10 geriausių B2B elektroninės komercijos sprendimų 2020 metams

B2B elektroninė prekyba JAV iki 2023 m. Pasieks 1,8 trilijono USD ir per ateinančius 5 metus augs 10% kasmet Miškininkas.


Ir visiškai akivaizdu: šiuolaikiniai verslininkai nori įsigyti produktų savo įmonėms be rūpesčių ir mokėti sąžiningas kainas. B2B el. Prekybos parduotuvės yra puiki vieta verslininkams apsipirkti, nes modernios internetinės parduotuvės siūlo puikią apsipirkimo patirtį.

Šiame straipsnyje pateiksime jums trumpą apžvalgą apie populiariausias B2B elektroninės prekybos platformas kuriant B2B internetinę parduotuvę. Jei planuojate įkurti B2B internetinę parduotuvę, išsaugokite šį trumpąjį sąrašą, kad išbandytumėte kiekvieną didmeninės prekybos elektroninės prekybos platformą ir išsirinksite jums tinkamiausią variantą..

Populiarios B2B el. Prekybos platformos

1. CS-Cart B2B & B2C

CS-Cart B2B & „B2C“ yra savarankiška B2B el. Prekybos programinė įranga, skirta didmenininkams ir mažų bei didelių įmonių gamintojams. Pasaulyje šia platforma naudojasi daugiau nei 35 000 B2C ir B2B el. Prekybos svetainių. Pagrindiniai „CS-Cart“ trūkumai yra funkcijų turtingumas ir paprastumas.

„CS-Cart B2B“ yra didmeninė elektroninės prekybos platforma. Jis turi visas aukščiau paminėtas funkcijas, be to, dar daugiau, kad B2B pirkėjai galėtų pasiūlyti tikrą „B2C“ apsipirkimo patirtį. CS-Cart yra pasirengęs integruoti su bet kurios trečiosios šalies CRM, ERP, apskaitos ir analizės sistemomis dėl savo galingos API.

„CS-Cart“ yra savarankiškas B2B el. Prekybos scenarijus – jį turite įdiegti savo serveryje. Tai reiškia, kad diegimo procesui gali prireikti nedidelių techninių žinių, todėl „CS-Cart“ pateikia išsamias instrukcijas, kaip jį įdiegti, naudoti ir prižiūrėti. „CS-Cart“ priglobta prigimtis suteikia jums galimybę visiškai kontroliuoti savo B2B el. Prekybos parduotuvę. Galite įjungti ir išjungti bet kokią funkciją, žaisti su nustatymais, nustatyti serverį ir redaguoti kodą.

„CS-Cart“ vartotojai mėgsta programinės įrangos paprastumą ir sąžiningą kainą. Jie vertina švarią architektūrą ir atvirojo kodo.

Didelė „CS-Cart B2B“ premija & B2C yra neribotas parduotuvių priekinių vietų skaičius, kurį galima nustatyti savarankiškai. Galite laisvai atidaryti B2B ir B2C parduotuvių fasadus, kurie veiks ir atrodys kitaip, ir juos valdys naudodami vieną administratoriaus skydą.

Neigiama pusė:

Yra šiek tiek skundai apie sudėtingą naujovinimo procesą, jei parduotuvė smarkiai modifikuota arba serveris neatitinka reikalavimų. Vartotojai taip pat sako, kad numatytasis parduotuvių dizainas yra pasenęs.

2. 3DCart

„3dcart“ yra debesimis paremtas el. Prekybos sprendimas. Pradėti el. Prekybos svetainę yra labai lengva, tačiau gali būti sunku ją modifikuoti ir pritaikyti prie verslo tikslų. Bendrovė siūlo B2C ir B2B sprendimus.

Kadangi „3Dcart“ yra sprendimas, pagrįstas debesimis, nesunku pradėti parduotuvę ir ją nustatyti. Nereikia jaudintis dėl diegimo ir serverio. Tačiau ji turi tuos pačius apribojimus kaip ir kiti „SaaS“ platformos: ji negali jums suteikti tokios pačios laisvės ir mastelio, kaip patys teikiami apsipirkimo krepšelio sprendimai.

