20 būtiniausių įrankių jūsų internetiniam verslui (+ priemokos įrankiai)

Kaip mažo verslo savininkas, išplėsti savo verslą reikia padaryti jį veiksmingesnį ir rasti įrankių, kurie galėtų padėti pakeisti šimtus darbuotojų, kurių neturite ir negalite sau leisti samdyti..


Internetinio verslo savininko laimei yra keletas dalykų, kurie padės viskam, pradedant žiniatinklio priegloba ir baigiant laiko valdymu, sąskaitos faktūros išrašymu ir el. Pašto rinkodara. Sutaupėme laiko ir pastangų sumaldami šiuos įrankius; apžvelgėme keletą populiariausių ten esančių įrankių ir pasirinkome 20 populiariausių įrankių, kuriuos privaloma turėti.

Joje 20 populiariausių įrankių sąrašo „Forbes“, Tanya Prive pasidalino:

„Ribotas laikas, darbo jėga ir biudžetai gali būti svarbūs veiksniai, nes pradeda kauptis darbo krūvis ir eina sąskaitos. Turėdami stiprią komandą ir tinkamus įrankius, netrukus galėsite pasiekti savo verslo potencialą. . “

20 būtinų įrankių jūsų verslui

1 – paklausos bazė

Paklausos bazė

Inc dienoraščio įrašas 12 puikių žiniatinklio įrankių smulkiajam verslui pažvelgia į „Demandbase“ kaip į tikrai vertingą įrankį svetainių savininkams.

Paklausos bazė atidžiau pažvelgia į tuos, kurie lankosi jūsų svetainėje, pasinaudodami savo IP ir palygindami ją keliuose informacijos šaltiniuose, pavyzdžiui, „Dun“ & „Bradstreet“ ir „LexisNexis“. Paklausos bazė ne tik nurodo, kuriose įmonėse jūsų svetainės lankytojai greičiausiai dirba, bet ir nustatys įmonės vadovo kontaktinę informaciją, kad galėtumėte toliau parduoti savo paslaugas. Tai puikus būdas patekti į demografinius rodiklius, kurie jau domisi jūsų produktu.

2 – inkiška bitė

Inkiška bitė

Dienoraščio įraše apie Tinklaraščių sudarymo vedlys, „HostScore“ įkūrėjas Jerry Lowas siūlo naudoti „Inky Bee“ ryšiui su kitais tinklaraštininkais.

Tinklų kūrimas su kitais tinklaraštininkais yra pagrindinis dalykas, norint sužinoti apie savo tinklaraštį. Kai kurie tinklaraščių rinkodaros dalykai nepasikeitė nuo tinklaraščių kūrimo pradžios, o vienas iš jų – tinklų kūrimas su kitais tinklaraštininkais. Tačiau pasikeitė tai, kaip mes bendraujame tarpusavyje Inkiška bitė yra puikus įrankis, padedantis lengvai susisiekti, taupant laiką ir suderinant jus su panašių pomėgių tinklaraštininkais.

3 – „Pivotal Tracker“

pagrindinis tikrintojas

Tai yra viena priemonė, apie kurią galbūt dar negirdėjote, tačiau Pagrindinis stebėjimo įrankis padės jums tęsti savo užimtą tvarkaraštį. Žvilgsniu į 40 mažų įmonių ir internetiniai įrankiai, be kurių jie negali gyventi, Michaelas P. Daugherty iš „Bespoke Row“ sako, kad tai yra jo mėgstamiausias įrankis. Galima lengvai suprasti, kodėl. Tai yra lengvai naudojamas projekto valdymo įrankis, kuris visus komandos narius įtraukia į realaus laiko internetinę aplinką. Sudarykite užduočių atlikimo tvarkaraštį, leiskite kitiems įkelti naujinius ir palikti pastabas bei bendrauti su klientais iš tos pačios informacijos suvestinės.

