7 greiti būdai reklamuoti save (ir savo tinklaraštį)

Taip, taip – aš žinau, kad neturėtume girtis. Tačiau yra skirtumas tarp girtis ir šiek tiek begėdingo šilingo ar savireklamos. Pradedantiesiems, girtis žmonėms sukelia blogą savijautą. Savireklama – jei padaryta teisingai – tiesiog verčia juos norėti to, ką parduodame. Jau neminint to, kad savireklama yra tiesiog būtinybė mūsų versle – ir tai vargu ar yra nuodėmė.


Pagalvokite apie tai taip: įmonės imasi skelbimų, restoranai platina meniu ir kuponus. Tinklaraštininkai galėtų (teoriškai) naudoti šias reklamos galimybes … bet nemanau, kad IG būtų puiki. Vis dėlto svarbu, kad mes, tinklaraštininkai, pasinaudotume tuo, ką turime (su tinkama grąža) – savireklamos galia …

Galų gale, jei pats nepropaguosi, kas tai padarys?

Kaip tinklaraštininkai, mūsų verslas egzistuoja žiniatinklyje – todėl prasminga tik tai, kad turėtume save reklamuoti ir žiniatinklyje. Čia yra keletas puikių savireklamos vietų.

1. Socialinė žiniasklaida

Socialinė žiniasklaida yra puikus būdas susisiekti su bendraminčiais ir surasti savo gerbėjus. „Twitter“, „Facebook“ ir „LinkedIn“ yra gerai žinomos vietos – tai reiškia, kad laukia daugybė galimų ryšių.

Jei tik pradedate veiklą, galbūt norėsite apsvarstyti galimybę patekti į kitų influencerių tinklus ir sužinoti, kaip jie sėkmingai reklamuoja save. Stebėkite, ką jie daro – kaip jie bendrauja su savo pasekėjais, kaip į savo komentarus įtraukia savo saitus ir verslą ir kaip jie naudojasi savo kanalais? Stebėkite, kad pamatytumėte, kas veikia – tada pasinaudokite savo žiniomis savo pačios socialinės žiniasklaidos pastangomis.

Imkitės veiksmų: raskite savo pramonės atstovus

Žinoma, norėdami stebėti tuos influencerius, turite žinoti, kas jie yra … „Buzzsumo“ yra puikus įrankis to išmokti. Su „Buzzsumo“ galite išfiltruokite įtakos davėjus savo pramonėje remiantis jų sekėjų skaičiumi ir „Twitter“ retweetrais.

„buzzsumo“ paieška„BuzzSumo Influencer“ paieška (interneto priegloba)

2. Forumai

Išskyrus interneto rinkodaros forumą, kitų nišų forumų nariai paprastai yra labai draugiški ir imlūs kitiems, skelbiantiems kokybišką, naudingą, aktualų turinį. Be to, moderatoriams yra gerai, jei vyresnieji nariai prisideda – ir nuorodas nutraukia (jei, žinoma, nuorodos ir indėliai yra svarbūs)..

Aktualumas yra pagrindinis forumų naudojimo pranašumas.

Pvz., Jei naudojatės svetaine, kurioje kalbama apie mamą, galite apsvarstyti maisto gaminimo ar vaikų priežiūros forumus – jie greičiausiai turi jūsų tinklaraščiui aktualias temas ir skaitytojus, kurie domisi tomis temomis. Galbūt rasite giją, aptariančią, kaip reikia ir ko nedaryti žindymui, arba greitą, lengvą ir sveiką vakarienės receptų mainą – šansai yra, turėsite ką nors svarbaus ir įdomaus prisidėti … tokiu atveju galite pridėti savo indėlį kartu su nuoroda grįžkite į savo tinklaraštį, kur jie gali rasti daugiau informacijos.

Taip pat svarbiausia yra vengti šlamšto – neskelbkite nuorodų į savo tinklaraštį ant visų gijų.

Tavo tikslas yra būti naudinga bendruomenei ir atsisakykite šios nuorodos tik tada, kai ji teisėtai suteikia pridėtinę vertę esamai diskusijai arba kai jos paprašo narys.

Imkitės veiksmų: raskite aktyvius forumus savo nišoje

Vėlgi, norėdami paskelbti atitinkamose forumų gijose, pirmiausia turite jas rasti. Pabandykite ieškoti:

„Inurl: / forumas + pagrindiniai terminai“, „inurl: / vbulletin / + pagrindiniai terminai“ ir pan..

Pvz., Jei siūlote mėsainių receptą, ieškokite „inurl: / vbulletin / + mėsainių receptas“ arba, jei norite pasidalyti tinklaraščių rašymo patarimais, ieškokite „inurl: / forum / + patarimai apie internetinius dienoraščius “ir pan.

3. Informacinis biuletenis

Informaciniai biuleteniai yra puikus būdas susisiekti su skaitytojais, esančiais ne jūsų internetiniame dienoraštyje, o tai suteikia jiems daugiau naudos.

