Darbas namuose: kur rasti darbo internete ir kaip pradėti

Anksčiau darbas iš namų buvo prabanga, tačiau šiandien tai kažkaip virto privaloma norma. Tačiau tarp gyventojų yra skirtingos kategorijos žmonių, kurie pasirinko savo karjerą visiškai namuose.


Be abejo, dirbant namuose yra ir privalumų, ir trūkumų, tačiau norint tai padaryti sėkmingai, reikia pasiruošimo ir žinių. Jei tai atrodo kaip jūsų arbatos puodelis ar kažkaip pastebėjote, kad jums reikia darbo namuose, skaitykite toliau.

Contents

Pateikiame galimų darbo, kurį galite atlikti dirbdami namuose, sąrašą

Daryti tai, kas tau patinka, ir tuo pat metu užsidirbti iš savo namų yra tikslas. Atminkite, kad atlikti šį pakeitimą gali būti labai sudėtinga ne tik todėl, kad paprastai dirbate vienas, bet būsite atsakingas už dar daugiau.

Tai pasakius, pažvelkime į kai kuriuos populiaresnius ir bendresnius darbus, kuriuose galite dirbti iš namų ir pažiūrėkite, ko reikia šiam tikslui pasiekti.

Pastabos:

 1. Kad suteikčiau šiek tiek reikšmės šiems vaidmenims, aš pridėjau keletą atsiliepimų, surinktų tiek iš laisvai samdomų vertėjų, tiek iš verslo savininkų, kilusių iš įvairių sričių ir dirbančių skirtinguose pasaulio miestuose..
 2. Darbo užmokestis apskaičiuojamas remiantis naujausiais darbuotojų, kurių „UpWork“ įdarbinimo įrašai yra bent 10, sąrašais.

1. Grafikos dizaineris

Pavyzdys – „Icon Finder“ yra laisva rinkos vieta, kurioje galite susikurti savo portfelį ir parduoti savo ikonų menus internete.

Numatomas užmokestis: 10–50 USD / val

Grafikos dizaineriai ar bet kuris kitas menininkas, dirbantis kuriant tai, kas bendrauja vizualiai, tikriausiai labiausiai tinka darbui iš namų profilio. Nesvarbu, ar kuriate logotipus, plakatus ar bet kokį kitą meną, paprastai darbas pradedamas nuo trumpo kliento pranešimo.

Kai gausite tai, ko jums reikia iš klientų, likusi dalis priklauso tik jums. Nuo jūsų įrangos iki žaliavų ir talentų – visa tai galite turėti namuose.

Tiesą sakant, yra daugybė atvejų, kai darbas iš namų yra iš tikrųjų naudingas, nes tai reiškia, kad jums nereikės kiekvieną dieną perkelti savo prekybos priemonių į biurų patalpas ir iš jų. Žinoma, tai, kiek tai naudinga, priklauso nuo to, koks menininkas esate.

Kaip pradėti, jei esate pradedantysis

Jei jus domina grafikos dizainas, tada galbūt norėtumėte pradėti nuo kažkokio tokio kurso, kaip a grafinio dizaino bakalauro laipsnis. Jei dėl tam tikrų ar kitų priežasčių tai nepraktiška, taip pat galite mokytis ir praktikuoti patys.

Atsižvelgiant į įrangą, būkite pasirengę už didelę sumą atsisakyti galingo kompiuterio, galbūt nešiojamojo ar planšetinio kompiuterio, taip pat originalių projektavimo programinės įrangos kopijų..

Charlesas Yarbrovas

Charlesas Yarbrovas, „Webhost.pro“ prezidentas pasitelkia laisvai samdomus darbuotojus daugeliui užduočių, įskaitant grafinį dizainą. Jam, visų pirma, laisvai samdomiems grafikos dizaineriams reikia pateikti aukščiausios kokybės darbą.

„Laikas, reikalingas klaidoms ištaisyti ar surasti ką nors naujo, padėti, yra daug sunkesnis nei sumokėti daugiau pinigų arba ilgiau laukti. Tai yra pagrindinė priežastis, dėl kurios mes tiek daug dėmesio skiriame tam, kad laisvai samdomi darbuotojai, su kuriais mes dirbame, turėtų gerus rezultatus panašiame darbe “, – sako Yarbroughas..

Viktoras Tomas

Viktoras Tomas, Svetainių kūrimo firmos Thomasdigital.com savininkas sutinka. Išeinantis iš San Francisko, Tomas mano, kad svarbu įrodyti sėkmę panašiame darbe. Tačiau jis pridūrė, kad taip pat svarbu, jog laisvai samdomi darbuotojai sugebėtų gerai valdyti lūkesčius.

„Norėčiau aiškaus vaizdinio, ką galima ir bus padaryta, kartu su tuo, kas neįmanoma. Svarbu tai, plius aiškus ir nuolatinis bendravimas apie tai, kaip viskas vyksta projekto metu “, – komentavo Tomas.

2. Vaizdo įrašų rengyklė

Pavyzdys – filmų ir vaizdo įrašų gamybos darbus galite rasti „Production HUB“.

Numatomas užmokestis: 20–120 USD / val

Kaip ir grafikos dizaineris, vaizdo įrašų redaktoriai taip pat gali džiaugtis privilegija dirbdami namuose. Vaizdo įrašų redaktoriai dirba prie neapdorotų vaizdo įrašų, pritaikydami juos prie galutinio, nušlifuoto produkto, kurį paruošti žiūrėti visuomenė.

Nors tai gali atrodyti šauniai, jis taip pat nėra pats lengviausias pasaulyje, nes jame reikia integruoti daugybę elementų, tokių kaip dialogas, garsas, specialieji efektai ir kartais neapibrėžtos kokybės neapdorotas vaizdo įrašas..

Kaip pradėti, jei esate naujas

Tiems, kurie nori užsiimti vaizdo montažu, galite pradėti mokytis su filmu susijusių dalykų, pavyzdžiui, transliuoti ar daugialypės terpės ryšiai. Taip pat yra keletas specializuotų kursų, kuriuose galite dalyvauti kinematografija ar net tuos, kurie yra skirti programinei įrangai.

