15 paprastų socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimų pradedantiesiems (ir ekspertų patarimai)

Ar jūsų socialinės žiniasklaidos atnaujinimai sulaukia daug pasidalijimo, komentarų ir paspaudimų? Ar jie pritraukia daug srauto į jūsų tinklaraštį?


Turbūt ne …

Galbūt jūs naudojate labai mažai sąveikų ir nukreipimo srauto iš socialinės žiniasklaidos. Dar blogiau, galbūt jūsų socialiniai įrašai visiškai nepastebimi.

Jei jūs tik pradedate nuo socialinės žiniasklaidos arba jei jums kovoja dėl savo socialinio turinio našumo, tada šis įrašas skirtas jums.

Čia sužinosite, kaip optimizuoti „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“, „Pinterest“ ir „LinkedIn“ profilius ir turinį, kad gautumėte matomus rezultatus. Taip pat jūs išmoksite, kaip naudoti šiuos geriausius socialinius tinklus pritraukite daugiau srauto į savo tinklaraštį.

Pasirengęs? Pradėkime!

I dalis – „Facebook“ rinkodaros patarimai

 • Parašykite gerą „Facebook“ įrašą
 • Pataisykite savo puslapį
 • Vykdykite testus

II dalis – „Twitter“ rinkodaros patarimai

 • Parašykite gerą tviterį
 • Naudokite tinkamas žymes
 • Sukurkite puikų biografiją (kaip ir profesionalas)

III dalis – „Instagram“ rinkodaros patarimai

 • Naudokite žymas (daug!)
 • Sukurkite prekės ženklo vadovą
 • Stiprinkite ryšius su klientais

IV dalis – „Pinterest“ rinkodaros patarimai

 • Parašykite puikius kaiščių aprašymus
 • Sukurkite stiliaus vadovą
 • Siūlykite nemokamą kainą

V dalis – „Linkedin“ rinkodaros patarimai

 • Sukurkite profesinį profilį
 • Prisijunkite prie tikslinių grupių
 • Leidyba (arba pakartotinė publikacija)

Ekspertų patarimai

 • Meghan Monaghan, „Smart Bird Social“
 • Maddy Osman, internetinė tinklaraštininkė
 • Marina Barayeva, MarinaBarayeva.com
 • Ivana Taylor, „DIYMarketer“
 • „Dev Sharma“, „DesignBombs“
 • Andreea Sauciuc, „BrandMentions“

Perskaitykite -15 socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimus (ir ekspertų patarimus) absoliučiams pradedantiesiems! pasakyti draugui

15 socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimų pradedantiesiems

I dalis: „Facebook“ rinkodaros patarimai

„Facebook“ = socialinės žiniasklaidos karalius?„Facebook“ = socialinės žiniasklaidos karalius?

„Facebook“ turi 1,870 mln. Aktyvių vartotojų, paversti ją populiariausia socialinės žiniasklaidos platforma. Dėl savo milžiniško pasiekiamumo „Facebook“ leidžia įsitraukti į didžiulę tikslinės auditorijos dalį.

Ir nesvarbu, ar valdote sodo įrankių verslą, ar paprastą sodo tinklaraštį, galite naudoti „Facebook“ srautui ir nukreipimams į savo svetainę.

Čia yra 3 veiksmingos strategijos, kaip „Facebook“ rinkodarą įkrauti su kaupu:

1 patarimas. Sužinokite, kaip parašyti gerą „Facebook“ įrašą

Tai gali atrodyti kaip pagrindinis patarimas, tačiau daugelis žmonių nesupranta, kaip parašyti patrauklų „Facebook“ įrašą. „Tobulas“ „Facebook“ įrašas – kaip Buferis deda – yra:

 • nuoroda
 • trumpas – 40 ar mažiau simbolių, jei galite jį pasukti
 • skelbiamas ne piko metu
 • seka kitus pranešimus įprastu grafiku
 • laiku ir verti žinių

Kaip matote, norint rašyti „Facebook“ įrašą, kuriame reikia jungtis, reikia apgalvoti ir nuveikti turinį, laiką ir ilgį.

Bet jei įdėsite pastangų, pastebėsite, kad jūsų įrašai gaus daugiau paspaudimų, teigiamų įvertinimų ir bendrinimų.

Jei norite sukurti daugiau komentarų, naudokitės šiais nurodymais „Facebook“ įrašų formatai iš „HubSpot“ (cituojant „HubSpot“):

 • Užduodamas klausimas. Tai gali būti susiję su jūsų produktu, auditorijos profesija ar gyvenimo būdu (pvz., „Mėlyna / juoda, balta / auksinė?)
 • Užpildykite tuščius teiginius. Skelbimo, kuriame prašoma konkretaus atsakymo, paskelbimas (pvz., „Vienintelis dalykas, dėl kurio negaliu gyventi be darbo, yra ________“).
 • nuotraukos Antraštė. Paskelbkite nuotrauką (ar vaizdo įrašą) ir paprašykite juokingos (ar atitinkamos) antraštės – tai puikus būdas sudominti vartotojus. (#kaptimasšis fotoaktyvas)
 • A, B arba C parinktys. Paskelbkite pareiškimą ar nuotrauką ir paklauskite žmonių, su kuria galimybe jie sutinka. („Jei jūsų bendradarbis praleidžia terminą, kuris turi įtakos jūsų pristatymui, jūs verčiau: A) pasiimti laisvą B) paskambinkite jam ant jo C) pasakykite mamai).

Kaip matote, šiais įrašais siekiama atkreipti daugiau komentarų.

