7 sėkmingiausi el. Prekybos triukai, kuriuos reikia įgyvendinti savo versle

Šį straipsnį parašė Lori H Morris


Kiekvienas verslininkas labai nori pradėti verslą ir leisti jam veikti autopilotu. El. komercija yra geriausias būdas valdyti verslą, kuris dirba pats sau. Paverskite savo mažą el. Prekybos verslą sėkmingu naudodamiesi šiais sėkmingais patarimais.

igor-miske-207639el. prekybos patarimai, kuriuos galite naudoti savo versle.

Kiti naudingi straipsniai pradedantiesiems el. Prekybos verslą:

 1. Atidarykite el. Prekybos parduotuvę naudodami „WordPress“
 2. Pradėkite internetinį krovinių gabenimo verslą naudodamiesi „Shopify“
 3. Sukurkite internetinę išvaizdą naudodami „Wix“
 4. Pradėkite kelionių tinklaraštį ir uždirbkite pinigų
 5. Geriausias mažo ir vidutinio verslo žiniatinklio priegloba

1. traktuokite savo aistrą kaip verslą

Jei jūsų elektroninės komercijos verslas atsirado iš pomėgio ar kažko, ką darote laisvalaikiu, perkelkite aistrą į kitą lygį. Pradėkite galvoti apie tai kaip hobį ir pagalvokite apie tai kaip veikiantį verslą. Pirma klaida, kurią verslo savininkai daro verslume, yra manymas, kad jų verslas yra per mažas, kad galėtumėte vadinti save verslu. Visai taip nėra. Strategiškai pagalvokite apie tai, kaip galite išplėsti savo verslą

Tai prasideda taip:

 • Verslo plano plėtra augimui. Kai turite parengtą planą, galite dirbti jo įgyvendinimui.
 • Gauti finansavimą savo naujam verslui. Kalbėkitės su investuotojais arba apsilankykite banke paskolos gauti. Norėdami pradėti savo pomėgį versle, jums reikės kapitalo.
 • Sukurkite rinkodaros planą. Kiekvienas verslas, didelis ar mažas, turi rinkodaros planą. Pradėkite savo produkto ar paslaugų rinkodarą šiandien. Tai yra pirmasis žingsnis į verslo augimą.

2. Pasirinkite gerą elektroninės komercijos platformą

Kadangi esate verslo savininkas, jums reikia išsamios vizijos, kad galėtumėte nustatyti bet kokias galimas problemas prieš jas iškylant. Įvertinkite įvairius tipus elektroninės prekybos platformos internetiniam verslui nes tai bus visos jūsų operacijos pagrindas. Turite praleisti laiką ieškodami geriausio internetinio puslapio prieglobos smulkiajam verslui, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Kai renkatės programinę įrangą, turite atsižvelgti į mastelį, saugumo problemas, rinkodaros įrankius ir patogumą. Tačiau reikia atsižvelgti į keletą kitų dalykų:

 • Kainų nustatymas ir mokėjimas
 • Integracijos
 • SEO ir draugiškumas mobiliesiems
 • Klientų aptarnavimas

3. Išsiaiškinkite, kas yra jūsų klientai

Pirma bet kurio verslo taisyklė yra žinoti ir suprasti savo tikslinius klientus. Jūs turite žinoti jų įpročius, pomėgius ir tai, kaip jie leidžia savo laisvalaikį. Daugelis verslininkų daro klaidą ignoruodami šį gyvybiškai svarbų žingsnį versle. Todėl kurdamas rinkodaros strategijas jis eikvoja daug laiko ir išteklių.

Apsvarstykite galimybę dirbti su kuponų svetainėmis, kad pasiektumėte savo tikslinę auditoriją. Ši strategija veikia, jei nustatote savo verslo motyvus, tikslinę auditoriją ir turite aiškią produktų pasiūlą.

Tai yra etapas, kuriame jūs nustatysite, kokie rinkodaros ištekliai užtikrins geriausią IG.

Kai gilinatės į klientų poreikius, taip pat galite atsižvelgti į šiuos dalykus:

 • Pradėti nuo esamų duomenų
 • Kliento kelionės žemėlapis
 • Interviu su klientais
 • Klientų apklausų atlikimas
 • Savo konkurencijos analizė

4. Palengvinkite kasos procesą

Ar norite parduoti daugiau savo produktų internete?

Įsitikinkite, kad jūsų klientai nenuvils ir neatsisakys vežimėlių. Jei kasos procesas yra sunkus, jie gali pirkti iš kitos el. Prekybos svetainės.

Supaprastinkite kasos procesą, kad kiekvienam būtų lengviau nusipirkti iš jūsų svetainės. Tai galite padaryti panaikindami reikalavimą vartotojui susikurti paskyrą ir sumažindami puslapių skaičių, kuriuos kažkas turi spustelėti prieš pirkdamas..

