13 lengviausių būdų padidinti prekės ženklo žinomumą (ir kodėl tai svarbu)

Prekės ženklo žinomumą galima apibūdinti kaip prekės ženklo atpažįstamumą – kaip lengvai vartotojai gali jį atskirti nuo konkurentų. Jūsų prekės ženklui labai svarbu padidinti prekės ženklo žinomumą, nes žmonės lengvai nusipirks jūsų prekės ženklą, o ne konkurentą, jei nežino, kas jus išskiria. Bet jei jie iš tikrųjų supranta, kas daro jus kitokį, ir vertina jus už tai, tada jūs turite koją pakelti per varžybas.


Neabejotinai „Google“ yra prekės ženklo žinomumo karalius. Tai yra toks gerai žinomas prekės ženklas, kurį naudojame kaip veiksmažodį: kai ieškome ko nors internete, paprastai sakome, kad eisime į „Google“.

Tačiau nereikia bauginti. Nors prekės ženklo žinomumas yra šventasis gralis, kuris tampa namų apyvokos vardu, tačiau jums nereikia pasiekti „Google“ lygio, kad padidintumėte savo prekės ženklo žinomumą.

Tiesą sakant, žmonėms nereikia net atsiminti jūsų prekės ženklo pavadinimo, kad galėtumėte pasiekti pagrindinį prekės ženklo žinomumo lygį. Kol jie prisimena tam tikrą veiksnį, kuris išskiria jūsų prekės ženklą, pavyzdžiui, jūsų pakuotę, spalvas, šūkį ar dalį jūsų istorijos, jie supranta jūsų prekės ženklą. Jie žino, kas jus išskiria, ir tai suteikia priežastį pasirinkti jus.

Perskaitykite – 13 lengviausių būdų, kaip padidinti prekės ženklo žinomumą (ir kodėl tai svarbu), Jessica per @ReferralRock #brandawareness papasakokite draugui

Raktai prekės ženklo žinomumui didinti

Yra daugybė paprastų prekės ženklo žinomumo strategijų, kurias gali įgyvendinti bet kuris prekės ženklas. Remiantis statistika, 91% mažmeninės prekybos prekių ženklų naudojasi 2 ar daugiau socialinės žiniasklaidos kanalų. Šiandien aptarsime paprasčiausius būdus, kaip padidinti jūsų prekės ženklo žinomumą.

1. Ugdykite žodį iš burnos

Jūsų prekės ženklas gali ugdyti prekės ženklo žinomumą dviem pagrindiniais būdais: vykdydamas tiesioginius veiksmus, kurių imamasi reklamuodami savo prekės ženklą, ir per teigiamą žodį iš lūpų..

Žodžių rinkodara įvyksta bet kuriuo metu, kai žmonės teigiamai dalijasi jūsų prekės ženklu su savo draugais, šeima ar bendraamžiais. Šis dalijimasis yra labai svarbus jūsų prekės ženklo sėkmei. Žmonės pasitiki savo bendraamžių nuomonėmis ir rekomendacijomis kur kas labiau nei jie pasitiki reklama ir kitomis žinutėmis, siunčiamomis tiesiai iš jūsų prekės ženklo. Taigi, jei kas nors iš jūsų išgirs iš jūsų draugo, greičiausiai jis jus atsimins ir galiausiai nusipirks jūsų produktus ar paslaugas.

Beveik visos kitos prekės ženklo žinomumo strategijos, kurias mes aprašysime, priklauso nuo stipruolis, kuris yra žodis iš burnos, arba lengvai papildomas. Taigi, skatinti kitus žmones dalintis jūsų prekės ženklu yra pats veiksmingiausias būdas padidinti prekės ženklo žinomumą.

2. Naudokitės socialine žiniasklaida savo naudai

Žmonės vis daugiau laiko praleidžia socialinėje žiniasklaidoje, kur natūraliai dalijasi turiniu iš karto su daugeliu bendraamžių. Taigi prekės ženklo žinučių, kurių žmonės negali padėti, bet kuriomis dalijasi, sukūrimas yra tvirtas būdas padidinti jūsų prekės ženklo žinomumą. Triukas yra tai, kad jūsų įrašai atrodo ir jaučiasi taip, kaip turinys, kuriuo žmonės natūraliai dalijasi, o ne kaip skelbimai.

