Топ-10 найкращих реєстраторів домену 2020 [Підказка: №2 є шалено дешевим]

4

Основні необхідності для виходу в Інтернет – веб-хостинг та доменне ім’я. Цей список найкращих веб-хостингових постачальників допомагає вам вибрати якісні послуги хостингу відповідно до ваших потреб у межах бюджету.


Отже, ви вирішили створити блог чи веб-сайт і шукаєте найкращого реєстратора домену?
Без сумніву, є численні реєстратори доменів, але який із них надійний і надійний? Отже, ми вирішуємо скласти цей список, враховуючи наведені нижче фактори;

Швидка навігація

Фактори, які слід враховувати перед вибором реєстратора домену

 • Акредитація ICANN: реєстратори повинні бути ICANN (Міжнародна корпорація з присвоєних імен та номерів) акредитована. Ця організація управляє всіма доменами, які ви придбали у компанії. Отже, обов’язково реєстратор повинен бути акредитований ICANN.
 • Служби підтримки: Ще одна дуже важлива річ, яку потрібно перевірити в реєстраторі домену, чи пропонують ці послуги 24/7 підтримки? І які їхні канали для надання допомоги клієнтам? (Потрібно перевірити, чи вони пропонують технічну підтримку через прямий чат, продаж квитків, підтримку електронною поштою та телефонний дзвінок)
 • Репутація: Яку репутацію вони мають? Вони взагалі відома компанія? Шахрайська компанія не тільки витрачає гроші, але також завдає шкоди вашому бізнесу / блогів. Тому досить важливо вибрати компанію, яка пропонує хорошу репутацію та репутацію.
 • Безкоштовні халяви: пропонування халяви – це чудовий спосіб залучення клієнтів. На наш погляд, халяви – це добре, але має бути цінним, оскільки ніхто не хоче лайнів, так? Є деякі компанії, які пропонують безкоштовну конфіденційність домену.
 • Передача домену. Іноді через деякі причини, наприклад високі показники оновлення, ви можете перенести своє доменне ім’я до іншого реєстратора. Отже, перш ніж вибрати будь-яку компанію, що продає домен, необхідно перевірити їх плату за передачу. Найкращі реєстратори домену зазвичай не вимагають плати, наприклад NameCheap та GoDaddy.
 • Безпека: реєстратор повинен бути надійним з точки зору безпеки та доступності. Перевірте, чи довіряють йому існуючі користувачі? Ви можете легко знайти відгуки користувачів про будь-якого реєстратора домену.
 • Панель управління: Це один із найважливіших факторів вибору реєстратора домену. Проста у використанні панель управління полегшує налаштування домену і, таким чином, економить багато вашого часу, який ви можете використовувати в інших важливих речах. Чітка, гладка та швидка панель управління дуже проста у навігації.
 • Плата за оновлення: Інтернет-компанії, такі як веб-хостинг та постачальники доменних імен, зазвичай пропонують велику знижку для нових клієнтів при їх першій покупці. А деякі з них просять більше, ніж звичайні гонорари, під час поновлення. Отже, ви повинні перевірити умови оновлення та плату, щоб уникнути більш високих показників оновлення.

Деякі компанії пропонують виключно реєстрацію доменних імен, але більшість компаній пропонують як доменні імена, так і веб-хостинг. Переваги, які ви отримуєте, купуючи веб-продукти (домен і хостинг) від того самого постачальника, полягає в тому, що вам не потрібно їх вказувати (Зміна налаштувань DNS) і більшу частину часу отримуєте безкоштовне доменне ім’я з підпискою плану хостингу. Не хвилюйтеся, що вказівка ​​домену за допомогою веб-хостингу не є складним завданням. Просто попросіть свого реєстратора зробити це за вас, вони з радістю допоможуть вам.

На наш погляд, якщо гроші у вашому випадку не мають значення, тоді підписка на обидві послуги однієї компанії – це добре. Але якщо ви хочете позбутися більш високих оновлень, тоді придбайте доменне ім’я та веб-хостинг у різних компаній.

Чому??

Оскільки за нашим досвідом, провайдери веб-хостингу вимагають більш високої ціни на оновлення доменних імен, а також хостинг-пакету. Вибравши компанію, яка займається продажем доменних імен, ви можете заощадити значні гроші. Наприклад; щоб поновити своє доменне ім’я з BlueHost, вам доведеться платити близько 15 доларів на рік, але NameCheap вимагає лише 10,69 дол. США на рік.

Тепер поговоримо про найнадійніші та найкращі реєстратори доменних імен для придбання доменних імен.

Топ-10 найкращих реєстраторів доменів 2020 року за надійними та якісними послугами

Після глибокого аналізу та порівняння цін, а також можливостей ми вийшли з наступним списком найкращих реєстраторів доменних імен?