Atminkite, kad nebent žiūrėsite į žemesnę rinkos dalį, pavyzdžiui, redaguosite asmeninius vaizdo įrašus ar paprastesnius įmonės vaizdo įrašus, vaizdo įrašų redagavimo reikalavimai greitai gali tapti draudžiamaisiais..

Jei norite valdyti filmų montažą ar sudėtingesnius ekranus, gali tekti nemažai investuoti į montažo studiją.

3. Buhalteris / buhalteris

Pavyzdys - buhalterijos darbus galite rasti svetainėje Freelancer.com.Pavyzdys – buhalterijos darbus galite rasti svetainėje Freelancer.com.

Numatomas užmokestis: 20–50 USD / val

Nors buhalterija ir buhalterija yra pagrindinės verslo funkcijos, yra keletas pagrindinių skirtumų. Buhalteris yra atsakingas už finansinių operacijų įrašymą, o buhalteris – už finansinių duomenų interpretavimą, klasifikavimą, analizę, pateikimą ir apibendrinimą..

Nepriklausomai nuo to, kam galėtumėte pasirinkti, abu šie darbai yra labai reikalingi beveik kiekvienoje pramonės šakoje. Kitas pliusas yra tas, kad šiuos darbus taip pat lengvai galite atlikti patogiai savo namuose – ar kitose vietose, jei norite.

Darbo pradžia

Nors norint pradėti šias pareigas buhalteriams reikia tik pagrindinio sąskaitų supratimo, buhalteriai turi būti atestuoti. Tikslūs pažymėjimai priklausys nuo to, kur gyvenate, tačiau būtinas bent jau bakalauro laipsnis apskaitoje. Vėliau galėsite pasirinkti specializuotis vėliau.

Dėl interneto grožio klientai gali lengvai su jumis dalytis dokumentais ir failais, o šiandien yra daugybė „Cloud“ pagrįstų apskaitos paslaugų. Tiesą sakant, jums tikriausiai teks ribotą laiką apsilankyti kliento patalpose kiekvienais metais – pirmiausia per mokesčių sezoną.

Apskaitos programinę įrangą dažniausiai apmoka ir klientai, atsižvelgiant į jų įmonės poreikius, todėl viskas, ko jums reikia, yra kompiuteris, interneto ryšys ir tai, kas yra jūsų galvoje.

4. Virtualus padėjėjas

Pavyzdys - virtualus asistento darbo sąrašas „UpWork“.Pavyzdys – virtualus asistento darbo sąrašas „UpWork“.

Numatomas užmokestis: 5–15 USD / val

Kaip jums gali būti žinoma iš pareigybės pavadinimo, virtualiojo asistento vaidmuo tai yra kažkas, ką lengvai galite atlikti namuose. Taigi daugeliui pramonės šakų reikia virtualių padėjėjų, nekilnojamojo turto firmų, IT firmų ar net apskaitos ir finansų firmų.

Kaip virtualus padėjėjas, turite būti pasirengęs maksimaliai lanksčiai atlikti savo pareigas. Tai, ką darote, gali apimti atsakymai į telefono skambučius, tvarkaraščių tvarkymas ar net kelionių organizavimas. Žinoma, daug kas priklauso nuo to, koks esate asistentas.

Kaip pradėti dirbti virtualiu asistentu iš namų

Nors jums nereikia turėti laipsnio, kad galėtumėte kreiptis kaip į virtualų asistentą, kai kurios iš daugiau mokamų vietų gali nustatyti tai kaip reikalavimą. Taip pat galite nuspręsti dalyvauti kituose kursuose, kad padidintumėte savo įgūdžių rinkinį ir padarytumėte labiau pageidaujamą profilį.

Raktas į sėkmingą virtualų asistentą yra darbas kuo greičiau ir efektyviau. Jūs taip pat turėtumėte būti gerai organizuotas, turėti gerus bendravimo įgūdžius, būti išmintingas ir sugebėti atlikti kelias užduotis tuo pačiu metu.

Įrangos gale virtualus asistentas yra grynas „kompiuterio darbas“. Reiškia, jums reikės kompiuterio, kai kurių ryšių priemonių, tokių kaip laisvų rankų įranga su mikrofonu, patikimo interneto ryšio ir programinės įrangos, kuri padėtų jums susitvarkyti – ir viskas.

Michaelas Navalis yra įsikūrusi Filipinuose, tačiau remia įvairius klientus visame pasaulyje kaip virtualus nepriklausomų IT specialistų asistentas. Jis pataria tiems, kurie svarsto apie virtualiojo asistento darbą, visada remtis įgūdžiais ir, svarbiausia, turėti teigiamą požiūrį „galiu padaryti“.

Pirmasis padės jums atlikti įvairias užduotis, o antrasis padės tvarkyti klientus, kurie gali būti reiklūs. Laikykite tai „panašumo“ veiksniu, kuris gali padėti pratęsti sutarties trukmę neribotam laikui.

„Sunku patarti, kiek mokėti už VA darbą, nes darbo apimtis gali būti gana didelė priklausomai nuo kliento. Svarbiausi dalykai, kuriuos reikia išspręsti, yra jūsų laiko investicijos, visos papildomos priemonės, kurių gali prireikti norint atlikti tam tikrą vaidmenį, ir kokie papildomi įgūdžiai gali prireikti patobulinti, jei reikia “, – sako„ Naval “.

5. Rašytojas / redaktorius / vertėjas

Pavyzdys - Rašytojo darbai pasiekiami „Problogger Jobs“.Pavyzdys – Rašytojo darbai pasiekiami „Problogger Jobs“.

Numatomas užmokestis: 15–60 USD / val

Ilgus metus dirbdamas rašytoju ir redaktoriumi, lengvai galiu pasakyti, kad tai turbūt vienas lanksčiausių darbo vietų, egzistuojančių namuose. Įvairiais atvejais dirbau biuruose, lauke ir namuose tam tikru metu.

