10 geriausių žiniatinklyje saugių šriftų jūsų tinklaraščiui (darbas su HTML ir CSS)

Šriftai. Mes juos matome kiekvieną dieną. Pasaulyje yra įvairių šriftų – nuo spausdintų skelbimų iki žurnalų. Jei negalite perskaityti, tikriausiai suprantate, kaip svarbu pasirinkti tinkamus šriftus tinkamoms laikmenoms


Dienoraščiuose ir svetainėse svarbu pasirinkti šriftus, kurie geriausiai atitiktų jūsų stilių, tačiau svarbiausia, kad jie būtų saugūs žiniatinklyje šriftai.

Kas yra saugaus interneto šriftai?

Visose operacinėse sistemose („Windows“, „Mac“, „Android“, „ios“ ir kt.) Pateikiami tam tikri įtaisytų šriftų kiekiai. Problema yra ta, kad skirtingose ​​OS sistemose gali būti įdiegti skirtingi šriftai.

Čia atsiranda saugaus žiniatinklio šriftai.

„Web Safe“ šriftai iš esmės yra šriftų stiliai, kurie yra bendrinami ir matomi visose platformose ir įvairiose sistemose.

Žiniatinklio šriftų įterpimo paslaugos

„Google“ žiniatinklio šriftai arba Typekit yra sistemos, leidžiančios naudoti šriftus, esančius jų serveriuose. „Typekit“ nustato kainą pagal šriftų skaičių, svetainės lankomumą ir domenų skaičių, skirtingai nei „Google Web Fonts“.

„Google“ dėka „Google“ internetiniai šriftai yra visiškai nemokami ir lengvai naudojami. Pvz., Galite pasirinkti tokius šriftų tipus kaip Lato, Atidarykite „Sans“ arba Tinos. Įklijuokite sugeneruotą kodą savo dokumente. Ir jūs visi esate pasirengę tai nurodyti CSS.

Čia yra pagrindinis HTML pradedantiesiems, jei norite sužinoti daugiau.

Kodėl svarbūs saugaus interneto šriftai?

„Ką matai, ką gauni“ spausdinant, bet žiniatinklyje, tai, ką matote ekrane, gali būti ne visai tas pats, kas kito asmens ekrane.

Štai pavyzdys, tarkime, kad jūsų samdytas dizaineris nusprendžia savo svetainės tekstui naudoti tikrai išgalvotą ir neaiškų šriftų šeimą. Jei lankytojas neturi savo kompiuteryje įdiegto konkretaus šrifto arba jis netraukia iš žiniatinklio vietos, tada visi matys numatytąjį šrifto variantą, pvz., „Times New Roman“..

Galbūt turite gražiai suprojektuotą svetainę su nuostabiai atrodančiais šriftais, ji vis tiek atrodys paprasta ir bjauri, jei jos negalėsite įkelti savo lankytojams.

Turėdami šį „Web Safe“ šriftą reiškia, kad jums nereikės rūpintis, kad jūsų tekstai atrodo keistai vien dėl to, kad pasirinkote šriftą, kurio niekas neturi prieigos.

Jei norite sužinoti, kaip sukurti svetainę (nuoseklus vadovas), galite paspausti nuorodą, norėdami sužinoti vieną iš neseniai paskelbtų straipsnių.

10 geriausių žiniatinklyje saugių šriftų, kuriuos mes rekomenduojame

Dabar, kai jau žinote saugaus žiniatinklio šrifto svarbą, laikas pradėti juos naudoti savo svetainėje.

Nors yra daugybė šriftų, kuriuos galite pasirinkti, rekomenduojame šiuos 10 saugių žiniatinklio šriftų naudoti su HTML ir CSS. Jie plačiai naudojami ir taip pat atrodo gana gerai.

1. Arialas

arialinis„Arial“ šriftų šeimos pavyzdys

Įkelkite bet kurią svetainę ir gali būti, kad jos naudos „Arial“ šriftą.

Šis „sans-serif“ šriftas yra pats didžiausias plačiai naudojamas šriftas ir laikomas visų saugių žiniatinklio šriftų standartu. Tai dažnai naudojama kaip specializuotų šriftų pakaitalas, kurių negalima naudoti „Windows“ įrenginiuose.

2. Helvetica

helvetica„Helvetica“ šriftų šeimos pavyzdys

Jei „Arial“ šriftai yra naudojami švarioms ir profesionalioms svetainėms, tada „Helvetica“ būtų dizainerio pasirinkimas.

„Helvetica“ siūlo labiau stilizuotą „sans“ serifo šriftą, leidžiantį drąsesnius dizainus.

