Przegląd Squarespace

Oceny Squarespace & Podsumowanie recenzji


Imię: Squarespace

Opis: Ze Squarespace może korzystać prawie każdy, kto potrzebuje strony internetowej, aby szybko i łatwo ją złożyć. Oferuje wstępnie zaprojektowane szablony w środowisku bardzo przyjaznym dla użytkownika. Szablony projektantów sprawiają, że Squarespace przewyższa konkurencję.

System operacyjny: Internetowy

Kategoria aplikacji: Kreator stron internetowych, Kreator sklepów internetowych, rozwiązanie eCommerce

 • Łatwość użycia

 • Szablony & Wzory

 • Funkcje & Elastyczność

 • Wartość pieniądza

 • Obsługa klienta

Ogólnie

4.2

Podsumowanie

Squarespace dąży do udoskonalenia projektu. Szablony projektantów sprawiają, że Squarespace wyróżnia się na tle konkurencji. Nowy wymiar edytora sprawia, że ​​proces dostosowywania jest płynniejszy i oczywiście wszystkie szablony będą świetnie wyglądać na różnych urządzeniach. Pomimo wszystkich wad Squarespace jest platformą bardzo przyjazną dla początkujących i odpowiednią dla tych, którzy szukają gotowych szablonów.

Ucz się więcej

 • Squarespace – najłatwiejszy jak dotąd konstruktor?
 • Nagradzane szablony
 • Często zadawane pytania dotyczące Squarespace
 • Nasz werdykt

Plusy

 • LayoutEngine 2 – nowy wymiar edytora
 • Dostęp do zdjęć stockowych z Getty Images i Unsplash
 • Świetnie wyglądające szablony zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych
 • Łatwe blogowanie
 • Niezbędne funkcje hostingu

Cons

 • Brak dostępnego bezpłatnego abonamentu
 • Aplikacja narzędzi / dodatków innych firm nie jest dozwolona
 • Plan eCommerce jest drogi
 • Ograniczone opcje rozwoju witryny
 • Wypróbuj Squarespace za darmo
 • Zobacz szablony Squarespace

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"itemReviewed": {
"@rodzaj": "Oprogramowanie",
"imię": "Squarespace",
"opis": "Ze Squarespace może korzystać prawie każdy, kto potrzebuje strony internetowej, aby szybko i łatwo ją złożyć. Oferuje wstępnie zaprojektowane szablony w środowisku bardzo przyjaznym dla użytkownika. Szablony projektantów sprawiają, że Squarespace przewyższa konkurencję.",
"wizerunek": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/squarespace-home-review.jpg",
"system operacyjny": "Internetowy",
"applicationCategory": "Kreator stron internetowych, Kreator sklepów internetowych, rozwiązanie eCommerce"
},
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"ratingValue": 4.20000000000000017763568394002504646778106689453125,
"najlepsza ocena": 5,
"najgorsza ocena": 0
},
"autor": {
"@rodzaj": "Osoba",
"imię": "Jason Chow"
},
"reviewBody": "

Squarespace dąży do udoskonalenia projektu. Szablony projektantów sprawiają, że Squarespace wyróżnia się na tle konkurencji. Nowy wymiar edytora sprawia, że ​​proces dostosowywania jest płynniejszy i oczywiście wszystkie szablony będą świetnie wyglądać na różnych urządzeniach. Pomimo wszystkich wad Squarespace jest platformą bardzo przyjazną dla początkujących i odpowiednią dla tych, którzy szukają gotowych szablonów.

\ r \ n

Ucz się więcej

\ r \ n

  \ r \ n
 • Squarespace – najłatwiejszy jak dotąd konstruktor?
 • \ r \ n

 • Nagradzane szablony
 • \ r \ n

 • Często zadawane pytania dotyczące Squarespace
 • \ r \ n

 • Nasz werdykt
 • \ r \ n

"
}

Czy to najłatwiejszy jak dotąd kreator stron?

