19 nuostabių platformų, skirtų kurti savo svetainę ir programą mobiliesiems

Tai yra 2019 m. Ir jei jūs vis dar neturite savo verslo ar prekės ženklo svetainės, laikas tai išspręsti. Nesvarbu, ar esate skaitmeninės rinkodaros guru, ar smulkaus verslo savininkas, jums reikia svetainės, kad praneštumėte apie savo skaitmeninį buvimą.


Galbūt sakysite sau: „Aš nežinau nė vieno dalyko apie programavimą, kaip aš turiu sukurti svetainę!“

Nesijaudink! Daugelį svetainių kūrimo platformų šiandien naudoti yra labai paprasta, jums nereikia būti IT ekspertu, kad sukurtumėte nuostabiai atrodantį tinklalapį.

Tiems, kurie nebijo kodavimo, turime keletą CMS, į kuriuos galite įsmeigti dantis.

Norite savo svetainės ar programos mobiliesiems? Čia yra 19 gerų platformų, leidžiančių atlikti darbą

Super paprastos platformos

Platforma
Ką ji siūlo?
Pavyzdžiai
Apie manePaprastas ir greitas nukreipimo puslapis. Puikus pasirinkimas skaitmeninei vizitinei kortelei.Tyrinėkite
WeeblyPaprasčiausia platforma. Puiku kuriant pirmąją internetinę svetainę. (Skaityti apžvalgą)Tyrinėkite
JimdoPaprasta e. Prekybos platforma. Riboti šablonai.Tyrinėkite
„WordPress.com“Nurodykite geriausią internetinių dienoraščių ir leidybos platformą.Tyrinėkite
„Webnode“Gerai kuriant daugiakalbę svetainę ir neprieštaraujant rodyti skelbimus.Tyrinėkite
WixViena iš geriausių platformų, kurią mylėjome. Klasės viršus. (Skaityti apžvalgą)Tyrinėkite
KvadratasDaugybė gražių, gerai suplanuotų šablonų. (Skaityti apžvalgą)Tyrinėkite
ShopifyInternetinių parduotuvių statytojas, kurį mylėjome. Pradėkite pardavinėti socialiniame tinkle lengvai. (Skaityti apžvalgą)Tyrinėkite
VoliuzijaKreipiasi į internetinių parduotuvių valdymą.Tyrinėkite
Didžioji prekybaIšsami ir lengvai naudojama internetinių parduotuvių kūrėja. (Skaityti apžvalgą)Tyrinėkite

Ekspertų lygio platformos

Platforma
Ką ji siūlo?
Pavyzdžiai
JoomlaPažangi CMS platforma su galingais įrankiais, sukurtais nuo pat pradžių.Tyrinėkite
„WordPress.org“Labai pritaikomas CMS su daugybe papildinių ir temų.Tyrinėkite
DrupalisAtviro kodo scenarijus ir populiarus tarp programuotojų.Tyrinėkite
„PrestaShop“Į elektroninę komerciją orientuota CMS – visapusiška skaitmeninė parduotuvė.Tyrinėkite
„WooCommerce“Unikalus papildinys, kuris lengvai paverčia „WordPress“ galinga internetine parduotuve.Tyrinėkite
Magentoelektroninės komercijos platforma su plačiomis funkcijomis, tačiau staigia mokymosi kreive.Tyrinėkite

Programų mobiliesiems kūrėjų platformos

Platforma
Ką ji siūlo?
Pavyzdžiai
„AppInstitute“„Pasidaryk pats“ programų kūrimo platforma „iPhone“ ir „Android“ programoms.Tyrinėkite
GreitasProgramų mobiliesiems kūrėjas su lojalumo kortelių funkcijomis, kad padidintų internetinę parduotuvę.Tyrinėkite
ShoutemSukurkite programą greičiau naudodami platformą. Arba galite pasamdyti jų komandą tai padaryti.Tyrinėkite
„AppYourself“Patogi vartotojui programa, skirta pradedantiesiems kurti programas.Tyrinėkite

Taigi, ar esate pasirengęs pradėti kurti savo svetainę? Čia yra 16 nuostabių platformų ir 4 programų kūrėjas, kad sukurtų svetainę!

10 ypač paprastų platformų sukurti svetainę

Svetainės kūrimas nebūtinai turi būti skaudi patirtis. Naudodamiesi šiomis turinio valdymo sistemomis (arba svetainių kūrimo platformomis), kurdami savo svetainę, jums nereikės žiūrėti į vieną kodo eilutę..

