5 turinio optimizavimo patarimai jūsų partnerių rinkodaros svetainei

Partnerių marketingas klesti pasitikėjimu ir reputacija. Jei turinys bus apdorotas paviršutiniškai, greičiausiai jis atmes, todėl konversijos bus prastos ir srautas sumažės. Pagrindinė to priežastis yra tai, kad žmonės ieško ką nors išmanančių, kurie jiems suteiktų prasmingos ir iš tikrųjų naudingos informacijos.


Tačiau tiesa yra tai, kad mes augame judėdami toliau. Laikui bėgant įgyjame daugiau žinių ir patirties apie tai, kas yra geras rašymas ir patikimas turinys. Yra daug būdų, kaip geras rašymas ir tinkamo turinio optimizavimas gali pagerinti jūsų dukterinės įmonės našumą. Jis gali būti taikomas būsimiems straipsniams ir pirkimo vadovams bei atnaujinant ir senesnį turinį.

Pagal 99 firmos, Partnerių rinkodaros programos sukuria 15–30 proc. visų pardavėjų pardavimų, o 81 proc. prekės ženklų ir 84 proc. leidėjų jau įgyvendina filialų rinkodarą savo skaitmeninio turinio srityje. Šiame straipsnyje norime pateikti pagrindinius patarimus, kurie padės pagerinti konversijas ir žymiai padidinti srautą.

Partnerių rinkodaros svetainės turinio optimizavimo patarimai

1. Gylis per diapazoną

Tai pakartoja, kad žmonės ieško vertingo turinio, kuris jiems būtų naudingas tiesiogiai. Nepriklausomai nuo to, kokio demografinio tikslo siekiate, pirmiausia svarbu atsižvelgti į auditorijos poreikius.

Žmonėms nerūpi sudrėkintas turinys. Pagal Job 2 džiaugsmas, 38% rinkodaros specialistų teigia, kad dukterinė rinkodara yra populiariausias klientų įsigijimo būdas, o 57% teigia, kad tinklaraščių kūrimas ir turinio kūrimas yra jų priimtiniausias būdas skatinti srautą.

Kad partnerių rinkodaros svetainė būtų įtikinama, ji turi būti išsami ir informatyvi. Ar norėtumėte įsigyti produktą, kurį reklamuoja svetainė, kuri nėra gerai išmananti? Turinio optimizavimu turėtų būti siekiama ne tik padaryti straipsnius ilgesnius ir platesnius, bet ir nuodugnesnius bei kruopštesnius.

2. Pagerinkite skaitomumą

Kopijavimo lengvumą apibūdina įvairūs veiksniai. Populiariausias jo matavimo būdas yra „Flesch-Kincaid“ balas.

Jei išlaikysite aukštą skaitomumo balą, jūsų svetainė daug naudos iš daugelio perspektyvų. Pirmiausia – akivaizdu. Tinkamai išdėstyta kopija neatrodo neišdildoma. Tai skaito sklandžiai ir nereikalauja per daug skaičiavimo. Antra, SEO skaitomumas yra būtinas. “

Christopheris K. Merceris, skaitmeninis verslininkas ir Citatior.

Negarantuoja, kad „Google“ apskaičiuos svetainės turinio „Flesch-Kincaid“ rezultatą. Tačiau lengvai skaitomas turinys paieškos rezultatuose užima aukštesnę vietą. To priežastis yra ir žmogiškasis faktorius. Žmonės tiesiog nenori skaityti labai sudėtingo teksto, kai jam nereikalaujama. Jei žmonės spustelėjo jūsų nuorodą „Google“ ir netrukus paliks jūsų puslapį, „Google“ „nubaus“ svetainę, nes ji vartotojui nesuteikė ieškomos vertės. Todėl jis neturėtų užimti aukšto lygio paieškos rezultatuose.

„Yoast“ skaitomumo analizės įrankis„Yoast“ skaitomumo analizės įrankis (šaltinis)

Taigi, kaip optimizuoti savo tekstą, kad jis būtų geriau skaitomas? Štai keli pasiūlymai:

 • Laikykite trumpus sakinius. Kuo jie trumpesni, tuo lengviau sekti teksto prasmę. Turėtumėte laikyti sakinius iki 15 žodžių.
 • Laikykite trumpas pastraipas. Dideli teksto blokai baugina ir dažnai atgraso skaitytojus nuo skaitymo. Jei jūsų pastraipos bus 5-6 eilutės, jos taps patogios naudoti.
 • Naudokite jungtis, tokias kaip „vis dėlto“, „be to“, „be to“ ir pan. Jie padeda užmegzti loginį idėjų ryšį, todėl tekstą lengviau skaityti.
 • Norėdami, kad straipsnį būtų lengviau nuskaityti, naudokite sąrašus su ženkleliais.
 • Kai įmanoma, venkite pasyvaus balso.

