12 internetinių verslo idėjų pradedantiesiems

Pradėti verslą internete dar niekada nebuvo taip paprasta, ypač 2018 m. Atgal per dieną verslo verslas turės daugybę rizikų, kurias turite prisiimti, pavyzdžiui, jums reikės investuoti į fizinę parduotuvę ar susirasti biurą..


Naudodamiesi geriausiu internetinio verslo idėjų sąrašu, galite pašalinti daugybę tų rizikų ir turėti daugiau lankstumo dirbdami. Be to, naudodamiesi pagrindinėmis žiniomis apie svetainių kūrimą ir norėdami suprasti svetainių priežiūrą, galite sukurti svetainę, kuri pasieks daugiau potencialių klientų, turėdama labai mažai pridėtinių išlaidų..

FPK atskleidimas: „BuildThis“ gauna siuntimo mokesčius iš šioje svetainėje išvardytų įrankių. Tačiau nuomonės grindžiamos mūsų patirtimi, o ne tuo, kiek jos moka. Mes orientuojamės į pagalbą mažoms įmonėms ir privatiems asmenims kurti svetaines kaip verslą. Palaikykite mūsų darbą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip uždirbti.

Contents

Geriausios internetinio verslo idėjos ir kaip pradėti

Galite paklausti savęs: „Bet kokio tipo internetinio verslo idėjos yra? ir kaip man pradėti? “

Na, jei jums reikia šiek tiek pagalbos, mes turime keletą pasiūlymų, į kuriuos galite kreiptis, kad pradėtumėte uždirbti tas pasyvias pajamas!

Iš esmės pradėti verslą internete yra tas pats, kas pradėti verslą neprisijungus. Yra vienas įprastas dalykas, kurį reikia paruošti – buvimas internete (žiniatinklio svetainė).

Svetainė yra pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, jei norite, kad jūsų svetainė augtų kaip verslas. Štai keletas įrankių, kurie gali jums padėti:

 • Domenų registratorius – užregistruokite savo domeno vardą pas patikimą domenų vardų registratorių
 • Žiniatinklio priegloba jūsų mažam verslui – išsirinkite aukštos kokybės ir patikimą savo svetainės prieglobos įmonę
 • Geriausi svetainių kūrėjai – jei jums labiau patinka nutempimo ir redagavimo redaktorius, alternatyva yra svetainių kūrėjas.
 • Pirkite SSL sertifikatą – svarbu apsaugoti savo klientų duomenis įdiegiant SSL
 • Sąskaitų faktūrų šablonai – išrašykite savo klientams paprastą ir nemokamą sąskaitos faktūros šabloną

Idėja Nr. 1. Pradėti dienoraštį

Išbandytas ir tikras internetinio verslo kūrimo būdas yra internetiniai dienoraščiai.

Norėdami suteikti jums idėją, kiek uždirba tinklaraštis, „Pinch of Yum“ yra sėkmingas maisto tinklaraštis ir svetainė uždirba 802 144,55 USD per 12 mėnesių laikotarpį.

Jei mėgstate rašyti ar turite galimybę rašyti išskirtinai gerai, tinklaraščių kūrimo svetainė yra geriausias internetinis verslas, nuo kurio galite pradėti.

Žiupsnelis Yum

Puiku yra tai, kad jums net nereikia didelių techninių ar kompiuterinių įgūdžių. Tokios platformos kaip „WordPress“ leidžia greitai sukurti ir susikurti tinklaraščio svetainę.

Jūs netgi galite priglobti savo svetainę naudodami „SiteGround“ ar „iPage“ arba ieškoti tinkamų tinklalapių kūrėjų, kurie yra optimizuoti tinklaraščių kūrimui (o tai labai svarbu, jei norite, kad jūsų vartotojo patirtis atitiktų parą)..

Naudodamiesi tinklaraščiu galite sukurti išsamų savo prekės ženklo stebėjimą, kuris leis gauti pelno bendradarbiaujant su reklamuotojais arba gaunant komisinius už prekės ženklo remiamą turinį..