 4 – „Dropbox“

Šis paprastas saugojimo internete sprendimas yra puikus norint stebėti svarbiausius jūsų dokumentus. Jei neįsivaizduojama ir jūsų kompiuteris sugenda arba gaisras kilo namų biure, galite atkurti visus savo duomenis „Dropbox“. Bendrovė siūlo keletą sprendimų, įskaitant nemokamą variantą su 2 GB atminties. Taip pat galite naudoti „Dropbox“, jei norite bendrinti failus su bendradarbiais.

lašas dėžutė

5 – tešlos pyragas

obuolių pyragas

Taikyti pyragą yra platforma, leidžianti įmonėms susikurti savo programą ir nusiųsti į „iTunes“ ar „Google Play“. Klientai gali atsisiųsti programą, o paskui galite siųsti kasdieninius tiesioginius pranešimus. „Appy Pie“ taip pat prideda galimybę parduoti produktus per programą.

6 – Hootsuite

Hootsuite turi du kartus paskirtį smulkaus verslo savininkui. Pirma, „Hootsuite“ prietaisų skydelyje galite pamatyti, kokios temos išryškėja jūsų verslo nišoje. Apie ką žmonės kalba? Kaip galite tai panaudoti tinklaraščio įraše ar siūlydami savo produktus? Jei žmonės kalba apie kino žvaigždės mirtį, ar turite kokių nors su ta žvaigžde susijusių produktų, kuriuos galėtumėte parodyti savo produktų puslapyje? Taip pat galite naudoti „Hootsuite“ norėdami planuoti socialinės žiniasklaidos įrašus savo verslui.

Nacionalinė nepriklausomo verslo federacija (NFIB) siūlo tai kaip: 6 populiariausi internetiniai įrankiai, kuriuos turėtų naudoti smulkaus verslo savininkai ir išvardija šiuos žodžius: „Yra ir kitų paslaugų, panašių į„ Hootsuite “, bet mes nustatėme, kad jos visos beveik niekuo neišsiskiria“. —Kari DePhillips, turinio fabrikas, Pitsburgas “

Hootsuite

7 – banga

banga

Neatsiskaitymas su sąskaitomis faktūromis, mokėtinomis sąskaitomis, gautais mokėjimais ir net darbo užmokesčio mokėjimai mažam verslui kartais gali atrodyti neįtikėtinas. „Wave“ yra viskas viename sprendimas smulkaus verslo savininkui, o programinė įranga gyvena internetinėje aplinkoje. „Quickbooks Pro Pro“ internetu yra dar viena galimybė, tačiau „Wave“ yra šiek tiek prieinamesnė mažam vaikinui, nes ji yra nemokama.

Smulkiojo verslo dalyvis tinklaraštininkas Gregas Lamas pateikė įdomių įžvalgų apie šios programinės įrangos privalumus ir trūkumus. Nors jis manė, kad tai riboja jo verslą, tam, kuris kiekvieną mėnesį vykdo savo verslą kaip individualus savininkas ir be didelių išlaidų kiekvieną mėnesį, ši programinė įranga greičiausiai veiks puikiai. Tačiau viena geriausių jo straipsnio dalių yra pačioje pabaigoje, kur jis pateikia sąrašą įvairių internetinių apskaitos programų, kuriomis gali naudotis verslo savininkai..

8 – planavimas

tvarkaraštis

Jei vykdote verslą, kuriame susitinkate su klientais internetu arba asmeniškai, tuomet norėsite apsilankyti Tvarkaraštis automatiniam planavimui.

Ši programinė įranga leidžia jūsų klientui apsilankyti svetainėje ir sužinoti, kuriomis dienomis ir kokiu metu galite susitikti. Pvz., Jei siūlote instruktavimą „vienas su vienu“, įvesite turimas valandas ir pranešite klientams, kad jie gali apsilankyti svetainėje suplanuoti susitikimą. Tvarkaraštis jums išsiųs el. Laišką, kai turėsite susitikimą, parodys tam tikrą laiko tarpą kaip rezervuotą ir netgi išsiųs automatizuotus priminimus klientui prieš paskyrimą..