Taigi, reikia parašyti puikų „Facebook“ įrašą. Bet tai dar ne viskas. Skelbdami „Facebook“, įsitikinkite, kad neskelbiate ir nedarote istorijų tik iš savo tinklaraščio.

Jei tai padarysite, netrukus pasibaigs istorijos, o vartotojui patikrinus jūsų puslapį, jis pastebės daug pasikartojančio turinio, kuris gali juos išjungti..

Norėdami to išvengti, turite pasidalyti naujais srautais ne tik iš savo tinklaraščio, bet ir iš įvairių kitų susijusių tinklaraščių.

Norėdami sukurti tokį naujų idėjų srautą:

 • Sudarykite savo nišoje esančių svetainių, skelbiančių puikų turinį, sąrašą
 • Sekite juos „Facebook“
 • Dalykitės savo turiniu dar kartą su savo stebėtojais (kas žino, net jei jie gali pradėti dalintis dalimi jūsų turinio)

Tokiu būdu jūsų „Facebook“ stebėtojai jums patiks dar labiau, jei norite kurti ir dalintis naudingomis, įtraukiančiomis istorijomis iš geriausių šaltinių.

Dabar istorijų įsigijimas gali atrodyti kaip didelis darbas, tačiau tai yra pagalba. Galite naudoti nemokamą įrankį kaip „DrumUp“ sukurti jums įdomias istorijas. „DrumUp“ naudoja jūsų raktinius žodžius, kad rastų tinkamas istorijas, kuriomis galėtumėte pasidalinti.

Bet:

Nepamirškite sutvarkyti istorijų, kurtų tokiomis priemonėmis, nes jos remiasi straipsnių paieškos algoritmais, kurie gali būti ne visi 100% tikslūs. Nors daug istorijų būtų aktualu, taip pat galima būtų pasiūlyti keletą išsamių.

2 patarimas. Pataisykite savo puslapį

whsr-facebook-check

Pradinė klaida, kurią žmonės daro naudodamiesi „Facebook“ rinkodara, NENORENuoja savo „Facebook“ puslapio.

„Facebook“ verslo puslapis yra panašus į jūsų svetainės pagrindinį puslapį „Facebook“. Taigi, nelaikykite to turinio. Naudokite jį, kad įkvėptumėte žmones sekti paskui jus.

Norėdami pradėti, jums reikės:

 • Puiki profilio nuotrauka ir viršelio nuotrauka
 • Raginimas veikti
 • Įdomus skyrius
 • Prisegtas įrašas

Jei jų dar neturite, pridėkite juos dabar.

Be to, norėdami diagnozuoti kai kurias aukšto lygio problemas savo „Facebook“ puslapyje, išanalizuokite ją naudodami nemokamą įrankį, pvz Likealyzeris. „Likealyzer“ analizuoja „Facebook“ puslapį ir pateikia praktinių įžvalgų, kaip tobulėti.

Kai vykdiau „Facebook“ puslapio analizę, vienas iš mano kitų projektų (Paskelbta žiniatinklio prieglobos paslaptis) per „Likealyzer“ gavau optimizavimo pasiūlymų, kaip matote paveikslėlyje dešinėje.

Kaip matote, tai yra abu pasiūlymai, kuriais galiu dirbti.

Norėdami gauti panašias „Facebook“ puslapio tobulinimo rekomendacijas, paleiskite ją per „Likealyzer“. Ir tada veikite pagal pasiūlymus.

3 patarimas. Testas. Testas. Testas.

Geriausias būdas optimizuoti „Facebook“ rinkodaros rezultatus – atlikti testus.

Ir ne – aš neprašau jūsų nusipirkti brangių įrankių, kad tai padarytumėte.

Tiesiog išbandykite visas savo žinutės sudedamąsias dalis.

Pvz., Galite eksperimentuoti su savo įrašo kopija, jos tonu ir laiku.

„Facebook“ įžvalgos teikia tokius duomenis, kaip puslapių peržiūros, puslapio patikimai, pasiekiamumas po skelbimo ir kt. Ši metrika yra naudinga vertinant jūsų bandymo rezultatus..

Jūs netgi galite išbandyti visai kitokį leidybos dažnumą. Taigi, jei šiuo metu rašote 3 kartus per savaitę, galite pabandyti jį padidinti iki 6 kartų ir sužinoti, ar sulaukiate daugiau simpatijų, komentarų ar paspaudimų.

Arba išbandykite kitokio stiliaus vaizdus.

Jei jums reikia įkvėpimo bandomosioms idėjoms, patikrinkite įvairūs testai, kuriuos „Buffer“ atliko savo „Facebook“ rinkodaroje.

II dalis: „Twitter“ rinkodaros patarimai

Su 319 milijonų aktyvių vartotojų per mėnesį, „Twitter“ užima trečią vietą, kai kalba eina apie socialinę žiniasklaidą.

„Twitter“ gali būti ne išmintingas srauto generavimo būdas, tačiau tai tikrai puiki platforma pokalbiams su skaitytojais užmegzti ir susisiekti su influenceriais.

4 patarimas. Sužinokite, kaip parašyti gerą tviterį

Jūsų sėkmė „Twitter“ priklauso nuo to, ar gerai „tvitruojate“, t. Y., Kaip jūs rašote savo tviterį, kaip dažnai jūs tvitruojate, ir nuo to laiko, kada jūs paskelbiate tviterį..

Paprastą tviterį paprasta parašyti.

