21 Produktyvumo patarimai kelionių tinklaraštininkams: Kaip nuveikti daugiau keliaujant po pasaulį

Daugelis tinklaraštininkų svajoja užsidirbti padorių pinigų tinklaraščiuose tuo pačiu metu jie keliauja po pasaulį.


Negalima to paneigti: tai yra įdomus dalykas.

Nesvarbu, ar jūs einate per Torres del Paine Patagonijoje ar leidžiatės į paplūdimį Balyje, galėsite pamatyti pasaulį, paragauti naujo maisto ir sutikti naujų žmonių, dirbdami tinklaraščiuose savo prastovos metu..

Man pasisekė, kad turėjau tokią patirtį. Aš gana daug keliavau po Aziją; ir dienoraštį mano kelią per visa tai. Turiu pasakyti, kad lankstumas žaisti darbo metu ir efektyviai dirbti grojant yra turbūt didžiausias darbas dirbant dieninio dienoraščio kūrėju..

(Vis dėlto tai reiškia, kad aš šiais laikais daug nevažinėju. Kai tai darau, su savimi turiu vaikų – 5 metų ir 18 mėnesių.)

Nors nebebuvau gaivus visame pasaulyje, maniau, kad šiame įraše galėsiu pasidalinti savo geriausiais našumo patarimais. Įdomu, kaip galite užtikrinti efektyvų darbą, kol esate kelyje? Šie patarimai gali būti tiesiog raktas į tai išsiaiškinti.

Apsiginklavęs šiais 21 našumo patarimu, esu įsitikinęs, kad jums visiškai nebus sunku rasti tobulą darbo ir žaidimo pusiausvyrą, maksimaliai padidinti savo produktyvumą ir kartu mėgautis visa kelionių patirtimi..

Nusistatykite tinkamą mąstyseną

Nežinoma budistų šventykla Pukete, 2013 m.Budistų šventykloje Phukete, Tailande; 2013 metai.

1. Su savo tinklaraščiu elkitės kaip su tikru verslu

Rimtai žiūrėkite į savo tinklaraštį. Vykdykite ir plėtokite savo tinklaraštį kaip verslą.

Su savo bendraminčiais, įskaitant internetinius tinklaraštininkus, redaktorius, grafikos dizainerius ir tt, elkitės taip, kaip elgtumėtės su bet kokiu kitu verslo partneriu ir turėtumėte tikslą visose srityse, kurias darote..

Atminkite, kad jums reikia tikrų partnerių, kurie galėtų jus palaikyti sunkiu metu.

Įsivaizduokite, kad praleisite savo jungiamąjį skrydį į Limą ir per naktį įstrigote Bogotos oro uoste. Kaip jūs laikotės to 9 val. Termino, jei neturite „Wi-Fi“ ryšio ir turite įlipti į skrydį 8 val. Kai netikėtai atsidursite segtuve, jums reikia patikimų partnerių, kurie galėtų paimti jūsų lieknumą. Tai reiškia, kad reikia skirti laiko ir pastangų puoselėti profesinius santykius su savo bendraminčiais.

Aš išleidžiu pinigus reklamuodamas „Facebook“. Aš išleidžiu pinigus reklamuodamas „Twitter“. Tiesą sakant, padarysiu abu su šiuo straipsniu, kurį dabar skaitote. Aš taip pat moku už skelbimus kituose tinklaraščiuose. Elkitės su savo tinklaraščiu kaip su verslu, jei norite iš to pragyventi. – Matas, ekspertas „Vagabond“

Taip pat skaitykite: 6 dalykai, kuriuos turite padaryti, kad savo tinklaraštį paverttumėte verslu

2. Aiškiai atskirkite darbo ir žaidimo laiką

Kai esate kelyje, ribos tarp darbo ir žaidimų paprastai neryškios.