„3dcart“ yra gana turtingas funkcijų: jis turi beveik visas B2B klientams skirtas savybes, paminėtas straipsnio pradžioje, išskyrus kelis parduotuvių rinkinius ir sudėtingesnes kainoraščių valdymo funkcijas..

Neigiama pusė:

Yra daug skundų apie „3Dcart“ klientų aptarnavimą ir kai kurie vartotojai sako net praradę pinigus dėl nekvalifikuoto „3Dcart“ palaikymo personalo.

3. X krepšelis

„X-Cart“ yra pirmoji PHP pirkinių krepšelio programinė įranga rinkoje. Bendrovė siūlo „debesies“ ir savarankiškus sprendimus.

„X-Cart“ tinka tiek B2C, tiek B2B verslui. Deja, nėra aiškaus skirstymo į B2C ir B2B funkcionalumą. Sprendimas turi galingą pardavėjų valdymo sistemą, akcijas, peržiūros sistemą, mokėjimų paskirstymą ir kitas tinkamos internetinės parduotuvės funkcijas.

Pagrindinis „X-Cart“ trūkumas yra tas, kad jame nėra pakankamai B2B specifinių funkcijų ir daugybės parduotuvių, skirtų nepriklausomoms B2C ir B2B svetainėms. Šią programinę įrangą reikia pritaikyti taip, kad ją būtų galima naudoti sudėtingoje B2B elektroninės komercijos svetainėje.

Neigiama pusė:

Vartotojo apžvalgos yra geros tačiau kai kuriems klientams nepatinka, kad techninė pagalba kartais negali padėti išspręsti problemų, programinės įrangos sudėtingumo ir svarbių funkcijų trūkumo.

4. Magento

„Magento“ yra viena populiariausių krepšelių sistemų pasaulyje, tačiau viena sudėtingiausių naudojimo ir tobulinimo prasme.

„Magento“ yra labai universali programinė įranga – ją galite pritaikyti taip, kaip norite. Savo „Magento“ įsikūrusią B2B parduotuvę galite padaryti ypač lanksčią ir turtingą. Deja, norėdami pradėti ir prižiūrėti „Magento B2B“ parduotuvę, turėsite tai padaryti gauti gerą „Magento“ prieglobą, programuotojų komanda, kuri supranta „Magento“ ir žino, kaip dirbti su jo architektūra. Tai reiškia daugiau išlaidų.

Neigiama pusė:

„Magento for B2B“ turi beveik visas aukščiau paminėtas privalomas funkcijas, tačiau, deja, yra vartotojų skundų dėl sąsajos sudėtingumo. Žmonės sako „Magento“ reikalauja šiek tiek laiko sukonfigūruoti, kad galėtumėte juo naudotis tiesiogiai.

5. „TradeGecko“

„TradeGecko“ yra B2B el. Prekybos scenarijus, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas B2B pardavimų paprastumui ir automatizavimui. Jis skirtas sparčiai augančioms didmenininkams, platintojams, elektroninės prekybos prekių ženklams ir gamintojams. „TradeGecko“ yra „SaaS“ produktas: mažiau rūpesčių dėl technikos, bet ir mažiau kontrolės.

„TradeGecko“ turi viską: individualias kainas, galimybę paslėpti gaminius ir kainas nuo pašalinių vartotojų, pasirinktinius kainų sąrašus, sandėlius, akcijas, lengvą užsakymą ir pertvarkymą bei nesvarbu. Vartotojai patenkinti „TradeGecko“ ir mėgsta paprastą naudojimąsi bei gerą klientų aptarnavimą.

Šis sprendimas turi įmontuotus ataskaitų teikimo ir analizės įrankius, kurie leidžia geriau suprasti procesus ir prireikus juos koreguoti. Vienintelis dalykas, kuris, atrodo, neįtrauktas, yra visiškai funkcionali kelių parduotuvių funkcija, leidžianti savarankiškai valdyti B2B ir B2C svetaines.

Neigiama pusė:

Kai kurie vartotojai skundžiasi apie sulėtėjimą, specifinių funkcijų trūkumą, dažnus administravimo skydelio išdėstymo pakeitimus ir aukštas kainas.

