Przegląd BoldGrid

Oceny BoldGrid & Podsumowanie recenzji

Imię: BoldGrid

Opis: BoldGrid to zbiór narzędzi, za pomocą których można uprościć proces tworzenia strony internetowej. Bezproblemowa współpraca zapewnia użytkownikom WordPress funkcjonalność „przeciągnij i upuść”.

System operacyjny: Internetowy

Kategoria aplikacji: Kreator stron internetowych, Kreator sklepów internetowych, rozwiązanie eCommerce

  • Łatwość użycia

  • Szablony & Wzory

  • Funkcje & Elastyczność

  • Wartość pieniądza

  • Obsługa klienta

Ogólnie

3.7

Podsumowanie

BoldGrid oferuje nowe doświadczenie w tworzeniu witryny WordPress. Ponieważ BoldGrid jest zbudowany na WordPressie, masz pełną kontrolę nad swoją witryną, która zawiera dane i pliki źródłowe. Chociaż BoldGrid nie jest gotowym rozwiązaniem pod klucz, jak większość twórców stron internetowych, zalety przeważają nad wadami i byłoby rozwiązaniem dla tych, którzy szukają prostszego sposobu na zbudowanie strony WordPress.

Ucz się więcej

  • Przegląd funkcji BoldGrid
  • Motywy i rozszerzenia BoldGrid
  • Hosting dla BoldGrid
  • Preinstalowane plany BoldGrid

Plusy

  • Utwórz witrynę WordPress bez kodowania
  • 100% kontroli nad witryną
  • Pełne funkcje hostingu w celu zabezpieczenia witryny
  • Zamień swoją stronę na eCommerce bez opłat
  • Opcje rozwoju witryny

Cons

  • Nie gotowe rozwiązanie jak inne kreatory stron internetowych
  • Musisz zapoznać się z WordPress
  • Odpowiedzialny za zadania związane z zarządzaniem witryną
  • Dowiedz się więcej o BoldGrid
  • Zobacz plany i ceny BoldGrid

"@kontekst": "http://schema.org",
"@rodzaj": "Przejrzeć",
"itemReviewed": {
"@rodzaj": "Oprogramowanie",
"imię": "BoldGrid",
"opis": "BoldGrid to zbiór narzędzi, za pomocą których można uprościć proces tworzenia strony internetowej. Bezproblemowa współpraca zapewnia użytkownikom WordPress funkcjonalność „przeciągnij i upuść”.",
"wizerunek": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/boldgrid-home-review.jpg",
"system operacyjny": "Internetowy",
"applicationCategory": "Kreator stron internetowych, Kreator sklepów internetowych, rozwiązanie eCommerce"
"reviewRating": {
"@rodzaj": "Ocena",
"ratingValue": 3.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"najlepsza ocena": 5,
"najgorsza ocena": 0
"autor": {
"@rodzaj": "Osoba",
"imię": "Jason Chow"
"reviewBody": "BoldGrid oferuje nowe doświadczenie w tworzeniu witryny WordPress. Ponieważ BoldGrid jest zbudowany na WordPressie, masz pełną kontrolę nad swoją witryną, która zawiera dane i pliki źródłowe. Chociaż BoldGrid nie jest gotowym rozwiązaniem pod klucz, jak większość twórców stron internetowych, zalety przewyższają wady i byłoby rozwiązaniem dla tych, którzy szukają prostszego sposobu na zbudowanie strony WordPress. \ R \ n \ r \ nUcz się więcej\ r \ n

    \ r \ n \ t
  • \ r \ n \ t

  • \ r \ n

BoldGrid to kreator stron internetowych działający na WordPress.

BoldGrid sprawia, że ​​cały proces projektowania stron internetowych jest znacznie prostszy dzięki WordPress. Pomija krzywą uczenia się WordPress dzięki funkcjom takim jak edytor przeciągania i upuszczania, wstępnie zbudowana sekcja strony Gridblocks i responsywne motywy. Jednocześnie pozostaje dostępny dla wszystkich wtyczek i funkcjonalności WordPress.

WordPress – platforma CMS, która zasila prawie 32% Internetu (około 60 milionów stron internetowych na całym świecie).

Oto film wprowadzający o BoldGrid

Dowiedzmy się zatem, co BoldGrid może zrobić, aby stworzyć świetną stronę internetową i jak pomaga ci w Twojej firmie.

W jaki sposób BoldGrid z WordPress pomaga w rozwoju Twojej witryny

1. Możesz szybko stworzyć witrynę WordPress – znacznie szybciej

Jeśli porównasz to do tradycyjnego sposobu, możesz stworzyć piękną stronę WordPress, która ma tylko 3 kroki.