[STRAIPSNIO PAVADINIMAS]: http://url.com #hashtag, pateikė @TwitterHandle

Savo pranešime, kuris pateikia 12 tviterio šablonai, „HubSpot“ aprašo šį tviterį kaip lengviausią tviterio šabloną:

Tai gana savaime suprantama. Bet galbūt norėsite pasirūpinti šiais dalykais:

 • Prieš pradėdami bendrinti, nepamirškite sutrumpinti URL – taip sutaupysite kelis simbolius. Naudokite tokį įrankį kaip Šiek tiek.
 • Naudokite 2 žymas, o ne 1; atidžiai rinkitės žymes

Išmokę „Twitter“ rašymo pagrindų, turėtum pagalvoti apie daugiau retweetų.

Deja, nėra šablono, skirto rašyti tviterius, kurie retransliuojami, tačiau yra keletas paprastų patarimų, kuriuos galite padaryti.

Pvz., „Adweek“ nustatė, kad pridėję šauktuką į tviterį, jie juos gavo dvigubai daugiau nei tie, kurie neturi šauktuko!

Ir pagal „Twitter“, pridedant nuotraukas prie tweets, retweetai padidėja vidutiniškai 35%.

Kadangi nėra galutinio atsakymo, turite eksperimentuokite su savo tweets ir pažiūrėkite, kaip reaguoja jūsų pasekėjai. Jei pastebėjote, kad tam tikro stiliaus vaizdai ar tviteriai jiems sekasi, tada paskelbkite daugiau. Tai galite sužinoti tik bandydami.

Taip pat prie kiekvieno jūsų rašomo įrašo parašykite mažiausiai 5 tviterių variantus ir suplanuokite kiekvieną skirtingu laiku. Tokiu būdu jūsų tviteriai pasieks daugiau žmonių ir padidins srautą į jūsų tinklaraštį. Taip pat galų gale sužinosite, kokie „tweet“ tipai yra puikūs.

5 patarimas. Naudokite tinkamas žymes

Pagalvokite apie žymas kaip socialinės žiniasklaidos raktinius žodžius.

Vidutiniškai tweetai su žymas turi 2x daugiau įsitraukimo nei tweetai be žymų.

Taigi naudokite žymas su visais savo tviteriais. Tačiau nepersistenkite, nes tais pačiais tyrimais teigiama, kad naudojant tviteryje daugiau nei 2 žymes, įtraukimo rodiklis sumažėja 17%. Taigi, laikykitės 2 hashtags / tweet.

Tačiau tai vis dar palieka mums klausimą, kaip rasti tinkamas žymas, kurias būtų galima naudoti tviteryje (ar bet kuriame kitame socialinės žiniasklaidos tinkle!). Bet Benas Teo parašė Puikus tinkamų žymų identifikavimo vadovas. Iš esmės jis siūlo:

 1. Nustatykite paveikėjų įtampos žymas
 2. Norėdami nustatyti susijusias hashtagus, naudokite pradinį hashtag sąrašą
 3. Įvertinkite savo hashtags tinkamumą

(Perskaitykite visą vadovą, kuriame rasite išsamius diegimo veiksmus.)

6 patarimas. Sukurkite puikų „Twitter“ biografiją

Kaip jau sakiau anksčiau, „Twitter“ yra puiki susisiekimo su influenceriais platforma. Taigi kai jie pradeda pastebėti, kad jūs juos retransliuojate arba su jais bendraujate, pirmas dalykas, kurį jie pamatys, yra jūsų „Twitter“ profilis. Jūsų potencialūs stebėtojai taip pat patikrins jūsų profilį prieš nuspręsdami jus sekti.

Taigi dirbkite savo „Twitter“ profilyje ir padarykite tai nuostabiu.

Kaip ir „Facebook“, net ir čia jums reikės dviejų puikių vaizdų: profilio nuotraukos ir viršelio nuotraukos.

Po vaizdais kitas svarbiausias dalykas jūsų „Twitter“ profilyje yra jūsų autoriaus biografija.

Kalbant apie biografiją, geriausia taktika – laikyti ją paprastą ir tikslią. Tiesiog nurodykite, ką daro jūsų verslas ar tinklaraštis. Ir tai padarys. Nesivaržykite naudoti atitinkamo raktinio žodžio kaip žymeklio, jei tai prasminga.

Syed Balkhi „Twitter“ (@syedbalkhi)Syed Balkhi „Twitter“ (@syedbalkhi)

Michaelas Pozdnevas „Twitter“ (@Mpozdnev)Michaelas Pozdnevas „Twitter“ (@Mpozdnev)

Patarimas: venkite naudoti maišos žymes. Tai gali skaityti mielai, bet tai nepasako jūsų istorijos asmeniui, skaitančiam jūsų biografiją.

Be to, jei esate labai svarbus šaltinis, pabandykite jį prisegti ant savo „Twitter“ profilio. Tai puikus būdas nukreipti lankytojus į jūsų geriausią turinį ir motyvuoti juos sekti paskui jus.

Jei norite pasisemti idėjų, kaip kuo geriau išnaudoti 160 simbolių biografiją „Twitter“, naudokite šias „Twitter“ bio pavyzdžiai ir patarimai kad dalijasi Christina Newberry iš Hootsuite.

III dalis: „Instagram“ rinkodaros patarimai

„Facebook“ priklausanti nuotraukų dalijimosi žiniasklaidos platforma, „Instagram“ turi daugiau nei 600 milijonų aktyvių vartotojų.

„Instagram“ rinkodara ypač populiari internetinėse parduotuvėse ir B2C įmonėse, nes jie naudojasi tam, kad pritrauktų savo klientus / vartotojus / stebėtojus į savo produktus ir pasidalytų savo nuotraukomis ar pasidalytų savomis žinutėmis. Tai puikus būdas kai kuriuos generuoti vartotojo sugeneruotas turinys.