1. NameCheap

найменший реєстратор домену

NameCheap є одним з найдешевших доменних і хостинг-провайдерів. Мати домен з ними було приємним досвідом. Компанія, розпочата в 2001 році, швидко зростає, і зараз понад 7 мільйонів доменів знаходяться під їх управлінням. У минулому, коли виникають SOPA та PIPA (законопроекти проти свободи користувачів в Інтернеті), NameCheap виступає на користь широкої громадськості. Це дуже приємно Сігналы абмеркавання

Там, де більшість компаній залучають своїх клієнтів з низькою вступною ціною, NameCheap також пропонує ексклюзивні вступні ціни на придбання доменних імен та плани хостингу за допомогою дешевих поновлень.

Лише за 10,69 доларів ви можете придбати домен .Com з 1-річною підпискою “WhoisGuard”. Коли термін дії домену закінчується, його можна поновити, що коштуватиме лише 10,69 долара. Ви також можете поновити WhoisGuard лише за $ 2,88.

Оскільки випадки злому збільшуються з кожним днем, для кожного бізнесу, що має Інтернет, потрібно захищати дані своїх клієнтів за допомогою SSL-сертифіката. Для цього NameCheap пропонують сертифікат PositiveSSL в $ 9,00 / рік.

Поряд з усіма цими NameCheap також пропонує рішення для веб-хостингу. Самий базовий план хостингу коштує всього 9,88 доларів на рік, де ви можете розмістити 3 веб-сайти. У компанії є безліч центрів обробки даних для забезпечення надійного веб-хостингу. Ви можете вибрати або центр обробки даних США, або центр обробки даних у Великобританії. Не тільки це, вони пропонують сервери хостингу на рівні підприємств із хостинговим рішенням SSD. Крім того, ви також можете створити власну хостинг-компанію, відкривши для них обліковий запис реселерів.

NameCheap пропонує технічну підтримку через загальні канали, такі як квитки, електронні листи та чат в прямому ефірі. І ми не маємо вагань сказати, що вони доступні кожен раз, коли ми контактуємо з ними за допомогою Live Chat. Ви також можете знайти рішення через величезний запас знань. Немає телефонної підтримки. Хочете ви придбати хостинг чи ні, але згідно нашого досвіду, NameCheap – найкращий реєстратор доменних імен. Ми рекомендуємо його без жодних сумнівів.

Відвідайте NameCheap

2. iPage

ipage

Ось ще один реєстратор доменних імен, який обслуговує клієнтів з 1998 року. Більше того, понад 1 мільйон веб-сайтів розміщуються на їх серверах. На нашу думку, вони пропонують значні послуги хостингу для користувачів, яким потрібен хостинг за дуже недорогими цінами. У більшості випадків він доступний з рясними знижками, які надзвичайно знижують ціни. iPage знаходиться під управлінням EIG; впливова бізнес-група.

Отже, якщо ви бажаєте придбати доменне ім’я, то це коштуватиме 8,99 дол. США на рік. Крім того, якщо ви хочете ввімкнути конфіденційність домену, вам доведеться платити 9,99 дол. США на рік окремо.

При купівлі плану веб-хостингу ви отримуєте БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я, і це коштує вам всього $ 24 на рік. Хіба не супер дешевше? І вам дозволяється встановлювати необмежену кількість веб-сайтів. Більше того, якщо ви не задоволені їх якістю обслуговування, тоді не соромтеся попросити повернення коштів протягом 30 днів. Вони повернуть ваші гроші назад без жодних питань.

Компанія пропонує безліч халяв, таких як Sitelock, інструменти безпеки, хмарний сховище розміром 1 ГБ та створення веб-сайтів тощо. Компанія також надає безкоштовний рекламний кредит у розмірі 200 доларів США, що чудово рекламує ваші нещодавно створені веб-сайти в рекламі Google та Bing..

Імена домену оснащені чистою панеллю управління, яка дозволяє легко керувати. Тому не хвилюйтесь, якщо у вас є різні постачальники хостингу та домену. Ви можете їх легко розмножити. Компанія також пропонує масштабовані варіанти, такі як VPS та спеціальні хостингові плани. Це чудовий вибір, коли ви хочете розмістити невеликий проект та обмежений бюджет.

Якщо мова йде про службу підтримки, то сміливо надайте допомогу. Незалежно від того, який день і звідки ти належиш. Зателефонуйте їм або відкрийте чат наживо для швидкої допомоги. Ви також подаєте квиток, якщо не поспішаєте. iPage підтримує довідковий центр з величезною корисною інформацією, пов’язаною з веб-хостингом, доменами, розробкою веб-сайтів та посібників із управління обліковими записами.

Відвідайте iPage

3. G oDadd y

godaddy найбільший реєстратор доменних імен

Ця компанія була заснована в 1997 році і придумала назву GoDaddy в 1999 році. Маючи понад 5000 співробітників і 14+ мільйонів клієнтів, ви можете здогадатися, наскільки вони великі та професійні? GoDaddy відомий як найбільший реєстратор домену. І так, бо близько 63 мільйонів доменів знаходяться під їх управлінням. Вони пропонують велику кількість веб-продуктів, пов’язаних із доменами, хостингом, електронною поштою, безпекою та інтернет-маркетингом тощо.