Vendės yra jėgainė kuriant ikoniškus, bendrai naudojamus įrašus – jų tviteriai keletą kartų tapo virusiniai, todėl jų prekės ženklas tapo žinomas sparčiau. Nors jūs negalite garantuoti, kad įrašas bus virusinis (internetas yra labai nenuspėjamas), vis tiek galite lengvai paimti kelis „Wendy“ nurodymus, kad sukurtumėte firminius įrašus, kuriuos verta dalytis.

A. Sužinokite, ko nori jūsų auditorija, tada pristatykite

Wendy’s žino, kad jos auditorija mėgsta juokingą, šmaikštų turinį, o berniukas, jei ją pristatė. Kiekvienas jų rašomas pranešimas yra nukreiptas į linksmybes. Puikus pavyzdys? Jų „kepsniai“ arba niūrūs ir niūrūs atsakymai į tviterį paminėti savo prekės ženklą ir (arba) konkurentus, taip pat kitų prekės ženklų „tweets“. Peržiūrėkite šį pavyzdį žemiau:

Wendy tviterio pavyzdys

Dabar apsvarstykite savo auditoriją. Ar jie nori humoristinio, linksmo turinio ar rimtesnės informacijos? Ar jie nori būti išsilavinę, įkvėpti ar dar kažko? Nepriklausomai nuo to, ko jie nori, ir tuo, kuo jie natūraliai dalijasi, turėtų būti vadovaujamasi jūsų skelbiamos socialinės žiniasklaidos įrašų tipu.

B. Laikykitės pastovaus firminio tono

Wendy švirkščia šmaikštumo ir firminio humoro į kiekvieną įrašą, nesvarbu, ar tai kepsnys, ar memos, ar savo vaidmenų žaidimas turėdami daugybę vidinių nuorodų, visada rasite tą parašą.

Suraskite savo prekės ženklo balsą, nesvarbu, ar jis niūrus, rimtas, ar kažkur tarp jų, ir laikykitės jo prie kiekvieno jūsų daromo įrašo. Šis nuoseklumas yra labai svarbus kuriant prekės ženklo žinomumą, nes jis suteikia žmonėms dar vieną prekės ženklo ženklą, kad galėtų jus atsiminti.

C. Dėmesys auditorijos mėgstamiausioms platformoms

Wendy žino, kad turi sutelkti dėmesį į „Twitter“ (ir antrą vietą), „Instagram“), nes būtent ten jų auditorija praleidžia daugiausia laiko. Bandymas ugdyti buvimą kiekviename socialiniame tinkle yra per daug laiko reikalaujantis procesas ir tam prireiks daug lėšų, nes jūsų įrašai bus pateikti žmonėms, kurie neketina pirkti jūsų produkto. Verčiau susikoncentruokite į platformas, kuriose jūsų auditorija dažniausiai lankosi.

D. Atkreipkite dėmesį į tendencijas

Wendy nuolat tweets, stebėdamas tendencijas. Šiame naujausiame tviteryje jie atvaizduoja aktoriaus Emmos Watson naudojimąsi „saviveikla“ kaip įgalingesnę alternatyvą nei „vienišas“.

Patarimai prekės ženklo žinomumui didinti - atkreipkite dėmesį į tendencijas

Jei nesistengsite atsisakyti prieštaringos temos, žaisdami tai, kas tendencija, galite padidinti savo prekės ženklo žinomumą. Ir net jei jūsų tonas rimtesnis, vis tiek galite padidinti prekės ženklo žinomumą, pabrėždami savo pramonės tendencijas.

Sužinokite daugiau apie socialinės žiniasklaidos rinkodaros patarimus pradedantiesiems.

3. Reklamuokite ir pakartokite vartotojų sukurtą turinį

Į jūsų socialinės žiniasklaidos strategiją neturėtų būti įtrauktas tik jūsų pačių kokybiško turinio kūrimas.

