Огляд сайту

Рейтинг сайтів & Підсумок огляду


Ім’я: Сайт

Опис: Sitey – це інструмент створення веб-сайтів, який намагається допомогти користувачам, які можуть не мати навичок самостійно створювати веб-сайт. Від надання допомоги в макетах до пропонування зручних інструментів, Sitey спрощує більшу частину процесу.

Операційна система: Веб-основа

Категорія програми: Builder веб-сайтів, Builder інтернет-магазинів, рішення електронної комерції

 • Простота використання

 • Шаблони & Конструкції

 • Функції & Гнучкість

 • Співвідношення ціни та якості

 • Підтримка клієнтів

Загалом

3

Підсумок

Sitey є надійним та зручним для користувачів. Якщо ви хочете базового розробника веб-сайтів, ви в безпеці із Sitey. Це тому, що вам потрібно доплатити, щоб розблокувати розширені функції, а також існує відсутність сторонніх інтеграцій. Однак вас можуть привабити конкурентоспроможні ціни на вхід на Sitey, але вам потрібно врахувати, що під час оновлення воно збільшується. Хоча це загальна стратегія, яка використовується більшістю компаній для отримання ринкових акцій, ви можете підписатися на безкоштовний план, перш ніж приймати рішення.

Вивчайте більше

 • Огляд функцій сайту
 • Шаблони та програми
 • Наш вирок

Плюси

 • Конкурентні ціни на вступ
 • Зручний та простий у користуванні редактор
 • Безкоштовний план доступний

Мінуси

 • Інструменти електронної комерції доступні за найвищим планом
 • Сторонні додатки поставляються за ціною
 • Підвищення цін під час поновлення
 • Дуже багато шаблонів, схожих на вигляд
 • Відсутність підтримки клієнтів
 • Спробуйте Sitey безкоштовно
 • Див. Плани сайту та ціни

{
"@context": "http://schema.org",
"@тип": "Огляд",
"itemReviewed": {
"@тип": "Застосування програмного забезпечення",
"назва": "Сайт",
"опис": "Sitey – це інструмент створення веб-сайтів, який намагається допомогти користувачам, які можуть не мати навичок самостійно створювати веб-сайт. Від надання допомоги в макетах до пропонування зручних інструментів, Sitey спрощує більшу частину процесу.",
"зображення": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/sitey-home-review.jpg",
"операційна система": "Веб-основа",
"застосуванняКатегорія": "Builder веб-сайтів, Builder інтернет-магазинів, рішення електронної комерції"
},
"оглядРейтинг": {
"@тип": "Рейтинг",
"рейтингValue": 3,
"краща оцінка": 5,
"найгірший рейтинг": 0
},
"автор": {
"@тип": "Персона",
"назва": "Джейсон Чоу"
},
"огляд": "Sitey є надійним та зручним для користувачів. Якщо ви хочете базового розробника веб-сайтів, ви в безпеці із Sitey. Це тому, що вам потрібно доплатити, щоб розблокувати розширені функції, а також існує відсутність сторонніх інтеграцій. Однак вас можуть привабити конкурентоспроможні ціни на вхід на Sitey, але вам потрібно врахувати, що під час оновлення воно збільшується. Хоча це загальна стратегія, яка використовується більшістю компаній для отримання ринкових акцій, ви можете підписатися на безкоштовний план, перш ніж приймати рішення. \ R \ n \ r \ nВивчайте більше\ r \ n

  \ r \ n \ t
 • Огляд функцій сайту
 • \ r \ n \ t

 • Шаблони та програми
 • \ r \ n \ t

 • Наш вирок
 • \ r \ n

"
}

У сьогоднішньому світі, що керується технологіями, присутність в Інтернеті вже не є обов’язковою. Не має значення, чи ви фрілансер, власник ресторану чи підприємець. Ви або адаптуєтесь, і зробите бренд відкритим для себе в Інтернеті, або сидите склавши руки, оскільки конкуренти привертають всю увагу.

На щастя, існує велика кількість розробників сайтів, ніж майже всі, які можуть легко використовувати. Зокрема, сайт може розглядатися як прихований дорогоцінний камінь. У ньому є все, про що можна попросити на платформі для створення сайтів – від редактора перетягування до соціальної інтеграції.

Що таке Sitey

Sitey – це всебічна платформа для створення веб-сайтів для всіх типів ніш. Його головна продажна точка – це простота використання, що дуже важливо для тих, хто не має поняття у веб-розробці.