9 – „MailChimp“

mailchimp

Jei vykdote internetinį verslą, norėsite pradėti naujienlaiškį, kad palaikytumėte ryšį su savo svetainės lankytojais. Informacinis biuletenis tarnauja daugeliui tikslų, įskaitant galimybę pranešti abonentams apie specialius išpardavimus ar naujus produktus. WHSR straipsnyje 15 žiniatinklio prieglobos perlų perlų, Luana Spinetti pabrėžia:

Įdiekite informacinio biuletenio programinę įrangą į savo ribotą interneto prieglobos sąskaitą ir ji pradės sunaudoti jūsų diską ir pralaidumą. Deja, to nereikia daug padaryti, o mažiausias turimas naujienų biuletenio scenarijus – „OpenNewsletter“ – vis dar yra 640 kb, o jūs taip pat turėsite atsižvelgti į visas saugomas problemas. “

„MailChimp“ yra puikus sprendimas. galite pradėti nuo nemokamos sąskaitos ir, augant abonentų skaičiui, lengvai pereikite prie mokamos sąskaitos. „MailChimp“ siūlo paruoštus naujienų šablonus arba galite sukurti tinkintą savo verslo išvaizdą.

Pastaba: jei ieškote alternatyvos „MailChimp“, turėtumėte perskaityti mūsų nuolatinio kontakto apžvalgą.

10 – „Google“ diskas

Google diskas siūlo patogų būdą sekti savo dokumentus. Galite bendrinti su bendradarbiais. Viena iš geresnių „Drive“ funkcijų yra ta, kad galite nustatyti failą tik skaityti arba leisti kitiems redaguoti failą. Aplinka palaiko teksto apdorojimo dokumentus, taip pat ir duomenų bazių dokumentus. Be to, galite atsisiųsti kitų sukurtus šablonus, kuriuose jau yra formulės. Tarkime, kad norite duomenų bazės, kuri padėtų sekti jūsų darbuotojų darbo valandas. Jie gali prisijungti prie šablono, pridėti savo valandas ir išsaugoti. Paprastas sprendimas daugeliui skirtingų dalijimosi užduočių.

11 – „SlideShare“

skaidres

„SlideShare“ leidžia įkelti pristatymą ir pasiekti naujus klientus naudojant „PowerPoint“ tipo formatą. Į „SlideShare“ naudojimas naujiems klientams pasiekti, Aš kalbėjau apie šią augančią rinką, kuri per mėnesį jau sulaukia apie 120 milijonų peržiūrų. Vienas didžiausių privalumų pridedant šį internetinį įrankį prie jūsų verslo rinkodaros modelio yra tas, kad jūs automatiškai pagerinsite savo svetainės reitingą paieškos sistemose..

12 – „Google Webmaster Tools“

Jei norite patobulinti savo svetainės vietą paieškos sistemose ir patobulinti svetainės naudojimą, geriausias vienintelis dalykas, kurį galite padaryti, yra naudoti „Google“ žiniatinklio valdytojo įrankiai. Be to, kad pamatysite, kaip jūsų svetainė vertinama „Google“, sužinosite ir svarbios informacijos apie savo svetainės lankytojų demografinius rodiklius. Pvz., Jei pastebite, kad dauguma lankytojų į jūsų svetainę ateina nuo vidurdienio iki trijų ryto. kiekvieną penktadienį, tada galite pasiūlyti pardavimus tuo laikotarpiu arba imtis kitų paskatų, padėsiančių padidinti konversijos koeficientą. Kita vertus, jei lankytojai palieka antrą kartą, kai nusileidžia konkrečiame puslapyje, tą puslapį greičiausiai reikia atnaujinti ir padaryti jį lipnų..

