Top 10 najlepszy rejestrator domen 2020 [Wskazówka: # 2 jest niesamowicie tani]

4

Podstawowymi potrzebami do przejścia do trybu online są hosting i nazwa domeny. Ta lista najlepszych dostawców usług hostingowych pomaga wybrać wysokiej jakości usługi hostingowe zgodnie z wymaganiami w ramach budżetu.


Zdecydowałeś się założyć bloga lub stronę internetową i szukasz najlepszego rejestratora domen?
Bez wątpienia dostępnych jest wielu rejestratorów domen, ale który jest wiarygodny i godny zaufania? Postanawiamy więc sporządzić tę listę, pamiętając o poniższych czynnikach;

szybka nawigacja

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem rejestratora domen

 • Akredytacja ICANN: rejestratorzy powinni być MOGĘ (Międzynarodowa Korporacja ds. Przypisanych Nazw i Numerów) akredytowana. Ta organizacja zarządza wszystkimi domenami zakupionymi od firmy. Tak więc rejestrator powinien być akredytowany przez ICANN.
 • Usługi wsparcia: Kolejną bardzo ważną rzeczą, którą musisz sprawdzić u rejestratora domen, jest to, że oferuje usługi wsparcia 24/7? A jakie są ich kanały pomocy klientom? (Należy sprawdzić, czy oferują wsparcie techniczne za pośrednictwem czatu na żywo, sprzedaży biletów, wsparcia przez e-mail i połączenia telefonicznego)
 • Reputacja: Jaką mają reputację? Czy są ogólnie znaną firmą? Firma oszustwa nie tylko marnuje pieniądze, ale także szkodzi Twojej firmie / blogowaniu. Dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać firmę, która oferuje dobrą reputację i wiarygodność.
 • Gratisy: Oferowanie gratisów to świetny sposób na przyciągnięcie klientów. Naszym zdaniem, gratisy są dobre, ale powinny być cenne, ponieważ nikt nie chce badziewi, prawda? Niektóre firmy oferują bezpłatną prywatność domen.
 • Przeniesienie domeny: czasami z pewnych powodów, takich jak wysokie wskaźniki odnowienia, możesz chcieć przenieść nazwę swojej domeny do innego rejestratora. Przed wybraniem jakiejkolwiek firmy sprzedającej domeny należy sprawdzić opłaty za transfer. Najlepsi rejestratorzy domen zazwyczaj nie żądają żadnych opłat, takich jak NameCheap i GoDaddy.
 • Bezpieczeństwo: rejestrator powinien być godny zaufania pod względem bezpieczeństwa i dostępności. Sprawdź, czy zaufali mu obecni użytkownicy? Możesz łatwo znaleźć opinie użytkowników na temat dowolnego rejestratora domen.
 • Panel sterowania: jest to jeden z najbardziej podstawowych czynników przy wyborze rejestratora domen. Łatwy w użyciu panel sterowania ułatwia konfigurację domeny, a tym samym oszczędza dużo czasu, który można wykorzystać na inne ważne rzeczy. Przejrzysty, gładki i szybki panel sterowania jest bardzo łatwy w nawigacji.
 • Opłaty za odnowienie: Firmy internetowe, takie jak hosting i dostawcy nazw domen, zazwyczaj oferują dużą zniżkę nowym klientom przy pierwszym zakupie. A niektóre z nich w chwili odnowienia wymagają więcej niż normalnie opłat. Musisz więc zweryfikować warunki i opłaty za przedłużenie, aby uniknąć wyższych stawek za przedłużenie.

Niektóre firmy oferują wyłącznie rejestrację nazw domen, ale większość firm oferuje zarówno nazwy domenowe, jak i hosting stron internetowych. Korzyści, które zyskujesz przy zakupie produktów internetowych (domeny i hostingu) od tego samego dostawcy, to to, że nie musisz ich wskazywać (zmiana ustawień DNS) i przez większość czasu otrzymujesz bezpłatną nazwę domeny z abonamentem na hosting. Nie przejmuj się wskazaniem domeny za pomocą hostingu nie jest trudnym zadaniem. Poproś o to swojego rejestratora, który chętnie Ci pomoże.

Naszym zdaniem, jeśli pieniądze nie mają znaczenia w twoim przypadku, subskrybowanie obu usług tej samej firmy jest w porządku. Ale jeśli chcesz pozbyć się wyższych odnowień, kup nazwę domeny i hosting od różnych firm.

Dlaczego?

Ponieważ z naszego doświadczenia wynika, że ​​dostawcy hostingu wymagają wyższej ceny odnowienia nazw domen oraz pakietu hostingowego. Wybierając firmę, której podstawową działalnością jest sprzedaż nazw domen, możesz zaoszczędzić znaczne pieniądze. Na przykład; aby odnowić nazwę domeny w BlueHost, musisz zapłacić około 15 USD rocznie, ale NameCheap wymaga tylko 10,69 USD rocznie.

Porozmawiajmy teraz o najbardziej wiarygodnych i najlepszych rejestratorach nazw domen do kupowania nazw domen.

Top 10 najlepszych rejestratorów domen 2020 dla niezawodnych i wysokiej jakości usług

Po dogłębnej analizie i porównaniu cen, a także funkcji, opracowaliśmy następującą listę najlepszych rejestratorów nazw domen?