Nesvarbu, ar tai paprastas aplanko puslapis, skaitmeninė jūsų verslo parduotuvė, ar net tiesiog pomėgių maisto tinklaraštis, jei žinote, kaip naudoti teksto procesorius (pvz., „MS Words“) ar el. Paštą, turėsite puikią svetainę ir – bėga per trumpą laiką.

Geriausia dalis? Daugybė šių platformų yra labai pigios! Galite turėti suasmenintą domeno vardą ir patikimą svetainės teikėją už mažiau nei 5 USD per mėnesį.

1- Weebly

weeblyApsilankykite Weebly

Vienas iš lengviausių svetainių kūrėjų „Weebly“ yra puikus žmonėms, kurie kuria savo pirmąją svetainę. Naudodamiesi paprasta „nuvilkite“ sistema, galite sukurti gražias „Weebly“ svetaines, kurios yra palyginti greitos ir neskausmingos.

„Weebly“ siūlo skirtingas pakopų kainas, tačiau jų nemokama sąskaita vis dar turi daug ką pasiūlyti, įskaitant neribotą kiekį internetinės saugyklos..

Pastaba: galbūt norėsite sužinoti ir tradicinę prieglobos įmonę „SiteGround“. „SiteGround“ yra vienas iš geriausių mūsų verslo prieglobos patarėjų. Jo pagrindinis bendrojo prieglobos planas yra šiek tiek mažesnis, jis palaiko „Weebly Basics“ ir siūlo kitas vartotojui patogias funkcijas (tokias kaip vieno paspaudimo SSL diegimas, nemokamas svetainės perkėlimas ir pigios kenkėjiškų programų stebėjimas)..

2 – Parduotuvė

apsipirktiApsilankykite „Shopify“

„Shopify“ yra „Wix“ ir „Squarespace“ ekvivalentų kūrėjas. Kalbant apie dizainą ir naudojimo paprastumą, „Shopify“ yra viena geriausių nustatant savo internetinę parduotuvę.

Turėdama visus įrankius ir paslaugas savo svetainėje, „Shopify“ siekia padaryti jų platformą internetine parduotuve ir mažmenininku..

Štai kaip galite įkurti „drophipping“ parduotuvę naudodamiesi „Shopify“.

3 – „WordPress.com“

WordPressApsilankykite „WordPress“

„WordPress“ (naudojanti 31,9 proc. Interneto) visada buvo mėgstama tinklaraštininkų dėl patogių naudoti įrankių ir į tinklaraštį orientuotos sąsajos, kuri leidžia lengvai pritaikyti.

Palyginti su kitų svetainių kūrėjais, „WordPress“ turi šiek tiek mokymosi kreivės, tačiau jei sugaišite laiko išmokti ir išmanančių jos sistemos variantų, pastebėsite, kad kuriant tinklaraščių svetainę „WordPress“ siūlo didelę kontrolę..

4- Wix

WixAplankykite „Wix“

Plačiai vertinamas kaip vienas geriausių nemokamų svetainių kūrėjų, „Wix“ turi daug ką pasiūlyti verslui ir prekių ženklams, kurie dar tik pradeda veiklą ir turi mažą biudžetą..

Turėdami įspūdingą dizaino ir temų katalogą, „Wix“ ypač lankstūs įrankiai leidžia jums sukurti „pikseliams tobulas“ ir profesionalias svetaines.

Sužinokite, kaip sukurti „Wix“ svetainę, naudojant šį nuoseklų vadovą.

5- Apie.me

apie maneApsilankykite About.me

Jums reikia greito ir paprasto nukreipimo puslapio sau? About.me yra puikus pasirinkimas kuriant skaitmeninę vizitinę kortelę arba centro puslapį, kuriame yra nuorodos į visas jūsų internetinio profilio svetaines (pvz., „Facebook“, „Linkedin“, „Twitter“, „Google+“ ir kt.).

„About.me“ puslapio nustatymas yra pakankamai paprastas. Tiesiog reikalaukite savo vardo ir URL, įdėkite į fono paveikslėlį kartu su aprašymu ir viskas!

