vaikinu?
 • Šis verslas yra tvirta konkurencija?
 • Jis turi daug unikalių idėjų ir vagia medžiagą iš konkurentų.

Kaip papildomą premiją, jei atliksite tuos taškus, tai pastebės ir jūsų klientai.

Potencialūs klientai, ieškantys informacijos

Kita priežastis, dėl kurios žmonės lankosi svetainėse, yra ta, kad jie ieško informacijos apie produktą ar paslaugą. Jūsų svetainė pasirodo jų paieškos užklausoje. Jei praktikuojate tvirtą SEO taktiką, jūsų svetainė turėtų atitikti tam tikrų raktinių žodžių paieškų reitingą. Kai pritraukiate klientų į savo svetainę, turite juos sudominti.

 • Peržiūrėkite „Luana Spinetti“ straipsnį, kuriame rašoma 37 Vartotojo įtraukimo elementai.
 • Gaukite juos prisijungti prie adresų sąrašo. Pasiūlykite nemokamą knygą, nemokamas konsultacijas ar dar ką nors, kad priviliotumėte lankytojus užsiregistruoti.
 • Įsitikinkite, kad informaciją apie jūsų paslaugas ar verslą lengva rasti ir kad joje būtų išsami informacija.

Nes draugas jiems pasakė

Pagal „Forbes“, 1 iš 3 svetainės lankytojų eina į svetainę, nes ją rekomendavo vienas iš jų draugų. Ką tai reiškia tau?

2. Tapk lyderiu

Pavyzdys - Peepas Laja 2011 m. Sukūrė „Conversion XL“ tinklaraštį ir dabar yra vienas iš pirmaujančiųPavyzdys – Peepas Laja 2011 metais sukūrė „Conversion XL“ tinklaraštį ir dabar yra vienas iš pirmaujančių „prekės ženklo“ UX dizainų ir interneto optimizavimo srityje..

Jei ketintumėte pasirinkti ŠVOK remontininką, ką nors išsamiau aprašyti savo automobilį ar net susirasti instruktorių golfo pamokoms, ar norėtumėte to, kas turi didelę patirtį ir žinių, ar ką tik pradedantis dirbti be jokių įgaliojimų?

Vienas iš nuostabių dalykų, susijusių su internetinio dienoraščio kūrimu, yra tai, kad jūs galite pradėti įsitvirtinti kaip pramonės lyderis.

Tinklaraštis yra puiki vieta:

 • Pabrėžkite savo turimas žinias, kad kiti to nedaro. Ir parodyk savo asmenybę.
 • Dalykitės viešai neatskleista informacija iš savo, savo darbuotojų ir net kitų savo pramonės lyderių. Parodydami kitus gerai žinomus vardus, jūs parodote, kad nebijote ieškoti informacijos iš kitų, jei yra kažkas, kas jums nepažįstama.
 • Parašykite išsamius vadovus, kurie yra naudingi potencialiems klientams, ir parodykite jiems, kad jums labiausiai rūpi jūsų širdis ir žinote problemas, dėl kurių jie nerimauja.
 • Atsakykite į klausimus komentaruose ar forumuose.

Tarkime, kad jūs pradedate verslą, padedantį organizuoti spinteles. Bet kada jūsų „trijų valstybių“ srities „Google“ spintelių organizatorius trijose valstijose, jūsų vardas turėtų pasirodyti. Naršyklėje turėtų būti jūsų straipsniai šia tema, jūsų organizuotų spintelių vaizdai, socialinės žiniasklaidos profiliai, „YouTube“ vaizdo įrašai su patarimais. Jūs tai įvardinsite ir jūsų vardas turėtų pasirodyti pagal tą paieškos žodį. Vėlgi, gera SEO praktika padės jums patekti į paieškos sistemos rezultatų viršūnę. Geriausias būdas gauti aukštą reitingą yra sukurti reguliarų ir vertingą turinį.

3. Pasiekite kitus paveikėjus

Kita priežastis pradėti kurti tinklaraštį yra pasiekti kitus influencerius su papildomais verslais.

Pavyzdžiui, aš rašau tinklaraštį namų ir sodo temomis. Esu užmezgusi ryšius su kolega rašytoju, rašančiu amatų temomis. Neseniai ji paminėjo mano parašytą straipsnį apie saldainių bufetus ir mano svetainės lankomumas kelias dienas augo. Aš planuoju sugrąžinti palankumą ir rekomenduoti vieną iš jos straipsnių su šiek tiek parašyti.

Tačiau norėdami prisijungti tokiu būdu pirmiausia turite sukurti tinklaraštį ir parašyti vertingą turinį, kurį kiti norės bendrinti. Jūs taip pat turite nepamiršti, kad internetinių dienoraščių bendruomenė tam tikra prasme labai „subraižo mano nugarą, aš subraižysiu tavo“ atmosferą. Jei kas nors jus retransliuoja, dalijasi jūsų įrašu, mini jus, turi jus kaip svečius jų tinklaraštyje, turėtumėte padaryti viską, kad sugrąžintumėte palankumą. Žinoma, pirmiausia norėsite įsitikinti, kad jų turinys / įvestis yra vertingi jūsų skaitytojams. Bent jau turėtumėte viešai padėkoti jiems už paminėjimą.