1. NameCheap

namecheap najlepszy rejestrator domen

NameCheap należy do najtańszych dostawców domen i usług hostingowych. Posiadanie z nimi domeny było przyjemnym doświadczeniem. Firma założona w 2001 roku szybko się rozwija, a obecnie zarządza nią ponad 7 milionów domen. W przeszłości, gdy powstają SOPA i PIPA (rachunki za swobodę korzystania z Internetu przez użytkowników) NameCheap jest na korzyść ogółu społeczeństwa. To naprawdę miłe. W pobliżu

Tam, gdzie większość firm przyciąga klientów niską ceną wstępną, NameCheap oferuje również ekskluzywne ceny wstępne przy zakupie nazw domen i planach hostingowych z tanimi przedłużeniami.

Już za 10,69 USD możesz kupić domenę .Com z roczną DARMOWĄ subskrypcją „WhoisGuard”. Po wygaśnięciu domeny możesz ją odnowić, co kosztuje tylko 10,69 USD. Możesz także odnowić WhoisGuard już za 2,88 $.

Ponieważ liczba przypadków ataków hakerskich rośnie z dnia na dzień, każda firma prowadząca działalność online musi zabezpieczyć dane swoich klientów za pomocą certyfikatu SSL. W przypadku tej usługi NameCheap oferujemy certyfikat PositiveSSL za 9,00 USD rocznie.

Wraz z tymi wszystkimi NameCheap oferuje również rozwiązania hostingowe. Najbardziej podstawowy plan hostingowy kosztuje zaledwie 9,88 USD rocznie, na którym można hostować 3 strony internetowe. Firma ma wiele centrów danych, aby zapewnić niezawodny hosting. Możesz wybrać centrum danych w USA lub centrum danych w Wielkiej Brytanii. Oprócz tego oferują serwery hostingowe na poziomie przedsiębiorstwa z rozwiązaniem hostingowym SSD. Ponadto możesz także założyć własną firmę hostingową, otwierając u nich konto sprzedawcy.

NameCheap oferuje usługi pomocy technicznej za pośrednictwem wspólnych kanałów, takich jak bilety, e-maile i czat na żywo. I bez wahania możemy powiedzieć, że są one dostępne za każdym razem, gdy kontaktujemy się z nimi za pośrednictwem czatu na żywo. Możesz również znaleźć rozwiązania poprzez ogromny zasób bazy wiedzy. Nie ma wsparcia telefonicznego. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić hosting, czy nie, ale z naszego doświadczenia wynika, że ​​NameCheap jest najlepszym rejestratorem nazw domen. Polecamy to bez wątpienia.

Odwiedź NameCheap

2. iPage

ipage

Oto kolejny rejestrator nazw domen, który obsługuje klientów od 1998 roku. Ponadto na ich serwerach znajduje się ponad 1 milion stron internetowych. Naszym zdaniem oferują one znaczące usługi hostingowe dla użytkowników, którzy potrzebują hostingu w bardzo niskich cenach. W większości przypadków jest on dostępny z dużymi rabatami, które znacznie obniżają ceny. iPage jest zarządzany przez EIG; wpływowa grupa biznesowa.

Jeśli więc chcesz kupić nazwę domeny, będzie ona kosztować 8,99 USD rocznie. Ponadto, jeśli chcesz włączyć prywatność domeny, musisz zapłacić 9,99 USD rocznie.

Przy zakupie planu hostingowego otrzymujesz DARMOWĄ nazwę domeny i kosztuje ona tylko 24 $ rocznie. Czy nie jest super taniej? I możesz instalować nieograniczoną liczbę stron internetowych. Ponadto, jeśli nie satysfakcjonuje Cię ich jakość usług, możesz poprosić o zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni. Odeślą twoje pieniądze bez żadnych pytań.

Firma oferuje wiele gratisów, takich jak Sitelock, narzędzia bezpieczeństwa, pamięć masowa do hostingu w chmurze 1 GB i kreator witryn itp. Firma przekazuje również za darmo 200 USD kredytu reklamowego, który świetnie nadaje się do reklamowania nowo utworzonych witryn w reklamach Google i Bing.

Nazwy domen mają przejrzysty panel sterowania, który umożliwia łatwe zarządzanie. Nie martw się więc, gdy masz różnych dostawców hostingu i domen. Możesz je łatwo propagować. Firma oferuje również skalowalne opcje, takie jak VPS i dedykowane plany hostingowe. To świetny wybór, jeśli chcesz zorganizować mały projekt i mieć ograniczony budżet.

Jeśli chodzi o obsługę klienta, możesz nieść pomoc. Bez względu na dzień i skąd należysz. Zadzwoń do nich lub otwórz czat na żywo, aby uzyskać szybką pomoc. Zgłaszasz również bilet, jeśli się nie spieszysz. iPage utrzymuje centrum pomocy z ogromnymi przydatnymi informacjami dotyczącymi hostingu, domen, projektowania stron internetowych i przewodników zarządzania kontem.

Odwiedź iPage

3. G oDadd y

godaddy największy rejestrator nazw domen

Firma powstała w 1997 roku, a nazwa GoDaddy pojawiła się w 1999 roku. Zatrudniając ponad 5000 pracowników i ponad 14 milionów klientów, możesz zgadywać, jak duże i profesjonalni są? GoDaddy znany jako największy rejestrator domen. I tak są, ponieważ zarządza nimi około 63 milionów domen. Oferują szeroką gamę produktów internetowych związanych z domenami, hostingiem, e-mailami, bezpieczeństwem i marketingiem online itp.