6- Jimdo

DžimdoAplankykite Jimdo

Jei norite labiau orientuoti į e. Prekybą svetainių kūrėjus, jūs negalite suklysti su Jimdo. Panašiai kaip „Weebly“, „Jimdo“ siūlo lengvai naudojamus įrankius, kurie per kelias minutes gali lengvai sukurti slidžią internetinę parduotuvę..

Galite pasirinkti likti nemokamoje „Jimdo“ platformoje (kuriai netaikomi jokie laiko apribojimai), tačiau naujovinimas į „Jimdo Pro“ ir „JimdoBusiness“ siūlo puikius „viskas viename“ paketus.

7 – tinklo mazgas

interneto mazgasApsilankykite „Webnode“

„Webnode“ funkcijų ir įrankių atžvilgiu gali nepatekti į kitus svetainių kūrėjus, tačiau kalbant apie kelių kalbų palaikymą, „Webnode“ juos pateikia spades.

Galimybė kurti daugiakalbes svetaines daugiau nei 20 kalbų, „Webnode“ platforma labiau pritaikyta tarptautinei auditorijai..

8- Kvadratas

kvadratinis plotasApsilankykite „Squarespace“

Tiesioginis gražių dizainų „Wix“ konkurentas, „Squarespace“ yra viskas, kaip sukurti gražią jūsų prekės ženklo svetainę.

Naudodami etiketę „Sukurk gražiai“ galite tikėtis daugybės savo svetainės dizaino šablonų, kurie yra gerai, gražūs.

Vykdykite pradedančiųjų vadovą, kaip naudoti „Squarespace“ kuriant svetainę.

9- Voliuzija

voliucijaAplankykite „Volusion“

„Volusion“ labiau nukreipta į internetinės spektro kūrimo pusės operacinę pusę (t. Y. Atsargų valdymą, klientų valdymą ir kt.).

Panašiai kaip „Shopify“, „Volusion“ siūlo „viskas viename“ sprendimą įmonėms sukurti internetinę parduotuvę.

10 – didžioji prekyba

didžioji prekybaApsilankykite „Bigcommerce“

Pati išsamiausia internetinių parduotuvių kūrėja „Bigcommerce“ suteikia jums visus įrankius, kurių jums reikės norint pradėti skaitmeninę parduotuvę jūsų verslui.

Mokėdami už jų standartinį planą, galėsite pasiekti jų turtingą platformą, kurioje yra neribotas kiekis produktų, neribotas pralaidumas, neribota saugykla ir visiškai veikianti parduotuvė..

Pastaba: jei turite biudžeto apribojimų, pateikiame nemokamų svetainių kūrėjų planų, į kuriuos galite atsižvelgti kurdami savo svetainę, sąrašą.

6 ekspertų lygio platformos tinklalapiui sukurti

Kurdami savo svetainę, ekspertų lygio platformos yra techninės pagalbos vieta. Pagalvokite apie paprastas platformas, nes buto ar namo rekonstravimas, naudojant ekspertų platformą, yra panašus į jūsų namo statybą..

Yra daugiau galimybių valdyti, ką galite sukurti naudodamiesi šia turinio valdymo sistema (CMS), tačiau jums reikės žinoti apie HTML, CSS, PHP ir kitas žiniatinklio programavimo kalbas..

Naudojimasis šiomis platformomis gali brangiai kainuoti, tačiau galėsite sukurti ir prižiūrėti savo svetainę tiesiogiai ir turėsite daugiau lankstumo pridedant funkcijas.

1- Joomla

JoomlaAplankykite Joomla

Apdovanojimus pelniusi CMS „Joomla“ yra viena plačiausiai naudojamų atvirojo kodo interneto kūrėjų, pasižyminti galingomis internetinėmis programomis, lengvu naudojimu programine įranga ir lanksčiu išplėtimu..

„Joomla“ pažangūs CMS įrankiai, turintys savitą socialinių, tinklų ir elektroninės komercijos funkcijų palaikymą, reiškia, kad jūs galite turėti nuostabios išvaizdos svetainę, sukurtą nuo pat pradžių..

2 – „WordPress.org“

wordpressorgApsilankykite „WordPress.org“

Jei jums patiko „WordPress“ funkcijos ir įrankiai, bet norėjote priglobti savo svetainę savo domeno pavadinimu, galite pereiti į „WordPress.org“ – jų CMS orientuotą interneto svetainių kūrimo platformą..

Daugybė funkcijų yra išsaugotos „WordPress.org“, tačiau kadangi jūs priglobiate savo domeną, pridėdami plėtinių ir funkcijų, turite daugiau lankstumo, nes turėsite tiesioginę kodavimo prieigą..