Štai keli pagrindiniai žingsniai, padėsiantys jums pradėti naudotis savo tinklaraščiu:

1 žingsnis: Pasirinkite nišą

Žmonės internete ieško tik dėl vienos priežasties: išspręsti problemą. Jei ieškote vietos pabuvoti, pritvirtinti nesandarų vamzdį ar naujų vakarienės receptų, jūsų tinklaraštyje turi būti sprendimas.

2 žingsnis: Suplanuokite savo tinklaraščio struktūrą

Kitas, jūs turite turėti gerą dienoraščio struktūrą. Tai reikalinga vartotojo naršymui ir SEO tikslams. Be to, tai gali suteikti idėjų apie jūsų turinio strategiją ir būsimojo tinklaraščio plėtrą.

3 veiksmas: sukurkite puikų turinį

Jei žinote nuostabų greitą būdą pritvirtinti nesandarų vamzdį, parašykite apie tai! Sukurti puikų turinį yra lengva, jei esate savo nišos ekspertas, kitaip turite atlikti raktinių žodžių tyrimus.

4 žingsnis: reklamuokite savo turinį

Kai turite puikų straipsnį, laikas jį reklamuoti! Kadangi dauguma žmonių yra socialinės žiniasklaidos platformoje, galite dalytis savo turiniu ten, kur yra jūsų auditorija.

5 veiksmas: gaukite pajamų iš tinklaraščio

Kaip užsidirbti pinigų iš tinklaraščio yra svarbus veiksnys, jei norite pradėti rimtai žiūrėti į savo tinklaraštį. Ieškote remiamo turinio, galite sukurti savo el. Knygą arba patvirtinti reklamuotojų produktus.

Internetinio verslo kūrimo pavyzdžiai, pateikiant išsamų vadovą:

 • Kaip sukurti kelionių tinklaraštį naudojant „WordPress“ ir užsidirbti pinigų
 • Kaip sukurti maisto tinklaraštį naudojant „WordPress“
 • Kaip pradėti fotografijos tinklaraštį naudojantis „WordPress“ (ir 4 būdai užsidirbti)

2 idėja. Prisijunkite prie filialų rinkodaros

Filialų rinkodara buvo vykdoma ilgą laiką ir tai yra vienas iš paprasčiausių būdų užsidirbti pinigų internete.

Iš esmės jūs uždirbate pinigus gaudami komisinį atlyginimą už produktus, kuriuos pardavėte iš kitų kompanijų per savo svetainę ar per tokias platformas kaip „Amazon“ arba „eBay“.

„Amazon“ partnerių programa

Taip pat partnerių tinklai patinka Komisijos sankryža, arba „ShareASale“ siūlo įvairius produktus ir paslaugas. Jei norite išplėsti savo pasirinkimą, galite prisijungti prie šių partnerių tinklų.

Be to, daugybė didelių prekės ženklų siūlo partnerių programas ir gana lengva pradėti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog prisiregistruoti kaip filialui ir parduoti tos įmonės gaminį ar paslaugas naudojant specialią persiuntimo nuorodą, kurią gausite komisinį atlyginimą už kiekvieną parduotą produktą ar paslaugą..

Geriausia dalis? Tai galite padaryti net nepakeldami piršto!

Čia yra keli patarimai, prieš pradedant filialų rinkodarą internetiniame versle:

1. Mokslinių tyrimų programos

Skirkite šiek tiek laiko tyrinėti tinkamas partnerių programas. Norite įsitikinti, kad programos yra patikimos ir turi gerą reputaciją mokėdami komisinius.

2. Kaip jums mokama

Yra keletas būdų, kaip gauti užmokestį filialų rinkodaroje, pavyzdžiui, CPS, CPL, CPC ir CPA. Atidžiai patikrinkite prieš pradėdami dirbti, kad įsitikintumėte, ar programa yra pelninga ir ar ji gali duoti pakankamą investicijų grąžą.

3. Išmokėjimo diena

Tai priklauso nuo kiekvienos partnerystės programos, kai kurioms galite gauti mokėjimą tą pačią dieną, o kai kurioms, priklausomai nuo jūsų šalies, gali prireikti 1–13 darbo dienų. Taip pat pasidomėkite partnerių programa, kaip gaunate mokėjimą? Tai per „PayPal“ arba čekis.

