Ako začať s blogom o potravinách pomocou WordPress

Takže ste sa rozhodli prežiť život na plný úväzok pomocou blogu o potravinách?


Úžasné!

Viete … veľa blogov, ktoré dnes zarábajú 6-číselné príjmy, bolo všetko postavené niekým ako ste vy, s ničím iným ako neúprosnou vášňou pre ich miesto.

A som nadšený, že dnes podnikáte prvý krok. Začnime teda.

navigácia

 • Krok č. 1: Vyberte typ blogu s potravinami
 • Krok č. 2: Názov domény, webhosting a tvorca stránok
 • Krok č. 3: Témy a doplnky blogu o potravinách WordPress
 • Krok č. 4: Dostaňte svoj blog o potravinách zo zeme
 • Ako zarobiť peniaze na blogovanie potravín – spoľahlivý program

zoznam náradie 

Zverejnenie FTC: BuildThis dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

Ako začať s potravinami Blog

Krok 1 – Rozhodnite sa, aký druh potravinového blogu chcete začať

Spustenie potravinového blogu je jednoduché, ale rozhodnutie o tom, čo písať, je ťažké.

Téma blogu o potravinách je vo všeobecnosti príliš široká.

Vždy je lepšie zúžiť témy na niekoľko oblastí, na ktoré sa môžete zamerať. Musíte brať svoj potravinový blog vážne ako skutočnú firmu. Výklenky, ktoré môžete zvážiť, sú pravdepodobne bezlepková, bezlepková, karbová, vegánska alebo skromná.

Alebo sa môžete špecializovať na spôsob varenia vašich blogov o potravinách, ako je grilovanie, pečenie alebo praženie.

Krok 2 – Vyberte názov domény, hosting a tvorcu webových stránok 

Po rozhodnutí o výklenku vášho potravinového blogu sú potrebné tieto tri veci:

 1. Názov domény
 2. Hosting
 3. Tvorca stránok

Najprv prichádza názov domény. Jednoducho povedané, názov vašej domény je vaša webová adresa.

Mnoho ľudí sa zaujíma o používanie „kľúčových slov“ v názve domény, aby ich Google zobrazil na začiatku, keď používatelia hľadajú tieto kľúčové slová..

Prítomnosť kľúčového slova v názve domény už neovplyvňuje algoritmus vyhľadávacieho nástroja.

Takže, ak chcete otvoriť blog o paleo jedle, nemusíte volať svoj blog paleofood.com. Prinajmenšom tak nezískate žiadne body so zlatými bodmi SEO.

To znamená, že je len na vás, aký druh doménového mena si vyberiete.

Musíte tiež vedieť, že je v poriadku spustiť blog o potravinách a ako doménové meno použiť svoje vlastné meno. Takže, ak ste Jane Doe, je v poriadku zavolať na svoj blog o potravinách JaneDeo.com.

Týmto spôsobom budete mať z dlhodobého hľadiska vyššie výnosy, pretože po čase sa stanete populárnou značkou vo svojom výklenku. Mohli by ste sa tiež stať ovplyvňovačom.

Výborným príkladom takejto osobnej značky je ovplyvňovač zákazníckej podpory, Shep Hyken. Mohol ľahko nazvať svoj blog „customersupportadvice.com“..

Získate nápad, správne?

dobre.

Po výbere názvu domény môžete na registráciu použiť službu registrátora názvu domény, napríklad Namecheap. Prípadne si ju môžete kúpiť aj od svojho poskytovateľa hostingu, ak ho ponúka. (Mnohé z nich dokonca poskytujú bezplatné domény s ročnými plánmi.)

Po získaní názvu domény musíte nájsť spoľahlivého hostiteľa, aby sa vaše webové stránky sprístupnili.

Existuje veľa webových hostiteľov, z ktorých si môžete vybrať, a mnoho z nich prichádza aj so spravovanými balíčkami WordPress. Rozdiel medzi bežným hostingovým účtom WordPress a spravovaným hostingovým účtom WordPress spočíva v tom, že v druhom prípade sa poskytovatelia hostenia starajú o bezpečnosť svojich stránok a aktualizujú ich s najnovšou verziou WordPress..