GoDaddy має дуже широкий спектр розширень домену. Домен .com доступний лише за $ 2,99 протягом першого року. І якщо ви хочете, щоб захист конфіденційності приховував важливу інформацію, як-от ім’я, адреси електронної пошти, фізичну адресу та номер телефону тощо, тоді вам доведеться платити $ 7,99 / рік. Якщо мова йде про поновлення, то, можливо, ви будете шоковані, побачивши, що вам доведеться заплатити $ 14,99. Це вище, ніж NameCheap.

Для безпеки вони пропонують сертифікати SSL, починаючи з $ 55,99 / рік. Це дійсно вище, ніж у багатьох інших компаній, ви можете придбати дешеві SSL у інших хостів. З іншого боку, вони також пропонують послуги хостингу починаючи з $ 3,99 / місяць.

На самому базовому плані (Економіка) ви отримаєте 1 безкоштовний домен. Він може розміщувати 1 веб-сайт і зберігати велику кількість даних (100 ГБ пам’яті). Більше того, немає обмежень щодо кількості дозволених відвідувачів / місяць. Без сумніву, GoDaddy – один з найкращих реєстраторів домену, але для веб-хостингу ми його ніколи не рекомендуємо, завдяки їх низькоякісним послугам. Ми рекомендуємо дотримуватися топ-10 кращих провайдерів веб-хостингу.

Будь то домен чи веб-хостинг, підтримка клієнтів – це найважливіший фактор, який слід враховувати. Хоча у випадку домену вам не потрібна велика допомога реєстратора, але все-таки це дуже важливий фактор, який слід врахувати. Деякі канали підтримки доступні цілодобово, як телефон та електронні листи. Живий чат доступний лише протягом певних годин. Як і у випадку з доменами, замовник не дуже потребував служб підтримки, тому це буде добре. Або можна припустити, що їхні послуги значні для придбання доменного імені.

Відвідайте GoDaddy

4. BlueHost

bluehost дешевий реєстратор домену

BlueHost не потребує вступу, майже всі знають своє ім’я. Неважливо, ви блогер чи розробник, або вам потрібні їхні послуги для веб-сайту електронної комерції. Вони задовольняють усіх типів користувачів. Вони починають обслуговувати клієнтів з 2003 року. Не тільки рекомендують нас та провідні блогери, але й рекомендує WordPress.org. Отже, якщо ви хочете створити сайт за допомогою платформи WordPress, то BlueHost буде чудовим вибором для надійних хостингових послуг.

BlueHost пропонує безкоштовне доменне ім’я, коли ви купуєте у них веб-хостинг. Отже, якщо ви шукаєте топ-реєстратора домену, то, звичайно, вам знадобиться хостинг, щоб перейти в Інтернет. Тому навіщо витрачати зайву копійку за реєстрацію домену, коли ви можете отримати БЕЗКОШТОВНО. Отже, не витрачайте на себе можливість захопити безкоштовний домен з недорогим хостингом в одному місці. Компанія пропонує різноманітні хостингові послуги, такі як спільний, хмарний, виділений, WooCommerce та керований WordPress тощо.

Більше 2 мільйонів веб-сайтів розміщуються під їх управлінням і збільшуються з кожним днем. Ви можете розмістити 1 веб-сайт і зберегти до 50 ГБ даних та 5 облікових записів електронної пошти, придбавши базовий план. Вони пропонують cPanel для управління, що є традиційним для галузі програмним забезпеченням для управління вашим хостинг-акаунтом.

Якщо ви можете собі дозволити, спробуйте вибрати “Плюс” план, який є добре представленим пакетом і дозволяйте необмежену кількість сайтів. План також включає необмежену кількість пам’яті, пропускну спроможність, рахунки електронної пошти та безкоштовні кредити в пошуковій системі на суму 200 доларів.

Усі плани мають вбудований варіант CDN, який вимагає декількох галочок для активації послуги. CDN – це відмінна послуга для швидкого завантаження веб-сайту. BlueHost дає можливість допомогти клієнтам негайно. Для цього завжди доступний живий чат. Крім того, компанія також підтримує систему квитків та номер телефону. Отже, якщо ви хочете почати працювати професійно, то BlueHost є надійним постачальником як доменних імен, так і хостингу.

Відвідайте BlueHost

5. InMotion

найкращий хостинг та домен через inmotion

InMotion є одним із чудових хостинг-провайдерів завдяки видатним службам підтримки та багатофункціональним планам. Ви часто бачите, що більшість компаній, що займаються хостингом, надають чат, телефон, квитки та електронні листи, щоб допомогти своїм клієнтам. Але віддана команда InMotion йде вперед і підтримує лінію Skype. Незалежно від того, яким каналом ви хочете скористатися, вони доступні цілодобово. Ви також можете дізнатися самостійно, скориставшись пошуком інформації з бази знань, що зберігається на їх веб-сайті.

