10 ir daugiau nemokamų „WordPress“ temų, 2020 m. (Įtrauktos „WooCommerce“ temos)

Šį straipsnį parašė Lana Miro.


Nesvarbu, ar norite išsiskirti „WordPress“ tinklaraštis, paryškinkite asmeninį portfelį arba, norėdami atstovauti internetinei parduotuvei, turite sukurti aukščiausios kokybės svetainę. Tačiau kartais mums trūksta biudžeto ir turime ieškoti šio ar kito būdo, kaip sutaupyti šiek tiek pinigų paleidžiant svetainę..

Žiniatinklio kūrėjai moka daug mokesčių už raktų tinklapį, kai kurie paruošti svetainės šablonai turi gana didelę kainą … Bet kodėl gi neišbandžius nemokamų svetainių šablonų?

Tokie sprendimai leidžia jums susipažinti su tuo ar tuo procesu, varikliais, sistemomis ir dienos pabaigoje sukurti šaunią svetainę, kuri padės pagerinti pajamas. Norėdami pasakyti daugiau, nemokami šablonai turi beveik tą patį funkcionalumą ir puikų dizainą, kuris suteikia jums galimybę sukurti nuostabią svetainę.

Ar galiu savo svetainėse naudoti nemokamas „WordPress“ temas?

Ilgiausią laiką nemokamos temos dažnai buvo siejamos su žemos kokybės ir nenaudingomis temomis. Nors kai kuriais atvejais tai yra tiesa, mes negalime paneigti to, kad milijonai žmonių naudojo nemokamas „WordPress“ temas savo svetainėms paleisti.

Kodėl?

Kadangi nemokamos temos yra labai lengvos naudoti, paprastos ir paprastos, todėl jos yra puiki platforma tiems, kurie nepažįsta kodavimo ar pradedantiesiems..

Tačiau tai dar ne viskas, kai kurie nemokami „WordPress“ šablonai iš tikrųjų gali suteikti puikią vartotojo patirtį, kuri yra patraukli ir paprasta naudoti. Įprastam „WordPress“ vartotojui „premium“ šablonas gali būti per daug sudėtingas, nes jie paprastai turi per daug funkcijų, kurių jums gali nereikėti paprastoje svetainėje.

Dar keli punktai, kodėl turėtumėte pasirinkti nemokamas „WordPress“ temas:

 • Tai nemokama! O tai reiškia, kad jums nieko nereikia išleisti. Tai puiku, jei turite mažą biudžetą.
 • Ne visos nemokamos temos yra žemos kokybės. Retai rasite „WordPress“ temą, turinčią prastą ir netvarkingą kodavimą, nes kiekviena tema yra išbandyta naudojant WP standartus & Gairės.
 • Yra daugybė patikimų temos tiekėjų. Didžiųjų vardų temų kūrėjai, tokie kaip „ThemeGrill“, „ThemeIsle“ ir „Theme Monsters“, yra gerai žinomi dėl savo kokybiškų temų.
 • Jų krūva yra „freemium“, kuri iš esmės yra nemokama tema su papildomu atnaujinimu. Tai leidžia bet kada atnaujinti į aukščiausios kokybės temą su geresnėmis funkcijomis ir palaikymu.

Pastaba: prieš diegdami bet kurią „WordPress“ temą, pateikiame geriausio smulkaus verslo žiniatinklio prieglobos sąrašą, į kurį turėtumėte atsižvelgti.

Populiarios nemokamos „WordPress“ temos

Čia mes paruošėme jums 10 ir daugiau nemokamų „WordPress“ temų sąrašą („General“, „WooCommerce“ ir „Blog“), kurie padės išsiskirti iš profesionalios svetainės, kad ir koks būtų jūsų verslas. Šiomis temomis lengva naudotis ir jos turi platų funkcijų spektrą.

Taigi, nešvaistykime laiko ir patikrinkite kiekvieną iš šių temų!

Geriausios nemokamos „WordPress“ temos

Jen + Ben: „WordPress“ tema vestuvių planuotojui

Jen + Ben - vestuvių planuotojo „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

„Jen + Ben“ yra švarios ir „elegantiškos“ raidės „WordPress“ tema. Nepaisant to, kad ši tema yra nemokama, joje yra visi šiuolaikiški ir joje turi būti įrankiai bei funkcijos, kad būtų sukurta nuostabi ir labai funkcionali svetainė, kurioje konvertuojama. Be to, jį sukūrė geriausi pramonės lyderiai, o tai leidžia klientams mėgautis aptakiu dizainu ir puikiu funkcionalumu.