Ďalej odporúčam štyroch poskytovateľov hostingu priateľských k zákazníkom. (Každú možnosť prepájam s podrobnou recenziou z môjho druhého blogu, ktorý je zameraný na webových hostiteľov.)

 • iPage – Môj výber rozpočtu na výber č. 1, vhodný pre nováčikov.
 • eHost – ďalšia voľba pre nováčikov; užívateľsky prívetivý a úctyhodný.
 • SiteGround – Prémiové voľby hostingu s dobrou zákazníckou podporou.
 • InMotion Hosting – veľmi spoľahlivý webhosting, domov BuildThis.io.

Weboví hostitelia môžu byť rovnako lacní ako 1,99 $ mesačne a drahší ako 29 dolárov mesačne. Neváhajte a začnite svoj web pomocou plánu na úrovni základnej úrovne a potom zvyšujte svoju návštevnosť.

V prípade hostiteľa webu a názvu domény je ďalšou vecou, ​​ktorú musíte zvoliť, platformu na vytváranie svojich stránok – alebo tvorcov stránok. V tomto tutoriále sme nastavili na redakčný systém WordPress (viac
tu na stránkach tvorcu webových stránok.)

Vlastné hostenie verzus WordPress.com

WordPress využíva 31,8% internetu a medzi WordPress.org a WordPress.com je rozdiel. Najjednoduchší spôsob, ako pochopiť rozdiel medzi účtom, ktorý vlastníte, a účtom WordPress.com, je pozrieť sa, ako vaše adresy URL budú vyzerať pri každom.

yourfoodblog.wordpress.com

alebo

yourfoodblog.com

Prvým z nich je web, ktorý je voľne hosťovaný na stránkach WordPress.com. Je zrejmé, že WordPress je značkový všade.

Druhá webová stránka – yourfoodblog.com – je webová stránka, na ktorej sa hosťuje, ktorá je nezávislá v pravom slova zmysle.

Web, ktorý je voľne hostený webom WordPress.com, je pre vás, ak:

 • Ste IBA nadšenec pre blogovanie
 • Nechcete … alebo si vážne nerobíte život online
 • Nezaujíma vás vaša osobná značka
 • Ste spokojní s rôznymi možnosťami obmedzenia, ako napríklad bez podpory pre doplnky a ďalšie
 • Na svojom webe nechcete predávať reklamy (aspoň kým sa nestanete webom s vysokou návštevnosťou)

Ak to tak nie je, choďte na webovú stránku WordPress s vlastným hosťovaním. Umožní vám to využiť tisíce tém a doplnkov WordPress
(bezplatné aj platené) a vytvorte webovú stránku, ktorú môžete spúšťať a meniť jej veľkosť.

Vďaka tomu je celá logistika mimo cesty.

Teraz ste pripravení začať vytvárať svoj blog. Na tento účel budete potrebovať tému a niekoľko doplnkov.

Krok 3 – Vyberte si najlepšie témy blogu o potravinách WordPress

Keďže s blogom práve začínate a pretože to bude niekedy skôr, ako za vás začne zarábať peniaze, je v poriadku začať s bezplatnou témou.

Zadarmo Témy

Tu sú tri bezplatné témy týkajúce sa jedla WordPress, z ktorých si môžete vybrať:

dyad

dyaddemonštrácie & podrobnosti

Dyad je nádherná téma blogu o jedle s krásnym rozložením blogu. Udržuje obrázky v centre pozornosti, čo je veľmi žiaduca funkcia pre tému blogu o potravinách. Tiež sa vám bude páčiť obrovský posúvač domovskej stránky, ktorý si môžete zvoliť, aby sa vám zobrazovali najlepšie recepty. Tiež je od spoločnosti Automattic (spoločnosť za WordPress.com), takže si môžete byť istí, že dodržiava najvyššie štandardy kódovania a kvality..