6. Contalog

„Contalog“ yra skirtas pardavimui keliais kanalais: galite lengvai pritaikyti savo B2B ir B2C verslą interneto ir mobiliesiems kanalams. „Contalog“ turi daugybę B2B funkcijų, tokių kaip: centralizuotas atsargų, užsakymų ir gaminių informacijos valdymas keliuose pardavimuose ir kitos priemonės, skirtos efektyviai parduoti įmonėms.

„Contalog B2B“ e-komercijos platforma yra nuotolinių išteklių saugyklomis paremtas sprendimas – savo parduotuvę galite pasiekti iš bet kurio kompiuterio ar mobiliojo prietaiso. Ši B2B el. Prekybos programinė įranga leidžia rankiniu būdu pridėti produktus, įkelti iš skaičiuoklės arba importuoti iš esamos prekybos svetainės. Deja, negalima įvesti pagal serijos numerį ar nuskaityti brūkšninių kodų.

Yra keli planai, iš kurių kiekvienas gali pasirinkti skirtingą kainą. Pats paprasčiausias planas yra nemokamas ir tinka mažoms įmonėms, kurios per mėnesį turi tik 100 užsakymų. Skirtingi planai gali apdoroti daugiau užsakymų ir taip pat leisti papildyti pagrindinę programinę įrangą. „Contalog B2B“ elektroninės komercijos programinė įranga integruota su jūsų elektroninės prekybos platforma, todėl jūsų atsargos gali būti automatiškai atnaujinamos, kai klientai perka iš jūsų. Iš šios programinės įrangos taip pat galite gauti pranešimus apie mažai atsargų.

Neigiama pusė:

Nors „Contalog“ labai palaiko ir ja lengva naudotis, vartotojai sako kad reikėjo šiek tiek laiko priprasti prie jo sąsajos.

7. „InsiteCommerce“

„InsiteCommerce“ yra B2B el. Prekybos programinė įranga vidutiniams ir dideliems gamintojams ir platintojams. Tai yra debesų platforma: ją lengva įdiegti ir prižiūrėti. Bendrovė siūlo jums savo serverį ir įdiegia parduotuvę jums. Bet gali būti sunku tinkinti ir mastelį, nes niekada negalėsite visiškai valdyti debesies.

„InsiteCommerce“ naudojasi lanksčiu API, skirtu integruoti su trečiųjų šalių CRM ir ERP sistemomis. Šiame B2B el. Prekybos scenarijuje yra keletas naudingų B2B funkcijų, tokių kaip pažangi užsakymų valdymo sistema su sąskaitų faktūrų generavimu, greitas užsakymų ir užsakymų būsenų keitimas, „Citatos“ funkcija ir įmontuotos specifinės siuntimo parinktys..

Deja, šioje platformoje nėra visų pagrindinių šio straipsnio pradžioje paminėtų B2B funkcijų, todėl gali reikėti pritaikyti ją pridedant pasirinktinių funkcijų. Tikimės, kad jos „integracijos architektūra“ leidžia šiek tiek pakeisti mastelį.

Neigiama pusė:

Žiniatinklyje nėra tiek daug „InsiteCommerce“ vartotojų apžvalgų. Atsiliepimai yra teisingi, tačiau vartotojai reikšti nepasitenkinimą apie labai ilgą mokymosi kreivę, brangius patobulinimus ir priklausomybę nuo trečiųjų šalių partnerių.

8. Pepperi

„Pepperi“ yra B2B pardavimo platforma didelėms įmonėms ir įmonėms. Tai „SaaS B2B“ el. Prekybos sistema. Kaip minėjome aukščiau, „SaaS“ elektroninės komercijos svetainę visada lengviau diegti ir palaikyti, tačiau ji niekada nėra jūsų visiškai kontroliuojama.

„Pepperi“ siūlo savąsias mobiliąsias programas „Android“ ir „iOS“ su duomenų neprisijungus palaikymu. Tai reiškia, kad galėsite tvarkyti savo katalogą, kai dabar bus interneto ryšys. Vartotojai mėgsta „Pepperi“ žiniatinklio ir mobiliųjų sąsajas.