GoDaddy ma bardzo szeroką gamę rozszerzeń domen. Domena .com jest dostępna za jedyne 2,99 USD za pierwszy rok. A jeśli chcesz, aby ochrona prywatności ukrywała ważne informacje, takie jak imię i nazwisko, adresy e-mail, adres fizyczny i numer telefonu itp., Musisz zapłacić 7,99 USD rocznie. Jeśli chodzi o odnowienie, możesz być zszokowany faktem, że musisz zapłacić 14,99 USD. Jest wyższy niż NameCheap.

Ze względów bezpieczeństwa oferują certyfikaty SSL, zaczynając od 55,99 USD rocznie. To naprawdę więcej niż wiele innych firm, możesz kupić tanie SSL od innych hostów. Z drugiej strony oferują również usługi hostingowe już od 3,99 USD / miesiąc.

W bardzo podstawowym planie (Economy) otrzymasz 1 darmową domenę. Może obsługiwać 1 stronę internetową i przechowywać dużą ilość danych (100 GB pamięci). Ponadto nie ma ograniczeń co do liczby dozwolonych gości / mies. Bez wątpienia GoDaddy jest jednym z najlepszych rejestratorów domen, ale w przypadku hostingu nigdy go nie zalecamy ze względu na niską jakość usług. Zalecamy obserwowanie 10 najlepszych najlepszych dostawców hostingu.

Niezależnie od tego, czy jest to domena, czy hosting internetowy, obsługa klienta jest zawsze najważniejszym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę. Chociaż w przypadku domeny nie potrzebowałeś dużej pomocy ze strony rejestratora, ale nadal jest to bardzo istotny czynnik do rozważenia. Niektóre kanały wsparcia są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, np. Telefon i e-maile. Czat na żywo jest dostępny tylko w określonych godzinach. Podobnie jak w przypadku domen, klient nie potrzebował usług wsparcia zbyt często, więc wszystko będzie dobrze. Lub sugeruje się, że ich usługi są znaczne na zakup nazwy domeny.

Odwiedź GoDaddy

4. BlueHost

bluehost tani rejestrator domen

BlueHost nie wymaga przedstawiania, prawie wszyscy znają ich nazwy. Nie ma znaczenia, że ​​jesteś blogerem lub programistą lub potrzebujesz ich usług, aby strona e-commerce zaspokajała potrzeby wszystkich typów użytkowników. Zaczynają obsługiwać klientów od 2003 roku. Nie tylko polecają nas i najlepsi blogerzy, ale także WordPress.org. Tak więc, jeśli chcesz zbudować witrynę za pomocą platformy WordPress, BlueHost byłby doskonałym wyborem dla niezawodnych usług hostingowych.

BlueHost oferuje bezpłatną nazwę domeny przy zakupie hostingu od nich. Tak więc, jeśli szukasz najlepszego rejestratora domen, oczywiście potrzebujesz hostingu, aby przejść do trybu online. Dlatego po co wydawać dodatkowy grosz na rejestrację domeny, skoro można uzyskać DARMOWĄ. Więc nie trać okazji, aby skorzystać z darmowej domeny z niedrogim hostingiem w jednym miejscu. Firma oferuje różnorodne usługi hostingowe, takie jak Shared, Cloud, dedykowane, WooCommerce i Managed WordPress itp..

Ponad 2 miliony witryn jest zarządzanych i zarządzanych przez nich z dnia na dzień. Kupując abonament podstawowy, możesz hostować 1 witrynę i przechowywać do 50 GB danych oraz 5 kont e-mail. Oferują cPanel do zarządzania, który jest tradycyjnym oprogramowaniem branżowym do zarządzania kontem hostingowym.

Jeśli możesz sobie pozwolić, spróbuj wybrać plan „Plus”, który jest dobrze wyposażonym pakietem i zezwala na nieograniczoną liczbę witryn. Plan obejmuje również nieograniczone miejsce na dane, przepustowość, konta e-mail oraz bezpłatne kredyty w wyszukiwarkach o wartości 200 USD.

Wszystkie plany mają wbudowaną opcję CDN, która wymaga kilku haczyków, aby aktywować usługę. CDN to doskonała usługa szybkiego ładowania strony internetowej. BlueHost umożliwia natychmiastową pomoc klientom. W tym celu czat na żywo jest zawsze dostępny. Dodatkowo system sprzedaży biletów i numer telefonu utrzymywane są przez firmę. Jeśli więc chcesz rozpocząć pracę profesjonalnie, BlueHost jest zaufanym dostawcą zarówno nazw domen, jak i hostingu.

Odwiedź BlueHost

5. InMotion

najlepszy hosting i domena przez inmotion

InMotion jest jednym z najlepszych dostawców hostingu ze względu na wyjątkowe usługi wsparcia i bogate plany. Często widzisz, że większość firm hostingowych zapewnia czat na żywo, telefon, bilety i e-maile, aby pomóc swoim klientom. Ale zaangażowany zespół InMotion idzie dalej i utrzymuje linię Skype. Niezależnie od tego, którego kanału chcesz użyć, są one dostępne przez całą dobę. Możesz także uczyć się samodzielnie, przeszukując informacje z bazy wiedzy prowadzonej na ich stronie internetowej.

