Esminis kibernetinio saugumo vadovas smulkiajam verslui

Kibernetinio saugumo incidentai gali turėti pragaištingą poveikį verslui, nes vidutiniai nuostoliai 2019 m. Kainuoja daugiau 200 000 USD už incidentą. Tačiau išlaidos gali būti didesnės nei finansinės, o mažos įmonės gali neatlaikyti smūgio į savo reputaciją.


Nepaisant to, kad kibernetinis saugumas yra plati sritis, yra daug sričių, kuriose smulkusis verslas gali greitai imtis veiksmų. Šie iniciatyvūs veiksmai gali netgi žymiai užkirsti kelią arba sumažinti dažniausiai pasitaikančių incidentų poveikį.

Kai pasaulis tampa skaitmeninis, dar svarbiau, kad smulkaus verslo savininkai imtųsi atsakomybės už savo kibernetinę gynybą. Nors galbūt nenorėsite skirti laiko kibernetinio saugumo sudėtingumui suprasti, jūsų verslo ateitis gali labai priklausyti nuo to, ar tai darysite..

Šis vadovas skirtas smulkaus verslo savininkams, turintiems bet kokios formos skaitmeninį turtą (tai gali būti bet kas, kas susiję, net paprastas verslo el. Paštas). Investuokite šiek tiek laiko, kad jūsų verslas galėtų toliau augti, diegti naujoves ir kurti vertę savo klientams

Greita naršymas:

 • 4 pagrindiniai kibernetinio saugumo grėsmių tipai
 • Patarimai, kaip apsaugoti savo verslą
 • Kibernetinis saugumas trumpai
 • Kodėl piratai nukreipti į mažas įmones?

Naudojamos saugos priemonės:

 • „NetDefender“
 • „ZoneAlarm“
 • „Comodo“ asmeninė užkarda
 • „ExpressVPN“
 • „Acronis“ tikras vaizdas
 • „EaseUS ToDo“ atsarginių kopijų kūrimo pagrindinis puslapis
 • „IObit Updater“

Kibernetinio saugumo grėsmių rūšys

Turint tiek daug atakų, kurias gali įvykdyti įsilaužėliai, verslo savininkai turėtų bent jau atkreipti dėmesį į kai kuriuos svarbiausius liestinius. Nepriklausomai nuo pagrindinio tikslo, bet kuris iš šių būdų gali pakenkti jūsų verslui tokiu būdu, kuriam atsiskleisti prireiks amžių, jei išvis.

Pažangios nuolatinės grėsmės (APT)

Šios ilgalaikės tikslinės atakos daugiausia skirtos pavogti, šnipinėti ar sunaikinti. Įsibrovimas į tinklus gali būti atliekamas slaptai ir įvairiais etapais. Gavę prieigą, užpuolikai gali net nieko nedaryti ilgą laiką – laukdami strateginių akimirkų.

Paskirstytas paslaugų atsisakymas (DDoS)

DDoS išpuoliai yra skirti sutrikdyti tinklo ar svetainės operacijas užpildant jį užklausomis ir informacija. Kai serveris nebegalės susidoroti su potvyniu, paslaugos pradės gesti ir galiausiai bus išjungtos.

Sukčiavimas

Sukčiavimas yra labai dažna kibernetinio saugumo grėsmė. Tai yra neteisėtų el. Laiškų, kurie primena teisėtus, el. Laiškų siuntimas, kad priviliotų gavėjus atsiųsti neskelbtinus duomenis. Sukčiavimo apsimetant išpuoliais paprastai siekiama užfiksuoti vartotojo kredencialus, tokius kaip vartotojo vardai ir slaptažodžiai ar net finansinė informacija.

„Ransomware“

Per pastaruosius kelerius metus „Ransomware“ įgijo populiarumą ir yra nukreipta į įvairias aukas. Nežinodami aukų, visi kietieji diskai gali būti užšifruoti su užrašu, kuriame prašoma sumokėti „išpirką“ už iššifravimo raktą. Paprastai nemokantys vartotojai praranda visus savo duomenis.

Kibernetinis jūsų verslo užtikrinimas

Mažoms įmonėms, siekiančioms užtikrinti, kad jų tinklai turėtų galimybę būti apsaugoti nuo įprastų išpuolių, būtina įdiegti pagrindinę saugos programinę įrangą. Tačiau vien programinės įrangos gali nepakakti.