Що стосується сервісів доменів, вони пропонують домен у $ 14,99 на рік. Якщо ви хочете приховати свою особисту інформацію, вам слід підписатися на конфіденційність WHOIS, вартість якої становить лише 9,99 дол. Так, є деякі компанії, що пропонують домен за низькими цінами, але InMotion дуже надійний і добре відомий хостинг-провайдер WordPress. Вони також мають рейтинг A + від BBB.

Широкий спектр варіантів хостингу також пропонує компанія. Плани хостингу InMotion часто доступні зі знижками, використовуючи наше ЕКСКЛЮЗИВНЕ посилання, ви можете заощадити до 43% знижки на бізнес-плані.

Самий базовий план, названий “Запуск”, де ви можете розмістити 2 домени, що ідеально підходить для обмежених бюджетних користувачів. Ця угода включає всі основні функції, такі як інсталятор CMS в один клік, зона максимальної швидкості, свобода платформ з відкритим кодом та резервне копіювання даних тощо. Крім того, для реклами на сайті вони пропонують усі плани, включаючи рекламний кредит у розмірі 250 доларів.

Ще одна вражаюча особливість – безпечний відкат. Якщо новіша версія програми не реагувала належним чином і демонструвала нестабільну поведінку, то ця функція дозволяє безпечно перейти до попередньої версії.

InMotion також склала спеціальний план для користувачів WordPress. Отже, якщо ви любите користуватися WordPress, як ми, тоді чудово вибираєте хостинг WordPress, який включає попередньо встановлений WordPress. Більше того, він доступний за тією ж ціною, що і спільний хостинг. Компанія дуже впевнена у своїй якості послуг, і саме тому вони надають гарантію повернення грошей на 90 днів. Це схоже на загальну безризикову інвестицію. Напевно їхні послуги значні, тому придбайте план хостингу та отримайте один безкоштовний домен.

Відвідайте хостинг InMotion

6. 1 a nd1

1 та 1 низьких вступних доменів

Шукаєте дешевий хостинг WordPress та реєстратор домену з низькими вступними цінами; ось 1and1, великий реєстратор домену з хостинг-рішеннями. Доступно багато розширень домену, і ви навіть можете вибрати відповідно до вашої ніші або бізнесу, наприклад .restaurant.

Вони пропонують безкоштовні розширення домену, такі як “.info” та “.website” тощо. І якщо вам потрібен “.com” домен, то вони стягують всього $ 0,99 за перший рік. Компанія пропонує безліч функцій поряд з доменом .com, включаючи 1 безкоштовний обліковий запис електронної пошти, доповнення WhoIs та блокування домену тощо.

Не тільки домени, вони також пропонують широку категорію товарів. Ці продукти стосуються веб-хостингу, створення веб-сайтів та шаблонів, електронної комерції, маркетингу та MS-продуктів тощо. Ви можете вибрати хостинг із розробником сайту, щоб створити свій власний шаблон або хостинг на основі cPanel. Основний план “Безлімітний”, який пропонує багато ресурсів. Ви можете розміщувати необмежену кількість доменів в одному обліковому записі, оскільки він включає необмежений обсяг пам’яті. Цей план також включає сертифікат SSL.

На "Необмежений" План, ви можете створити 20 баз даних. Також 1 безкоштовний домен, включений у план. Тож якщо ви вирішили придбати хостинг у них, тоді не потрібно купувати домен, оскільки вони пропонують безкоштовний домен навіть із самим основним планом. Чесно кажучи, ми не рекомендуємо їх розміщення для великих проектів. Але ви можете приймати невеликі проекти із меншою кількістю відвідувачів. Більше того, вони забезпечують 40 днів відшкодування.

Компанія заявляє, що пропонує цілодобову підтримку. Але немає іншого каналу підтримки, окрім телефонного дзвінка. Так, телефонний дзвінок – це швидкий спосіб взаємодії. Але людям, які можуть бути недобрими в англійській мові або за межами США, може бути складно допомогти. Тому майте на увазі, перш ніж підписуватись на їхні послуги. 1і1 також підтримували багато корисних статей, пов’язаних із веб-хостингом, доменним іменем, SSL та електронними послугами тощо. Усі статті добре пояснені за допомогою зображень.

Відвідайте 1і1

7. ХостГатор

реєстратор кращих доменів hostgator 2019

Починаючи з 2002 року, HostGator не забирає занадто багато часу і швидко зробив свою назву одним з найкращих веб-хостингових провайдерів. Зараз вони розміщують понад 8000k доменів. Реєстрація домену за допомогою HostGator дуже проста. Замість того, щоб бомбардувати пропозиції продажу, процедура дуже проста, і замовник знає, що він збирається придбати. Ви отримаєте власний домен протягом 13 доларів. Вони також підтримують блокування домену, щоб запобігти будь-якій несанкціонованій передачі. Конфіденційність домену доступна за відносно низькою ціною порівняно з багатьма іншими компаніями.