13 – infografika

“Pagal Socialinių mokslų tyrimų tinklas, apie 65% žmonių yra besimokantys regėjimo klausimais. Turėdami tokią statistiką galite pamatyti, kodėl infografikos populiarėja. “ Pridėjus infografiką, jūsų mažam verslui tai gali padaryti du dalykai. Pirma, tai gali padaryti tai, ką siūlote, žiūrovui padaryti daug aiškesnį. Antra, jei ta infografika yra vertinga, lankytojai ją įtrauks į „Pinterest“, pasidalys „Facebook“ ir „Tweet“. Tai reiškia, kad jūsų potencialus pasiekiamumas didėja eksponentiškai, atsižvelgiant į draugų skaičių, kurį kiekvienas asmuo turi savo socialinės žiniasklaidos rate.

14 – „Wix“

„Wix“ pagrindinis puslapis

„Wix“ yra vienas iš mūsų rekomenduojamų svetainių kūrėjų rinkoje. Tai taip pat vienas novatoriškiausių svetainių kūrėjų rinkoje.

Nesunku susikurti svetainę naudojant „Wix“. Jame yra daugiau nei 500 gražių šablonų. Naudodamiesi funkcijomis „spustelėkite ir spustelėkite“, vilkite ir upuść galite greitai sukurti puikią svetainę per kelias minutes.

Taip pat galite pagerinti savo svetainę, integruodami naudingas programas į savo svetainę. Galite pasinerti į jų programų rinką. Joje yra daugiau nei 260 programų. Galite tyrinėti tiek nemokamas, tiek mokamas programas, kad tiksliai galvotumėte.

15 – batų dėžė

batų dėžėje

Ar kada nors parduotuvėje griebiatės popieriaus pluošto ir iškart pamestumėte kvitą? Šias išlaidas, net ir neesmines, sunku atsekti, kai nerandate jų kvitų. Štai kur Batų dėžutė yra svarbi siekiant išlaikyti smulkaus verslo savininką atsakingą. Tai programa, kurią atsisiunčiate į savo išmanųjį telefoną. Tada galėsite nufotografuoti kvitą, o visa kita atliks „Shoeboxed“, pasilikdami kvito kopiją ir stebėdami išlaidas. Kruopščiai naudojama programa užtikrins, kad niekada nepraleisite mokesčių nuo verslo išlaidų.

16 – nemokamas konferencijų pokalbiai

Jūs, kaip internetinio verslo savininkas, tikriausiai daug bendraujate telefonu ar el. Paštu. Yra atvejų, kai būtų naudinga, jei visi žmonės, dirbantys su projektu, būtų paskambinti telefonu. Štai kur Nemokamas konferencijų skambutis ateina į žaidimą. Susiekite visus telefonu ir sistema netgi įrašys skambutį ateityje. Šią sistemą taip pat galite naudoti norėdami paskambinti klientams informacinio tipo skambučiais. „Kambariuose“ vienu metu gali būti iki 1000 skambinančiųjų. Kaip moderatorius galite leisti konkrečių vartotojų klausimus arba nutylėti juos, kai kalbate tam tikra tema.

17 – Kai gera

Jei kada bandėte organizuoti susitikimo laiką daugiau nei trims žmonėms, žinote, koks gali būti košmaras išsiaiškinti visiems tinkamą dieną ir laiką.. Kai yra gerai yra puikus įrankis išsiaiškinti, kada visi gali susitikti internetu ar telefonu. Kiekvienas asmuo pateikia savo turimą laiką, o sistema pasirenka sau tinkamą variantą.

18 – Raktažodžių šnipas

wordspy

Vienas geriausių būdų mokytis iš savo varžybų yra šnipinėti juos – gerai, jų raktinius žodžius šiaip ar taip. Šis analizės įrankis apžvelgia, kurie raktiniai žodžiai geriausiai tinka jūsų konkurentams, todėl galite pasimokyti iš to, ką jie daro. Dienoraštyje Eismo salotos, Ryanas Cruzas apie „Raktažodžių šnipo“ naudojimą sako: „Mano bendra taisyklė yra tokia, kad jei žmonės reklamuoja (moka už reklamą už paspaudimą) tam tikram raktiniam žodžiui ar frazei, tada jis yra tinkamas raktinis žodis, nes yra komercinis ketinimas“.