„Pepperi“ yra daugiakanalis B2B sprendimas, lengvai integruojamas su CRM ir ERP sistemomis per galingą API. Jame yra daug integruotų funkcijų, siūlančių didmeniniams klientams panašią į „B2C“ patirtį: puikus katalogo dizainas, patogus atsiskaitymo ir pristatymo būdas, individualios kainos vartotojų grupėms, kainoraščio tvarkymas, pranešimai ir dar daugiau.

Neigiama pusė:

Vartotojai yra patenkinti „Pepperi“ apskritai, tačiau kai kurie ataskaita baisus klientų palaikymas, kurio nėra penktadienį ir šeštadienį, ir vėluojanti sąsaja (nors ir graži).

9. Rankos paspaudimas

„Rankų paspaudimas“ skirtas gamintojams ir platintojams, kurie parduoda mažmeninėms parduotuvėms ar kitiems verslo klientams. Tai yra galinga, lengvai naudojama platforma, skirta sukurti svetainę ir mobiliąją programą jūsų B2B klientams.

Norėdami užsakyti klientus, „Handshake“ padeda jums suteikti modernią B2B el. Prekybos patirtį, kad būtų galima lengvai užsisakyti internetu, ir mobiliąją programą, skirtą užsakymams, kai jūsų klientai yra ant grindų..

Norėdami užsakyti pardavimo atstovus, „Handshake“ teikia specialią pardavimo atstovų programą, kuri suteikia jiems reikiamą informaciją apie klientą, produktą, kainodarą ir atsargas. Užsakymus galima suformuoti greitai ir pateikti nedelsiant.

Neigiama pusė:

Vartotojai patenkinti „Handshake“, bet kai kurie pasakyti kad programa retkarčiais sugenda. Be to, vartotojai praneša apie kai kurias sinchronizavimo klaidas.

10. ORO komercija

„OROCommerce“ yra B2B el. Prekybos scenarijus, palaikantis tiek B2B, tiek B2C verslo modelius. Tai taip pat palaiko B2X scenarijus. Ši programinė įranga skirta didelėms didmeninės prekybos įmonėms ir įmonėms.

„OROCommerce“ natūraliai integruojasi su jų pačių CRM sistema „OROCRM“, leidžiančia organizuoti kontaktus su klientais ir organizuoti klientų sąveikos darbo eigą..

„OROCommerce“ yra vienas iš lanksčiausių B2B e-komercijos sprendimų šiandien. Šis sprendimas apima įmonių sąskaitas, administravimo vaidmenis, kelis kainoraščius, gerą API, skirtą integruoti su verslo sistemomis, patikimą reklamos sistemą, pirkėjams skirtus katalogus ir kainas.

Neigiama pusė:

Vartotojai sako kad jums tikriausiai reikės mokymų, kad priprastumėte prie „OROCommerce“, o kūrėjai skundžiasi, kad trūksta kūrimo dokumentų. Platforma yra ypač lanksti ir sudėtinga, o tai reiškia, kad iš pradžių gali būti sudėtinga ją valdyti.

Kokias savybes turėtų turėti B2B el. Prekybos scenarijus

B2B elektroninė parduotuvė turėtų atlikti specialias funkcijas, kad automatizuotų įmonių pirkimo procesą. Tai reiškia, kad B2B el. Prekybos sprendimas turi turėti specifinių funkcijų, kurių neturi „B2C“ prekybos programinė įranga. Įsitikinkite, kad jūsų pasirinkta B2B el. Prekybos platforma turi šias savybes:

Lengva užsakyti produktus dideliais kiekiais

Tikra B2B el. Prekybos programinė įranga turėtų pasiūlyti patogią sąsają produktų užsakymui dideliais kiekiais. Tik įsivaizduokite: į krepšelį reikia pridėti 50 televizorių ir 20 3 skirtingų tipų šildymo katilų. Jei parduotuvė nesiūlo patogios sąsajos, jūs praleisite valandas tiesiog užpildydami krepšelį. Niekam nepatinka švaistyti laiką, ypač verslininkams.

