10 geriausių jūsų svetainės domenų vardų generatorių

Nesvarbu, ar galvojate apie kelionių tinklaraštį, ar norite įkurti internetinę parduotuvę savo verslui, jums reikės svetainės. Dar svarbiau, kad turite užregistruoti savo prekės ženklo vardą (arba domeno vardą), ir jis turi būti patrauklus!


Turbūt galvojate sau: „Kodėl turiu taip galvoti apie domeno vardą? Ar negaliu tiesiog eiti su tuo, ką turiu? “

Galėtumėte, bet tada greičiausiai tai nebus geras domeno vardas. Ir jei norite, kad jūsų tinklaraštis ar svetainė būtų sėkminga, turėsite sugalvoti gerą domeno vardą.

Kas yra domeno vardas?

Domeno vardą lengva įsiminti (-i) žodžiui (-iams), naudojamiems bendrauti su DNS serveris svetainė, kurią norime aplankyti. Domeno vardo serveris paverčia draugišką vardą IP adresu arba atvirkščiai. (šaltinis)

Jei jums reikia šiek tiek padėti išsiaiškinti domeną, mes jus aprūpinsime! Peržiūrėkite mūsų domenų vardų generatorių sąrašą, kurį galite naudoti norėdami sutaupyti galvos skausmą dėl poreikio išsiaiškinti naują domeno vardą.

Pastaba: jei dar nepasirinkote domeno vardo, galite gauti nemokamą domeną su šiais interneto prieglobos elementais:

 • „InMotion“ talpinimas 
 • „Hostinger“
 • „GreenGeeks“

1. Lean domeno paieška

leandomainsearchLean domeno paieška

Sukūrė „Automattic“, „WordPress.com“ platformos žmonių ir pagrindinės komandos, dirbančios pačioje „WordPress“, srityje „Lean Domain Search“ šiuo metu yra bene labiausiai naudojamas domenų vardų generatorius..

Jį naudoti yra pakankamai paprasta. Pradėkite tik nuo vieno raktinio žodžio, tada pasirinkite savo domeno parinktis ir jie suteiks šimtus šiuo metu galimų domenų vardų idėjų. Puiku yra tai, kad jie net patikrins, ar vardą taip pat galima rasti „Twitter“!

2. „NameMesh“

namemesh„NameMesh“

„NameMesh“ leidžia suskirstyti domeno vardo paieškas į aštuonias skirtingas kategorijas: įprastas, panašus, naujas, SEO, trumpas, įdomus, papildomas ir mišrus. Tai leidžia suteikti daugiau eksperimentinių pavadinimų, kurių jūs tikriausiai nemanėte.

Jūs taip pat galite filtruoti vardus pagal domeno plėtinį, domeno prieinamumą ir maksimalų. Jei ieškote naujo paleidimo pavadinimo, „NameMesh“ gali tai padaryk ir tau.

3. „NameStall“

namestall„NameStall“

„NameStall“ nėra vieno įrankio, vietoj to jie suteikia domenų generatorių rinkinį, kurį galite naudoti. Trys iš naudingesnių, kuriuos galite naudoti, yra pagrindinis domenų vardų generatorius, trijų žodžių domenų vardų generatorius ir rimavimo domenų vardų generatorius..

Nors iš pradžių tai gali atrodyti stulbinančiai, bet kai tik paslėpsite, galėsite sukurti domenų pavadinimus, kurie yra tikrai unikalūs. Eksperimentuokite su „žodžių grupėmis“, tokiomis kaip „500 populiarių pirmųjų žodžių“, „pagrindiniai angliški žodžiai“ ar net „1500 populiarių paskutinių žodžių“, kad suteiktumėte neribotas galimybes tinkintiems savo tinklaraščio pavadinimams..

4. Krūtinės vardas

bustaname-1Krūtinės vardas

Naudodami „Bust A“ pavadinimą galite naudoti daugybę jų filtravimo įrankių, kad rastumėte domeno vardą, atitinkantį jūsų poreikius ir konkrečius poreikius. Pirmiausia filtruojate raktinius žodžius ir pasirenkate raktinį žodį „prasideda“ arba „pabaiga“. Tada gausite sąrašą, kurį galėsite filtruoti, atsižvelgdami į tai, kaip natūraliai norite skambėti vardu, ir jo simbolių skaičių.

Jie taip pat turi galimybę pažvelgti į pasirinktus domenų vardus ir galimybę filtruoti pagal plėtinius, pvz., .Com, .net ir .org.

Neturite omenyje konkretaus raktinio žodžio? Galite naudoti jų parinktį „Padaryti atsitiktinį domeną“, kad pasiūlytumėte galimus vardus. Jei rasite jums patinkantį, galite jį išsaugoti arba nusipirkti naudodami nuorodas į geriausią domenų registratorių, pvz., „GoDaddy“ ir „NameCheap“..

5. Vardas berniukas

vardo berniukasVardas berniukas

„Nameboy“ leidžia jums rasti galimus domenų pavadinimus pagal jūsų pasirinktus raktinius žodžius. Jūs įtraukėte raktinius žodžius, kuriuos „Nameboy“ sudarys siūlomų domenų vardų, kuriuos galite naudoti, sąrašas.