Apsvarstykime būdus, kaip duomenys gali būti perduodami daugeliui įmonių;

 • Konfidencialūs pranešimai gali būti siunčiami el. Paštu
 • Įrenginiai, esantys biure ir iš jo, duomenis gali perduoti belaidžiu būdu
 • Atskiri įrenginiai gali būti tiesiogiai prijungti prie interneto
 • Nuotoliniai darbuotojai gali prisijungti prie įmonės serverių
 • Kolegos bendravimui gali naudoti žinučių siuntimo programas
 • ir dar.

Kaip matote, yra tiek daug galimų įėjimo taškų, kuriuose įsilaužėlis gali pasiekti bet kurią jūsų įmonės veiklos dalį. Deja, mažoms įmonėms sukurti tvirtus tinklus už stiprios ugniasienės gali būti šiek tiek brangu.

Norėdami išspręsti šią problemą, galite įdiegti bent jau pradinį įrenginio lygio saugumą, kad padidintumėte savo gynybą.

1. Įjunkite užkardas

Daugelis įmonių valdo kompiuterius „Microsoft Windows“, kuri pateikiama su įmontuota užkardos programa. Šios programinės įrangos versijos yra mažiau veiksmingos nei aparatinės užkardos, tačiau bent jau siūlo tam tikrą pagrindinę apsaugą.

Programinės įrangos užkardos gali stebėti duomenų srautą į įrenginius ir iš jų, veikdamos kaip jūsų įrenginio apsauga. Jei naudojate „Windows“, įsitikinkite, kad tai turite palaikykite įjungtą „Windows“ ugniasienę.

Taip pat galite apsvarstyti;

„NetDefender“

„netdefender“ - nemokama ugniasienės programa

„NetDefender“ – Ši nemokama užkardos programa ne tik stebi jūsų duomenis, bet ir leidžia nustatyti taisykles, kas gali ar negali judėti jūsų tinkle. Pvz., Galite apriboti darbuotojų naršymą.

„ZoneAlarm“

zoninis aliarmas - daugiafunkcinis įrankis jūsų svetainei apsaugoti

„ZoneAlarm“ – Integruodama ugniasienę ir antivirusinę programą, „ZoneAlarm“ yra gera daugiafunkcinė programa verslo vartotojams. Nuo 39,95 USD per metus tai apsaugo nuo beveik visų rūšių grėsmės.

Komodo

„Comodo“ asmeninė užkarda - ugniasienė ir antivirusinė priemonė

„Comodo“ asmeninė užkarda – Galima įsigyti tiek nemokamos, tiek komercinės versijos, „Comodo“ taip pat turi didelę reputaciją saugumo versle. Jis siūlo išsamią įvairių rūšių grėsmių apsaugą tik už 17,99 USD per metus.

2. Naudokite virtualų privatų tinklą

Virtualūs privatūs tinklai (VPN) yra labai naudingi įrankiai, leidžiantys apsaugoti visus duomenis, perduodamus iš jūsų įrenginių. Jie naudojasi saugiais ryšių protokolais ir aukštu šifravimo lygiu, kad užtikrintų, jog viskas, ką siunčiate ar gaunate, yra konfidenciali.

„ExpressVPN“

expressvpn - vpn įrankis, skirtas apsaugoti jūsų duomenis perduodant

Daugelyje VPT šiandien yra ir kitų funkcijų, kurios sustiprina jų galimybes. Pavyzdžiui, „ExpressVPN“, vienas iš labiausiai atpažįstamų vardų VPN versle, apima a Tinklo užrakto jungiklis, privatūs šifruoti DNS serveriai, skelbimų blokavimo priemonė ir dar daugiau.

Naudojant VPN ne tik užtikrinama įrenginių apsauga biure, bet ir judant. Tai reiškia, kad tol, kol jūsų darbuotojai ir jūs patys naudojatės VPN, galite saugiai dirbti iš bet kurios pasaulio vietos.

3. Laikykite duomenų atsargines kopijas

Visos įmonės turėtų reguliariai kurti svarbių duomenų atsargines kopijas. Kritiniai duomenys, tokie kaip išsami informacija apie klientą, sąskaitos faktūros, finansinė informacija ir kita, yra gyvybiškai svarbūs jūsų verslui. Jei šie duomenys bus prarasti, tai būtų katastrofa.

