Ieškant pigiausios „WordPress“ hostingo 2020 m. (Pateikiamos 3 parinktys)

Jūsų svetainės saugumas, galimybės ir greitis priklauso nuo pagrindinio kompiuterio infrastruktūros. Jei jums patinka 35,4% daugelio svetainių savininkų, tada tikriausiai norite ar turite „WordPress“ svetainė.


Iššūkis yra pasirinkti tokio tipo žiniatinklio prieglobos tipą, kuris neviršija jūsų biudžeto, neprarandant kokybės. Bet kas yra „kokybės priegloba“ ir kurie prieglobos paslaugų teikėjai siūlo ją už prieinamą kainą?

Prieinamumas jums greičiausiai nėra koks nors reklaminis triukas. Nenorite nusipirkti prieglobos plano, kuris atrodo pigiai iš priekio, ir tada sumokėkite nepadorią sumą pinigų už funkcijas ir techninę paramą, kuri pirmiausia turėtų būti įtraukta į jūsų paketą. Norite nuoseklumo. Kai perkate, žemos kainos išlieka žemos.

Turiu gerų naujienų, bet pirmiausia leiskite suprasti, ko jūs klausiate.

„WordPress“ hostingo planų tipai

Yra „WordPress“ dažniausiai naudojamas CMS ir užima 62,7% rinkos. „Joomla“, kuris yra antras populiariausias maršrutas, užimantis 4,4% rinkos.

Norint pasirinkti tinkamą jūsų svetainės prieglobos paslaugų teikėją, nereikia daug laiko. Turite žinoti keletą dalykų, pavyzdžiui, kaip jie veikia ir ar jie atitiktų jūsų verslo pobūdį.

Paprastai yra trijų rūšių „WordPress“ prieglobos paslaugos, kuriomis galite naudotis – bendrinamos, skirtos ir „debesies“.

1- Bendras priegloba

Šis planas yra populiariausias prieglobos sprendimas šiandienos rinkoje. Tai priimtina ir lengvai prižiūrima.

Jei naudojate bendrojo prieglobos planus, prieglobos paslaugų teikėjai paprastai talpina kelias svetaines viename serveryje. Šiame plane dažnai yra apribojimų ar apribojimų ištekliams, kuriais galite naudotis, įskaitant saugojimo vietą, pralaidumą, apsaugą ir kitas savybes.

Bendras priegloba yra pigiausias pasirinkimas asmenims, turintiems ribotą biudžetą, ir puikus pasirinkimas pradedantiesiems, turintiems ribotą patirtį.

2 – Dedikuotas priegloba

Turėdami specialųjį prieglobą, jūs gaunate specialų serverį savo svetainės prieglobai. Kaip rodo pavadinimas, jūs negalite dalytis savo serverio ištekliais su kitais vartotojais.

Dedikuotas priegloba žymiai padidina jūsų svetainės greitį, nes nebendrinsite serverio išteklių su kitomis svetainėmis. Tai taip pat labai saugu, nes jūs vienintelis naudojatės serveriu.

Dedikuotas priegloba yra puikus pasirinkimas, jei jūsų svetainėje tikimasi didelio srauto. Bendrinamasis priegloba riboja svetainių srautą, kurį ji gali valdyti.

Vieninteliai šio plano trūkumai yra didelės išlaidos ir techninių žinių poreikis norint valdyti dedikuotą serverį. Taigi jūs arba samdysite IT darbuotojus, arba būsite pakankamai išmintingas, kad išlaikytumėte prieglobos serverį.

3 – Debesų priegloba

Ši prieglobos paslauga yra palyginti nauja technologija, apjungianti tiek bendro, tiek ir skirto prieglobos ypatybes. Galite tai vadinti hibridu.

Ši paslauga paskirsto fizinę apkrovą kelioms svetainėms įvairiuose kompiuteriuose. Šis procesas leidžia jūsų svetainei turėti serverio išteklius nereikalaujant tam skirtos aparatūros. Galbūt negaunate tam skirtos prieglobos aparatūros, tačiau prireikus galite išplėsti savo poreikius.