Kouki

Koukidemonštrácie & podrobnosti

Kouki je pre vás, ak máte radi medzeru a preferujete zenový a minimálny dizajn. Kouki používa skvelé písmo a zobrazuje obrázky veľmi elegantne. Spojte ho s jedným z bezplatných doplnkov na recepty (odporúčané nižšie) a mali by ste byť pripravení naživo na blogu s jedlom..

Veggie Lite

veggidemonštrácie & podrobnosti

Veggie Lite je ďalšou jednoduchou témou WordPress pre blogerov s potravinami. Má cielené rozloženie, ktoré upúta pozornosť vašich čitateľov. A so všetkými jeho medzerami umožňuje, aby vaše webové stránky dýchali a boli ľahko na očiach.

Pozrite si ďalšie témy týkajúce sa bezplatného blogu o potravinách z internetu Archív WordPress.org.

Platené témy

Teraz – bezplatné témy je dobré začať, ale ak máte rozpočet a dokážete si vybrať úhľadné prémiové jedlo, všetkými prostriedkami si ho kúpte..

Vizuálna príťažlivosť potravinového blogu hrá veľkú úlohu v jeho úspechu. Tu je niekoľko tém, ktoré si môžete vyskúšať:

Téma Cook’d Pro

cookddemonštrácie & podrobnosti

Cook’d Pro je oslnivá téma WordPress, ktorá vyzerá skvele na všetkých zariadeniach. Ako vidíte na predchádzajúcom obrázku, zameriava sa výrazne na obrázky.

Tiež je postavený na rámci Genesis, o ktorom je známe, že je rýchly a ľahký. Rámec Genesis sa dodáva aj so samostatným panelom pre nastavenia SEO a pre ďalšie nastavenia rozloženia.

Nezabúdajte, že témy Genesis obsahujú iba potrebné funkcie; neprichádzajú s priveľa zvončekov a píšťalky. To znamená, že svoju prácu robia krásne.

Téma dennej misky je ďalšia téma Genesis, ktorú by ste si mali pozrieť. Je poháňaný stabilitou a rýchlosťou rámca Genesis a využíva príťažlivý a elegantný plochý dizajn
to plne reaguje.

Cena: 129 dolárov

Téma potravín Blogger

Jedlo Blogger WordPress Téma od Templaticdemonštrácie & podrobnosti

Téma potravín Blogger je pre vás, ak chcete čistý, profesionálne vyzerajúci blog o potravinách a webovú stránku s receptami. Pomocou nástroja na tvorbu stránok Elementor môžete jednoducho zmeniť štruktúru alebo prepracovať svoje stránky.

Téma potravinového bloggera je navyše priateľská k SEO a má všetky funkcie, ktoré musí mať blog s potravinami – špeciálny typ príspevku pre recepty, dizajn domovskej stránky typu tell-it-all, podpora WooCommerce, podpora reklamných bannerov a prispôsobenie pre mobilné zariadenia dizajn.

Potravinový blogger je vysoko prispôsobiteľný a umožňuje oživiť svoj potravinový blog iba pár minút.

Cena: 79 dolárov

Téma blogu o potravinách

foodblogthemedemonštrácie & podrobnosti

Téma Food Blog pochádza z NimbusThemes. Čo sa mi na téme najviac páči, okrem vizuálneho úvodného prvku, je zameranie témy na budovanie značky.

Téma Food Blog sa dodáva s doplnkom Recept Card WordPress, ktorý vám umožňuje pridať do svojho blogu recepty priateľské k SEO. Potravinári blogéri sa postavili niektoré vynikajúce webové stránky s touto témou.

Cena: 39 dolárov

Téma YumBlog

yumblogdemonštrácie & podrobnosti

Tento produkt Up Themes je ľahko jedným z najviac premyslených motívov potravinového blogu WordPress. Je dodávaný s vlastnou šablónou receptov a tiež vám umožňuje prijímať príspevky receptov od vašich čitateľov. Tieto príspevky do receptov sú podporované programom Cooked – prémiovým doplnkom 39 dolárov. Zoznamy smerov a prísad receptov v tejto téme sú označené začiarkavacím políčkom, čo vašim čitateľom umožňuje zabezpečiť, aby vám neunikli žiadne dôležité kroky alebo položky..