Ми відчуваємо їх спільний хостинг і все ще використовуємо, вони є приголомшливими. Нещодавно ми підписалися на сервіс керованого WordPress, який надзвичайно швидко та гладко. Доступні 3 спільні плани хостингу. Ви отримаєте необмежену пропускну здатність, бази даних MySQL та акаунти електронної пошти. Крім того, є тонна сценаріїв, які ви можете без особливих зусиль встановити. HostGator пропонує 100 доларів США для маркетингового кредиту Google і 100 доларів Bing. Тут майте на увазі, що Google спочатку потрібно витратити 25 доларів, щоб використати ці 100 доларів.

HostGator пропонує 45-денну політику повернення коштів. Це тривалий період і достатньо для тестування послуг. Більше того, це також вище періоду, що склався в галузі. Окрім спільного хостингу, існують також інші типи хостингу за відносно низькими цінами, як Cloud, VPS та спеціалізований тощо.

Крім того, для захисту сайту потрібно створити резервну копію даних, тому компанія надає послуги CodeGuard, вартість яких становить 1,67 долара на місяць. В цілому вони пропонують цінний хостинг з гарантією 99,9% часу, 45-денну політику повернення коштів, встановлення 1-х клавіш, тони шаблонів веб-сайтів. Хіба це не ідеально всього за $ 3,95 на місяць?

Підтримка доступна 24/7/365 з безкоштовним номером. Для зручності клієнтів також існує система чату та квитків наживо. Для візуальної допомоги вони пропонують безкоштовний доступ до тонн навчальних посібників. Більше того, цей дешевий реєстратор доменних імен та хостинг-компанія також створюють форум, де ви можете спілкуватися з іншими учасниками. Отже, якщо вам потрібні всі рішення в одному місці, то вони – найкращий варіант.

Відвідайте HostGator

8. Реєструйтесь

register.com кращий реєстратор 2019 року

Register.com – один із найстаріших постачальників веб-послуг та найкращий реєстратор домену. Вони є в галузі з 1994 року. Зараз близько 2 мільйонів доменів під їх управлінням і сотні тисяч задоволених клієнтів, які використовують його. Ось чому ми назвали їх одним з найкращих реєстраторів доменних імен.

Компанія пропонує майже 50 різних продуктів, включаючи домен, хостинг, маркетинг електронної пошти та SSL тощо. Процес оформлення замовлення такий простий, просто введіть потрібне ім’я веб-сайту та натисніть кнопку Додати в кошик, а потім заповніть платіжні дані. І це зроблено Тепер вони миттєво підготують ваше доменне ім’я. Вечеря легко.

Наразі розширення .com та .net доступні лише за 0,50 долара. Досить дешево так! Але ви будете вражені, побачивши, що за оновлення домену вони стягують 35 доларів вже в наступному році. Отже, якщо вам потрібен домен на 1 рік, то register.com – це приголомшливо. Ще одна хитрість, яку ви можете використовувати, – це придбати домен, а коли термін його дії закінчується, потім перенесіть його на інший дешевий реєстратор домену, наприклад NameCheap. Таким чином, ви можете скористатися їх рекламною знижкою, а також вберегти себе від високих поновлень.

Ви також можете ввімкнути захист WHOIS всього за 10 доларів. Тепер, якщо з якихось причин ви не можете оновити свій домен, вони захистять його протягом 1 року. Крім того, якщо ви хочете отримати якусь преміальну назву, ви можете переглянути її за категоріями та додати ключове слово у розділі преміум-доменів.

Ви також можете придбати продукти, пов’язані з блогами та електронною комерцією. Якщо вам просто потрібен хостинг електронної пошти, то ви можете це зробити і зробити свій власний налаштований рахунок електронної пошти. Register.com пропонує багатофункціональні можливості хостингу, такі як 300 Гб пам’яті та необмежену пропускну здатність, але ми не рекомендували їх хостинг. Крім того, в їхньому основному плані виділено 20 ГБ для зберігання електронної пошти. Плани хостингу на основі Windows та Linux доступні на вибір. Вони також пропонують вступний пакет всього за 1,96 долара / місяць, включаючи як домен, так і хостинг.

Більше того, служби підтримки та цілодобові відповіді завжди корисні. Виберіть телефон і зателефонуйте їм або просто надішліть електронний лист. Вони підтримували різні лінії для розміщення, продажу, виставлення рахунків та технічної підтримки. Окрім того, для зв’язку можна також використовувати безкоштовні номери в США та Канаді. Ви також можете дізнатися багато речей із порад та навчальних посібників, якими ви користуєтесь розділом бази знань.

