Ako začať blog Mommy pomocou WordPress (a rozrastať sa na prosperujúce podnikanie)

Ak chcete začať blog pre mamičky, ste na správnom mieste! Gina Badalatyová objala nedokonalosť a od roku 2002 som blogerkou mamičky. Zatiaľ čo môj blog prešiel mnohými fázami, teraz som vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam plateným profesionálnym blogerom pre vysnívaného klienta..


V tomto článku sa chystám zdieľať správny spôsob nastavenia blogu, ktorý vám pomôže rozvíjať úspešný blog a podnikanie!

Toto je môj blog – Objímanie nedokonalosti

Koľko urobí mama bloggerov?

Ak hľadáte „koľko blogerov zarábajú“, uvidíte príbehy tých, ktorí mesačne prinesú 40 000 až viac ako 1 000 000 dolárov. Títo blogeri využili svoje vlastné príbehy, aby prilákali správne cieľové publikum, pričom sa zameriavajú na populárne témy, ako je zníženie dlhu, a nie na spustenie blogu pre mamy. Ak však nechcete pracovať tak 80 a viac hodín týždenne, aby ste to dosiahli, môžete získať slušný príjem strategickým plánovaním svojho blogu ako firmy..

To, čo môžete zo svojho blogu získať, sa líši. Začiatkom tohto roka som bol prekvapený, keď som zo starého príspevku dostal vysoko ziskové šeky na netoxický riad, ktorý mal pridružené odkazy. Aj keď je ťažké zaručiť, že príspevok bude vírusový, moja optimalizácia vyhľadávacieho nástroja (SEO) v tomto príspevku mu umožnila zasiahnuť číslo 1 na stránkach Google.

Aj bez vírusových príspevkov môže malý blog priniesť pravidelný príjem. Blog venujem iba na čiastočný úväzok, ale priblížil som sa 12 000 dolárov ročne v pridružených a sponzorovaných príspevkoch so svojím malým publikom. Kľúčom je vytvorenie medzery na oslovenie môjho cieľového publika.

Príspevky blogu však nie sú jediným spôsobom, ako zarobiť peniaze z vášho blogu. Môj blog pomohol spustiť moju kariéru písania v oblasti rodičovstva a zdravia. Rozvíjaním vzťahov s inými maminkami blogerov v priebehu rokov som nemal problém nájsť stabilnú prácu, kedykoľvek to potrebujem.

Vytvorenie blogu pre mamu a jeho premena na podnikanie

Bez ohľadu na to, kam chcete ísť, váš blog sa tam dostanete. Kľúčom je strategické plánovanie v predstihu, aby ste mohli začať čo najlepšie, takže môžete skončiť, kam vás vaše sny zavedú.

Ako začať na svojom blogu? Poďme na to.

Kroky na nastavenie blogu pre mamičky

 • Krok č. 1: Pripravte sa skôr, ako začnete
 • Krok č. 2: Správne nastavte blog mamičky
 • Krok č. 3: Premeňte svoj blog na podnikanie
 • Speňažte blog mamičky
 • Príklady blogov pre mamičky
 • Sú blogy stále vecou?

Odporúčané nástroje

Zverejnenie: BuildThis.io dostáva poplatky za sprostredkovanie od nástrojov uvedených na tejto webovej stránke. Názory sa však zakladajú na našich skúsenostiach a nie na tom, koľko platia. Zameriavame sa na pomoc malým podnikom a jednotlivcom pri vytváraní webových stránok ako firmy. Podporte našu prácu a dozviete sa viac v našom zverejňovaní zárobkov.

1. Pripravte sa na spustenie: značka, publikum, obsah

Než začnete svoj blog pre mamu

Na vytvorenie základu vytvorenia blogu, ktorý priťahuje návštevníkov, potrebujete 3 kritické faktory:

 1. Príťažlivá značka
 2. Spôsob, ako zacieliť na svoje publikum
 3. Obsah zameraný na značku a príťažlivý pre váš cieľ

Možno ste si mysleli, že budem hovoriť „webhosting“ alebo „doménové meno“, ale ak chcete, aby sa prostredníctvom vášho blogu spustila prosperujúca kariéra, musíte k nej pristupovať ako k podniku a to znamená najskôr si vybudovať pevnú nadáciu..

