23 protingi būdai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio

Internetinio verslo grožis man yra tas, kad galite 1) užsidirbti pragyvenimui bet kurioje vietoje turėdami interneto ryšį ir 2) jūsų pajamos nėra ribotos..


Vis dėlto daugelis žmonių stengiasi užsidirbti pinigų internetu ir iš to užsidirbti pragyvenimui.

Taigi Džeris sudarė puikų vadovą kaip užsidirbti pinigų tinklaraščiams, įskaitant tai, kaip sukurti tinklaraštį, pasirinkti nišą ir pritraukti srauto į jį.

Norėdami papildyti Jerry vadovą, šis straipsnis išmokys jus 23 būdų, kaip užsidirbti iš to srauto. Kaip svarbu diversifikuoti savo investicijas, svarbu diversifikuoti ir savo pajamas.

Taip yra todėl, jei bet koks pajamų srautas eis į pietus, turėsite kitus, kuriems vėl teks grįžti.

Be to, kurie negalėjo panaudoti šiek tiek (ar daug) pinigų?

Pradėkime:

Contents

1. Parašykite elektroninę knygą

El. Knygos pardavimas yra klasikinis dienoraščių vertimo būdas.

El. Knygos siūlo daugybę privalumų:

 • Norėdami juos sukurti, jums tereikia turimų žinių
 • Mokamos elektroninės knygos sukuria jūsų, kaip eksperto, autoritetą
 • Galite juos parduoti keliose platformose (pvz., „Amazon“ ir Mokėjimas)
 • Jie gali tapti puikiais pasyvių pajamų šaltiniais
 • Jie gali efektyviai papildyti jūsų pardavimo kanalą kaip mažesnės vertės pasiūlymai

Daugelis ekspertų pradėjo vardinti save naudodami el. Knygą. Remit Sethi, Aš išmokysiu jus būti turtingas ir vienas iš svarbiausių internetinio verslo ekspertų, parduotas jo pirmoji knyga už 4,95 USD.

Jis buvo pavadintas „2007 m.„ Ramit “vadovas, kaip„ Kicking Ass ““.

1 paveikslėlis 1 knyga

Ši knyga paskatino a „New York Times“ bestseleris ir 14 skirtingų aukščiausios kokybės produktų, kurie pavertė jį labai turtingu žmogumi – visi visiškai internete ir pirmiausia parduodami per savo tinklaraštį.

Štai šis procesas, kurį sekiau rašydamas el. Knygas:

 1. Pasirinkite temą. Parašykite apie tai, ko jūsų auditorija nori išmokti, bet to negalima išmokyti viename tinklaraščio įraše. Daugelis yra pasirengę mokėti už tai, kad ši informacija būtų teikiama vienoje vietoje.
 2. Sukurkite kontūrą. Tai padės organizuoti jūsų idėjas, kai rašote.
 3. Kiekvieną dieną blokuokite laiką rašymui. Nebūkite tas asmuo, kuris pradeda elektroninę knygą ir niekada jos nebaigia. Blokuokite valandą kiekvieną dieną, dvi valandas, 15 minučių – nesvarbu, kiek laiko. Tiesiog parašyk.
 4. Perkelkite jį į gerai atrodantį el. Knygos šabloną. Štai keletas iš „HubSpot“.
 5. Suprojektuokite dangą (aš naudoju Drobė) arba sumokėkite kam nors tai padaryti (Fiverr).
 6. „Photoshop“ dangtelį įdėkite į 3D el. Knygos atvaizdą. Pat Flynn kartu sudėjus a puikus video kaip tai padaryti.

Jūs baigėte! Dabar reklamuokite tai pagal savo širdies turinį.

2. Sukurkite kursą

Kitas logiškas daugelio tinklaraštininkų žingsnis yra kurso sudarymas.

Tikriausiai savo tinklaraštyje jūs siūlote toną nemokamos vertės, tačiau kursas gali padidinti jūsų pajamas iki visiškai naujo lygio.

Nemanote, kad žmonės mokės už šias žinias? Pagalvok dar kartą.

Štai 5 priežastys, kodėl žmonės pirktų jūsų kursą:

 1. Jie nori rezultatų, kuriuos moko jūsų tinklaraštis, bet greičiau.
 2. Jie nori papildomos informacijos, kurios nesiūlote tinklaraštyje.
 3. Proceso metu jie nori būti laikomi už rankos.
 4. Jie nori daugiau prieigos prie jūsų el. Paštu, pokalbiais telefonu ar išskirtiniais internetiniais seminarais.
 5. Jie pakankamai pasitiki jumis (pasinaudodami nemokama verte, kurią pateikiate savo tinklaraštyje), kad galėtų nusipirkti jūsų kursą, ir žino, kad tikriausiai gaus savo pinigų vertą.