Kodėl neišnešant nešiojamojo kompiuterio į paplūdimį ir dirbant paskutinį įrašą tarp naršymo sesijų? Tai ne tik nepraktiška, bet ir sumažins jūsų produktyvumą.

Kai keliaujate, turite nustatyti tvirtas ribas tarp darbo laiko ir žaidimo laiko.

Žaisti yra žaisti. Darbas yra darbas.

Aiškiai atskirkite du dalykus, nes mūsų smegenys nėra skirtos atlikti daugiafunkcinius veiksmus. Netikite manimi? Patikrinkite šį vaizdo įrašą pateikė dr. Sanjay Gupta. Realybė yra tokia, kad 99% iš mūsų kuo daugiau bendraujame, tuo mažiau produktyvūs esame.

Įsigilinkite: Treniruokite savo smegenis, kad susikauptumėte ties internetinių dienoraščių sudarymo užduotimis

Lik susikaupęs

Smėlio čiuožimas Moretono saloje, Brisbenas (ilgas kelias įkopti po skaidrę!), 2013 m.Smėlio lenta Moreton saloje, Brisbenas, Australija; 2007 metai.

Svarbiausia išlikti produktyviam – išlikti susikaupusiam. Tai reiškia, kad blaškymasis ir triukšmas yra kuo mažesnis. Žinoma, galbūt neturite biuro, tačiau tai nereiškia, kad nerandate palankios darbo vietos. Pabandykite dirbti ramioje kavinėje ar miegoti savo viešbučio kambaryje, jei jame yra rašomasis stalas.

3. Išjunkite naujus el. Pašto pranešimus.

Tai yra absoliučiai pirmas dalykas, kurį darau kiekvieną kartą nustatydamas „Outlook“ naujame nešiojamajame kompiuteryje. Norėdami būti produktyvūs, turite išlikti susikaupę ir pašalinti kuo daugiau blaškymo galimybių.

Nėra nieko blogiau, kaip kas 5 minutes gauti naują el. Pašto pranešimą, kai bandote baigti rašyti įrašą apie penkis įspūdingiausius Balio paplūdimius..

Atminkite, kad kai rašote internetinius dienoraščius, neturite biuro, kuriame būtų galima paguosti dėmesį nuo blaškymo, todėl jūs turite patys atlikti „atitraukimą nuo atitraukimo“, jei norite gauti darbą. padaryta.

4. Patikrinkite savo el. Paštą tik keletą kartų per savaitę.

Tai yra jūsų el. Pašto dėžutė ir jūs galite laisvai nustatyti savo taisykles.

Jums nereikia kiekvieną dieną tikrinti savo el. Pašto adresų.

Kai dirbu prie svarbaus projekto, pasirenku netikrinti savo el. Laiškų darbo valandomis, nes manau, kad tai žymiai padidina mano produktyvumą. Net atsakymas į tai, kas gali atrodyti kaip paprastas el. Laiškas, gali sunaikinti pusę valandos laiko ir sutrikdyti darbo ritmą. Atminkite, kad dažniausiai el. Laiškai gali palaukti. Geriau pirmiausia pasidarykite svarbius dalykus.

5. Nustokite tikrinti socialinę terpę kas 15 minučių.

Negaiškite brangios dienos valandos, naršydami „Instagram“ ir „Facebook“ sklaidos kanaluose. Socialinė žiniasklaida yra puiki priemonė, padedanti palaikyti ryšį su artimaisiais namuose keliaujant, tačiau svarbiausia yra ja naudotis saikingai..

Kai tikrinate socialinę mediją kas 15 minučių, tai tampa pagrindiniu laiko sugaišimu ir pakenks jūsų produktyvumui. Jei negalite sutrumpinti laiko, kurį praleidžiate socialinėje žiniasklaidoje, tai yra daugybė programų, kurios gali padėti.

Bandyti Laikas baigėsi arba Savikontrolė blokuoti socialinės medijos svetaines tam tikroms laiko dalims, kad tai netaptų blaškymu.