„Travelop Lite“: nemokama „WordPress“ tema kelionių tinklaraščiui

„Travelop lite“ - kelionių nuotraukų tinklaraštis „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

Ar norėtumėte pasidalyti savo kelionių nuotraukomis su auditorija? Jei taip, atidžiau pažvelkite į šią nemokamą „WordPress“ temą, leidžiančią įgyvendinti svajones be jokio biudžeto. Jis lengvai ir intuityviai diegia ir tinkina, todėl visiškai nereikia būti programuotoju.

„PetInn“: Visiškai atsakinga „WordPress“ tema gyvūnams & augintinių labdara

„PetInn“ - reaguojanti gyvūnų ir augintinių labdaros „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

„Petlnn“ yra viena „WordPress“ tema, sukurta augintinių labdaros agentūroms ir organizacijoms. Jis suderinamas su naršyklės naršykle, leidžiančia klientams pamatyti jūsų svetainę bet kurioje jų naudojamoje paieškos sistemoje. Be to, nedvejodami pasidalykite savo mintimis, kvapą gniaužiančiomis istorijomis ar svarbiausiomis naujienomis integruotame tinklaraštyje.

Žaidimų kūrimo studijos nemokama „WordPress“ tema

Žaidimas nemokama plėtros „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

Tema yra puiki priemonė skleisti žodį apie savo žaidimų kūrimo studiją! Jis turi patrauklų ir visiškai reaguojantį dizainą, iš anksto įkeltą tinklaraštį ir daugybę kitų nuostabių funkcijų, kurios padės išsiskirti iš puikios svetainės. praturtinkite auditoriją šia žaidimų kūrimo studijos nemokama „WordPress“ tema.

Grafika: Architekto „LitePress“ tema

„Architect Lite“ nemokama „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

„Grafique“ yra nemokama „WordPress“ tema, skirta architektams, leidžianti profesionaliai parodyti savo architektų portfelį. Temos įdiegimo procesas yra lengvas, o tai padės tęsti temą akies mirksniu ir be jokių nervų.

„Adveland“: „WordPress“ atrakcionų parko tema

„Adveland“ pramogų parko „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

„Adveland“ yra ryški nemokama „WordPress“ tema, pasižyminti puikiu dizainu ir daugybe aukščiausios klasės funkcijų. Jos suderinamumas su naršyklėmis padės jums parodyti savo verslą visiems klientams, nesvarbu, kokią naršyklę jie naudoja. Be to, klientai visada gali užduoti jums klausimą, naudodamiesi kontaktine forma.

„Shapely“: vieno puslapio nemokama „WordPress“ tema

„Shapely“ - vieno puslapio „WordPress“ temaIšsami informacija |Demonstracija

„Shapely“ yra nuostabi „WordPress“ tema, pritaikyta mobiliesiems ir tinklainei paruošti. Tema taip pat pateikiama su patogia dokumentacija ir lengvu diegimo procesu. Kad ji būtų trumpesnė, dirbti su šia tema yra vienintelis malonumas.

Nemokamos „WooCommerce“ temos

Parduotuvės nemokama „WooCommerce“ tema

Parduotuvė - „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

„Storefront“ yra lanksti „WooCommerce“ tema, kuri parodys jūsų internetinę parduotuvę iš geriausios pusės. Komplektuojama su daugybe šiuolaikinių funkcijų, kurios padės sukurti nuostabią internetinę parduotuvę, kuri konvertuoja.

Vaistinėje nemokama „WooCommerce“ tema

Vaistinėje nemokama „WooCommerce“ temaIšsami informacija | Demonstracija

Ši tema yra pritaikyta mobiliesiems telefonams ir turi didelį potencialą, kad jūsų internetinė narkotikų parduotuvė taptų viena geriausių nišoje. Norėdami pasakyti daugiau, dėka šios „WooCommerce“ temos galite sutaupyti nemažą pinigų sumą vien todėl, kad ji nemokama. Nepaisant šio fakto, jis pasižymi puikiu funkcionalumu ir patraukliu dizainu.