Aplink yra daugybė rašytojų – tinklaraštininkų, autorių, rašytojų, rašytojų, romanų kūrėjų ir dar daugiau. Atminkite, kad praktiškai viską, ką matote internete ar popieriuje, sukūrė rašytojas!

Jei mintis, kad jūsų žodžiai pasirodys visur, kur kreipiasi, tai jums gali tikti vienas vaidmuo. Priklausomai nuo to, kokiu rašytoju norite tapti, reikalavimai gali labai skirtis.

Pvz., Techninis rašytojas būtinai turi būti gerai išmanantis techninius dalykus, o tyrinėtojui gali reikėti turėti srities, kurioje vykdomas tyrimas, išsilavinimą. Vis dėlto bendras visų šių specializacijų komponentas yra gebėjimas bendrauti..

Kaip gauti mokamą rašymą internetu

Gebėjimas patraukti auditorijos dėmesį ir aiškiai perteikti žinutę yra vienas iš gyvybiškai svarbiausių įgūdžių, kuriuos galite turėti rašytojas. Nors galite sužinoti to specifiką tokiame kurse, kaip žurnalistikos bakalauras, idealu, jei pasirinksite mentorių, kuris galės pasidalyti savo paslaptimis, įgytomis per patirtį.

Nepaisant to, rašytojas, redaktorius ar vertėjas, svarbiausias jūsų inventoriaus elementas bus kompiuteris, redagavimo programinė įranga ir interneto ryšys..

Muhamedas Ruby Ernawa

Muhamedas Ruby Ernawa yra vertėjas iš indoneziečių-anglų kalbų, visą savo verslą sukūręs iš laisvai samdomų vertėjų.

Turėdamas daugiau nei 5 metų laisvai samdomų vertėjų patirtį, dabar jis yra „Diamondo Translation“ savininkas. Naujokams, pradedantiems šiuo verslu, jis pataria jiems per daug nesijaudinti, kiek patirties turite, kai kreipiatės dėl darbo – tol, kol turite tvirtą įgūdžių ir bendravimo pagrindą..

„Gebėjimas gerai bendrauti su klientais yra labai svarbus, vaidina svarbų vaidmenį užtikrinant darbą, taip pat tiksliai derantis ir suprantant reikalavimus. Jei jums nepavyks to pasiekti, geriausi pasaulio įgūdžiai gali neišgelbėti nuo nesusipratimų. “ sako Muhamedas

Muhammadas taip pat perspėja, kad patekti į šią areną gali reikėti išlaidų, tokių kaip investicijos į jūsų verslo svetainės prieglobą, kompiuterinio vertimo įrankių prenumerata ar net verslo el. pašto talpinimas.

Sharon Hurley salėje, profesionalus B2B rašytojas ir tinklaraštininkas, dirbantis tiek su klientais, tiek su kitais laisvai samdomais vertėjais.

Turėdama 30 metų profesionalų spaudos ir internetinės žiniasklaidos rašymą, ji mano, kad pagrindinis sėkmingo laisvai samdomo rašytojo bruožas yra darbo kokybė ir patirtis konkrečiose nišose..

„Mano klientai tikisi iš manęs kokybės, tokios pačios kokybės iš visų laisvai samdomų vertėjų, su kuriais dirbu. Manau, kad klaidinga prioritetą teikti greičiui, o ne kokybei “, – pabrėžia ji. Kaip matote, nepriklausomai nuo jūsų darbo ar užimtumo būdo, kokybė yra svarbi.

6. Tyrimo asistentas / verslo analitikas

Pavyzdys - mokslinių tyrimų analitikų darbas yra prieinamas iš tiesųPavyzdys – mokslinių tyrimų analitikų darbo vietos yra iš tiesų.

Numatomas užmokestis: 25–150 USD / val

Įsivaizduokite, kad gautumėte atlyginimą už visa tai žinodami – ir jūs klystumėte dėl to, ką daro tyrėjo padėjėjas.

Kaip rodo pavadinimas, mokslinių tyrimų asistentai padeda atlikti tokius darbus kaip foninis darbas, pavyzdžiui, faktų nustatymas, duomenų rinkimas ir daugybė kitų dalykų, susijusių su pagrindinio darbo gamintojo palaikymu..

Kaip kai kurie gali sakyti, „Google“ yra jūsų draugas, bet tik atsiminkite, kad yra daugybė dalykų, kurių galbūt nepavyks rasti internete. Jei norite būti tyrimų asistentu, turite būti pasirengęs laikas nuo laiko išeiti į lauką ir prireikus įsigilinti į ne skaitmeninius archyvus..

Nors moksliniai tyrimai dažniausiai būna labai specializuoti, asistentui gali nebūtina turėti visų mokslo darbuotojų išsilavinimo. Tačiau greičiausiai reikės kvalifikacijos srityje, susijusioje su vykdomais tyrimais.

Pvz., Jei jūs kreipiatės kaip į mokslinio asistento projektą, susijusį su kylančių atsakų į genetiškai modifikuotus pasėlius tyrimu, jums gerai pasitarnautų oficialus genetinės inžinerijos ar biochemijos išsilavinimas..

Darbo pradžia

Deja, šiems išsilavinimams dirbti reikia laiko ir pinigų, todėl jūsų, kaip tyrėjo padėjėjo, vaidmuo greičiausiai bus tik tam tikrose srityse. Vis dėlto tai yra kažkas, su kuo galima dirbti nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į tai, kokių įrenginių gali prireikti atliekant darbą.

Tikitės dirbti lengvai nešiojamame įrenginyje, tokiame kaip nešiojamasis kompiuteris, ir bendrauti skaitmeniniu būdu per projektų valdymo programinę įrangą ar kartais tiesiog el. Paštu.

7. Internetinis treneris / mokytojas

Pavyzdys – internetiniame kurse galite lengvai sukurti ir parduoti „Teachable“.