W ciągu ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy spory udział wizualnych twórców stron internetowych, które ułatwiają programistom. Zawsze podążają za wzorem, jeśli chodzi o funkcjonalność, wygląd i użyteczność.

Po kilku godzinach spędzonych w Squarespace jestem przekonany, że jest to jeden z idealnych przykładów tego, kim powinni być twórcy witryn.

Od samego początku pomoże Ci zacząć wszystko od zera – od zarejestrowania nowej domeny i zintegrowania motywu z witryną.

Oto krótkie spojrzenie na funkcje Squarespace:

1. Zarządzanie zasobami wizualnymi jest łatwe

Ponieważ projekt jest jednym z głównych punktów Squarespace, jest wyposażony w funkcję przeciągania i upuszczania menedżera obrazów. Może to pomóc w bezproblemowym organizowaniu, rozszerzaniu i optymalizacji biblioteki zasobów wizualnych.

Poniżej znajduje się kilka rzeczy, które możesz zrobić za pomocą Image Manager Squarespace:

 • Dostęp do 40 milionów zdjęć
  Jeśli potrzebujesz unikalnego wyróżnionego obrazu do zupełnie nowego posta na blogu, możesz skorzystać z integracji Squarespace Getty Images. Daje dostęp do ponad 40 milionów zdjęć, które można wykorzystać za uczciwą cenę.
 • Szybsza wydajność witryny
  Aby zapewnić najwyższą wydajność Twojej witryny, Squarespace zapewnia bezpłatny CDN – skrót od Content Delivery Network. Działa poprzez dystrybucję obciążenia związanego z przesyłaniem treści do sieci globalnie dystrybuowanych centrów danych.
 • Responsywny moduł ładujący obraz
  Za każdym razem, gdy przesyłasz plik obrazu, SquareSpace automatycznie generuje zestaw obrazu w różnych skalach. Odpowiednio dobrany obraz jest następnie ładowany w zależności od wyświetlacza użytkownika.
 • Zaprezentuj swoje zasoby wizualne
  Aby pochwalić się swoimi zasobami wizualnymi, możesz utworzyć „bloki galerii”, które można umieścić w dowolnym miejscu witryny. Możesz także dołączyć filmy, a także zastosować efekty wyświetlania, aby Twoja galeria się wyróżniała.

2. Nowe wymiary kontroli

Edytor strony Squarespace zapewnia użytkownikom nową i łatwą kontrolę dostosowywania.

Dzięki „Układ silnika 2„Zawsze wyświetlane są ustawienia na lewym panelu i podgląd na żywo po prawej stronie. W przeciwieństwie do platform takich jak WordPress.org, które polegają na próbach i błędach, Squarespace ułatwia osiągnięcie dokładnie tego, czego oczekujesz.

Dostosuj projekt strony internetowej, korzystając z nowego wymiaru kontroliDzięki nowym wymiarom kontroli możesz dostosować projekt strony internetowej.

Możesz także bezpośrednio zmodyfikować każdy element na stronie, wybierając je w oknie podglądu.

Jeśli chodzi o edycję treści, możesz szybko dodawać elementy strony, takie jak przyciski, pokazy slajdów, kalendarze i fragmenty kodu. Wystarczy kliknąć przycisk plus (+) w prawym dolnym rogu edytora postów.

edytor squarespaceEdytor Squarespace.

Oczywiście każdy element ma własną stronę z kompleksowymi ustawieniami. Jest to przydatne dla użytkowników, którzy mają duże pomysły, ale brakuje im umiejętności technicznych niezbędnych do ich realizacji.

Na przykład, jeśli klikniesz nowo dodany przycisk, możesz łatwo zmodyfikować jego wygląd, interakcję i położenie.

edycja squarespaceEdycja Squarespace.

3. Łatwe blogowanie

Niezależnie od Twojej niszy i celów sekcja blogu jest niezaprzeczalnie jedną z najważniejszych funkcji Twojej witryny. Może pomóc Ci w generowaniu powtarzającego się ruchu, ustaleniu wiarygodności jako eksperta i poprawie SEO.