Sukurkite numatytąją ir nebrangią pristatymo parinktį, kuri automatiškai pasirodys pirkimo puslapyje. Norint greičiau užpildyti formas, turėtų būti naudojamas automatinis pildymas.

Taip pat gera idėja yra išsaugoti klientų siuntimo, atsiskaitymo ir mokėjimo informaciją.

Įsitikinkite, kad yra keletas būdų, kaip klientai gali atsiskaityti už savo užsakymus, ir įtraukite įprastas mokėjimo parinktis, tokias kaip „Amazon“ ir „PayPal“.

Jūs netgi galite apsvarstyti šiuos būdus, kaip patobulinti patikros procesą:

 • Padaryti kasą patogią mobiliesiems
 • Apsvarstykite galimybę naudoti progreso rodiklį
 • Venkite naudoti narystę ar prisijungimą
 • Įdėkite saugos funkcijas visur
 • Prašykite mažiau, bet tik būtinos informacijos

carlos-muza-84523-1Padidinkite e-komercijos pardavimus, patobulindami kasos procesą.

5. Priverskite savo klientus prekiauti ambasadoriais

Ar ieškote būdo, kaip savo verslą padidinti kaip patikimumą?

Na, tai galite pasiekti gavę teigiamą žvilgesį iš ankstesnio kliento. Turėtumėte reguliariai dalintis ir rinkti apžvalgas bei atsiliepimus, tokiu būdu skatindami pardavimus iš savo svetainės lankytojų.

Gavę atsiliepimą, raskite būdą, kaip ja pasidalyti su klientais. Kuo daugiau jie žinos apie jūsų verslą, tuo didesnė tikimybė, kad jie pirks iš jūsų. Klientai yra geriausias jūsų verslo turtas; atitinkamai pasinaudokite jomis.

Be to, čia yra keletas papildomų dalykų, kuriuos galite padaryti:

 • Nueikite papildomą mylią, kad klientams padarytumėte žvaigždės įspūdį – net maži, asmeniški gestai sukels pulsavimo efektą.
 • Klausykite klientų nusiskundimų – parodykite jiems, kad jums rūpi jūsų klientų jausmai ir norai.
 • Siūlykite atlygį – apdovanokite savo klientus. Tai privers juos daugiau galvoti apie jus

6. Pasinaudokite nemokamų bandymų pranašumais

Pasinaudokite bet kokiais nemokamais programų bandymais, kad rastumėte geriausius jūsų poreikiams.

Kaip naujas verslo savininkas, eksperimentavimas turėtų būti jūsų proceso dalis. Toliau naudokite programas, kurios yra naudingiausios jūsų verslui, ypač kai verslas tampa aktyvesnis.

7. Įdiekite griežtą rinkodaros procesą

Apsvarstykite įvairius savo verslo rinkodaros metodus.

Naudodamiesi ne tik socialine žiniasklaida, nukreipkite savo produktus į populiarius žurnalus ir kitus tinklaraščius. Naudokite naujienlaiškius el. Paštu, kad jūsų abonentai žinotų apie jūsų verslo pasiūlymus.

Optimizavę paieškos variklius gausite geriausią įspūdį. Įsitikinkite, kad jūsų tinklalapiai yra optimizuoti raktiniams žodžiams, kad padidėtų natūralus srautas. Kuo aukštesnis jūsų svetainės reitingas paieškos sistemose, tuo lengviau jūsų klientai jus suras.

Čia yra keletas patarimų, kaip pagerinti savo el. Prekybos rinkodaros pastangas:

 • Turinio rinkodaros strategija – sukurkite turinio strategiją, kad suburtumėte auditoriją ir gautumėte tikslinį paieškos srautą
 • Sukurkite autoritetą – naudokite savo el. Prekybos parduotuves kaip autoritetingą platformą klientų diskusijoms
 • Dėmesys vietiniam prekės ženklui – jei turite plytų ir skiedinių parduotuvę, galite sutelkti dėmesį į vietinį prekės ženklą ir rinkodarą
 • Sekite naujausias pramonės naujienas – naudokite naujausias pramonės naujienas kaip turinį, kad galėtumėte bendrinti su klientais.
 • Produktų pardavimas / kryžminis pardavimas – teisingai naudojant, pardavimo ir kryžminio pardavimo būdai yra veiksmingi. Paspauskite lankytojus naudodami atitinkamas produktų nuorodas.

Išvada

Vykdyti pelningą el. Prekybos verslą įmanoma, kai naudojate tinkamus įrankius ir taktikas, kad galėtumėte išplėsti savo verslą. Viskas, ko reikia, yra sunkus darbas ir strategija, kad jis augtų.

Lori H. Morris yra skaitmeninės rinkodaros specialistė ir turinio autorė Toronto interneto svetainių kūrimo įmonė ir specializuojasi rinkodaros, SEO ir socialinio įsitraukimo srityse.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map