Jeśli chodzi o usługi domenowe, oferują one domenę w cenie 14,99 USD rocznie. Jeśli chcesz ukryć swoje dane osobowe, powinieneś zasubskrybować prywatność WHOIS, która kosztuje tylko 9,99 USD. Tak, niektóre firmy oferują domenę po niskich cenach, ale InMotion jest bardzo wiarygodnym i znanym dostawcą hostingu WordPress. Mają także ocenę A + według BBB.

Firma oferuje również szeroki wachlarz opcji hostingu. Plany hostingowe InMotion są często dostępne po obniżonych cenach, a korzystając z naszego WYŁĄCZNEGO łącza możesz zaoszczędzić do 43% zniżki na abonament biznesowy.

Bardzo podstawowy plan o nazwie „Uruchom”, w którym można hostować 2 domeny, co jest idealne dla użytkowników o ograniczonym budżecie. Ta oferta obejmuje wszystkie niezbędne funkcje, takie jak instalator CMS 1-kliknięciem, strefa prędkości maksymalnej, swoboda platform open source i tworzenie kopii zapasowych danych itp. Ponadto, w przypadku reklamy w witrynie, wszystkie plany obejmują 250 USD na reklamę.

Kolejną imponującą funkcją jest bezpieczne wycofanie. Jeśli nowsza wersja aplikacji nie zareagowała odpowiednio i wykazywała niestabilne zachowanie, ta funkcja umożliwia bezpieczne przejście do poprzedniej wersji.

InMotion opracował również specjalny plan dla użytkowników WordPress. Tak więc, jeśli lubisz korzystać z WordPress tak jak my, wybór hostingu WordPress jest świetny i obejmuje wstępnie zainstalowany WordPress. Co więcej, jest dostępny w tej samej cenie co hosting dzielony. Firma jest bardzo pewna jakości swoich usług i dlatego zapewnia 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Wydaje się, że jest to inwestycja całkowicie wolna od ryzyka. Na pewno ich usługi są znaczne, więc kup plan hostingowy i uzyskaj jedną darmową domenę.

Odwiedź InMotion Hosting

6. 1 i n1

1 i 1 niskie domeny wprowadzające

Szukasz taniego hostingu WordPress i rejestratora domen z niskimi cenami wstępnymi; oto 1 i 1, świetny rejestrator domen z rozwiązaniami hostingowymi. Dostępnych jest wiele rozszerzeń domen, a nawet możesz wybrać według swojej niszy lub firmy, takiej jak .restaurant.

Oferują bezpłatne rozszerzenia domen, takie jak „.info” i „.website” itp. A jeśli potrzebujesz domeny „.com”, za pierwszy rok pobierają tylko 0,99 USD. Firma oferuje wiele funkcji wraz z domeną .com, w tym 1 bezpłatne konto e-mail, dodatek WhoIs, blokadę domeny itp.

Nie tylko domeny oferują szeroką kategorię produktów. Produkty te są związane z hostingiem, konstruktorem stron i szablonami, e-commerce, marketingiem i produktami MS itp. Możesz wybrać hosting za pomocą kreatora stron, aby zaprojektować własny szablon lub hosting oparty na cPanel. Podstawowy plan „Nieograniczony”, który oferuje wiele zasobów. Możesz hostować nieograniczoną liczbę domen na jednym koncie, ponieważ obejmuje ono nieograniczone miejsce. Ten plan obejmuje również certyfikat SSL.

Na "bez limitu" plan, możesz utworzyć 20 baz danych. Ponadto 1 bezpłatna domena uwzględniona w planie. Więc jeśli zdecydowałeś się na zakup hostingu od nich, nie musisz kupować domeny, ponieważ oferują bezpłatną domenę nawet przy bardzo podstawowym planie. Szczerze mówiąc, nie zalecamy ich hostingu w przypadku większych projektów. Ale możesz hostować małe projekty z mniejszą liczbą odwiedzających. Ponadto zapewniają 40-dniowy okres zwrotu.

Firma twierdzi, że oferuje usługi wsparcia 24/7. Ale nie ma innego kanału wsparcia niż połączenie telefoniczne. Tak, połączenie telefoniczne to szybki sposób na interakcję. Ale osobom, które mogą nie mówić dobrze po angielsku lub poza USA, może być trudno uzyskać pomoc. Pamiętaj więc przed zarejestrowaniem się w swoich usługach. 1 i 1 utrzymywały również mnóstwo pomocnych artykułów związanych z hostingiem, nazwą domeny, SSL i usługami e-mail, itp. Wszystkie artykuły są dobrze wyjaśnione za pomocą obrazów.

Odwiedź 1 i 1

7. HostGator

Hostgator najlepszy rejestrator domen 2019

Począwszy od 2002 roku HostGator nie zajmuje zbyt wiele czasu i szybko stał się jednym z najlepszych dostawców hostingu. Teraz hostują ponad 8 000 000 domen. Rejestracja domeny w HostGator jest bardzo prosta. Zamiast bombardowania ofert sprzedaży dodatkowej procedura jest bardzo prosta, a klient wie, co zamierza kupić. Otrzymasz własną domenę w ciągu 13 USD. Obsługują również blokadę domen, aby zapobiec nieautoryzowanemu transferowi. Prywatność domeny jest dostępna po stosunkowo niskiej cenie w porównaniu do wielu innych firm.