W Squarespace posty na blogach są elementami składowymi struktury witryny. Możesz je modyfikować za pomocą pływającego edytora, który przypomina podstawową aplikację do edycji tekstu.

Dzięki Squarespace blogowanie jest łatweDzięki Squarespace blogowanie jest łatwe.

Może się to wydawać proste, ale edytor Squarespace zawiera tylko niezbędne elementy do publikowania postów na blogu. Możesz uporządkować je w kategorie, zastosować tagi, włączyć komentarze i więcej. Przejście do „Opcje” może również pomóc w optymalizacji kluczowych aspektów posta, od fragmentu po miniaturę.

Możesz uporządkować je w kategorie, zastosować tagi, włączyć komentarze i więcej. Przejście do „Opcje” może również pomóc w optymalizacji kluczowych aspektów posta, od fragmentu po miniaturę.

Inne kluczowe funkcje systemu blogowania Squarespace obejmują:

 • Podcast
  Możesz tworzyć „bloki audio”, aby publikować wywiady, nagrane seminaria internetowe i inne formy podcastów. Obsługuje tagowanie w iTunes, co pozwala promować Twój kanał podcastowy wśród większej liczby użytkowników.
 • Wielu autorów
  Squarespace umożliwia współpracę z autorami treści. Jako właściciel witryny możesz modyfikować jej uprawnienia dostępu, takie jak dodawanie nowych postów i zmiana motywu witryny.
 • Udostępnianie społecznościowe
  Dzięki Squarespace możesz łatwo wstawiać przyciski udostępniania w swoich blogach. Niektóre z obsługiwanych sieci to Reddit, Facebook, Twitter i Tumblr.

4. Sprzedawaj produkty ze swojej witryny

Jeśli chcesz sprzedawać produkty bezpośrednio ze swojej witryny, możesz skorzystać z wbudowanych funkcji eCommerce Squarespace. Możesz śledzić zamówienia, zarządzać zapasami i śledzić klientów – wszystko w zunifikowanej sekcji „Handel”.

Możesz śledzić zamówienia, zarządzać zapasami i śledzić klientów – wszystko w zunifikowanej sekcji „Handel”.

sprzedawać produkty ze strony squarespaceŁatwo zarządzać sprzedażą dzięki e-commerce Squarespace.

Squarespace pozwala także tworzyć promocje rabatowe, które mogą stymulować większą sprzedaż. Mogą być oferowane jako automatyczne rabaty, które działają przez określony czas, lub poprzez ekskluzywne kody promocyjne.

oferty rabatowe squarespaceŁatwo zarządzać zniżką w Squarespace.

Szablony i aplikacje Squarespace

Może być wielu twórców stron oferujących dziesiątki profesjonalnie wyglądających motywów, ale kolekcja Squarespace jest po prostu oszałamiająca wizualnie.

Squarespace ma obecnie ponad 40 szablonów projektantów, które są podzielone na różne kategorie, w tym między innymi sklepy internetowe, zdrowie, muzykę i fotografię.

Już samo przeglądanie oficjalnej kolekcji szablonów Squarespace może Cię zainteresować:

profesjonalnie zaprojektowane szablony i motywyMotywy Squarespace są przeznaczone do dużych zdjęć i silnej typografii.

Pomimo zdjęć w wysokiej rozdzielczości motywy te mają wszędzie minimalistyczne i płaskie podejście. Oznacza to, że Twoja niedoszła strona szybko się ładuje i działa płynnie po uruchomieniu.

Wszystkie szablony Squarespace są również gotowe do pracy od razu po wyjęciu z pudełka, dzięki czemu wrażenia użytkownika pozostają spójne na wielu platformach. Umożliwia także zmiany w CSS w celu dalszego ulepszenia twoich szablonów.

Aby rozszerzyć możliwości Twojej witryny w Internecie, Squarespace obsługuje kilka integracji aplikacji.