Gerinti efektyvumą

Brienze, Šveicarijoje; 2012 metai.Brienze, Šveicarijoje; 2012 metai.

6. Pirmiausia atlikite svarbius dalykus.

Prieš pradėdami darbo dieną, sudarykite sąrašą dalykų, kuriuos turite atlikti.

Tada pažymėkite svarbiausias užduotis ir atlikite jas pirmiausia. Esate produktyvesnis darbo dienos pradžioje, taigi daugiau nuveiksite, jei imsitės didžiausių, svarbiausių projektų, o jūsų susikaupimas ir motyvacija bus maksimalūs..

Negalite kurti su nenutrūkstama galvos drama. Neįmanoma nukreipti galingos energijos į dvi skirtingas vietas tuo pačiu metu.

Turite išsiaiškinti savo mintis. Sukurkite keletą strategijų, papjaukite galvos nuomotojus, kasdien medituokite ir užsiimkite budrumu. Atversite didžiulę laiko erdvę aiškumui ir našumui. – „Caz, Y“ kelionių tinklaraštis

Taip pat skaitykite: Kaip sukurti kelionių tinklaraštį ir užsidirbti pinigų

7. Naudokite „Pomodoro“ techniką.

„Pomodoro“ technika yra puikus būdas išlaikyti aukštą produktyvumo lygį darbo metu.

Kokia šios technikos paslaptis? 25 minutes palaikykite lazeriu sufokusuotą ir 5 minutes pailsėkite. Pakartokite keturis kartus, tada padarykite ilgesnę 15 minučių pertrauką ir pradėkite procesą iš naujo.

Idėja yra ta, kad dažnos, nuoseklios pertraukos padeda sutelkti dėmesį, padidina bendrą susikaupimą ir, savo ruožtu, produktyvumą. Galite rasti daugiau informacijos apie šią puikią techniką čia.

„Pomodoro“ technikaTrumpai apie „Pomodoro“ techniką.

8. Suplanuokite iš anksto.

Nelaukite, kol pasirodysite autobusų stotyje Santjage, kad nuspręstumėte, ar einate į šiaurę link San Pedro de Atacama, ar į pietus iki Puerto Montt.

Turėkite iš anksto kelionės planą ir stenkitės jo laikytis. Paprasčiausias važiavimas kelyje jums kainuos laiką, energiją ir piniginius išteklius. Būsite daug produktyvesni, jei turėsite planą su nustatytomis darbo valandomis ir terminais.

Peržiūrėkite KeriLynn straipsnį apie kaip perpus sumažinti savo rinkodaros laiką tinkamais įrankiais ir planavimu.

9. Visada darykite užrašus.

Po kelių savaičių galbūt neprisimenate to puikaus restorano, kurį valgėte Korfu, keliaudami per Graikiją, pavadinimo.

Paprasčiausias sprendimas yra visada turėti su savimi nešiojamąjį kompiuterį ir rašiklį, kad galėtumėte užrašyti svarbią informaciją apie patirtį.

Šiomis dienomis keliaudamas nešiojuosi nešiojamąjį kompiuterį (popierinį, o ne nešiojamąjį kompiuterį) ir „Evernote“. Patarimų ir patarimų, kaip padaryti puikias kelionių pastabas, būtinai peržiūrėkite šį puikų Kevino Muldono įrašą.

10. Tvarkykite antraščių sąrašą.

Antraštės yra bene svarbiausias kiekvieno tinklaraščio įrašo aspektas.

Tyrimai rodo, kad 8 iš 10 žmonių skaitys jūsų antraštę. Bet tik 2 iš 10 žmonių iš tikrųjų užims laiko, kad perskaitytų visą jūsų įrašą.

Geros antraštės atkreips daugiau dėmesio ir padės stabiliai sekti skaitytojus.

Pro patarimas: Visada turėkite antraščių sąrašas ant rankų, kai reikia sukurti tobulą antraštę per trumpą laiką.

