15 (nemokamų) „Favicon“ generatorių, kuriuos mes absoliučiai rekomenduojame

Taigi esate pasiruošę pradėti tinklaraštį ar svetainę. Jūs atlikote tyrimą, kurį svetainių kūrėją naudoti. Jūs nusprendėte išties šaunų savo svetainės pavadinimą. Heck, galbūt net baigsite darbą ir norite tiesiog gauti pajamų iš savo tinklaraščio.


Tačiau palaukite, kol tai padarysite. Štai šiek tiek išbandymo. Įkelkite savo tinklaraštį naršyklėje, tada įkelkite bet kurią kitą svetainę.

Pastebėkite ką nors kitokio?

Be abejo, kad tai yra dvi skirtingos svetainės (akivaizdu), pastebėsite, kad daugumos svetainių skirtuke yra šios mažos piktogramos. Tai yra reklaminiai skydeliai – trumpai pažymėkite parankinių piktogramą – ir patikėkite ar ne, jų turėjimas yra tikrai svarbus jūsų prekės ženklui.

Kas yra „Favicon“ ir kur aš juos gaunu

Kas yra favonas? Tai mažos mažos piktogramos, rodomos prieš URL puslapį, žymių sąrašą, svetainės adresų juostą, skirtukų naršykles ir kitus sąsajos elementus.

Favonai paprastai būna šių dydžių: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 128 × 128. Dauguma naršyklių naudoja .ICO formatą, tačiau kai kurios taip pat naudoja * .GIF ir * .PNG.

Sukurti reklaminę knygą nėra taip sunku ir naudodamiesi šiais 15 nemokamų „Favicon“ generatorių, kuriuos mes absoliučiai rekomenduojame, turėsite profesionaliai atrodantį savo svetainės „favicon“ bet kuriuo metu!

1. „Favicon“ generatorius

favicon_gen„Favicon“ generatorius

Gali būti, kad lengviausias naudoti generatorius, „Favicon Generator“ leidžia jums sukurti paruoštą naudoti „favicon“ tiesiog įkeliant vaizdą į jų svetainę. Šis nemokamas „favicon“ generatorius gali importuoti GIF, JPEG ir PNG vaizdo formatus tiesiai iš savo kompiuterio ir konvertuoti jį į .ICO formatą. Kai tik tai padarysite, tiesiog įkelkite „favicon“ failą į šaknį jūsų svetainės aplanke.

Apsilankykite „Favicon“ generatoriuje

2. Favicon.cc

favicon_ccFavicon.cc

Jei norite kūrybiškiau, galite sukurti „favicon“ naudodami „Favicon.cc“. Internetinė nemokama „favicon“ generatorė ir kūrėja, svetainė yra puiki priemonė sukurti faviconą vietoje, kurį taip pat galite pagyvinti. Galite importuoti vaizdus, ​​taip pat svetainė palaiko JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, ICO ir CUR vaizdo formatus..

Apsilankykite „Favicon.cc“

3. Dinaminė pavara – „Favicon“ generatorius

„dynamdrive“Dinaminė pavara – „Favicon“ generatorius

„Dynamic Drive“ žiniatinklio įrankių dalis, „Dynamic Drive – Favicon Generator“ yra dar vienas paprastas ir lengvai naudojamas nemokamas „Favicon“ generatorius. Norėdami sugeneruoti „favicon“ piktogramą, galite įkelti GIF, JPG, PNG ir BMP vaizdus. Jie taip pat turi papildomą parinktį sukurti 32 × 32 darbalaukio piktogramą ir 48 × 48 XP piktogramą.

Apsilankykite „Dynamic Drive – Favicon“ generatoriuje

4. Genfaviconas

genfaviconasGenfaviconas

„Genfavicon“ leidžia susikurti favoną atliekant tik tris paprastus veiksmus. Džiugu, kad „Genfavicon“ yra tai, kad kurdami galite pasirinkti savo piktogramos dydį. Įkėlę savo vaizdą JPEG, GIF arba PNG, galėsite pasirinkti savo vaizdo įrašo dydį (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128). Taip pat galite peržiūrėti savo mėgstamiausius mygtukus spustelėdami „Užfiksuok & Peržiūra “.