Numatomas darbo užmokestis: –

Nors gali būti senas pokštas, kad „tie, kurie nemoka daryti, moko“, iš tikrųjų mokytojo vaidmuo yra labai garbingas. Tačiau interneto dėka galite būti mokytoju ir internete, jei tik turite vertingų įgūdžių, kuriuos galėsite perduoti.

Kai kurie šių specializuotų įgūdžių pavyzdžiai yra „WordPress“, gėlių kompozicijos, sodininkystė, mezgimas – beveik viskas iš tikrųjų. Tai reiškia, kad internetinio trenerio ar mokytojo vaidmuo gali būti nepaprastai vertingas daugeliui žmonių. Jei turite noro tai padaryti, galite kurti ir parduoti savo kursus internete.

Didelis skaitmeninių kursų kūrimo pliusas yra tas, kad tai nebūtinai turi būti visą darbo dieną. Galite dirbti ir kurti juos laisvalaikiu bei keisti grafiką priklausomai nuo to, kuris yra jūsų prioritetas bet kuriuo metu.

Norėdami patobulinti kuriamus kursus, pabandykite išmokti tam tikrų minkštųjų įgūdžių, tokių kaip viešasis kalbėjimas, bendravimas ar dar kas nors, kas gali padėti pagerinti patirtį, įgytą kuriant jūsų kursus. Kai juos turėsite, galėsite pradėti kurti skaitmeninius kursus.

Priklausomai nuo to, ką nuspręsite, gali reikėti tam tikros internetinės kameros ar ekrano įrašymo įrenginio, taip pat interaktyvių skaitmeninių įrankių, kuriuos mokyti.

Ypatumas: Kylis stogas

Kylis stogas

Tikriems internetinių kursų kūrėjams mes turime specialų vaizdą – trumpą fragmentą, kuriame aptariami dalykų pagrindai su Kyle’u Roofu. Bendrovės įkūrėjas Interneto rinkodaros auksas, „PageOptimizer Pro“, ir dar keletą svetainių, „Roof“ savo vardą sėkmingai pavadino kurdamas internetinius kursus, todėl atsižvelkite į jo komentarus!

Anot jo, pradedantiesiems kuriant internetinius kursus reikia susitelkti ties savo reputacijos versle kūrimu – kuo labiau žinomas vardas, tuo geriau kursai bus parduodami. Tai galima pasiekti sukūrus keletą „nemokamų kursų“, kurie iš esmės sukuria pridėtinę vertę bendruomenėms.

„Kai įsitvirtinsite (ir tai gali užtrukti metus), turėsite visą krūvą žmonių, norinčių įsigyti jūsų kursą. Jei gerai sekėtės kažkieno „YouTube“ kanale ar podcast’e, jie mielai grįš, kad vėl papasakosite apie savo naują kursą “, – sako Stogas.

„Pateikdami galite pradėti tobulinti savo kursų koncepcijas. Prieš skirdami laiko bet kokių vaizdo įrašų įrašymui, galite išbandyti, kas veikia ir kas ne. “

Stogas perspėja, kad netgi vaizdo įrašų kūrimas gali užtrukti daug laiko, neįtraukiant redagavimo laiko (kurį jis perkelia į išorę). Kiekvieno vaizdo įrašo pagaminimas užtrunka maždaug nuo vienos iki dviejų valandų – nepriklausomai nuo to, kiek jie paprastai yra.

„Vaizdo įrašų ir turinio įkėlimas į mokomą ar kitą platformą užtruks daug ilgiau, nei jūs manote“..

8. Programuotojai / interneto programuotojai

Pavyzdys - internetinių kūrėjų darbo vietų sąrašas „SimplyHired“.Pavyzdys – internetinių kūrėjų darbo vietų sąrašas „SimplyHired“.

Numatomas užmokestis: 15–100 USD / val

Tikriausiai nebuvo žinoma, kad programišiai ir žiniatinklio kūrėjai turi pačius labiausiai izoliuotus darbo vaidmenis. Tai, plius pats darbo pobūdis, suteikia beveik idealų darbo iš namų scenarijų.

Nesvarbu, ar dirbate su individualiems poreikiams pritaikytais įmonės projektais, ar net parduodate savo pačių sukurtas programas – visa tai įmanoma iš paties jūsų namų komforto. Iš esmės būsite laisvai samdomas kūrėjas.

Sudėtingiausia darbo dalis bus jūsų vardo iškėlimas, galbūt naudojantis internetiniu portfeliu, ir savęs rinkodara, kiek tik galite. Natūralu, kad tai padės, jei galėsite suteikti potencialiems klientams didelę projektų, kurias anksčiau sėkmingai baigėte ar kuriuose dalyvavote, portfelį..

Kaip pradėti dirbti kaip žiniatinklio kūrėjas, dirbantis namuose

Nors programavimas gali būti savamokslis, visada geriausia turėti tam tikrą oficialų pagrindą. Mačiau daug puikių programuotojų, kurie daug žino apie kodavimo specifiką, tačiau išlieka vidutiniški dėl silpnų pagrindinių sąvokų.

Nepaisant to, kad ir ką nuspręstumėte, jums reikės specialios darbo mašinos, kad sukurtumėte ir išbandytumėte savo kodą, į kurį geriausiai netrukdys asmeninės programos, kurias galbūt norėsite įdiegti.

Julian Song

Julian Song, Malaizijos laisvai samdomų vertėjų kūrėjas, jau daugiau nei dešimtmetį yra nepriklausomas. Gebėjimą tai padaryti jis įvertina dėka ankstesnio darbo metu įgytos patirties ir žmonos palaikymo.

„Visada įsitikinkite, kad įdėjote 101% pastangų kiekviename jūsų vykdomame projekte. Nepamiršk per daug pakenkti, bet pristatyk geriausią produktą, kokį tik gali. Jei galite, pasiūlykite idėjų, kurios taip pat galėtų padėti “, – sako Daina.