Čia yra trumpi kursų kūrimo nurodymai:

Įsitikinkite, kad esate pakuotė kartu išsiskiria virš jūsų tinklaraščio turinio. Tai yra didžiausia priežastis, kodėl jie nusipirks kursą iš jūsų. Jie įgyja dar daugiau vertės, nei gali gauti per jūsų tinklaraštį.

Nubraižykite loginius žingsnius jiems pasiekti savo tikslus. Paprastai jie yra suskaidomi į „modulius“. Kiekviename modulyje yra trumpas įvadas, pagrindinė informacija ir tam tikras būdas padėti jūsų studentams imtis veiksmų.

Norėdami priversti juos imtis veiksmų, sukurkite atsisiunčiamus veiksmų lapus, kuriuose tiksliai aprašoma, ką jie turėtų padaryti, kad užbaigtų tą modulį.

Įtraukite vaizdo įrašą. Daugelyje internetinių kursų instruktoriai kalbasi prieš kamerą. Jei jums tai nėra patogu, įrašykite savo balsą ir naudokite skaidres, kad būtų rodoma informacija.

Jūsų studentai gaus informaciją dviem būdais: žodžiu ir vizualiai. Tai padės jiems išsaugoti informaciją, gauti geresnių jūsų kurso rezultatų ir nukreipti į tai daugiau žmonių.

Išbandykite šias paslaugas kursui organizuoti:

3. Skelbkite partnerių produktus savo žinutėse

Jei jau diskutuojate ir rekomenduojate savo auditorijai produktus ir paslaugas, kodėl gi ne uždirbti pinigų iš jūsų nurodytų žmonių??

Tai jūsų skaitytojams nieko nekainuoja, o jūs uždirbate komisinius, kai tik vienas iš jų perka produktą.

Partnerių marketingas gali būti puikus pajamų šaltinis už nedidelį papildomą darbą. Peržiūrėkite šias idėjas, kaip įtraukti dukterinių įmonių pardavimus į savo pajamas:

Idėja Nr. 1: raskite dabartinio turinio galimybių

Pirmiausia peržiūrėkite jau paskelbtus straipsnius ir ieškokite paminėtų produktų ar paslaugų. Suradę juos, tiesiog eikite į kiekvieną svetainę ir suraskite puslapį „Filialai“.

Tada vykdykite instrukcijas, norėdami tapti filialu. Tapę tokiu paprastai gausite unikalų stebėjimo ID, kurį norite įterpti kiekvieno URL pabaigoje.

Kai lankytojas spustelės tą URL su jūsų ID ir nusipirks produktą, jūs uždirbsite pinigų.

2 idėja: raskite naudotų produktų / paslaugų galimybes

Sudarykite visų jūsų naudojamų produktų ir paslaugų sąrašą. Aš naudoju daug internetinės programinės įrangos, susijusios su mano verslu. Tai gali būti puikios galimybės gauti dukterines įmones.

Eikite į kiekvieno produkto svetainę ir pažiūrėkite, ar jie neturi filialo puslapio. Jei jie tai daro, prisiregistruokite dalyvauti programoje.

Kadangi dar neturite jų, turėsite juos sukurti. Štai ką aš siūlau:

 1. Užrašykite, kaip naudojate produktą ar paslaugą. Ar tai padeda supaprastinti jūsų darbą? Ar tai padeda SEO? Ar tai padeda susisiekti su įtakingais tinklaraštininkais?
 2. Sukurkite internetinio dienoraščio įrašo mokymo programą, kurioje mokote auditoriją, kaip pasiekti tą patį rezultatą naudojant tą produktą ar paslaugą.
 3. Susiekite su produktu ar paslauga ir pridėkite savo unikalų stebėjimo ID.
 4. Reklamuokite šį įrašą savo auditorijai, socialinėje žiniasklaidoje ir bet kokiuose internetiniuose centruose, užpildytuose žmonių, kurie gali norėti tų pačių rezultatų.

Jūs mokate žmonėms naudingą nemokamą informaciją ir už tai gausite pinigų.

