10 geriausių pristatymo į namus tiekėjų, pasiekiamų 2020 m

Pristatymas be prekių pristatymo gali būti labai pelningas verslas, jei padaryta teisingai. Tinkamai sukurkite savo „drophipping“ parduotuvę, išsirinkite tinkamas produktų nišas ir suraskite geriausi „drophipping“ tiekėjai visa tai labai lemia jūsų sėkmę. Taigi populiarus yra šis užsakymų vykdymo būdas beveik trečdalis internetinių parduotuvių.


Geriausius laiškų pristatymo produktus su savo niša suderinti reikia atliekant mokslinius tyrimus ir eksperimentuojant, tačiau kaip nuspręsite, kuris yra geriausias jūsų prekių pristatymo verslo tiekėjas? Laimei, tai nėra ta linija, kurią nebūtinai turite pasirinkti – galite dirbti su daugiau nei vienu tiekėju.

Populiariausios „Dropshipping“ kompanijos

1. „AliExpress“

„AliExpress“ - geriausias laiškų gabenimo tiekėjasSu „AliExpress“, turinčiu daugiau nei 100 milijonų produktų, yra vienas didžiausių krovinių gabenimo tiekėjų (išbandykite čia!)

Kaina: Laisvas

„AliExpress“ nereikia pristatyti Azijoje, nes tai yra Kinijos elektroninės prekybos bendrovės „Alibaba“ smegenys. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad „Alibaba“ dažniausiai užsiima didmenine prekyba, o „AliExpress“ aptarnauja mažmeninius klientus. Laikykite tai rytų „Amazon“.

Galimas nuo 2010 m., Jis turi aiškų pranašumą, nes yra įsikūręs regione, kurį daugelis laiko pasaulio gamykla. Tai reiškia greitą prieigą prie beveik visų vartojimo prekių už prieinamą kainą. Tačiau jei jūsų lankytojai yra JAV ar ES regionuose, pristatymas gali užtrukti ir užsakymams pridėti šiek tiek daugiau išlaidų.

Siuntimas su AliExpress gali būti vienas iš kelių būdų. Pirmasis yra tradicinis metodas, reiškiantis, kad gavę užsakymą turite rankiniu būdu įvesti „AliExpress“ sistemą pirkėjo ir operacijos duomenis..

Kitas būdas yra naudoti Oberlo, programa, kurią galima rasti „Shopify“ internetinių svetainių kūrėjų programų rinkoje. Tai leidžia „Shopify“ parduotuvę prijungti tiesiai prie „AliExpress“ sistemos, kad viskas būtų automatizuota.

Apsilankykite „AliExpress“

2. DHgate

„DHgate“ - internetinė rinka„DHgate“, kurios būstinė yra Pekine, Kinijoje, yra internetinė mažmeninių ir didmeninių vartojimo prekių rinka.

Kaina: Laisvas

„DHgate“ yra dar viena Kinijos internetinė rinka, tačiau ji nėra tokia didelė kaip „Alibaba“. Dėl šios priežasties svetainė vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą vienoje platformoje. Šiandien jis ne tik sujungia žmones su tiekėjais Kinijoje, bet ir su šaltiniais iš Vietnamo, Japonijos ir Turkijos.

Viena iš išskirtinių „DHgate“ savybių yra ta, kad ji turi skaitmeninius prekybos centrus (DTC) keliose pasaulio šalyse. Tai yra fizinės vietos, kuriose pardavėjai gali patikrinti produktus prieš priimdami partnerystės sprendimus. Šiuo metu ji turi DTC JAV, Vengrijoje, Australijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Turkijoje, JAE ir Peru.

Galite dirbti tiesiogiai su „DHgate“ arba naudoti programą, jei esate „Shopify“ platformoje. Jie neturi savo programos, tačiau dirba, nors ir vadinasi „ShopMaster“.

3. Oberlo

„Oberlo“ - laivo tiekėjas„Oberlo“ yra „Shopify“ programa, padedanti sklandžiai integruotis su krovinių gabenimo tiekėjais (patikrinkite!)

Kaina: Pradinis planas nemokamas

Užuot tai davęs internetinėje prekyvietėje, pavyzdžiui, „AliExpress“ ar „DHgate“, „Oberlo“ yra internetinių rinkų integratorius, specialiai sukurtas laivo laivams, norintiems juos naudoti „Shopify“. Ši madinga programa leidžia jums įsigyti produktų iš kelių platformų ir veikia kaip centrinė prietaisų skydelis.

Tai palengvina visą laivo pristatymo procesą – nuo produktų suradimo iki jų įtraukimo į jūsų „Shopify“ svetainę. Nors „AliExpress“ yra pagrindinis „Oberlo“ šaltinis, jis taip pat dirba su integruota tiekėjų grupe, kurios prekės ženklas yra „ „Oberlo“ prekių turgus. Tai daugiausia iš Europos, Šiaurės Amerikos ir Kinijos.