Zostavte svoju značku

Ak chcete vybudovať svoju značku, musíte urobiť nejakú kritickú introspektívnu prácu. Začína sa to učením sa „prečo“. Simon Sinek, autor najpredávanejšej „Začnite s Prečo,“Píše,

Ľudia nekupujú, čo robíte, kupujú, prečo to robíte.

Objavením „prečo“ vám pomôžeme zamerať sa na vytváranie výkonného obsahu a budovanie úspešného podnikania okolo neho.

Je čas vyhodiť papier a pero a opýtať sa sami seba, prečo chcete napísať blog. Ak chcete kopať skutočne hlboko, musíte položiť otázku „prečo“ každej z vašich odpovedí najmenej päťkrát. Napríklad som tento proces nedávno použil na rebrandovanie. Moje úvodné vyhlásenie bolo: „Chcem blogovať, aby som pomohol mamičkám vychovávať autistické deti so závažnými výzvami. Odtiaľ som sa stále pýtal „prečo“ pre každú z mojich odpovedí, až kým som sa nedostal k tomu, aby som ukázal, že naše deti môžu žiť zmysluplným a radostným životom a urobiť svet lepším miestom.

Krása tohto cvičenia spočíva v tom, že často zistíte, že vaše „prečo“ pomáha ostatným ľuďom, ale mali by ste sa tiež do svojho príčiny ponoriť trochu sebeckejším. Čo vás bude každý deň motivovať, aby ste sa dostali cez náročné časti vedenia úspešného podnikania v oblasti blogov? Možno by ste chceli uvoľniť príjem na splatenie dlhu. Možno by ste chceli vytvoriť autorský web na vytvorenie platformy pre knihu, ktorú píšete. Alebo by ste chceli zarobiť dosť na kúpu krásnej pláže domov.

Toto cvičenie „prečo“ používajte na vysnívanie veľkých snov, aby ste mohli čeliť výzvam, aby ste sa stali svetovým blogerom s firmou, ktorá pomáha ostatným pri plnení vašich snov..

Nájdite svojho ideálneho návštevníka

Akonáhle budete mať svoje „prečo“, môžete sa teraz zamerať na nájdenie ideálneho návštevníka. V tomto kroku zistíte, kto to je a čo potrebuje. Medzi základné demografické údaje, ktoré je potrebné zvážiť, patria:

 • Vek
 • Počet detí / chlapcov alebo dievčat
 • Rozsah príjmu / úroveň vzdelania
 • Pracujúca profesionálna mama, podnikateľka?
 • Kde býva: mesto, krajina, predmestia?
 • Majiteľ domu, byt?
 • Majiteľ domáceho maznáčika? Vlastník auta?
 • Veriaci, ateista, agnostik?
 • Špeciálna nika: chrumkavá mama, chce byť fit, deti so špeciálnymi potrebami, futbalová mama, adoptované deti atď.

Medzi moje cieľové publikum patria mamičky, ktoré vychovávajú doplnenie a dospievanie so závažným autizmom a súvisiacim postihnutím. Potrebujú zdravé riešenia pre svoje deti a spôsob, ako zabrániť vyhoreniu.

Osoba vo vašej mysli môže byť vy, ale musíte vytvoriť „avatar“, ktorý nie ste vy. Uľahčí to vytváranie obsahu na základe jej potrieb, ktoré sa nezmenia, aj keď to urobíte vy. Je tiež jednoduchšie písať vaše príspevky tejto osobe.