9. Dropshipper / Partnerių pardavėjas

Pavyzdys – parduotuvė, parduotuvė, pastatyta naudojant „Shopify“.

Numatomas darbo užmokestis: –

Iki šiol daugelis iš jūsų greičiausiai tikės e. Prekybos galia. Pagrindinės platformos atsirado dideliais būdais ir net mažos įmonės įšoko į lėktuvą dėl technologijos pokyčių.

Ar žinojai, kad net gali užsiimti elektronine prekyba? Vienas iš būdų, kaip tai padaryti, yra laivų gabenimas. Šis el. Prekybos režimas leidžia jums parduoti produktus internetu, iš tikrųjų neturint to produkto.

Sukurkite internetinę svetainę, kuri veikia kaip pardavimo padalinys, tada įsigykite savo produktus iš tiekėjų, kaip „AliExpress“, „SaleHoo“, „Doba“ ar daugelio kitų. Galite sukurti svetainę greitai ir be jokių techninių žinių, jei naudojatės tokių svetainių kūrėjais kaip „Shopify“.

Nors jūs turėsite sumokėti už pradines investicijas į savo svetainės prieglobą ir kūrimą, jums nereikės užsakyti didmeninių prekių ar net tvarkyti gabenimo. Visa tai gali būti padaryta už jus per jūsų prekių gabenimo šaltinius.

Filialų rinkodaros specialistai veikia panašiai, tačiau jie daugiausia kuria turinį, kuris padeda parduoti produktus. Už kiekvieną klientą, kurį nurodo dukterinis pardavėjas, už šį pardavimą jie uždirbs komisinius.

Kaip pradėti, jei esate naujas

Kai nuspręsite dirbti namuose, kaip pardavėjas ar pardavėjas, iš esmės imatės verslo savininko, kuriam tenka dėvėti daug skrybėlių, vaidmens. Dėl šios priežasties kartais gali tekti perduoti tam tikras jūsų verslo sritis, nesvarbu, ar tai būtų interneto svetainių kūrimas, ar turinio gamyba.

Džeris Žemas, „WHSR“ įkūrėjas, „BuildThis.io“ ir „HostScore“ yra partnerių rinkodaros veteranas. Turėdamas 15 solidžių verslo metų, jis pasidalino mintimis apie potencialių naujokų, kurias reikia perduoti, vaidmenį.

„Priimdamas talentą, aš labiau renkuosi mokėti išlaikytojui, o ne samdyti laisvai samdomus vertėjus, nes tai yra ekonomiškesnė kaina. Tačiau svarbu, kad jie turėtų įgūdžių ir patirties, reikalingų atlikti darbą, kurį jie buvo pasamdyti. Svarbumo tvarka reikalauja kokybės, pagrįstos kainos ir greičio.

Kadangi mes visi dirbame nuotoliniu būdu, vienas kritinis mano samdomų asmenų aspektas yra tai, kad jie turi būti labai atidūs detalėms. Šis pagrindinis aspektas gali reikšti didelį skirtumą to, ką, jūsų manymu, gaunate ir ko galiausiai gaunate “, – sakė A. Lowas.

10. Socialinės žiniasklaidos vadybininkas

Pavyzdys - „Fiverr“ yra populiari rinka, kurioje laisvai samdomi darbuotojai siūlo savo paslaugas potencialiems nuomininkams.Pavyzdys – „Fiverr“ yra populiari rinka, kurioje laisvai samdomi darbuotojai siūlo savo paslaugas potencialiems nuomininkams.

Numatomas užmokestis: 10–50 USD / val

Kaip mes visi žinome, socialinė žiniasklaida yra viskas, apie ką visi dabar kalba. Daugeliui prekės ženklų – tiek didelių, tiek mažų – reikia, kad kas nors galėtų vykdyti savo skaitmeninę informavimo veiklą – didelę jos dalį sudaro socialinė žiniasklaida.

Nuo kasdienės veiklos valdymo iki turinio kūrimo tiksliniams įmonės klientams, jūsų pagrindinis vaidmuo socialinės žiniasklaidos valdyme yra padėti padidinti prekės ženklo žinomumą, tikiuosi, kad išaugs pardavimai.

Pradėjimas dirbti socialinės žiniasklaidos vadovu

Jei norite puikiai išmanyti socialinės žiniasklaidos vadybą, turėtumėte bendravimo, viešųjų ryšių ar net rinkodaros išsilavinimą. Svarbiausia, kad jūs turėtumėte linksmą nusiteikimą ir galėtumėte palaikyti savo vėsą. Atminkite, kad esate viešas įmonės veidas tam tikrais pagrindiniais kanalais.

Laimei, visa tai gali būti padaryta ir patogiai naudojantis savo namais, jei tik turite įrenginį, prie kurio galėsite dirbti, tinkamus savo socialinės žiniasklaidos turinio planavimo įrankius ir galbūt tam tikrą integravimo programinę įrangą, kuri leis jums lengvai valdyti kelis socialinius tinklus. žiniasklaidos kanalus lengviau.

Kur rasti teisėtų internetinių darbų?

Fiverr

Geriausias dalykas „Fiverr“ yra tai, kad tai svarbu ne tik atliekant įvairius darbus, pradedant vaidmenimis namuose, bet taip pat gali padėti tiems, kurie yra daugelyje savo karjeros lygių. Pvz., Ar esate badaujantis rašytojas, tik pradedantis savarankiškai, ar profesionalas, turintis 30 metų patirtį – čia jums yra galimybių.

„Fiverr“ klientai siūlo paslaugas jūsų paslaugoms pagal iš anksto nustatytus projekto apibrėžimus, kuriuos nustatote jūs. Taip pat palaikomos pasirinktinės užklausos ir jūs galite pacituoti potencialų klientą pagal jų tikslias projekto specifikacijas.

„Fiverr“ tinka daugeliui darbo vaidmenų ir yra gera vieta pradėti darbą nuo namų.

