Výukový program: Ako začať úspešné podnikanie v oblasti zasielania pomocou služby Shopify

Tvorcovia webových stránok sa dnes stali pomerne bežné, ale služba Shopify je fantastickou voľbou pre dropshipping. Jednoducho povedané, môžeme zhrnúť jeho výhody v troch oblastiach; je ľahko použiteľný, výkonný a priateľský k dropshippingu.


Grafické užívateľské rozhranie spolu s vopred vytvorenými šablónami a blokmi pre stavbu stránok umožňuje ich použitie prakticky každému. Nie je potrebné sa učiť kódovanie alebo dizajn, môžete veci jednoducho premiestňovať kamkoľvek chcete.

V dnešnej dobe počúvame čoraz viac príbehov o úspechu v obchodovaní s loďami. Napríklad Marc zarobil 178 492 dolárov tým, že odložil americké a európske výrobky pomocou služieb Shopify a Spocket (prečítajte si prípadovú štúdiu).

Tu si môžete prečítať našu podrobnú recenziu služby Shopify.

Hoci sa Shopify vo svojom jadre zameriava na rýchlu a jednoduchú tvorbu stránok, má rozsiahly obchod s aplikáciami, prostredníctvom ktorého môžete rozšíriť funkčnosť. Funkcie, ktoré môžete pridať v širokom rozsahu a pokrývajú všetko, čo dropshipper bude potrebovať – ​​od zdrojov tovaru po spracovanie platieb a dopravu.

Tu je postup, ako začať podnikať v obchode Dropshipping:

Obsah

 1. Zaregistrujte sa na účet služby Shopify
 2. Inštalácia dropshipping aplikácií
 3. Vyhľadajte požadované produkty
 4. Importujte vybrané produkty do svojho obchodu
 5. Nastavenie obchodu Shopify
 6. Prispôsobte svoj dropshipping obchod Shopify
 7. Nastavenie platieb
 8. Nakupujte aplikácie dropshipping

Preskúmajte službu Shopify

 • Navštívte a zaregistrujte sa v službe Shopify
 • Pozrite si všetky témy Shopify
 • Príklady stránok Shopify
 • Nakupujte plány a ceny

Skôr ako začnete: Vykonajte prieskum kľúčových slov

Kľúčom k úspechu v dropshippinge je nájsť ziskové miesto. Predtým, ako začnete stavať svoje stránky, vykonajte prieskum toho, s ktorým tovarom by ste mali začať. Z tohto dôvodu je dôležitý výskum kľúčových slov.

Ako lacný (bezplatný) spôsob, ako to urobiť, skúste využiť Plánovač kľúčových slov Google a vyskúšajte výrobky, o ktorých uvažujete o predaji. Takto získate odhad úrovne záujmu o tieto produkty.

Ako príklad si pozrite obrázok nižšie;

Objem vyhľadávania na „hernom notebooku“ na stránkach Google.

Z tohto základného vyhľadávania môžete vidieť, ktoré produkty majú vyššiu úroveň záujmu ako iné. Experimentujte s plánovačom kľúčových slov a získajte lepšiu predstavu o tom, čo by mohlo lepšie predávať.

Na základe týchto informácií môžete hľadať dodávateľov prepravných lodí, ktorí ponúkajú najlepšiu cenu a spoľahlivý proces plnenia.

Dropshipping na Shopify v 7 jednoduchých krokoch

1. Zaregistrujte sa na účet služby Shopify

Nakupujte platformu elektronického obchodu - budujte a rozvíjajte svoje podnikanie online Registrácia do služby Shopify je tak jednoduchá, že stačí e-mailová adresa (navštívte stránku Shopify).

Registrácia účtu v službe Shopify je bezplatná. Potrebujete iba e-mailovú adresu na potvrdenie svojho účtu a môžete sa pomocou nich prihlásiť. Nie je potrebná žiadna kreditná karta ani iný spôsob platby. Služba Shopify ponúka všetkým novým používateľom 14-dňovú skúšobnú verziu v ich systéme.

Pri registrácii budete musieť uviesť meno spolu s e-mailovou adresou. Tento názov sa použije na vygenerovanie adresy URL vášho obchodu počas bezplatnej skúšobnej fázy.

Po dokončení bude služba Shopify potrebovať vaše meno a ďalšie podrobnosti na spracovanie platieb. Vyplňte krátky formulár, takže sa nemusíte príliš obávať.

Začnite tu > Kliknite a zaregistrujte sa a vytvorte obchodnú loď Shopify.

2: Inštalácia aplikácií Dropshipping

Vyberte možnosť Aplikácie a potom kliknite na položku Navštíviť obchod App Store.

Po dokončení procesu registrácie sa dostanete na hlavný panel obchodu. Od tejto chvíle môžete začať pridávať produkty na svoje stránky. Tu prichádza jeden z vrcholov Shopify pre dropshipping: Nakupujte aplikácie.