Ось детальніше ознайомимось із тим, як Sitey робить створення веб-сайтів прогулянкою по парку:

Особливості сайту, які допоможуть вам створити веб-сайт

Створивши свій обліковий запис, ви перейдете безпосередньо до головного редактора Sitey. Якщо у вас немає досвіду роботи з платформами для створення сайтів, спробуйте відвідати довідковий центр, натиснувши кнопку “?” кнопка.

сайт-редакторРедактор веб-сайтів.

В іншому випадку сміливо вивчайте та користуйтесь навігаційним меню. Щоб згладити криву навчання, тут детальніше ознайомимося з основними особливостями Sitey для створення веб-сайтів.

1. Створити веб-сайт легко

За допомогою Sitey ви можете вільно коригувати зовнішній вигляд свого веб-сайту, змінюючи розмір і перетягуючи елементи навколо миші.

Над обраним елементом також з’явиться «контекстне меню». Це дозволяє виконувати різні дії, такі як видалення елемента або додавання гіперпосилання.

sitey-website-editor-elementsКонтекстне меню сайту.
sitey-website-add-elementsЗверніть увагу: різні типи елементів використовують різні контекстні меню. Наприклад, якщо ви виберете текстовий контейнер, у контекстному меню відображатимуться кнопки форматування тексту.

Це легко, якщо вам потрібно додати більше функцій на свій веб-сайт Sitey.

Ви можете зробити це, натиснувши “Елементи” у головному меню. Це відкриє палітру інструментів, де ви можете знайти весь вміст, який ви можете використовувати на своєму сайті.

sitey-функціяПросто перетягніть елементи в головний редактор Sitey.

Такі елементи, як кнопки, соціальні кнопки та текст, мають різні формати. Просто виберіть потрібний і опустіть його будь-де в головному редакторі. Досить просто, правильно?

2. Розміщення вашого сайту в декілька кліків

На додаток до свого розробника веб-сайтів, Sitey також усуває необхідність у зовнішньому веб-хостингу.

Все, що вам потрібно зробити, – це натиснути кнопку «Опублікувати», щоб розпочати процес хостингу, коли ви створили свій сайт.

хостинг для підключення сайтівВеб-сайт Sitey повинен бути опублікований, перш ніж він зможе підключитися до домену.

Потім буде запропоновано вказати доменне ім’я для вашого сайту. У нижній частині текстового поля “Домен” відображатиметься попередній перегляд URL-адреси домену.

підключити доменВведіть доменне ім’я вашого веб-сайту.

Щоб перевірити свій веб-сайт, поверніться до інформаційної панелі Sitey. Ви повинні мати можливість бачити посилання на ваш новий домен у розділі “Мої сайти”.

розміщена інформаційна панельСайт на інформаційній панелі.

Не соромтеся вивчити свій сайт і перевірити, чи працюють ваші кнопки, посилання та елементи на місці за призначенням. У будь-якому випадку пам’ятайте, що ви завжди можете редагувати свій сайт, повернувшись до розділу «Мої сайти» та натиснувши «Редагувати сайт».

Зверніть увагу, що вам потрібен платний рахунок, якщо ви хочете користувацький домен без розширення “.sitey.me”. Щоб дізнатися більше про можливості та плани хостингу Sitey, ви можете звернутися до їх довідкового розділу, натиснувши кнопку «Підтримка».

3. Перетворіть свій сайт у магазин електронної комерції

Sitey обладнаний всім необхідним для створення інтернет-магазину.

Найпростіший метод – використовувати інтеграцію PayPal в меню елементів. Доступ до них можна отримати в розділі «Елементи».

сайт-електронна комерціяСайтна електронна комерція.

Якщо ви серйозно ставитесь до продажу на Sitey, вам потрібно зареєструватися на платний рахунок, щоб отримати доступ до функцій електронної комерції.

Не хвилюйтесь – більшість технічних речей автоматично буде виконана платформою. Потрібно просто зосередитись на аспектах дизайну цифрового магазину.

4. Веб-інструменти для маркетингу

Начинаючі, мабуть, матимуть нульові підказки щодо того, як зробити інтернет-маркетинг. На щастя, Sitey може тримати вашу руку, коли ви висвітлюєте необхідні речі.

Ви можете створити розділ блогу для свого сайту, який приверне відвідувачів та покращить ваш авторитет.

sitey-blog-createВам просто потрібно вибрати шаблон для свого блогу і дати йому ім’я.

Ви можете почати писати та керувати своїми публікаціями в блозі відразу після створення блогу.