 • 10 кращих сервісів веб-хостингу 2019 року
 • Кращий найкращий дешевий хостинг WordPress 2019

Відвідайте реєстр

9. DreamHost

Ціни на найновіші домени Dreamhost

DreamHost пропонує не лише найкраще хостинг-рішення WordPress, але також відомий як найкращий реєстратор домену. Назва веб-сайту складає всього 13,95 дол. США і той самий показник оновлення. Купівля домену від DreamHost також включає безкоштовну конфіденційність домену, щоб захистити вас від шкідливих дій. Можна створити численні субдомени.

В даний час вони пропонують понад 350 розширень домену, включаючи .com, інформацію та .org тощо. Є три варіанти оновлення, такі як “авто”, “інструкція” та “запитай мене”. Також для захисту домену у вас є можливість заблокувати ваш домен, що дозволяє уникнути несанкціонованої передачі.

DreamHost пропонує спільний, керований WordPress, виділений і VPS хостинг та претендує на розміщення майже 1,5 мільйона веб-сайтів та блогів, що знаходяться в управлінні. Ми пропонуємо спільний хостинг на рівні 7,95 доларів за допомогою інсталятора в один клік, який дозволяє вам безперешкодно встановлювати сценарії. Вони коштують дорого для початківців, але ви можете розміщувати необмежену кількість сайтів, сховище та пропускну спроможність. Плани хостингу підтримують шифрування і натисканням кнопки ви можете активувати сертифікат SSL / TLS, який може допомогти в рейтингу пошукових систем..

Дані, що зберігаються на накопичувачі SSD, зменшують час завантаження сторінки та покращують загальну ефективність сайту. Плани хостингу також включають просту інтеграцію CloudFlare з автоматичним скануванням шкідливих програм. Унікальні речі, які вони пропонують, – гарантія повернення грошей. Ви можете почути приблизно 15 днів і 30 днів гарантії повернення грошей. Але DreamHost має 97-денний проміжок часу. Це досить величезний період.

Наразі компанія має внутрішню службу підтримки клієнтів та забезпечує індивідуальну панель управління для управління хостинговими функціями. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою основних каналів (електронної пошти, телефону та чату в реальному часі тощо), а також через Twitter.

Внутрішня команда підтримки означає, що обслуговуючий персонал наймає у самої компанії. І команда чітко знає, як допомогти клієнтам та виправити їхні проблеми. Також ви можете багато чого навчитися з їхньої бази знань у вільний час. Вони пропонують різновид дорогих послуг, але, на наш погляд, послуги гідні.

Відвідайте DreamHost

10. Name.com

дешевий та найкращий реєстратор домену

Ця компанія, акредитована ICANN, починає працювати з 2003 року. На сайті Name.com підтримується великий каталог продукції. Вони пропонують веб-хостинг, електронну пошту, домени, SSL, інструмент для створення веб-сайтів та багато інших цифрових продуктів. Вони можуть бути не дешевим постачальником, але тут, у цьому списку, наша мета – описати найкращих реєстраторів домену. Але вони не надто дорогі, ви можете придбати ім’я всього за $ 12,99. Не тільки це, якщо домен, пов’язаний з вашими ключовими словами, недоступний, ви можете перевірити їх термін дії, що минув.

Оскільки SSL має вирішальне значення, особливо для веб-сайтів електронної комерції, який є протоколом захисту для захисту інформації клієнта. Ви можете легко ввімкнути це за допомогою декількох клацань, і це коштуватиме 8,49 дол. США на рік. Для захисту вашої особистої інформації вам може знадобитися WhoisGuard, який коштуватиме $ 4,99. Тож витрачаючи лише кілька доларів, вони забезпечують безпечний шлях виходу в Інтернет. Процес досить простий і чистий, просто шукайте ім’я, додайте в кошик і заповнюйте платіжні реквізити, які є ним.

Давайте трохи ознайомимося з їх хостинг-послугами. План хостингу постачається з безкоштовним сертифікатом SSL та пропускною здатністю 100 Гб. Дозволяють створювати 10 баз даних MySQL та зберігати 10 Гб даних на своїх серверах за $ 4,99 / місяць. коли ви підписуєтеся принаймні на один рік. Крім того, ви можете встановлювати необмежену кількість облікових записів FTP.

Вони також надають можливість попередньо встановлених сценаріїв (50+). До інших функцій належать безкоштовне резервне копіювання, сканування спаму, пересилання та більше 100 облікових записів електронної пошти. Також ваша інвестиція є безпечною відповідно до 30-денної політики повернення коштів.

Вони також пропонують SEO та хостинг пов’язаних продуктів. Завдяки SEO-репетитору вони нададуть вам ключову інформацію конкурентів та пропозицію збільшити видимість вашого сайту. На жаль, немає спеціального чату в прямому ефірі. Але ви можете зв’язатися з ними за допомогою Facebook та Twitter тощо. Більше name.com підтримувало добре керовану базу знань. Ми не шануємо їхні хостингові послуги, але для реєстрації домену name.com – це вагомий варіант.Сігналы абмеркавання

Ім’я відвідування

Швидкі поради щодо створення найкращого доменного імені

Якщо ви шукаєте виключно доменне ім’я, то рекомендуємо NameCheap, оскільки їх ціни значно нижчі за інші, а також вони включають різні корисні халяви. Тож давайте зробимо це.