Sukūrę reguliarias atsargines kopijas galite užtikrinti, kad visus svarbius duomenis galima bet kada atkurti. Dar geriau, atsarginę kopiją galima lengvai automatizuoti, kad nereikėtų švaistyti darbuotojų atliekant įprastus tokius veiksmus.

Šiandien yra daug lengvai naudojamų ir nebrangių duomenų atsarginių kopijų programų ar paslaugų, tinkančių mažoms įmonėms. Kai kuriuos galbūt norėtumėte išbandyti;

Acronis

„Acronis“ - atsarginis sprendimas vartotojams ir įmonėms

„Acronis“ tikras vaizdas – Populiarus atsarginių kopijų sprendimų teikėjas, „Acronis“ siūlo apdovanojimus pelniusią atsarginę programinę įrangą ir duomenų apsaugos sprendimus bet kokio dydžio vartotojams ir įmonėms. Tai greičiausia programinė įranga, kurią iki šiol išbandėme, kad būtų sukurtos visų diskų atsarginės kopijos. Kainos prasideda nuo 69 USD per metus.

„EaseUS“

„easus“ - langų atsarginės kopijos programinė įranga jūsų duomenims apsaugoti

„EaseUS ToDo“ atsarginių kopijų kūrimo pagrindinis puslapis – Siūlo patobulintą sąsają ir ilgą funkcijų sąrašą, „EasUS“ palaiko „Dropbox“ ir kitus „Cloud“ pagrindu sukurtus saugojimo sprendimus, kuriuos lengva integruoti į verslo operacijas. Kainos prasideda nuo 29,99 USD per metus.

Jei nenorite naudoti specialios atsarginės kopijos programinės įrangos, bent jau pasinaudokite „Cloud“ saugykla ir atlikite rankinę atsarginių kopijų kūrimą. Debesies saugyklos naudojimas reiškia, kad duomenys nesiskiria nuo jūsų geografinės vietos, todėl sumažėja fizinės žalos rizika.

4. Laikykite programinę įrangą atnaujintą

Vienas iš dažniausių įsilaužėlių prieigos prie sistemų būdų yra programinės įrangos spragos. Visa programinė įranga turi trūkumų, o kūrėjai dažnai išleidžia pataisas ir naujinius, kai uždaro šias spragas..

Jei neužtikrinsite, kad visa jūsų naudojama programinė įranga būtų nuolat atnaujinama, tik padidinsite savo rizikos profilį. Atnaujinti tiek daug įrenginių gali būti sudėtinga, ypač jei neturite IT skyriaus, į kurį galėtumėte atsakyti.

Laimei, daugelį programų galima nustatyti automatiškai atnaujinti, todėl būtinai pasitarkite su jūsų naudojamos programinės įrangos pardavėjais. Yra ir kitų būdų, kaip atnaujinti programinę įrangą, pavyzdžiui, naudodamiesi komunalinėmis priemonėmis, tokiomis kaip „IObit Updater“.

„IObit“

„iobit“ - programinės įrangos atnaujinimo įrankis, skirtas jūsų programoms atnaujinti.

„IObit Updater“ – „IObit updater“ yra madinga, lengva programa, skirta padėti jums atnaujinti visa tai, ką įdėjote. Jis stebi programas ir primena jums, kai yra atnaujinimų, arba gali jas atnaujinti automatiškai.

Įsitikinkite, kad visi jūsų IT įrenginiai yra nuolat atnaujinami. Reguliarūs atnaujinimai yra būtini norint užtikrinti saugumą. Kur įmanoma, operacinės sistemos, programos ir programinė įranga turėtų būti automatiškai atnaujinami.

5. Visada naudokitės interneto saugumo programomis

Antivirusinė programinė įranga turėtų būti naudojama visuose įrenginiuose, pradedant kompiuteriais ir nešiojamaisiais bei mobiliaisiais telefonais. Labiausiai gerbiamos interneto saugumo kompanijos, tokios kaip „Symantec“ arba McAfee turi specialius mažų įmonių savininkų planus, kurie leis apsaugoti visus įrenginius naudojant vieną licenciją.