Jei norite suderinti bendro ir dedikuoto prieglobos pranašumus, sprendimas yra debesijos priegloba. Vis dėlto ji turi tokių trūkumų

 • Palaikymas gali atitolinti kylančių problemų taisymą,
 • Jums gali tekti spręsti saugumo problemas ir
 • Mastelio keitimas reiškia, kad priegloba tampa brangi

Jums gali kilti klausimas, koks geriausias pasirinkimas gali būti jums. Panagrinėkime!

Nebrangus „WordPress“ priegloba 2020 m

Čia pateikiami trys pigiausi „WordPress“ prieglobos paslaugų teikėjai 2020 m. Mūsų pasirinkimas grindžiamas įkainojimu registracijos metu ir vėlesniais atnaujinimo kaštais..

Šie pasirinkimai nėra pagrįsti tik bendro naudojimo priegloba. Šie pagrindiniai kompiuteriai bus tinkami, jei ieškote nebrangios dedikuotos ir „debesies“ prieglobos parinkčių.

1. „Hostinger“

„Hostinger WordPress“ priegloba„Hostinger WordPress“ priegloba prasideda nuo 0,96 USD per mėnesį (spustelėkite čia norėdami sužinoti daugiau).

Dėl pradinių išlaidų ir vėlesnių kainų nustatymo „Hostinger“ yra laikoma pigesne nei kiti prieglobos paslaugų teikėjai.

Be mažų techninių reikalavimų, „Hostinger“ taip pat puikiai tinka mažam biudžetui. Tai nėra pigesnė nei 0,99 USD per mėnesį.

„Hostinger WordPress“ funkcijos

Panagrinėkime tai, ką gauni.

Sustiprintas saugumas

Kiekvieną „Hostinger“ priglobtą svetainę saugo „BitNinja“ viskas viename apsaugos planas, siūlantis gynybą nuo visų automatinių ir kibernetinių atakų..

Spustelėkite „WordPress“ diegimą

Praėjo tos dienos, kai „WordPress“ nustatymas pasirodė pernelyg sudėtingas ir atimantis daug laiko. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti paprastą formą, įvesti savo duomenis ir įdiegti WP vienu paspaudimu. Tai trunka ne ilgiau kaip keletą minučių.

Sukurtas spektakliui

„Hostinger“ pasiekia neprilygstamą pakrovimo greitį naudodamas

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX ir
 • Iš anksto įdiegti talpyklos WP papildiniai,

Kitos „Hostinger“ funkcijos apima kasdienines ar savaitines atsargines kopijas, nemokamus domenus ir SSL sertifikatus, neribotas FTP paskyras, „Cronjobs“ ir pralaidumą ir dar daugiau.

„Hostinger“ klientų aptarnavimas

„Hostinger“ „WordPress“ palaikymas yra padėti išspręsti visus jūsų klausimus ir rūpesčius. Greitas tiesioginių pokalbių palaikymas prieinamas 24 × 7. Jūsų ramybė garantuojama, nes ši paslauga teikia budėjimo režimo ekspertams bet kurias su jūsų svetaine susijusias problemas.

„Hostinger“ Kainodara

„Hostinger WordPress“ hostingo kainodara

Bendras „WordPress“ planas kainuoja 0,99 USD per mėnesį. Šis planas atnaujinamas 2,15 USD per mėnesį po pirmojo mokėjimo.

„Premium WordPress“ yra 2,89 USD per mėnesį ir 3,49 USD per mėnesį, kai atnaujinate. Verslo „WordPress“ pradinė kaina yra 3,99 USD, o vėlesni mokėjimai – 7,95 USD.

„Hostinger“ pranašumai apima:,

 • Maža ir prieinama kaina
 • Efektyvus ir patikimas klientų aptarnavimas
 • Labai patikimas greitis ir veikimo laikas
 • Siūlo puikias savybes

„Hostinger“ trūkumai apima:,

 • Kainos didėja po pirmosios kadencijos
 • Vieno „WordPress“ prieglobos plano vartotojams nemokamas domeno vardas
 • Nepalaiko automatinių naujinimų

2. „Bluehost“

„BlueHost WordPress“ priegloba„BlueHost WordPress Hostingas“ prasideda nuo 2,75 USD / mėn. (Spustelėkite čia norėdami sužinoti daugiau).