Organizacijos B2B el. Prekybos parduotuvėje

Paprastai pirkimo procesuose įmonėse dalyvauja daugiau nei vienas asmuo. Jums reikia funkcijos, leidžiančios suvienyti vartotojus organizacijose. Tokiu būdu organizacijos savininkas parduotuvėje galėtų pridėti daugiau vartotojų: vadybininkų, rinkodaros specialistų, buhalterių. Ir visi jie galėjo dirbti vienoje paskyroje kaip skirtingi vartotojai.

Lanksčios kainų formavimo priemonės

B2B el. Prekybos scenarijus turėtų palaikyti vartotojų grupes su įvairiomis nuolaidomis ir privilegijomis bei nuolaidomis, kurios priklauso nuo to, kiek pirkėjas jau išleido jūsų parduotuvėje. Paprastai įmonės perka daug produktų vienu metu, o jie perka reguliariai. Svarbu pirkėjams siūlyti kiekybines ir individualias nuolaidas, atsižvelgiant į jų lygį (pakopos)..

Keli parduotuvių fasadai

Jei ketinate parduoti ir įmonėms, ir privatiems asmenims, kelių parduotuvių funkcija yra būtina jūsų internetinėje parduotuvėje. Jūs turėtumėte mokėti savarankiškai sukonfigūruoti savo parduotuvių fasadus taip, tarsi valdytumėte kelias parduotuves.

Integracija su trečiųjų šalių paslaugomis

Šiuolaikinės CRM, ERP, apskaitos ir analizės paslaugos gali žymiai pagerinti jūsų verslo rezultatus. Įsitikinkite, kad jūsų būsimas B2B el. Prekybos scenarijus turi galingą API ir integruotą su trečiųjų šalių verslo paslaugomis.

Lengvas pertvarkymas

Ką daryti, jei įmonė reguliariai perka iš jūsų vartojimo reikmenis? Nedarykite jų užsakymo kiekvieną kartą, kai jie apsiperka jūsų el. Prekybos svetainėje. Bendrovė turėtų turėti galimybę per vieną paspaudimą užsakyti tuos pačius produktus su tuo pačiu prekių skaičiumi.

Paprastas kainoraščio atsisiuntimas

Prieš užsakydamas, vadovas turi gauti vadovo patvirtinimą dėl produktų sąrašo ir kainų. Taigi vadovas turėtų sugebėti greitai atsisiųsti kainoraštį su dabartinėmis kainomis.

Patogus užsakymo pateikimas

Kai kurie verslininkai nėra įpratę pirkti produktus savo įmonėms per internetinės parduotuvės sąsają. Paprastai jie skambina ir užsako telefonu. Tokiais atvejais jūsų vadybininkas sukuria užsakymą administratoriaus skydelyje. Ir svarbu, kad jis ar ji tai galėtų padaryti greitai, kalbėdamas su klientu telefonu.

Uždarykite parduotuvę neleistiniems vartotojams

Turėtumėte mokėti paslėpti katalogą nuo smalsių akių ir rankiniu būdu patikrinti kiekvieną registruotą pirkėją. Tai apsaugos jus nuo nesąžiningos konkurentų veiklos ir padidins naujų pirkėjų nuosaikumą.

Apibendrinant

Jūsų B2B el. Prekybos svetainei nėra tobulos platformos. Bet kokią programinę įrangą turėsite pritaikyti daugiau ar mažiau, kad ji atitiktų jūsų verslo procesus ir tikslus. Taigi, prieš priimdami sprendimą dėl B2B CMS, susisiekite su kiekvienu šio sąrašo pardavėju, pateikite užklausą dėl demonstracinės versijos ir įsitikinkite, kad galėsite pritaikyti ir pritaikyti platformą.

Yanas Kulakovas yra turinio ir rinkodaros specialistas e-komercijos programinės įrangos kūrimo įmonėje „CS-Cart“. Jis aistringai kuria vaizdinį turinį ir mėgsta jį dalytis su pasauliu. Yan gali paaiškinti sudėtingus dalykus paprastais žodžiais, todėl jis valdo įmonės tinklaraštį ir kuria turinį kitiems el. Prekybos ir rinkodaros tinklaraščiams. Susisiekti su Yan Facebook ir „Instagram“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map