Bet net galite pasidalyti savo tinklaraščio nuotraukomis ir grafika, kad sukurtumėte šiuos dalykus „Instagram“. Štai 3 būdai, kaip galite papildyti „Instagram“ rinkodarą:

7 patarimas. Naudokite daugybę žymų

Kitaip nei „Twitter“, jums nereikia nustatyti, kad naudojant žymas būtų tik 2 vienetai.

Tyrimai rodo, kad kuo daugiau žymų naudojate, tuo daugiau patinka. Tiesą sakant, programinės įrangos kokybės užtikrinimo inžinierius Maxas Woolfas, rasta kad:

„„ Instagram “nuotraukos, kuriose yra ne daugiau kaip 30 #žymų, vidutiniškai sulaukia maždaug tris kartus daugiau patikimų nei nuotraukos, turinčios tik keletą žymų.“

Šaltinis: MaxtographyŠaltinis: Makstografija

„TrackMaven“ taip pat palaiko šią išvadą. Anot „TrackMaven“, „Instagram“ įrašai su 9 hashtagais užtraukia geriausią įsitraukimą.

Dabar aš galiu suprasti, ar jūs galvojate apie tai, kad naudotumėte tiek daug žymų. Tačiau galite lengvai išbandyti bet ką nuo 5 iki 10, tiesa.

Norėdami rasti naudotinus žymas, grįžkite į „Twitter“ žymų paieškos metodą. Dauguma „hashtag“ atradimo taktikų ir įrankių veikia panašiai visose socialinės žiniasklaidos platformose.

8 patarimas. Sukurkite prekės ženklo vadovą (arba paskelbkite nuoseklius vaizdus)

Kadangi „Instagram“ yra vaizdinė terpė, ji leidžia pranešimais išreikšti prekės ženklo asmenybę. Taigi būtinai išsiųskite nuoseklų pranešimą.

„Instagram“ specialistas Arielis Rule’as pateikė keletą puikių patarimų, kaip sukurti praktišką „Instagram“ vaizdo vadovą šioje ieškomoje vietoje paštu. Patikrinkite tai ir sukurkite panašią savo tinklaraščio sistemą.

Jūs netgi galite naudoti įrankį suraskite ir susisiekite su „Instagram“ influenceriais savo nišoje.

9 patarimas. Net jei vykdote B2B verslą, neišbraukite iš „Instagram“

B2B prekės ženklai, kurie sukiojasi „Instagram“.„Boeing“ ir UBS – du B2B prekės ženklai, kurie sukiojasi „Instagram“.

Daugybė B2B įmonių atsisako „Instagram“. Jie mano, kad per daug B2C jiems nėra naudinga. Tačiau „WordStream“ Margot da Cunha yra puikus atvejis, kai B2B įmonės gali patekti į „Instagram“.

Ji pasakoja kad buvimas „Instagram“ ir nuotraukų paskelbimas iš darbo padeda:

„[] … sustiprinti ryšį su savo klientu, parodyti, kad jų klientas iš tiesų yra laimingas klientas (išklausykite laidų!), Ir suteikti individualizuotą žmogaus ryšį su savo verslu (taip, už jų rinkodaros programinės įrangos aparato yra tikrų žmonių“).

Ji cituoja „SaaS“ kompanijos pavyzdį, „HubSpot“, ir pasakoja, kaip siūlo įsitraukti į „Instagram“, nepaisant to, kad yra B2B įmonė.

IV dalis: „Pinterest“ rinkodaros patarimai

Su 150 milijonų aktyvių vartotojų – dauguma moterų yra pasekėjų. „Pinterest“ yra socialinės medijos platforma, skirta vaizdinės terpės mėgėjams.

Daugybė tinklaraščių dabar naudoja tokius įrankius kaip „Canva“ tinklaraščių grafikai ir plakatams kurti bei įtraukti į savo įrašus. Be to, jie priverčia šias grafikas virsti, todėl jų tinklaraščių skaitytojai gali ja pasidalyti „Pinterest“. Graži graži grafika yra puikus būdas padidinti tinklaraščio „Pinterest“ pėdsaką. Pradėjus auginti šiuos dalykus, jūsų „Pinterest“ profilis bus rodomas viršuje, kai žmonės ieškos jūsų tikslinių raktinių žodžių „Pinterest“.

Norėdami gauti daugiau matomumo „Pinterest“, išbandykite šiuos 3 nuovokius „Pinterest“ rinkodaros patarimus.

10 patarimas. Sužinokite, kaip rašyti puikius kaiščių aprašymus

„Pinterest“ yra pirmiausia vaizdinė terpė, tačiau jūs turite pridėti teksto, kad apibūdintumėte savo kaiščius, kad jie taptų patogūs paieškai.

„Pinterest“ siūlo:

Geriausi aprašymai yra teigiami, jie padeda žmonėms įsivaizduoti, ką jie gali padaryti su segtuku, kartu pateikdami papildomos informacijos.

Nesvarbu, ar tai jūsų individualių segtukų, ar kaiščių lentų, aprašymas, kuriame yra daug raktinių žodžių, reikia šiek tiek laiko surasti ir naudoti žodžius, kuriuos žmonės gali naudoti jūsų turiniui ieškoti „Pinterest“.