3 idėja: raskite norimo naudoti produkto / paslaugų galimybes

Norite naudoti tam tikrą produktą, bet negalite jo sau leisti? O kas, jei galėtumėte susigrąžinti pinigus per palyginti trumpą laiką?

Jei produktas turi partnerių programą, tai yra reali galimybė.

Pirmiausia sudarykite norimų naudoti produktų / paslaugų sąrašą. Tada eikite į jų svetaines ir pažiūrėkite, ar jie neturi partnerių programos.

Jei jie tai daro, nusipirkite produktą ir užsiregistruokite. Tada naudokitės ja, sukurkite atvejo analizę / vadovėlį ir reklamuokite skelbimą auditorijai, kaip jūs darėte anksčiau.

Šie įrašai ilgą laiką gali išlikti aktyvūs, todėl gaunamos pasyvios pajamos už kiekvieno straipsnio gyvenimą.

4. Reklamuokite filialų produktus el. Pašto atsakiklyje

El. Paštas yra galinga rinkodaros priemonė. Tai vienas iš nedaugelio kanalų žmonės tikrina kiekvieną dieną ir yra nori parduoti.

El. Pašto automatinis atsakiklis yra automatizuota el. Laiškų seka, kuri siunčiama žmonėms prenumeruojant jūsų el. Pašto adresus.

Čia yra mano mėgstamiausios paslaugos:

 1. „AWeber“
 2. „MailChimp“
 3. „ConstantContact“

Abu jie leidžia nustatyti automatinį atsakiklį.

Panašiai kaip dukterinių produktų reklamavimas savo tinklaraštyje, šių produktų reklamavimas el. Pašto automatiniame atsakiklyje gali duoti pasyvių pajamų.

Galite juos tiesiogiai reklamuoti el. Laiškuose arba susikurti internetinių dienoraščių mokymo vadovus ir juos reklamuoti. Bet kuriuo atveju, yra galimybė atsiskaityti grynaisiais.

Štai ką siūlau naudoti su jūsų automatiniu atsakikliu:

 • Pradėkite nuo kelių pirmųjų el. Laiškų naudingu turiniu, kuris nieko neparduoda. Tai padės sukurti pasitikėjimą naujais abonentais.
 • Pabarstykite santykių kūrimo el. Laiškus, pavyzdžiui, klauskite savo abonentų, ar galite jiems padėti kuo nors. Tai taip pat padidins pasitikėjimą ir sumažins prenumeratų skaičių.
 • Reklamuodami produktą, sutelkite dėmesį į rezultatus, kuriuos jie gali gauti, o ne į patį produktą. Jei gavote rezultatų naudodamiesi, būtinai paaiškinkite juos išsamiai. Tai padės parduoti už jus.

5. Parduokite el. Pašto akcijas

Jei turite nemažą el. Pašto adresų sąrašą, tai srauto galite naudoti bet kada. Tai taip pat visiškai kontroliuojate jūs.

Galite siūlyti reklamuoti kitų žmonių turinį savo el. Pašto sąraše mainais už tam tikrą mokestį. Tam reikia šiek tiek papildomų pastangų, todėl galite filtruoti reklamuojamą turinį, kad įsitikintumėte, jog jis yra aukščiausias.

Štai panaši reklama Matthew Woodwardas pasiūlymai:

Matthew Woodwardas

Praneškite savo abonentams, kad galbūt reklamuojate kitų žmones. Laikykitės skaidrumo politikos.

Jei nuspręsite judėti pirmyn, sukurkite savo tinklaraščio puslapį, kuriame paaiškinama paslauga, kiek ji kainuoja, ir srautas, kurio jie gali tikėtis.

Žmonės, kurie lankosi jūsų tinklaraštyje, žinos, kad tai yra galimybė, kai jiems reikalingas greitas srautas.

6. Pradėkite internetinio trenerio tarnybą

Bet kokio tipo treniruotės gali būti nepaprastai pelningos.

Jon Morrow, vienas populiariausių tinklaraštininkų, sako, kad net naujokų tinklaraštininkas gali imti 90 USD / val. Už telefono instruktavimo paslaugą. Ir jis padėjo tūkstančiams tinklaraštininkų!