Pirma, jums reikės būdo, kaip surinkti tuos el. Pašto adresus – jūsų tinklaraštis tam puikus. Paprasta vieno lauko forma, kuria jie galės įvesti savo el. Pašto adresą naudodamiesi greita viena linija, padės jums padaryti apgaulę. Kalbant apie patį informacinį biuletenį, turite rasti būdą, kaip padaryti jį įdomų, kad žmonės iš tikrųjų jį perskaitytų… ir norėtų toliau skaityti.

Skaitytojams nėra įdomiau nei galimybė susipažinti su rašytoju – nebijokite dalytis asmenine informacija. Štai kodėl aš niekada nepraleidžiu „Web Hosting Talk“ informacinio biuletenio – jis nuolat įdomus ir jaučiuosi susipažinęs su rašytojais.

Realus gyvenimo pavyzdys: Dennis Johnsonas iš „Web Hosting Talk“

Štai neseniai Dennisas Johnsonas savo abonentams rašė apie apgamus savo kieme –

informacinis biuletenis

Cituojama iš „Web Hosting Talk“ informacinio biuletenio (2014 m. Spalio mėn., „Visas apgamas“)

… Aš tik norėčiau, kad jame būtų patarimų, kaip iš savo kiemo atsikratyti apgamų. Maniau, kad juos kontroliuosiu – ir padariau. Tada staiga po kelerių metų laisvų apgamų jie grįžo maždaug prieš mėnesį. Jie tiesiog negrįžo, jie atsivežė visą savo šeimą! Visi vaikai, tetos ir dėdės, seneliai, visi! Aš sunkiai galiu vaikščioti savo kieme dėl visų apgamų takų, kuriais pravažiuoju. Turiu pakankamai sunkų laiką vaikščiodamas be pridėtos kliūties, kai staiga stabilus žemės paviršius yra daug toliau, nei atrodė …

Tu gali prisiregistruokite prie „Web Hosting Talk“ čia.

4. Dalyvaukite konferencijoje

Konferencijos yra puikus būdas susitikti su potencialiais skaitytojais – ir jūs, be abejo, dalyvausite konferencijoje, susijusioje su jūsų tinklaraščio tema, visi potencialūs skaitytojai yra svarbūs potencialūs skaitytojai. Išplėskite šios savireklamos galimybės galimybes, atkeldami šias vizitines korteles iš 5 patarimo ir pažymėdami tuos socialinės žiniasklaidos įrašus nuo 1 patarimo..

Tai mano vardo kortelė. Tai galite padaryti ir jūs - net neturite įmonės pavadinimo, ant kurio spausdinti.

5. Vizitinės kortelės

Taip, jūsų verslas egzistuoja internete, tačiau jūs gyvenate fiziniame pasaulyje.

Jūs privalote susitikti su savo pramonės žmonėmis, ypač jei lankotės tinklo renginiuose ar pramonės maišytojuose. Vizitinių kortelių laikymas po ranka nėra tik patogus būdas keistis kontaktine informacija – tai suteikia jūsų tinklaraščiui teisėtumo ir profesionalumo lygį..

Tai mano vardo kortelė. Turėtumėte tai padaryti ir jūs – net neturite įmonės pavadinimo, ant kurio spausdinti.

6. Tinklas parodose

Parodų būna beveik kiekvienoje konferencijoje ir kartais net kaip atskiras.

Ar žinote, kas yra puiki parodose? Visi ten nori parduoti arba nori nusipirkti. Jūs, kaip dalyvis, turite galimybę užmegzti diskusiją su visais pardavėjais – jau neminint kitų lankytojų, kurie lankosi prekybos režime. Paruoškite tas vizitines korteles.

7. Išleisti pranešimą spaudai

Pranešimai spaudai yra puikus palyginti nebrangus (o kartais ir nemokamas) būdas reklamuoti savo tinklaraštį. Kiekvienas gali rasti pranešimų internete ir, jei jūsų vertos naujienos, jis gali būti netgi paimtas ir aprėptas naujienų. Norėdami išplėsti savo pardavimo vietos pasiekiamumą ir padidinti tikimybę, kad jūsų atsiims, asmeniškai nusiųskite ją trumpu žingsniu į atitinkamą žiniasklaidą – pramonės leidiniai ar svetainės, taip pat vietinė žiniasklaida yra visos geros galimybės.

Svarbiausia yra pasiūlyti ką nors verto naujienų – ar tai būtų nauja paslauga, ar pasiūlymas pradėti, renginys, pranešimas, kad kalbėsite renginyje, dovanos ar totalizatoriai – jums kyla idėja.

Tau

Yra daugybė būdų, kaip reklamuoti save ir pritraukite naujų srauto į savo tinklaraštį – ir dar geriau, daugelis iš jų neturi kainų etikečių.

Taigi ko tu lauki? Išeik iš ten ir pradėk šėlti savo vardu.

Straipsnį parašė Jerry Low; iš pradžių pasirodė WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map