Apsilankykite: https://www.fiverr.com/

Upwork

„Upwork“ iš tikrųjų yra labai panašus į „Fiverr“ tuo, kad jis taip pat patenkina daugybę ieškančių darbo asmenų. Pagrindinis skirtumas yra tas, kaip jums mokama už „Upwork“. Kur „Fiverr“ leidžia nustatyti numatomas projekto sąnaudas, „Upwork“ leidžia klientams cituoti valandą.

Tai leidžia žymiai tiksliau atsiskaityti, nes galite atsiskaityti už savo laiką. Jei atsiras papildomų prašymų ar tokių, jūsų mokestis bus tiesiog padidintas dėl padidinto darbo praleisto laiko.

„Upwork“ yra tinkamas atlikti beveik bet kokius vaidmenis, tačiau tai padeda, jei prieš pradėdami čia turite patirties.

Apsilankykite: https://www.upwork.com/

Toptalis

„Toptal“ siekia pritraukti laisvai samdomų augalų grietinėlę geriausioms įmonėms, kurios nori, kad projektai būtų perduoti kitoms šalims. „Toptal“, savo vaidmeniu jungdamas žmones per savo platformą, neturi savo būstinės ir yra tikrai skaitmeninis.

Kad galėtumėte naudotis „Toptal“, turite sugebėti išlaikyti daugybę testų, būtent taip jis išlaiko tik geriausius dalykus. Iš pradžių maitindamas inžinierius, šiandien „Toptal“ išplėtė savo balų skaičių, įtraukdamas dizainerius, buhalterius, statistikus, konsultantus ir dar daugiau.

„Toptal“ yra naudingas inžinieriams ir kai kurioms kitoms specializuotoms profesionalioms tarnyboms ir priima tik 3% kandidatų.

Apsilankykite: https://www.toptal.com/

„SimplyHired“

„SimplyHired“ gali būti darbo portalas, tačiau jame taip pat yra nemažas skaičius laisvai samdomų specialistų, kurie gali dirbti iš namų. Vienareikšmiškai, jis siūlo daugiau darbo vietų, nei yra tik užregistruotas jos platformoje, tačiau taip pat kaupia darbo vietas iš daugybės kitų šaltinių.

„SimplyHired“ tinka daugumai ieškančių darbo, tačiau nebūtinai specializuojasi nuotoliniams darbuotojams. Vis dėlto yra galimybių.

Apsilankykite: https://www.simplyhired.com/

Rašytojo prieiga

Jei esate rašytojas ar turinio specialistas, jus gali dominti „Writer“ prieiga. Ši platforma padeda susisiekti rašytojams su jiems tinkamais darbais, taip pat siūlo AI pagrįstą darbo atitikimą. Žinoma, šie privalumai neišvengiami be daugybės įspėjimų.

Visų pirma, darbo ieškantys asmenys, turintys „Writer Access“ prieigą, yra gaunami tik iš kelių šalių, įskaitant JAV, Jungtinę Karalystę, Australiją, Kanadą, Airiją ar Naująją Zelandiją. Jei atitiksite šiuos kriterijus, turėsite atlikti „Writer Access“ vertinimą. komanda, kad pagaliau patektų į kvalifikaciją.

Apsilankykite: https://www.writeraccess.com/

Piktogramų ieškiklis

Ši svetainė skirta dizaineriams, norintiems lengvai parduoti savo darbus. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užsiregistruoti su jais ir įkelti elementus, kuriuos norite parduoti. Kadangi „Icon Finder“ yra viena didžiausių internetinių piktogramų internetinių prekyviečių, turėsite prieigą prie paruoštos savo rinkų rinkos.

Vis dėlto laimikis yra. Piktogramų ieškiklis padalins, ką uždirbate jų svetainėje, 50–50. Tai reiškia, kad jūs gaunate tik pusę to, už ką parduodate produktą. Vis dėlto tai lengvas ir greitas būdas užsidirbti pinigų neradus savo klientų.

Apsilankykite: https://www.iconfinder.com/

„ProBlogger“ darbai

„ProBlogger“ yra daugiau tinklaraštininkų bendruomenė, o ne skirta darbo platformos svetainė. Tačiau naudodamiesi savo narių ištekliais, ten pateksite į tam skirtą skyrių apie darbus.

Didžioji dalis čia siūlomo darbo yra susijusi su turinio kūrimu, nesvarbu, ar tai būtų vaizdų rašymas, ar redagavimas. Besikuriantys rašytojai tikrai turėtų pasitikrinti, ar ji lengvai prieinama, taip pat dėl ​​milžiniškų palaikomųjų išteklių.

Apsilankykite: https://problogger.com/jobs/

„ProductionHub“

Surasti darbą vaizdo įrašų rengyklėje gali būti sunku, nes nepaisant populiarumo, tai gali būti neįtikėtinai niša daugeliu aspektų. Laimei, mes turime „ProductionHub“, kuri yra specialiai skirta vaizdo įrašų redaktoriams ir prodiuseriams.

Ši platforma leidžia jums ne tik kreiptis dėl darbo, bet ir įkelti ir demonstruoti savo darbus, kad klientai galėtų jus rasti.

Apsilankykite: https://www.productionhub.com/

Mokomas

Tiems, kurie nori kurti kursus ir mokyti dalykų, mokomasis yra vienas iš geriausių būdų. Tai veikia kaip svetainių kūrėjas, leidžiant kurti kursus jos platformoje, tada organizuoti kursus ir leisti juos parduoti studentams, norintiems išmokti.

Nors vartotojams suteikiama galimybė greitai ir lengvai pradėti darbą, ji turi tam tikrų trūkumų. Norėdami naudotis paslauga, turite sumokėti už prenumeratą, be to, „Teachable“ už kiekvieną jūsų parduodamą kainą yra supjaustytas.