Jų paieškos rezultatuose taip pat parodoma, kokie plėtiniai naudojami ir kurie vis dar galimi. Pvz., Nors gali būti naudojamas webhostingsecretrevealed.com, vis tiek galite nusipirkti webhostingsecretrevealed.net.

Taip pat galite patikrinti, ar nėra domenų vardų, kuriuos galima perparduoti, taip pat ir brūkšnelių pasiūlymų ar rimuotų raktinių žodžių.

6. „Wordroid“

wordoid„Wordroid“

Jei norite daugiau nuojautos ir kūrybiškumo dėl savo domeno vardo, tuomet tikrai turėtumėte išbandyti „Wordroid“ – domenų vardų generatorių, kuris iš esmės sudaro gražius žodžius ir puikiai tinka tinklaraščiams, produktams, kompanijoms ir net domenų vardams pavadinti..

Nemokamas ir intelektualus vardų suteikimo įrankis yra vienas kūrybingesnių vardų generatorių, nes jie iš esmės kuria naujus žodžius įvairiomis kalbomis. Jie tai daro naudodamiesi savo specialiu vardų generavimo įrankiu, kuris vadovaujasi fonetinėmis taisyklėmis, kurdamas vardus, kurie išlenda iš kalbos.

Jūs netgi galite pakoreguoti tam tikrus svetainės parametrus, pvz., Šabloną, darbalaukio ilgį, kalbą, kokybės lygį ir net įtraukti domeno plėtinius ar ne..

7. Domeno mįslė

domenų kaupiklisDomeno mįslė

„Domain Puzzler“ skiriasi nuo daugumos domenų vardų generatorių tuo, kad galite naudoti kelis raktinius žodžius kaip pagrindinius blokus generuodami nepriekaištingą domeno vardą. Remdamasis jūsų pasirinktais raktiniais žodžiais, „Domain Puzzler“ patikrins visus skirtingus derinius, kuriuos galite sudaryti, ir tuo pačiu patikrins, kuriuos iš jų galite registruoti..

Norėdami juo naudotis, jums tereikia pateikti domene norimų raktinių žodžių rinkinį, pasirinkti norimus plėtinius, o įrankis atliks visą darbą..

8. „DomainHole“

domeno skylė„DomainHole“

Nors „DomainHole“ nėra tokia išsiplėtusi, kaip kiti domenų vardų generatoriai, vis tiek siūlomi įvairūs įrankiai (tikslūs keli), kuriuos galite naudoti kurdami, ir domeno vardas.

Be įprastų protų audimo įrankių, taip pat galite ieškoti neseniai pasibaigusių domenų vardų ir sukurti atsitiktinius domenus su jų vardų generatoriais. Jei norite, netgi galite nurodyti ir patikrinti visus domenų plėtinius, kad ieškotumėte tobulo domeno vardo.

9. Domenai Bot

domenų robotaiDomenai Bot

Domenai „Bot“ ne tik atlieka puikų darbą kurdami įdomius domenų pavadinimus, bet ir leidžia pasirinkti sinonimus, kuriuos norėtumėte naudoti su originaliais raktiniais žodžiais. Derinant šiuos veiksnius gali būti gaunami keli šaunūs vardai, apie kuriuos greičiausiai nė nepagalvotumėte.

Norėdami juo naudotis, pirmiausia turite įterpti vieną ar kelis pradinius raktinius žodžius. Po to, naudodamiesi pradiniais rezultatais, galite tinkinti norimus ALD, pridėti ar pakeisti sinonimus ir netgi įtraukti į savo pageidaujamus priešdėlius ir priesagas..

Iš pradžių daugelis „Domains Bot“ rezultatų yra gana aiškūs, tačiau eikite toliau ir rasite keletą įdomių derinių..

10. Panabee

panabeejusPanabee

Dėl „Panabee“ negalima suklysti dėl domenų vardų generatoriaus, įmonės pavadinimo generatoriaus ir domenų vardų paieškos įrankio, kurį lengva naudoti. Įdomu tai, kad jie norėjo būti vadinami Pandabee – deja, tas domeno vardas jau buvo paimtas.

Naudodamiesi „Panabee“, galite pradėti ieškoti domeno vardo įvesdami du raktinius žodžius, kurie vėliau surašys vardo pasiūlymus, remdamiesi jais. Jei pasirinktas norimas domeno vardas, galite kreiptis į domenų registratoriaus svetainę ir patikrinti, ar nėra kitų galimų plėtinių.

Be siūlomų domenų vardų, „Panabee“ taip pat gali patikrinti, ar norimas domeno vardas naudojamas kaip socialinės žiniasklaidos vartotojo vardas.

Išvada

Pavadinti verslą, kuris yra ir puikus, ir įsimintinas, nėra lengva. Ypač, jei turite išlaikyti savo prekės ženklą kartu su savo verslu. Tikimės, kad pasitelkę geriausius aukščiau išvardytus domenų generatorius, galite rasti turimą domeno vardą, kuris gerai apibūdina jūsų verslą ir prekės ženklą.

Ar dar sukūrėte savo tinklaraščio pavadinimą? Jei jau turite nuostabų vardą, jums tikriausiai reikia nuostabaus žiniatinklio kūrėjo, kad sukurtumėte savo svetainę. Gavome jums šį patogų svetainės vadovą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map