Doświadczamy ich wspólnego hostingu i nadal z nich korzystamy, są niesamowite. Niedawno zarejestrowaliśmy się w usłudze Managed WordPress, która jest niezwykle szybka i płynna. Dostępne są 3 wspólne plany hostingowe. Otrzymasz nieograniczoną przepustowość, bazy danych MySQL i konta e-mail. Ponadto dostępnych jest mnóstwo skryptów, które można zainstalować bez wysiłku. HostGator oferuje 100 USD kredytu marketingowego Google i 100 USD Bing. Pamiętaj, że Google musi najpierw wydać 25 USD, aby skorzystać z tych 100 USD kredytów.

HostGator oferuje 45-dniową politykę zwrotów. To długi czas i wystarczy na przetestowanie usług. Co więcej, jest to także ponad okres panujący w branży. Oprócz hostingu dzielonego istnieją również inne typy hostingu w stosunkowo niskich cenach, takie jak Cloud, VPS i dedykowane itp.

Ponadto, aby zabezpieczyć witrynę, musisz wykonać kopię zapasową danych, więc firma świadczy usługi CodeGuard, które kosztują 1,67 USD / miesiąc. Ogólnie oferują cenny hosting z 99,9% gwarancją bezawaryjności, 45-dniową polisą zwrotu, instalatorem 1 kliknięcia, mnóstwem szablonów stron internetowych. Czy to nie jest idealne za jedyne 3,95 $ / miesiąc?

Wsparcie jest dostępne 24/7/365 z bezpłatnym numerem. Istnieje również czat na żywo i system biletowy dla wygody klientów. Aby uzyskać pomoc wizualną, oferują bezpłatny dostęp do mnóstwa samouczków wideo. Co więcej, ten tani rejestrator nazw domen i firma hostingowa również tworzą forum, na którym można wchodzić w interakcje z innymi członkami. Jeśli więc potrzebujesz wszystkich rozwiązań w jednym miejscu, to są one najlepszą opcją.

Odwiedź HostGator

8. Zarejestruj się

register.com najlepszy rejestrator 2019

Register.com jest jednym z najstarszych dostawców usług internetowych i najlepszym rejestratorem domen. Działają w branży od 1994 roku. Obecnie zarządza nimi około 2 milionów domen i setki tysięcy zadowolonych klientów. Dlatego nazwaliśmy ich jednym z najlepszych rejestratorów nazw domen.

Firma oferuje prawie 50 różnych produktów, w tym domenę, hosting, e-mail marketing i SSL itp. Proces kasy jest tak prosty, wystarczy wpisać żądaną nazwę strony internetowej i kliknąć Dodaj do koszyka, a następnie wypełnić szczegóły płatności. I gotowe. Teraz natychmiast przygotują twoją nazwę domeny. To prosta kolacja.

Obecnie rozszerzenia .pl i .net są dostępne za jedyne 0,50 USD. Dość tani, huh! Będziesz jednak zszokowany faktem, że za odnowienie domeny pobiorą 35 USD. Jeśli więc potrzebujesz domeny na 1 rok, register.com jest niesamowite. Inną sztuczką, którą możesz zastosować, jest zakup domeny, a kiedy wygaśnie, przenieś ją do innego taniego rejestratora domen, takiego jak NameCheap. W ten sposób możesz uzyskać zniżkę promocyjną, a także zaoszczędzić na wysokich przedłużeniach.

Możesz także włączyć ochronę WHOIS za jedyne 10 USD. Teraz, jeśli z jakiegoś powodu nie możesz odnowić domeny, zabezpieczą ją na 1 rok. Ponadto, jeśli potrzebujesz nazwy premium, możesz ją przeglądać według kategorii i dodać słowo kluczowe w sekcji domen premium.

Możesz także kupić produkty związane z blogami i e-commerce. Jeśli potrzebujesz tylko hostingu poczty e-mail, możesz to zrobić i utworzyć własne konto e-mail. Register.com oferuje bogate funkcje hostingu, takie jak pamięć 300 GB i nieograniczona przepustowość, ale nie zalecamy ich hostingu. Ponadto 20 GB przydzielono również na przechowywanie wiadomości e-mail w ich najbardziej podstawowym planie. Do wyboru są plany hostingowe oparte na systemach Windows i Linux. Oferują również pakiet wprowadzający za jedyne 1,96 USD / mc, obejmujący zarówno domenę, jak i hosting.

Ponadto usługi pomocy technicznej 24/7 i często zadawane pytania są zawsze bardzo pomocne. Wybierz telefon i zadzwoń do nich lub po prostu wyślij e-mail. Utrzymywali różne linie hostingu, sprzedaży, fakturowania i wsparcia technicznego. Ponadto w celu nawiązania kontaktu można również skorzystać z bezpłatnych numerów w USA i Kanadzie. Możesz także nauczyć się wielu rzeczy z porad i samouczków udostępnionych przez nich sekcji bazy wiedzy.