Apsilankykite: https://teachable.com/

Vietinės „Facebook“ grupės

Dar vienas šaltinis, kurio nereikia pamiršti ar nuvertinti – „Facebook“, nes jame yra daug puslapių ar grupių, skirtų darbui. Jei esate dizaineris ar kitas specialistas, „Facebook“ paieškokite bendruomenių, kur susirenka tos, kurios dirba jūsų srityje.

Daugeliu atvejų darbo teikėjai ras ir šias grupes, kad pasiūlytų galimybių. Taip pat įprasta, kad patys grupės nariai dalijasi darbo galimybėmis visai bendruomenei.

Apsilankykite: https://www.facebook.com/

Įrankiai, kuriuos jums / jums gali tekti dirbti iš namų

Kadangi pagrindinė tema yra nuotolinis darbas, turėtumėte suprasti, kad reikalinga pagrindinė įranga, kurią turite turėti jūsų pusėje, kad viskas veiktų. Visa tai turės išeiti iš kišenės, nes iš esmės jūs teikiate paslaugą.

Čia gali būti keletas priemonių, kurių jums gali prireikti, pavyzdžių;

Kompiuterinės sistemos

Daugelio vaidmenų atveju tai gali būti tiesiog bendroji sistema, kurią galite naudoti kurdami dokumentus, siųsdami ir gaudami pranešimus arba naudodami žiniatinklio priemones. Tačiau kai kuriais atvejais jums gali prireikti šiek tiek papildomo.

Pvz., Vaizdo įrašų redaktoriams ar grafikos dizaineriams gali prireikti galingesnių mašinų, nes vaizdo įrašų taisymas yra labai išalkęs.

Kita aparatinė įranga

Interneto kameros, laisvų rankų įranga su mikrofonais, didesni monitoriai – atsižvelgiant į jūsų vaidmenį, gali reikėti bet kurio arba visų šių elementų. Pavyzdžiui, jums, kaip virtualiam asistentui, reikia dažnai skambinti ar kitaip bendrauti, todėl investicijos į tvirtas ausines bus neįkainojamos..

Sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga

Tiems, kurie dirba per tokias platformas kaip „Fiverr“ ar „Toptal“, visi mokėjimai ir sąskaitos faktūros bus tvarkomos už jus. Jei nuspręsite dirbti su savo klientais, turėsite mokėti jiems išrašyti sąskaitas už atliktą darbą.

Tam galite naudoti bet ką – nuo „Excel“ lapų ar sąskaitų-faktūrų šablonų iki profesionalesnių sprendimų, tokių kaip „Cloud-based“ apskaitos ir sąskaitų faktūrų išrašymo sprendimai. „Zoho“ ir „Freshbooks“ yra geri jų pavyzdžiai ir už juos galima mokėti kas mėnesį.

Taip pat patikrinkite: Sąskaitų faktūrų autobusas, „Aynax“, Sąskaitų faktūrų generatorius.

Bendradarbiavimo priemonės

Nors darbas namuose dažniausiai yra solo užduotis, jūs turite galimybių dirbti kartu su kitais palaikančiu būdu. Jei tokia situacija susidaro, pasirinkite naudoti kai kuriuos įrankius, leidžiančius sklandžiai dirbti kartu.

Geri jų pavyzdžiai yra „Google“ dokumentai ir skaičiuoklės (pasiekiami atskirai arba kaip dalis „Google“ dokumentų) „G Suite“ įrankių rinkinys), „Microsoft“ komandos, ir „Flowdock“.

Taip pat patikrinkite: Kalendriškai, Sąvoka, „Google“ kalendorius

Grafiniai įrankiai

Grafikos dizaineriams reikės tam tikros programinės įrangos, kuri anksčiau buvo gana brangi, tačiau dabar, laimei, ją galima įsigyti kaip „Cloud“ prenumeratas ir „fremium“ naršyklės įrankius. Pagrindinės idėjos, kaip gali prireikti, gali būti „Adobe Cloud CC“ ir galbūt išteklių saugykla, tokia kaip „Bigstock“.

Taip pat patikrinkite: Drobė, Procreate, Eskizas, Bendradarbiavimo dizaineris

Socialinės medijos / el. Pašto rinkodaros įrankiai

Priklausomai nuo to, kokį darbą namuose pasirinkote pasirinkti, kartais jums gali prireikti specialių įrankių, skirtų konkrečioms užduotims. Pavyzdžiui, „HootSuite“ leidžia socialinės žiniasklaidos vadybininkams dirbti keliuose kanaluose tuo pačiu metu ir netgi leidžia planuoti įrašus.

Taip pat patikrinkite: „TweetDeck“, IFTTT, Kiekviena žinutė, Susipažink su Edgaru, „Hubspot“

Rašymo priemonės

Rašytojams „Gramatika“ (mano apžvalga čia) gali padėti ištaisyti arba išryškinti sritis, kurias reikia taisyti kuriant tekstą skrendant. Yra dešimtys specializuotų įrankių, prieinamų beveik bet kokiems poreikiams patenkinti, ir daugelis netgi turi nemokamų planų.

Taip pat patikrinkite: „Hemingway“ programa, Rašyk arba mirsi

Darbo eigos valdymas

Gebėti koordinuoti savo darbą ir kelis vykdomus projektus gali būti sudėtinga. Norėdami tuo pasirūpinti, siūlau pasidomėti tam tikra darbo eiga ar projektų valdymo programine įranga..

Šiandien jas taip pat galima rasti kaip debesų paslaugas, tokias kaip Asana arba Zapier. Jie ne tik padeda valdyti darbą, bet ir prireikus leidžia bendrauti su klientais ir net bendradarbiais.

Taip pat patikrinkite: Trello, Pirmadienis, Wrike

Saugumas

Kaip ir jūsų kompiuteris, vienas svarbiausių dalykų, kurį turite atlikti, yra darbo įrenginių saugumas. Įsivaizduokite, jei virusas sunaikins jūsų darbą ar įsilaužėlis galėtų pavogti jūsų kliento informaciją iš jūsų sistemos.