„eStore Free WooCommerce“ tema

„eStore“ - nemokama „WooCommerce WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

„eStore“ yra puiki nemokama „WooCommerce“ tema, leidžianti sukurti aukštos kokybės internetinę parduotuvę. Tai optimizuotas SEO, turi suderinamumą su naršykle, daugybę pasirinktinių valdiklių ir daugybę kitų puikių įrankių ir funkcijų. Nedvejodami patikrinkite jo demonstracinę versiją!

„Tyche Free“ e-komercijos tema

„Tyche“ - nemokama el. Prekybos temaIšsami informacija | Demonstracija

Jums reikia stilingos temos, kad reklamuotumėte savo internetinę parduotuvę? Patikrinkite šią nemokamą el. Prekybos temą, kuri akimirksniu jus sužavės. Čia turite elegantišką svetainės slankiklį, patrauklų dizainą ir daugybę „WooCommerce“ funkcijų.

„WooCommerce“ tema naminių prekių parduotuvėje („Premium“)

„WooCommerce“ tema „Naminiai gyvūnai“Išsami informacija | Demonstracija

Ieškai temos, kuri padėtų išsiskirti iš augintinių prekių internetinės parduotuvės? Pažvelkite į šią nemokamą „WooCommerce“ temą su daugybe „WooCommerce“ įrankių. Jums nereikės jokių pastangų, kad pritaikytumėte jį pagal savo skonį ir tikslus.

Nemokamos „WordPress“ tinklaraščio temos

„Cento“ nemokama „WordPress“ tinklaraščio tema

Išsami informacija | Demonstracija

Jei ieškote švarios ir gražiai suplanuotos „WordPress“ tinklaraščio temos, „Cenote“ gali būti jums tinkamiausia. Jame yra įvairių topografijos, spalvų ir išdėstymo variantų, kad būtų galima sukurti unikalų kvapą gniaužiantį tinklaraštį. Ši jautriai suprojektuota tema buvo sukurta atsižvelgiant į SEO svarbą, leidžiančią lengvai kurti bet kokio tipo tinklaraščius.

„Amadeus“ nemokama „WordPress“ tinklaraščio tema

Išsami informacija | Demonstracija

„Amadeus“ yra nemokama „WordPress“ tema, skirta tinklaraštininkams ir rašytojams. Kartu pateikiamas pilnavertis meniu, skirtas paprastai naršymui ir pagal užsakymą sukurtoms funkcijoms, tokioms kaip paralakso antraštės atvaizdai, pasirinktiniai valdikliai, geriausi dienoraščių su spalvotomis šriftais ir kt. Ši elegantiškai sukurta „WordPress“ tinklaraščio tema yra 100% reaguojanti, patogi SEO ir parengta vertimui.

Ascendant nemokama „WordPress“ tinklaraščio tema

Ascendant - daugiafunkcinė „WordPress“ temaIšsami informacija | Demonstracija

„Ascendant“ yra švari daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kuri gali būti geriausiai naudojama tinklaraščių tinklalapiuose ir bet kokio kito tipo versle. Galite lengvai jį pritaikyti pagal savo poreikius ir pabrėžti dizainą pasirinkdami gausų „Google“ šriftų pasirinkimą. Norėdami pasakyti daugiau, klientai gali mėgautis jūsų svetaine naudodamiesi bet kokiu skaitmeniniu įrenginiu, nes „Ascendant“ tinka bet kokio ekrano dydžiui.

Apibendrinimas: nemokamos „WordPress“ temos

Apibendrinant galima pasakyti, kad šios nemokamos „WordPress“ temos leidžia išsiskirti su puikia svetaine net neturint jokio biudžeto. Taigi, jūs turite profesionalų sprendimą su 0,00 USD ant kainų etiketės. Ar ne šaunu? Jei norite pasakyti daugiau, šios temos turi nuostabų funkcionalumą, leidžiantį padaryti įspūdį auditorijai.

Beje, kokia tema jums patiko labiausiai? O gal jūs turite savo pirmaujančią vietą tarp nemokamos „WordPress“ & „WooCommerce“ temos? Nesivaržykite pasidalyti savo mintimis komentarų skiltyje žemiau. Ir sekite daugiau! Sėkmės!

Lana Miro įsimyli gražų interneto dizainą. Jai patinka dalintis savo patirtimi ir tyrinėti ką nors įdomaus. Ji taip pat bendradarbiauja su „TemplateMonster“. padėti kiekvienam rasti geriausius sprendimus savo internetiniams projektams.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map