Be to, nepamirškite, kaip suskirstyti kaiščius į kategorijas, t. Y. Apgalvotai naudoti kaiščių lentas. Prekinio ženklo specialistė Lindsay Goldner klasifikuoja jos smeigtukus labai sistemingai, todėl jos pasekėjai gali pamatyti gerą pavyzdį to, kuo ji dalijasi „Pinterest“:

lindsay

11 patarimas. Sukurkite stiliaus vadovą

Kaip ir „Instagram“, taip ir „Pinterest“ padeda jūsų prekės ženklui sužibėti per vaizdus ar vaizdus, ​​kuriais dalijatės. Dėl to svarbu kurti nuoseklų vaizdą – kitaip jūsų prekės ženklas gali prarasti savo asmenybę.

„Pinterest“ rinkodaros įrankis „Tailwind“ pateikia tai 4 patarimai, kaip suderinti „Pinterest“ vaizdinius elementus:

 • Pridėkite savo logotipą ir (arba) prekės ženklą prie vaizdų, kad žmonės galėtų atpažinti jūsų segtukus
 • Laikykis griežtos spalvų paletės, kurioje yra dvi ar trys pagrindinės prekės spalvos
 • Kiekvieną kartą naudokite tuos pačius šriftus
 • Raskite savo prekės ženklui tinkamą nuotraukų stilių

12 patarimas. Pasiūlykite nemokamą dovaną (norėdami prisiregistruoti el. Paštu)

Melanie Duncan iš Verslininko akademijos naudoja „Pinterest“, kad gautų el. pašto abonentus. Duncan siūlo paprastą nemokamos dovanos sukūrimo būdą, jį prisegdamas ir nukreipdamas žmones iš to segtuko į išspaustą puslapį..

Duncanas taip pat eina į priekį ir siūlo keletą nemokamų dovanų idėjų:

Kupono kodai

Elektroninės knygos

Kontroliniai sąrašai – Duncan sako, kad kontroliniai sąrašai yra ypač veiksmingi „Pinterest“.

Gidai

Vaizdo įrašų serija – jei esate fotoaparatas drovus, Duncan sako, kad „Mac“ naudoja „ScreenFlow“, o kompiuteriui – „Camtasia“

Mokymai internetu

„Google Hangouts“ – jums nereikia prisiregistruoti prie „Google Hangout“, bet vistiek sukurkite tai prisiregistruoti puslapį!

Internetiniai seminarai

Taigi, pažiūrėkite, ar galite sukurti vieną iš šių nemokamų programų ir parodyti ją visiems žmonėms, kurie jus suranda „Pinterest“. Jei jiems tai patiks, jie greičiausiai pateks į jūsų tinklaraštį ir yra didelė tikimybė, kad jie užsiprenumeruos.

Susijęs skaitymas: „Pinterest“ rinkodaros vadovas padidinti tinklaraščių srautą.

V dalis: „LinkedIn“ rinkodaros patarimai

„LinkedIn“ – didžiausią B2B (verslas verslui) socialinės žiniasklaidos platformą 467 milijonai aktyvių vartotojų.

Paprastai jūs nekalbėsite apie „LinkedIn“ augdami savo tinklaraštį. „LinkedIn“ yra daugiau jūsų verslo plėtojimas (o ne tinklaraštis). Taip yra todėl, kad „LinkedIn“ suteikia jums galimybę tiesiogiai susisiekti su jūsų klientais.

Taigi, jei jūs siūlote B2B sprendimus, paslaugas ar produktą, o jūsų tiksliniai skaitytojai yra konkrečiose įmonėse, pavyzdžiui, įmonės rinkodaros direktorius arba pardavimų viceprezidentas, galite susisiekti su jais naudodami „LinkedIn“..

Ekonomika pranešė, kad „LinkedIn“ atneša „64% visų apsilankymų iš socialinės žiniasklaidos kanalų į įmonių svetaines,„Tyrimas buvo pagrįstas nukreipimo srautu į 2 mln. Įmonių svetaines.

Atminkite, kad mes kalbame ne apie „tinklaraštį“, o apie „korporacinę“ svetainę.

„visit-corp-blog“

Jei turite B2B verslą ar tinklaraštį, išbandykite šias 3 taktikas, kad sustiprintumėte „LinkedIn“ rinkodarą:

13 patarimas. Sukurkite puikų „LinkedIn“ profilį

Kai pradedate nuo „LinkedIn“, atkreipkite ypatingą dėmesį į savo profilį, nes jis yra svarbiausias jūsų turtas platformoje.

Norėdami privilioti daugiau žmonių apsilankyti jūsų svetainėje, vadovaukitės geriausia „LinkedIn“ profilio pildymo praktika. Šis „True Conversion“ infografika yra puikus apgaulingo lapo „LinkedIn“ profilio rašymo lapas (tai geriausias dalykas, kokį mačiau!).

linkedin profilis-vadovasKreditas: „TruConversion“

Taigi patikrinkite ir vykdykite kiekvieną nurodymą, kad sukurtumėte visą profilį.

14 patarimas. Prisijunkite prie tikslinių grupių

Eismo požiūriu „LinkedIn“ grupės dabar nėra tokios veiksmingos. Nors dalyvavimas juose neatneša daug srauto, jie vis tiek yra puikios priemonės susisiekti su jūsų tiksline auditorija.

Prisijunkite prie „LinkedIn“ grupėsŠtai kaip prisijungti prie „LinkedIn“ grupių – eikite į darbo meniu > Spustelėkite grupių piktogramą arba galite įvesti raktinį žodį savo nišos grupių paieškos juostoje (šaltinis).

Taigi, jei turite svetainės greičio analizatoriaus / optimizavimo įrankį, galite pasižiūrėti įvairias „LinkedIn“ grupes, kurioms rūpi svetainės greitis ir optimizavimas. Visi tokių grupių nariai gali būti jūsų potencialūs klientai.