4. Paramos rūšys

Sužinokite, kokį klientų aptarnavimo būdą galite gauti, jei prisijungsite prie filialo programos. Ar galite su kuo nors kalbėtis telefonu ar bendraudami, ar turite laukti atsakymo el. Paštu 24 valandas??

Partnerių programų rinka gali būti gana sudėtinga ir norint rasti jums tinkamiausią programą, prireiks šiek tiek tyrimų. Jei norite sužinoti daugiau apie filialų rinkodarą, pateikiame patogius DUK, kuriuos galite patikrinti.

3 idėja. Atidarykite el. Prekybos parduotuvę

Kita populiari idėja pradėti internetinį verslą yra atidaryti elektroninės prekybos parduotuvę.

2017 m. Visos mažmeninės prekybos e. Prekyba visame pasaulyje sudarė 2,3 trln. USD, ir prognozuojama, kad pajamos 2021 m. Išaugs iki 4,88 trln. USD.

el. prekybos pardavimo statMažmeninė elektroninės komercijos prekyba visame pasaulyje nuo 2014 iki 2021 m. (šaltinis)

Su tokiomis platformomis kaip „Shopify“, „BigCommerce“ ar „WooCommerce“, niekada nebuvo taip lengva pradėti kurti internetinę parduotuvę.

Tai ne tik lengva nustatyti, bet ir be galo pigiau atidaryti el. Prekybos parduotuvę, nes jums nereikia jaudintis dėl didelių fizinės parduotuvės einamųjų išlaidų. Jūs tiesiog turite įsitikinti, kad internetinės parduotuvės veikla veikia sklandžiai, jūsų parduotuvė pamažu augs.

Jei nerimaujate dėl tokių dalykų, kaip pristatymas ar sandėliavimas, atsargų tvarkymui galite naudoti tokius metodus, kaip pristatymas lašais (plačiau apie tai vėliau)..

Paimkite „WooCommerce“ internetinę parduotuvę kaip pavyzdį. Yra keletas bendrų, tačiau svarbių patarimų, kuriuos turėtumėte žinoti norėdami valdyti el. Prekybos parduotuvę. Šie patarimai ne tik taikomi „WooCommerce“, bet veikia ir kitose platformose.

Svarbūs el. Prekybos internetinio verslo atidarymo patarimai:

1. Pasirinkite tinkamą el. Prekybos platformą

Svarbu tinkama jūsų internetinės parduotuvės platforma.

Kodėl?

Kadangi, palyginti su tinklaraščio tvarkymu, el. Prekybos parduotuvėje reikia atsižvelgti į daugybę dalykų, tokių kaip mokėjimo šliuzai, produktų konfigūracijos, papildiniai įskiepiai, operacijos mokestis ir kt..

Tai yra dalykai, kurie ilgainiui turės įtakos jūsų parduotuvės veiklai.

2. Gaukite domeno vardą ir prieglobos platformą

Jei ketinate sukurti parduotuvę „WooCommerce“, turėsite turėti savo el. Prekybos prieglobą (pvz., „InMotion Hostingas“ ir „SiteGround“). Tai leis jums labiau valdyti savo parduotuvę, palyginti su kitomis platformomis.

Kitas dalykas, kurio jums reikia, yra domeno vardas.

Nors kai kurios prieglobos įmonės siūlo nemokamą domenų registraciją, jei jas priimate, galite lengvai užregistruoti pageidaujamą domeno vardą „NameCheap“ ar „GoDaddy“ ir prisijungti prie savo el. Prekybos platformų.

3. Įdiekite ir nustatykite platformą

Sukurti el. Prekybos parduotuvę naudojant „WooCommerce“ yra labai paprasta.

Jums reikės atsisiųskite papildinį „WordPress“ administratoriaus informacijos suvestinėje pridėdami jį kaip naują papildinį. Aktyvuokite papildinį ir tada turėtumėte pamatyti nustatymų puslapį.

Štai ir viskas! Esate pasirengęs pradėti kurti elektroninės prekybos parduotuvę.

Nors „WooCommerce“ reikalauja, kad rankiniu būdu nustatytumėte jos platformą, jomis galima laisvai naudotis. Paruošti gaminiai, tokie kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“, turės sumokėti mokestį už naudojimąsi juo.