19 – „Mojo“ pagalbos tarnyba

mojohelpdeskas

Internetinio verslo rinka yra labai konkurencinga. Net jei šiandien esate vienintelis žaidimas šiame visame pasaulyje esančiame mieste, galite būti tikri, kad kažkas pastebės jūsų sėkmę ir nukopijuos tai, ką darote. Kai apžvelgsite visa kita (optimizavimą SEO, gerus nukreipimo puslapius, tvirtą konversiją ir t. T.), Klientų aptarnavimas yra vienintelis būdas išsiveržti į priekį nuo konkurencijos. „Mojo“ pagalbos tarnyba yra vienas iš būdų palaikyti ryšį su klientais ir įsitikinti, kad visos jų problemos gali būti greitai ir sėkmingai išspręstos. Nors yra daugybė pagalbos tarnybų platformų, ši sistema nuolat sulaukia aukštų įvertinimų. „GetApp“ bendruomenė peržiūrėjo šią programinę įrangą ir suteikė jai penkias iš penkių žvaigždučių.

20 – „CrashPlan“

avarijos planas

„CrashPlan“ yra atsarginės kopijos sprendimas iš debesies. Programa veikia jūsų kompiuterio fone ir nuolat sukuria svarbių failų atsargines kopijas, jei kompiuteris sugenda. Jei neįsivaizduojama, neprarasite svarbių projektų ar klientų kontaktinės informacijos. Vietoj to, jūs tiesiog iš naujo įdiekite šiuos duomenis iš savo atsarginių kopijų failų „CrashPlan“ debesyje.

Papildomos priemonės

Plerdy

Plerdy įrankiai – daugiafunkcinis „SaaS“ sprendimas, skirtas patobulinti konversijų rodiklį ir UX svetainėse. Norėdami pasiekti maksimalų konversijos lygį, turite išanalizuoti visą krūvą svarbios statistikos. Būtina žinoti srauto šaltinius, slinkti gyliu, suprasti, kuriuos svetainės elementus vartotojai spustelėja dažniausiai, ir stebėti, kaip juos naudoti.

„Heatmaps“, „PopUp“ išmaniosios formos ir SEO tikrintuvai yra 3 produktai, kurie gali padėti jums pasiekti tikslą. Remdamiesi surinkta informacija, galite sukurti veiksmų planą, kaip padidinti konversiją, naudojant visa tai vienoje CRO platformoje.

Qwilr

„Qwilr“ yra įrankis, leidžiantis lengvai kurti ir paversti verslo dokumentus gražiais ir intuityviais tinklalapiais, kurie savo ruožtu suteikia vartotojams prieigą prie analizės ir kitų naudingų įrankių. Pakartokite savo senų „PowerPoint“ denių ir PDF rinkmenų vaizdus ir svajokite apie kūrybingą, įkvepiančią komunikaciją, kuri atrodo profesionaliai ir lengvai sukuriama..

Patikrinkite tai bandydami „Qwilr“ dokumentų generatorius – Tai nemokamas įrankis, kuris per kelias minutes automatiškai sugeneruoja asmeniniams poreikiams pritaikytų pasiūlymų, atvejų analizės, sąskaitų faktūrų ir brošiūrų paketą. Tiesiog atsakykite į keletą klausimų, o dokumentai yra pritaikyti jūsų verslui ir prekės ženklui.

Moosend

Jei dirbate el. Prekybos parduotuvėje, būtinai turite apsilankyti Moosend, viena smagiausių, išgalviausių ir naudingiausių platformų. O gal patikrinkite nepriklausomai, matant, kaip „Moosend“ tikslas yra padėti įmonėms augti ir kiekvieną kartą spustelėti tą pašto dėžutę.

Naudodami patobulintą analizę, rinkodaros automatizavimo funkcijas, kurios yra tiesiogiai iš ateities, ir blizgantį „drag and drop“ el. informacinių biuletenių šablonai kuriai nereikia jokio kodo, kad veiktų, „Moosend“ siūlo rinkodaros automatizavimo įrankį, kuris gali priversti jus jaustis kaip gydomam, nepaisant jūsų nišos.