Telefoninis koučingas suteikia daugybę privalumų:

 • Jūs užmezgate ryšį su savo studentais. Tai gali trukti visą gyvenimą ir pritraukti jums nuoseklaus naujo verslo.
 • Tai padeda jums sukurti autoriteto reputaciją.
 • Jūs pradedate suprasti giliausius, giliausius savo auditorijos poreikius ir nusivylimus. Ši informacija yra rinkodaros auksas kitiems jūsų sukurtiems ir parduodamiems produktams.
 • Galite nustoti siūlyti paslaugą arba tęsti jos siūlymą bet kada.
 • Kuo geriau ir geriau žinai, gali padidinti savo įkainius, siūlydamas tą pačią tikslią paslaugą.

Jei norite pasiūlyti telefonų instruktavimą, tiesiog pasakykite, kad valandą nešitės telefonu su jais ir padėsite jiems iškilus problemoms.

Jei jie domisi, atsiųskite savo potencialiems studentams klausimyną. Ši anketa turėtų išnaikinti didžiausias jų skausmo vietas. Kai jie jums tai grąžins, nustatykite laiką pokalbiui.

Laiku nuo to laiko iki telefono skambučio ištirkite jų skausmo taškus ir tiksliai sugalvokite, kaip padėti naujiems studentams juos išspręsti. Blogiausia, ką galite padaryti, tai švaistyti laiką ir pinigus skambučiui.

Kai užsidedate ant skambučio, tiesiog praeikite viską, ką jie turėtų padaryti, kad išspręstų problemas. Tada duokite jiems veiksmų, kurių reikia imtis. Vėliau netgi galite atsiųsti jiems atskirą dokumentą.

Galiausiai paklauskite, ar jie norėtų surengti dar vieną kvietimą, kad sužinotų, kaip jiems sekasi, ir, jei nori, perkelti juos į kitą etapą.

Tada išrašykite jiems sąskaitą faktūrą.

7. Siūlykite konsultavimo paslaugą, kurią atliksite patys

Už jus padaryta paslauga yra panaši į instruktavimo paslaugą. Jūs asmeniškai padedate savo klientams išspręsti problemą (ar kelias problemas).

Išskyrus tuos atvejus, kai jie imsis jūsų nurodytų veiksmų, imkitės tų veiksmų.

Tai neveikia kai kuriose pramonės šakose, pavyzdžiui, asmeniniame mokyme. Bet tai tikrai gali veikti internetinėje rinkodaroje, interneto svetainių kūrime ir kitose nišose, kur nesvarbu, kas ką veikia.

Kadangi dirbate, už „už jus“ padarytą paslaugą galite imti daug daugiau mokesčių, nei telefono koučingą. Taip pat greičiausiai su jais dirbsite ilgesnį laiką, todėl mėnesiniai išlaikymai (mokėjimai) yra įprasti.

„Už jus“ pagamintos paslaugos gali svyruoti nuo 100 USD / mėn. Iki daugiau nei 10 000 USD / mėn. Tai priklauso nuo to, kokia vertinga yra jūsų paslauga ir kiek valdžios turite erdvėje. Taip pat didelis jūsų kliento biudžetas.

Nereikia nė sakyti, kad tai gali greitai padidinti jūsų pajamas ir išlaikyti jų tvarumą.

8. Įdiekite narystės sritį

Narystės zonos gali būti puikūs pasyvių pajamų šaltiniai.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užrakinti aukščiausios kokybės turinį už narystės kliūties ir esate pasiruošęs. Tada jūs nuspręsite, ar leisti žmonėms mokėti vienkartinį, ar mėnesinį periodinį mokestį.

Čia yra keletas paslaugų, kuriomis galite naudotis:

Vienas iš narystės sričių praradimų yra tas, kad jas paprastai reikia prižiūrėti ir atnaujinti, kad žmonės būtų įsitraukę (ir mokantys)..

Jei neturite laiko to padaryti patys, galite panaudoti dalį savo pajamų tam, kad pasamdytumėte tai padaryti už jus.

9. Pradėkite privatų forumą

Privatus forumas yra panašus į narystės sritį.

Tai tik mokama bendruomenė, prieinama tik išskirtiniams nariams.

Pavyzdžiui, „StackThatMoney“ yra populiarus filialų rinkodaros forumas. Jie ima 99 USD / mėn.

STM

Paprastai forumas yra mažiau vertingas nei narystės zona, nes dažniausiai jis grindžiamas vartotojo sukurtu turiniu. Daugelyje narystės sričių taip pat yra forumai.

Paprastai jūs turite mokėti mažiau, kad galėtumėte mokėti mokamą forumą, tačiau jūs taip pat atliekate mažiau priežiūros nei narystės sritis.