3. „Times New Roman“

Times New Roman„Times New Roman“ šriftų šeimos pavyzdys

Naujas senojo „Times“ šrifto variantas.

„Times New Roman“ yra tikriausiai tai, ką pažįsta dauguma „Windows“ vartotojų, nes tai yra standartinis „Microsoft Words“ serifo šriftas. Palyginti su „Arial“, „Times New Roman“ yra šiek tiek labiau tradicinis.

4 kartus

laikai„Times“ šriftų šeimos pavyzdys

Jei „Times“ jums atrodė pažįstamas, taip yra todėl, kad tai buvo įprastas šriftas, naudojamas seniems laikraščių spaudiniams.

Laikai laikomi tradiciškiausiu šriftu ir yra retai naudojami už spaudinių ir laikraščių ribų.

5. Trebuchet MS

trebuchet-msTrebuchet MS šriftų šeimos pavyzdys

„Trebuchet MS“ iš pradžių buvo sukurtas „Microsoft“ devintajame dešimtmetyje Įkvėptas pagal senus viduramžių stiliaus šriftus.

Jis kurį laiką buvo aiškiai naudojamas kaip pagrindinis „Windows XP“ šriftas ir kaip kūno kopijų šriftai žiniatinklyje.

6. Verdana

verdanaVerdana šriftų šeimos pavyzdys

Vienas iš saugiausių žiniatinklio šriftų pasirinkimų, Verdana savo dizainui naudoja paprastas serifo linijas ir ypač dideles raides.

Pailgintas šriftų vaizdas daro jį vienu iš paprasčiausių šriftų, kurį galima perskaityti tinkle, ir dažnai tai yra daugelio tinklaraštininkų pasirinktas šriftas..

7. „Arial Black“

arial-juoda„Arial Black“ šriftų šeimos pavyzdys

Jei jums patiko „Arial“ šriftas, bet norėjote kažko drąsesnio ir didesnio, tuomet negalite suklysti su „Arial Black“. Šriftas atsirado tada, kai žmonės norėjo naudoti paryškintą „Helvetica“ šriftą, bet nenorėjo mokėti už jo licenciją.

8. Kurjeris

kurjeriu„Courier“ šriftų šeimos pavyzdys

Kurjeris turėtų būti pažįstamas visiems, nes senasis vienvietis šriftas yra prieinamas beveik visuose įrenginiuose ir operacinėse sistemose kaip atsarginis bet kokių „unikalių“ šriftų pakaitalas..

Tai nėra pats stilingiausias šriftas, tačiau yra labai lengvai skaitomas ir švariai suprojektuotas.

9. Kurjeris Naujas

kurjeris-naujas„Courier New“ šriftų šeimos pavyzdys

Kaip ir „Times“, „Courier“ taip pat turėjo savo dizainą, kuris modernizavo klasikinį stilių.

„Courier New“ yra laikomas vienos vietos šriftu ir yra prieinamas daugelyje įrenginių bei operacinių sistemų.

10. Gruzija

GeorgijaDžordžijos šriftų šeimos pavyzdys

Nors Verdana dažniausiai yra saugus pasirinkimas daugumai svetainių, jei norėjote šrifto, kuriame būtų šiek tiek didesnės raidės su tokiu pat šrifto dydžiu, Džordžija tinka sąskaitai.

Nors reikėtų atkreipti dėmesį, šriftas veikia tam tikromis progomis ir nelabai gerai veikia kitus serifo šriftus (jie atrodo menki šalia Times New Roman).

Absoliučiai nenaudokite: „Comic Sans MS“

Žinoma, tai atrodo smagu ir šiek tiek įnoringa, tačiau visiškai nenaudokite „Comic Sans MS“, jei norite, kad į jūsų svetainę būtų žiūrima rimtai.

komiksas„Comic Sans MS“ šrifto pavyzdys

Šriftas „sans-serif“ yra atsitiktinis komiksų raidžių užrašymas ir paprastai naudojamas neoficialiems dokumentams ir medžiagai vaikams. Nenaudokite „Comic Sans MS“, nebent rašote apie knygą vaikams ar komiksą!

Apvyniokite

Saugių šriftų internete tikslas – įsitikinti, kad tai, ką suprojektavote savo svetainėje, pasirodo tiksliai taip, kaip numatyta kituose įrenginiuose ir platformose. Nors kai kurie šriftai gali neveikti, yra keletas puikių dizainų, kurie padės jūsų svetainės šriftams atrodyti puikiai.

Tiesiog pažadu, kad jokiomis aplinkybėmis nenaudosite „Comic Sans MS“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map