Cena: 125 dolárov

Krok 4 – Nainštalujte správne doplnky WordPress, aby ste maximalizovali svoj blog o potravinách

Použitím ktorejkoľvek z vyššie uvedených tém budete pripravení na funkčný blog.

Ale – Bez ohľadu na to, ako dobre premyslená téma môže byť pre výklenok, nie je možné zahrnúť všetky funkcie, ktoré môže vlastník webových stránok potrebovať..

Napríklad pre svoj blog o potravinách si môžete uvedomiť, že potrebujete lepší a optimalizovanejší spôsob, ako ukázať svoje recepty, alebo by ste mohli chcieť, aby sa obrázky vašich potravín ľahko zdieľali na Pintereste. Funkcie, ako sú tieto, nemusia byť nevyhnutne zabalené do témy.

Ak chcete získať takéto funkcie, musíte nainštalovať doplnky.

Tu je niekoľko pekných doplnkov pre potraviny WordPress, ktoré pridajú hodnotu vášmu blogu:

Konečný recept WP

ultimate-receptdemonštrácie & podrobnosti

WP Ultimate Recipe je potravinový blogový doplnok WordPress pre mobilné zariadenia, ktorý vám umožní pridať recepty do vášho blogu. Môžete ho použiť na transformáciu akejkoľvek bežnej témy WordPress na tému potravín.

Umožňuje tiež používateľom zdieľať a tlačiť vaše recepty.

Špičková verzia aplikácie WP Ultimate Recipe odblokuje funkcie, ako napríklad umožnenie používateľom odosielať recepty, hodnotiť recepty, zobrazovať nutričné ​​hodnoty a ďalšie.

Recepty od Simmera

vrieťdemonštrácie & podrobnosti

Recepty Simmer je ďalší doplnok, ktorý vám umožní publikovať recepty na vašom blogu. Ponúka jednoduché nastavenie na zoznam zložiek, pokyny na varenie a ďalšie informácie. Recepty, ktoré pridáte pomocou tohto doplnku, sú priateľské pre vyhľadávače, pretože tento doplnok používa na vytváranie štruktúr priateľských k SEO značkovanie schém spoločnosti Google.

Zloženie receptov čakanky

čakankademonštrácie & podrobnosti

Chicory Recipe Ingredients je zaujímavý doplnok pre blog s potravinami, ktorý vám umožní pridať tlačidlo kúpiť pod všetky vaše ingrediencie receptúry.

Keď naň používatelia kliknú, povedú k obchodom s potravinami, kde si môžu kúpiť priamo. Je zrejmé, že dostanete zníženie za každý predaj, ktorý odporučíte. Nielen to, dostanete aj týždenné a mesačné správy o výkonnosti vašich receptov z hľadiska generovania výnosov.

varené

varenédemonštrácie & podrobnosti

Varené je prémiový doplnok pre recept WordPress, ktorý je dodávaný s drag-and-drop receptárom. Dodáva sa aj s 10 rozloženiami pripravenými na použitie.

Vďaka možnosti Cooked dostane každý z vašich čitateľov stránku profilu. Varené tiež prichádza s časovačom, výkonným vyhľadávacím panelom a výživovými informáciami o receptoch / zložkách. Pre všetky funkcie, ktoré ponúka, je tento doplnok úplným ukradnutím za 39 dolárov.

Okrem týchto doplnkov existuje niekoľko doplnkov, ktoré odporúčam každému webu. Nie sú špecifické pre žiadne miesto ako také a zvyšujú hodnotu na všetkých stránkach, na ktorých sa používajú. Celý zoznam nájdete tu.

Dobre – tak sa to postará o logistiku. Máte doménu, hosting a tému … a niektoré voliteľné doplnky.