10. Priimančiosios kitų įmonių / svetainių apklausos

Jei turite svetainę, kai kurios įmonės jums mokės už tai, kad jūsų svetainėje būtų organizuojamos apklausos.

Jie gauna vertingos rinkodaros informacijos, o jūs gausite papildomų atsargų.

Tiesiog atlikite „Google“ paiešką savo nišoje esančių įmonių ir sužinokite, ar jos siūlo mokamą apklausos partnerių programą.

11. Įdiekite el. Prekybos parduotuvę

El. prekybos parduotuvės yra visiškai tokios pačios kaip „Amazon“. Jie surenka didžiulį kiekį produktų, kuriuos žmonės gali įsigyti internetu.

Jei turite tinklaraštį, ypač „WordPress“, galite įdiegti el. Prekybos parduotuvę tiesiai į savo esamą svetainę.

Šiose parduotuvėse galite parduoti savo produktus, iš kurių gaunate visas pajamas, arba juos gali sudaryti dukteriniai produktai (arba abu).

Šie papildiniai gali padėti įdiegti el. Prekybos parduotuvę „WordPress“ svetainėje:

12. Sukurkite ir parduokite savo fizinį produktą

Dauguma tinklaraštininkų nesvarsto savo fizinio produkto kūrimo ir pardavimo, tačiau tai yra pasirinkimas.

Ar kada norėjai tapti išradėju? Štai jūsų šansas.

Galia slypi jūsų turimoje auditorijoje. Jei turite auditoriją, kuri jūsų klauso, galite parduoti beveik viską, nes jie pasitiki jūsų vertinimu ir kompetencija.

Tarkime, kad esate maisto tinklaraštininkas ir sugalvojote naują virtuvės daiktą, dėl kurio obuoliai pjaustomi dviem etapais. Galite gauti jį suprojektuotą, pagamintą ir patentuotą. Tada galite naudoti savo esamą auditoriją, norėdami pradėti pardavimą, įrodyti, kad produktui yra paklausa, ir įsigyti jį parduotuvėse.

Tai nėra įprastas maršrutas, tačiau jis gali būti jums tinkamiausias.

13. Pritraukite filialus savo produktams / paslaugoms

Ar turite el. Knygą? Kursas? Koučingo paslauga?

Na, pasyviai galite pritraukti naują verslą, sukurdami savo partnerių programą ir pritraukdami kitus žmones reklamuoti jūsų produktą.

Kai turėsite savo produktą, tai veiksmingas būdas padidinti pardavimus ir juos išlaikyti. Tai yra vienas iš būdų tai padaryti:

Pirmiausia įkelkite savo produktą į „Clickbank“ arba Udemy (jei tai kursas). Tada atlikite „Google“ paiešką pagal šias paieškos eilutes:

 • „Jūsų niša“ + „tinklaraštis“
 • „Jūsų niša“ + „svetainė“

Suraskite kuo daugiau svetainių ir susisiekite su kiekviena iš jų klausdami, ar jie norėtų už komisinius sumokėti jūsų produktą.

Tada eik į Alltop.com, ieškokite savo nišos ir vėl suraskite kuo daugiau svetainių.

Alltop

Tada susisiekite su jais, kaip jūs darėte anksčiau.

Jūs netgi galite sukurti rinkodaros rinkinį, kurį galėtumėte duoti kiekvienam. Šis rinkinys išmokys juos geriausių būdų reklamuoti jūsų produktą ir užsidirbti pinigų. Tai tampa abipusiškai naudingu.

14. Pradėkite asmeninio koučingo tarnybą

Kaip ir internetinis koučingas, asmeninis koučingas gali uždirbti solidžią valandinę kainą.

Šis mokymo būdas taip pat gali būti veiksmingesnis jūsų mokiniams, nes kartu dirbate intymesnėje aplinkoje. Jei jūsų studentai gaus jūsų instruktavimo rezultatų, jie paskleis jūsų paslaugas ir padės plėsti jūsų verslą.

Tiesiog pasiūlykite paslaugą savo svetainėje, reklamuokite ją savo auditorijai ir reklamuokite savo vietiniame rajone. Jūsų internetinis dienoraštis bus jūsų patirties įrodymas.

15. Nustatykite pardavimo kanalą ir skatinkite mokamą eismą

Kai jau turite produktą ar paslaugą, viskas, ką jums reikia padaryti norint padidinti pajamas, įsitikinkite, kad srautas konvertuoja ir padidina tą srautą.