„Bluehost“ skiriasi nuo daugelio kitų prieglobos paslaugų teikėjų. Skirtingai nuo kitų, jums nereikia mokėti už trejų ar penkerių metų planą, jei norite naudotis pigiu prieglobos planu, kai naudojatės paslauga.

Jei galvojate apie 5 metų bendro hostingo planą, tuomet „Bluehost“ yra jums tinkamiausias pasirinkimas. Paslauga siūlo trijų tipų WP talpinimą.

 • Bendra WP priegloba: Tai gana saugu, lengva naršyti ir gana greitai. Platforma taip pat teikia automatinius atnaujinimus, nemokamus domenų vardus (tik pirmus metus) ir nemokamą SSL sertifikatą.
 • Tvarko priegloba: Tai padeda, jei tvarkyti savo svetaines jums tampa nuobodu. Ši funkcija padeda valdyti viską iš vieno prietaisų skydelio.
 • Elektroninės prekybos talpinimas: „Powered by WooCommerce“ šis el. Prekybos papildinys, be kita ko, teikia saugias mokėjimo šliuzus ir visiškai tinkinamas internetines parduotuves..

„Bluehost WordPress“ funkcijos

 • Automatiniai „WordPress“ naujiniai: Ši funkcija užtikrina, kad jūsų paskyra yra nuolat atnaujinama ir saugi.
 • Automatinis WP diegimas: „Bluehost“ įdiegia saugiausią ir naujausią „WordPress“ versiją jūsų svetainėje, kai tik užsiprenumeruojate planą.
 • „WordPress“ sustojimo aplinka: Ši parinktis suteikia galimybę išbandyti pakeitimus prieš juos pateikiant jūsų svetainėje.

Kitos funkcijos apima; nemokamas domeno vardas metams (su penkiais rezervuotais ir 25 subdomenais), SSL sertifikatas, 50 GB SSD saugykla ir kt..

„BlueHost“ Pagalba klientams

„Bluehost“ teikia Parama visą parą skirtas WP prieglobai. Jie galimi tiek tiesioginiams pokalbiams, tiek skambučiams.

„Bluehost“ kainodara

Shared Hosting kainodara

Planai / kaina
Registracijos kaina
Įprastas (12 mėn.)
Atnaujinimas (24 mėn.)
Atnaujinimas (36 mėn.)
Pagrindinis2,95 USD / mėn8,99 USD / mėn8,49 USD / mėn7,99 USD / mėn
Plius5,45 USD / mėn12,99 USD / mėn11,99 USD / mėn10,99 USD / mėn
„Choice Plus“5,45 USD / mėn16,99 USD / mėn15,99 USD / mėn14,99 USD / mėn
Pro13,95 USD / mėn25,99 USD / mėn24,99 USD / mėn23,99 USD / mėn

Tvarko prieglobos kainodarą

 • Statybos planas – 19,95 USD per mėnesį
 • Augti – 29,95 USD per mėnesį
 • Svarstyklės – 49,95 per mėnesį

Elektroninės prekybos hostingo kainodara

 • Pradinė pakuotė – 6,95 USD per mėnesį
 • Plius – 8,95 USD per mėnesį
 • „Pro“ – 12,95 USD per mėnesį

„Bluehost“ pranašumai

 • „Bluehost“ siūlo vieną iš labiausiai prieinamų kainų rinkoje
 • Ši paslauga palaiko automatinius atnaujinimus
 • Tai gana saugu

„Bluehost“ trūkumai

 • Nepatikimas klientų aptarnavimas
 • Brangūs aukcionai
 • Padidėjusios atnaujinimo kainos

3. Vardo žvalgyba

„NameCheap WordPress“ priegloba„NameCheap“ valdomų „WordPress“ hostingas prasideda nuo 3,88 USD / mėn. (Spustelėkite čia norėdami sužinoti daugiau).