Wybór odpowiedniego szablonu dla Twojej firmy to pierwszy krok. Następnie musisz dostosować ustawienia witryny, takie jak nazwa firmy, kolory, menu i układ treści. Jesteś gotowy do pracy. Teraz możesz zacząć dodawać treści i zdjęcia do swoich stron.

układ pogrubionyTworzenie strony internetowej za pomocą BoldGrid.

2. Masz pełną kontrolę nad swoją witryną – 100%

Większość twórców stron internetowych ograniczy twoją dostępność, na przykład poprawiając kod źródłowy.

Jeśli używasz BoldGrid, nie będziesz mieć takich problemów. Będziesz mieć 100% kontroli nad swoją witryną. Otrzymasz dostęp do podstawowego kodu źródłowego bez ograniczeń. Ważne jest, gdy Twoja witryna rozkwitnie, że musisz popracować nad kodowaniem.

3. Nieograniczone funkcje do rozszerzenia witryny

BoldGrid oferuje szereg wtyczek, dzięki którym budowanie stron internetowych jest cudownym doświadczeniem.

Wszystkie wtyczki są bezpłatne i można je pobrać z ich oficjalnej strony internetowej. Poza tym możesz rozszerzyć funkcjonalność swojej witryny o wtyczki z WordPress Directory. Do pobrania jest ponad 52 000 wtyczek.

4 Pełne funkcje hostingu w celu zabezpieczenia Twojej witryny

Decydując się na BoldGrid, musisz również uzyskać hosting. W związku z tym otrzymasz również pełne funkcje hostingowe do obsługi Twojej witryny.

Na przykład InMotion Hosting – oficjalna firma hostingowa dla BoldGrid, oferuje szeroki zakres funkcji, z których możesz skorzystać. Twoja witryna będzie hostowana na szybkich dyskach SSD z obsługą 24/7 w USA. Aby mieć pewność, że Twoja strona działa dobrze, InMotion Hosting używa sprzętu klasy biznesowej.

Ponadto możesz porozmawiać z ekspertem BoldGrid, gdy napotkasz problemy.

Funkcje hostingu BoldGridPełne funkcje hostingu BoldGrid.

5. Zmień swoją witrynę na eCommerce

Gdy potrzebujesz witryny eCommerce, możesz to łatwo zrobić również za pomocą BoldGrid.

Możesz pobrać i zainstalować wtyczkę WooCommerce z ich strony internetowej. WooCommerce + BoldGrid zajmie się wszystkim, od budowy witryny sklepowej po akceptację płatności. Może także zarządzać kuponem rabatowym i zapasami. Jeśli potrzebujesz czegoś dodatkowego, dostępne są bezpłatne i premium rozszerzenia dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

BoldGrid WoocommerceZmieniając twoją stronę w sklep WooCommerce.

Zacznij korzystać z BoldGrid

Motywy BoldGrid

BoldGrid ma ponad 200 motywów i kombinacji kategorii.

Na przykład łatwo jest tworzyć i stylizować galerie zdjęć na swoich stronach za pomocą „Motywów fotograficznych”. Możesz wyróżnić referencje klientów i zaprezentować swoją pracę przy niewielkim wysiłku.

„Motywy restauracyjne” pozwolą ci łatwo stworzyć lub wgrać swoje menu. Odwiedzający mogą zobaczyć świetną wizytówkę wybranego menu.

Motywy BoldGridMotywy BoldGrid.

Wszystkie motywy BoldGrid są w 100% responsywne dla urządzeń mobilnych. Są zaprojektowane do pracy z różnymi przeglądarkami i urządzeniami. Najprawdopodobniej liczba motywów BoldGrid znacznie wzrośnie. Ponieważ pracowali z Envato.

Rozszerzenia BoldGrid

BoldGrid ma kilka rozszerzeń (wtyczek), które działają dobrze z platformą WordPress. Poniżej znajduje się kilka głównych,

  • Wtyczka edytora stron i postów

    Umożliwia przeciąganie i upuszczanie tekstu, wierszy i kolumn bez skrótów. Możesz nawet zmieniać rozmiar zdjęć w locie. Wstępnie zbudowane sekcje strony są blokami siatki i można na nich natychmiast edytować.

  • Wtyczka SEO

    Analizuje zawartość strony w czasie rzeczywistym. Jest w stanie sformułować zalecenia, które pomogą Ci w najlepszej praktyce SEO. Na przykład tytuły stron, opisy itp. Gęstości słów kluczowych

  • Wtyczka galerii zdjęć

    Możesz dostosować galerię WordPress, aby najlepiej reprezentowała twoją treść. Łączy się również z bibliotekami obrazów, aby zapewnić ci dostęp do nieskończonej ilości darmowych i wysokiej jakości zdjęć.