11. Efektyviai stebėkite naujienas ir naujus tinklaraščio įrašus

Norėdami gauti šviežio turinio ir naujienų vienoje vietoje, naudokite tokius įrankius kaip „Feedly“ ir „Flipboard“. Venkite per daug užsiprenumeruoti dienoraščių informacinius biuletenius, nes tai tik sugadins jūsų gautuosius.

12. Užsakomosios paslaugos

Nereikia visko daryti patiems.

Asmeniškai aš perduodu dalį savo rašymo ir projektavimo darbų. Idėjos visada yra mano, bet aš paprastai pasirenku tuos, kurie rašo daug geriau nei aš, kad iš tikrųjų pateikčiau žodžius.

Taip pat labai padeda tai, kad turite ką nors, kuo galite pasitikėti, kad patikrintumėte savo darbą! Man pasisekė, kad turiu savo redaktorę Lori Soard, kuri metų metus rėmė mano tinklaraščių rašymo operaciją.

13. Suplanuokite savo socialinės žiniasklaidos įrašus.

Rankinis paskelbimas socialinėje žiniasklaidoje yra laiko gaišimas. Norėdami atlaisvinti laiką, naudokite automatinį planavimą.

aš naudoju „Tweet“ denis ir Buferis šiais laikais.

Kiti įrankiai, kuriuos rekomenduoja dauguma tinklaraštininkų, yra „HootSuite“ ir „SocialOomph“.

Susipažinkite giliau: socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimai pradedantiesiems. 

14. Dirbkite su mobiliuoju telefonu bet kur ir bet kada

Laikykite savo išmanųjį telefoną kaip savo darbo vietą.

Kai reikia išlaikyti jūsų produktyvumą kelyje, jūsų išmanusis telefonas yra vienas didžiausių jūsų sąjungininkų.

Nustatykite savo išmanųjį telefoną taip, kad padidintumėte jo, kaip darbo įrankio, galimybes. Įsitikinkite, kad įdiegėte visas reikalingas programas, kad galėtumėte efektyviai dirbti per savo telefoną, ir įsitikinkite, kad ją sukonfigūravote taip, kad galėtumėte dirbti bet kur ir bet kada, kur reikia, naudojant „Wi-Fi“ ryšį..

Išbandykite šias programas:

Patikrinkite: būtiniausių internetinio verslo įrankių sąrašas.

15. Turėkite didelių vizijų, bet užsibrėžkite trumpalaikius tikslus

Iškelkite didelius gyvenimo tikslus, tačiau savo darbų sąraše visada sutelkite dėmesį į mažus kiekybinius veiksmus.

Gyvenimas yra maratonas, o ne sprintas. Gera gyvenime turėti didelių tikslų, tačiau reikia susikoncentruoti tiesiant viena koja priešais kitą ir žengiant vieną mylią vienu metu, jei norite pasiekti bet kur.

Taigi, nors didelis gyvenimo tikslas gali būti uždirbti 10 000 USD per mėnesį, tai yra maži žingsniai jūsų darbų sąraše (parašykite tris naujus pranešimus iki X datos, susisiekite su penkiais tinklaraštininkais, kurie svečius paskelbia iki Y dienos ir t. T.) iš tikrųjų leis jums pasiekti tą didelį tikslą.

Imkitės veiksmų: lengvai pradėkite internetines verslo idėjas pradedantiesiems.

Mėgaukitės ir gyvenkite iki galo

Santorini mieste, Graikijoje; 2010 metai.Santorini mieste, Graikijoje; 2010 metai.

16. Švęskite ir mažus, ir didelius laimėjimus.

Kai pasieksite tikslą, skirkite laiko švęsti, net jei pasiekimas nebūtinai yra didelis. Tai nebūtinai turi būti kažkas sudėtingesnio. Tai gali būti kažkas tokio paprasto, kaip praleisti dieną tyrinėjant naują paplūdimį ar išeiti naktį alaus su draugais.