Taip pat galite apriboti naudojamų prieveiksmių skaičių. Užuot pasirinkę prieveiksmius, geriau naudoti aprašomiausius veiksmažodžius. Tai išlaiko tekstą patrauklesnį. Štai trumpas pavyzdys:

 • Jennifer greitai ėjo
 • Jennifer paskubėjo

Antroji versija yra daug apibūdinanti ir glausta, todėl ją lengviau skaityti ir patraukliau.

3. Naudokite multimediją

Partnerių rinkodaros tinklalapio sėkmę iš dalies lemia tai, koks patrauklus yra jos turinys. Atsižvelgiant į šiuolaikinių technologijų ekosistemą, atrodo, kad turime trumpesnį dėmesį ir, atrodo, nemėgstame skaityti ilgų pastraipų ar ilgų tekstų. Štai kodėl mes turime retkarčiais papildyti savo straipsnius vaizdais ir vaizdo įrašais.

Štai keletas būdų, kaip žymiai padidinti skaitytojų susidomėjimą savo turiniu:

 • Naudokite vaizdus su veidais. Evoliuciškai esame nukreipti į veidus. Jie patraukti mūsų dėmesį ir sudominti mus, kurie gali padėti pabrėžti svarbius jūsų teksto ir raginimų veikti skyrius.
 • Naudokite vaizdus ir infografijas, kurios palengvina jūsų teksto supratimą.
 • Bendra rekomendacija yra naudoti atvaizdą 200 teksto žodžių. Tačiau „Blog Pros“ išanalizavo populiariausius 100 tinklaraščių įrašus internete ir padarė išvadą, kad juose yra vaizdas maždaug 350 žodžių.

4. UX virš raktinių žodžių

SEO standartai laikui bėgant labai keičiasi ir dažnai tai, kas dažniausiai yra aukštos kokybės optimizavimo pagrindas, pasensta per keletą mėnesių. Taip atsitiko su raktiniais žodžiais, kurie yra intensyviai diskutuojama tema optimizuojant puslapį.

Jamesas Daily, turinio skyriaus vadovas Flashessay.com pasidalino tuo

„Prieš keletą metų rašytojai turėjo peršokti keisčiausius lankus, kad sumaniai integruotų raktinius žodžius į savo tekstą. Jie dažnai priminė nupjautus ir nenatūralius teksto fragmentus, kurių nė vienas sveikas žmogus niekada neišsakytų.

Tačiau SEO standartai labai pasikeitė ir dabar raktinių žodžių įdaras yra laikomas geriausiu, o ne geriausios praktikos pavyzdžiu. “

Tinkamai suprojektuota vartotojo patirtis (UX) tapo svarbia aukšto reitingo paieškos sistemose sudedamąja dalimi, kuri iš tikrųjų teikia svetainėms sveiką srautą. Pagal Top Tal, Labai tikėtina, kad 88% klientų negrįš į svetainę, kurioje blogas UX, 62% teigia, kad pradėjo aktyviai vengti šio prekės ženklo dėl netinkamo UX.

Tai nereiškia, kad raktiniai žodžiai dabar nėra svarbūs, jie išlieka vienu iš kritinių signalų, į kuriuos paieškos sistemos atsižvelgia reitinguodamos svetaines paieškos rezultatuose. Tačiau UX dabar yra pagrindinis SEO optimizavimo strategija.

Bet ką tai reiškia svetainių savininkams?

Paprasčiau tariant, mes turime sutelkti dėmesį į klientų poreikių tenkinimą prieš bet ką. Todėl potencialių klientų bombardavimas pasikartojančiomis ir nenatūraliomis sintazėmis yra bloga praktika. Susikoncentruokite į patikimą atsakymą į kliento klausimus, tik tada pabandykite pritaikyti raktinius žodžius savo tekste.