 • Top 10 najlepszych usług hostingowych w 2019 r
 • Najlepsze najlepsze tanie WordPress Hosting 2019

Odwiedź Zarejestruj się

9. DreamHost

Ceny najnowszych domen Dreamhost

DreamHost oferuje nie tylko najlepsze rozwiązanie hostingowe WordPress, ale także znany jako najlepszy rejestrator domen. Nazwa strony to tylko 13,95 USD i tyle samo stawki za odnowienie. Kupowanie domeny od DreamHost obejmuje również bezpłatną prywatność domeny, aby chronić Cię przed złośliwymi działaniami. Możesz utworzyć wiele subdomen.

Obecnie oferują ponad 350 rozszerzeń domen, w tym .com, informacje i .org itp. Istnieją trzy opcje odnowienia, takie jak „auto”, „manual” i „zapytaj mnie”. Również w celu zabezpieczenia domeny masz możliwość zablokowania domeny, co pozwala uniknąć nieautoryzowanego transferu.

DreamHost oferuje współdzielony, zarządzany hosting WordPress, dedykowany i VPS, który zarządza prawie 1,5 miliona witryn i blogów pod zarządzaniem. Udostępniamy hosting współdzielony w cenie 7,95 USD z instalatorem 1-kliknięciem, który umożliwia płynną instalację skryptów. Są trochę drogie na początek, ale możesz hostować nieograniczoną liczbę witryn, przestrzeni dyskowej i przepustowości. Plany hostingowe obsługują szyfrowanie, a jednym kliknięciem możesz aktywować certyfikat SSL / TLS, który może pomóc w rankingu wyszukiwarek.

Dane przechowywane na dyskach SSD, które skracają czas ładowania strony i poprawiają ogólną wydajność witryny. Plany hostingowe obejmują również łatwą integrację CloudFlare ze zautomatyzowanym skanowaniem złośliwego oprogramowania. Unikalne rzeczy, które oferują, to gwarancja zwrotu pieniędzy. Możesz usłyszeć około 15 dni i 30 dni gwarancji zwrotu pieniędzy. Ale DreamHost ma 97-dniowy okres próbny. To dość duży okres.

Firma ma obecnie wewnętrzny zespół obsługi klienta i zapewnia dostosowany panel sterowania do zarządzania funkcjami hostingu. Możesz się z nimi skontaktować za pośrednictwem głównych kanałów (e-maile, telefon i czat na żywo itp.), A także za pośrednictwem Twittera.

Wewnętrzny zespół wsparcia oznacza, że ​​personel wsparcia zatrudnia od samej firmy. Zespół wyraźnie wie, jak pomagać klientom i naprawiać ich problemy. Możesz również wiele nauczyć się z ich bazy wiedzy w wolnym czasie. Oferują one rodzaj drogich usług, ale naszym zdaniem usługi są godne.

Odwiedź DreamHost

10. Name.com

tani i najlepszy rejestrator domen

Ta akredytowana przez ICANN firma zaczyna działać od 2003 roku. Name.com prowadzi duży katalog produktów. Oferują hosting, e-mail, domeny, SSL, narzędzie do tworzenia witryn i wiele innych produktów cyfrowych. Mogą nie być tanim dostawcą, ale na tej liście naszym celem jest opisanie najlepszych rejestratorów domen. Ale nie są one zbyt drogie, możesz kupić nazwę za jedyne 12,99 USD. Nie tylko w przypadku, gdy domena związana z Twoimi słowami kluczowymi nie jest dostępna, możesz sprawdzić ich wygasłe dane domeny.

Ponieważ SSL ma kluczowe znaczenie, zwłaszcza w przypadku witryn handlu elektronicznego, który jest protokołem bezpieczeństwa służącym do ochrony informacji klienta. Możesz go łatwo włączyć kilkoma kliknięciami, a będzie to kosztować 8,49 USD rocznie. Aby chronić swoje dane osobowe, możesz potrzebować WhoisGuard, który kosztuje 4,99 USD. Wydając zaledwie kilka dolarów, zapewniają one bezpieczny sposób na przejście do trybu online. Proces jest dość prosty i czysty, wystarczy wyszukać nazwę, dodać do koszyka i wypełnić szczegóły płatności.

Rzućmy okiem na ich usługi hostingowe. Plan hostingowy obejmuje bezpłatny certyfikat SSL i przepustowość 100 GB. Umożliwiają utworzenie 10 baz danych MySQL i przechowywanie 10 GB danych na ich serwerach za 4,99 USD / mc. kiedy subskrybujesz przynajmniej na jeden rok. Ponadto możesz założyć nieograniczoną liczbę kont FTP.

Zapewniają również opcję preinstalowanych skryptów (50+). Inne funkcje obejmują bezpłatne tworzenie kopii zapasowych, skanowanie spamu, usługi przesyłania dalej i ponad 100 kont e-mail. Ponadto Twoja inwestycja jest bezpieczna na podstawie 30-dniowej polityki zwrotów.

Oferują również produkty związane z SEO i hostingiem. Za pośrednictwem korepetytora SEO przekażą Ci najważniejsze informacje i sugestie dotyczące zwiększenia widoczności witryny. Niestety nie ma dostępnego dedykowanego czatu na żywo. Ale możesz się z nimi skontaktować za pomocą Facebooka i Twittera itp. Aby uzyskać więcej name.com utrzymywał dobrze zarządzaną bazę wiedzy. Nie jesteśmy fanami ich usług hostingowych, ale rejestracja domeny jest ważną opcją dla name.com.W pobliżu

Odwiedź nazwę

Szybkie wskazówki, jak znaleźć najlepszą nazwę domeny

Jeśli szukasz tylko nazwy domeny, zalecamy NameCheap, ponieważ ich ceny są znacznie niższe niż w innych, a także zawierają różne przydatne gratisy. Zróbmy to.