Vienas geriausių srauto konvertavimo būdų yra pardavimo kanalas. Pardavimo kanalas apžvelgia potencialius pirkėjus pirkimo proceso metu ir baigiasi galutiniu pardavimu.

Kiekvienas etapas yra logiškas žingsnis link jūsų mokamo produkto ar paslaugos.

Vienas geriausių pardavimo kanalų, kuriuos aš žinau, yra Ryanas Deissas Skaitmeninė rinkodaros priemonė.

Čia yra 4 pagrindiniai veiksmai:

 1. Pasiūlykite švino magnetą
 2. Pasiūlyk tripirą
 3. Pasiūlykite savo pagrindinį produktą
 4. Siūlykite kuo didesnį pelną

Daugumos tinklaraštininkų pardavimo kanalas yra automatinis atsakymas el. Paštu.

Švino magnetas

Švininis magnetas vilioja lankytojus pasirinkti jūsų pardavimo kanalą.

Tai nemokamas šaltinis, kurį atiduodate mainais į potencialių klientų el. Pašto adresus ir leidimą su jais susisiekti.

Vieni geriausių švino magnetų yra šie:

 • Nemokamos el. Knygos
 • Internetiniai seminarai
 • Kontroliniai sąrašai
 • Minčių žemėlapiai
 • Nemokami mini kursai

Tuomet automatiškai pristatysite nemokamus išteklius, kai kas nors pasirinks jūsų sąrašą, paprastai pasveikinimo el.

„Tripwire“

Po švino magnetu jūs siūlote tripirą.

„Tripwire“ yra nebrangus pasiūlymas, kuriam beveik nereikia proto. Šis produktas gali būti ypač pigus (1–3 USD). Tikslas yra paversti savo abonentus iš potencialių klientų į pirkėjus.

Tai keičia pagrindinius jūsų abiejų santykius ir įpranta jūsų skaitytojus matyti jus kaip mažmenininką.

Pagrindinis produktas

Po tripwire jūs parduodate savo pagrindinį produktą. Tai yra produktas, kurį turi dauguma žmonių – paprastai el. Knyga, kursai, instruktavimo paslaugos, „už jus“ padaryta paslauga ir kt..

Pelno maksimizatorius

Galiausiai jūs siūlote pelno maksimizatorių. Tai yra jūsų pagrindinio produkto pardavimai.

Jei jūsų pagrindinis produktas yra elektroninė knyga, jūsų pelno maksimizatorius gali būti telefono instruktavimo paslauga. Telefono koučingo paslauga gali būti „už jus“ padaryta paslauga ir pan.

Pardavimų kanalo esmė yra pradėti nuo labai pigių, bet vertingų pasiūlymų ir sukelti brangesnius / didesnės vertės daiktus, kurie natūraliai seka vienas kitą..

Jei naudojate automatinį atsakiklį el. Paštu, aš taip pat siūlau jiems atsiųsti naudingą nemokamą turinį iš savo tinklaraščio, kad būtų lengviau užmegzti ryšį su jūsų perspektyvomis ir sustiprinti savo autoritetą..

Galiausiai, norint patekti į pardavimo kanalą, reikia srauto. Jei į jūsų svetainę jau patenka daug srauto, jums turėtų būti gera eiti.

Jei to nepadarėte, vienas geriausių būdų išbandyti kanalą yra mokamo srauto siuntimas. Mano mėgstamiausias šaltinis yra „Facebook“ skelbimai, nes jiems lengva pradėk nuo.

16. Parduokite reklamos plotą

Skelbimų vietos pardavimas yra klasikinis būdas užsidirbti pajamų iš beveik bet kokio tipo svetainių.

Ar pastaruoju metu lankėtės didelėse naujienų svetainėse, tokiose kaip „New York Times“ ar „Verslo savaitė“? Jie supakuoti su skelbimais ir iš jų gauna labai daug pajamų.

Kai kuriems žmonėms atrodo, kad skelbimai, ypač tinklaraščiuose, yra nepriekaištingi. Jie mato šlamštą.

Nesvarbu, ar tai yra bendros nuotaikos, ar ne, verta išbandyti, ar:

 1. Mažėja pajamos iš kitų jūsų produktų / paslaugų
 2. Jūsų konversijų rodikliai mažėja

Jei jūsų pajamos nesumažėja, o konversijų rodikliai išlieka tie patys, tada jūs tiesiog padidinote pajamas, neprarandant kitos svarbios metrikos. Booyah!