Taip pat galite pasirinkti iš skirtingų interneto saugos programų tipų. Kai kurios pagrindinės gali pasiūlyti tik antivirusines funkcijas, tuo tarpu išsamesnės versijos bus pilnai pakrautos su keliomis funkcijomis.

Kibernetinis saugumas trumpai

Kibernetinis saugumas – tai sistemų, tinklų, programų ir net duomenų apsauga nuo skaitmeninių išpuolių. Kita vertus, kibernetinės grėsmės yra elementai, nuo kurių kibernetinis saugumas apsaugo. Šios grėsmės yra skirtos padaryti tam tikrą žalą įmonėms ar asmenims, į kuriuos jos nukreiptos.

Įprasti elektroninių grėsmių tipai yra virusai, kenkėjiškos programos, išpirkos programinė įranga, sukčiavimo apsimetant išpuoliai ir dar daugiau. Apsaugos nuo daugelio kibernetinių grėsmių sudėtingumas labai skiriasi, atsižvelgiant į tai, kiek atkaklūs užpuolikai yra.

Kibernetinio saugumo srityje mes naudojame tokias priemones kaip antivirusinės programos, ugniasienės, kenkėjiškų programų detektoriai, scenarijų blokatoriai ir kitos, skirtos apsiginti nuo aukščiau paminėtų grėsmių..

Kodėl piratai yra skirti mažoms įmonėms

Informacijos praradimo išlaidos dėl tikslinių kibernetinių išpuolių įmonėms 2018 m. Sukaupė vidutiniškai 5,9 mln.Informacijos praradimo išlaidos dėl tikslinių kibernetinių išpuolių įmonėms 2018 m. Sukaupė vidutiniškai 5,9 mln. USD (šaltinis).

Piratai ne visada taikomi mažoms įmonėms, tačiau įrodyta, kad procentas yra gana didelis. Norėdami suprasti, kodėl įtraukiamos mažos įmonės, turite turėti bendrą supratimą apie kibernetinio saugumo incidentus.

Būdami verslo savininkais, dauguma iš mūsų pirmiausia rūpinamės savo finansais. Tačiau įsilaužėliai gali turėti daug daugiau ketinimų, nei tiesiog bandyti pavogti pinigus. Pvz., Jie gali bandyti laikinai išjungti jūsų skaitmenines operacijas, sugadinti jūsų verslo reputaciją ar tiesiog smagiai leisti laiką. Nors tai gali atrodyti įžeidžianti, esmė ta, kad yra keletas galimų priežasčių.

Toliau mes einame pas vidutinio smulkaus verslo savininką, kuris, kaip ir aš, nori sutelkti dėmesį į tai, kad klientui būtų suteiktas puikus produktas ar paslauga. Šis dėmesys mums dažnai atrodo kaip kliūtis, verčiantis pamiršti kitas svarbias sritis, tokias kaip kibernetinis saugumas.

Mes taip pat dažnai neturime išteklių, kuriuos naudoja didesnės įmonės, todėl tai yra masto ekonomijos klausimas. Kuo žemesnė verslo gynyba, tuo mažiau įsilaužėlių reikia įdėti į ataką, kad jis sėkmingai veiktų.

Sudėtingas dalykas – veiksmingų kibernetinio saugumo priemonių įgyvendinimas šiandien yra ypač sudėtingas. Urbanizuotose vietose yra daugiau prietaisų nei žmonių, o užpuolikai naudojasi vis kūrybiškesniais puolimo metodais.

Baigiamosios mintys

Kaip aiškiai matote, internetas šiandien gali būti labai pavojinga vieta, ypač jei jūsų verslas tuo remiasi. Kadangi tiek daug iš mūsų yra prisijungę skaitmeniniu būdu, grėsmė iškyla net į mūsų asmeninį gyvenimą.

Jūs, kaip verslo savininkas, turite sugebėti apsaugoti ne tik savo, bet ir visus jūsų darbuotojų naudojamus įrenginius. Kadangi viskas yra susiję, jūs esate tik stiprus, kaip silpniausia jūsų grandis.

Galiausiai tikiuosi, kad aš jums pateikiau keletą idėjų, kaip galite įgyvendinti kai kurias grubias saugumo priemones neišardydami banko. Priimkite savo saugumą kuo rimtai – nuo to priklauso jūsų verslas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map