Naplánujte si obsah pomocou prieskumu publika

Keď už budete mať nejaký čas na to, aby ste pochopili ideálneho čitateľa, ďalším krokom je skúmanie jeho potrieb. Váš blog by mal poskytnúť cenné informácie o avatare, ktorý ste vytvorili, čo môže viesť k možnostiam speňaženia. Objavíte to skúmaním jej bolesti a potešenia.

Môžete použiť Google, ale oveľa efektívnejší spôsob prieskumu je rozhovor s cieľovým publikom. Naozaj to pomohlo zamerať môj blog. Jednoducho napíšte 5 otvorených otázok o potrebách avataru. Jednou z mojich otázok bolo: „Čo sa týka pomoci autistickému dieťaťu, aké riešenia pomohli?“

Váš rozhovor by mal trvať iba 15 – 20 minút. Môžete to urobiť prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo Skype – kdekoľvek je váš priateľ pohodlný. Najlepšie je opýtať sa ľudí, ktorí vás poznajú a veria vám. Bol by som opatrný, ak by ste chceli robiť rozhovory s ľuďmi z akýchkoľvek skupín na Facebooku, v ktorých ste – musíte najskôr získať povolenie.

Tento prieskum vám pomôže dostať sa k jadru problémov, ktorým vaše publikum čelí, takže si môžete vymyslieť obsah, ktorý ich rieši. Napríklad z mojich rozhovorov vyplynulo, že autistickým deťom sa darí s váženými riešeniami. Tu je príklad názvu, ktorý som napísal na základe prieskumu: „Vážené prikrývky pre autizmus: Naše skúsenosti so Sonnou Zona.„Ako vidíte, tento článok nie je len suchým výskumom, ale osobným spôsobom zdieľania informácií a odporúčania nástroja, ktorý som použil na vyriešenie bežného problému..

Pri plánovaní obsahu zvážte, čo môžete poskytnúť osobne (produkty, služby, členstvo atď.), Aby ste svojmu avatárovi pomohli znížiť tieto bolesti a zvýšiť šťastie..

Myslite aj na „veľký obraz“. Napríklad, ak píšem 10 príspevkov venovaných tejto téme, môžem vytvoriť ebook z tých príspevkov, ktoré môžem predať čitateľom a vyhliadkam. Nepotrebujete dlhý zoznam tém. Začnite iba s 5 až 10 nápadmi, s 2 až 3 témami článkov vyplnenými osobnými, jedinečnými a / alebo odbornými radami.

Dizajn a obrázky

V tejto fáze nie je rozhodujúce mať logo ani vlastný dizajn. Použite atraktívna šablóna z WordPress ktoré sa hodia k téme vášho blogu, napríklad k téme s dizajnom webových stránok pre autorov, ktorí sú mamami. Paleta farieb môže vylepšiť rozpoznateľnosť vašej značky podľa postupu. Jedného dňa však možno budete chcieť zmeniť svoj vzhľad alebo zadať outsourcing vývoja svojich webových stránok..

Ak chcete vytvárať obrázky pre príspevky a zdieľané položky, Canva je ľahko použiteľný nástroj, ktorý vám pomôže vytvoriť obrázky primerane veľkých rozmerov pre váš blog a rôzne formy sociálnych médií..
Pri pridávaní obrázkov by mal mať každý popisný „alternatívny text“ („alt tag“) pre zrakovo postihnutých. Alt značky tiež pomáhajú SEO, takže nezabudnite vytvoriť nadpis, ktorý zodpovedá vášmu kľúčovému slovu SEO.

Urobte si pohodlie pomocou fotoaparátu smartfónu na vytváranie zaujímavých obrázkov na zdieľanie. Môžete tiež použiť profesionálne obrázky. Obrázky bez licenčných poplatkov sú k dispozícii za nízkorozpočtové a cenovo dostupné zdroje za renomované fotografie DepositPhotos.com alebo Pexels.com.

Pozrite sa na tento zoznam 30 bezplatných zdrojov obrázkov od Web Hosting Tajné odhalené. NIKDY nepoužívajte obrázok pre svoj blog; tie sú chránené autorským právom.