Vartotojų sukurto turinio – socialinės žiniasklaidos įrašų, kuriuos klientai skelbia apie jūsų prekės ženklą, ir atvaizdų bei vaizdo įrašų, kuriuose klientai naudojasi jūsų produkcija kasdieniame gyvenime, skatinimas ir panaudojimas yra lygiai taip pat svarbus ženklo žinomumui didinti..

Kaip ir visa žodinė rinkodara, vartotojų sukurtas turinys yra galingas, nes jūsų klientų draugai ir pasekėjai pasitiki tuo, ką jūsų klientai pasirenka dalintis. Dėl šios priežasties žmonės labiau įsimena jūsų prekės ženklą, kai jis yra originalus jų draugų turinys. Skatinkite vartotojų sukurtą turinį šiomis strategijomis:

 • Sukurkite firminį žymą, kurią klientai galėtų naudoti, kai jie skelbia apie jūsų produktą. Pavyzdžiui, batų prekės ženklas Jackas Rogersas sukūrė hashtag #lovemyjacks, kurį jis naudoja mobilizuodamas gerbėjus.

Prekės ženklo žinomumas - sukurkite prekės ženklą su klientais@ thecarolinagirl67 „Instagram“

 • Dažnai pateikite geriausią vartotojo sukurtą turinį savo puslapyje (visada atsiminkite, kad reikia pažymėti ir įskaityti bet kokio turinio, kurį jūs skelbiate, kūrėjus, kad jie gautų jų vertą pripažinimą). „American Eagle’s Aerie“ tai daro kaip dalį savo įsipareigojimo parodyti autentiškus kūnus, nepakeistus „Photoshop“. Klientai pažymi savo „Aerie“ išvaizdą ženklu #aeriereal, o tokia išvaizda yra įprastinė šio prekės ženklo „Instagram“ sklaidos kanalo dalis..

@lagrossequifaitdesvideos, per @aerie, „Instagram“ tinkle

 • Pradėkite konkursą, kuriame žmonės turi pateikti prekės ženklą, kurį sukuria vartotojas, kad patektų į turnyrą, ir laimėtojams pasiūlyti patrauklius prizus.
 • Sukurkite firminį „iššūkį“, kur žmonės atliks tam tikrą užduotį, susietą su jūsų prekės ženklu, naudoja konkrečią žymą ir žymės jūsų sąskaitą. (Taip pat galite tai paversti konkursu ar netgi paaukoti labdaringą paramą kiekvienam dalyviui.) Net jei žmonės nedalyvauja iššūkyje, jie vis tiek pažymės savo draugus, jei jiems patinka tai, ką mato, sukurdami daugiau prekės ženklo. sąmoningumas jums.

4. Pradėkite prekės ženklo ambasadoriaus programą

Tarp žmonių, kuriančių naudotojų sugeneruotą turinį, jūs privalote rasti kelis išskirtinius klientus, kurie dalijasi žvaliais pranešimais ir komentarais apie jūsų prekės ženklą, neprašydami..

Pagalvokite apie šių klientų įdarbinimą prekės ženklo ambasadoriai– ilgalaikiai jūsų prekės ženklo atstovai, kurie reguliariai reklamuoja jus savo platformose ir savo nuoširdžiu balsu. Jie yra motyvuoti skleisti žodį apie jūsų prekės ženklą, nes jie aistringai jaučia jus ir nori, kad jums pasisektų, ir todėl, kad, jų manymu, jūsų produktai ar paslaugos bus naudingi jūsų auditorijai..

Galbūt girdėjote terminą „prekės ženklo ambasadorius“, kalbėdamas apie prekės ženklo įžymybių atstovą. Tačiau ambasadoriai nebūtinai turi būti įžymybės ar žmonės, kuriems yra daug žmonių, jei jie turi autoritetą jūsų nišoje ar tarp jūsų tikslinės auditorijos narių. Viskas priklauso nuo atstovų, kuriais pasitikite auditorija, pasirinkimo, kuriems mielai vyksta vienas su kitu pokalbiai apie jūsų prekės ženklą ir jo produktus..

Pavyzdžiui, daugelis prekės ženklų, skirtų kolegijos studentams, vykdo universiteto miestelio ambasadorių programas, siekdami panaudoti ryšius, kuriuos studentai jau užmezgė su savo bendraamžiais. „Bumble“ programa yra vienas iš pavyzdžių – jie vykdo išsamią studentų ambasadorių programą „Medaus“.