4. Konfigūruokite ir pridėkite gaminių

Priklausomai nuo to, kaip nustatėte savo internetinę parduotuvę, kiekvienai platformai gali būti naudojama mokymosi kreivė.

Parduoda paprastus gaminius?

Jums gali tekti žinoti tik tiek, kad pridėtumėte išsamią informaciją, pavyzdžiui, kainą, SKU kodą, kiekį, pristatymo būdą ir atsargas.

Parduodant sudėtingesnius daiktus gali reikėti nustatyti produkto variantus ar atributus ir apsvarstyti tokius dalykus, kaip susieti produktai, skirti parduoti arba kryžminiu būdu parduoti, ar sujungti mokėjimo šliuzus prie savo internetinės parduotuvės..

Laimei, daugumoje platformų yra nemokamas bandymas, taigi jūs galite turėti praktinės patirties su jomis.

5. Įdiekite priedus

Visose el. Prekybos platformose yra priedų, kurie gali padėti išplėsti internetinę parduotuvę ir pagerinti pardavimus.

„BigCommerce“ turi daugiakanalę programinę įrangą, leidžiančią sklandžiai reklamuoti ir parduoti savo produktus tokiose prekyvietėse kaip „Amazon“, „eBay“, „Etsy“ ir kituose kanaluose..

„Shopify“ leidžia parduoti tokiose socialinės žiniasklaidos platformose kaip „Pinterest“, „Facebook“, „Instagram“ ir „Messenger“, tuo tarpu „WooCommerce“ turi daugiausiai įskiepių, kuriuos galite naudoti, ir daugelis jų yra nemokami..

Pradėti el. Prekybos parduotuvę yra geriausia internetinio verslo idėja, jei turite puikių produktų ar norite išplėsti pardavimus. Kaip minėta anksčiau, augant pasaulinei elektroninės komercijos prekybai, neturėtumėte to praleisti!

4 idėja. Sukurkite programą

Tai yra išmaniųjų telefonų amžius ir naujų ir novatoriškų programų poreikis yra didesnis nei bet kada. Kiekvieną dieną „Android“ ir „iOS“ prekyvietėse yra atsisiunčiama ir naudojama daugybė programų. Turint tiek daug potencialių klientų, programos sukūrimas gali būti pelninga rinka.

Tie iš jūsų, kurie esate programuotojai ar kūrėjai, leidžia laiką kurti ir parduoti išmaniojo įrenginio programą bus verta jūsų laiko, jei norite užsidirbti pinigų internetu. Programos sukūrimo išlaidos yra labai minimalios, nes jums nereikia jaudintis dėl tokių dalykų kaip pristatymo ar saugojimo išlaidos.

Be to, jei jūsų programa veikia gerai, netgi galite privilioti kitus prekės ženklus reklamuotis savo programoje, kad gautumėte puikų pasyvių pajamų šaltinį..

Programos mobiliesiems kūrimo platformos, kad būtų galima pradėti:

Jei neturite kodavimo patirties, rinkoje yra programų kūrėjai, kurie padės kurti programas mobiliesiems:

1. Apeliacija.io

Apeliacija.ioNorėdami pradėti internetinį verslą, naudokite „Appery.io“ mobiliųjų programų gamintoją

„Cloud“ pagrindu sukurta mobiliųjų programų kūrimo priemonė, skirta „Android“, „IOS“ ir „Windows Phone“. Apeliacija.io naudoja vaizdinį redaktorių, norėdamas nuvilkti komponentus ir sukurti UI. Galite iš karto prisijungti prie bet kurios REST API ir naudoti ją savo programoje.

2. „AppMakr“

Tai „pasidaryk pats“ platforma, leidžianti bet kam kurti „IOS“, „Android“ ir HTML5 programas. Nereikia jokių kodavimo žinių. Galite sukurti tiek programų, kiek norite „AppMakr“ neribotam atnaujinimui ir funkcijų skaičiui.

Be programos sukūrimo, taip pat galite kurti svetaines klientams. Sakote, kad kuriate programą, kad galėtumėte kurti svetaines klientams, jums nereikia būti HTML ar PHP ekspertu. Čia pateikiamas svetainių kūrimo platformų, kuriomis galite naudotis, sąrašas.