Stanovenie hranice obsahu blogu

Teraz by ste sa mali rozhodnúť, aké hranice si stanovíte pri písaní alebo zdieľaní svojich detí, vášho manžela a iných blízkych – vrátane obrázkov. Napríklad nikdy nehovorím o svojej rodine ničím iným, než užitočným, pozitívnym spôsobom a ubezpečujem sa, že všetky fotografie mojich detí sú vysoko nad tabuľou (žiadne „plavecké“ zábery).

Ktorým citlivým témam sa vyhnete alebo potrebujete objasniť s členmi rodiny? Choroba, financie, strata zamestnania a romantika môžu byť nedotknuteľnými predmetmi, takže buďte opatrní, čo čitateľom prezradíte. Aj keď sa vaša firma rozbieha, je tiež rozumné uchovávať telefón, adresu a prípadne aj okolie v tajnosti.

2. Nastavenie blogu mamičky

Pri výbere blogu je potrebné zvážiť niekoľko možností, napríklad rozpočet.

Kde začať: Hosting a základné funkcie

Začnite tým, že vymyslíte názov domény vášho blogu. Keď som vylepšil svoj blog pre mamičky, trvalo niekoľko mesiacov, kým som prišiel so značkou „Embracing nedokonalý“. Pomysli na meno, ktoré zapuzdruje vaše miesto, vašu osobnosť a potreby publika.

Ďalej budete potrebovať službu na hosťovanie svojho blogu.

Existuje niekoľko veľkých nevýhod, ak chcete mať „bezplatný“ blog. Používanie služby „hotovo pre vás“, ako je Wix alebo Weebly, môže byť v skutočnosti drahšie, než si myslíte. To, čo so svojím blogom môžete robiť, vám bude veľmi obmedzené. Napríklad vo Wixe bude vaše publikum predmetom reklám a názov vašej domény v ňom bude obsahovať jeho meno.

Najlepším webhostingom pre autorov, trénerov, budúcich podnikateľov a kohokoľvek iného, ​​kto chce blog mamičky, je možnosť hostenia pomocou WordPress..

Domovská stránka hostenia A2 (kliknite pre návštevu)

Môžete použiť cenovo dostupné a vysokokvalitné hostingové služby, ako napríklad A2 Hosting, InMotion Hosting alebo SiteGround. Títo spoľahliví poskytovatelia stoja od 4 do 7 dolárov mesačne a ponúkajú niektorým z najlepších webhostingov pre spisovateľov a blogerov. Môžu vám tiež pomôcť nastaviť názov domény na približne 15 až 20 dolárov ročne.

Vyberte značku, ktorá obsahuje „certifikát SSL“. Toto je bezpečnostný certifikát potrebný pre bezpečnosť a SEO. Vaša doména vyzerá takto: „https://www.vasadomena.sk“ namiesto „http: //“. Požiadajte svojho webového hostiteľa o túto možnosť.

Editor WordPress

Keď váš hostiteľ nastaví vašu databázu a blog WordPress, prejdite na „ukážkový“ príspevok, ktorý je k dispozícii, a začnite písať. Pozrite sa na tieto stránky, kde nájdete dobré návody:

Jednou z vynikajúcich vecí na WordPress je, že existujú tisíce doplnkov ktoré vám pomôžu spustiť váš blog. Toto sú nástroje, ktoré inštalujete prostredníctvom ponuky Doplnok a ktoré vám pomôžu udržiavať a spúšťať rôzne funkcie. Ako budete rásť, budete chcieť pridať viac, ale dajte si pozor. Príliš veľa doplnkov môže spomaliť váš blog. Tieto nástroje je potrebné čas od času aktualizovať.

Príklad stránky doplnku na backende WordPress.