Louisa (@louisavons) dirba „Bumble Honey“ universiteto miestelio informavimo vadovu Čikagos Lojolos universitete.

5. Pagalba reikšmingos priežastys

Jei yra priežastis, dėl kurios jūsų prekės ženklas aistringai jaučiasi, aukojimas parodys jūsų empatiją ir padidins jūsų poziciją visuomenės akyse..

Nustatytos piniginės aukos yra naudingos, tačiau taip pat apsvarstykite šiuos įsimintiniausius grąžinimo būdus.

 • Galite sukurti labdaros ryšį su tam tikrais produktais, kaip kad TOMS daro (už kiekvieną parduotą batų porą pora dovanojama vaikui, kuriam to reikia).
 • Arba galite sukurti socialinio bendrinimo kampaniją, kurioje kiekvienas įrašas su firminiu žymekliu paskatins aukoti mėgstamą labdarą. Tai greitai padidins supratimą apie jūsų priežastis ir prekės ženklą su kiekviena akcija!

„Disney“ #shareyourears yra vienas labdaros hashtag kampanijos pavyzdys. „Disney“ padovanojo „Make-A-Wish“ fondui už kiekvieną įrašą su Miki ausimis ir su tam tikru laikotarpiu dalijamaisiais žymas..

 • Jūsų darbuotojai galėtų savanoriškai leisti laiką bendruomenės renginyje ar ne pelno organizacijoje, arba jūsų prekės ženklas galėtų pradėti savo įmonės savanoriškumo dieną.
 • Dar geriau, jei jūsų produktai būtų tiesiogiai naudingi bendruomenės organizacijai, kodėl gi nepaaukojus jų? Pvz., Vandens buteliuose įmonė gali paaukoti vandens futbolo turnyrui ar grupių varžyboms arba namų apyvokos reikmenų parduotuvė gali paaukoti atsargų „Habitat for Humanity“.

Žinoma, bet kokia filantropija turėtų būti vykdoma, nes jūs tikrai norite padėti tam. Jei grąžinimas bus padarytas tik viešumo dėlei, jūsų auditorija galės pasakyti, ir tai atsiliks.

6. Papasakokite savo prekės ženklo istorijas

Dalindamiesi autentiškomis istorijomis apie savo prekės ženklą, žmonės lengviau įsimena jus ir dalijasi jumis su kitais. Taigi, būtinai užsiimkite apgalvotu prekės ženklo pasakojimu.

Ar pradėjote savo prekės ženklą patenkinti poreikį, kurio niekas kitas neatitinka? Ar jūsų produktai sukurti tam tikrai problemai išspręsti? Praneškite pasauliui, nes tokios istorijos, kaip šios, labai patinka.

Nesijaudinkite, jei nepatenkate į vieną iš šių kategorijų. Jūsų prekės ženklas vis tiek gali parašyti „parašo istoriją“ jūsų unikaliu balsu ir tonu. Ši autentiška ir įsimintina istorija parodo jūsų prekės ženklo misiją ir vertybes, kaip ir kodėl jie atsirado, ir kaip jūs įsipareigojate laikytis šių vertybių viskam, ką daro ir sako jūsų prekės ženklas, įskaitant jūsų santykius su klientais.

Šiaurės veidas dalijasi savo parašo istorija.

Jūsų klientų istorijos yra gyvybiškai svarbi jūsų prekės ženklo istorijos dalis, todėl apsvarstykite galimybę pasidalyti savo patirtimi su jumis savo tinklaraštyje, „atsiliepimų“ puslapyje ar vaizdo įrašo forma. Tai bus dar efektyviau, jei leisite klientams papasakoti savo istorijas!

Peržiūrėkite aukščiau pateiktus „Zendesk“ klientų atsiliepimus Mastelis, kur jie dalijasi, kodėl jiems patinka vaizdo konferencijų platforma.