Mailigenas

Mailigenas padeda susikurti žmonių ryšius naudojantis el. pašto rinkodaros automatizavimu. Priemonės komanda žino, kad žmogaus akiai patinka grožis ir paprastumas. Štai kodėl estetiškai sukurti „Mailigen“ el. Laiškai atsidaro ir padeda palikti ilgalaikį įspūdį.

Nuo el. Pašto duomenų analizės ir A / B testavimo galimybių iki daugybės skirtingų integracijų – „Mailigen“ visa tai turi.

Omnisend

Internetiniai mažmenininkai, pasinaudoję paprastomis el. Pašto kampanijomis, naudojasi visomis kanalo galimybėmis, jie kreipiasi Omnisend. Skirtingai nuo kitų šiuo metu rinkoje esančių rinkodaros automatizavimo platformų, „Omnisend“ leidžia įtraukti kelis rinkodaros kanalus toje pačioje automatizavimo darbo eigoje. El. Pašto rinkodara, SMS, „Facebook Messenger“ ir internetiniai pranešimai – viską gausite šioje „viskas viename“ rinkodaros automatizavimo platformoje.

Gilus integravimas į elektroninės prekybos platformas reiškia, kad be jokių įgūdžių galite nustatyti automatizavimo darbo eigas, nukreipimo puslapius ir išėjimo langus. Ši integracija taip pat leidžia rinkti vertingus duomenis apie klientų apsipirkimo elgseną ir naudoti juos geriau suasmeninti ir suskaidyti į segmentus, galiausiai pritraukiant daugiau pardavimų ir gaunant daugiau pajamų. Į internetinį įrankį, kuris sutaupys jūsų laiką ir padės uždirbti daugiau pajamų, „Omnisend“ tikrai verta ieškoti.

Buddy Punch

buddypunch

Kalbant apie įmonės valdymą, labai svarbu tiksliai sekti savo darbuotojų laiką. Jei ieškote laiko stebėjimo programinės įrangos, kuri būtų paprasta, tačiau galinga ir atliekama sunkiai kelianti užduotis jums, tada Buddy Punch galėtų būti jūsų sprendimas.

Jie siūlo platų funkcijų spektrą, įskaitant PTO sekimą ir kaupimą, viršvalandžių skaičiavimus ir sudėtingesnes funkcijas, tokias kaip veido atpažinimas, kad būtų išvengta bičiulio pradūrimo. Jie turi plačius darbo užmokesčio apskaitos įrankius, kuriuos galima pritaikyti atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius.

„Buddy Punch“ suteikia lengvą integraciją su aukščiausia buhalterinės apskaitos programine įranga, tokia kaip „Quickbooks“ ir „Paychex“, kartu su kitomis pasirinktinėmis atsiskaitymo ar sąskaitų faktūrų išrašymo sistemomis – suteikia valdymą galimybei sinchronizuoti darbuotojų valandas pagal pareikalavimą..

Kaip ir visa tai, „Buddy Punch“ yra internetinė bazė, taigi visi, turintys interneto ryšį, galės ja naudotis. Nesvarbu, ar programą lengva naudoti, ar interneto naršyklę, administratoriams ir darbuotojams suteikiama galimybė pasirinkti, kuri žiūrėjimo nuostata jiems yra geriausia.

Automatizmas

automatizmas

Aš susisiekiau su mūsų „Automizy“ draugais, norėdamas įtraukti jų įrankį į šį straipsnį. Mor Mesteris mums atsakė taip,

Automatizmas siekiama palengvinti jūsų, kaip rinkodaros / smulkaus verslo savininko, gyvenimą suteikiant jums galimybę efektyviai tvarkyti el. pašto rinkodarą. Galite lengvai įgyvendinti mūsų sprendimą, o funkcijos padeda pasiekti norimą rezultatą mažiau varginant. Mūsų sistemoje nereikia naudoti kelių el. Pašto adresų sąrašų, nes jie pagrįsti kontaktų žymėjimu ir segmentavimu. Dėl to jūsų el. Pašto duomenų bazėje nebus dubliavimosi, tai reiškia, kad mokate mažiau.