Ви маєте на увазі ім’я та хочете придбати, але що робити, якщо воно недоступне? Тому ніколи не залежить від одного імені. Тут майте на увазі наступні пропозиції.

Ніша / тема: Яка ваша ніша (тема)? Потім подумайте про слова, пов’язані з вашою темою. Наприклад, якщо ваша тема пов’язана з їжею, то це добре, зокрема, приготування їжі, змія тощо. Тема Наприклад, що ви думаєте про foodgeek.com та recepeshub.com? Відповідне доменне ім’я – це перше добре враження для відвідувачів. Якщо у вас немає ідеї, ви можете використовувати генератор імен, як Шопіруйте і BusinessNameGenerator.

Параметри розширення: пропонуємо вибрати ім’я, яке охоплює поле. Наприклад, якщо ви купуєте домен recepthub.com і надалі він також може використовуватися для обміну будь-яким типом рецептів.

Запам’ятовується: Спробуйте вибрати ім’я, яке легко написати. Більше того, пам’ятне ім’я теж дуже необхідне. Не використовуйте неправильні заклинання, як вбрання для одягу, тому що важко комусь сказати.

Числа: Може збивати з пантелику користувачів, а також виглядати некрасиво. Уявіть собі name-012.com. Це важко.

Коротше: доменного імені довжиною від 3 до 4 слів майже немає. І що тепер? Ви просто намагаєтесь вибрати якомога коротше ім’я. Ім’я з майже 10 – 12 символами чудово, наскільки легко говорити і писати.

Розширення. Є багато розширень, таких як .com, .org, .info. Ми пропонуємо вибрати .com, оскільки це розширення, яке найчастіше використовується. Більше того, якщо ви хочете націлити аудиторію на певну країну, таку як Англія, то використання .uk було б чудово, оскільки це також допоможе позиціонувати деякі пошукові системи.

Порада. Спробуйте уникати перевірки доступності доменних імен в Інтернеті, коли ви не хочете реєструватися в цей час. Оскільки трапляються рідкісні випадки, коли компанія купує назву, тоді продайте її вам. Ось чому ми обираємо найбільш відомих компаній, але все ж хочемо, щоб ви були активними в цій перспективі.

Дотримуючись наведених вище вказівок, ви можете придумати чудове доменне ім’я.

Як придбати домен

Ви можете вибрати будь-якого реєстратора домену зі списку, оскільки ми віддаємо перевагу NameCheap, щоб допомогти вам ознайомитись із процедурою придбання домену. Якщо ви збираєтесь вибрати іншу компанію, тоді не хвилюйтесь, оскільки майже всі реєстратори домену мають подібний процес.

Перейдіть до Назви дешево, а потім запишіть доменне ім’я, яке ви хочете придбати

Як придбати домен у сховищі імен

Після цього вони покажуть, чи доступний домен чи ні. Крім того, вони також показують багато інших пропозицій доменних імен з різними розширеннями. Тепер натисніть на значок Додати кошик. Подивіться на малюнок нижче для візуальної допомоги.

додати доменне ім'я в кошик

У той же час ви можете побачити таблицю витрат у правій частині екрана. Просто натисніть на "Переглянути кошик" кнопка. Тут вам не потрібно нічого іншого.

ціна вибраного домену

Далі ви побачите тривалість, протягом якої потрібно придбати доменне ім’я. Тривалість – це період, після якого термін дії вашого домену закінчується. Це все, що перевищує ваш бюджет, і якщо ви можете собі дозволити, купуйте на більш тривалий період. Наприклад, ми підписуємося на 3 роки. Більша тривалість може заощадити трохи копійки.

Автоматичне відновлення також надається компанією для автоматичного оновлення вашого домену.

Тут зауважте, що вам потрібно зберегти суму на підключеному банківському рахунку для успішного поновлення; інакше вони надсилають вам різні сповіщення.

Ми також включаємо WhoisGuard, який надається безкоштовно протягом 1-го року, а на наступний стягують дуже невелику суму. І якщо ви хочете відновити його через 1 рік, також знову надається опція автоматичного оновлення.

WhoisGuard

WhoisGuard – це доповнення домену, яке захищає вашу приватну інформацію, таку як ім’я, номер телефону, адреса, ідентифікатор електронної пошти тощо.

Навіщо захищати інформацію

Тому що якщо ви не ввімкнули рівень захисту, то всі бачать вашу особисту інформацію. Тож вам слід дозволити йому захищати від спамерів і хакерів, якщо ви легко можете собі це дозволити. Але зауважте, що це не є необхідним доповненням.