Prisijungę prie grupės, galite nusiųsti tiesioginius pranešimus (apie 15) joje esantiems žmonėms. Kas žino, vienas iš šių asmenų galėtų konvertuoti!

Be to, jei esate susijęs su kuo nors per bendrą grupę, jūs matote kaip antrą ryšį su tuo asmeniu, o tai gali pagerinti jūsų matomumą.

Viveka von Rosen (knygos „LinkedIn rinkodara: valanda dienos“ autorius) rodo keletą puikių paieškos įsilaužimų ieškant perspektyvų „LinkedIn“ grupėse šioje svetainėje. paštu.

15 patarimas. Publikavimas (arba pakartotinis publikavimas) „LinkedIn“

Naudodamiesi „LinkedIn“ leidybos platforma, dabar galite skelbti savo turinį tiesiogiai „LinkedIn“. Taip pat galite iš naujo paskelbti turinį, kurį paskelbiate savo tinklaraštyje „LinkedIn“. Jei pažvelgsite į influencerius savo nišoje, greičiausiai pastebėsite, kad jie jau skelbiasi „LinkedIn“. Taip yra todėl, kad „LinkedIn“ padeda žmonėms įsitvirtinti kaip minčių lyderiams savo nišose.

Tačiau ne visi įrašai veikia vienodai gerai. Tiesą sakant, paieškos rinkodaros specialistas Paulius Shapiro išanalizavo 3000 populiariausių „Susietų“ įrašų ir dekonstravo sėkmingo „LinkedIn“ įrašo savybes. Jis nustatė, kad jie turi:

 • Pavadinimai nuo 40 iki 49 simbolių
 • Daugybė vaizdų (daugiausiai žinučių turėjo 8 vaizdai!)
 • Klasikinis „Kaip“ formatas
 • 1900–2000 žodžių (su maždaug 5 skyriais)

Prieš pradėdami rašyti, perskaitykite visą tyrimų išvados kad sužinotumėte, kaip galite parašyti „LinkedIn“ įrašą, kuris susisieks su jūsų tiksline auditorija.

Ką sako ekspertai

Meghan Monaghan, turinio ir rinkodaros konsultantė, nurodo socialinės žiniasklaidos rinkodaros pagrindą: „Socialinės žiniasklaidos rinkodara yra efektyvi užmezgant ryšius internete ir puoselėjant savo auditorijos pažinimo, patikimo ir pasitikėjimo faktorių“.

Monaghan, taip pat generalinis direktorius ir įkūrėjas „Smart Bird Social“, dalijasi su mumis patarimais, kuriuos ji nori žinoti pradėjusi savo veiklą,

meghan-monaghan

Tai yra patarimai, kurių norėčiau žinoti, kai pirmą kartą pradėjau:

 • Nemėginkite būti visur. Pradėkite nuo vienos platformos, kad išvengtumėte pervargimo.
 • Socialinė žiniasklaida yra dar viena turinio rinkodaros alternatyva. Sukurkite tinkamą ir vertingą turinį, kuris pritraukia jūsų idealų avatarą.
 • Žmonės nori autentiškumo. Dabar ir tada pasidaryk šiek tiek asmeniško! Galų gale, tai turėjo būti „socialinis“.
 • Stulbinantys, tiesioginio pardavimo pranešimai atstumia žmones. Užuot nukreipę srautą iš socialinės žiniasklaidos į savo svetainę ir į savo pardavimo kanalus.
 • Didžiausias socialinės žiniasklaidos rinkodaros poveikis yra nuoseklumas, nuostabus turinys ir įsitraukimas. Atlikite vieną iš šių trijų darbų; atlikdami visus tris, padidinsite savo rezultatus!

Jei tikitės, kad socialinė žiniasklaida bus šventasis gralis jūsų verslui, Monaghanas dalijasi savo mintimis apie tiesa apie socialinės žiniasklaidos rinkodarą. Jūs turėtumėte apsižvalgyti.

Maddy Osman, socialinės medijos turinio pardavėja ir tinklaraštininkė, dalijasi su mumis savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimais pradedantiesiems,

maddy-osmanas

Jei tik pradedate kurti socialinės žiniasklaidos rinkodarą, išlipti ant dešinės kojos gali būti naudinga:

 • Pasirinkite 2-3 socialinius tinklus, kuriuos galėsite paskelbti, kol viskas susitvarkys. Laikykitės paprasto, kad galėtumėte nustatyti gerus įpročius. Taigi, eik į priekį ir reikalauk profilių kituose tinkluose, kuriuose galiausiai nori būti aktyvus, prieš bet kurį kitą!
 • Skelbkite nuosekliai. Pakanka kartą per dieną ar kelis kartus per savaitę žmonėms parodyti, kad jūs iš tikrųjų naudojate pasirinktus profilius. Taip pat būtinai atsakykite nuosekliai, jei žmonės naudojasi jūsų profiliais norėdami su jumis bendrauti. Socialinės medijos planavimo įrankis, pvz., „Buffer“, „Hootsuite“ arba „Sprout Social“, gali padėti suskaidyti turinio kūrimą ir padėti nuosekliai..
 • Jei neturite laiko ar energijos kurti originalų turinį, kurkite jį. Dalykitės atitinkamais straipsniais su savo pramonės minčių lyderiais. Įsitikinkite, kad pažymėjote juos, ir jei gausite papildomą pasiekimą, jei jie nuspręs bendrinti jūsų įrašus!