Galite naudoti segmentus, norėdami siųsti tinkintus masinius el. Laiškus savo abonentams, remdamiesi jūsų duomenimis. Mūsų tempimas & „drop“ redaktorius leidžia kurti gražius, reaguojančius el. Galite suteikti savo abonentams visiškai suasmenintą „Automizy“ patirtį. Tiesiog suprojektuokite savo lašinimo kampaniją mūsų vaizdinės darbo eigos redagavimo priemonėje, kuri padeda segmentuoti auditoriją pagal jų įsitraukimą į jūsų el. Laiškus.

Stebėkite savo masinių ir automatizuotų kampanijų našumą ir kurkite ataskaitas naudodamiesi patobulinta analitika.

Be to, maždaug po šešių mėnesių mes išleisime atnaujintą savo PG versiją. Tai leis jums:

 • siųsti el. laiškus, kai jūsų abonentai iš tikrųjų yra gautuosiuose,
 • rašykite geresnes temų eilutes (kad padidintumėte atvirą kursą),
 • padalinkite bandymo el. laiškus automatinėse kampanijose (kad padidintumėte konversijų skaičių).

Toggl

„Toogl“

Jūsų laikas yra brangus ir Toggl padeda sekti, kiek laiko išleidžiate kiekvienai užduočiai. „Toggl“ siūlo tiek nemokamus, tiek mokamus variantus. Tiesiog surinkite įrankį internete, prisijunkite ir stebėkite savo laiką pagal klientą, projektą ar užduotį. Jei turite klientų, kurie jums moka valandą, naudodami „Toggl“ kiekvienai užduočiai sugaišti skirtą laiką galite taip pat palengvinti atsiskaitymą..

Laiko daktaras

Laiko daktaras

„Time Doctor“ leidžia lengvai stebėti savo darbuotojus. Tai gali sekti, kaip jūsų darbuotojai leidžia laiką – dirba darbą ar eikvoja laiką kažkam kitam?

„Time Doctor“ turinio rinkodaros specialistė Tope Longe pasidalijo su mumis, kaip „Time Doctor“ gali pagerinti jūsų organizavimo produktyvumą.,

Laiko daktaras yra laiko stebėjimo programinė įranga, skirta darbo vietos produktyvumui sekti ir didinti. Tiek asmenims, tiek įmonėms naudinga tiksliai sekti darbo laiką ir bendrą produktyvumą. Tai leidžia surinkti laiko stebėjimo duomenis apie darbuotojo darbo įpročius ir pateikia paprastą analizę, kaip paaiškinti pagrindines sritis, kuriose galima pagerinti produktyvumą..

Jame yra keletas funkcijų, kaip pagerinti jūsų komandos produktyvumą, pavyzdžiui, svetainių ir programų stebėjimas, iššokančiojo valdymo kontrolinis iššokantis langas, padedantis vartotojams išlikti atliekant užduotis, darbo užmokesčio nustatymo galimybės ir daugybė integracijos su trečiųjų šalių programomis..

Laiko daktaras taip pat neturi ir vėlyvų pranešimų, kad padėtų darbuotojams dirbti piko valandomis ir palengvintų jų ryšį su laisvo laiko poreikiais. Kaip pasirenkamą funkciją, tai gali būti ekrano kopijos kas kelias minutes kaip būdas patvirtinti, kad darbuotojai dirba.

Ledkalnio viršūnė

Tai tik keletas mėgstamų internetinių mažų įmonių įrankių. Kalbant apie smulkaus verslo efektyvumą, yra neribotos galimybės naudoti įrankius.

Originalus straipsnis pirmą kartą paskelbtas WHSR dienoraštis; Dabar ją tvarko ir atnaujina „BuildThis.io“ darbuotojai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map