Keď píšete svoj prvý príspevok, v ponuke „Nový“ máte dve hlavné možnosti: „Príspevok“ alebo „Stránka“. Sú podobné, ale fungujú odlišne. Príspevky sú určené pre bežné blogové príspevky, ktoré je možné podľa potreby aktualizovať, meniť a obnovovať. Vaši čitatelia sa ich môžu prihlásiť na odber. Stránky sú statické príspevky, ktoré sa zriedka menia, ako napríklad stránka „Informácie“, súprava médií, etický kódex atď..

Takto vyzerá editor WordPress:

Tipy na písanie vynikajúcich príspevkov

Teraz je čas začať svoj prvý príspevok. Uistite sa, že „hlas“ vášho príspevku je prístupný, autentický a informovaný, pričom je vhodný pre vaše cieľové publikum a výklenok. Vyberte kvalitu pred množstvom. Jeden autoritatívny 2000-slovný príspevok je lepší ako štyri 500-slovné príspevky.

Okrem toho sa uistite, že vaše témy majú spoločné vlákno. Ak je váš blog úzko prepojený, všetky vaše príspevky sa budú týkať, ale ak nie, skúste nájsť tému, ktorá by sa týkala všetkého, s čím môžete prepojiť súvisiace príspevky vo svojom blogu. Pomôže to tiež vášmu úsiliu v oblasti SEO.

Každý príspevok by mal mať priradenú „kategóriu“ a „značku“. (Pozri pravú stranu obrázka editora vyššie.) Kategórie sú krátke, prejdite na témy, ktoré pravidelne pokrývate. Mali by ste ich obmedziť na nie viac ako 6, ale 3 alebo 4 sú ešte lepšie. Baňa sú rodičovstvo, autizmus a netoxický život. Všetko ostatné bude podkategóriou alebo predmetom tejto témy.

Napríklad zvyčajne diskutujem o svojej viere v rodičovské príspevky. Kategórie budú predvolene tiež hlavičky ponúk v programe WordPress.

Príklad: Používanie kategórií príspevkov ako navigačnej ponuky blogu.

Značky sú témy, ktoré sa menej často zaoberajú. Môžu to byť dlhšie a viac zamerané na kľúčové slová. Na mojom blogu je „autizmus“ kategória, zatiaľ čo „riešenia autizmu“ sú značkou. Nechcete mať jedinečnú značku pre každý príspevok, ale pre bežné témy, na ktorých pracujete.

Nakoniec, keď píšete, udržujte svoje odseky krátke (3 až 4 vety) a prepletajte si relevantné obrázky. Tento spôsob „hromadenia“ vašich údajov uľahčuje čitateľom skenovanie. Ak to má zmysel, použite odrážky.

Právne otázky

Pri písaní blogu by ste mali zvážiť niekoľko právnych problémov. Vďaka nim budete v bezpečí, keď sa pohnete vpred:

 • Vodoznak vaše obrázky – Či už ide o osobné fotografie alebo grafiku, jednoduchý vodoznak je rýchly a ľahký spôsob ochrany vašich obrázkov. učiť sa ako to urobiť v Canve.
 • Byť v súlade s GDPR – Toto je zákon, ktorý sa vzťahuje na každého, kto sa prihlásil na odber vášho blogu z Európskej únie. Naučte sa, ako to nastaviť do 10 minút na Blogovanie Vaša vášeň.
 • Udržujte svoj blog v bezpečí – Budete potrebovať filter nevyžiadanej pošty, zabezpečenie a spôsob zálohovania blogu. Tieto sú uvedené v odkaze „18 vecí“ vyššie.
 • Nikdy neplagujte obsah  – Ak chcete niekoho citovať, je dobré, aby ste sa najprv opýtali a vždy mu pripísali kredit!

3. Zostavte svoj blog pre mamu do podnikania

Teraz ste už urobili veľa práce, ktorá je potrebná na to, aby ste svojmu blogu mali najväčšiu šancu stať sa ziskovým podnikom. Ďalej spojíme všetky kúsky, aby sme vám pomohli zarobiť stály príjem.