„Oberlo“ taip pat siūlo kitas naudingas funkcijas, tokias kaip pardavimo tendencijų analizė, daugiakalbis palaikymas ir netgi „Chrome“ plėtinys. Pagrindinis planas yra nemokamas, tačiau padidėjus parduodamų produktų skaičiui gali tekti prisijungti prie mokamo plano (kuris prasideda nuo 29,90 USD per mėnesį)..

4. Spragtukas

„Spocket“ tipo tiekėjų tiekėjas JAV„Spocket“ padeda surasti laiškų gabenimo tiekėjus, įsikūrusius JAV / ES regione (sužinokite daugiau)

Kaina: Nuo 12 USD / mėn

Nors „Spocket“ gali būti ribotas produktų ir tiekėjų skaičius, tai lemia pasitikėjimą Kinijos tiekėjais. Praktiškai „Spocket“ tiekėjus galima rasti 28 šalyse, tačiau jų pačių priėmimas išlieka tik keliose vietose, būtent JAV, JK, Kanadoje, Australijoje ir Vokietijoje..

Tai verčia juos šiek tiek pataikauti ir praleisti daugelį laivavedžių, kurie gali tikėtis pasaulinio masto. Tačiau jei ketinate pasirinkti ir aptarnauti labai specifines rinkas, tuomet „Spocket“ gali būti geras pasirinkimas.

„Spocket“ starterio planas yra labai ribotas, kurį galite išbandyti nemokamai per 14 dienų. Po to jūs turite sumokėti 12 USD per mėnesį, kad liktumėte pagal tą patį planą – ar daugiau, jei norite geresnio plano parduoti daugiau produktų. Ši platforma skirta naudoti su „WooCommerce“.

Sužinokite daugiau apie mūsų „Spocket“ atvejo analizę čia.

5. „SaleHoo“

„Saleshoo“ - didmenininkai ir prekių tiekėjai„SalesHoo“ yra platforma, kurioje galite rasti tiek didmenininkų, tiek ir prekių tiekėjų.

Kaina: Nuo 67 USD per metus

„SaleHoo“ yra vienas unikaliausių šiame sąraše esančių pasiūlymų, nes jis yra specialiai sukurtas paties buvusio „drophipper“ laivams, gabenantiems lašus. Ji turi savo tiekėjų, kurie palaiko tiek pristatymą, tiek didmenininkų, prekyvietę. Kiekvieną iš jų tiesiogiai peržiūri patys „SaleHoo“ darbuotojai, todėl jie yra labiau patikimi nei platformos, kuriose dirba daugybė mažmenininkų..

„SaleHoo“ platforma veikia kaip paieškos sistema, leidžianti greitai suskirstyti bendrąsias paieškas į tam tikras kategorijas ir tada pasirinkti produktus, iš kurių galite rinktis. Taip pat galite kalbėtis su tiekėjais tiesiogiai per jų svetainę – puikus būdas gauti daugiau informacijos ir sukurti pasitikėjimą.

Deja, „SaleHoo“ nemokamos versijos nėra ir galimi tik du planai – metinis arba eksploatavimo laikas. Vis dėlto rimtas „drophipper“ gyvenimo planas yra geras kainos ir kokybės santykio pasiūlymas. Abu planai pagrįsti pinigų grąžinimo garantija.

6. Doba

Kaina: Nuo 29 USD / mėn

„Doba“ yra dar viena produktų rinka ir pretenduoja į tiekėjų, kurių iš viso yra daugiau nei du milijonai produktų, prieglobą. Čia esanti sistema leidžia jums įsigyti produktų ir juos eksportuoti kartu, kad būtų galima įtraukti į jūsų parduotuvę.

Akivaizdu, kad šis šaltinis nėra toks platus kaip „AliExpress“ ar net „DHgate“ ir mažiau integruotas nei tokios programos kaip „Oberlo“. Vietos savybės yra naudingos, tačiau galų gale jos tampa daugiau patogumu laivo gabentojams, kuriems vis tiek reikės imtis didelių veiksmų dėl savo galo..

„Doba“ prenumeratos nesiskiria pagal apimtį, tačiau brangesni planai turi sudėtingesnes funkcijas. Nors tai gali būti norma, net siūlomų produktų skaičius yra labiau ribotas jų startuolių planuose – nuo 29 USD per mėnesį.

7. Nugrimzdęs

Kainodara: Nuo 47 USD / mėn

„Dropified“ yra integratoriaus platforma, leidžianti pasiekti „drop-ship“ produktus tiek „AliExpress“, tiek „eBay“. Tai yra geras Rytų ir Vakarų derinys ir siūlo „drophippers“ prekėms gerą asortimentą iš viso pasaulio.

Čia įtrauktos funkcijos yra nukreiptos į vientisas operacijas ir apima produktų pasirinkimą ir pakrovimą, užsakymų valdymą ir su produkto priežiūra susijusią automatizaciją (pvz., Kainų atnaujinimus, atsargas ir kt.). Be el. Prekybos svetainių, „Facebook“ taip pat galite dirbti su „Dropified“, taigi norint pradėti pardavinėti iš tikrųjų nereikia kurti „drophipping“ parduotuvės..