5 idėja. Esi socialinės žiniasklaidos konsultantas

Nors didelės korporacijos ir dideli prekių ženklai gali sau leisti samdyti etatinius darbuotojus, kad jie koordinuotų savo socialinės žiniasklaidos paskyras („Twitter“, „Facebook“, „Instagram“ ir kt.), Dauguma mažų įmonių linkusios tai valdyti pačios..

Tačiau dauguma verslo savininkų neturi laiko ar galimybių tvarkyti savo socialinės žiniasklaidos, tuo pačiu valdydami didesnę įmonės atsakomybę.

Čia atvyksite siūlydami būti socialinės žiniasklaidos konsultantu mažesnėms įmonėms.

Vidutinis laisvai samdomos socialinės žiniasklaidos vadybininko / rinkodaros kurso dydis yra apie 25,25 USD per valandą, o didžiausia suma yra 150 USD per valandą, o mažiausia – 4 USD per mėnesį. Kuo geresnis esate, tuo didesnį mokestį galite mokėti šiose laisvai samdomose platformose. (šaltinis)

Kaip socialinės žiniasklaidos konsultantas galite padėti jiems planuoti rinkodaros tvarkaraščius, strateguoti turinį, susijusį su jų tiksline auditorija, ir pagerinti bendrą socialinės žiniasklaidos planavimą..

Štai keletas dalykų, kurie padės jums pradėti dirbti kaip socialinės žiniasklaidos konsultantu:

 1. Esi tikras žmogus ir paslaugus kitiems
 2. Analizuokite duomenis, kad sukurtumėte geriausią kiekvienos platformos turinį
 3. Pasinaudokite įrankiais, tokiais kaip IFTTT, „Bufferapp“, „Hootsuite“ ir kt., Kad padėtumėte automatizuoti ir planuoti užduotis.
 4. Tyrinėkite ir ieškokite įvairių rūšių socialinės žiniasklaidos galimybių
 5. Pasinaudokite savo sugebėjimais išsiskirti iš minios – rašymas, dizainas ir nuotraukų redagavimas

Tiesą sakant, jei turite savo svetainę ar tinklaraštį, turėtumėte išmokti šį paprastą socialinės žiniasklaidos rinkodaros vadovą pradedantiesiems, kad galėtumėte tvarkyti savo socialinės žiniasklaidos paskyras..

6 idėja. Laisvai samdomas vertėjas

Laisvai samdomas darbas nėra nieko naujo internetiniame pasaulyje ir yra puikus būdas gauti šiek tiek pasyvių pajamų, jei esate tam tikros srities ekspertas. Mažesnės įmonės linkusios ieškoti laisvai samdomų specialistų, kad padėtų jiems įgyvendinti vienkartinius projektus, nes tai yra daug ekonomiškiau nei samdyti visą darbo dieną dirbančius darbuotojus..

Puikus laisvai samdomo darbo dalykas yra tai, kad nereikia būti pririštam prie bet kokio lauko. Tokios platformos kaip „Fiverr“ siūlo laisvai samdomą darbą visoms sritims, įskaitant rašytinį turinį, grafinius dizainus, programavimą ir netgi duomenų įvedimą..

Vis dėlto svarbu tinkamai valdyti savo darbo eigą, nes kai kuriems keliems projektams imtis vienu metu gali būti sudėtinga.

7 idėja. Būk „WordPress“ temos dizaineris

Vis daugiau ir daugiau žmonių pradeda savo „WordPress“ svetainių kūrimą, taip pat žymiai išaugo kokybiškų „WordPress“ temų poreikis. Tiems, kurie turi dizaino ir HTML kodavimo talentą, yra didelis poreikis žmonių, galinčių sukurti pritaikytas ir patrauklias „WordPress“ svetainės temas.

Tokios svetainės kaip „TemplateMonster“ yra puikus pavyzdys, kaip galite užsidirbti sau malonių pasyvių pajamų, pardavinėdami žmonėms specialias ir unikalias temas. Jei nenorite kurti tinklalapio, netgi galite naudotis tokioje prekyvietėje kaip „ThemeForest“, norėdami parduoti savo „WordPress“ temos dizainus.