Ir paprastai jūs turite pasirinkti skelbimus, kurie rodomi jūsų svetainėje. Galite pasirinkti tuos, kurie iš tikrųjų gali suteikti naudos jūsų auditorijai.

Skelbimų plotą galite parduoti įvairiais būdais, tačiau yra du paprasčiausi „Google Adsense“ ir Paprastas „Ads Manager“ papildinys skirtas „WordPress“.

17. Pasiūlykite laisvai samdomų rašymo paslaugų

Tai paslaugų tinklaraštininkai beveik bet kurioje nišoje, kurią gali pasiūlyti.

Jūsų tinklaraščio turinyje žmonėms rodomi 4 dalykai:

 1. Jūs suprantate internetinę leidybą
 2. Gerai rašai
 3. Esate įpratęs sekti rašymo procesą
 4. Jūs turite žinių savo srityje

Tai savybės, kurių reikia kiekvienam laisvai samdomam rašytojui. Tinklaraščio turinys automatiškai praneša potencialiems klientams, kad turite šias savybes.

Verslas trokšta turinio. Tai beveik būtinybė internetiniame pasaulyje, tačiau kompanijos visada skundžiasi, kad neranda gerų rašytojų, kurie laikytųsi.

Yra poreikis, ir jūs galite jį užpildyti.

Tiesiog sukurkite „Pasamdykite mane“ puslapį savo svetainėje, paaiškinkite, kad galite rašyti straipsnius, panašius į tai, kas yra jūsų tinklaraštyje, įvardykite kainą ir nurodykite žmonėms, kaip su jumis susisiekti..

18. Priimkite mokamą internetinį seminarą

Internetiniai seminarai yra puikūs būdai per valandą ar mažiau perduoti didelį kiekį informacijos.

Daugelis jų atiduodami nemokamai, tačiau, jei turite kokių nors aukščiausios kokybės informacijos, kuria galite pasidalyti, galite imti mokesčius iš žmonių, kad jie jūsų klausytų (panašiai kaip apmokamas tiesioginis seminaras)..

Išbandykite šias paslaugas, kad surengtumėte savo internetinį seminarą:

19. Priimkite darbo tarybą

Darbo skelbimų lentos suderina darbo ieškančius asmenis su darbdaviais. Jie gali pasiūlyti visą darbo dieną vykstančius koncertus, ne visą darbo dieną ar pagal sutartį.

Pavyzdžiui, „ProBlogger“ Darbo skelbimų lenta derina tinklaraštininkus su įmonėmis, norinčiomis ką nors pasamdyti, kad galėtų jiems sukurti turinį.

Jei turite autoritetų savo erdvėje ir ieškote darbo ieškančių asmenų su darbdaviais, galite surengti darbo tarybą ir užsidirbti pinigų kiekvieną kartą, kai darbdavys nori paskelbti darbo vietą.

Taip pat galite mokėti darbo ieškantiems asmenims už prieigą prie lentos.

„Problogger“ darbo lenta„Problogger“ darbo lenta

20. Parduokite programinės įrangos gabalą

Tam reikia nemažo išankstinio kapitalo ir (arba) techninių žinių, tačiau daugelis populiariausių tinklaraštininkų perėjo į savo programinės įrangos pardavimą..

Ši programinė įranga natūraliai poruojasi su savo tinklaraščio turiniu. Tai padeda jų skaitytojams greičiau ir efektyviau pasiekti tai, ko jie moko.

„Copyblogger“ tai padarė su keliais produktais:

„Copyblogger“

21. Priimkite aukas

Žmonės vertina tai, kiek laiko ir pastangų tinklaraštininkai skiria kiekvienam straipsniui.

Nelengva būti tinklaraštininku, ir skaitytojai tai gali pamatyti.

Daugelis jų norės paaukoti jums, net jei tai nedidelė suma, kad padėtų jums valdyti svetainę ir toliau kurti turinį..

Galite sukurti paprastą „Paypal“ mygtuką „Paaukoti“ ir įtraukti jį į savo tinklaraštį sekdami šis vadovas pateikė Višnu.

22. Siūlykite kalbėjimo užduotis

Augant jūsų pasiekiamumui ir autoritetui, tikriausiai būsite paprašytas kalbėti renginiuose.

Šie renginiai gali vykti jūsų vietiniame regione ar net visame pasaulyje. Žmonės mokės jums būti ten ir kreiptis į jų auditoriją.