7. Atidžiai rinkitės pakuotes, šūkius ir kitus prekės ženklus

Šiame skaitmeniniame amžiuje „išpakavimo“ patirtis dar labiau išryškėja. Socialinėje žiniasklaidoje (ypač skaitmeninėse vaizdo platformose) žmonės kreipia dėmesį į visus produkto atradimo aspektus, pradedant nuo pakuotės. Tai įrodo, kad jei jūsų pakuotė įsimenama, žmonės dar labiau įsimena jūsų prekės ženklą. Taigi apsvarstykite galimybę savo prekės ženklą dėti į dėžes, pertvarkyti pakuotes, kad jos išsiskirtų, ar net sukurti produkto atidarymo patirtį..

Virusinė „LOL Surprise“ žaislų linija įvaldė šią patirtį – žaislo „sluoksnių“ atvėrimas, norint sužinoti, kokie netikėtumai yra viduje, yra toks pat svarbus kaip ir pats žaislas, o šis unikalus „dėžutės be dėžutės“ žaislas tapo toks populiarus..

Paprasčiausias

Jums nereikia eiti tiek, kiek reikia LOL rutulyje, tačiau atsargiai perklijuoti pakuotę yra paprastas būdas padidinti prekės ženklo žinomumą. O kas, jei jūs parduodate programinę įrangą, paslaugą ar kitą produktą, kuris neturi tikro paketo? “ Nepaisant to, ką parduodate, yra daugybė kitų prekės ženklo elementų, kuriuos galite sutelkti norėdami padaryti įsimintinus, pvz., Jūsų šūkis, spalvos ir misija.

Jei ieškote logotipų prekės ženklo kūrimo tikslais, čia galite atsisiųsti nemokamus logotipus – nereikia prisijungti.

8. Sukurkite informacinius tinklaraščio įrašus

Informacinių tinklaraščių įrašų kūrimas yra strategija, kuri veiks gerai visiems prekės ženklams, nepriklausomai nuo to, ką parduodate. Jei rašysite apie savo nišoje temas, tenkinančias auditorijos poreikius, tai padidins jūsų autoritetą potencialių klientų akyse. Kai tik padėsite žmonėms, jiems bus sunku jus pamiršti, ypač jei jie turės naudos iš jūsų produktų. Greičiausiai jie grįš pirkti, nes pasitiki jūsų turiniu. Taigi išsiaiškinkite klausimus, kuriuos žmonės užduoda jūsų nišoje, ir parašykite tinklaraščio įrašus, kuriuose atsakoma į tuos klausimus..

Štai kaip galite susikurti teisingus internetinių dienoraščių įpročių įpročius.

9. Svečių tinklaraštis kitose svetainėse

Neapsiribokite savo tinklaraščių rašymu tik savo svetainėje. Aukštos kokybės svečių įrašų pateikimas kitoms svetainėms, susijusioms su jūsų niša, tačiau kurios tiesiogiai nekonkuruoja su jūsų svetaine, yra puikus būdas pateikti savo prekės ženklą prieš naują, tinkamą auditoriją. Idealiu atveju svetainėje, kurioje svečius skelbiate, galėsite nurodyti autoriaus biografiją su nuoroda ir vieno sakinio prekės ženklo aprašymu. Jei jų nėra, galite bent jau įterpti keletą nuorodų į savo svetainės turinį, o tai, tikiuosi, padės padidinti srautą.

Taip pat pagalvokite apie internetinius dienoraščius „LinkedIn“ arba Vidutinis. Šiose svetainėse jau yra sukaupta didelė auditorija, o šių įrašų pabaigoje visada galėsite įtraukti trumpą savo įmonės kištuką. Pažymėkite savo turinį taip, kad jis būtų sugrupuotas su kitais jūsų nišos įrašais.

10. Bendrinkite įtikinamus vaizdus ir vaizdo įrašus

Pagal „McKnight Kurland“, žmonės prisimena tik 10–20% to, ką skaito ar girdi, bet prisimena apie 65% to, ką mato. Aišku, jei kuriate tik tinklaraščius ir kitą tekstinį turinį, to ne visada pakanka prekės ženklo žinomumui didinti. Padidinsite savo įsiminimo tikimybę, jei sukursite patrauklų vaizdinį turinį – infografiką, taip pat kitus prekės ženklo atvaizdus ir vaizdo įrašus.