Paslauga turi vieną pigiausių pradinių ir atnaujinamų kainų įkainių, todėl sudarė šį sąrašą. „Namecheap“ siūlo puikius domenus ir pigią interneto prieglobą už prieinamą kainą.

„Namecheap“ turi bendro naudojimo ir valdomo prieglobos paslaugas, turinčias daugybę funkcijų.

 • Bendras priegloba: Pasiūlymą pagrindžia „Namecheap“ prieglobos garantija, kurioje, be kitų funkcijų, yra neišmatuotas plačiajuostis ryšys, 99,9% veikimo laikas ir nemokamas SSL sertifikatas..
 • Tvarko priegloba: Tai greičiausias iš „WordPress“ prieglobos variantų. Kartu pateikiamas saugus atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo įrankis.

Nors valdoma „WordPress“ priegloba nėra pigiausias galimas pasirinkimas, vartotojams tai patinka. Apie 52% valdomų „WordPress“ prieglobos vartotojų mano, kad verta papildomų pinigų.

„Namecheap WordPress“ funkcijos

 • Šimto procentų garantija: Visoms žiniatinklio prieglobos paslaugoms suteikiama aukščiausia garantija ir jos teikia puikias galimybes.
 • Naujausios serverio technologijos: „Namecheap“ naudoja revoliucinę „Dell Server“ technologiją, kad padidintų efektyvumą. Greitasis SAN suteikia 100% veikimo laiką.
 • Svetainių kūrimo priemonė: Galite greitai susikurti savo buvimą internete.

Kitos funkcijos yra nemokami SSL sertifikatai, klientų aptarnavimas visą parą, visą parą, visiškas svetainės valdymas naudojant „cPanel“, lengvas atnaujinimas, kasdieninės atsarginės kopijos ir kt..

„NameCheap“ Pagalba klientams

„Namecheap“ funkcijos veikia visą parą Pagalba klientams per tiesioginį pokalbį. Taip pat yra daugybė savarankiškų studijų žinių bazės.

„Namecheap Hostingas“ kainodara

Shared Hosting kainodara

„NameCheap“ hostingo planai ir įkainiai

 • Žvaigždžių planas – 1,44 USD / mėn. (Tiek pradiniam, tiek atnaujintam)
 • „Stellar Plus“ – 2,44 USD / mėn
 • Žvaigždžių verslas – 4,44 USD / mėn

Jūs gaunate 50% nuolaidą, kai mokate už pirmus metus.

Tvarko „WordPress“ prieglobos kainų nustatymą

„NameCheap“ valdomų „WordPress“ hostingo kainų nustatymas

 • „EasyWP Starter“ – 3,88 USD (1 mėn. Už pirmą mėnesį)
 • „EasyWP Turbo“ – 7,88 USD (pirmasis mėnuo kainuoja 2 USD)
 • „EasyWP Supergarsas“ – 11,88 USD (3 USD už pirmą mėnesį)

„Namecheap“ pranašumai

 • „Namecheap“ teikia efektyvius pokalbių atstovus
 • Tai siūlo patikimas hostingo paslaugas
 • Draugiška vartotojo sąsaja ir dizainas

„Namecheap“ trūkumai

 • Tiesioginis palaikymas priklauso tik nuo to, kokį planą prenumeruojate
 • Tai neteikia palaikymo telefonu
 • Kai kuriems žmonėms sudėtinga nustatyti SSL sertifikatus

„WordPress“ prieglobos pasirinkimo kriterijai

Prieš nuspręsdami, kokį „WordPress“ prieglobos planą pasirinkti, turite apsvarstyti keletą dalykų. Patikimumas, greitis ir saugumas yra svarbiausi veiksniai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi savo prieglobos paslaugą.

Jūs taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į reikalavimus, kainas, funkcijas, diską ar saugyklos vietą bei klientų palaikymą.

Pažvelkime atidžiau.