До решти функцій інтернет-маркетингу Sitey можна ознайомитись з домашньої сторінки. У розділі “Маркетинг” ви можете знайти різноманітні корисні інструменти, якими можна скористатися:

сайт-маркетингІнструменти для веб-маркетингу.

Ось короткий термін дії цих інструментів:

 • Analytics – Дозволяє вам інтегрувати Google Analytics для відстеження ефективності вашого веб-сайту в часі.
 • Інструменти SEO – Дозволяє виконувати різні завдання SEO (оптимізація пошукових систем). Це буде детальніше розглянуто пізніше.
 • Social Booster – Дозволяє керувати завданнями маркетингу соціальних медіа на Sitey.
 • Кампанії електронної пошти – Інтегрує постійний контакт для покоління та електронного маркетингу.
 • Поділіться своїм сайтом – Дозволяє ділитися своїм сайтом на різних каналах.

Почніть з Sitey

Шаблони та програми для веб-сайтів

Шаблони сайтів

Sitey пропонує понад 750 шаблонів для вибору.

sitey-шаблониШаблони сайтів.

Якщо вам потрібно переглянути, які шаблони вам підходять, просто введіть ключове слово на панелі пошуку.

Наприклад, якщо ви хочете створити магазин електронної комерції, просто введіть “Інтернет-магазин” на панель пошуку.

Ви можете додатково уточнити пошук, вибравши категорію зі спадного меню зліва. Скажімо, якщо у вашому інтернет-магазині будуть представлені продукти стилю життя, просто виберіть «Стиль життя», щоб автоматично оновити результати.

сайт-шаблони-категоріяВдосконаліть пошук шаблону, вибравши категорію.

До шаблонів можна також отримати доступ, коли ви намагаєтесь створити нові сайти. Подібний процес пошуку може бути використаний, щоб допомогти вам знайти ідеальну відповідність для ваших потреб у мережі Інтернет.

Веб-програми

Щоб розширити свій веб-сайт, Sitey пропонує ринок додатків, які ви можете придбати за ціною. Вони варіюються від підтримки пріоритету відображення до таких інструментів безпеки, як SiteLock.

sitey-додатокРинок додатків на сайті.

Пам’ятайте, що за покупками додатків, які використовуєте на вашому сайті, легко перебирати за борт. Хороша стратегія – заздалегідь створити список цілей вашого веб-сайту.

Ви можете відвідати ринок за допомогою кнопки “Market Place” на домашній сторінці.

Сайт SEO

Нарешті, згадки про оптимізацію пошукових систем чи SEO досить, щоб змусити навіть досвідчених блогерів. Але це не змінює того факту, що це один із наріжних каменів успішної онлайн-присутності.

Хороша новина полягає в тому, що Sitey може вказувати вам в правильному напрямку завдяки своїм широким інструментам SEO.

sitey-seoСайт SEO.

Врешті-решт, вам доведеться використовувати всі інструменти SEO, доступні на Sitey, якщо ви хочете бути конкурентоспроможними. Щоб максимально використати їх, слід почати з знайденої безкоштовної бібліотеки навчання тут.

Наш вирок

Sitey – це інструмент для ведення блогів, створення веб-сторінок і маркетингова платформа.

Хоча він має достатньо можливостей, щоб зробити ветеранів щасливими, він також має зручність для абсолютних початківців. Це може бути не настільки популярним, як більші будівельники сайтів, як Weebly, але все-таки пропонують удар за ваш долар.

Як почати

Процес реєстрації Sitey приємно незвичний. Замість того, щоб підкидати сторінку реєстрації, вона розпочинається екраном вибору шаблону. Це означає, що ви отримуєте попереджувальний погляд на те, що може зробити платформа.

Як тільки ви знайдете шаблон, який вам сподобався, наведіть курсор миші та натисніть кнопку «Змінити». Завершіть процедуру реєстрації, щоб продовжити.

Відвідайте Sitey.com

Розкриття FTC

BuildThis.io заробляє комісію за відвідування товарів, послуг та програмного забезпечення через партнерське партнерство.

Наш сайт орієнтований на допомогу малому бізнесу та людям, які хочуть будувати приголомшливі речі в Інтернеті. Підтримайте нас, зробивши покупку через наші партнерські посилання, щоб ми могли продовжувати випускати безкоштовний, корисний посібник, як цей.

Альтернативи сайту

Шукаєте альтернативу? Ось інші популярні розробники веб-сайтів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map