5. Papasakok istoriją

Vienas esminių filialų rinkodaros tinklalapio tikslų yra užmegzti pasitikėjimo ryšius su savo auditorija. Daugybė verslininkų pasakoja pasakojimus, kad užmegztų prasmingą ryšį su savo klientais. Pasakojimo tipas, kurį įdarbinote asmeninės sąskaitos laiško rašymas.

Pradėkime nuo to, kas yra mokslas.

Keista, pasak neseniai paskelbtas tyrimas, Pasakojimas padidina oksitocino kiekį organizme – tai vienas iš „savijautos“ hormonų. Žmonės paprastai turi padidėjusį oksitocino kiekį per fizinę ir socialinę sąveiką, pavyzdžiui, apkabinimus, rankų paspaudimus ir pan.

300% padidėjimasRezultatų rezultatai rodo, kad pasakojimo įvadas padarė didelę įtaką tiek viso puslapio skaitytojams, tiek vidutinei puslapio trukmei (Buferis)

Todėl nenuostabu, kad straipsniai, kuriuose pasakojama istorija, palyginti su paprastais reportažais, užtikrina didesnį įsitraukimą ir daug didesnę auditoriją. Tiesą sakant, įtraukus straipsnį į kai kuriuos pasakojimo elementus padidėja jo skaitytojų skaičius tris kartus, pagal paties buferio testą.

Jei norite pagerinti jūsų pasakojimo savybes, apsvarstykite galimybę pasitarti Šaelinas rašo, Diane Callahan, ir tokios paslaugos kaip Esė.

Klaidų, kurių reikia vengti

Dabar, kai mes geriau suprantame, kaip optimizuoti filialų rinkodaros tinklalapio turinį, pažvelkime į kai kurias klaidas, kurių verta vengti. Atminkite, kad tai gali rimtai pakenkti jūsų švino ir pardavimų generavimo pastangoms, todėl būtinai jų venkite:

Specializacijos stoka

Savo dukterinės įmonės rinkodaros svetainėje sunku apibūdinti kiekvieną pramonės šaką ir nišą. Pagal Priimančiojo teismo, Tarp populiariausių partnerių rinkodaros nišų galima paminėti madą (18,7%), sveikatą (11,1%) ir keliones (8,6%). Nesvarbu, ar tai būtų IT, sveikata, mada ar kažkas kita, įsitikinkite, kad lėtai specializuojatės savo paslaugomis viena ar kita kryptimi. Tai leis jums pakelti savo kainas, pritraukti daugiau išskirtinių klientų ir įgyti išsamių žinių apie tam tikras filialų rinkodaros nišas.

Trūksta SEO

Nesvarbu, ar norite pritraukti klientų, ar tiesiog užimti aukštesnę vietą pasaulinėse paieškos sistemose, tokiose kaip „Google“ ir „Bing“, turite įsitikinti, kad jūsų SEO žaidimas atitinka užduotį. Tokie įrankiai kaip „Google“ raktinių žodžių planavimo priemonė, SEMrush ir Ahrefai gali padėti jums nustatyti populiarėjančius raktinius žodžius, frazes ir optimizavimo sistemas, kurios gerai veikia jūsų dukterinės įmonės rinkodaros nišoje.

Trūksta nuolatinių naujovių

Galiausiai, filialų rinkodara reiškia suteikti daugiau ir daugiau galimybių tam, su kuo jūs bendradarbiaujate. Įsitikinkite, kad sukuriate skirtingų tipų turinį, plečiate paslaugų spektrą ir nuolat įtraukiate savo auditoriją. Nenutraukite prie rutinos ir nemėginkite periodiškai padaryti ko nors naujo ir įdomaus, kad filialo rinkodaros svetainė būtų patraukli.

Išvada

Turinio optimizavimo koncepcija per pastaruosius penkerius metus smarkiai pasikeitė. Įsitikinkite, kad kuruojate savo filialų rinkodaros svetainę ir turinį, kad pritrauktumėte kuo daugiau potencialių klientų ir klientų. Suradę jūsų prekės ženklui tinkamą turinio optimizavimo sistemą, tinkama auditorija ras kelią į jus naudodama paieškos variklius ir žodžiu..

Apie Leoną Henrysoną – laisvai samdomas rašytojas ir UX dizaineris. Be to, ji yra įvairių tinklaraščių rašytoja. Kai ji nerašo ar nekonstruoja, ji plaukia, žygiuoja ir, jei leidžia oras, snieglente.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map