V tomto okamihu ste pripravení začať pracovať na svojom blogu a určiť, ktoré témy sa vám budú venovať, ako často budete publikovať, ktoré platformy sociálnych médií vyskúšate atď. Ak chcete veci zjednodušiť, skúste postupovať podľa 5-krokového plánu uvedeného nižšie.

Doprajte svojmu jedlu blog zo zeme – 5 tipov, ktoré treba sledovať

1. Naplánujte si štruktúru potravinového blogu

Štruktúru svojho potravinového blogu chcete dostať hneď od začiatku, pretože štruktúra webu (skôr jeho hlavné navigačné menu) určuje, aký bude zážitok z navigácie vašich používateľov..

Toto je dôležitejšie pre blog o potravinách, pretože obsah blogu o potravinách sa môže vzťahovať na niekoľko kategórií, jedla, kuchyne a ďalšie. Ak teda máte hlavné menu webovej stránky správne, budete na výbornom začiatku.

Okrem toho, premýšľanie o štruktúre vašich stránok alebo iba plánovanie ponuky stránok vám poskytne čas na zamyslenie nad tým, aký bude váš obsah a aké rôzne veci preskúmate na svojom blogu..

Tu je príklad, ktorý vám dá náskok.

Populárny food blogger Kate z CookieAndKate má kompletné menu webovej stránky. Stačí sa pozrieť, ako popisné sú položky ponuky a ako úhľadne funguje rozbaľovacia ponuka:

cookie-and-kate

Ak teda budete mať stránky s veľkým obsahom, môžete ísť na ponuku ako je táto.

Robiť – Zamyslite sa nad obsahom, ktorý chcete zdieľať, a na základe toho načrtnite ponuku webových stránok. Toto cvičenie na papieri vám pomôže vyskúšať niekoľko štruktúrnych kombinácií, až kým nebudete mať pocit, že máte to správne.

2. Nájdite relevantné témy a dokončite rozvrh publikovania obsahu

bledo-OMG

Najprv sa pozrime, ako môžete prísť s témami, ktoré môžete pokryť na svojom blogu. Najrýchlejší spôsob, ako nájsť nápady na príspevok, je pozrieť sa na to, čo uverejňujú populárne blogy.

Najprv sa pozrime, ako môžete prísť s témami, ktoré môžete pokryť na svojom blogu. Najrýchlejší spôsob, ako nájsť nápady na príspevok, je pozrieť sa na to, čo uverejňujú populárne blogy.

Ak teda plánujete začať pracovať na svojom blogu v najbližších týždňoch, začnite sa prihlásením na odber všetkých blogerov s potravinami, ktorých obdivujete. Týmto spôsobom budete
získať pravidelné aktualizácie svojich najnovších aktualizácií obsahu.

Po týždni by ste teda mali mať aspoň 7 – 10 e-mailov, ako je tento, od Juli (od PaleOMG). Vo svojom prvom e-maile Juli zdieľa množstvo receptov.

Tu je príspevok na príspevok, ktorý môžete ľahko ukradnúť z jej receptov:

„X prísada Y minúta jedlo“

Takéto e-maily / informačné bulletiny tiež vždy obsahujú odkazy na najlepší obsah z blogov. Čo znamená, že budete mať viac ako dosť nápadov na blogové príspevky k obľúbeným témam.

Vyberte aspoň 5 takýchto nápadov a začnite písať. Medzitým získate z týchto blogov viac aktualizácií, takže zoznam vašich nápadov bude organicky rásť.

Pokiaľ ide o časť publikačného plánu – najprv si uvedomte, že čitatelia majú radi konzistentné publikačné plány. Ak sa rozhodnete publikovať recept každý piatok, v jednom okamihu budete mať verných čitateľov, ktorí si budú myslieť:

„Jane vydáva každý piatok vynikajúci recept. Musím ho dohnať, aby som to mohol cez víkend vyskúšať! “

Mám to?

Skvelé! Vykonajte túto prípravnú prácu – V ideálnom prípade by ste mali mať pred začatím blogu najmenej 20 príspevkov pripravených na publikovanie. Čo znamená, že ak publikujete dvakrát týždenne, bude vám pokryté viac ako dva mesiace.