8 idėja. Naudokite arba dirbkite su reklamuotojais

Jei jau turite svetainę ar tinklaraštį, tuomet jau turite puikią platformą, kurią galite naudoti pasyvių pajamų generavimui. Parduodami dalį savo puslapio vietos reklamuotojams, galite pasyviai užsidirbti pinigų, kai auditorija ar lankytojas spustelėja jūsų svetainės skelbimus..

Naudojant reklamuotojus, jūsų uždarbis paprastai bus skaičiuojamas naudojant mokesčio už paspaudimą (MUP), o paspaudimų rodiklio (PR) metodą, o jūsų uždarbio lygis bus pagrįstas jūsų svetainės srautu. Iš esmės, kuo daugiau žmonių spustelės skelbimus jūsų puslapyje, tuo daugiau pinigų gausite.

Vienas iš populiariausių būdų užsidirbti pinigų per reklamos paspaudimus yra „Google Adsense“ ar kitų panašių reklamuotojų, tokių kaip RSS tiekimas ir tiesioginės reklaminės juostos, naudojimas.

9 idėja. Siūlykite internetinius seminarus ir internetinius kursus

Dėstytojų poreikis, nesvarbu, ar tai būtų prisijungus, ar neprisijungus, visada buvo didelis. Jei esate ekspertas ar išmanantis specialią sritį, tai internetinių pamokų ar el. Kursų siūlymas gali būti puikus būdas gauti papildomų pajamų laisvalaikiu.

Tutor.com arba „TutorVista“ yra svetainės, kuriose galite teikti internetines mokymo paslaugas. Udemy ir Mokomas, kita vertus, yra puikios platformos kurti vaizdo kursus ir užsidirbti pinigų mokant žmones visame pasaulyje. Skaitmeninė rinkodara, interneto rašymas, „Excel“, finansinė analizė ir augintinių mokymai yra keletas populiariausių temų.

10 idėja. Siūlykite SEO paslaugas

Paieškos sistemų ir platformų, tokių kaip „Google Analytics“, įžvalgos gali sukelti painiavą daugumai žmonių. Daugybė mažų ir vidutinių įmonių dažnai pamiršta paieškos sistemų optimizavimo (SEO) pranašumus ir tai, kaip tai pagerina jų svetainės našumą..

Jei žinote savo kelią aplink SEO ir jų praktiką, įsteigti SEO konsultantų agentūrą gali būti puikus būdas panaudoti savo įgūdžių rinkinį. Galite pasiūlyti tokias paslaugas kaip teisingas jų analizės duomenų aiškinimas ir skaitymas, turinio struktūrizavimas, kad padidėtų srautas, arba tinkamai naudoti raktiniai žodžiai, siekiant pagerinti paieškos sistemų reitingą.

Galite žiūrėti į žmones kaip AJ Ghergich pavyzdžių, kaip įkurti savo SEO konsultantų agentūrą.

Idėja Nr. 11. Laivų pervežimo verslas

Kitas puikus būdas verslininkams pradėti savo verslą yra įkurti laivo pervežimo verslą.

Nežinote termino? Na, tai iš esmės yra tokio tipo verslas, kai jūs parduodate produktus klientams, tačiau visas atsargas ir pristatymą tvarko jūsų vardu gamintojas.

Kate yra sėkminga drožėja. Ji uždirbo 32 000 USD + mėnesinių pajamų iš savo „Anime“ krovinių gabenimo verslo. „Kate“ logika sako, kad daugelis „dropshippers“ gali užsidirbti pinigų, kaupdami skirtingus „drophippers“ įvairius daiktus pagal bendrą temą ir taip sukurdami tam skirtą prekybos bazę. – Crazylister

Laivų pervežimo verslasKate’s Anime internetinio verslo parduotuvė.

Verslo modelis skiriasi nuo el. Prekybos parduotuvės, todėl išlaidos, susijusios su pradiniu laiškų pristatymu, taip pat skiriasi.

Tokios svetainės kaip Shopify siūlo lengvą ir paprastą būdą pradėti verslą, kuriame gabenama laivu, tačiau, jei jums reikia šiek tiek pagalbos, pateikiame keletą patarimų:

Patarimai, kaip užmegzti internetinį verslą su laivu:

1. Pelningos nišos tyrimai

Jūs negalite pasirinkti jokių atsitiktinių produktų, kuriuos norėtumėte parduoti. Norėdami padidinti našumą, turite nustatyti pelningą savo parduotuvės nišą.