  • Wtyczka kopii zapasowej

    Jest to automatyczne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych dostarczane przez BoldGrid. Pozwala zaplanować tworzenie kopii zapasowej za pomocą kilku kliknięć. Dzięki kopii zapasowej możesz migrować i przywracać w nowym środowisku WordPress.

Wtyczki BoldGridWtyczki BoldGrid.

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej wtyczki na ich stronie internetowej. Zawsze możesz uzyskać dodatkową wtyczkę z katalogu wtyczek WordPress. Istnieje ponad 52 000 wtyczek, które możesz wybrać dla swojej witryny WordPress.

Wtyczki WordPressKatalog wtyczek WordPress.

BoldGrid Hosting

Dzięki BoldGrid Twoja witryna uzyska pełne wsparcie od oficjalnej firmy hostingowej. Firma hostingowa doradzi w sprawie instalacji, aktualizacji wsparcia technicznego.

Weźmy na przykład Hosting InMotion, będziesz cieszyć się nieograniczoną ilością miejsca na dysku i nieograniczoną miesięczną prędkością transferu. Oferuje również szybki dysk SSD z obsługą 24/7.

Ponadto, jeśli nie jesteś zadowolony z BoldGrid, InMotion Hosting oferuje 90-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Sprawdź tabelę hostingu BoldGrid poniżej,

Pełne wsparcie
1-Click Install
Zgodny
Dowiedz się więcej
Hosting A2taktakOdwiedź online
Centrum hostingowetaktaktakOdwiedź online
Hosting InMotiontaktaktakOdwiedź online

Oprócz InMotion Hosting, BoldGrid współpracuje również z innymi znanymi firmami hostingowymi. Takich jak A2 Hosting i Web Hosting Hub.

Plany hostingowe InMotion z preinstalowanym BoldGrid

Oto tabela cen i funkcje usługi hostingu InMotion z preinstalowanym BoldGrid.

Plany InMotion
Uruchomić
Moc
Zawodowiec
cennik2,95 USD / mc4,49 USD / mc7,49 USD / mc
Darmowa domenataktaktak
Przechowywaniebez limitubez limitubez limitu
Pasmobez limitubez limitubez limitu
Bezpieczny e-mail od spamutaktaktak
Kopie zapasowe danychWolnyWolnyWolny
Darmowy certyfikat SSLw zestawiew zestawiew zestawie
Strefy prędkości maksymalnejWłączoneWłączoneWłączone
Zaparkowane Domeny626bez limitu
Subdomeny25100bez limitu
Wsparcie Pro SLANieNietak
Nadaje się doPodstawowy i osobistyMały biznesZaliczka i
rozwijający się biznes

Jeśli masz już hosta internetowego, możesz bezpłatnie pobrać BoldGrid i korzystać z niego. Musisz jednak wprowadzić ustawienia ręcznie.

Nasz werdykt

BoldGrid to świetne rozszerzenie do WordPress. Do tego, do czego dąży, BoldGrid wykonuje świetną robotę.

BoldGrid może się różnić od innych kreatorów stron internetowych, takich jak Wix i Weebly. Jeśli korzystasz z Wix lub Weebly, nie masz 100% kontroli nad swoją witryną. Tylko dlatego, że masz stronę na Facebooku, nie oznacza to, że możesz edytować cokolwiek na tej stronie. To ta sama koncepcja.

Jeśli chodzi o narzędzia WordPress, BoldGrid sprawia, że ​​wszystko jest bardzo proste. Stworzenie strony internetowej za pomocą BoldGrid jest dość proste. Jeśli jesteś miłośnikiem majsterkowania i chcesz mieć całkowitą kontrolę nad swoją firmą (stroną internetową), BoldGrid jest właściwym wyborem dla Ciebie.

Odwiedź BoldGrid.com

Ujawnienie FTC

BuildThis.io zarabia na prowizjach od polecania odwiedzających produktów, usług i oprogramowania poprzez partnerstwo partnerskie.

Nasza strona koncentruje się na pomocy małym firmom i osobom, które chcą budować niesamowite rzeczy online. Wesprzyj nas, dokonując zakupu za pośrednictwem naszych linków partnerskich, abyśmy mogli nadal tworzyć bezpłatny, przydatny przewodnik, taki jak ten.

Alternatywy BoldGrid

Szukasz alternatywy? Oto inne popularne kreatory stron internetowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map