3. Vytvorte obsah (so zvláštnym zameraním na vizuálne prvky)

Textová časť vášho obsahu vám príde prirodzene. Vďaka vašim odborným znalostiam vo výklenku. Tento text však nahradí iba polovicu vášho obsahu
pretože koniec koncov, aký dobrý skvelý recept bude vyzerať bez chutných obrázkov …

Bohužiaľ, fotografia neprichádza prirodzene pre všetkých. To však neznamená, že sa nemôžete učiť.

Či už ide o obrázky hotových jedál alebo prísady, obrázky tvoria veľkú časť blogu o potravinách. Čo znamená, že nemôžete robiť priemerné obrázky. Našťastie máte k dispozícii tieto fantastické bezplatné fotografické návody, z ktorých sa môžete učiť:

Ak nemáte čas sa toľko naučiť, aspoň začnite týmto rýchlym a špinavým hackom:

 • Udržujte ingredienciu alebo misku na pulte
 • Držte fotoaparát priamo nad ním
 • Nastavte automatické zaostrenie a kliknite na tlačidlo

Keď snímate, uistite sa, že je v ňom dostatok prirodzeného svetla.

Okrem obrázkov potravín môžete vyskúšať aj kreatívnejšie vizuálne efekty, ako sú recepty obrázkov a tipy, pomocou bezplatných nástrojov, ako sú Canva alebo DesignBold.

Tip na optimalizáciu obrázkov – Optimalizujte všetky svoje obrázky pomocou TinyPNG. Tento nástroj vám umožňuje komprimovať vaše súbory PNG bez zníženia jeho kvality. Kompresiou obrázkových súborov uložíte svoje stránky pred nafúknutím a spomalením.

4. Začnite marketingom sociálnych médií

Keďže milovníci jedla majú radi vizuálne efekty, bolo by najlepšie, keby ste sa zamerali na vizuálne médiá ako Pinterest. V skutočnosti je to úplne v poriadku, ak začnete iba s Pinterestom. Keď sa dozviete, ako pestovať pokračovanie na jednej platforme, môžete sa kedykoľvek presunúť na iné platformy.

Doplnok na zvýšenie nadväznosti na Pinterest: Tlačidlo „Pin It“.

S týmto doplnkom sa vždy, keď používateľ umiestni kurzor myši na obrázok na vašom blogu, zobrazí výzva na jeho pripnutie na nástenky v službe Pinterest. Nielen to, ale tiež pridáva tlačidlá Pin It na všetky vaše príspevky a stránky.

5. Začnite zbierať e-maily

Keď sa prihlásite na odber rôznych blogov na zhromažďovanie príspevkov, všimnite si druh hlavných magnetov, ktoré používajú na vytváranie svojich zoznamov e-mailov.

Napríklad Dana z MinimalistBaker ponúka svojim účastníkom blogu bezplatný mesačný recept.

Všimnite si, ako Dana ponúka cenné stimuly pre nové registrácie.

Rovnako je potrebné vyvinúť hráča, ktorý rozdáte čitateľom, ktorí sa prihlásia na odber.

Ak chcete rozvíjať svoj prvý e-mail, zaregistrujte sa zadarmo. Stačí dať dohromady 5 skvelých receptov a zbaliť ich do súboru PDF. A vy ste pripravení.

Keďže pre svoj blog teraz máte funkčný web aj pracovný plán, pozrime sa, ako si môžete vybrať správne spôsoby speňaženia..

Ako zarobiť peniaze potravín blogov – spoľahlivý program 

Ak chcete zarobiť peniaze ako bloger s potravinami, analyzujte, ako iní blogeri s potravinami zarábajú. Toto nie je náročná práca, pretože mnoho blogerov s potravinami uverejňuje svoje správy o príjmoch. Tieto prehľady ponúkajú veľa prehľadov o tom, ako zarobia peniaze (ako aj o výdavkoch)..