„Dropified“ išskiria savo planus ir pagal produkto kiekį, ir pagal savybes, todėl naujakuriai, turintys mažesnį planą, gali priprasti prie pagrindinių savybių prieš pereidami prie geresnių dalykų. Tačiau kainos nėra pigios ir svyruoja nuo 47 USD per mėnesį iki 167 USD per mėnesį.

8. Prekiniai ženklai visame pasaulyje

Kainodara: 299 USD per metus

Pasauliniai prekių ženklai teigia, kad siūlo prieigą prie ne tik didžiausio didmeninių gaminių asortimento, bet ir siūlo geriausios kokybės tiekėjus. Nors pastarasis gali būti įmanomas, prioritetas yra labai abejotinas teiginys. Vis dėlto būti rinkoje nuo 1999 m. Yra visiškai įmanoma.

Svetainė yra visiškai skirta produktų ir tiekėjų galerijai, todėl čia nėra daug varpų ir švilpukų. Tai tiesiog didžiulis išteklių fondas, kurį galite naudoti norėdami rasti daiktų, kuriuos galite pridėti prie savo laivo produktų portfelio.

„Worldwide Brands“ teigia, kad tai tinkama „eBay“ ir „Amazon“ parduotuvėms, tačiau kadangi tai yra katalogas, jis veiks su bet kuria pristatymo laikmena, pavyzdžiui, su jūsų el. Prekybos svetaine. Už prieigą prie savo tiekėjų bazės jie ima vienkartinį 299 USD mokestį.

9. Didmeninė2b

Wholesale2b - prekyvietė, skirta sujungti tiekėjus su „drophippers“

Kainodara: Nuo 29,99 USD / mėn

Wholesale2b skiriasi nuo daugumos čia iki šiol išvardytų prekės ženklų. Nors tai veikia kaip rinka sujungti tiekėjus su „drophippers“, ji vartotojams siūlo dar daugiau, jei jie nori mokėti kainą.

Pagrindiniai vartotojai, kurie tiesiog nori pasiekti „drophipping“ tiekėjų duomenų bazę, gali tai padaryti čia ir tiesiog rankiniu būdu perkelti norimus produktus į savo pardavimo kanalus. Tačiau „Wholesale2b“ padarė savo duomenų bazę daug prieinamesnę dėl daugybės platformų, tokių kaip „Shopify“, „BigCommerce“, „ECWID“ ir „WooCommerce“, integravimo galimybių..

Ji taip pat turi planus tiems, kurie nori parduoti tik „eBay“, „Amazon“ ar savo svetainėse. Kiekvienas iš šių planų yra pateiktas atskirai, taigi, jei ketinate naudoti daugiau nei vieną pardavimo kanalą, turėsite prisiregistruoti prie kelių „Wholesale2b“ planų – tai gali sukaupti didelių išlaidų.

10. „MegaGoods“

Kainodara: Nuo 14,99 USD / mėn

Iš visų čia išvardytų šaltinių „MegaGoods“ yra vienintelis, kuriame daugiau dėmesio skiriama produktų nišai, o ne išvardijami viskas po saule. Svarbiausios vartotojų elektronikos interesų sritys – galėsite rasti viską, kas susiję su automobilio garso įrašais ir žaidimų pavara.

Be to, užuot veikusi kaip tarpininkė, „MegaGoods“ faktiškai turi visus joje išvardytus produktus, taigi viskas yra iš to paties šaltinio. Laivų gabenimas su jais yra panašus į darbą vienoje masyvioje įmonėje, skirtoje išsiųsti tik laivams.

Čia gausite 30 dienų bandomąją prieigą prie jų duomenų bazės, po to bus mokamas 14,99 USD mėnesinis paslaugų mokestis. Tai yra viena iš labiausiai nerūpestingų, nesvarbių krovinių gabenimo sistemų, tačiau tai tikrai neduos daug galimybių automatizavimo įrankiams.

Apsilankykite „MegaGoods“

Išvada: gausus pasirinkimas „Dropshippers“

Kaip jūs tikriausiai galite pasakyti iš šio sąrašo, nėra jokio visiems tinkamo sprendimo laivo gabentojams. Tokiu atveju tai yra geras dalykas, nes galite pasirinkti norimus laiškų tiekėjus, kurie geriausiai tinka jūsų verslui..

Kainos taip pat labai skiriasi, o jei vykdote labai pelningą laiškų pristatymo verslą, daugeliu atvejų mokesčiai tampa nereikšmingi. Kai kurie iš šių tiekėjų taip pat yra gana gerai įsitvirtinę, todėl dirbant su bet kuriuo iš jų neturėtų būti rūpesčių.

Atrodo, kad tie, kurie dirba su „Shopify“, rodo daug didesnį polinkį į automatizavimą ir už tai, ką turi, imasi labai kuklų mokestį. Vis dėlto esmė ta, kad turėsite pasirinkimų – daugybės pasirinkimų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map