3 populiariausi rinkodaros patarimai, kaip padidinti savo el. Prekybos pardavimus

Nesvarbu, ar tik pradedate savo pirmąją internetinę parduotuvę, ar esate veteranas, yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte išnagrinėti kaip savo rinkodaros dalį, kad padidintumėte pardavimus. Remiantis statistika, mažmeninė elektroninės prekybos apyvarta mažmeninėje prekyboje 2019 m. Pasieks 3,45 USD. Pirkiniai internetu greitai auga, tačiau konkurencija taip pat didėja, todėl reikia žengti vieną žingsnį į priekį – bėgioti, kad nejudėtum.


Žemiau yra 3 praktikos, kurias reikia naudoti norint padidinti pardavimus.

Rinkodaros patarimai, kaip padidinti jūsų el. Prekybos pardavimus

1. Jūsų parduotuvės vitrinos dizainas

Jei jūsų pirkinių krepšelyje yra lanksčių šablonų, turėsite didelį pranašumą prieš daugelį konkurentų. Ieškodami pirkinių krepšelio programinės įrangos norite, kad turėtumėte produktą, kuris siūlo šablonus, kurie yra tiek vizualiai patrauklūs, tiek lengvai naršomi klientui, taip pat lengvai keičiami..

Lankytojai pateikia savo pirminius įspūdžius per mažiau nei 10 sekundžių. Jei jie pamatys kažką negražaus arba svetainė neatrodo profesionali, jos nebeliks. Naršymas yra svarbus jūsų lankytojams – norite, kad lankytojas galėtų kuo lengviau rasti tai, ko ieško, apsipirkti prekių išpardavimui ar pardavimui, rasti reikiamus dydžius, spalvas ar stilius..

Įsitikinkite, kad mygtukai „Pirkti dabar“, „Krepšelių mygtukai“ ir „Išparduoti“ jūsų svetainėje visada yra toje vietoje toje vietoje, kurią pirkėjai gali rasti norėdami apsilankyti. Norite, kad lankytojų pirkimo patirtis būtų sklandžiausia ir lengvesnė. Įsitikinkite, kad išbandėte savo dizainą su keliais draugais. Visi jums pasakys, kaip lengva ja naudotis, bet stebėsite, kaip žmonės ja naudojasi, atmerkite akis.

2. Siūlykite išskirtinį klientų aptarnavimą

Prekių krepšelių sistemos, tokios kaip „Volusion“, leidžia jums pridėti „Live Chat“. Jei kas nors turi klausimų, galite nedelsdami atsakyti ir netgi pasiūlyti papildomos pagalbos ar pardavimo patarimų. Ne tik tiesioginiai pokalbiai padeda padidinti konversijos koeficientą, bet ir padidina santykius su klientais.

Būtinai pasiūlykite pinigų grąžinimus ir grąžinimas būtų aiškiai dokumentuotas ir kiek įmanoma lengvesnis. Siūlydami „30 dienų grąžinimo“ politiką, sužadinsite pasitikėjimą savimi ir paskatinsite pirkti, nepaisant to, kad tik nedaugelis klientų kada nors taikys grąžinimo politiką..

Bendraudami su klientais, šiomis socialinės žiniasklaidos dienomis atminkite, kad tūkstančiams ausų užtenka vieno neigiamo kliento komentaro. Įsitikinkite, kad išeinate iš savo kelio, pasiūlius „klientų įvertinimo“ kuponus savo el. Laiškuose, kai jie apsipirkinės su jumis, laiškų siuntimas išsamiai aprašykite visas jūsų vykdomas nuolaidas ir išpardavimus; visada elkitės maloniai ir mandagiai tvarkydami el. laiškus, susijusius su klausimais ar rūpesčiais.

3. Panaudokite socialinių tinklų svetainių galią

Pasirodo, kad socialinė žiniasklaida yra vienas smagiausių ir pelningiausių būdų sužinoti apie savo verslą.