Te integracje mogą pomóc w rozszerzeniu funkcjonalności Twojej witryny. Niektóre z popularnych aplikacji to G Suite, Xero, Facebook, Disqus, Google Analytics i platformy e-mail marketingu.

Squarespace SEO

Squarespace oferuje pełną analitykę internetową, która pomoże ci w podejmowaniu decyzji SEO.

Możesz polegać na wbudowana analityka Squarespace w celu poprawy wydajności Twojej witryny w miarę upływu czasu. Obejmuje takie dane, jak źródła odwiedzin, zapytania wyszukiwania w witrynie, popularne treści i łączna liczba unikalnych użytkowników.

Więcej informacji o Squarespace (FAQ)

Jest bezpłatny Squarespace?

Nie. Squarespace nie oferuje bezpłatnego planu, w przeciwieństwie do innych, takich jak Wix i Weebly. Ale Squarespace oferuje 14-dniowy bezpłatny okres próbny, dzięki czemu możesz przetestować Squarespace bez żadnych kosztów.

Czy otrzymujesz bezpłatną domenę dzięki Squarespace?

Możesz zarejestrować jedną domenę za darmo, rejestrując się w rocznym abonamencie. Darmowa domena jest ważna przez jeden rok. Co oznacza, że ​​po pierwszym roku musisz uiścić standardową opłatę za przedłużenie domeny w wysokości 20 USD rocznie.

Ile kosztuje Squarespace za transakcję?

W przypadku eCommerce Squarespace obejmuje 2 rodzaje opłat transakcyjnych – opłatę za bramkę płatności (0,30 USD + 2,9%) oraz opłatę transakcyjną Squarespace za biznesplan (3%). Brak opłat transakcyjnych Squarespace dla planów eCommerce.

Ile kosztują strony Squarespace?

Squarespace ma 4 plany – 2 na stronę internetową i 2 na eCommerce: 1) Osobisty plan – 12 USD miesięcznie, 2) Biznesplan – 18 USD miesięcznie, 3) Podstawowy plan handlowy – 26 USD miesięcznie, 4) Zaawansowany plan handlowy – 40 USD miesięcznie

Czy potrzebujesz hostingu dla Squarespace?

Nie. Nie potrzebujesz hostingu, aby korzystać ze Squarespace. Twoja witryna będzie hostowana w pełni zarządzanym hostingu w chmurze. Chociaż Squarespace nie narzuca limitów zasobów dla pakietów, musisz przestrzegać ich zasad użytkowania.

Recenzja Squarespace: nasz werdykt

Wracając do pytania, czy Squarespace jest najłatwiejszym jak dotąd narzędziem do budowania witryn? Prawdopodobnie tak, ale nie za dużo w porównaniu z innymi łatwymi w użyciu platformami, takimi jak Weebly i Wix.

Podsumowując, Squarespace to platforma bardzo przyjazna dla początkujących. Dzięki zestawowi funkcji może pomóc Ci stworzyć konkurencyjną stronę internetową w niecałą godzinę. Chociaż krzywa uczenia się już istnieje, każdy może dość szybko nauczyć się sobie radzić.

Jak zacząć

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym sprzedawcą treści, Squarespace ma wszystko, czego kiedykolwiek potrzebujesz. Ma nawet 14-dniową bezpłatną wersję próbną, dzięki czemu możesz trochę przetestować platformę.

Ujawnienie FTC

BuildThis.io zarabia na prowizjach od polecania odwiedzających produktów, usług i oprogramowania poprzez partnerstwo partnerskie.

Nasza strona koncentruje się na pomocy małym firmom i osobom, które chcą budować niesamowite rzeczy online. Wesprzyj nas, dokonując zakupu za pośrednictwem naszych linków partnerskich, abyśmy mogli nadal tworzyć bezpłatny, przydatny przewodnik, taki jak ten.

Alternatywy Squarespace

Szukasz alternatywy? Oto inne popularne kreatory stron internetowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map