Štai kaip galite pradėti dienoraštį arba sukurkite naujienų svetainę naudodami „WordPress“.

3 – Drupalis

drupalApsilankykite Drupal

„Drupal“ pasirenka pažangų požiūrį į savo TVS, siūlydami specialiai pritaikytą platformą programuotojams ir programuotojams.

Atvirojo kodo scenarijus yra labai populiarus tarp programuotojų, nes jis leidžia visiškai valdyti ir pritaikyti jūsų svetainę, o tai reiškia, kad galite sukurti bet ką, nuo paprastų tinklaraščių iki išsamių diskusijų lentų..

4 – „PrestaShop“

prestashopApsilankykite PrestaShop

„PrestaShop“ yra sprendimas, kurio ieško dauguma internetinių mažmenininkų, jei jie nori sukurti išsamią skaitmeninę parduotuvę.

Į elektroninę prekybą orientuota CMS yra puikus pasirinkimas pradedantiesiems mažoms įmonėms ir verslininkams, nes jų tvirtos savybės ir plati integracija puikiai tinka norint pradėti nuo paprasto ir paversti jį kažkuo mažesniu..

5 – „WordPress“ + „WooCommerce“

internetinė prekybaApsilankykite „WooCommerce“

„WooCommerce“ yra unikali, palyginti su kitomis „CMSes“ tuo, kad iš esmės yra papildinys, paverčiantis jūsų „WordPress“ svetainę galinga internetine parduotuve.

Žiniatinklio prieglobos svetainėse, tokiose kaip „Bluehost“, jie dažnai būna komplektuojami su „WordPress“ kaip paketas, kad galėtumėte turėti galingą interneto kūrėją ir el. Prekybos platformą savo verslui..

Sužinokite, kaip sukurti „WooCommerce“ internetinę parduotuvę naudojant „WordPress“.

6- Magento

magentoAplankykite Magento

„Magento“ gali pasigirti išplečiamu funkcijų rinkiniu ir leidžia pritaikyti savo svetaines, o tai daro juos geriausiu pasirinkimu prekybininkams, kurie turi išteklių ir nori savo internetinėje parduotuvėje įdiegti pažangiausias technologijas..

Tvirta jos platforma ir galingos galimybės yra pritaikytos pažengusiems programuotojams ir kūrėjams, kurie žino, kaip pilnai išnaudoti savo funkcijas.

4 „Mobile App Maker“ platformos

Daugybė žmonių šiandien naudojasi savo išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais norėdami apsilankyti jūsų svetainėje, todėl verta mokėti už svetainę, kuri yra optimizuota mobiliesiems.

Sukurti mobiliesiems optimizuotą HTML5 svetainę galima nesunkiai naudojant programas, kurios gali optimizuoti jūsų svetainę ir „Android“, ir „iOS“. Nereikia kodavimo patirties!

1- „AppInstitute“

Apsilankykite „AppInstitute“

Pradedantiesiems ir mažoms įmonėms bandymas išnaudoti mobiliosios rinkodaros populiarumą gali būti didžiulis iššūkis.

„AppInstitute“ teikia paprastą būdą mažoms įmonėms kurti, skelbti ir valdyti savo „iPhone“ ir „Android“ programas naudojant „pasidaryk pats“ programų kūrimo platformą, todėl įėjimą į programų rinką bus lengva net ir mažiausiai techniką išmanančiam smulkaus verslo savininkui..

Naudodami lengvai naudojamą sąsają, jūs tiesiog pasirenkate šabloną ir sumaišykite bei suderinkite programų kūrėjo funkcijas, kad galėtumėte greitai sukurti savo programą, nerašydami vienos eilutės kodo naudodamiesi intuityvia, galinga programų kūrimo priemone..

2 – „Swifitc“

greitasApsilankykite „Swiftic“

Anksčiau žinomas kaip „Como“, „Swiftic“ suteikia galimybę sukurti savo pačių mobiliojo telefono svetainę naudojantis jų programa.

Puiki mažoms įmonėms, programa leidžia jums sukurti svetainę mobiliesiems, kurioje yra daugybė el. Prekybos funkcijų, tokių kaip lojalumo programos ir restoranų stalų rezervacija..