1. Reikalavimai

Jūsų pasirinktas „WordPress“ kompiuteris turi atitikti šiuos kriterijus. Tai turėtų paremti:

 • PHP 7.3 arba naujesnė versija
 • „MySQL“ 5.6 ar naujesnė versija, taip pat „MariaDB“ 10.1 ar naujesnė versija
 • HTTPS

Nors bet kuris serveris, palaikantis PHP ir MySQL, yra priimtinas, „WordPress“ rekomenduoja naudoti Apache arba Nginx. Visada nepamirškite paklausti savo šeimininko dėl šių reikalavimų prieš įsipareigodami nieko.

2. Kainodara

Nors kiekvieno prieglobos paslaugų teikėjo kainos skiriasi nuo pigių iki brangių, kai kurie iš jų siūlo nuolaidas ar reklamines kainas naujiems abonentams. Po to vartotojai atnaujinkite savo hostingo paslaugas įprastu tarifu.

Dauguma prieglobos paslaugų teikėjų reklamuoja kainų nustatymo variantus, kurie taikomi, jei mokate už trejus – penkerius metus. Paprastai tai yra geriausias būdas gauti pigų „WordPress“ prieglobą, nes tai sumažina prieglobos išlaidas ateinantiems trejiems ar daugiau metų.

Tačiau įmonėms, kurios moka kas mėnesį ar kasmet, gali kilti kainos padidėjimo rizika nuo antrųjų ar trečiųjų abonemento metų.

3. Savybės

Daugelis prieglobos paslaugų teikėjų siūlo panašias funkcijas kaip,

 • 99,9% svetainės veiksnumo,
 • Informacijos suvestinės ir „cPanel“ talpinimas,
 • Nemokami SSL sertifikatai,
 • Domenų vardai ir
 • El. Pašto paskyros

Keletas iš jų teikia reguliarias atsarginių kopijų kūrimo parinktis, o kai kurios pasirenka atsargines kopijas kas savaitę ar mėnesį. Kai kurie paslaugų teikėjai palaiko klientų palaikymą telefonu ir tiesioginiais pokalbiais.

Kai kurie šeimininkai už papildomą mokestį siūlo papildomų funkcijų. Paprastai prieglobos paslaugų teikėjai paprašys sumokėti už papildomą saugyklą, jei jums to reikia. Jie taip pat parduoda domeno vardo privatumą, svetainės atsarginę kopiją, svetainės saugumą, taip pat kitas funkcijas ir priedus.

4. Diskas arba laikymo vieta

Priklausomai nuo kainos ar prenumeratos plano, įvairios prieglobos paslaugos siūlo nuo 10 GB iki daugiau nei 100 GB saugyklos vietos. Kai kurie vartotojai net turi neribotą vietą SSD diske.

5. Pagalba klientams

Nepaisant to, kaip gerai mokėtės tvarkyti savo svetainę, tam tikru metu jums reikės pagalbos. Kai susidaro tokios situacijos, reikalinga klientų aptarnavimo tarnyba, kuri gali jus greitai padėti.

78,3% vartotojų teigia, kad didžiausias jų „WordPress“ svetainių rūpestis yra palaikymas ir todėl jam turėtų būti teikiama pirmenybė.

Puikūs šeimininkai teikia efektyvų ir reaguojantį klientų palaikymą. Mūsų rekomenduojami žiniatinklio prieglobos specialistai teikia palaikymą keliais kanalais.

Baigiamosios mintys

Ne paslaptis, „WordPress“ yra neginčijamas turinio valdymo sistemų čempionas. Jis plačiai naudojamas visų tipų verslo, asmeninėms ir institucinėms svetainėms. Tai palaiko kelias prieglobos svetaines, įskaitant „Hostinger“, „Bluehost“ ir „Namecheap“.

„Hostinger“ turi vieną iš geriausių trijulės kainų ir veiksmingiausią klientų aptarnavimą. „Bluehost“ teikia pirmenybę ilgalaikiams planams ir puikiai tinka elektroninei prekybai, o „Namecheap“ siūlo keletą geriausių ir prieinamiausių domenų..

Galite pelningai dirbti su bet kuria iš šių trijų variantų, atsižvelgiant į jūsų verslo planus ir biudžetą. Eik į priekį ir padaryk savo pasirinkimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map