Pre nových dropshipperov môže byť Shopify jednorazovým zdrojom. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je prejsť do služby Shopify Apps. Najprv kliknite na Aplikácie a potom vyberte možnosť Navštíviť obchod App Store. Akonáhle ste tam, vyhľadajte ‘Oblero‘.

Oberlo je dropshippingová platforma, ktorá vám umožní ľahko vyhľadávať a pridávať dropshippingové produkty do vášho obchodu. Po dokončení inštalácie môžete preskúmať produkty v nej.

V tomto príklade používame Oblero. V obchode s aplikáciami Shopify sú však aj ďalšie platformy na dropshipping, ktoré môžete použiť, ako napríklad Spocket a aliexpress. O tých sa budeme baviť neskôr v tomto článku.

3. Vyhľadajte produkty, ktoré chcete

Používanie aplikácií typu dropshipping je také jednoduché, ako keby ste nakupovali na webe elektronického obchodu sami. Najskôr vyberte kategóriu, ktorú chcete prehľadávať. Ďalej umiestnite kurzor myši na položku, o ktorú sa zaujímate, a kliknite na položku Pridať do zoznamu importov..

Po pridaní všetkých požadovaných položiek kliknite na „Importovať zoznam“ na navigačnej lište na hlavnom paneli Oblero. Odtiaľ si môžete prispôsobiť popisy, kategórie a ďalšie podrobnosti.

4. Importujte vybrané produkty na svoj web

Začiarknite políčko a po úprave podrobností o produkte kliknite na možnosť „importovať do obchodu“

Ak ste spokojní s tým, ako chcete, začiarknite políčko v ľavej hornej časti produktového poľa a potom kliknite na položku Importovať do obchodu. Tento postup zopakujte pre všetky produkty, ktoré ste vybrali predtým.

5. Nastavenie vášho obchodu Shopify

Vyberte „Témy“ a potom kliknutím na „Preskúmať bezplatné témy“ alebo „Nakupovať obchod s témami“ vyberte motív.

Teraz, keď ste pripravili všetky produkty, ktoré chcete predať, je čas nastaviť obchod. Váš obchod Shopify považujte za tvár svojej maloobchodnej predajne. Takto návštevníci prehliadajú produkty, ktoré predávate, a vyberajú položky, ktoré chcú kúpiť.

Aby ste maximalizovali svoj predaj, musí váš obchod kombinovať príťažlivosť s použiteľnosťou a rýchlosťou. Nebojte sa, ale služba Shopify má vopred navrhnuté šablóny, ktoré môžete použiť. Ak chcete, môžete ich použiť „tak, ako sú“. Ak dávate prednosť niečomu osobnejšiemu, môžete si vybratú tému prispôsobiť.

Objavte viac jedinečných funkcií o službe Shopify.

6. Prispôsobenie obchodu Storeify Dropshipping

Používateľské rozhranie prispôsobenia Shopify sa ľahko používa

Prispôsobenie témy Shopify závisí od toho, ktorú tému si vyberiete. Segmenty dostupné v predvolenom nastavení je možné povoliť alebo zakázať, alebo môžete pridať aj nové segmenty, ktoré chcete. Ak chcete prispôsobiť tieto sekcie, je to len o špecifikovaní parametrov, ako je napríklad kolekcia produktov, ktoré chcete do každej sekcie pridať.

Na ľavom navigačnom paneli sa nachádza zoznam všetkých segmentov, ktoré sú v predvolenom nastavení v téme povolené. Kliknutím na ktorúkoľvek z týchto sekcií môžete určiť podrobnosti, napríklad kolekciu produktov, ktoré sa majú zobraziť, alebo koľko riadkov alebo stĺpcov sa má zobraziť..

Ak chcete zakázať ktorýkoľvek z týchto prednastavených segmentov, stačí kliknúť na ikonu oka a na vašom webe sa skryje. Priamo v dolnej časti ľavého navigačného panela je možnosť, na ktorú môžete kliknúť a pridať nový segment. Kliknutím na toto otvoríte rozsiahlu ponuku položiek, z ktorých si môžete vybrať.

Po dokončení nezabudnite kliknúť na ikonu „Uložiť“, aj keď svoj obchod ešte nechcete zverejniť..

Kliknutím sem zobrazíte ďalšie témy Shopify.

Krok 7. Nastavenie platieb

Teraz, keď sú vaše produkty vybrané a váš obchod je nastavený, potrebujete prostriedky, pomocou ktorých môžete zhromažďovať platby od svojich zákazníkov. Shopify funguje s veľkým počtom spracovateľov platieb, takže máte širokú škálu možností.