Vezmite napríklad mesačná správa o príjmoch Pinch of Yum – masívne populárny blog WordPress.

Ako vidíte na nasledujúcom snímke obrazovky, Pinch of Yum zarobí pekné peniaze predajom svojich vlastných produktov (Tasty Food Photography a Ako speňažiť svoje e-knihy s blogom o potravinách).

Možno aj vy vytvorenie produktu na predaj.

Iné zarábajú peniaze kanálmi na blogovanie potravín

Reklamné siete

Najrýchlejším spôsobom, ako zarobiť peniaze z vášho potravinového blogu, je pripojiť sa k reklamným sieťam. Niektoré reklamné siete majú špecifické požiadavky na návštevnosť a zobrazenia stránok, ale väčšina z nich sa dá ľahko pripojiť.

Google Adsense je jednou z najväčších reklamných sietí, ktoré ponúkajú grafickú reklamu, mobilnú inzerciu, video a speňaženie vyhľadávania. Je to zadarmo a ľahké sa pripojiť. Adsense bude akceptovať, aj keď práve začínate. Ďalšie reklamné siete, ktoré môžete preskúmať, sú Media.net, BuySellAds a Infolinks.

Predaj reklamného priestoru

V zásade prideľujete na svojom webe miesto pre tých, ktorí sú ochotní kúpiť priestor priamo od vás. Predaj reklamného priestoru zvyčajne funguje s menšími inzerentmi alebo možno s vlastníkmi.

Môžete vytvoriť niekoľko reklamných polí s rôznymi cenami a povzbudiť inzerenta tým, že im poviete, prečo by mali inzerovať na vašom webe. Akonáhle budú súhlasiť s vašimi podmienkami, jednoducho dostanete platbu cez PayPal. Je to ľahké a bezproblémové.

Pridružené programy

Zapojenie sa do pridruženého programu je jedným z vynikajúcich spôsobov, ako zarobiť peniaze. Môžete propagovať produkty alebo služby súvisiace s vašim výklenkom a získať províziu, keď návštevníci uskutočnia nákup prostredníctvom vašej stránky.

ShareASales, CJ Affiliate a ClickBank je niekoľko slávnych pridružených sietí, ktoré môžete preskúmať. Existuje viac ako tisíce inzerentov s rôznymi druhmi produktov a služieb, ktoré môžete propagovať. Niektorí dokonca môžu propagovať informačné produkty predávané inými blogermi.

Dôrazne odporúčame propagovať produkty, ktoré súvisia s vašou nikou.

Poznámka: Viac informácií o affiliate marketingu nájdete tu.

Založte si členskú stránku

Ak máte niečo neobvyklé, môžete zvážiť založenie stránky s členstvom. V takom prípade účtujete svojim návštevníkom obsah.

Môžete získať mesačný alebo ročný členský poplatok za prístup k týmto informáciám. Je to dobrý spôsob, ako zarobiť peniaze z vášho blogu o potravinách, pokiaľ dokážete skutočne zarobiť peniaze za svoje peniaze.

Vyskúšajte toľko správ o príjmoch, koľko len môžete, a opýtajte sa sami seba, z ktorých z týchto príjmových kanálov môžete ťažiť najviac.

Začnite týmito správami o príjmoch:

Uvedomte si tiež, že zarobiť peniaze z blogu si vyžaduje čas – takže robte všetko, čo potrebujete, pri zachovaní trpezlivosti. Určite sa tam dostanete, ak sa pokúsite dosť.

záver

Ide teda o spustenie potravinového blogu pomocou WordPress. Ak máte peniaze na investovanie do vzdelávania, vyskúšajte programy ako Food Blogger Pro. Alebo urobte ďalšiu najlepšiu vec a sledujte a študujte ďalšie blogy o potravinách a učte sa od nich.

Všetko najlepšie pre váš blog o potravinách!

Máte nejaké otázky týkajúce sa nastavenia alebo údržby blogu? Alebo niečo o tomto návode? Dosiahnúť! Radi by sme všetci poznali a naučili sa, ako vám môžeme pomôcť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map