Infografika yra nuostabi perduodant statistiką ir susijusią informacijos rinkinį; Norėdami sužinoti, kokie jie naudingi ir galingi, peržiūrėkite žemiau pateiktą infografiką iš „Visual.ly“.

Turinį iš populiarių tinklaraščių įrašų taip pat galėtumėte paversti trumpais vaizdo įrašais, taigi turinį bus lengviau suvirškinti. Kaip ir vaizdai, vaizdo įrašai yra lengvai dalijami, jie padės greitai padidinti jūsų prekės ženklo žinomumą.

11. Pasinaudokite „Podcast“ galimybėmis

Jei jūsų konkrečioje nišoje dar nėra internetinių transliacijų, sukurkite vieną, kad atsakytumėte į klausimus ir atkreiptumėte dėmesį į kitus savo pramonės sektorius, tai puiki prekės ženklo žinomumo strategija. Tačiau tikėtina, kad jūsų niša jau yra užpildyta internetinėmis transliacijomis, ypač jei parduodate tam tikras rūšis B2B kelių pardavėjų programinė įranga. Tokiu atveju turėtumėte, kad jūsų įkūrėjas, generalinis direktorius ar kitas iškilus asmuo jūsų įmonėje pasirodytų su kitomis susijusiose internetinėse transliacijose. Kaip ir svečių žinutėse, tai yra patogus būdas pritraukti savo prekės ženklą į naują, tinkamą auditoriją.

12. Priveržkite savo SEO

Kai klientai „Google“ nagrinėja temą, jie paprastai nežiūri aukščiau pirmojo paieškos rezultatų puslapio. Bet jei jūsų prekės ženklas užima aukštą reitingą šiame pirmame puslapyje, palyginti su konkurentais, jūsų prekės ženklas atrodys autoritetingesnis – žmonės natūraliai sužinos apie jūsų prekės ženklą prieš varžybas.

O SEO yra prieinamas pasirinkimas prekės ženklo žinomumui didinti. 59% apklaustų prekybininkų teigė, kad „Referral Rock“ apklausa, SEO yra vienas iš ekonomiškiausių būdų padidinti prekės ženklo žinomumą.

Taigi būtinai optimizuokite savo svetainę pagal raktinius žodžius, susijusius su jūsų prekės ženklu, kurių ieško jūsų auditorija. Idealiu atveju optimizuosite trijų tipų raktinius žodžius: bendruosius raktinius žodžius, apibūdinančius jūsų produktų ar paslaugų kategorijas, konkrečius raktinius žodžius, kurie labiau orientuoti į jūsų produkto tipą, ir konkrečius raktinius žodžius, kurie kelia klausimų, susijusių su jūsų niša..

Taip pat tyrinėkite savo konkurenciją „Google“ – svetainėse, kuriose kovojate dėl savo vietos pirmame puslapyje – kad žinotumėte, ką turėsite padaryti, kad kovotumėte dėl norimo reitingo. Paprastai pastebėsite, kad ilgesni, konkretesni raktiniai žodžiai mažai konkuruoja ir pritraukia žmones, kurie labiau linkę pirkti iš jūsų, net jei jie dažniausiai neieškomi taip dažnai..

13. Suteik nemokamų dovanų

Kas nemyli kažko gauti veltui? Jei suteiksite nemokamą šukuoseną su savo prekės ženklu arba vertingus kuponus, galite padaryti ilgalaikį įspūdį. Taigi raskite savo bendruomenės renginį, pvz., Sporto žaidimą, koncertą, parodą, konferenciją ar bendruomenės dieną, kur greičiausiai sutiksite daug žmonių, norinčių pasirinkti jūsų prekės ženklą. Rezervuokite vietą ir paskirstykite nemokamus daiktus!

Siuvimo modelius gaminanti įmonė „Sallie Tomato“ išdavė rašiklius, atspausdintus su jų logotipu.

Jei nuspręsite išduoti apsiaustą, geriausias pasirinkimas yra daiktai, kuriuos žmonės gali nešioti ar nešiotis su savimi (pagalvokite apie marškinius, skrybėles, vandens butelius ar krepšius). Tai pavers žmones, kurie naudojasi šleifu, į vaikščiojančias skelbimų lentas, dar kartą padidindami jūsų prekės ženklo žinomumą!