Maddy galite rasti www.the-blogsmith.com

Aš užmezgiau ryšius su Marina Barayeva, „ „MarinaBarayeva.com“, ji užsiminė, kad „Kai jūs tik pradedate veiklą ir norite iš karto gauti rezultatą iš socialinės žiniasklaidos, tada sukurkite skelbimus. Bet tada jie labiau atitiks šaltus žmonių skambučius. “

Marina, taip pat verslininkų rinkodaros ekspertė, pridūrė: „Jei galvojate apie ilgalaikį socialinės žiniasklaidos naudojimą, tada susitelkite į bendruomenės kūrimą. Jūsų esmė yra tapti naudingos informacijos apie jūsų dalyką šaltiniu. Taip pat ieškokite būdų susisiekti su žmonėmis. “ Ji siūlo,

marina-barajeva

 • Prisitraukite prie jų kūrybiškumo:
  • Pradėkite pokalbius užduodami neterminuotą klausimą.
  • Pateikite dvi galimybes ir paprašykite pasirinkti vieną, kuri jiems patinka.
  • Paklauskite jų nuomonės ir kt
 • Kitas geras būdas susisiekti su žmonėmis yra pažymėti juos, kai bendrinate jų turinį. Būkite atviri bendradarbiavimui ir duokite prieš paprašydami ko nors.
 • Pakartokite turinį tarp socialinės žiniasklaidos tinklų ir naudokite daugiau vaizdų.

Darykite tai savo ir kitų paskyrų, turinčių tą pačią auditoriją, sąskaita. Neskelbkite šlamšto bandydami parduoti savo daiktus, ieškokite būdų, kaip būti naudingais.

Svarbiausias dalykas socialinėje žiniasklaidoje yra socialumas ir naudingumas ten gyvenantiems žmonėms. Tai ugdo jūsų autoritetą ir pasitikėjimą jumis ir jūsų verslu.

Ivana Taylor, „DIYMarketer“ įkūrėja, pasidalino su mumis esminiais patarimais, kaip pradėti savo socialinės žiniasklaidos rinkodarą: „Nesvarbu, ar esate socialinės žiniasklaidos pradedantysis, ar tik pradedantysis platformoje, kurios niekada nenaudojote savo verslui. pirmąsias 30 dienų aplankyti platformą bent 15 minučių per dieną. „

Ivana taip pat pridūrė,

ivana-taylor

 • Sukurkite savo profilio aprašą taip, kad jis šiltai, patraukliai ir draugiškai kalbėtų su jūsų tiksliniu klientu.
 • Būkite profesionalus, leisdamas savo asmenybei sužibėti.
 • Tada skirkite laiko „Klausyti“. Klausyti reiškia perskaityti įrašus, atkreipti dėmesį į tai, ką kiti skelbia ir kurie įrašai yra sėkmingiausi.
 • Ieškokite galimybių įsitraukti į pokalbį ir pradėkite ieškoti žmonių, kurie galėtų sekti jūsų nišoje.
 • Sutelkite dėmesį į pokalbius ir savo skaitmeninių santykių pavertimą el. Paštu, telefono skambučiu ar tiesioginiu susitikimu.

Ivana Taylor galite rasti svetainėje diymarketers.com

„Dev Sharma“, „DesignBombs“ įkūrėjas, yra sėkmingas skaitmeninis rinkodaros specialistas, žinomas kaip klestintis internetinis verslas. Anot jo, socialinė žiniasklaida turėjo labai strateginę sėkmę internete. Tačiau daugybė naujokų užsidega ir visiškai netinkamai juos nuima.

Štai keli jo pasiūlymai, kurie gali padėti pradedantiesiems sėkmingai įgyvendinti savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros pastangas:

dev-sharma

Yra daugybė įvairių socialinės žiniasklaidos platformų. Nauji dalykai ateina žaibiškai ir tai yra didžiulis išsiblaškymo šaltinis. Susikoncentruokite į keletą ir sukurkite įspūdį.

 • Nesitikėkite greitų rezultatų. Norint sukurti rezultatą, reikia laiko. Aš turiu galvoje, kad turite būti nuoseklus ir stabilus. Negalima mesti taip anksti.
 • Perskaitykite ir įgyvendinkite tai, kas veikia. Ką turėtumėte žinoti, socialinės žiniasklaidos platformų savininkai nuolat keičiasi. Kai kurios strategijos, kurios veikė „Facebook“ prieš metus, yra didžiulė gėda. Vykdykite teigiamus pokyčius ir kuo greičiau atnaujinkite.
 • Laikykitės vaidmenų socialinės žiniasklaidos platformoje. Norėdami nesustabdyti savo kampanijų ir paskyrų, perskaitykite platformos vaidmenis ir jų laikykitės.
 • Bendraukite su savo pasekėjais socialinėje žiniasklaidoje. Atsakykite į komentarus, patinka ir prisidėkite teigiamai. Neleisk, kad tavo pasekėjai jaustųsi, jog esi botas ar pardavėjas, kuriam nerūpi jų veikla.
 • Nepasikliaukite vien socialine žiniasklaida. Priežastis ta, kad socialinės žiniasklaidos platformos priklauso verslininkams, kurie gali pakeisti savo sąlygas ir padaryti rimtą poveikį jūsų verslui. Padidinkite savo tinklaraščio įsitraukimą ir įtraukite savo stebėtojus į savo el. Pašto sąrašą. Tokiu būdu, jei „Facebook“ (pvz.) Atliks kai kuriuos pakeitimus, kurie daro neigiamą poveikį jūsų rinkodaros kampanijoms, jūsų tinklaraštis ir el. Pašto adresai padės jums toliau eiti.