Norėdami pateisinti savo pasirinkimą tyrinėdami rinkos paklausą, raktinių žodžių sunkumus ir konkurentus, naudokite tokius įrankius kaip „Google Keyword Planner“ ar „SEMrush“..

2. Pasirinkite tiekėją

Kai reikia surasti tiekėjus, tu negali suklysti su AliExpress. „AliExpress“ naudoti nesudėtingai ir patogu parduotuvėje, kurioje gabenate laivus.

Norėdami pradėti, „Shopify“ iš tikrųjų rekomenduoja „AliExpress“ kaip pagrindinį šaltinį jų straipsnis visiems jūsų laivo gabenimo poreikiams.

3. Pasirinkite tinkamą platformą

Yra daugybė el. Prekybos platformų, skirtų jūsų laivų pristatymo verslui. Tačiau „Shopify“ yra viena geriausių platformų, kurią galite greitai pradėti.

„Shopify“ integruotas su tokiomis prekyvietėmis kaip „AliExpress“ ir „Oberlo“, kad galėtų importuoti produktus tiesiai į jūsų parduotuvę ir užsisakyti juos savo klientams.

4. Įdiekite ir sukonfigūruokite

Tai skiriasi nuo „WooCommerce“, jūs galite iškart sukonfigūruoti savo „drophipping“ parduotuvę, kai prisiregistravote „Shopify“.

Norėdami pradėti, tiesiog pasirinkite gražią parduotuvės vitriną. Nors diegti nereikia, norint naudotis platforma, jūs vis dar turite pereiti mokymosi kreivę.

5. Pradėkite ir reklamuokite savo parduotuvę

Kai pagrindiniai nustatymai bus atlikti, laikas pradėti ir reklamuoti savo krovinių gabenimo verslą.

Analizuokite savo auditoriją, reklamuokite savo parduotuvę socialinėje žiniasklaidoje ir rašykite originalų turinį, susijusį su jūsų produktais. Tai yra keli būdai, kaip reklamuoti savo parduotuvę.

Tie, kurie nori mažos rizikos verslo modelio, turėtų neabejotinai apsvarstyti galimybę pradėti prekiauti laivu, nes išlaidos, kurias turėsite padengti, yra produktų (kuriuos parduodate savo klientams) apmokėjimas ir parduotuvių sąranka..

Bet kokias kitas išlaidas, tokias kaip gabenimas, atsargų tvarkymas ir produkto sukūrimas, padengs gamintojas.

Čia yra nuoseklus vadovas, kaip pradėti internetinį verslą, kuriame galima pristatyti laiškus.

 • Kaip pradėti prekiauti „Shopify“ internetinėje parduotuvėje

12 idėja. Tapk „Vlogger“ / „YouTuber“

Turinio vartojimas per pastaruosius kelerius metus labai pasikeitė ir viena iš sparčiausiai populiarėjančių platformų yra į vaizdo įrašus orientuotos svetainės, tokios kaip „YouTube“ ir „Snapchat“. Nors internete yra daug straipsnių, kuriuose gausu tekstų, dažniausiai vartotojai labiau kreipia dėmesį į raiškiąją mediją, pvz., Vaizdo įrašus.

Tai leidžia atsirasti „Vloggers“ ir „YouTubers“ nariams, kurie sugeba uždirbti milijonus dolerių per metus iš savo auditorijos, kurdami vaizdo įrašų turinį.

Viena iš „YouTubers“ – Toby Turner yra viena daugiausiai uždirbančių žvaigždžių „YouTube“ kanalai. Nuo vlogų, animacijos iki internetinių transliacijų Toby uždirba 3,3 mln. USD už savo sukurtą turinį. – „NewMediaRockstars“

Toby TurnerisToby Turnerio „YouTube“ kanalas – daugiau nei 6,2 mln. Abonentų

Pradėti „vlog“ ar „YouTube“ kanalą gali būti labai pigu, nes viskas, ko jums reikia, yra fotoaparatas (jūsų „iPhone“ arba pagrindinė SLR kamera) ir esate pasiruošę eiti!