Ak chcete nastaviť platby, kliknite na tlačidlo „Nastavenia“ v ľavom dolnom rohu informačného panela. Potom vyberte možnosť Poskytovatelia platieb. Predvolene, PayPal je povolený spôsob, takže tu môžete upraviť podrobnosti svojho účtu alebo zvoliť iných spracovateľov platieb podľa regiónov.

Niektorí spracovatelia platieb, ako napríklad MOLpay bude vyžadovať, aby ste s nimi už existovali, aby ste ich mohli používať na svojej stránke Shopify. Dokonca aj služba PayPal bude vyžadovať, aby ste mali obchodný účet, ale podrobnosti o tom vám pošlú e-mailom neskôr.

Je potrebné zvážiť ďalšie aplikácie Dropshipping

Skôr sme používali Oberlo ako príklad dropshippingovej aplikácie, ktorú môžete použiť. Ponúka rozsiahly katalóg produktov a má viac funkcií, ako sme doteraz pokryli. Môžete vyskúšať aj ďalšie osoby, takže si pozrite tento zoznam;

1. Oberlech

Okrem vášho bežného systému prehľadávania a pridávania vám Oberlo umožňuje ľahko nájsť produkty, ktoré sú trendy. Takto získate rýchly spôsob, ako udržiavať produktové rady čerstvé a vždy ponúknuť svojim zákazníkom tie najlepšie ponuky v meste.

Kľúčové vlastnosti spoločnosti Oberlo

 • 100% zadarmo
 • Sledovanie objednávky
 • Umožňuje prispôsobenie produktu
 • Aktualizácie automatických cien
 • Vybavovanie hromadných objednávok

Navštívte Oberlo

2. Zásuvka

Spocket je dropshippingová aplikácia, ktorá spolupracuje s dodávateľmi z celého sveta. Je to však lepšie známe v regiónoch USA a EÚ. Aplikácia je nabitá funkciami a poskytuje dropshippers širokú škálu produktov z čoho vyberať. Svoje zobrazenia produktov si môžete tiež prispôsobiť mimo kategórie a dokonca sa špecializovať na špecializované oblasti, ako sú položky s vysokou zľavou alebo viac. Používatelia soketu môžu využívať aj svoje služby technickej podpory 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Kľúčové vlastnosti aplikácie Spocket

 • Masívna zľava / veľkoobchodné ceny
 • Ľahké plnenie
 • Vzorové objednávky
 • Sledovanie produktov v reálnom čase
 • Automatické aktualizácie zásob

Navštívte Spocket

3. aliexpress

AliExpress tvrdí, že ponúka dropshippers ziskové marže až do 2000 percent. Hoci sídli v Číne, stalo sa globálnym a teraz sa dodáva po celom svete. Používanie ich aplikácie na portáli Shopify je nesmierne jednoduché a svojim zákazníkom poskytuje prístup k širokej škále produktov kdekoľvek.

Kľúčové vlastnosti AliExpress

 • Úprava produktu
 • Predávať vo viacerých obchodoch
 • Automatické sledovanie zásielok
 • Balík produktov na predaj
 • Výber dodávateľa

Navštívte AliExpress

Plány a ceny: Koľko to stojí?

Ako už viete povedať, mnohé z vecí, ktoré tu uvádzame, sú bezplatné a sú zahrnuté v cene vášho predplatného služby Shopify. Aplikácie ako Oberlo, Spocket a AliExpress spolu so stovkami ďalších sú bezplatné (hoci niektoré prichádzajú s poplatkami).

Služba Shopify sama o sebe prichádza s rôznymi cenami v závislosti od potrieb vášho obchodu. Realisticky sa mnoho menších dropshipperov pravdepodobne môže zbaviť svojho základného plánu Shopify, ktorý stojí 29 dolárov mesačne. Ak váš obchod rastie a zistíte, že potrebujete viac funkcií, môže nastať čas posunúť sa nahor.

Získajte viac informácií o plánoch a cenách služby Shopify.

Zrátané a podčiarknuté: Je Shopify Stojí to za Dropshipping?

Jedným slovom; ÁNO. Služba Shopify prináša dropshipperom toľko hodnoty, že v ich cenovej štruktúre naozaj nie je nič, čím by sa dalo vyhnúť. Nezabudnite, že za cenu, ktorú platíte, získate všetko, čo potrebujete na spustenie podnikania v oblasti elektronického obchodu.

Okrem toho služba Shopify zjednodušila toľko vecí, že ich systém môže používať prakticky ktokoľvek. Pokiaľ máte predstavu o produktoch, ktoré chcete predať a ste ochotní stráviť nejaký čas výskumom, je ťažké na tejto vynikajúcej platforme uspieť..

Možno budete chcieť vyskúšať tieto Sprievodcovia Shopify alebo sa zúčastniť na Shopify je dropshipping fórum naučiť sa viac.

* Preklad: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map