Budovanie publika

Ako priťahujete svoje cieľové publikum? K dispozícii je niekoľko nástrojov, ktoré by mal každý blogger využívať na rozširovanie svojho publika:

Optimalizácia vyhľadávacieho nástroja

V hornej časti zoznamu je optimalizácia vyhľadávacích nástrojov. Každý príspevok, ktorý napíšete, by mal mať jedinečné kľúčové slovo, tj frázu, ktorú ľudia hľadajú. Možno máte na mysli frázu, musíte však zistiť, či ju ľudia hľadajú. Zahŕňajú bezplatné nástroje, ktoré vám to môžu pomôcť zistiť Plánovač kľúčových slov Google (budete si musieť vytvoriť účet Google), Ubersuggest, alebo KW Finder (obmedzené na pár za deň).

Plánovač kľúčových slov Google.

Keď nájdete frázu, vyhľadajte v službe Google súvisiace otázky, ktoré ľudia majú k danej téme, a tiež ich pridajte do svojho príspevku. Uistite sa, že používate značky nadpisov (H1, H2) na pridanie titulov, ktoré obsahujú vaše kľúčové slovo, a umiestnite ho do názvu príspevku. Zopakujte kľúčové slovo a jeho variácie vo svojom príspevku, ale uistite sa, že je písanie stále zdravé. Použi Váš doplnok o radu, ako dosiahnuť najlepšie výsledky SEO.

Uistite sa, že váš príspevok odkazuje na:

 1.  Autoritatívne zdroje, napríklad štatistika Svetovej zdravotníckej organizácie.
 2. Ďalšie príspevky, ktoré ste napísali na tému v prvom odseku.

Čo prispieva k dobrému hodnoteniu kľúčových slov v službe Google, sa čas od času mení. Ak si chcete prečítať aktuálnu recenziu toho, ako sa v Google dobre umiestniť, prečítajte si toto správa z Backlinka každý rok. Je dôležité používať kľúčové slová aj na sociálnych sieťach, najmä pri zdieľaní príspevkov!

Sociálne médiá

Odporúčam vám vybrať iba 1 alebo 2 zásuvky sociálnych médií, na ktoré sa budete zamerať. Pre mňa to sú Facebook a Instagram. Pri sociálnych médiách využite každú príležitosť na učenie sa, experimentovanie a vyskúšanie nových vecí. Buďte prirodzeným ja a čo najvernejšie sa spojte so svojou značkou.

To som ja na Facebooku!

Nainštalujte doplnok na WordPress, ktorý vašim čitateľom umožní zdieľať príspevky s väčšinou populárnych sociálnych platforiem, aj keď nie ste na nich. Môžete použiť doplnok, napríklad Jednoduché sociálne zdieľanie alebo Social Snap ktoré pomáhajú spojiť sa s rôznymi sieťami.

Nakoniec buďte opatrní, čo zdieľate a ako formulujete veci. V dnešnej klíme je ľahké ho nesprávne interpretovať a zaradiť na čiernu listinu. Buďte čestní a autentickí, ale predovšetkým rešpektovaní.

E-mailový spravodaj

Pravidelný e-mailový spravodajca vám pomôže zostať v kontakte s publikom, vydávať oznámenia, ponúkať ďalšie tipy a ďalšie. Môžete použiť e-mailovú marketingovú službu, ako je MailChimp alebo Mailerlite začať.

Príklad: Zahrnutie nedokonalého účtu MailChimp.

Váš bulletin nemusí byť efektný, len užitočné informácie, ktoré pravidelne posielate publiku (t. J. Každé 2 týždne). Ak chcete ľudí zaradiť do svojho zoznamu e-mailov, vytvorte hodnotnú bezplatnú položku, napríklad hárok s tipmi („Top 10 tipov pre nových rodičov“) a propagujte ju na sociálnych sieťach.