Be to, jums nereikia tiesiog kurti vaizdo įrašų „YouTube“. Yra ir kitų veiksmingų vaizdo turinio platformų, tokių kaip „Instagram“, „Snapchat Stories“ ir „Facebook Live“ vaizdo įrašai, kuriuos galite naudoti norėdami sukurti auditoriją ir reklamuoti savo prekės ženklą.

Verslo internete DUK

Koks internetinis verslas yra geriausias?

Aš išvardinau šį straipsnį – tinklaraščių kūrimas, rinkodaros ryšys su partneriais, internetinė parduotuvė, rinkodara socialinėje žiniasklaidoje, programų ar svetainių temų kūrėjai – šios internetinės įmonės mano tyrimuose sulaukia didžiausios sėkmės procentų.

Kaip pradėti interneto verslą?

Tas pats, kaip pradėti verslą neprisijungus – rasite ir patenkinate vartotojo poreikius. Vienintelis skirtumas tarp interneto verslo ir neprisijungusio verslo yra tas, kad skirtingai bendraujate su savo klientais (internetinis ar asmeninis ryšys).

Čia yra mūsų interneto svetainių kūrimo vadovas, kuris padės jums pradėti.

Ar būtina internetinio verslo svetainė?

Ne, norint pradėti prekiauti internetu, svetainė nėra būtina. Bet galų gale jums to prireiks rinkodaros ir komunikacijos tikslais.

Kaip pradėti sėkmingą „Shopify“ verslą?

Paskelbėme kelis išsamius „Shopify“ verslo vadovus, skaitykite: Kaip sukurti internetinę parduotuvę naudojant „Shopify“ ir kaip pradėti sėkmingai parduotuvę su „Shopify“..

Kokį verslą galiu pradėti nuo mažiau nei 20 000 USD?

Visos įmonės, kurias čia paminėjau, gali būti pradėtos nuo mažiau nei 20 000 USD.

Kodėl dauguma internetinių verslų žlunga?

Trys pagrindinės priežastys, kodėl dauguma internetinių verslų žlunga:
1- Jie nesugeba nukreipti pakankamo tikslinio srauto į savo svetainę / internetinį portalą,
2- Jie nesiūlo unikalių / kokybiškų produktų, turinčių firminę patirtį, ir
3- Jie nepakankamai greitai prisitaiko prie pokyčių ir praranda naujus konkurentus.

Ką žmonės dažniausiai perka internetu?

Šiuo rašymo metu geriausi „Amazon“ pardavėjai yra šių kategorijų produktai: 1 – žaislai & Žaidimai, 2 elektronika, 3 fotoaparatai & nuotrauka, 4 vaizdo žaidimai ir 5 knygos. Pagal „Startup Bros“ tyrimai, lengvai pristatomus produktus, kurių kaina yra nuo 21 USD iki 200 USD, lengviausia parduoti „Amazon“.

Kurią platformą turėčiau naudoti, kad pradėčiau savo internetinį verslą?

Aš rekomenduoju savarankiškai naudotis „WordPress“ tiems, kurie pradeda kurti svetainę ar tinklaraštį; „BigCommerce“ ir „Shopify“ yra geriausi, jei norite parduoti savo gaminius.

Kur galiu laikyti savo pirmąją internetinę verslo svetainę?

Naujokams rekomenduojame „InMotion Hostingas“ ir „Hostinger“.

Išvada

Mes subraižėme paviršių tik dėl kelių internetinio verslo idėjų, tačiau jau minėti yra keli išbandyti ir išbandyti būdai, kuriuos galite pradėti..

Jei ieškote daugiau įkvėpimo, patikrinkite:

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad dažniausiai šios internetinės įmonės gali būti puikios, kad gauna šiek tiek papildomų pinigų, bet ne kaip nuolatinis pajamų šaltinis..

Tai nereiškia, kad negalite to paversti savo pagrindiniu verslu, kaip padarė kai kurie verslininkai. Tai gali būti padaryta, tačiau praeis šiek tiek laiko, kol pamatysite didelį pelną iš savo internetinio verslo, kuris pateisins šį perėjimą.

Kaip ir bet kuriame versle, jei norite pamatyti rezultatus, jums tereikia skirti laiko ir pastangų. Prieš tai sužinoję, jūsų rankose bus sėkmingas internetinis verslas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map