Masz na myśli nazwę i chcesz kupić, ale co, jeśli nie będzie dostępna? Więc nigdy nie zależy od jednej nazwy. Pamiętaj o następujących sugestiach.

Nisza / Temat: Jaka jest twoja nisza (temat)? Następnie pomyśl o słowach związanych z twoim tematem. Na przykład, jeśli twój temat jest związany z jedzeniem, dobrym pomysłem jest gotowanie, wąż itp. Temat Na przykład, co myślisz o foodgeek.com i receipeshub.com? Odpowiednia nazwa domeny to pierwsze dobre wrażenie dla odwiedzających. Jeśli nie masz pojęcia, możesz użyć generatora nazw jak Shopify i BusinessNameGenerator.

Rozwijanie opcji: Sugerujemy wybranie nazwy obejmującej pole. Na przykład, jeśli kupisz domenę recipehub.com, a w przyszłości może ona również służyć do udostępniania dowolnego typu przepisu.

Niezapomniany: spróbuj wybrać imię, które jest łatwe do napisania. Co więcej, niezapomniana nazwa jest również bardzo potrzebna. Nie używaj niewłaściwych zaklęć, takich jak garmnts do odzieży, ponieważ trudno komuś powiedzieć.

Liczby: mogą mylić użytkowników, a także wyglądać brzydko. Wyobraź sobie nazwę name-012.com. To jest trudne.

Krótko: Nazwa domeny o długości od 3 do 4 słów prawie zniknęła. Co teraz? Po prostu spróbuj wybrać możliwie najkrótszą nazwę. Imię z prawie 10 do 12 znaków jest świetne, o ile łatwo mówić i pisać.

Rozszerzenie: Dostępnych jest wiele rozszerzeń, takich jak .com, .org, .info. Sugerujemy wybranie .com, ponieważ jest to najczęściej używane rozszerzenie. Ponadto, jeśli chcesz kierować reklamy do odbiorców z określonego kraju, takiego jak Anglia, skorzystanie z .uk byłoby świetne, ponieważ przyniesie to również korzyści w rankingu niektórych wyszukiwarek.

Wskazówka: staraj się unikać sprawdzania dostępności nazw domen w Internecie, jeśli nie chcesz się rejestrować w tym czasie. Ponieważ zdarzają się rzadkie przypadki, gdy firma kupuje nazwę, następnie sprzedaj ją tobie. Dlatego wybieramy najbardziej renomowane firmy, ale nadal chcemy, abyś był aktywny w tej perspektywie.

Mając na uwadze powyższe wytyczne, możesz wymyślić świetną nazwę domeny.

Jak kupić domenę

Możesz wybrać dowolnego rejestratora domen z listy, ponieważ wolimy NameCheap, aby pomóc ci zapoznać się z procedurą zakupu domeny. Jeśli wybierzesz inną firmę, nie martw się, ponieważ prawie wszyscy rejestratorzy domen mają podobny proces.

Przejdź do Name Cheap, a następnie zapisz nazwę domeny, którą chcesz kupić

jak kupić domenę na namecheap

Następnie pokażą Ci, czy domena jest dostępna, czy nie. Co więcej, pokazują też mnóstwo innych propozycji nazw domen z różnymi rozszerzeniami. Teraz kliknij ikonę Dodaj koszyk. Spójrz na poniższe zdjęcie, aby uzyskać pomoc wizualną.

dodaj nazwę domeny do koszyka

W tym samym czasie możesz zobaczyć tabelę wydatków po prawej stronie ekranu. Po prostu kliknij "Zobacz Koszyk" przycisk. Tutaj niekoniecznie potrzebujesz niczego innego.

cena wybranej domeny

Następnie zobaczysz czas, na jaki chcesz kupić nazwę domeny. Czas trwania to okres, po którym wygasa nazwa Twojej domeny. Wszystko zależy od twojego budżetu i jeśli możesz sobie na to pozwolić, kupuj przez dłuższy okres. Na przykład subskrybujemy przez 3 lata. Dłuższy czas może zaoszczędzić trochę grosza.

Opcja automatycznego odnawiania również oferowana przez firmę w celu automatycznego odnowienia domeny.

Tutaj zauważ, że musisz zachować kwotę na podłączonym koncie bankowym, aby odnowienie się powiodło; w przeciwnym razie wysyłają różne powiadomienia.

Umożliwiamy również WhoisGuard, który jest bezpłatny przez pierwszy rok, aw następnym pobiera bardzo niewielką kwotę. A jeśli chcesz go odnowić po upływie 1 roku, ponownie dostępna jest również opcja automatycznego odnowienia.

WhoisGuard

WhoisGuard to dodatek do domeny, który chroni twoje prywatne informacje, takie jak imię i nazwisko, numer telefonu, adres, identyfikator e-maila itp.

Dlaczego warto chronić informacje?

Ponieważ jeśli nie włączysz warstwy ochronnej, wszyscy będą widzieć Twoje dane osobowe. Powinieneś więc włączyć ochronę przed spamerami i hakerami, jeśli możesz sobie na to pozwolić. Pamiętaj jednak, że nie jest to konieczny dodatek.