Video udalosti

Skôr alebo neskôr sa takmer každý blogger potrebuje dostať na video. Vaše možnosti sú tu neobmedzené, od krátkeho Instagramového príbehu po 60-minútové udalosti na Facebooku Live po ľubovoľnú dĺžku na vašom vlastnom kanáli YouTube. Osvedčeným postupom je pohodlný prístup pred fotoaparátom a pomôže vám to ustanoviť vašu autoritu.

Príklad: Jedno z mojich priamych stretnutí FB.

Môžete sa pozrieť na jednu z mojich  Žije na Facebooku o tom, ako dosiahnuť svoje ciele.

Zriaďujúci orgán

Musíte sa stať autoritou vo svojom výklenku, aby ste mohli riadiť dopravu. Ako to môžete urobiť, okrem sociálnych médií? Jedným z kľúčových spôsobov je budovanie skutočných vzťahov s ľuďmi v príbuzných oblastiach. Môžete to urobiť niekoľkými spôsobmi:

 •  Hosťovské blogovanie – Rozmiestnite vo svojom výklenku blogy s vysokou prevádzkou, ktoré zodpovedajú tónu vášho blogu. Prečítajte si pokyny na predkladanie a dobre sa pozrite na príspevky svojich hostí. Kľúčom k zvýšeniu premávky je zabezpečiť, aby ste mali vo vnútri príspevku hosťa odkaz na relevantný príspevok, ak je to povolené.
 • Konferencie služby Blogger – Účasť na konferenciách bloggerov vám pomôže prepojiť sa s blogermi a značkami a naučíte sa najnovšie zručnosti a postupy v oblasti blogovania..
 • Mysli na miestnej – Pozrite sa na miestne miesta, ktoré zodpovedajú vašim odborným znalostiam, ako sú verejné televízne siete, rozhlasové stanice, podcasty a udalosti, ktoré môžete predávať počas účasti na.
 • Pripojte sa ku skupinám Facebooku venovaným vašej výklenku – Je neslušné propagovať svoj blog v skupinách, ale môžete zdieľať to, čo viete, a etablovať sa ako autorita. Sledujte alebo spriatelujte ľudí, s ktorými chcete budovať skutočné priateľstvá.

Speňaženie nápadov pre váš blog Mama

Úspešní blogeri tvrdia, že by ste mali mať 7 tokov výnosov. S blogom môže byť pre blogerov také ľahké ako tieto bežné spôsoby príjmu:

1. Sponzorstvo

Značky platia blogerom za propagáciu a publikovanie príspevkov, sociálnych zdieľaní atď. Niektorí dokonca kupujú recepty alebo fotografie od skúsených blogerov. Väčšina blogerov začína preskúmaním produktov zadarmo, keď budujú svoje portfólio a mnohí pracujú so sieťou ovplyvňujúcich používateľov, ako je napr Kolektívne zaujatie, akonáhle sú dosť veľké.

2. Affiliate marketing

Keď sa pripojíte k pridruženému programu, získate zárobky zo všetkého, čo predávate prostredníctvom svojich pridružených odkazov. Amazon.com je jedným z najznámejších a najjednoduchších. Pre väčšie blogerov siete ako ShareASale a MediaVine vytvárať lukratívne pasívne príjmy pre blogerov.

3. Vytváranie produktov na predaj

Blogeri, ktorí majú ohľad na dizajn alebo vtip vytvárajú tričká alebo hrnčeky cez spoločnosti ako Teespring. Iní vytvárajú kalendáre, časopisy a e-knihy, ktoré zodpovedajú potrebám ich publika alebo vymýšľajú niečo úplne nové!

4. Práca na voľnej nohe

Na budovanie svojho portfólia použite svoj blog, fotografie a príspevky hostí. Akonáhle budete mať skúsenosti pod pásom, môžete začať písať pre druhých za odplatu, marketing na sociálnych médiách alebo predaj fotografií do skladov. Mnoho blogerov sa tiež stáva virtuálnymi asistentmi alebo webovými dizajnérmi.