Kaskite giliau: pradedančiųjų vadovas, skirtas maisto tinklaraščiui kurti.

4. Pokalbio tema

Kai esate išvykęs ir esate apie bendruomenę, turėdami tinklaraštį lengviau susisiekite su kitais ir sudominsite juos jūsų verslu.

Čia pateiktas scenarijaus pavyzdys:

Ką tik pradėjote konsultacinį verslą, padėdami medicinos įstaigoms efektyviau naudoti laiką. Jūs nusprendėte apsilankyti keliose vietinėse vakarienėse, kuriose dalyvaus daugybė gydytojų ir medicinos įstaigų vadovų. Sėdėdamas prie stalo su dešimčia pagrindinių medicinos bendruomenės veikėjų, vienas iš gydytojų kreipiasi į jus ir klausia, ką jūs darote pragyvenimui.

Tai yra jūsų galimybė pasidalyti savo naujuoju verslu. Aišku, jūs įteiksite jam savo kortelę, tačiau toje kortelėje turėtumėte ir savo tinklaraščio adresą. Užuot tiesiog pasakoję, kad galite pagerinti jo personalo darbą, ketinate jam pasakyti, kad ką tik paskelbėte straipsnį apie tai, kaip gydytojai gali sutaupyti 20 000 USD per metus atlikdami vieną paprastą apskaitos tvarkymo pakeitimą..

Geriau tikėkite, kad jis apsilankys jūsų tinklaraštyje, kai tik turės galimybę. Jis greičiausiai ketina apie tai kalbėtis su kitais žmonėmis. Dėl šio vieno kontakto gali reikėti kelių skambučių dėl jūsų konsultavimo paslaugų. Galų gale, jei jūs galite išgelbėti jį tūkstančius su 800 žodžių straipsniu, kiek galite sutaupyti jį kaip jo konsultantą?

5. Dienoraščiai taip pat optimizuoja jūsų svetainę

Be to, kad nustatote save kaip autoritetą ir pasiekiate naujus klientus, pradėdami internetinį dienoraštį galite išlaikyti jūsų svetainę šviežią, esamą ir puikų turinį..

Tai padės reitinguoti aukštesnį lygį paieškos sistemose. Nors „Google“ nuolat keičia jų algoritmą, vienas dalykas niekada nesikeičia – „Google“ nori nuolatinio, tvirto, vertingo turinio skaitytojams.

Ką sako ekspertai

Profesionali rašytoja ir turinio rinkodaros specialistė Sharon Hurley Hall mano: „Kai reikia, kad tavo buvimas internete būtų jaučiamas, internetiniai dienoraščiai išlieka vertingu įrankiu pradedantiesiems ir visoms įmonėms. Yra daugybė privalumų. “

Ji toliau detalizuoja,

Šaronhas

Pvz., Kai kuriate puikų turinį, kuris yra optimizuotas siekiant padėti žmonėms lengvai jį rasti, jūsų verslas gali būti rodomas paieškos rezultatuose, kad padidintų srautą ir padidintų jūsų auditoriją.

Kai žmonės jus suranda, turėdami daugiau puikaus tinklaraščio turinio, galite padėti užmegzti ryšį su lankytojais, pabrėžti jūsų patirtį ir suteikti platformą papasakoti jūsų pradžios istoriją..

Sharon, kuris taip pat yra Sharonhh.com įkūrėjas, mano, kad naujos įmonės neturėtų dėti visų pastangų į socialinės žiniasklaidos platformas,

Daugybė naujų įmonių susigundo susitelkti tik į tam tikras socialinės žiniasklaidos svetaines.

Nors socialinės žiniasklaidos platformos turi didžiulį vartotojų skaičių, jos turi savo taisykles, kokį turinį turėtumėte skelbti ir koks jis bus matomas.

Ir jei jūs pasikliaujate viena socialine platforma ir jie patraukia jūsų turinio kištuką, visa jūsų gauta nauda akimirksniu išnyks. Kai valdote platformą, galite sukurti savo auditoriją ir ramiai ramiai elgtis.

Čia Sharon pasidalijo su mumis, ką verslas gali padaryti naudodamasis tinklaraščiais,

Žinoma, internetinis dienoraščių rašymas šiomis dienomis nėra vien tik žodžių užrašymas.

Galite pasiekti dar daugiau pasiekiamumo, jei naudojate savo tinklaraščio turinį kaip atskaitos tašką kalbėdami su savo pagrindiniais klientais daugiau formatų ir daugiau vietų.

Kai turėsite tinklaraščio turinį, jį nesunku naudoti kuriant vaizdo įrašus, pristatymus, internetines transliacijas, infografiką ir dar daugiau.

Esmė: internetinių dienoraščių rašymas vis dar yra svarbus ir svarbus bet kokio paleisties įrankis.

Čia galite rasti Sharon Hurley salę Sharonhh.com

Originalus straipsnis pirmą kartą paskelbtas WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map