Po wybraniu czasu trwania i innych opcji kliknij „Potwierdź zamówienie".

Imię i nazwisko Whois Guard Privacy

Teraz proszą cię o utworzenie konta. To takie proste, wystarczy wypełnić wymagane pola i to wszystko. Konto pomoże monitorować różne czynniki, takie jak lista domen i wygasająca domena itp.

Po utworzeniu konta pojawi się strona z danymi kontaktowymi z prośbą o podanie takich danych, jak adres, miasto, prowincja, kod pocztowy i numer telefonu itp..

Po wypełnieniu szczegółów kliknij „Kontynuuj”. Na następnych stronach będą wyświetlać różne informacje. Nie ma nic specjalnego, wystarczy przejrzeć go i kontynuować.

Następnie wybierz metodę płatności. NameCheap oferuje 3 sposoby dokonywania płatności za zakupy. Wybierz metodę płatności, a następnie naciśnij przycisk „Kontynuuj”.

jak zapłacić pieniądze za domenę

Następnie po prawej stronie zobaczysz małe pudełko. Kliknij przycisk „Paypal” i gotowe. Nastąpi przekierowanie na twoją stronę PayPal, gdzie wystarczy podać dane logowania i to wszystko.

dokonać płatności za pomocą PayPal

Przetwarzanie zamówienia zajmie kilka sekund. I gotowe, nazwa domeny jest twoja. Namecheap oferuje także czat na żywo podczas śpiewania. W razie jakichkolwiek niedogodności możesz z nimi porozmawiać. Są dość szybkie.

Kiedy rejestrujesz się w domenie przy zakupie hostingu internetowego z NameCheap, nie musisz łączyć domeny i hostingu, ponieważ firma zrobi to za Ciebie automatycznie. Ale gdy kupujesz domenę i hosting od innej firmy, aby uniknąć wysokich współczynników odnawiania.

Gdy rejestrujesz się w domenie podczas zakupu hostingu, nie musisz łączyć domeny z hostingiem, ponieważ firma zrobi to za Ciebie automatycznie. Ale kiedy kupujesz domenę i hosting od różnych firm, aby uniknąć wysokich współczynników odnawiania, musisz je połączyć, to się nazywa wskazywanie domen.

Jak wskazać domenę na hosting

 • To o wiele łatwiejsze niż myślenie. Po zakupie domeny firma oferuje panel sterowania do zarządzania domeną. Jeśli nie wiesz, gdzie jest panel sterowania, musisz sprawdzić wiadomości e-mail wysłane przez rejestratora domeny. Lub po prostu przejdź do witryny rejestratora domen i śpiewać.
 • Po zalogowaniu się do panelu sterowania domeny przechodzi się do karty Lista domen / domen.
 • Następnie kliknij przycisk Zarządzaj obok domeny, z którą chcesz połączyć się z hostingiem

jak wskazać domenę na hosting

Teraz przewiń w dół, aż znajdziesz sekcję „Serwer nazw”. Następnie kliknij strzałkę menu i wybierz „Niestandardowy”.

Teraz musisz umieścić „Serwer nazw 1” i „Serwer nazw 2”.

wklej dns do serwerów nazw

Aby uzyskać „Serwer nazw 1 i 2” ponownie, sprawdź swoje konto e-mail. Ale w tej chwili otwórz wiadomość e-mail wysłaną przez firmę hostingową. Ale jeśli nie znalazłeś tam serwera nazw, zaloguj się do panelu sterowania hostingu lub skontaktuj się z firmą hostingową.

· Po zalogowaniu się do panelu sterowania hostingu / panelu zarządzania kontem znajdź „Informacje o koncie”, które są najczęściej podawane na pasku bocznym.

Serwery nazw wyglądają jak poniżej

ns1.bluehost.com

Ns2.bluehost.com

Użyj serwera nazw podanego przez dostawcę usług hostingowych.

 • Teraz skopiuj serwery nazw i wklej je do sekcji „Serwer nazw” pokazanej na powyższym obrazku.
 • Następnie zapisz zmiany. Teraz pełne propagowanie hostingu i nazwy domeny zajmie od 4 do 48 godzin.
 • I to wszystko.

Uważamy, że teraz jest jasne, jak kupić domenę, a następnie połączyć ją z hostingiem. Jednak jeśli coś dla ciebie niejasnego nie krępuje się z nami skontaktować.

Wniosek – więc jaki jest najlepszy rejestrator domen?

To jest lista najlepszych rejestratorów nazw domen, ale jakie są nasze osobiste rekomendacje? Naszym zdaniem, jeśli potrzebujesz tylko domeny, NameCheap to świetny rejestrator domen, ponieważ oferują domeny po niskich cenach, a cena odnowienia jest również uzasadniona. Odnowienie SSL i WhoisGuard są również bardzo tanie.

Ale jeśli szukasz hostingu z nazwą domeny, wybierz BlueHost, ponieważ jest on również wspierany przez WordPress.org. Są niedrogim, wysokiej jakości dostawcą hostingu WordPress, a otrzymasz DARMOWĄ nazwę domeny.

Oto nasze sugestie, więc teraz Twoja kolej, aby wybrać zgodnie z budżetem i wymaganiami. A jeśli już próbowałeś kogoś, możesz podzielić się tym, który jest najlepszym rejestratorem domen.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map