5. Vyučovacie kurzy

Ak máte konkrétne zručnosti, učte ich pomocou videí, elektronických kníh a / alebo podpornej skupiny alebo použite platformu ako učenlivý vytvoriť kurz.

6. Priamy predaj

Mnohí ovplyvňovatelia využívajú tieto ready-made-obchodné príležitosti, ak produkt priamo slúži ich cieľové publikum. Napríklad značka proteínového prášku by mohla dobre fungovať na blogu o fitness.

7. Koučovanie

Mnoho blogerov rozvíja odborné znalosti alebo získava certifikáciu v teréne a prevádza svoje blogy na koučingovú firmu.

Ako vidíte, váš blog pre mamu môže byť viac než len miestom na zdieľanie vašich názorov na rodičovstvo. Môže byť základom pre prosperujúcu kariéru – a nielen ako spisovateľka! Blogovanie poskytuje množstvo podnikateľských, nezávislých a iných príležitostí, ak si dáte čas a starostlivo ho naplánujete rovnako ako podnikanie.

Najobľúbenejšie bloggerov pre mamičky

Tu je niekoľko mojich obľúbených položiek a ako zarábajú:

1. Brandi Jeter 

Brandi Jeter – Mama to vie všetko

Brandi Jeter of Mama vie, že to všetko píše o prechode od slobodnej mamičky k vydatej matke novonarodenej a rastúcej dcéry. Je tiež trénerkou blogov, riadi komunitu blogov a napísala niekoľko elektronických kníh a kníh.

2. Vera Sweeney a Audrey McClelland

Vera Sweeney – dáma a blog
Audrey McClelland – MomGenerations

Vera Sweeney a Audrey McClelland začali s vlastnými blogmi pred viac ako desiatimi rokmi. Stali sa obchodnými partnermi a teraz spravujú povolenie na zhonu, ktoré pomáha ľuďom prosperovať pri hľadaní rovnováhy medzi prácou a životom. Vera a Audrey stále pracujú s mnohými veľkými značkami, organizujú podujatia, učia na konferenciách a ešte oveľa viac!

3. Amiyrah Martin

Amiyrah Martin – 4 Klobúky & skromný

Amiyrah Martin zo 4 klobúkov & Frugal píše o tom, ako si užiť rodinný život s rozpočtom, ale to je len špička ľadovca. Podieľa sa na tom, ako uniknúť dlhu a prosperovať pri napätom rozpočte. Je taká veľká fanúšička Star Wars, že sa venovala mnohým udalostiam na červenom koberci a dokonca si ju zahrala v reklame Star Wars na Target.

4. Leah Segedie

Leah Segedie – Mamavácia

Leah Segedie z Mamavation.com je blogerka aktivistky, ktorá začala zdieľaním svojich tajomstiev, aby stratila 100 libier a pomohla mamičkám dostať sa fit. Dnes pracuje v ekologickom živom hnutí a konzultuje s veľkými potravinárskymi spoločnosťami a zákonodarcami, aby zaistila bezpečnosť potravín našich detí..

Blogy mamičky sú stále relevantné aj dnes?

Veľa sa hovorilo o tom, či sú blogy stále relevantné. Sú to len vlastnosti blogov sa zmenili. Ľudia nebeží na blogy mamičky, aby počuli najnovšie informácie o tom, ako niekto vychováva svoje dieťa. Namiesto toho hľadajú cenný obsah a čerstvé výhľady, ktoré im pomáhajú zlepšovať svoju vlastnú situáciu. To znamená, že váš blog musí byť plný výhodného a jedinečného obsahu optimalizovaného len pre vaše cieľové publikum.

Napríklad môj blog sa zameriava na mamičky, ktoré vychovávajú autistické deti, a poskytuje holistické stratégie na pomoc deťom – a sebe samým – prosperovať..

Ak pre konkrétne publikum poskytujete jedinečný obsah vytvorený na mieru, máte dobrú šancu zarobiť si na živobytie zo svojho blogu buď priamo z blogov alebo z doprovodnej firmy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map