„Dev Sharma“ galite rasti svetainėje „Designbombs.com“

Yra keletas dalykų, kuriuos turėtų žinoti kiekvienas socialinės žiniasklaidos rinkodaros specialistas, nesvarbu, ar tai pradedantysis, ar ekspertas. Čia pateikiamos populiariausios „BrandMentions“ skaitmeninės rinkodaros vadovo Andreea Sauciuc socialinės žiniasklaidos rinkodaros rekomendacijos:

Andreea Sauciuc

Labai svarbu, kad kiekvienas verslas turėtų planavimo programą, įtrauktą į savo socialinės žiniasklaidos strategiją. Susidarykite savo savaitės ar mėnesio planą ir pridėkite pranešimų tuo metu, kai esate labiau įsitraukę.

 • Pasirinkite tinkamas platformas, skirtas bendrinti socialinį turinį. Nemanykite, kur auditorija gali praleisti laiką, o verčiau patikrinkite statistiką ir savo svetainės analizę. Vienas didžiausių iššūkių yra tinkamo turinio sukūrimas tinkamu kanalu.
 • Naudokite įrankius, kad tiesiog padidintumėte savo mažą verslą. Tai yra slaptas kiekvieno pardavėjo padažas. Norėdami sužinoti, ką žmonės kalba apie jus, naudokite socialinio klausymo įrankius, tokius kaip „BrandMentions“. Gaukite visas paminėjimus ir pranešimus apie savo prekės ženklą vienoje vietoje ir gaukite įžvalgų apie tai, kokia jų patirtis – tiek teigiama, tiek neigiama.
 • Sukurkite bendruomenę. Jei pavyks užtikrinti aukštą pasitikėjimą, žmonės tave įvertins. Pradėkite nuo santykių kūrimo socialinėje žiniasklaidoje ir būkite sąžiningi vykdydami savo socialines kampanijas ir pažadėdami.
 • Visada stebėkite rezultatus, kad sužinotumėte, kaip pasiekti didelių socialinių investicijų IG. Kiekvienoje įgyvendintoje internetinės rinkodaros strategijoje svarbu stebėti našumą ir įvertinti savo verslą.

Andreea Sauciuc galite rasti svetainėje „BrandMentions.com“

Jacobas Whitmore’as turi unikalų požiūrį į socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimus: „Mano geriausias patarimas būtų tiesiog išbandyti daugybę skirtingų socialinės žiniasklaidos rinkodaros metodų!“

Jokūbas, taip pat „BloggingTitan“ ir „WhitoMedia“ savininkas, tikina,

Jei eksperimentuosite ir bandysite, yra daugiau nei tikėtina, kad rasite techniką, kuri jums bus naudinga. Be to, daug skaitykite ir žiūrėkite – esate tai, ką vartojate.

„WhitoMedia“ – an influencerių rinkodara ir vaizdo įrašų gamybos agentūra.

Peržiūrėkite šiuos realios rinkodaros patarimus iš socialinės žiniasklaidos ekspertų! pasakyti draugui

Apvyniokite

Taigi jūs juos turite. Visi patarimai, kuriuos reikia paleisti ar paimti socialinės žiniasklaidos rinkodaros žaidimas į kitą lygį.

Bet jums tikriausiai įdomu …

Nuo ko turėčiau pradėti socialinę platformą? “ Arba „kas yra vienintelė socialinės žiniasklaidos platforma, į kurią turėčiau atkreipti dėmesį?

Puikūs klausimai.

Atsakymas (abiem):

Pradėkite nuo socialinės žiniasklaidos platformos (arba sutelkite dėmesį į ją) ten, kur jūsų auditorija yra aktyviausia.

Taigi… Jei vykdote B2B verslą, pradėkite nuo „LinkedIn“, nes būtent ten jūsų potencialūs „C-suite“ vadovų klientai pabuvoja. Taip pat, jei vykdote rankų darbo papuošalų verslą, eikite į „Pinterest“, nes „Pinterest“ seka moterys.

Čia gali būti labai naudinga suprasti auditorijos demografinius rodiklius. Tai šaltinis išvardija puikią socialinės žiniasklaidos auditorijos demografinę informaciją ir nurodo, kas naudojasi skirtingais socialinės žiniasklaidos tinklais. Tiesiog suderinkite savo vartotojo profilį su socialinės žiniasklaidos vartotojų profiliais ir pasirinkite platformą, kurioje geriausiai sutampa.

Galite gauti puikių rezultatų iš socialinės žiniasklaidos, jei tik išmoksite rašyti geresnius socialinius pranešimus, dalinsitės įdomiomis istorijomis su savo pasekėjais ir koreguosite skelbimo dažnumą / laiką.

Bet:

Nepamirškite, kad svarbiausias dalykas, kalbant apie socialinę mediją, yra tinklų kūrimas. Taigi galvok apie tinklų kūrimą, o ne pardavimą. Galų gale įvyks pardavimai.

Norėdami nuosekliai skelbti gerus dalykus, sukurkite socialinės medijos turinio dalijimosi kalendorių. „HubSpot“ atiduoda vieną nemokamai čia. Be to, prisiregistruokite naudotis nemokama socialinės žiniasklaidos planavimo priemone, pvz Buferis ir Hootsuite. Be to, prisiregistruodami pridėkite naršyklės plėtinį. Tai padės vienu paspaudimu pasidalyti įdomiomis istorijomis.

Na, viskas.

Dabar jūs turite visus patarimus, įrankius ir išteklius, kad pradėtumėte nuo socialinės žiniasklaidos. Taigi, eik! Jei turite klausimų apie bet kokią socialinės žiniasklaidos platformą, tiesiog praneškite man komentaruose ir aš mielai padėsiu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map