Apsilankykite Genfavicone

5. Favicongeneratorius

favicongenratorFavicongeneratorius

„Favicongenerator“ yra paprastas piktogramų generatorius, kuris naudoja labai paprastą sąsają, ir vartotojams yra paprastas. Šis nemokamas „favicon“ generatorius yra tai, ko jums reikia konvertuojant PNG, JPG arba GIF vaizdus į .ico formatą. Svetainėje nėra daug variantų, jai reikalingas visiškai kvadratinis vaizdas (100 pikselių x 100 pikselių), tačiau ja naudotis yra labai paprasta, jei tingi galvoti apie faksono kūrimą..

Apsilankykite „Favicongenerator“

6. Prodraw

prowdrawProdraw

Nors dauguma „favicon“ generatorių palaiko įprastus vaizdo failus, tik nedaugelis leidžia jums naudoti nuotraukų failus. „Prodraw“ palaiko ne tik įprastus JPG, GIF, PNG ir BMP failus, bet ir palaiko TIF failų formatus. Nemokamas „favicon“ įrankis gali sugeneruoti kelių dydžių piktogramą (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) ir taip pat jas gaminti skirtingais ryškinimo lygiais, kad galėtumėte palyginti, kuri jūsų svetainei atrodo geriau..

Apsilankykite „Prodraw“

7. Logaster.com

logasterisLogaster.com

Su „diržais“ sukurta daugiau nei 5 000 000 skirtingų logotipų, „Logaster“ yra nemokama „favicon“ generatorius tiems, kurie nori sukurti „asmeninį prisilietimą“ kurdami telefoną. Pradėti naudoti „Logaster“ yra pakankamai lengva. Tiesiog spustelėkite mygtuką „Sukurti logotipą“, parašykite savo įmonės pavadinimą ir pasirinkite veiklos tipą. Tada jums bus suteiktas pasirinkimas iš pasirinktų logotipų šablonų, kuriuos galėsite tinkinti.

Apsilankykite Logaster.com

8. Favicon.pro

Favicon.proFavicon.pro

„Favicon.pro“ yra dar vienas puikus nemokamas „favicon“ generatorius, kurį galite naudoti greitai ir lengvai kurdami savo svetainės „favicon“. Jie turi visas pagrindines piktogramų generatoriaus funkcijas, kurios leidžia įkelti paveikslėlius PNG, JPG arba GIF formatu ir konvertuoti juos į piktogramas. Kitas puikus „Favicon.pro“ dalykas yra tai, kad juose taip pat yra nuoseklus vadovas, skirtas piktogramai sukurti ir ją įkelti į savo svetainę. Kaip nuostabu tai!

Apsilankykite „Favicon.pro“

9. Antifaviconas

antifaviconasAntifaviconas

„Antifavicon“ šiek tiek skiriasi nuo kitų piktogramų generatorių tuo, kad jis visiškai nenaudoja vaizdų faviconui kurti. Vietoj to, jis sukuria apgaulę tik per tekstą. Įrankis turi du teksto laukelius, kuriuose galite rašyti, kad sukurtumėte savo piktogramą. Be to, galite tinkinti teksto ir jo fono spalvas. Nors galimybių yra nedaug, šis nemokamas „favicon“ generatorius yra geras pasirinkimas asmenims, neturintiems projektavimo įgūdžių.