3 – Shoutem

šaukteApsilankykite Shoutem

„Shoutem“ padaro mobilią svetainę smagia patirtimi, kurią suteikia jo poliruoti ir lengvai naudojami programų kūrėjai.

Pagrindinis planas leidžia jums sukurti tik savąją HTML5 programą, o prieiga prie geriausių jų funkcijų ir galimybė kurti „iOS“ bei „Android“ suderinamas programas yra jų išplėstiniame plane..

4 – Pritaikykite sau

pats sauApsilankykite „AppYourself“

„AppYourself“ yra pritaikyta mažoms įmonėms ir verslininkams, norintiems patogios programos, kurią būtų lengva naudoti ir kurti..

Jų internetinėje parduotuvėje yra daugybė modulių ir šablonų, kuriuos taip pat galima naudoti įvairiose pramonės šakose.

Tinklalapių kūrimo platformų DUK

Kurį svetainės kūrėją turėčiau pasirinkti??

Tai priklauso nuo jūsų svetainės tikslo ir to, ko ieškote.

Svetainės tikslais: labai rekomenduojama naudoti „Weebly“ ir „Wix“. Jie yra novatoriškiausia įmonė, turinti naujausias tendencijas ir konkrečiai pramonei skirtus įrankius.

Internetinei parduotuvei: „Shopify“ šiandien yra universalus elektroninės komercijos kūrėjas. Čia yra viskas, kas jums paruošta. Galite išplėsti savo pardavimo kanalą į kitas platformas.

Jei esate „pasidaryk pats“ asmuo, galite pasirinkti CMS, pvz., „WordPress“.

Kurį internetinės parduotuvės statytoją jūs man rekomenduotumėte?

Nors daugumoje svetainių kūrėjų yra galimybė sukurti parduotuvę, vis tiek manome, kad „Shopify“ yra tinkama. Nesunku valdyti savo produktus, informaciją apie klientus, integruoti su kitais pardavimo kanalais ir kt.

Štai kaip galite sukurti internetinę parduotuvę naudodamiesi „Shopify“.

Kiek kainuoja svetainės sukūrimas?

Sunku rasti faktines svetainės sukūrimo išlaidas. Tai dažnai viršija pinigus. Atminkite, kad kuriant svetainę jums reikia laiko ir pastangų. Jei esate verslo savininkas, ar turėtumėte į savo dalį įtraukti mėnesines išlaidas?

Bet jei jūs klausiate pradinių išlaidų, tai apytikslis skaičius
1 – domeno vardas (maždaug nuo 10 USD iki 15 USD)
2 – Svetainių kūrėjas (nuo 8 USD iki 12 USD) arba žiniatinklio priegloba (t. Y. „SiteGround“ – mažiau nei 5 USD)

Koks yra geriausias svetainių kūrėjas SEO?

Tinklalapių kūrėjai, kaip „Wix“ ir „Weebly“, siūlo patogiai optimizuoti svetainę paieškos varikliui. Tačiau sunku išsiaiškinti, kuris svetainių kūrėjas siūlo geriausias SEO paslaugas.

Jūsų svetainė nebus rodoma pirmame paieškos rezultatų puslapyje, naudojant konkretų svetainės kūrimo priemonę.

Tai neturi prasmės. Į SEO yra per daug kintamųjų, kurie turės įtakos reitingui. Tai gali skirtis atsižvelgiant į svetainių tipą ir jūsų nišą.

Čia yra pagrindinė, kaip veikia SEO.

Ar turėčiau nusipirkti domeno vardą per domenų registravimo įmonę ar svetainių kūrėją?

Tai palengvina, jei domeno vardą perkate per svetainių kūrėjus. Jums nesunku prijungti domeną prie savo svetainės.

Kai kurie svetainių kūrėjai netgi siūlo 1 metus nemokamai, jei jūs užsiregistruosite su jais. Atrodo, kad teisingas pasirinkimas įsigyti domeno vardą kartu su svetainės kūrėju.

Tačiau bėgant metams viskas gali atrodyti kitaip. Domeno išlaikymo išlaidos bus didesnės (apie 20 USD su svetainės kūrėju). Kaina yra pigesnė, jei jūsų domeną šiuo metu turi domenų vardų registravimo įmonė. („GoDaddy“ arba „NameCheap“ – maždaug nuo 10 USD iki 15 USD).