Norėdami įsitikinti, ar žmonės žino, kad esate pasirengę kalbėtis, sukurkite savo tinklaraščio puslapį, kuriame tiksliai nurodoma, kaip susisiekti su jumis dėl kalbėjimo užduoties ir kokias derybas teikiate..

23. „Facebook“ retargetavimas

Galiausiai visi šie tinklaraščio pinigavimo patarimai yra nieko, be srauto ir konversijų.

Dažnai srautą, kurį labiausiai konvertuoja, bus žmonės, kurie jau apsilankė jūsų svetainėje ir yra su jumis pažįstami. Jei galite tiesiogiai prekiauti jiems, grąžinti juos į savo svetainę ir konvertuoti, galite žymiai padidinti savo pajamas.

Vienas geriausių būdų tai padaryti yra „Facebook“ retargeting Ads. Šie skelbimai siunčiami žmonių, apsilankiusių jūsų svetainėje per pastarąsias 30–180 dienų, grupei.

Šie žmonės pažįsta tave ir yra pasirengę pirkti iš tavęs.

Štai kaip nustatyti „Facebook“ pakartotinio taikymo skelbimą:

Pirmiausia eikite į savo „Facebook“ skelbimų tvarkyklę, kuri paprastai yra šiuo metu www.facebook.com/ads/manager/. Tada spustelėkite Įrankiai -> Pikseliai:

„Facebook“ skelbimai 1 1

Ketinate sukurti pasirinktinę auditoriją. Tai žmonių grupė, į kurią galite nukreipti savo „Facebook“ skelbimuose.

Spustelėkite mygtuką „Sukurti pasirinktinę auditoriją“. Šis langas pasirodys:

„Facebook“ skelbimai 3

Norėdami nustatyti svetainės lankomumą, nustatykite ją visiems, kurie lankosi jūsų svetainėje.

„Facebook“ skelbimai 4Pakeiskite diapazoną į 180 dienų. Tai užtikrins, kad jūsų pasirinktinė auditorija būtų kuo didesnė. Tada pažymėkite „Įtraukti ankstesnį svetainės srautą“.

Galiausiai pavadinkite tai, kas jums patinka, pridėkite aprašą, jei norite, ir spustelėkite „Sukurti auditoriją“.

Tada spustelėkite Veiksmai -> Peržiūrėti taškų kodą:

Bus parodytas kodas (pikselis), kurį turėsite įdėti į savo svetainę. Šis kodas stebės visus lankytojus, kurie ateina į jūsų svetainę, ir perduos tuos duomenis atgal į „Facebook“.

„Facebook“ skelbimai 5

Jei turite „WordPress“ svetainę, ją įterpti yra paprasta. Pirmiausia įdiekite Stebėjimo kodo tvarkyklės papildinys.

Įdiegę eikite į papildinį ir spustelėkite „Pridėti naują stebėjimo kodą“. Tada įklijuokite kodą taip:

„Facebook“ skelbimai 6

Ir pasirinkite šias parinktis:

„Facebook“ skelbimai 7

Tada spustelėkite „Išsaugoti“.

Gali praeiti kelios dienos, kol įprasta auditorija išaugs, bet kai tai įvyks, galite sukurti skelbimus, nukreiptus tiesiai į šiuos žmones.

Kurdami skelbimus tiesiog pakeiskite „Auditoriją“ į pasirinktą auditoriją, kurią sukūrėte anksčiau:

„Facebook“ skelbimai 8

Dabar galite pateikti savo turinį, produktus, paslaugas – viską, ko norite – žmonėms, kurie labiau linkę pirkti nei atsitiktiniai lankytojai.

Tai taip pat yra pigiausias srautas, kurį galite nusipirkti.

Padidinkite savo pajamas

Tai keletas galingiausių tinklaraščių pajamų gavimo būdų. Tikiuosi, kad jie padės jums pradėti uždirbti pinigus internete, padidinti savo pajamas ir gyventi nuostabų, nuo vietos nepriklausomą gyvenimo būdą.

Atminkite, nepamirškite įvairinti savo pajamų. Kai gausite vieną srautą, pradėkite dirbti prie kito. Kai tai bus nustatyta, dirbkite prie kito.

Tai padės jūsų pajamoms augti eksponentiškai ir apsidrausti nuo lažybų tuo atveju, jei nepavyks.

Ir jei jums patiko įrašas, nepamirškite jo pasidalinti su savo pasekėjais ��

Straipsnį parašė Michaelas Karpas; iš pradžių pasirodė WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map