Su galimybe pasiekti „Twitter“ milijonus, Facebook, „YouTube“ ir Mano erdvė Jei norite paminėti tik kelis, jūs galite sprogti savo pardavimus atlikdami tik keliais pranešimais, parašytais teisingu būdu ir tinkamu laiku. Jei jūsų klientai naudojasi „Twitter“, jie gali retransliuoti jūsų pranešimus savo stebėtojams ir padėti jums susirasti naujų klientų. Tu taip pat gali įgyvendinti socialinį kuponą klientams, kurie dalijasi jūsų socialinės medijos turiniu.

Rašydami tinklaraščių įrašus ir skelbdami juos socialinio tinklo svetainėse, galite tapti žinomi kaip savo pramonės ekspertai. Nėra geresnio būdo, kaip informuoti klientus apie pramonės tendencijas, naujus produktus rinkai ar galbūt produktų susigrąžinimą.

Geriausia panaudojimo dalis galybė socialinių tinklų svetainių yra tai, kad jie visi gali laisvai naudoti.

Be to, galite integruoti savo internetinę parduotuvę su šiomis socialinio tinklo svetainėmis ir išplėsti savo pardavimo kanalą. Pvz., Galite parduoti daugiau „Facebook“ parduotuvėje „Shopify“, o „BigCommerce“ „Omni-Channel“ gali sujungti jūsų produktus į skirtingas rinkas.

Ką sako ekspertai

Kristina Ferguson, turinti didelę apskaitos, projektų valdymo ir rinkodaros patirtį, pasidalija su mumis, kad „Facebook“ skelbimai jiems tinka.

„The Markey Group“ atstovė Kristina toliau aiškina savo rinkodaros patarimus, kurie padeda padidinti elektroninės prekybos pardavimus,

Pastaruoju metu mums pavyko su „Facebook“ ir „Facebook Lead Form“ skelbimais padidinti maksimalų el. Prekybos pardavimą.

Mokestis už paspaudimą yra ypač įperkamas, todėl efektyvi kaina leidžia suvokti ir pagrindinius asmenis. Premijos taškai, jei turite vaizdo įrašų turinį, kuriuo galite dalytis skelbimuose!

Kristin Ferguson – „The Markey“ grupė.

„Sėkmingo„ Startup 101 “įkūrėja Tabitha Naylor mano, kad„ elektroninės komercijos svetainės gali paimti puslapį iš „Amazon“, kuris tikrai paskatino idėją apie kryžminį pardavimą ir aukštesnio lygio produktų pardavimą “.

Tarp kryžminio pardavimo ir didesnio pardavimo yra skirtumų. „Tabitha“, taip pat „TabithaNaylor.com“ rinkodaros įmonės savininkė, savo mintis apibūdina giliau,

Kryžminis pardavimas reiškia parduoti klientams aksesuarus ar kompaniono daiktus jau įsigytam daiktui. Jei klientas perka, pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį, turėtumėte nedelsdami pasiūlyti tos tabletės apsauginį dėklą.

Išpardavimas šiek tiek skiriasi, nes jūs siūlote klientams atnaujinti tai, ką jie jau nupirko. Pavyzdžiui, jei klientas nusipirktų telefoną, išleistą prieš dvejus metus, jūs jį parduotumėte į naujausią telefono versiją, kurią nesunku padaryti, nes jūs jau žinote, kad klientas greičiausiai atsakys geriau versijos to, ką jis ar ji jau nusipirko.

„Tabitha Naylor“ – „TabithaNaylor.com“

Apvyniokite

Vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikėtų atsiminti įgyvendinant naujus rinkodaros metodus į savo savaitės tvarką, yra įsitikinti, kad viską stebite. Stebėkite, iš kur atvyksta jūsų lankytojai (tam puikiai tinka „Google Analytics“), kad sužinotumėte, kokie rinkodaros metodai yra jums tinkamiausi, ir tada parengite strategiją, kaip iš to meto gauti kuo daugiau naudos..

Originalus straipsnis pirmą kartą paskelbtas WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map