17. Likite motyvuoti.

Nesvarbu, ar jūs buvote išsirinkę kišenę miegodami autobuse iš Mendozos į Buenos Airės, ar praleidote skrydį į Honkongą ir bandote rasti kitą, kai būsite pakeliui, viskas susiklostys blogai.

Bus laikas, kai jums reikės leisti keletą kelionių planų ir tiesiog ilsėtis visą dieną nakvynės namuose ar viešbučio kambaryje. Svarbiausia yra neleisti, kad tai jus sulaikytų.

Visada būkite pasirengę priimti naujus iššūkius ir neleiskite, kad nesėkmės jus užgniaužtų!

Taip pat skaitykite: 7 labai efektyvių tinklaraštininkų įpročiai

18. Reguliariai sportuokite ir sportuokite.

Nuoseklus, reguliarus mankštos ar meditacijos režimas gali padaryti stebuklus jūsų produktyvumui. Aš reguliariai mankštinuosi net ir keliaudamas, nuo ilgų pasivaikščiojimų paplūdimyje iki kamuolių žaidimų su vietiniais.

Svarbu nepamiršti ir manau, kad mankšta man nepaprastai padeda.

Daugelis žmonių taip pat mano, kad meditacija yra neįkainojama priemonė išlaikyti aiškų ir koncentruotą protą. Kongreso narė Nancy Pelosi pradeda savo poilsio dieną su 45 minučių pėsčiomis, o „Starwood“ viešbučiai & Kurortų generalinis direktorius Fritsas van Paaschenas nuvažiuoja 10 mylių. Condoleezza Rice atsikelia 16.30 val., Kad galėtų treniruotis, kad ir kur ji būtų, o magnatas Richardas Bransonas reikalauja, kad mankštos tvarka jam suteiktų 4 papildomas produktyvumo valandas per dieną..

Esmė? Labai sėkmingi žmonės linkę į jiems tinkančią mankštos tvarką. Taip turėtų ir jūs.

19. Per daug nesijaudinkite dėl to, ką daro kiti.

Sunkiai dirbk, kai yra darbo laikas; neabejokite savimi.

Galų gale idėja yra gyventi laisvai ir mėgautis savo gyvenimu. Tai, ką kiti daro su savo gyvenimu, yra jų, o ne jūsų reikalas. Nuolatinis savęs lyginimas su kitais sukels nereikalingą nerimą ir atitrauks jus nuo darbo.

20. Venkite perdegimo

Jei bandysite išstumti iš darbo 12 valandų iš eilės, nebūsite produktyvus.

Jūs galite taip ilgai susikoncentruoti į vieną dalyką. Suplanuokite savo darbo dieną su pertraukomis, kad suteiktumėte savo protui reikalingos poilsio. Jūs pagerinsite susikaupimą ir produktyvumą.

Tikriausiai norėsite įmesti rankšluostį, bet ne. Šis internetinis dienoraštis yra verslas, kuris apdovanoja atkaklumą. Pirmojo dolerio uždėjimas tinklaraštyje man užtruko metus, o tai buvo visiškai netikėta ir laukiama staigmena. Dėl visų mano pagrindinių tikslų buvo sunku kovoti ir juos sunku laimėti. Tai mažų kovų ir negailestingai lėto laipiojimo aukštyn ir aukštyn verslas. Tai nėra lengvas kelias, tačiau nepasiduos žmonės, kurie jį pasieks. – Steph, „Twenty Something Travel“

21. Pasilinksmink.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – skirkite laiko pasimėgauti visais nuostabiais potyriais, kuriuos gali pasiūlyti kelionės.

Aš turiu galvoje – visa tai pragyventi leidžiant kelionių tinklaraščius, tiesa?

Niekada nepamirškite pasilinksminti būdami kelyje.

Straipsnį parašė Jerry Low; iš pradžių pasirodė WHSR dienoraštis; dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map