Norėdami prijungti domeno vardą (iš domenų vardų registravimo įmonės) prie savo svetainės kūrėjo, turite šiek tiek padirbėti. Tai tik vienkartinės pastangos.

Be to, jums lengviau valdyti domeno vardą, jei perjungiate į kitą svetainių kūrėją.

Ar galiu sukurti svetainę be jokių projektavimo ir kodavimo įgūdžių?

Taip. Visi svetainių kūrėjai lengvai naudojasi vilkdami & kritimo savybės. Ši savybė suteikia jums galimybę kurti svetainę, net jei nesate profesionalus.

Pirmasis žingsnis yra pasirinkti tinkamą šabloną jūsų pramonei. Tada galite pradėti redaguoti ir pildyti turinį.

Būtina samdyti svetainės dizainerį ar kūrėją?

Tai jūs turite nuspręsti. Jūs tikrai galite pasitelkti interneto svetainių kūrimo darbus arba pasamdyti profesionalus, kurie padėtų, jei pasiklystumėte pusiaukelėje.

Žinoma, prieš įpratdami turite pereiti kiekvieno tinklalapio kūrėjo mokymosi kreivę. Nesijaudinkite, dauguma svetainių kūrėjų siūlo išsamią mokymo programą.

Visi svetainių kūrėjai siūlo jums kodą, kaip sukurti jūsų svetainę. Jums tiesiog reikia nuspręsti dėl temos ir pradėti dėti savo turinį. Pakeiskite savo logotipu ir žiniatinkliu, o jūsų svetainė yra pasirengusi paleisti.

Ar galiu perkelti savo svetainę iš svetainių kūrėjo į savo kompiuterį?

Ne. Deja, jūs negalite to padaryti.

Jei sukūrėte svetainę su svetainės kūrėju, ji taip pat sujungia kelis aspektus. Pavyzdžiui. Tinklalapio dizainas, duomenų bazė, priegloba ir kodavimo kalba yra tai, kas susiję.

Gali atrodyti, kad lengva eksportuoti ir importuoti užduotis, tačiau tai nerealu. Tai susiję su daugybe nuosavybės aspektų. Jei nenaudojate CMS, pavyzdžiui, „WordPress“, galite perkelti savo svetainę į bet kurį jums patinkantį pagrindinį kompiuterį.

Į kokius dalykus turėčiau atkreipti dėmesį renkantis internetinės svetainės kūrimo platformą?

Kiekvienas svetainės kūrėjas turi savo unikalų pardavimo tašką. Tai gali būti ir gerai, arba blogai. Kiekviena įmonė nori būti skirtinga ir pasiūlyti kažką unikalaus, kad užfiksuotų rinką. Dėl to vartotojai gali pasirinkti daug variantų. Mes pabrėžėme keletą pagrindinių skirtumų, kurie, mūsų manymu, yra svarbūs.

Naudojamumas: Tai apima vartotojo sąsają, užpakalinių elementų valdymą ir svetainės redaktorių. Kai kurie yra gerai suprojektuoti taip, kad būtų patogu naudoti vartotojams, kiti yra šiek tiek techniniai, o kai kurie yra tarp. Daugelis svetainių kūrėjų naudoja nuvilkimo sąsają, kur galite pridėti objektus į norimą vietą. Kitiems reikės naudoti kelias kodavimo eilutes, kad jis būtų tobulas.

funkcijos: Gali tekti prisiregistruoti į nemokamą bandomąją versiją, kad galėtumėte pažvelgti į kiekvieno svetainių kūrėjo ypatybes. Grįžkite į pradinį savo svetainės naudojimo etapą. Gerai pagalvokite, ką norite padaryti su savo svetaine. Ieškokite svetainių kūrėjo, kuris siūlo jums svarbiausią jūsų ieškomą funkciją.

Sąnaudos: Mokestis yra mažiausiai svarbus veiksnys. Jei svetainės kūrėjas yra aprūpintas dalykais, kurie pritraukia jūsų svetainę, ji yra verta kainos.

Išvada

Surasti puikią savo prekės ženklo platformą gali bauginančiai, ypač jei esate mažas verslas ar individualus verslininkas.

Laimei, daugybę svetainių kūrėjų lengva išmokti, kad galėtumėte nedelsdami pradėti. Kai būsite pasirengę pereiti į kitą lygį, galite peržiūrėti nemokamą vadovą, kuris leidžia pradėti kurti nuostabius dalykus jūsų prekės ženklui!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map