Nepamirškite apie nemokamą „kąsnio dydžio“ patirtį teikdami savo produktą ar paslaugą. Jei žmonės, kurie tai išbando, mėgaujasi savo patirtimi, jie dar labiau linkę prisiminti jus ir grįžti pirkti, ir jie taip pat gali tai pasakyti savo draugams. Išparduoti bandomojo dydžio produktų versijas arba nemokamus pavyzdžius yra puikus pasirinkimas, jei tai leidžia jūsų prekės ženklas.

O kas, jei jūsų produktas nėra fizinis? Jūs vis dar turite parinkčių. Jei parduodate programinę įrangą ar skaitmeninę prenumeratą, demonstracinė versija arba nemokamas bandymas yra dar viena tvirta „dovanėlė“, kurią galite atsisakyti. O jei teikiate pasikartojančią paslaugą, galėtumėte pasiūlyti nemokamą pirmą paslaugą arba kreditus tai paslaugai.

13. Pradėkite persiuntimo programą

Mes negalime pakankamai pabrėžti, kaip svarbu žodis iš lūpų į lūpas didinti prekės ženklo žinomumą. Bet žodį iš burnos gali būti sunku sekti ir valdyti. Vis dėlto nesijaudinkite – paleidę persiuntimo programą galite lengvai reklamuoti ir sekti žodį iš burnos, perduodami energiją savo verslo rankoms..

Persiuntimo programos leidžia pasiūlyti įdomių apdovanojimų esamiems klientams, kurie tiesiogiai dalijasi jūsų prekės ženklu su draugais. Galite pasirinkti paskatinimus, kurie labiausiai motyvuos jūsų klientus dalytis, pvz., Nemokamus produktus, parduotuvių kreditus, nuolaidas, paslaugų atnaujinimą ar firminį „Swag“.

Be to, nukreipimo programos leidžia klientams lengvai pasidalyti naudojantis jiems patinkančiais metodais vos keliais paspaudimais. Ir jei pasirinksite a nukreipimo programos programinė įranga, stebėti šiuos nukreipimus yra paprasta.

„Lime Crime“ nukreipimo programa siūlo 20% nuolaidų kuponą klientams, kurie nurodo savo draugus, ir leidžia klientams lengvai dalytis el. Paštu, „Facebook“, „Messenger“ arba nukopijuojant ir įklijuojant persiuntimo nuorodą..

Kai jų draugai ar šeimos nariai asmeniškai nukreipia juos į jūsų verslą, potencialūs klientai skiria daug dėmesio, nes jie pasitiki tuo, ką turi pasakyti jų bendraamžiai. Dėl šios priežasties šie nurodyti pirkėjai yra labiau linkę tapti jūsų klientais ir labiau tikėtina likti ištikimas jūsų prekės ženklui ilgesniam laikui.

Apibendrinant

Prekės ženklo žinomumas yra tai, kad jūsų prekės ženklas bus įsimintinas ir parodoma auditorijai, kuo jis skiriasi nuo konkurentų.

Galite padidinti prekės ženklo žinomumą dviem pagrindiniais būdais – atlikdami tiesioginius veiksmus, kuriuos atlieka jūsų prekės ženklas, ir dalijantis žodžiais iš kitų. Įsitikinkite, kad derinate abu šiuos požiūrius, nes žmonės prisimena ir pasitiki savo bendraamžių nuomonėmis.

Kurios iš aukščiau paminėtų strategijų, jūsų manymu, bus veiksmingiausios norint išplėsti savo verslą internete? Pradėkite juos taikyti ir didinkite savo prekės ženklo žinomumą.

Jessica Huhn yra rinkodaros turinio rašytoja „Referral Rock“, kur, jų manymu, kiekvienas verslas turi potencialą padidinti savo žodžiu rinkodarą. Kai Jessica nerašo, yra didelė tikimybė, kad ji dainuoja, aranžuoja dainas ar dalijasi bei naudojasi turiniu socialinėje žiniasklaidoje. Prisijunkite su Jessica įjungta „LinkedIn“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map