Visada paleiskite atnaujintą interneto saugos programinę įrangą, pvz „Norton 360“. Taip pat būtų geriausia, jei visada galėtumėte naudoti a Virtualiojo privataus tinklo paslauga šifruoti visus duomenis, kurie patenka į įrenginį ar išeina iš jo, ypač todėl, kad dirbate nuotoliniu būdu.

Taip pat patikrinkite: „ExpressVPN“, „AVG Antivirus“, Kenkėjiškų programų

Konferencijų programinė įranga

Be laisvų rankų įrangos, jums reikės patikimos ryšių programinės įrangos, kad ji veiktų nuotoliniu būdu. Jie gali skirtis atsižvelgiant į jūsų poreikius, nuo paprastų vaizdo skambučių sprendimų, tokių kaip „Google Duo“ pristatymo programoms, kuriose yra tokių funkcijų kaip „TeamViewer“ arba Webex.

Taip pat patikrinkite: Mastelis, Jitsi, „Microsoft“ komandos

Pastaba: Atminkite, kad šis elementų ir programų sąrašas naudojamas tik kaip gairės. Jūsų tikslūs poreikiai gali labai skirtis, atsižvelgiant į tikslų vaidmenį ir aplinkybes, kuriose atsidūrėte.

Ar karjera namuose tinka jums??

Kokie yra darbo iš namų pranašumai?

Privalumai dirbant namuose - jokio spūsties!

Pirmiausia, nepriklausomybe. Savęs motyvacija, savidisciplina, susikaupimas ir susikaupimas. Keturi dalykai, kuriuos įgysi dirbdamas iš savo namų (ir ne tik dirbdamas pižamose 8:00). Tai gali būti ruožas ieškant savo motyvacijos šaltinio. Vienas svarbus patarimas būtų bandymas sukurti savo darbo erdvę (ne savo lovą!).

Aš minėjau „tavo namai“, bet tavo darbo vieta gali būti absoliučiai bet kur. Norite dirbti mėgstamoje kavinėje gatvėje? Galima. Norite dirbti iš patogaus automobilio? Galima. Jūsų darbo sritis gali būti visur, kur jaučiatės patogiai ir leidžiate atlikti darbą.

Kelionė į darbą ir atgal išlaidos taip pat gali drastiškai pjaustyti. Įsivaizduokite, kiek galite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikia kasdien važinėti keliomis valandomis į biurą. Geriau taupykite laiką ir pinigus ir investuokite juos į savo darbą bei šeimą.

Prokurorams, kurie ten dirba, yra dauguma nutolusių darbų lankstus tvarkaraščiai (netrukus į tai pateksime – skaitykite toliau!).

Žemiausios pusės darbo iš namų pusės

Prokuroriai ar tie, kurie yra reaktyvus Užuot iniciatyvūs, darbas namuose gali būti iššūkis. Aiškus skirtumo tarp darbo ir laisvalaikio trūkumas labiau tinka „savarankiškiems“, kurie yra labai motyvuoti.

Neturėdamas akis į akį santykiai su kolegomis gali būti sunkūs. Jei jums patinka apsiprasti su žmonėmis darbo valandomis, darbas namuose kartais gali šiek tiek pasijusti. Jei esate kažkas, kas klesti fiziškai, dirbdami namuose gali trūkti fizinės sąveikos – dėl to gali kilti pavojus jūsų psichinei sveikatai..

Savarankiška drausmė yra raktas dirbant namuose (ir visiškai atvirai bet kur). Turėti ribas ir laikyti save atsakingu yra sunku, ypač tokioje aplinkoje kaip namai, kur jų yra daug blaškymasis.

Tvarkyk savo laikas ir grafikas leisti būti produktyviam yra sunku. Nėra nė vieno, kuris tave kasdien atskaitytų. Galite miegoti, atidėti darbą, dirbti, kada tik jaučiatės. Skamba puikiai, bet taip nėra.

Mes dažnai skundžiamės dėl įprastos 9–5 darbo vietų struktūros, tačiau tai padeda mums laikytis grafiko. Tačiau esame tikri, kad jei pasirinksite rengti savo tvarkaraštį, tikrai sieksite jo laikytis.

Venkite sukčiavimo darbe namuose

Kadangi didžioji dalis darbo iš namų gaunama internetu, turite žinoti apie galimybes, kur galėtų sukčiauti ar kitaip susidurti su problemomis. Darbas su darbo platformomis gali suteikti tam tikros rūšies apsaugą, nes pati platforma veikia kaip tarpininkas ir gali užtikrinti apmokėjimą už atliktą darbą.

Būkite ypač atsargūs, jei patys ieškote darbo viešuose kanaluose, tokiuose kaip „Facebook“ ar forumuose, nes jie praktiškai neturi jokios apsaugos. Kaip ir visur internete, laikykitės atitinkamų atsargumo priemonių, tokių kaip;

 • Atliekame kai kuriuos potencialių darbdavių asmens patikrinimus.
 • Neatskleisdami per daug asmeninių duomenų.
 • Reikalaujama įmokų už darbą.
 • Visada aiškiai nurodykite darbo specifikacijas.

Visada žinokite apie sukčiavimą – gerbiamiems darbdaviams jums niekada nereikės nieko mokėti, kad gautumėte darbą!

Apvyniokite

Šio straipsnio metu aptariau galimo darbo iš namų galimybių sąrašą ir tai, kur rasti potencialų darbą. Visada atminkite, kad darbas namuose gali skirtis nuo nustatyto darbo biuro aplinkoje.

Atminkite, kad norint išgyventi, jums prireiks kur kas daugiau nei pagrindiniai darbo įgūdžiai – jūs iš esmės vadovausite savo verslui ir visa tai, ką tai reiškia. Kai kuriais mėnesiais jūs galite nužudyti finansiškai, o kitais atvejais bandymai gali būti liekni.

Išmokite planuoti ilgalaikį ir įgydami patirties galite pastebėti, kad laikui bėgant sukūrėte labai sėkmingą savo verslą internete..

* Vertimas: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map