Вибравши тривалість та інші параметри, натисніть «Підтвердити замовлення".

ім'я з охороною конфіденційності

Тепер вони просять створити акаунт. Просто так просто заповнити необхідні поля, і це все. Обліковий запис допоможе стежити за різними факторами, такими як перелік доменів, термін дії домену тощо.

Після створення облікового запису перед вами з’явиться сторінка з контактною інформацією з проханням заповнити реквізити, такі як адреса, місто, провінція, поштовий індекс та номер телефону тощо.

Після заповнення деталей натисніть на «Продовжити». На наступних сторінках вони показуватимуть різну інформацію Немає нічого особливого, просто перегляньте його, а потім продовжуйте.

Наступним є вибір способу оплати. NameCheap пропонує 3 способи здійснення оплати покупок. Виберіть спосіб оплати та натисніть кнопку «Продовжити».

як платити гроші за домен

Після цього ви побачите маленьку скриньку з правого боку. Клацніть на кнопку «Paypal» і ви переходите. Він перенаправить на вашу сторінку PayPal, де потрібно просто ввести дані для входу, і це все.

здійснити оплату за допомогою paypal

Для обробки замовлення знадобиться кілька секунд. І доменне ім’я – це ваше. Namecheap також пропонує живий чат під час співу. Тож у разі будь-яких незручностей сміливо поговоріть з ними. Вони досить швидкі.

Коли ви підписуєтесь на домен, купуючи веб-хостинг від NameCheap, вам не потрібно пов’язувати домен і хостинг, оскільки компанія автоматично зробить це за вас. Але коли ви купуєте домен і хостинг у різних компаній, щоб уникнути високих показників оновлення.

Коли ви підписуєтесь на домен, купуючи веб-хостинг, вам не потрібно зв’язувати домен і хостинг, оскільки компанія автоматично зробить це за вас. Але коли ви купуєте домен і хостинг у різних компаній, щоб уникнути високих показників оновлення, вам потрібно пов’язати їх, це називається вказівкою на домен.

Як вказати домен на хостинг

 • Це набагато простіше, ніж ти думаєш. Купуючи домен, компанія надає панель управління для управління доменом. Якщо ви не знаєте, де знаходиться панель управління, ви повинні перевірити свої електронні листи, надіслані реєстратором домену. Або просто перейдіть на сайт реєстратора вашого домену та поспівайте.
 • Після входу на панель керування доменом потім переходить на вкладку Список домена / Домен.
 • Після цього натисніть кнопку Manage біля домену, до якого ви хочете підключитися до хостингу

як вказати домен на хостинг

Тепер прокрутіть вниз, поки не знайдете розділ «Сервер імен». Потім натисніть стрілку, що випадає, і виберіть “Користувацький”.

Тепер вам потрібно поставити “Сервер імен 1” та “Сервер імен 2”.

вставити dns в сервери імен

Щоб отримати “Ім’я серверів 1 і 2”, ще раз перевірте свій обліковий запис електронної пошти. Але в цей час відкрийте електронний лист, надісланий хостинг-компанією. Але якщо ви не знайшли там сервера імен, тоді увійдіть на панель керування хостингом або зв’яжіться з хостинг-компанією.

· Після входу на панель управління хостингом / Панель управління обліковим записом, тоді знайдіть “Інформацію про обліковий запис”, яка в основному надається на бічній панелі.

Сервери імен виглядають приблизно як нижче

ns1.bluehost.com

Ns2.bluehost.com

Будь ласка, використовуйте сервер імен, як надано вашим постачальником послуг.

 • Тепер скопіюйте сервери імен та вставте їх у розділ «Сервер імен», який показано на зображенні вище.
 • Після цього збережіть зміни. Тепер знадобиться від 4 до 48 годин для повного розповсюдження вашого веб-хостингу та доменного імені.
 • І це все.

Ми думаємо, зараз зрозуміло, як придбати домен, а потім з’єднати його з веб-хостингом. Тим не менш, якщо вам щось незрозуміле, ви можете зв’язатися з нами.

Висновок – Отже, який найкращий реєстратор домену?

Отже, це список найкращих реєстраторів доменних імен, але які наші особисті рекомендації? На нашу думку, якщо вам потрібен лише домен, то NameCheap є чудовим реєстратором доменів, оскільки вони пропонують домени за дешевими цінами, а ціна оновлення також є розумною. Поновлення SSL та WhoisGuard також дуже низькі.

Але якщо ви шукаєте веб-хостинг, включаючи доменне ім’я, тоді перейдіть на BlueHost, оскільки це також підтримується WordPress.org. Вони доступні, якісні постачальники послуг хостингу WordPress, і ви отримуєте БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я.

Отож, це наша пропозиція, тепер ваша черга вибирати відповідно до вашого бюджету та вимог. А якщо ви вже пробували когось, тоді не соромтеся поділитися, який з них є найкращим реєстратором домену.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map