Apsilankykite Antifavicone

10. „RealFaviconGenerator.net“

realfavicongen„RealFaviconGenerator.net“

„RealFaviconGenerator“ yra stebėtinai galingas įrankis, palyginti su kitais „favicon“ generatoriais. Naudodamiesi šiuo įrankiu galėsite sukurti mėgstamiausius elementus visose prieinamose platformose. Be to, jūs taip pat turite galimybę išbandyti pačią piktogramą. Tiesiog įveskite savo svetainę, spustelėkite mygtuką „Patikrinti„ Favicon ““, ir jis pateiks jums atsiliepimų apie jūsų „favicon“. Galite patikrinti, kaip jūsų favonas atrodo skirtingose ​​naršyklėse ar operacinėje sistemoje, ir ištaisyti tai, ko trūksta.

Apsilankykite „RealFaviconGenerator.net“

11. Favic-o-Matic

favicomatinisFavic-o-Matic

„Favic-o-Matic“ teigia esąs „pagrindinis favono generatorius“ ir tai daro pateikdamas dvi paprastas galimybes. Įkelkite savo vaizdą ir konvertuokite jį į vieną .ICO failą arba sukurkite visų galimų platformų, įskaitant „iOS“ ir „Android“ programas, favonas. Išplėstiniuose nustatymuose netgi galite tinkinti savo „favicon“ dydį, fono spalvą ir dar daugiau.

Apsilankykite svetainėje Favicomatic.com

12. Favikon

favikonFavikon

Reikia paprasto „favicon“ generatoriaus? „Favikon“ yra jūsų atsakymas. Šis paprastas piktogramų generatorius leidžia apkarpyti ir atsisiųsti vaizdą kaip .ICO failą. Išskyrus tai, ką darote su „Favikon“, nėra tiek daug. Jei jums reikia išrauti paprastą knygą, tai šis nemokamas įrankis tikrai jums.

Aplankykite „Favikon“

13. „Faviconit“

faviconit„Faviconit“

„Faviconit“ yra dar vienas lengvai naudojamas įrankis, skirtas sukurti „favicon“, „apple touch“ piktogramas, taip pat HTML antraštes kelioms platformoms ir įrenginiams. Žingsniai yra pakankamai lengvi, tiesiog įkelkite savo atvaizdą ir visa tai atliks. Šis nemokamas „favicon“ generatorius taip pat leidžia lengvai pervadinti jūsų piktogramą. Norėdami pasiekti daugiau pritaikymo parinkčių, galite spustelėti mygtuką „Išplėstinė“.

Apsilankykite „Faviconit“

14. Ksikonitorius

ksikonitoriusKsikonitorius

Norite sukurti savo piktogramą nuo nulio? „Xiconeditor“ yra puikus, jei norite sukurti visiškai individualų užsakymą. Šioje svetainėje yra tipo įrankis, teptuko įrankis, pieštukų įrankis, trintukas ir dar daugiau, kad galėtumėte nemokamai sukurti tikrai unikalų „favicon“. Taip pat galite importuoti savo piktogramą ir iškirpti ją tiesiai naudodamiesi turimais įrankiais ir peržiūrėti prieš atsisiųsdami „favicon“.

Apsilankykite „Xiconeditor“

15. Faviconras

faviconrFaviconras

Panašiai kaip kiti šio sąrašo įrankiai, „Faviconr“ gali generuoti piktogramas naudodamas JPG, GIF ir PNG failus. Kitas dalykas, kurį jis gali padaryti, yra sukurti favonas su skaidriu fonu, naudojant skaidrų GIF arba PNG vaizdo failą. Su „Faviconr“ nėra jokių įrankių, todėl „Faviconr“ yra lengvai suprantamas dalykas, susijęs su šiuo įrankiu.

Apsilankykite „Faviconr.com“

Apvyniokite

Norėdami sukurti fikštą, nereikia daug pastangų, tačiau turėti tikrai reikia. Jei turite savo unikalų ir pasirinktinį grožį, parodote, kad rimtai žiūrite į savo prekės ženklą ir svetainę. Be to, šiuos nemokamus „favicon“ generatorius lengva naudoti, o juos išbandyti nepakenks!

Jei manote, kad mums trūksta kažko puikaus, gerai, tiesiog praneškite mums. Mes papildysime sąrašą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map